Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowska sraczka gębowa podczas wyborów na Białorusi

Posted by Marucha w dniu 2010-12-19 (Niedziela)

Żydowskie media, mające monopol na informację w Polsce – bardzo lubiane i cenione przez polactfo – dostają sraczki gębowej w temacie dzisiejszych wyborów prezydenckich na Białorusi.

Co i raz pojawia się w telewizorze jakiś przedstawiciel jakiegoś ugrupowania, mającego w nazwie jak nie „Wolność”, to „Demokrację” – a woń czosnku wręcz zionie z ekranu, choć powinno to być fizycznie niemożliwe. I dawajże załamywać ręce nad dyktaturą. I dawajże rozpaczać, że Łukaszenko wygra kolejne wybory bez najmniejszego trudu, a przecież nie powinien, bo to utrudnia nasim „wprowadzanie europejskich standardów demokracji” na Białorusi oraz robienie tam „inwestycji strategicznych” .

Wytrzaśnięty skądś młodzieżowy „ekspert” o wyglądzie Harry Pottera ze zgrozą mówi, iż Białoruś zaczyna zadłużać się u Rosji. Szkoda, że nie porównuje długów Białorusi (rzędu 20 miliardów USD) z długami Polski, których już nikt zliczyć nie potrafi, ale które ocenia się skromnie na ok. 300 miliardów USD (zajrzyjcie państwo choćby na http://www.zegardlugu.pl/)

Inna wynajęta dziwka dziennikarska płci męskiej z niemal zgrozą mówi o pojawieniu się piosenki o Łukaszence, która w dodatku zdobyła dużą popularność. Popularność nieuzgodnioną ani z MTV, ani z żadną inną opiniotwórczą siecią telewizyjną dla imbecylów. Zatem sam fakt pojawienia się takiej piosenki dowodzi, iż Białoruś to kraj straszliwego zamordyzmu, odcięty od kultury i cywilizacji.

Otóż naszym zdaniem wybory prezydenckie na Białorusi są kilka tysięcy razy bardziej uczciwe, niż np. polskie referendum w sprawie wejścia do Unii, gdzie opozycja dostała około 1% czasu antenowego na przedstawienie swoich racji. Powiem więcej, są to chyba jedyne wybory w Europie, jakie rzeczywiście oddają preferencje narodu, a nie żydowskich mediów i manipulatorów.

A standardy „demokracji europejskiej” znamy aż za dobrze. Jeszcze nigdy w historii UE nie uznano żadnych wyborów i referendów, których wyniki nie były takie, jak powinny być. Ostatnim przykładem niech będzie Konstytucja Unii, nielegalnie narzucona państwom członkowskim pod zmienioną nazwą Traktatu Lizbońskiego.

Gajowy Marucha

 

Komentarzy 30 to “Żydowska sraczka gębowa podczas wyborów na Białorusi”

 1. Andrej said

  Jest to fakt autentyczny, wiele lat temu delegacja samorządowców jednego z miast została przyjęta obiadem przez kardynała Świątka. Podczas rozmów jeden z tych samorządowców , notabene z SLD (czy chciał się przypodobać) wyskoczył z takim tematem A TU NA BIAŁORUSI RZĄDZI TAKI DYKTATOR ŁUKASZENKA, a kardynał Świątek nie czekając , krótko CHWILECZKE , A W POLSCE JAK, LUDZIE PROSTO Z KOSCIOŁA SZLI ODDAĆ GŁOS NA POSKOMUNISTE KWAŚNIEWSKIEGO (

 2. Andrej said

  Chciałoby sie powiedzieć „przyganiał kocioł garnkowi”, brak wolności słowa na Bialorusi a w Polsce 3 lata wiezienia grożą człowiekowi , za to tylko , że wyraził poglądy na swej własnej posesji.

 3. Marucha said

  Dokładnie, panie Andreju.
  Co gorsza, Polska jako województwo unijne, musi wypełniać nakazy z Unii, a Białoruś może kierować się własnym prawem.

 4. kazik said

  Mam nadzieję , że Pan Prezydent Łukaszenka będzie trzymał z Rosją dla wspólnego dobra tych
  Państw. Białoruś to nie rozkradziona i zdewastowana Polska . Ludzie bez zacietrzewienia politycznego i z otwartą głową powinni tam pojechać na kilka dni a będą mile zaskoczeni . Kto zaś jest oglądaczem lub czytaczem euroPejskiej propagandy niech siedzi w domu i dalej psuje sobie oczy i rozum . Najgorsze w tym jednak jest to , że wszystkie bez wyjątku telewizornie pokazują nieprawdziwy obraz tego Państwa , docierając do dużej liczby społeczeństwa .

 5. Marucha said

  Co ciekawe, nawet nastawienie Unii Europejskiej do Białorusi się zmienia. I tylko Polska nie zauważyła zmiany kursu i wciąż pieprzy o dyktaturze, braku demokracji, niskim poziomie życia, marnej infrastrukturze itp. itd.

 6. Ryziel said

  oj Gajowy Gajowy uważaj bo Propolonia już zablokowana

 7. Tylko Wolna Bialorus !!! said

  Witam Panstwa, moj znajomy (mieszkaniec Ameryki Polnocnej) pojechal do Polski, a nastepnie udal sie na Bialorus. Opowiedzial mi, ze to co zobaczyl to nie jest takie zle jak w Polsce, maja to na co ich stac i nie zadluzaja sie zeby w pozniejszym czasie stracic swoj kraj. Wiecej opinii na ten temat moglby nam przedstawic Pan Edward Maciejczyk, ktory zamiescil ostatnio krotki film z Bialorusi.
  Jak podala ostatnio TV …
  http://www.tvn24.pl/28377,1686633,0,1,nie-czas-na-zmiany,fakty_wiadomosc.html

  …przeciwnikow Lukaszenki zgromadzilo sie ok. 1000 osob, ale nie widzialem, tej „duzej” grupy osob. Propaganda jest niesamowita, beda twiedzic ze Lukaszenka jest nie w pelni zmyslow, i juz probuja zrobic jego osoby czlowieka niezrownowazonego.
  Pokazano w migawce filmowej jak to robia walonki i to miala byc cala Bialorus – osmieszyc ich – to jest cel lobuzerstwa, ale nie pokazano fabryk gdzie produkuje sie ciezkie maszyny, oni nawet nie wiedza, co Bialorus produkuje. Dla tych pieniaczy z TV to najwazniejsze sa walonki. Tak, tak dla was jest to najwazniejsze bo jak was beda gonic tak jak goniliscie nasz Narod to bedziecie prosic o te walonki, bo chinskie buty wam nie pomoga na te mrozy. Otwarcie mowie, ze ja popieram Lukaszenke w jego dzialaniu, on nie chce zrobic tego co stalo sie z Polska. Ktos z Panstwa powie, ze tam jest bieda, ale chce tu zaznaczyc, ze to jest ich bieda, a u nas w Polsce jest takze bieda narzucona przez obce nacje. Pogonic kota mieszaczom, albo podporzadkuja sie poszczegolnym narodom, albo niech opuszcza te kraje i wyjada, tak to oni czesto mowia emigrantom w Ameryce. Prosze przypomniec sobie jak to atakowaly Bialorus poszczegolne osoby zajmujace stanowiska we wladzach, nad Polakami. Taki jest cel dzialania tych grup w poszczegolnych krajach, ktore nie moga przebolec, ze jakis kraj moze stanowic o swoich dzialaniach bez ich „pomocy”.
  Chca juz na swieta zorganizowac zamieszki, pewnie rozdadza im gwizdki i nazwa rewolucja gwizdkowa. A to juz zaliczyc mozna jako zastraszanie.
  Pozdrawiam, Polskich Patriotow i Wolna Bialorus.

 8. aga said

  Roczny wzrost gospodarczy Białorusi wynosi stale po około 10 procent. Zapytajmy Kaczyńskich i Tusków, którzy zaprzedali Polskę żydoamerykańskim i żydoniemieckim awanturnikom, jak to jest z tym rocznym wzrostem gospodarczym w Polsce. Odpowiedzą, że Białoruś ma większy wzrost, bo Rosja stosuje wobec swojego wasala ceny dumpingowe na nośniki energii. A dlaczego by Białoruś nie miała z tego dumpingu korzystać?

  Newralgicznym działem decydującym o normalności i suwerenności każdego państwa jest ziemia, grunty uprawne. Na Białorusi każdy może sprzedać swoje grunty sąsiadowi, ale nie obcym.

  Działek nie kupuje się łatwo, bo tylko w określonym celu. Każdy rolnik, który zamierza zbudować gospodarstwo, kupuje pod nie ziemię. Pracujesz na roli – kupuj i uprawiaj. Jesteś mieszczuchem – nie kupisz, bo nie masz szans obrabiać tej ziemi. Nic na ziemi nie robisz, rosną chwasty – oddawaj. Dlatego radzę posłuchać relacji choćby pielgrzymów do Ostrej Bramy, jadących autokarami przez tereny Białorusi. Latem widzą tam pięknie uprawione pola, dorodne krowy pasące się na łąkach. Nigdzie nie widać koszmarnych ruin przedsiębiorstw, rozwalających się chat, wyludnionych wsi. Białoruś żyje. Żyje po swojemu, skromnie, stabilnie, po białorusku, z poszanowaniem własnej godności i suwerenności.

  Pogoniono dolarowe dywizje Sorosa siejące „demokrację”, co nie oznacza, że obcy przedsiębiorca nie może nabyć państwowego zakładu. Wtedy musi się zobowiązać – i nie na papierze jak u nas – do zachowania miejsc pracy i pakietów socjalnych.

  Już w sierpniu 2003 roku „reżim Tyranienki” /neologizm „Wprost”/ pogonił amerykańską organizację IREX, działającą w Mińsku już od 1997 roku i rzekomo wspierającą wolne media w ramach „projektu” o nazwie „Pro media”. Zdaniem władz białoruskich, organizacja ta działała na podobieństwo siatki szpiegowskiej. Organizowała szkolenia, wzniecała konflikty narodowościowe i etniczne – m.in. z Polakami, rekrutowała do tej dywersji dysydentów, łamała prawo.

  W 1998 roku Mińsk przepędził w podobny sposób białoruską wersję sorosowskich dolarowych dywizji po nazwą „Fundacji Batorego”. O tych ciosach donosiła 9 lipca 2003 roku nawet „Gazeta Wyborcza”.

  Zniesiono wszelkie „radzieckie” ulgi dla urzędników. Zachowano tylko ulgi dla uczestników Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Konieczne, bo przecież to już starcy w okolicach osiemdziesiątki, nadto inwalidzi, schorowani.

  Dla niezorientowanych, wykarmionych u nas na propagandzie antybiałoruskiej, wręcz nierealne może się wydawać, że zachowano główne „zdobycze socjalizmu” w zakresie opieki socjalnej! Dlaczego ma to być „anachronizm” sowiecki, jeżeli taka Szwecja przez całe dziesięciolecia była niedoścignionym wzorem państwa socjalistycznego czyli „socjalnego” i tak jest do dzisiaj, choć już skromniej, bo budżet Szwecji tych obciążeń już nie wytrzymuje. Darmowe są białoruskie przedszkola, kolonie letnie dla dzieci, darmowe jest leczenie w szpitalach i poliklinikach, bezpłatny jest pobyt w sanatorium. Łza się w oku kręci!

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/17/polskojezyczny-kundlizm-przeciwko-bialorusi-henryk-pajak/#more-5730

 9. raf said

  http://www.sfora.pl/Bialorus-glosuja-na-prezydenta-Znow-wygra-Lukaszenka-a27368&&&&&&#comment-1061986

 10. lopek said

  Une za wszelka cenę chcą przejąć Białoruś, bo za jakiś czas może się okazać, że na Białorusi jest więcej wolności, że na Białorusi – po prostu lepiej się ludziom żyje, że na Białorusi nie są jeszcze udzie zdemoralizowani a więc owi ludzie są bardziej ludzcy, bardziej normalni i naturalni.

 11. revers said

  tak AGA, wlasnie jednego opozycjoniste pobito do nieprzytomnosci, czekamy na lepsza demokracje wschodnia.

 12. kazik said

  Ad Revers – a w Polsce zamarzło już z demokracji kilkadziesiąt osób . Proszę siedzieć przed szklanym ekranem i nie zabierać głosu ,

 13. Marucha said

  RE 12:
  Uprzedził mnie Pan, Panie Kaziku.
  Na Białorusi podobno pobito – jakby na zamówienie – opozycjonistę.
  W Polsce zamordowano kilkadziesiąt osób za to, że zbyt dużo wiedzieli o władzach. Niedawno jeszcze lewackie bydło biło ludzi zbierających na Krakowskim Przemieściu. Jedna osoba zmarła. Bito też uczestników marszów z okazji Dnia Niepodległości.
  Mam dalej pisać?
  Tak, że Revers niech wraca do swojej G*** Wyborczej, TVN czy jakie tam jeszcze żówna medialne preferuje.

 14. […] post by Marucha Kategoria: Bez kategorii  ·  Komentarz (RSS) […]

 15. Realista said

  Re 9

  swietny link;

  najlepsze to to:
  „Protestujący mają ze soba flagi UE. Krzyczą: „Precz z Gułagiem”, „Za wolność”.

  Nie wiem tylko czy sie smiac czy plakac jak nasze bezkarnie mieszaja.

 16. NC said

  Sfrustrowana agencja Reutera donosi (i rzeczywiscie wygada to na donos) z Bialorusi:
  Protests as Belarus strongman heads to victory.
  http://news.yahoo.com/s/nm/20101219/wl_nm/us_belarus_election

 17. W Dniu wyborow nie moze byc demonstracji !!! said

  Takie jest prawo i nikt tego zmienic nie moze. Jakie demonstracje, a co im sie nie podoba, zaklucanie ciszy wyborczej? To sa takie same obce sily jak byly u nas w Polsce i teraz mamy to co mamy czyli nic w tej demokracji tu ludzie krzycza tylko ale ich nikt nie slyszy, karawana idzie dalej. Bardzo dobrze Panie Revers tak powinno postepowac sie z opozycyjna demonstracja gwizdkowa 11 listopada. A co Pan o tym mysli czy ta opozycyjna demonstracja gwizdkowa Panu takze odpowiada?

 18. ZZ said

  Co prawda cisza wyborcza to chyba oryginalny polski wynalazek. Nie rozumiem jej sensu.

 19. W Dniu wyborow nie moze byc demonstracji !!! said

  Przepraszam za blad powinno byc „zaklocanie”.

 20. Andrej said

  G…o podaje , że ludzi pakują do samochodów i biją pałami a przed chwilą kanał Rosja24 podał, że Specnaz opanował sytuacje.

 21. Szanowny Panie ZZ said

  Nie przypisujmy wszystkiego zla Polsce, nawet na Marsie jest cisza wyborcza i to nie jest Polski wynalazek. A tak prawde powiedziawszy to zauwazcie Panstwo, Drodzy Internauci czy to nie jest taka sama V kolumna dzialajaca na terenie Bialorusi. W Polsce oni jak beda chcieli, jezeli wygra przeciwnik, czyli nie ta osoba co powinna to tez zrobia demonstracje, jak poprzednik moj napisal demonstracje-opozycyjna. To co wtedy powiemy no tak oni maja racje, a cisza wyborcza to polski wynalazek.

 22. revers said

  ad17.
  Zbierac lub oraganizowac sie do demonstracji to nie demontracja po godz 24, tym bardziej ze ktos w przeplywie „zaciszenia wyborow” wylaczyl internetowe portale i fora spolecznosciowe, a z tego co podaje sie w informacjach o wyborach to trudno w Minsku i terenie znlezc choc jedne obwieszczenie wyborcze bez swiatecznych i noworocznych reklam, zacierajacych slad wyborow i afisze niezaleznych kandydatow.
  ad.21
  Tak z kosmogramow Mars jak najbardziej sprzyja europie Rosyjskiej jak zeuropyzowanej Rosji, tj. sile Rosji.

 23. u said

  Lukaszenka wbrew woli zjednoczonych do skoku – sorosow wygrywa na Bialorusi, wygrywa i zanosi sie na to, ze dlugo jeszcze bedzie wladal tym krajem. Prawda jest zenujaca bo swiadczy to o tym, ze duzo mniej jest baranow w tym kraju anizeli np.w Polsce i jest jak jest, czyli wciaz trwa nie zlajdaczony Lukaszenka przy wladzy! Spoleczentswo bialoruskie nie glupie, nie slepe, boi sie „demokracji” jaka kroluje w sasiedniej Polsce. Demokracja jaka widza po sasiedzku prawidlowo kojarzy sie im z bezrobociem, zlodziejstwem, korupcja,bezdomnymi, roszczeniami przesmyslowcow czyli …… poszerzajacym sie obszarem nedzy, Tam spoleczenstwo ciagle jest w posiadaniu tego co my mielismy przed okraglym kantem. Wciaz maja bezplatna opieke medyczna (nawet do specjalisty nie musza czekac miesiacami), nie traca czasu na wystawanie po zasilki dla bezrobotnych i poszukiwanie pracy,instytucje finansowe sa narodowe i nie wywoza zyskow do kieszeni chciwych goldkurnikowcow. ale niestety „demokratyczne” moce sie na Bialorus uwziely i nie chca pozwolic ludziom zyc w spokoju i pokoju, jatrza, podzegaja do buntu interesownych durni, ktorzy na pewno nie buntuja sie za frico.Pomimo wysilkow i srodkow jakie „demokraci” nie szczedza na doprowadzenie Bialorusi do upadku „opozycja” przegrywa wybory ogromna roznica glosow, takze na zdrowy rozum o falszowaniu wynikow nie moze byc mowy.

 24. Internauto "U" z poz.23 said

  Mam takie samo odczucie i jako osoba popierajaca Bialorus, dziekuje za ten wpis. Oj, gdyby raczki byly tylko w gore to na pewno dodalbym punkt. Jestem ciekaw co taraz pseldo opozycja wymysli. Znowu Soros ma straty.

 25. revers said

  nic tylko zyczyc zawiniecia w koc ad. 23, i ad.24 i wywiezienia
  w nieznanym kierunku, bez straszenia Sorosami.

 26. Zenek said

  Michnik niezadowolony , bo Białoruś nie ma Gazety Wyborczej ,TVN i nie ma kto ogłupiać narodu. Białoruś to kraj naprawdę niepodległy, rozwijający się w najszybszymn tempie a tego nie moga strawić szakale, które rozgrabiły Polskę.

 27. kazik said

  Z powyższych wpisów wynika , że ‚opozycja” na Białorusi , to nic innego , jak tylko V kolumna , a więc dywersanci zrzucani z wrogich państw . Wynika to z logiki faktów i z tym się w zupełności zgadzam .

 28. Barbarus said

  Co do Białorusi i paternalistycznego do niej stosunku naszych mediów, zgoda. Ale co ma do tego, przepraszam, czosnek?

 29. Panie Revers said

  Czy moze Pan napisac o co Panu chodzi dotyczy to wpisu numer 25. Internauci piszacy o Bialorusi nie zycza Panu zawiniecia w koc i wywiezienia w nieznanym kierunku. Dzisiaj niewygodnych w kraju „raju” „demokratycznym” upija sie a nastepnie zabija takiego i karza zabrac samochod zaparkowac na pobliskim parkingu i po tym ma przejsc na tylne siedzenie. Dziwie sie, ze wystarczy zamiescic tekst z jakims tematem a osoby wpisujace komentarz skacza sobie do oczu.

 30. MaxD said

  Niech zyja WALONKI!!!
  Cieple, zdrowe i antydemokratyczne!
  Nie bylo w Polsce przed i powojennej lepszego obuwia na wiejskie mrozy niz furmanskie oficerki.
  Mialy swoja ”madrosc” zyciowa. No ale przyszly czasy madrych, wyksztalconych i z wielkich miast. Nie ma wiec juz prawdziwych polskich walonek bo zaklady obuwnicze tez juz nie polskie a furmanek coraz mniej i dla tych potrzeb wystarczy import walonek z Bialorusi. One jeszcze pamietaja troche wolnosci i niezaleznosci. Ale zeby ‚ich’ posmakowac trzeba je ubrac lecz ‚madre’ tego nie zrobia. Wola marznac przy komputerach i powoli wtapiac sie w nastepne zlodowacenie wraz z H’ujnia.
  DDD
  MD

Sorry, the comment form is closed at this time.