Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  Listwa o Znaczenie wojny w XXI wie…
  bryś o Co właściwie napisał Mora…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Maverick o Co właściwie napisał Mora…
  Maverick o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Co właściwie napisał Mora…
  UZA o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  zorard o Kreml nigdy się nie naucz…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Jaki był ten 2010 rok?

Posted by Marucha w dniu 2011-01-05 (Środa)

Jak można ocenić miniony rok na podstawie oceanu drugorzędnych informacji i dezinformacji, jakimi zalewały nas żydomedia? Co było w nim wydarzeniem roku? Co było ważne, a co było mniej ważne?

Odpowiedź na tak postawione pytania nie jest łatwa. Ja osobiście widzę dwa równorzędnie ważne wydarzenia.

Pierwszym z nich jest wciąż ukrywane przez żydomedia bankructwo Unii i USA. System bankowy, finansowy i gospodarczy Unii i USA, wbrew inscenizowanej konkurencji pomiędzy nimi jest integralną całością. Banki, finanse i największe koncerny przemysłowe Unii i USA znajdują się w tych samych łapskach. O „kondycji” finansowej Unii świadczą bankructwa Grecji i Irlandii. A w kolejce do plajty stoją już następne unijne baraki. W pierwszym rzędzie Hiszpania i Portugalia (tuż za nimi Polska, Włochy, Francja, Wlk. Brytania i parę pomniejszych baraczków). Widać też swoistą logikę w kolejności tych bankructw. Grecję zniszczono, bo jest kolebką kultury europejskiej. W bilderbergowsko-żydowskiej Unii nie ma miejsca na kulturę, a jej korzenie należy zniszczyć. Irlandię ukarano za pierwsze referendum. Niech sobie nie myślą Irlandczycy, że ujdzie im płazem próba zablokowania narzucenia Unii żydowskiego porządku zawartego w Traktacie Lizbońskim.

A Hiszpanię i Portugalię należy ukarać za wypędzenie pod koniec XV wieku Żydów z Półwyspu Iberyjskiego. Niech nie wyobrażają sobie oni, że Żydzi takie sprawy zapominają. Jahwe sam stwierdził, że będzie karał za winy ojców do dziesiątego pokolenia włącznie (a jego wyznawcy w razie potrzeby ukarają i do setnego pokolenia).

USA w tym samym czasie zaciąga kolejny gigantyczny kredyt, mimo iż jest de facto już niewypłacalnym bankrutem. Same bieżące wydatki na kontynuowanie okupacji Iraku i Afganistanu wynoszą prawie cztery miliardy dziennie. Lada dzień dolar może zostać ogłoszony bezwartościową zadrukowaną makulaturą, czym w rzeczywistości już jest. Jeśli jeszcze padnie monopol dolara jako światowej waluty (co utrzymuje sztucznie USA przy życiu) to Ameryka z dnia na dzień stanie się żebrakiem i bankrutem.

Przy czym, co jest w tym wszystkim najważniejsze, owe zadłużenia i widmo bankructwa Unii i USA nie są przypadkiem, czy też niekorzystnym zbiegiem okoliczności.

Bankructwo Zachodu jest ważnym elementem z żelazną konsekwencją realizowanego planu banksterów. Najkrócej sformułował to David Rockefeller mówiąc: „Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

Tak więc, rozłożonym w czasie i przestrzeni wydarzeniem roku 2010 należy uznać praktycznie osiągnięcie stanu, w którym nieubłaganie dojdzie w krótkim czasie do gigantycznego kryzysu finansowego i gospodarczego na całym świecie. Należy spodziewać się zamieszek, plądrowania sklepów, krążących po „cywilizowanej” Europie i Ameryce band grasantów. Ale należy też spodziewać się wprowadzenia stanów wyjątkowych, godzin policyjnych i strzelania do ludzi. Traktat Lizboński zalegalizował użycie broni palnej przeciwko ludności cywilnej. A w USA to prawo ma policja już od dawna.

Drugim nie mniej ważnym wydarzeniem było skuteczne stawienie oporu żydowskim żądaniom przez Iran. Wydarzenie to pokazało, że można przeciwstawić się światowemu żydostwu w ingerowaniu we własne, wewnętrzne sprawy. Mimo ogromnych nacisków politycznych i medialnych, mimo widocznym gołym okiem przygotowań do zbombardowania irańskich instalacji związanych z przemysłem nuklearnym, Iran postawił na swoim.

