Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Znowu Kosowery!
  Boydar o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  brys o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Państwa rozwijające się przeciwne zapisowi o ”orientacji seksualnej” w traktacie z UE

Posted by Marucha w dniu 2011-01-04 (Wtorek)

79 państw z Afryki, Karaibów i regionu Pacyfiku wysłało list do przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, domagając się, aby kraje Unii Europejskiej zaprzestały agresywnej promocji ruchu homoseksualnego w krajach rozwijających się. Państwa te nie chciały podpisać zmienionego traktatu o współpracy z UE.
Traktat o współpracy gospodarczej pomiędzy krajami rozwijającymi się z grupy AKP (Afryka, Karaiby i region Pacyfiku) a UE pozwala stronom na rewizję porozumienia co pięć lat. Na początku ub. roku, w trakcie negocjacji w sprawie zmiany traktatu, przedstawiciele UE próbowali wprowadzić do niego zakaz dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną”. Państwa rozwijające się zdecydowanie odrzuciły tę propozycję. Skandaliczny zapis nie znalazł się w ostatecznej wersji porozumienia.

W październiku Sekretarz Generalny Zgromadzenia Parlamentarnego AKP przekazał przedstawicielom Parlamentu Europejskiego list, w którym napisano: „Pilnie wzywamy kraje Unii Europejskiej, aby powstrzymały się od wszelkich prób narzucenia swoich wartości, które nie są powszechnie podzielane w ramach partnerstwa AKP-UE, zwłaszcza, jeśli chodzi o odniesienie do niedyskryminacji ze względu na „orientacje seksualną”. Napisano także, że „partnerstwo może być urzeczywistniane tylko z poszanowaniem różnic społecznych i kulturowych obu stron porozumienia”.

W grudniu 2010 r. członkowie Parlamentu Europejskiego odpowiedzieli na list AKP, w którym podkreślili swoje poparcie dla niedyskryminacji ze względu na „orientację seksualną.” Jednocześnie naciskali, by zasada ta była respektowana także przez drugą stronę traktatu. Również w tym samym miesiącu Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której przypomniano państwom afrykańskim, że UE zapewnia im największą pomoc i pozostaje ich najważniejszym partnerem handlowym.

Portal C-fam.org zauważa, że UE poniosła kolejną klęskę. Nie powiodła się strategia państw europejskich zakładająca, by do 2007 r. wprowadzić we wszelkich traktach międzynarodowych zapis o niedyskryminacji ze względu na „orientację seksualną.

Źródło: C-fam.org., AS.

Nie udało się dziś, to uda się jutro. Postępu nic nie zahamuje.  – admin

 

Komentarzy 6 do “Państwa rozwijające się przeciwne zapisowi o ”orientacji seksualnej” w traktacie z UE”

 1. Mat said

  Próba identyfikacji Apokaliptycznej Bestii:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Proroctwa/Apokaliptyczna+Bestia+-+identyfikacja+(interpretacja)

 2. Wszelkie próby narzucania niedyskryminacji w tym przypadku powodują jedno:dyskryminację.

 3. aga said

  Maciej Eckardt: „Dmowski byłby dzisiaj blogerem”

  Zmarł 2 stycznia 1939 roku. Nie doczekał geopolitycznego tsunami, choć zdawał sobie sprawę z nadciągającego kataklizmu. Opatrzność oszczędziła mu upokorzenia zetknięcia się z germańską zarazą, która nie zdążyła go dopaść. Odchodząc, zatrzasnął za sobą dziejowe wieko, spinające klamrą pozytywistyczny świat dziewiętnastowiecznych ruchów emancypacyjnych z tromtadracją narodowych uniesień końca lat trzydziestych. W zasadzie gasił światło II Rzeczypospolitej, zamykał bell epoque, która już się nigdy nie odrodziła, choć żyła później przez długie lata w sercach Polaków.

  Ma licznych epigonów i naśladowców. I tych poważnych i tych kompletnie „odjechanych”. Jego duch krąży po świecie polskiej polityki w sposób zwulgaryzowany, jak i subtelnie zniuansowany. Jego historycznych zasług dla odzyskania przez Polskę niepodległości nikt rozsądny dzisiaj już nie kwestionuje, choć zgodnie z kanonami obowiązującej politycznej poprawności, jak mantra, wypomina mu się jego niechętny stosunek do Żydów. Wprawdzie nie straszy się nim dzieci, ale wciąż nie brakuje obsesjonistów spod znaku lewicy i anarchii, którzy na dźwięk jego nazwiska dosłownie toczą pianę.

  Dmowskiego nie da się w prosty sposób zaanektować do dzisiejszych czasów, jak chciałoby wielu jego naśladowców. Zresztą on sam, mistrz geopolitycznej analizy, miałby nielichą „zagwozdkę”, widząc w jakim kierunku pożeglował świat po II wojnie światowej. Z pewnością potrafiłby określić miejsce i rolę Polski w dzisiejszych realiach, ale niekoniecznie musiałoby to być po myśli i na bazie „klasycznej endecji”. Wielu mogłoby być nielicho zaskoczonych. W jego postępowaniu natomiast jedno byłoby niezmienne – realizm myśli, konsekwencja działania i siła przekonywania. Nie stałby się też zakładnikiem speców od PR, bo był człowiekiem wolnym. I tu miałby niewątpliwie problem.

  Z pewnością nie mógłby się nadziwić, jak wiele intelektualnego pospólstwa dorwało się dzisiaj do polityki. Jak niewiele dzisiaj znaczy słowo w polityce i jak jałowe są szeregi dzisiejszych partii politycznych. Otwierałby oczy w zdumieniu widząc stada sprawnych technicznie posłów, rzutkich i błyszczących, ale kompletnie pozbawionych treści. Na pewno irytowałaby go wszechobecna powierzchowność, brak zrozumienia dla mechanizmów dziejących się zjawisk, zadowalanie się skondensowanym komentarzem i pławienie się w potoku nieistotnych informacji. Długo stałby osłupiały na widok Janusza Palikota i Joanny Senyszyn.

  Padłby chyba z wrażenia widząc to zatrzęsienie Dyzmów w ławach parlamentu, tupetem i bezczelnością przykrywających przerażającą pospolitość. Miałby spore trudności ze znalezieniem partnerów do dyskusji, bo ze świecą dzisiaj szukać polityków, dla których geopolityka nie jest zestawem wyświechtanych formułek, będących odbiciem unijnych czy antyrosyjskich stereotypów, ale sztuką ważenia i dostrzegania spraw polskich w kontekście znacznie szerszym, uwzględniającym konteksty cywilizacyjne i technologiczne. Dlatego triumfowałby dzisiaj, bo już kilkadziesiąt lat temu prognozował wzrost potęgi Chin i wejście tego państwa do światowej pierwszej ligi.

  Zadziwiłby Dmowskiego z pewnością Internet. Zawsze szukał możliwości szerokiego dotarcia do mas. Stąd tak aktywnie zajmował się pisarstwem politycznym, publikowaniem artykułów czy wygłaszaniem odczytów. Dlatego nie przeoczyłby tego narzędzia i z pewnością dołączył do śmietanki polskich blogerów, od których rozpoczyna się surfowanie w sieci. Niewykluczone, że właśnie w cyberprzestrzeni opublikowałby „Myśli Nowoczesnego Polaka II”, w których po raz wtóry dla higieny schłostałby naszą polską duszę, wyciągnął na wierzch nasze narodowe podłości i jeszcze raz przypomniał, co to znaczy „mieć obowiązki polskie”.

  Maciej Eckardt

  http://www.eckardt.pl/

 4. OBRONA POLSKA said

  Coz to takiego ta „orientacja seksualna” ?
  Zwierzeta potrafia „uprawiac sex” a ludzi trzeba w tym doksztalcac ?
  Pierwotnych ludzi tez ktos dzielil na „orientujacych sie i niezorientowanych” do czego sluza narzady rodne/plciowe ???

  Co to dozylismy czasow ,ze czlowiek nie rozpoznaje plci ?
  To w jakim kierunku zmierzaja ci,ktorzy tak martwia sie o „orientacje seksualna” – zadajmy im pytania !

  Czy musisz sie obnosic z tym jaka jest twoja orientacja w sexie ?
  Jezeli wolisz koze ,psa lub inne stworzenie to musisz sie z tym afiszowac ?
  Czy ktos chodzi za toba i sledzi cie jak uprawiasz sex ???

  Do czego to juz niby czlowiek rozumny doszedl ?
  Wchodzi ktos do twego pomieszczenia i sciga cie za to,ze ty kobieta z inna kobieta ,lub mezczyzna z mezczyzna robi to czy tamto ?
  A liz sie czlowieku ile zechcesz ale nie na oczach calego swiata i z tym sie nie obnos na wszelkich paradach – dewiantow nigdy nie brakowalo !
  Tym,ktorzy dopatruja sie jakiejs NBIETOLERANCJI raczymy przypomniec,ze na swiecie zyje wiekszosc NORMALNYCH LUDZI,ktorzy wiedza co i po co STWORCA CZLOWIEKA ,ZWIERZECIA i ROSLINY DAL IM DO ZACHOWANIA GATUNKU.
  Ta ostatnia (roslina) moze sie czuc za pokrzywdzona,bo musi ja zapylic owad.

  CZAS LUDZIE POWROCIC DO NORMALNOSCI !
  Tych co lubia…… i pasc kozy ,wyslac na ich pastwiska,niech nie czynia bluznierstwa przeciwko Bogu i ludziom na oczach innych !!! .

 5. JO said

  Jedynym wyjsciem na odrzucenie „cywilizacji Smierci” przez kraje Europejskie jest jej Nawrocenie.

  Zauwazam, ze nawet w Sercu Bestii – Anglii – ludzie zaczynaja widziec Zlo.

  Zaczynaja widziec Zlo mlodzi ludzie co wrozy dobrze na przyszlosc.

  Wiadomosc o odrzuceniu przez kraje Afryki „porozumienia” z Szatanami Europy rowniez jest dobrym znakiem.

 6. Ola said

  dla wyjaśnienia j/w zamieszczam tylko fragment, całość zbyt obszerna…

  Judaizm i homoseksualizm: małżeństwo zawarte w piekle

  Pastor Ted Pike – 22.09.2010

  Obecnie judaizm, bardziej niż każda inna religia, odrzuca oceny moralne przeciwne homoseksualizmowi i wspiera gejowską agendę. Reformowany judaizm reprezentujący 39% religijnych żydów amerykańskich całkowicie akceptuje sodomię i mówi:

  Uważamy, że homoseksualizm nie jest już [obrzydliwością]; nie jest chorobą psychiczną czy zboczeniem społecznym; nie jest wypaczeniem naturalnego porządku. Homoseksualizm nie jest ani wyborem ani preferencją; to nie jest czymś na co ktoś decyduje się lub powstrzymuje. Jest to, tak jak heteroseksualizm, taki ktoś jest. Jako taki nie ma sensu z powodów religijnych lub moralnych rozróżniać ludzi w oparciu o ich orientację seksualną.

  Rabin Eric Yoffie, szef Union For Reformed Judaism, zgadza się:
  Po raz pierwszy w historii, główny organ rabiniczny zatwierdził żydowską ważność pełnych zaangażowania związków tej samej płci.

  Konserwatywni rabini, przewodzący 33% religijnych żydów, mówią, że wkrótce będą wyświęcać rabinów gejów i zachęcać żydowskich mężczyzn i kobiety do homoseksualizmu, jeśli mają takie skłonności.

  Ortodoksyjny judaizm, 21% amerykańskich religijnych żydów, jeszcze nie poparł homoseksualizmu. Faktycznie zakazuje relacji homoseksualnych między osobami dorosłymi.

  Ale w Talmudzie, najwyższym religijnym, moralnym i prawnym autorytecie dla ortodoksyjnych żydów, widzimy zupełnie inną, szokującą rzeczywistość: mali chłopcy w wieku poniżej 9 lat (rozkoszne obiekty homoseksualnego pożądania) są wielokrotnie opisywani jako niezdolni do „rzucania winy” na dorosłego, który ich gwałci!

  W jaki sposób Talmud dochodzi do takiego wypaczonego wniosku? Do tego pytania Talmud podchodzi z niezwykłą uwagą: „Co dyskwalifikuje kobietę w wyborze poślubienia żydowskiego kapłana?” Stary Testament mówi, że jest to amoralność seksualna. Ale Talmud wielokrotnie zapewnia, że dorosła kobieta może uprawiać seks z chłopcami w wieku poniżej 9 lat. Jest różnica opinii pośród wybitnych rabinów o tym czy to dyskwalifikuje ją od bycia żoną kapłana. Ale wszyscy zgadzają się z tym, że taki stosunek nie jest aktem seksualnym, i ani ona, ani mały chłopiec nie robią nic złego.

  Precedens zachęcania kobiet do pederastii stwarza głębokie reperkusje moralne: mały chłopiec nie ma ochrony moralnej. Gwałt na nim nie stanowi nawet kwestii moralnej. W konsekwencji nie trudno sobie wyobrazić, jak homoseksualiści żydowscy, już pożądający po chłopców (kurczaki, w ich słownictwie), mogą znaleźć uzasadnienie w racjonalizacji Talmudu.[…]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: