Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Kult i wiara w życiu Józefa…
  NICK o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Kult i wiara w życiu Józefa…
  MatkaPolka o Kult i wiara w życiu Józefa…
  MatkaPolka o Kult i wiara w życiu Józefa…
  Genesis o Kult i wiara w życiu Józefa…
  Zerohero o Wolne tematy (53 – …
  NICK o To była amerykańska rozgłośnia…
  marteczka o Wolne tematy (53 – …
  NICK o Polska polityka podżegania
  NICK o Drewno – od wieków polsk…
  NICK o Wolne tematy (53 – …
  Zerohero o Wolne tematy (53 – …
  NICK o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Odpowie za obelgi wobec Żydów, Sejmu i Senatu

Posted by Marucha w dniu 2010-12-16 (Czwartek)

Do 3 lat więzienia grozi mieszkańcowi jednej ze wsi w gminie Poddębice (Łódzkie) oskarżonemu o znieważenie Sejmu i Senatu oraz osób narodowości żydowskiej. Mężczyzna wywiesił na ogrodzeniu swojej posesji tablice zawierające obelżywe sformułowania pod ich adresem.

Prokuratura Rejonowa w Poddębicach oskarżyła Stanisława B. o znieważenie konstytucyjnych organów RP oraz znieważenie grupy ludności z powodu jej przynależności rasowej. Proces w tej sprawie będzie się toczyć przed miejscowym sądem. [Przynależności rasowej??? Nas przecież nauczono, że żadnych ras nie ma! – admin]

Jak poinformował w komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Józef Mizerski, ustalono, że Stanisław B. przytwierdził do ogrodzenia swojej nieruchomości, znajdującej się przy drodze publicznej tablice, które zawierały obelżywe sformułowania pod adresem osób narodowości żydowskiej a także wobec Sejmu i Senatu.

Zdaniem śledczych, tablice wystawione na widok publiczny były dostępne dla wszystkich osób poruszających się drogą obok posesji Stanisława B.

Według Mizerskiego w prokuraturze oskarżony nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i utrzymuje, że ma prawo do wyrażania swoich opinii. – Poglądy rasistowskie, a taki charakter miały niektóre napisy, nie mogą być akceptowane w cywilizowanym społeczeństwie – zaznaczył prok. Mizerski.

http://wiadomosci.onet.pl

Natomiast, panie prokuratorze, w cywilizowanym społeczeństwie są w pełni akceptowane takie zachowania, jak wtykanie polskiej flagi w psie odchody (czy też ich imitację), jak ubliżanie narodowi poprzez zakłamane książki pseudohistoryków typu J.T. Grossa, jak napuszczanie żydofaszystowskich bojówek na ludzi pragnących uczcić Dzień Niepodległości, jak pełne bydlęcej nienawiści do szeroko wyznawanego w Polsce katolicyzmu wypowiedzi niejakiej Środy albo Senyszyn itd. Cieszy nas, że nareszcie mamy pełną jasność. – admin

Komentarze 22 to “Odpowie za obelgi wobec Żydów, Sejmu i Senatu”

 1. Bezczelnosc zydowska bedzie rosla wprost proporcjonalnie do braku reakcji ze strony Polakow…, az w „dzbanie sie ucho urwie…i „poszly konie po „betonie”…:)))
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. Świtecki said

  Ja tam się cieszę, że to jest jeszcze karane, a nie leczone.

  :-))) – admin

 3. Bazarchandel said

  SZKODA ŻE PROKURATOROWI MIZIERSKIEMU NIE PRZESZKADZA, JAK PAN PALIKOT GROZI NA SWOIM BLOGU ŚMIERCIĄ JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU……..
  POMIJAM FAKT – ŻE OBAJ TO CHAZARZY, I ŻE W TAKI SPOSÓB CHAZARSKA WIERCHUSZKA Z PUSTYNI NEGEV PROWADZI WOJNĘ „POLSKO” – „POLSKĄ”…..NP O KRZYŻ, O TABLICĘ, O GROBOWIEC, O POMNIK, O MIEJSCE, O CZAS, O OPRAWĘ, ITP ITD……………
  A W TYM CZASIE SPRZEDAJĄ KGHM – MIEDŹ I ZŁOTO INWESTOR „NIEUJAWNIONY” ALE KILKA MIESIĘCY TEMU PODPISYWALI UMOWY Z DZIWNĄ SPÓŁKĄ Z KANADY, KTÓRA MA SIEDZIBĘ W USA…………
  SPRZEDAJĄ GAZ ŁUPKOWY ZA 1 % WARTOŚCI………..ZE ZŁOŻAMI HELU – PALIWA PRZYSZŁOŚCI !!!
  ENEA – ENERGIA – DLA KULCZYKA…………….

  I JESZCZE TO RESUME :
  http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/

  *******************************************************
  Przekręty i wałki rządu PO o których milczą media

  ukji
  wczoraj, 11:49

  Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią wałki i nikt im nic za to nie zrobi?wolność i demokracja rządzi. Tym czasem wszystko po cichu drożeje, czynsze, energia, paliwo, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia? to początek problemów w kraju, jeszcze lepsze czasy dopiero nadejdą po 2011 r, ceny pofruną do góry i przyjdzie za wszytko słono płacić . Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na popularne chwyty dobrobytu ( druga Irlandia, aby żyło się lepiej, niższe podatki?) – niebawem przekona się na kogo oddali swój głos.

  O tym że jest dobrze czy nawet bardzo dobrze, możemy dowiedzieć się jedynie z telewizji ? tej niezależnej i zależnej. O gigantycznych wałkach i przekrętach rządowych popleczników cisza jak makiem zasiał ,wolą serwować głodne kawałki i karmić społeczeństwo J.Kaczyńskim, odciągając uwagę do poważnych problemów. O tym jak nasz rząd stara się wypełnić dane obietnice wyborcze dowiesz się z artykułu.

  Przekręty rządów PO :

  Sprawa nazywana mega przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji płacąc 400 dolarów za 1000 m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3. Szacuje się że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił ?Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją?

  – Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o,1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.

  – PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

  – Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI

  – Prywatyzacja gdańskiej ?Energii?. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach, spółkę chce kupić Kulczyk Investments.

  – Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto

  – PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. ?Rząd szykuje bombę emerytalną?

  – Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.

  – Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł ?Ustawa ułożona pod przekręt?

  – Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.

  – ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.

  – Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko, PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłyną obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tyś na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.

  – MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. To kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym. K.Bondyrak i W.Brochowicz

  – Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.

  – Mirosław Drzewiecki, czyli słynny ?Miro? lobbował za 50 krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel ?grupy ITI?, telewizji ?TVN? i ?Wejchert Golf Club? nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.

  – Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!

  – Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

  – Norbert Wojnarowski PO jest jest prywatnie udziałowcem firmy handlującej długami szpitali i wspólnie z żoną ma 48% udziałów w firmie Progres. Zgłosił ustawę w której wierzyciele mogą przejąć szpital za długi.

  – NFZ zabrał 80 tyś. obłożnie chorych na domowe pielęgniarki.

  – Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty. Deficyt funduszy ubezpieczeniowych w zeszłym roku przekroczył 9 mld zł. Trzeba było powiadamiać UE. prof. Stanisław Gomułka z BBC twierdzi, ze to wina rządu.

  – Europejska Agencja do spraw Leków odrzuca wszystkie argumenty resortu zdrowia, który nie chce kupić szczepionek na nową grypę. A Ewę Kopacz nazywa populistką. Lobbysta firm farmaceutycznych zasiadła w ławach sejmowych podczas debaty o szczepionkach.

  – Mirosław Sekuła z PO umorzył długi a następnie sprzedał hutę Zabrze za 750tyś zł. Biznesmen który kupił hutę zaraz sprzedał zarabiając kilkaset razy więcej.

  – Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody. Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł

  – Ministrowie naciskali na Urząd Skarbowy aby nie egzekwował 900 milionów zł podatku od Rafinerii Trzebinia której szef zamieszany jest w nielegalny handel i oszukiwanie fiskusa. CBA i prokuratura bada sprawę.

  – Narodowy Fundusz Zdrowia zakazał leczenia chemioterapia niestandardową tym szpitalom, w których nie pracują wojewódzcy konsultanci ds. onkologii.liczba placówek w których można uzyskać pomoc gwałtownie się zmniejszyła. Zaprzestanie Leczenia oznacza progresję choroby a to oznacza odmowę NFZ na kontynuacje leczenia.

  – Ministerstwo rolnictwa blokowało inwestycje IKEI za 380mln euro jak się później okazało do inwestycji jednak doszło. Minister nie chciał oddać ugorów pod fabrykę nazywając je cenne rolniczo.

  – Kolejna restrykcja, aby dostać becikowe matka musi przedstawić dokument, że od 10 tygodnia ciąży jest pod opieka ginekologa. Nie przewidziano tylko, że niektóre kobiety miesiączkują będąc w ciąży lub nie chcą na siłę iść do lekarza.

  – Jeśli ktoś płacił w czasie swojego życia częściowo KRUS i ZUS to jeśli będzie chciał np. dostać emeryturę z KRUS to składki wpłacone za ZUS przepadają.

  – Ministerstwo Zdrowia zakazuje sklepom zielarsko-medycznym sprzedaży kolejnych podstawowych produktów leczniczych, a to grozi ich likwidacją ? alarmuje Urszula Jarosz z Izby Zielarskiej.

  – Od początku rządów koalicji PO-PSL zatrudnienie w administracji wzrosło o 10 procent ? pisze ?Rzeczpospolita?wynagrodzenia dla urzędników doszły do kwoty 25 miliardów złotych.

  – Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie, kupujący od razu zyskują 231%

  – Obecny minister MSWiA Jerzy Miler bez przetargu wybrał system informatyczny za 4 miliony

  – Sikorski kupił 76 foteli po 10tys każdy

  – Nieoczekiwane odwołanie przez premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji. W geście protestu z pracy odeszło 10 osób, w tym wszyscy eksperci z kluczowego wydziału analiz zagrożeń.

  -Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej i mamy co mamy.

  – Afera Kudryckiej ? kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską

  – Donald i Grzechu grali w piłkę zamiast głosować. Tego dnia głosowano nad emeryturami dla policjantów

  – Ponad 300 naukowców napisało ?List w obronie rozumu? do Minister Jolanty Fedak

  – Umorzenie śledztwa Kulczyk ? Ałganow

  – Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd.

  – Cofnięcie nakazy aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę

  – Siłowe usuniecie ludzi z KDT

  – Podręczniki do polskiej historii tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

  – Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy? nauczyciele w szoku.

  – Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica ? łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

  – Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO

  – Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

  – Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

  – ?Chłopcy Drzewieckiego? ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 846 złotych netto dla każdego członka zarządu.

  – Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

  – Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

  – Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

  – Komisja ?Przyjazne Państwo? zgłosiła projekt ustawy tzw. ?Szczypiorkowej?, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ? ustalił ?Wprost24?. To nie żart.

  – Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

  – Przekazy dnia aby politycy wiedzieli co mówić.

  – Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

  – Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: ?kompletny gamoń?, ?zakłamany drań i oszust?, ?łgarz? czy ?nędzny złodziejaszek?.

  – Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

  – Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w? hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by ?podczas pakowania podróżnych bagaży? nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

  – Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

  – Miasto Warszawa wydało prawie 440tyś zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

  – Miasto Warszawa za sponsorowało spotkanie ?integracyjno-rekreacyjne? dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200tyś. Firma która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

  – Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

  – Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ? ujawnia ?Dziennik Gazeta Prawna? A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

  – Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny

  – PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

  – Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

  – Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ? ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

  – Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

  – Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice, za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest? ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi ? mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100tyś służbowych telefonów.

  – Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów. Przeczytaj art. ?Kolejny cud Tuska: dopłacamy do Unii?

  – PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25tyś poborów z czasu gdy nie pracował.

  – Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

  – Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

  – Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

  – Lobbyści z stowarzyszenia ?Bez Dioksyn? napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

  – Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

  – Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

  – Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

  – Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

  – Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nienajlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

  – Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

  – Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

  – Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

  – Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

  – Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

  Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

  – Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

  – Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

  – Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

  – W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

  – Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

  – Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

  – Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

  – Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

  – Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

  – 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

  – Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

  – UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

  -Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ? ustalił ?Dziennik Gazeta Prawna?. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

  źródła:

  http://nwomedia.pl/post,636,0

  http://biznes.onet.pl/static,forum.html?discId=9356813&threadId=7368115 3&discPage=7&AppID=324

  http://astral-projection.blog.onet.pl/

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/12/05/
  (Visited 155 times, 18 visits today)

 4. MaxD said

  Nie chce zle wrozyc, ale trzeba chyba czlowiekowi bedzie pomoc.
  Bo jak sprawa pojdzie ‚wyzej’ i nabierze rozglosu to go zniszcza kosztami sadowymi.
  ———-
  Do Admina.
  Proponuje sprawe ‚pociagnac’ i w razie potrzeby zorganizowac ‚sciepe”
  DDD
  MD

 5. pomoc said

  Ja tez tak mysle ze trzeba cos zrobic i pomoc temu czlowiekowi, macie jakies pomysly?

 6. SuwerennyPolakSlowianin said

  Doswiadczeni sprawa Dariusza Ratajczaka wszyscy stana w obronie Stanislawa B., to oczywiste.

 7. 166 bojkot TVN said

  6/
  Prokurator musi liczyć się też z taką możliwością, że się jakieś chłopy w końcu zdenerwują i sam prokurator może skończyć jak śp Dariusz Ratajczak. Nic mu nie pomoże, że po jakimś czasie koledzy znajdą sprawcę, lub umownego sprawcę. Prokurator też może zaginąć/zginąć marnie.
  Chłopy wiedzą jak się bronić, mają broń, s świnie też lubią rąbankę – nawet prokuratora w razie czego zjeść bez śladu mogą.

 8. Do sadu isc spokojnie, ale…z palami…na wszelki wypadek…Niech wiedza, ze „szopka” z „zalatwianymi czy uprzednio” ustalonymi wyrokami juz sie zakonczyla…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Organizowac sie i przede wszystkim nie bac sie. Strach jest jednym z narzedzi do manipulowania czlowiekiem…

 9. kosak0 said

  panie Jasku popieram pomysl,chetnie sam bym poszedl gdyby to chociaz bylo jak na ronceswally

 10. "mars" said

  PROKURATURA: NIE BYŁO ZNAMION POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA
  07.05.2010

  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496&p=5000#p5000

 11. "mars" said

  5 Przykazan Polaka:
  ====================
  1. NIE KUPUJ U ZYDA.
  2. NIE PRACUJ U ZYDA.
  3. NIE POZYCZAJ U ZYDA.
  4. NIE GLOSUJ NA ZYDA.
  5. ZWALCZAJ ZYDOWSKIE ZLO.

  Przyklad z zycia.
  Chłopak33 napisał/a: czwartek, 16 grudnia 2010, 17:26
  Znałem kiedyś jednego żydka,właściciel hotelu, niesamowita kanalia.Sprzątaczką płacił po 5$/h,a jak szedł do kina to darł mordę na murzynkę dlaczego cola jest po 7$.
  Kiedyś rzucił w dziewczynę kawałkiem zamarzniętej ryby,za to,że źle podała danie.
  Miał pecha,bo to była siostra pewnego Rosjanina.Przyszli razem z ojcem ,rzucili go na podłogę i nasikali mu do gęby.
  Wierzcie lub nie,ale od tego czasu zmienił się diametralnie na plus.
  Tak kulturalnie ile trzeba byłoby czasu zmarnować ,żeby pojął proste rzeczy,a tu wystarczyła jedna chwila.
  Wiecej na stronie:
  http://fronda.pl/news/czytaj/krzyz_przeszkadza_w_pracy_jarmulka_juz_nie

 12. A.P. said

  Tak,tak !
  Trzeba liczyc na wzajemna pomoc „polakow”,to widac nawet na forach dyskusyjnych,kazdy biegnie z pomoca ile tchu w piersiach a licznik portalu „bije”.

  Bardziej powaznie to :
  Kiedy skoncza sie drwiny w Polsce a sasiad sasiadowi poda reke ?

 13. "mars" said

  Mnie bulwersuje przyklad na stronie:

  ktory pokazuje jak zyd bije Polakow w Polsce – na polskim podworku.

 14. pV said

  Pan prokurator powinien zostać wysadzony nocą w środku miasta Detroit.

 15. ZDZISIEK said

  „Natomiast, panie prokuratorze, w cywilizowanym społeczeństwie są w pełni akceptowane takie zachowania, jak wtykanie polskiej flagi w psie odchody (czy też ich imitację), jak ubliżanie narodowi poprzez zakłamane książki pseudohistoryków typu J.T. Grossa, jak napuszczanie żydofaszystowskich bojówek na ludzi pragnących uczcić Dzień Niepodległości, jak pełne bydlęcej nienawiści do szeroko wyznawanego w Polsce katolicyzmu wypowiedzi niejakiej Środy albo Senyszyn itd. Cieszy nas, że nareszcie mamy pełną jasność. – admin”

 16. „Deklaracja praw czlowieka ”
  Pelny tekst jest po angielsku w dziale „Interesting materials in English”:

  Article 19.

  Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers.
  „Artykul 19
  Kazdy ma prawo do wolnosci swojej opinii i sposobu w jaki ja wyraza.Kazdy ma prawo do swojego zdania bez ograniczen oraz do szukania,otrzymywania i przekazywania informacji i idei w sposob wybrany przez dana osobe,ponad granicami”

  Napisy wywieszone na prywatnym plocie mieszcza sie doskonale w tym punkcie:”W sposob wybrany przez dana osobe ,prawo do wlasnej opinii i przekazu informacji”.
  Mam nadzieje ,ze ktos kto bedzie prowadzil te sprawe broniac Polaka wykorzysta te wlasnie „Deklaracje praw Czlowieka”.
  RP jest sygnatariuszem .-
  Nic wiecej nie jest potrzebne.
  Jerzy

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=9953&p=25867#p25867

 17. Marucha said

  Panie Jerzy, ja wiem, że Pan sobie tylko żartuje…

 18. Re: 17 Marucha…

  Jerzy nie od dzis ma specyficzne poczucie humoru :))))
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Piotrx said

  cyt: „Mężczyzna wywiesił na ogrodzeniu swojej posesji tablice zawierające obelżywe sformułowania pod ich adresem.”

  I to jest przykład typowej manipulacji i zakłamania polskojęzycznych mediów jak onet, GW, TVN i podobne. Autorytatywnie stwierdza się, że wywiesił „obelżywe sformułowania” ale nie podaje ich treści by każdy sam mogł sobie wyrobić własne zdanie co to są za treści i czy są one faktycznie obelżywe czy może zawierają jakąś „niemiłą dla żydów” ale jednak prawdę. W podobnym stylu działa „duet” z TVN w programie „Teraz My” – polecam DVD „Od komunikacji do manipulacji” rozprowadzany wraz z książką Pawła Znyka o tym samym tytule. Jest to dobry materiał szkoleniowy ukazujący jak manipuluje się informacją w łże-mediach.

  fragmenty:


 20. Piotrx said

  Zapomniałem dodać że głownym zarzutem ze strony owych dziennikarzy TVN i R.Kalisza pod adresem uczelni z Kijowa od której obaj członkowie Samoobrony otrzymali tytuły honorowe był jej rzekomy „antysemityzm”. A jedynym tego dowodem prezentowanym w tym programie było kilkusekundowe pokazanie okładki jednej z wydawanych na tej uczelni książek i autorytatywne stwierdzenie dzinnikarza TVN nawet bez podania autora tej publikacji badz cytatu czy jakiegokolwiek innego dowodu na potwierdzenie tezy o rzekomym „antysemityzmie” .Jest to o tyle kuriozalne gdyż na tej uczelni studiuje też wielu Arabów (Semitów) więc na czym ów rzekomy „antysemityzm” maiłby polegać nie raczono wyjaśnić.

 21. Andrej said

  Ciekawe jakby na własnej posesji, tuż za płotem umieścił baner z napisem TEREN PRYWATNY ŻYDOM WSTĘP WZBRONIONY , czy prokuratura również wszczełaby śledztwo.

 22. SuwerennyPolakSlowianin said

  Wszyscy sie tym jnteresuja, to znaczy „wszyscy” ci, ktorzy sie tym interesuja a jest tego sporo w sieci – oczywiscie, koszerne media milcza na ten temat, co nie nowosc.
  Ciekawe jednak, jaki z tego bedzie pozytek dla owego Stanistawa B. ? A powiedzmy sobie, ze gdyby starozakonny znalazl sie w takiej w takiej sytuacji to zydostwo lokalne i wrecz swiatowe odwociloby wszystkie koty ogonami, by go bronic, prawda ?
  Co bedzie tu z naszym…

Sorry, the comment form is closed at this time.