Wydaje się prawdopodobne, że to właśnie katastrofa finansowa Zachodu sprawiła, ie Izrael i USA nie zaatakowały Teheranu. A przecież już w marcu 2010 USA gromadziła potężne bomby burzące na oceanie Indyjskim. Latem zakupił Izrael paliwo do wojskowych samolotów w USA za sumę ponad 2 miliardów dolarów (ciekawe, czy zapłacili?). W Rumunii, w Karpatach podczas manewrów wojskowych symulujących bombardowanie górskich instalacji przemysłowych Iranu rozbił się izraelski helikopter. W stronę Iranu wypłynęła flota USA jak i podwodne okręty Izraela. A jednak żydostwo zmuszone zostało do odstąpienia planów zbombardowania niepokornego wobec Kliki Globalnych Banksterów państwa.

Wprawdzie było to chyba tylko odroczenie wyroku, ale pokazuje, że można pokrzyżować ideologom NWO ich plany.

Niemałą zasługę w tym ma i Rosja. To ona mocno dozbroiła Iran, zwłaszcza bronią rakietową. Tego właśnie obawiali się niedoszli agresorzy. Zbyt wiele samolotów i helikopterów mogliby stracić.

W rankingu ważności światowych wydarzeń dorzuciłbym jako bardzo ważne jeszcze kilka innych spraw. Przy czym wszystkie one dziwnie powiązane są ze sobą wspólnym mianownikiem – depopulacją i zniewoleniem.

• Jesienią 2010 Rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 krajów zażądała moratorium na rozpylanie w atmosferze substancji, mających rzekomo przeciwdziałać globalnemu ociepleniu. Przez lata ludzi piszących o chemtrailsie traktowano jak niepoważnych oszołomów. A jednak okazało się, że rzeczywiście jesteśmy truci z powietrza.

• Także jesienią w Meksyku odbyła się kolejna światowa konferencja mająca zaradzić „globalnemu ociepleniu”. Choć ujawnione maile, wykradzione przez hakerów z Uniwersytetu Wschodniej Anglii zdemaskowały „ocieplenie” jako szwindel. Gra idzie o miliardy. Polityczne marionetki na rozkazy banksterów posłusznie odgrywają wyznaczone im role.
W tym miejscu przypomnę pewną wyjątkowo rzadko spotykaną, szczerą wypowiedź w niemieckiej telewizji przewodniczącego CSU i premiera Bawarii, Seehofera: „Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera, nie mają nic do decydowania.”

• W 2010 roku ogłoszono datę oficjalnego wprowadzenia w życie zbrodniczych przepisów Codex Alimentarius. Będzie obowiązywał on od 1 kwietnia 2011. Bardziej cynicznego ”żartu” na prima aprilis nie można już wymyślić.

Katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej. Intuicja podpowiada mi, że nie był to nieszczęśliwy wypadek ani przypadek. Szkodliwe jej skutki dla mieszkańców południowych, „secesyjnych” i tradycyjnie niechętnych dyktaturze Waszyngtonu, stanów USA trudno ocenić.
To tam, na południu USA znajduje się najlepiej na świecie uzbrojona cywilna i niezorganizowana „armia” obywatelska. Coś z nią należy zrobić (szkolenia polskich żołnierzy w rozbrajaniu ludności cywilnej i w rozbijaniu demonstracji odbyły się chyba nieprzypadkowo właśnie w USA, na północy Stanów, w Chicago).

• Gigantyczne szkody spowodowane HAARP-em w różnych zakątkach świata. Haiti (trzęsienie ziemi), Pakistan (powódź rozmiarów bliskich biblijnemu potopowi), trzy powodzie w Polsce, pożary całej europejskiej części Rosji.

• Bandycki, piracki napad marynarki wojennej Izraela na humanitarny konwój dla Strefy Gazy na międzynarodowych wodach Morza Śródziemnego. Zbrodniarze nie zostali ukarani. Zbrodnicze państwo nie zostało potępione, nie obłożono go światowym bojkotem. Żydzi pokazali, kto światem rządzi, pokazali, gdzie mają prawa międzynarodowe i światową opinię publiczną. Ale gdy na wioskę na spornej koreańskiej wyspie spadły pociski, choć nikt nie udowodnił, że wystrzeliły ją północnokoreańskie wojska, Korea Północna znalazła się pod pręgierzem opinii światowej w żydomediach.

• Mimo inscenizowanego potępienia budowy nowych osiedli żydowskich na terenach arabskich w Palestynie przez Waszyngton, ostatecznie Biały Dom z Obamą i Clinton na czele potulnie wciągnęli ogony pod siebie i zostawili Izraelowi wolną rękę. Pokazali dobitnie w ten sposób, że są żydowskimi marionetkami. Pokazali też, że to nie USA ma wpływ na politykę Izraela, a że jest wręcz odwrotnie. To Izrael rządzi polityką USA.

Polityka budowy nowych osiedli żydowskich na terenach arabskich jest jednoznaczna. Tę samą politykę stosowali biali osadnicy w USA wobec Indian. Przy czym Izrael chce nawet „rezerwaty” Palestyńczykom odebrać, a ich samych wybić lub zmusić do emigracji.

Wszystkie powyższe wydarzenia są konsekwentną realizacją planów ideologów NWO. Rok 2010 był dla nich, mimo porażki z Iranem i oporem stawianym przez Rosję, rokiem korzystnym. Bankructwo świata zdecydowanie się przybliżyło. Plany depopulacyjne są w pełnym toku. Można się teraz już powoli zakładać, od kiedy populacja Gojów zacznie drastycznie się zmniejszać.

W Polsce bez wątpienia najważniejszym i piekielnie korzystnym wydarzeniem dla szabrowników majątku narodowego był Smoleńsk. W jego cieniu bez echa przeszło oddanie za bezcen prawa eksploatacji łupków w łapska USA. Także wielkie powodzie nie były tak mocno nagłaśniane, jak na to w sumie zasłużyły. Obciążyły one i tak zbankrutowany budżet państwa. Ponadto cena gruntów na zalanych terenach automatycznie będzie dużo niższa. A prawo wykupu gruntów przez obcokrajowców tuż tuż…

Smoleńsk odwrócił uwagę od planowego wpędzania w bankructwo szpitali. Będą już niedługo „prywatyzowane” (wykupowane przez obcych) za grosze. Wykonano też pierwszy i zasadniczy krok w kierunku bankructwa lasów państwowych. Kolejnym krokiem będzie „konieczność” ich „prywatyzacji”. Kupcy już się na nie znajdą! Zakład?

Zaprawdę, ciężko byłoby tak łatwo szabrować polski barak Unii, gdyby nie ten Smoleńsk.

A przy okazji jeszcze wzmocniło się nastroje antyrosyjskie i poszczuło się na zimnego czekistę Putina.

No i żydowski sayan wylądował wśród polskich królów na Wawelu.

Same korzyści. Dobra robota…

Aż trudno uwierzyć, że polactfem tak łatwo jest manipulować.

Poliszynel
http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com

Komentarzy 7 do “Jaki był ten 2010 rok?”

 1. anna said

  Sa istoty we Wszechświecie, które nie zgrzeszyły(grzech pierworodny)i sa na wyższym poziomie rozwoju niż mieszkańcy planety Ziemi – .
  -z aktualnych objawień włoskiej mistyczki :CONCHIGLII

  Click to access PO_GESU%27_sta_per_tornare.pdf

  Także innej nieżyjącej już włoskiej mistyczce ,Marii Valtorcie Pan Jezus powiedział,ze nie jesteśmy sami we Wszechświecie, że stworzył równiez inne światy….(; Koniec Czasów; Maria valtorta- wyd. Vox Domini )
  O stworzeniu Świata, Człowieka, grzechu pierworodnym;

  Click to access genesi_1_pol.pdf

 2. OBRONA POLSKA said

  Rok 2010 juz sie nie wroci jak i wszystko to co w nim bylo.

  LUDZIE !

  WY MYSLCIE i DZIALAJCIE JAKI BIEZACY ROK MA BYC POMYSLNY DLA POLSKI i POLAKOW.
  DAWAJCIE RADY,ORGANIZUJCIE SIE ,WYBIERAJCIE POLSKICH PRZYWODCOW !!!

  BRONCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. revers said

  … , NWO lepiej zadba o nasze zdrowie, zywnosc, energie:

  http://www.bilderbergmeetings.org/meeting_2010.html

 4. 166 bojkot TVN said

  Rok 2010 był konsekwencją lat poprzednich
  Arcyciekawy wpis z 10.04.2008 http://web.archive.org/web/20080515020312/urbanowicz.jerzy.salon24.pl/69550,index.html
  Autor nie mógł przewidzieć śmierci 2 osób związanych z tajemnicami państwowymi: szyfranta Stefana Zielonki i Grzegorza Michniewicza z kancelarii tajnej premiera Tuska http://blogmedia24.pl/node/42390

  Rząd Tuska przejdzie do najnowszej historii jako najtragiczniejszy rząd po 1989 roku.

  W tym roku może dojść do niespodziewanych zdarzeń, bo to rok wyborów do sejmu, a od 1.06.2011 Polska przejmie prezydencję w Unii.

 5. Ryziel said

  Rok 2010 w polityce był do dupy

 6. placebo said

  Chciałbym zapytać też o prawdopodobne zdarzenia w wyniku śmierci naszego polskiego geologa.
  Gajowy pisze, że Al-Kaida jest wymyślona więc kto to zrobił? Proszę bardziej wtajemniczonych o odpowiedzi.

 7. revers said


  Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku reżyseria: Maria Dłużewska, Joanna Lichocka scenariusz i realizacja: Ryszard Jaworski, Włodzimierz Resiak

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: