Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Krótka informacja o ruchu “Żyć bez strachu żydowskiego!”

Posted by Marucha w dniu 2010-12-07 (Wtorek)

Gość i czytelnik tego bloga, Sa_sza, wkleił ciekawy link dotyczący samoobrony Rosjan przed żydowską inwazją w ich kraju. Polskie tłumaczenie tekstu zawiera wprawdzie błędy ortograficzne, ale tekst ten jest na tyle ważny i ciekawy, że postanowiłem umieścić go na blogu.

Jednocześnie życzę naszym rosyjskim, słowiańskim braciom powodzenia w ich wojnie o Rosję, w której Rosjanie mogą żyć bez strachu przed żydostwem.

Poliszynel

1. Nazwa:

Ruch “Żyć bez strachu żydowskiego!” (ZBSŻ).

Nazwa odwołuje do Świętego Pisma.

Powstał Ruch 13 listopada 2004 r. pod czas wiecu w obronie Borysa Mironowa, który się odbył na płacu Puszkina w Moskwie.

1a. Cele:

Cel wyjściowy ruchu – obrona rosyjskich patriotów, oskarżonych przez aktywistów żydowskich o „antysemityzm” i  „ekstremizm”. Ruch uważa, że lepszą obroną jest stosowanie narzędzi prawnych oskarżycieli z demaskowaniem przeciwprawnej i ekstremistycznej  treści organizacji żydowskich w Rosji, opierających się o przeciwpaństwowy antyludzki moral „Szulchan Aruch”. Ich destrukcyjny wpływ na stan społeczenstwa rosyjskiego w polityce, ekonomii, kulturze – jest „problemem Nr1”, bez rozwiązania którego nie da sią wstrzymać poglębiającej się katastrofy.

1b. Powstanie społecznego ruchu

W grudniu 2004 r rozpoczęło się zbieranie podpisów do odpowiedniego Zwrócenia się do Prokuratury Generalnej Rosji. W styczniu 2005 wśród pierwszych 500 osób podpisawszych Zwrócenie się zostało ono poparte przez 19 deputowanych Państwowej Dumy (A. Krutow, A.Sawieljew i inni). Żydowskie organizacje próbowały stłómić akcję za pomocą międzynarodowego skandalu, ale to tylko sprzyjało doprowadzeniu problemu ku szerokiemu omówieniu,- właśnie to było głównym celem Ruchu.

21 marca Zwrócenie się z 5000 podpisami zostało przekazane M.W.Nazarowym i W.N.Osypowym do Prokuratury Generalnej Rosji. Wśród osób podpisawszych – general-półkownik L.G.Iwaszow, general Bohater Związku Radzickiego A.P.Solujanow, rzeźbiarz Artysta Narodowy Rosji W.M.Kłykow, pisarz laureat nagrody Państwowej W.I.Below, profesor zwyczajny Akademii Nauk Rosji I.R.Szafarewicz, liderzy wielu patriotycznych organizacji, dziesiątki redaktorów gazet o tematyce patriotycznej z rożnych miast, dziesiątki duchownych.

24 czerwca 2005 r. Basmanna Prokuratura ogłosiła postanowienie dotyczące Zwrócenia się 5000: przyznano żydowski kodeks „Szulchan aruch” poniżajacym godność nieżydów i odrzucono żądania żydowskiej strony sądzić autorów Zwrócenia się 5000 za „antysemityzm”, nie znajdąc takiego. 31 śerpnia Czeriomuszkinskaja Prokuratura Moskwy odrzuciła również żądania żydowskiej strony sądzić Michaiła Nazarowa za „antysemityzm na podstawie jego ksiąg, przyznawszy ich ściśle prawosławnymi,- a więc, sądzić trzeba byłoby nie autora a całe Prawosławie.

Kierownictwo ruchu dąży do osiągnienia swoich celów przez sądy, w tym też żąda zakazu istnienia żydowskich organizacji w kraju, które nie są zgodne z Prawem. W dodatku strona autorów jest ciągle zmuszana obraniać się przed pretensjami prawnymi wystawianymi przez stronę żydowską. 13 listopada 2005  Michaił Nazarow zwycięzył w sądzie obrońcę żydowskiego Siemionowa, oskarżywszego jego w „kłamstwie na judaizm”, a w grudniu 2005 r zwyciężył go ostatecznie. Także w grudniu Konstantin Duszenow zwycięzył w sądzie prezesa Rosyjskiego Kongresu Żydów Sluckiera. Posiedzenia w sądzie odbywaja się przy wsparciu grupowych modlitw uczestników ruchu stających na zewnątrz.

W śerpniu 2005 liczba podpisów sięgneła 15.000.

Ukazała się broszura “Żyć bez strachu żydowskiego!” z ważnymi dokumentami ruchu, w miare jego rozwoju ona jest dopelniana nowymi materiałami.

W kilku miastach Rosji inicjatywne grupy skierowały do prokuratur odpowiednie Zwrócenia przeciw miejscowym ekstremistskim organizacjom żydowskim. Pojawiły się podobne pisma odnośnie kwestii żydowskiej na Ukrainie i Stanach Zjednoczonych.

1c. Wsparcie finansowe

Dla opłaty wydatków sądowych przelewa się dobrowolne wsparcie finansowe od  osób jednakowo myślących w tej kwestii, w tym przedsiębiorców rosyjskich. W przyszłości Ruch “Żyć bez strachu żydowskiego!” zamierza otworzyć rachunek bankowy. Tymczasowe ofiary (z każdego państwa świata) można wysyłać przelewem przez Western Union na imię Mikhail Nazarow, zamieszkałego w Moskwie, Federacja Rosyjska. Po przelewie sumy pieniężnej przez Western Union, trzeba wysłać numer przelewu M.Nazarowowi na jego adres mv_nazarov@mail.ru ,żeby on mógł odebrać pieniądze.

2. Kierownictwo:

Duszenow Konstantin Juriewicz (Sankt Peterburg)
Kłykow Wieczesław Michajlowicz (Moskwa)
Mironowa Tatiana Leonidowna (Moskwa)
Nazarow Michaił Wiktorowicz (Moskwa)
Osypow Wladimir Nikołajewicz (Moskwa)
Krygin Wladimir Nikołajewicz (Moskwa, koordynator akcji)

Duchowni opiekunowie ruchu: o. Paweł Burow(Moskwa), o.Aleksij Masjuk (Sankt Peterburg), o. Georgij Titow (Barnaul), o. Ioann Sawczenko (Sławiańsk na Kubaniu)

Emaile:

dushenov@peterlink.ru (K.J.Duszenow)
mv_nazarov@mail.ru (M.W.Nazarow)
knv05@yandex.ru (W.N.Krygin)

Adres pocztowy dla korespondencji: 117133 Moskwa  a/sk 20
Telefon z Polski, z uwględnieniem kierunkowego do Rosji: 0-07(495) 355-00-85
Faks: z uwględnieniem kierunkowego do Rosji: 0-07(495) 338-02-13

Web-adresy :
«Ruś Prawosławna» (Sankt Peterburg): http://www.rusprav.org/
Rozdział na stronie «Myśli o Rosji» (Nowy York): http://www.russia-talk.com/rf/intro.htm

Wydania:
Biuletyn informacyjny «Nie w sile Bóg, lecz w prawdzie» (Moskwa, redaktor A.Archarow)
Gazeta «Ruś Prawosławna» (Sankt Peterburg, redaktor naczelny K.J.Duszenow)
Wydawnictwo «Ruska idea» (Moskwa, kierownik M.W.Nazarow)

Rozpowszechniaja się również kasety video z nagraniami z imrez społecznych ruchu, w tym kaseta video z wystąpieniami  K.I.Jerszkowa, G.A.Kubriakowa, T.L.Mironowej, M.W.Nazarowa, W.N.Osypowa, o.Olega Strojewa, W.W.Hatiuszina, A.W.Szachmatowa i innych.

Studio „Ruskaja Ideja” nagrało film o wieczorze dyskusyjnym w Centrum Słowiańskim W.M.Kłykowa z omówieniem polemiki wokół Zwracenia się 5000.  W S-Peterburgu ukazał się film poświęcony głównym zagadnieniom „kwestii żydowskiej”, poruszonej w Zwraceniu się do Prokuratora Generalnego Rosji. Studio „Pole Kulikowo” nagrało film „Nóż w plecy Rosji” o żydowskim faszyźmie w Rosji w czasach teraźniejszych. Film ten Państwo możecie bezpłatnie ściągnąć  na www.rusprav.org , tam też są inne nowe materiały filmowe.

     *      *      *

Zbieranie podpisów pod Zwraceniem się 5000 trwa. Osoby chętne podpisać mogą skierować następne zdanie po rosyjsku «Poddierzhywaju Obrashenie 5000  w Gienieralnuju prokuraturu ot 20 marta 2005 г po woprosu jewrejskogo ekstriemizma» (Wspieram Zwracenie się 5000 do Prokuratury Generalnej Rosji od 20 marca 2005 roku odnośnie żydowskiego ekstremizmu)  i swój podpis, tj nazwisko, imie, + swój pełny adres na knv05@yandex.ru

Podpisy można wysyłać przez internet, trzeba wypełnić ankietę na http://www.russia-talk.com/rf/form-wbsi.htm

Dodatkowe linki według tematu:
http://www.russia-talk.com/rf/Krygin.htm
http://www.russia-talk.com/rf/Nazar-9-14-5.htm
http://www.russia-talk.com/rf/Nazar-9-2-5.htm
http://www.russia-talk.com/rf/Nazar-sud-7-14-5.htm
http://www.russia-talk.com/rf/5000-reply.htm
http://www.russia-talk.com/rf/5000-reply-2.htm
http://www.russia-talk.com/rf/obrashchenie.htm
« Żyć bez strachu żydowskiego!» Ciąg dalszy od 19.2.2005
http://www.russia-talk.com/rf/Nazarov-obr.htm

Za: http://www.russia-talk.com/rf/nazar-dvi-pl.html

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com

Gajowy życzy Ruchowi wszelkiego powodzenia w walce o uwolnienie Rosji od Żydów – przede wszystkim zaś ich destrukcyjnych wpływów na politykę, gospodarkę, kulturę, moralność i religię.

Komentarze 24 do “Krótka informacja o ruchu “Żyć bez strachu żydowskiego!””

 1. wda said

  Już raz Rosja uwolniła się od Żydów. Musieli przenieść się do Priwislianskiego Kaju. Niech więc Gajowy nie będzie taki hojny z życzeniami, bo nie wiem czy miejsca im wystarczy, jeśli wcześniej nas nie wyrzucą lub nie zlikwidują.

  Musieli? Wszystko będzie zależało od samych Polaków. A przykład Rosji może być zaraźliwy – admin

 2. Mordka Rosenzweig said

  Jak to przeczytalem to sie zahorowalem.

  Przeciez to jest antysemityzm.

 3. joanna said

  Ale czy to jest jeszcze aktualne? (2005 rok) Wydawalo mi sie, ze ten pozew do sadu zostal wtedy oddalony z powodu protestow zydowskich.
  Moze ktos, kto dobrze zna rosyjski ma jakies informacje, co sie z tym stalo i czy ten ruch nadal trwa?
  No i ten ktos, komu ew. mozna przeslac pieniadze, akurat nazywa sie Nazarow…

 4. Krzysztof M said

  Podobno tego ruchu już nie ma.

 5. joanna said

  Tu jest o Duszenowie:
  „Konstany Duszenow,wnuk komandora floty pólnocnej Duszenowa rozstrzealnego w czasach stalinowskich czystek (1940r),rehabilitowany w 50-tych latach,jest redaktorem naczelnym „Rusi Prawosławnej”.Z jego inicjatywy powstało wiele cennych materiałów dokumentalnych ,między innymi doskonały film dokumentalny „Rosja z nożem w plecach” («Россия с ножом в спине» )
  Nieprzesadnie heteroseksualny demokrata Rusłan Linkow, obwinił Duszenowa o to, że w filmie „Rosja w nożem w plecach” zawarł treści antysemickie i po trwającym kilka lat procesie,wiosną tego roku Konstany Duszenow został skazany na 3 lata kolonii karnej bez zaostrzonego rygoru.Surowość wyroku była dla wielu środowisk szokiem,Duszenowa w jego sądowych bojach wspierali nawet komuniści i ateiści ,właściwie to wszyscy, prócz „sił demokratycznych” zblizonych do Echa Moskwy i Helsinskiej fundacji praw człowieka.
  Konstanty Duszenow w ostatnim słowie nie wyraził skruchy,przeciwnie ,stwierdził że robił ,robi i będzie robić to co jest jego powinnością http://www.youtube.com/watch?v=P3glZGXySyY

  „Siły demokratyczne” w Rosji to najzwyklejsza ichnia michnikówniarzeria. Żyd w Żyda. Dlatego, Polaku dobrej woli, zanim zaczniesz je wspierać, puknij się dobrze w głowę. – admin

 6. Ryziel said

  Nie będzię porozumienia miedzy Polakami a Rosjaninami,puki Rosjanie oficjalnie nie przedstawia roli Beriii jego NKWD w Katyniu

 7. Zerohero said

  Ryziel. Dobrze, dobrze. Ale czemu w tym czasie ma być porozumienie z Amerykanami, którzy nie przedstawili swojej roli w sponsorowaniu reżimu bolszewickiego, ich oszuakańczy bank zatrudnia premiera Marcinkiewicza, a służby maja na terenie RP tajne sale tortur? Podobne tyczy się Izraela, Niemców, Ukrainy Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Wlk.Brytania np. nie odtajniła sprawy Sikorskiego, Szwecja kryje Michnika, Izrael krył Szlomo Morela i Bagsika.

  jak wszystkich to wszytskich, a nie tak, że przed Rosją stawiamy wysokie wymagania, a w tym czasie innym odpuszczamy, mało tego sami urządzami sobie cyrki z Jedwabnym i podobnymi.

  troszkę umiaru

 8. Laughinglady said

  zobaczcie to zdjęcie http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3994796,00.html

 9. Joe said

  Re# 5 Admin.To jest porazajace ze ludzie nadal maja bardzo marne pojecie o lobby zydowskim w roznych krajach.Nie odrozniaja Rosjan od Zydow w Rosji,Szwedow od Zydow w Szwecji,Amerykanow od Zydow w Stanach itd.
  Nie maja rozeznania o ich mafijnym zorganizowaniu niemal ze we wszystkich krajach gdzie kiedys kwitlo chrzescijanstwo.
  Dlatego nawet Zerohero w poscie 7 daje wyraz naiwnosci.Duzo osob na tym forum wydawaloby sie znajacych prawde…a klepia glupoty ktorych czytac sie nie da.

 10. śląsk said

  W Rosji rządzą żydzi, i to ci po bolszewikach.prawdziwi Rosjanie zostali wymordowani w skutek cyzstek bolszewickich i stalinowskich.

 11. ALFA said

  Do czego oni są jeszcze zdolni to psychopaci
  Egipt: Mossad wpuścił do morza rekiny ludojady
  Żydzi chcą zniszczyć naszą turystykę”

  Pojawienie się rekinów – morderców w Morzu Czerwonym, które atakują turystów to dzieło izraelskiego Mossadu – stwierdził Abdel Fadhil Szusz, gubernator Południowego Synaju.

  REKINY ZJADAJĄ LUDZI. KOLEJNY ATAK>>

  Według niego służby specjalne świadomie wpuściły rekiny do morza, by uderzyć w egipską turystykę
  .

  Potrzebujemy czasu, żeby to potwierdzić – dodał gubernator”.

  Plaże w Sharm el Sheikh zamknięto po czarnej serii ataków rekinów na ludzi. Wielu turystów zrezygnowało z wycieczki do kurortu, nawet rosyjskich
  – znanych z tego, że lubią skrajne emocje.
  http://www.sfora.pl/Egipt-Mossad-wpuscil-do-morza-rekiny-ludojady-a26980

 12. Baron Srull Radziwiłł said

  Ujjj, panie Śląsk, nasi muszą rządzić z więzień albo z emigracji…

 13. antykk said

  Swietny tekst-obnażenie prawdy w Kongresie przez senatora Sandersa! http://newworldorder.com.pl/artykul,2780,Socjalizm-dla-bogatych

 14. […] post by Marucha Kategoria: Bez kategorii  ·  Komentarz (RSS) […]

 15. joanna said

  Drogi Gajowy, ja nie mam zamiaru wspierac sil demokratycznych, ale chodzilo mi o to, ze caly ten artykul jest troche przedawniony i juz ci, ktorzy w tym ruchu brali udzial, (przynajmniej niektorzy z nich) juz siedza w wiezieniach. Co nie jest znowu az taka niespodzianka, niestety.

 16. Gazda said

  Ad 8:
  http://gegenjay.wordpress.com/2009/12/15/kaczynski-chanuka-menora-zydzi-oto-polska-cala/

 17. revers said

  no coz juz zaplacil L.K. za ta zazylosc niskimi lotami w dn. 10.04.2010, tak jak 3000 osob z WTC911.

 18. Miroslaw Bernard said

  Panie gajowy widac ze teza o wolnym raju Putina bez Zydow chyba sie nie powiodla. Co ? Bo jak wiele razy tu jest tam gorzej niz w kazdym innym kraju. Zreszta sama organizacja powstala w 2004 roku a wiec samo za sie mowi co tam sie dzieje.

  Putin nie rozni sie niczym od innych przywodcow i tez pali chanuke, dystrybucja dobr pomiedzy bogatcy i ibiednych. Rozwoj miast upadek wsi. Upadek infrastruktury poza wielkimi miastami. To wszystko sie tam dzieje. Ja to wiem od Rosjan bo ich pytam.

  Prawda jest ze stopa zyciowa sie poprawia ale zadluzenie Rosjan rosnie (a wiec jak wszedzie) a wies biednieje. ale bogactwo trzymia Zydzi a najgorsza mafia rosyjska jest sterowana przez chazarow i wrosnieta w struktury wladzy.

 19. Miroslaw Bernard said

  ad 12. Ale u nas nie dochodzi jeszcze do takiego bezprawia jak tam. Ostatnio w jednym miasteczku mafia wyciela cala rodzine z sasiadami wlacznie. Afera na caly kraj bo okazalo sie ze lokalny bonzo byl wspierany przez policje i administracje:).

 20. abc said

  „Studio „Pole Kulikowo” nagrało film „Nóż w plecy Rosji” o żydowskim faszyźmie w Rosji w czasach teraźniejszych. Film ten Państwo możecie bezpłatnie ściągnąć na http://www.rusprav.org , tam też są inne nowe materiały filmowe.”

  To jest chyba ten film:
  http://www.rusprav.org/films/ChernayaSotnya/ChernayaSotnya.html

 21. Guła said

  No i PO ruchu.

 22. Marucha said

  No i Guła nareszcie zadowolony, że znów coś tym kurewskim kacapom się nie udało. Nawet, jeśli powodzenie ich akcji miało by i dla Polski duże znaczenie.
  Ale niektórzy tak mają: ich nienawiść do Rosji jest silniejsza nawet niż instynkt samozachowawczy. I pomyśleć, że to podobno też są istoty Boże…

 23. Joe said

  A ja mysle Panie Marucha ze jak bysmy dali Gule 100-tys komandosow (tylko nie z Izraela)…Slowianskich,to za tydzien by nam przekazal Polske jak garnitur z pralni…gotowa do uzyku na nastepne 100-lat.

 24. aga said

  a to dobre ;daj,daj…aj waj
  a może by sobie gudłowaty sam zorganizował?
  gdyby Gajowy mial 100 tys. komandosow to sam by posprzątał. Tradycyjnie ,po polsku i po narodowemu
  Juz zdązylismy się zorentować,ze narodowcy to gudłajom wyjatkowo nie w smak i dlatego niech spadaja do USRAela.
  Gudłowaty jest zbyt zażydzony, nie chodzi tu o rozporek ale o głowę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: