Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Andrzej o O paranoi giedroyciowych i bar…
  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szumowiny się niepokoją?

Posted by Marucha w dniu 2011-01-07 (Piątek)

List otwarty obrońców praw człowieka przeciw działaniom władz Węgier

Opublikowany dziś list otwarty 70 czołowych europejskich obrońców praw człowieka i byłych dysydentów politycznych – wśród nich Adama Michnika i Vaclava Havla – zarzuca władzom Węgier dążenie do demontażu demokracji m.in. poprzez podporządkowywanie sobie mediów. [Obaj Żydzi, jakby kto nie wiedział – admin]

Udostępniony na stronie internetowej iprotest.hu w językach angielskim i węgierskim list ostrzega, iż „to, czemu Unia Europejska miała zapobiegać, i to, co wielu uważało za niemożliwe, obecnie się zmaterializowało: w pełni rozwinięta nieliberalna demokracja wewnątrz jej własnych granic – na Węgrzech, w państwie członkowskim UE od 2004 roku”.

„W zaledwie 20 lat po upadku komunizmu rząd Węgier, choć demokratycznie wybrany, nadużywa swej ustawodawczej większości do metodycznego demontowania mechanizmów gwarantowania demokracji, do usuwania konstytucyjnych ograniczeń i do podporządkowywania woli rządzącej partii wszystkich gałęzi władzy, niezależnych instytucji i mediów” – czytamy w liście.

Uchwalona pod koniec grudnia przez centroprawicową większość w węgierskim parlamencie nowa ustawa o usługach medialnych i środkach masowego przekazu przewiduje wysokie kary finansowe, a nawet zakaz działalności dla mediów systematycznie lekceważących zawarte w niej przepisy. Domaga się ona m.in., by w programach informacyjnych przestrzegano „wyważonego charakteru komunikowania”. Ustawa została z tego powodu skrytykowana przez przedstawicieli władz kilku państw Unii Europejskiej, w tym Niemiec i Francji.

Sygnatariusze listu zwrócili się do władz UE oraz „wszystkich europejskich rządów i partii politycznych, którym leży na sercu prawdziwa jedność Europy”, o „zdecydowane działanie na rzecz zachowania trwałości naszej demokratycznej Europy”. [Może zaprosić wojska usraelskie, żeby ponownie wprowadziły demokrację? – admin]

„Nie do utrzymania jest to, by wiążące kryteria UE obwiązywały wyłącznie w odniesieniu do gospodarki państw członkowskich. Nie da się obronić tego, byśmy przeprowadzali sprawdzian przestrzegania demokratycznych wartości tylko przy przyjmowaniu państwa do Unii, ale stali bezradnie, gdy wartości te są jawnie lekceważone w kraju członkowskim. (…) Wzywamy deputowanych Parlamentu Europejskiego i członków Komisji Europejskiej, europejskie rządy i partie, by ustaliły wyraźne standardy przestrzegania wartości demokratycznych: pluralizmu, wolności słowa, swobód jednostki, podziału władzy i niezawisłości wymiaru sprawiedliwości. Instytucje europejskie muszą być w stanie nazywać i piętnować łamiących te standardy, tak by nasze narody mogły nadal widzieć w Unii wytyczne w ich codziennej walce o utrzymanie swobód” – wskazuje list.

Za http://wiadomosci.onet.pl/swiat/list-otwarty-obroncow-praw-czlowieka-przeciw-dzial,1,4099656,wiadomosc.html

Admin poddaje się. Nie sposób skomentować to bydlęce wycie „demokratów”, dla których demokracja oznacza, że wygrywają wyłącznie ci, którzy mają ich aprobatę. Można tylko splunąć z pogardą. A Węgrom życzymy odporności psychicznej i konsekwencji.

Komentarze 32 do “Szumowiny się niepokoją?”

 1. NC said

  Miejmy nadzieję, że bracia Wegrzy wyciągnęli wnioski z brutalnej i krwawej sowieckiej interwencji w 1956 w obronie postepu, i podobnej interwencji w Czechosłowacji w 1968 i że będą przygotowani na eewentualną interwencje brukselskich pedałów.

 2. Krzysztof M said

  „rząd Węgier, choć demokratycznie wybrany, nadużywa swej ustawodawczej większości do metodycznego demontowania mechanizmów gwarantowania demokracji, do usuwania konstytucyjnych ograniczeń i do podporządkowywania woli rządzącej partii wszystkich gałęzi władzy, niezależnych instytucji i mediów”

  – No to trzeba tam wysłać wojsko, żeby pilnowało niezdyscyplinowany rząd węgierski!

  No właśnie, kto, lub co ma być gwarantem demokracji? Czyżby narody były suwerenne, ale pod warunkiem, że są czyimś zdaniem demokratyczne? 🙂 A jeśli tak, kto kto i na jakich zasadach określa moment, gdy kończy się demokracja, gdy trzeba w danym kraju interweniować, bo demokracja jest zagrożona?

  I czym w takim razie, wg zaniepokojonych, jest demokracja?

 3. Darek T. said

  Białoruś, Węgry, … A kiedy Polacy zauważą że szumowiny podają się za elitę, zaś głupcy i psychopaci piszą podręczniki dla polskich dzieciaków?

 4. Krzysztof M said

  Ad. 3

  Ci Polacy, których znam, nie zauważą tego nigdy. Przykro mi.

 5. W. Właźliński said

  Z całym nieustającym szacunkiem Panie Gajowy, ale nie chciałbym w Pana genetyce znaleźć cech spluwaczy. Z tym pluciem to chyba nie w Pana genach. No ale to pewnie efekt wielowiekowego „wzbogacania” polskiej kultury przez spluwaczy ktorzy maja to w swoich genach.

  Myślę, że spluwanie mają w genach również Polacy i to od dawna. Jednak o ile „une” spluwają gęsto i często z byle powodu, to Polacy robią to rzadko i tylko w momentach wzburzenia – admin

 6. monitorpolski said

  Węgrzy nie mieli innego wyjścia. Ich kraj zagrożony jest masową imigracją Żydów. Niedawno podawano, że 3 miliony Żydów ma zamiar osiedlić się na Węgrzech, Peres z dumą oznajmiał, że Żydzi wykupują całą Europę Wschodnią. TO nie jest antysemityzm – Węgrzy bronią się przed izraelizacją ich kraju, to jest instynkt samozachowawczy. Świadczy też o tym o ile są mądrzejsi od nas.

 7. W. Właźliński said

  A więc „wzbogacenie” tyle że nie pełne.

 8. chemtrail said

  Trochę z innej bajki:

  Odświeżane kotlety znowu to samo ???

  z WP PL

  ” Powiększa się ognisko świńskiej grypy w Krakowie. Jak podaje radio RMF FM do szpitala trafiła kobieta w 27. tygodniu ciąży. Jej stan jest dobry, trafiła na obserwację.

  Wcześniej wirus AH1N1 wykryto u innej ciężarnej. Od niej zarazili się dwaj lekarze, którzy się nią opiekowali.

  Lekarze poczuli się gorzej kilka dni po operacji kobiety. Ich stan jest dość dobry – mówi reporterowi radia RMF FM dyrektor ds. medycznych szpitala Uniwersyteckiego Stefan Bednarz. Władze placówki uspokajają, że pacjentom nic nie grozi.

  Wirus grypy typu A/H1N1, potwierdzony po raz pierwszy w marcu 2009 w Meksyku, zabił tylko do końca 2009 roku ponad 12 220 osób. Najbardziej dotknięty wirusem nowej grypy był kontynent amerykański, a szczególnie Stany Zjednoczone i Kanada. W całej Europie zmarły na grypę A/H1N1 ponad 2500 osób. Według danych z grudnia 2009, w Polsce zanotowano 73 ofiary śmiertelne.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 9. Marucha said

  Re 7:
  Nie wiem.
  Sądzę, że odruch spluwania jest wspólny dla wielu ras ludzkich i cywilizacji.
  Natomiast uny zrobili z niego swego rodzaju przecinek w rozmowie.

 10. Tomek Kolejarz said

  U nas w Polsce przydałaby się ustawa wprowadzająca rzeczywistą odpowiedzialność pismaków i redaktorków za podawanie nieprawdziwych informacji i szkalowanie nieinnych oraz porządnych ludzi. Za prawdę kary być nie powinno. tymczasem jest na odwrót. Osoby które podają prawdę o np. przeszłości Wałęsy czy globalnym ociepleniu są niszczeni. Kłamcy, męty i parchy typu Michnik robią za moralne autorytety. Daj Boże, żeby Węgrzy wyzwolili się z okowów takiej czwartej władzy. Może wtedy i u nas coś się zmieni. No ale pomarzyć dobra rzecz. Myślę, że wojska żadne tam nie wkroczą. Pedały z Brukseli nadają sie tylko do pedałowania, a nie na wojnę. Amerykanie tam nie wkroczą, bo na razie nie mają nawet skąd. Raczej bankowo stawiałbym na „demokratyczne” formy nacisku podobne jak w przypadku wyboru przez większość parlamentarną w Austrii Jerzego Haidera na kanclerza.

 11. No proszę, parę dni temu fantazjowałem sobie na moim blogu co by było jakby w 2011 w Polsce do władzy doszedł Kaczyński i wziął się ostro za porządki. No i sobie wymyśliłem w tym political fiction jak to Michnik wygłasza przemówienie wzywające „przyjaciół Polski” do interwencji, które staje się pretekstem do wkroczenia i „przywrócenia demokracji”. Tak se fantazjowałem – a tu proszę, coś bardzo podobnego jeno rzucają się na Węgrów! Wow, jak to szybko idzie…

  Bratankowie, trzymajcie się!

 12. Realista said

  re5

  Panie Wlazlinski,

  Co do spluwania to nie wiem czy pan zauwazyl, ze kazdy „szanujacy” sie zyd przechodzac kolo Kosciola Katolickiego to spluwal.

  Jesli pan to zauwazyl to czy pan rowniez tak goraco protestowal i doszukiwal sie w genach zydowskiego spluwania?

 13. feliks said

  @11 Wolnościowiec
  Niech kolega da sobie spokój z fantazjowaniem, Kaczyński już doszedł swojego czasu do władzy i co? nawet palcem nie kiwnął w temacie porzadki, przy winku oddał władzę Tuskowi po zrealizowaniu obietnicy dla koszernych braci likwidacji jedynych polskich partii w parlamencie, może jakieś przyjemniejsze fantazje np o wygranej w Lotto.

 14. Do wpisu # 11 said

  No tak. to nie sa Pana fantazje, jesli nie powiedzie sie im spacyfikowac kompletnie nas Polakow, co jest jasne ze nie, to w przyszlosci moga pod jakims tam pretekstem wkroczyc do Polski, tutaj mam na mysli od strony zachodniej. Swoim znajomym zawsze mowie, ze gdyby powstaly jakies ruchy patriotyczne w kraju, ktore zwalczyc chcialyby obecny rzad okupacyjny to nigdy nie otrzymamy wsparcia nawet slownego a nie mowie o uzbrojeniu. Jedynie pozostanie nam popatrzec w druga strone, przed ktora nas tak wszyscy silnie przestrzegaja. A wolnosc pozniej duzo kosztuje. Pozdrawiam.

 15. PLO said

  Pytanie:
  Co nalezy zrobic, zeby sie Michnik nie jakal?
  Odp:
  Nalezy mu zagipsowac jame ustna.

  A co zrobic zeby sie nie meczyl?
  Wowczas nalezy sciac mu leb to wiecej nie pisnie.

  POLSKA LIGA OBRONY

 16. Jeszcze Polska nie zginela said

  Istnieje zasadnicza roznica pomiedzy DEMOKRACJA, a DEMORALIZACJA jaka uprawiaja ZYDOWSKIE MEDIA w Polsce, na Wegrzech i w pozostalych krajach EURO-KIBUCU, za zezwoleniem „Traktatu lesbijskiego”, ktory narzuca krajom chrzescijanskim anty-chrzescijanskie i anty-moralne reguly, wymyslone przez grupe ateistow i zdemoralizowany gnoj, ktorzy chca rzadzic calymi krajami i dziesiatkami milionow chrzescijan w Europie.

  Odpowiedz dla zboczencow z Brukseli jest nastepujaca:
  Prosze nie pchac nosa w sprawy Wegier, ale we wlasna d*** dla wiekszych przyjemnosci.

  Zas zydowskie media nalezy po prostu zamknac i rozpedzic to zmijowe plemie.

  Partia „Fidesz” zaczyna robic porzadek z zydowskimi qur*** na Wegrzech i czas zaczac to samo w Polsce – na nich trzeba urzadzic polowanie jak beda przychodzic lub wychodzic z pracy.

  Czy Panu zależy, aby zamknięto tę witrynę za nawoływanie do aktów terroru? – admin

 17. Jay Dee said

  @16 Bardzo dobrze Panie Gajowy. Jestem przeciwnikiem wszelkiej cenzury – ale jeśli wpis zagraża gajówce – to dla wspólnego dobra można go wyciąć. Mi to wygląda na taką podpuchę, zeby ludzie zaczęli dawać propozycje jak to rozwiązać problem, potem wybiórcza publikuje jakie cuda na gajówce się proponuje i święte oburzenie nawet umiarkowanych obywateli. Potem tylko jakieś zarzuty (może w nawigacji crack, albo jedna piosenka w prywatym kompie, a jak nie – to nawet z nawigacji zapisane odcinki dróg gdzie przekroczył Pan prędkość) i po gajówce. Wpis 16 jest zupełnie oderwany od tego, co się dzieje na Węgrzech – tam tylko wprowadza się normalność – a nie nagonki, rewolucję. Równoważy się przepisami prawa nierównowagi wynikające z własności czy przewagi siły (finansowej i opiniotwórczej). To nie rewolucja.

 18. Marucha said

  Oczywiście, Węgry chcą – jak Pan napisał – wprowadzić normalność. Żeby nie było tak jak w Polsce (a co potwierdził swym autorytetem Trybunał w Strasburgu), że prasie wolno jest oszkalować kogoś, napisać o nim dowolne kłamstwa BEZ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI (przypadek śp. marszałka Kerna) i w ogóle zachowywać się jak bezkarny bandyta. Jest wolność prasy ale ma być też odpowiedzialność.

  Takie nawoływania do rozprawy fizycznej cechują albo osoby niezrównoważone, albo zwykłych prowokatorów. Są to sprawy dobrze znane np. z czasów Pierwszej Solidarności. Ci najbardziej nawołujący do palenia komitetów PZPR okazywali się SB-ekami albo donosicielami.

  Nie mam zamiaru tolerować takich wypowiedzi. Tym razem było to tylko ostrzeżenie.

 19. kosak0 said

  panie Marucha ,bron Boze nie prowokuje,opocz ciaglego spluwana jakies jeszce inne dowody na „tropikalnosc” JKM na przyklad?

 20. u said

  Wegrom naleza sie wyrazy uznania, swiatly narod nauczyl sie na wlasnych bledach i kolejny raz nie pomylil sie w wyborach. Postawil na partie narodowa i zwyciezcy o dziwo, nie zawiedli, nie oszukali tych co im zaufali. I wlasnie ten fakt, ze przedwyborczy program wcielany jest w zycie, najbardziej mnie zdumiewa. Bo jak sobie porownam co sie nam wydarzylo My tez, byl czas, ze dalismy sie omamic pisowskiej zgrai, ano,ze to patrioci, ze oni beda reprezentowac nasze narodowe interesy, ze beda walczyc o nasz narodowy byt z narazeniem wlasnych stolkow i coz, w krotce okazalo sie, ze to ordynarna podpucha, prowizorka przedwyborcza. Wybralismy szambo kolejny raz. Najgorsze jest to, ze szambo splukalo czysto narodowe partie ze sceny politycznej, jak dotad skutecznie. Nie mamy szczescia do uczciwych politykow jak nasi wegierscy bratanki, bo wszyscy uczciwi, honorowi kandydaci do wladz darzeni sa pogarda przez mlodych i wyksztaconych durni.
  I jak dotad to nie zanosi sie zeby w najblizszej przyszlosci nastapila zmiana w swiadomosci naszej spolecznosci, bo liderzy Samoobrony i LPR nadal sa nie tylko, ze niedoceniani, ale darzeni sa pogarda. Nie moga wiec Wegrzy liczyc, ze polskie wladze zjednocza sie z nimi w celu obalenia protestu w obronie „demokracji”, tych dwoch w/wym w tekscie sygnatariuszy.

 21. revers said

  Was a Scotsman Murdered That A Israeli Might Live?

  Moreover, [Jerusalem District Court Judge Ruth] Orr was well within her rights to be skeptical of the pathological findings of [government pathologist Dr. Yehuda] Hiss, who has long been the subject of controversy as director of Israel Institute for Forensic Medicine, at Abu Kabir. Last November, a local Tel Aviv paper Ha’ir ran a 12-page expose of Abu Kabir and revealed how the national lab allows medical students to practice on bodies sent there for autopsies, and transfers body parts for transplants without permission from the family of the deceased.

  The family of Alastair Sinclair, a Scottish tourist who hanged himself in an Israeli jail, was forced to bring suit for the return of missing body parts.

  University of Glasgow pathologists who did an autopsy at the request of Sinclair’s family, found that it had been returned without a heart (which they suspect was used for a transplant) and without the crucial bone needed to confirm the claim that he died from hanging.

  kiedy powstanie komitet obrony organow czlowieka? chodzi o serbskie organy, pozyskane w ok. 1000 sztuk w Kosowie oraz dziesiatki organow palestynczykow w Palestynie w tym jedna szkocka.

  Oczywiscie w przypadku szkota ktory rzekomo powiesil sie
  zabraklo przy wydawaniu zwlok rodzinie serca i wielu kosci szyjnych zeby ewentualna ekspertyza sadowa nie ustalila rzeczywistej przyczyny smierci delikwenta pozyskanego dla organow do transpantacji.

  oczywiscie

 22. wi42 said

  Oto jeden z sygnatariuszy listu wsrod przyjaciol:

 23. Jeszcze Polska nie zginela said

  Ad 16 – Admin
  W/g polskiej konstytucji miedzywojennej, bandytami i zdrajcami sa wszystkie ekipy rzadzace po 1944r, az do chwili obecnej, poniewaz:

  1. Polska konstytucja miedzywojenna zostala uniewazniona dekretem PKWN
  22 lipca 1944r.

  2. Banda zydo-komunistycznych bandytow w kolaboracji z zydem Stalinem wprowadzila w Polsce konstytucje stalinowska 22 lipca 1952r.

  3. Na konstytucji stalinowskiej opiera sie neo-stalinowska konstytucja z
  2 kwietnia 1997r, ktora ponadto jest NIEWAZNA, poniewaz nie spelnila wymogow Aktu Prawnego PKW (Art 9.1), dotyczacego frekwencji wyborczej, ktora powinna wynosic powyzej 50%, zeby Referendum Konstytucyjne przeprowadzone w maju 1997r bylo wiazace, ale frekwencja wyborcza wyniosla zaledwie 42.86% i w ten sposob ustawa konstytucyjna z 2 kwietnia 1997r zostala ODRZUCONA przez Narod polski.

  Tymczasem sedziowie sadu najwyzszego w Polsce odrzucili wynik referendum i wole Narodu polskiego i uznali ustawe konstytucyjna z 2 kwietnia 1997r za wazna, co jest jawnym aktem zlamania prawa i jest przestepstwem.

  Jesli osobnik w punkcie #17 (Jay Dee) nazywa mnie „prowokatorem”, to ja w odpowiedzi nazwe go IDIOTA, ktory nie ma zielonego pojecia o co chodzi, poniewaz KONSTYTUCJA MIEDZYWOJENNA jest jedynym waznym polskim aktem prawnym, a reszta powojennych „gniotow” jest produktem ZYDO-KOMUNO-MASONO-LIBERTYNSKIEJ BANDY MORDERCOW, OSZUSTOW, ZLODZIEI I ZDRAJCOW, ktorzy zlamali polskie prawo KONSTYTUCJI MIEDZYWOJENNEJ, jedynie waznego aktu prawnego i powinni byc UKARANI.

  Apel o zrobienie porzadku ze zdrajcami, oszustami, zlodziejami, bandytami etc, ktorzy sa u wladzy w Polsce jest jak najbardziej prawnie uzasadniony.
  W tym wypadku wojsko polskie, ktore stoi na strazy konstytucji (w tym wypadku obowiazuje konstytucja miedzywojenna), ma pelne prawo przejac wladze i kontrole w panstwie i poprzez sady wojskowe ukarac zdrajcow.

  A jesli wojsko tego nie uczyni to znaczy, ze kolaboruje ze zdrajcami i wowczas NAROD POLSKI MA PRAWO PRZEJAC SPRAWIEDLIWOSC W SWOJE RECE.

  TERRORYSTAMI SA WSZYSTKIE EKIPY RZADZACE OD 1944 ROKU, AZ DO CHWILI OBECNEJ, PONIEWAZ NIE DZIALAJA ZGODNIE Z POLSKA KONSTYTUCJA MIEDZYWOJENNA, ALE W/G OBCYCH INSTRUKCJI NA SZKODE PANSTWA I NARODU POLSKIEGO.

  Przejęcie sprawiedliwości przez naród w swoje ręce (np. przez wojsko) to NIE TO SAMO, co podburzanie do atakowania wychodzących z pracy osób, nawet jeśli na owo atakowanie zasłużyły. I Pan dobrze o tym wie. Dlatego moim zdaniem jest Pan prowokatorem, któremu zależy, aby zamknięto gajówkę. – admin

 24. Jeszcze Polska nie zginela said

  To sa przede wszystkim zdrajcy, ktorzy terroryzuja Kraj i Polakow, a przeprowadzane czynnosci naleza do polskich obowiazkow, poniewaz wojsko w Polsce nie wypelnia swoich zadan do jakich zobowiazuje ich polska konstytucja miedzywojenna.

 25. revers said

  http://pobierz.dlapolski.pl/2011/01/mga-film-dokumentalny.html

  Film Mgla do pobrania w calosci.

 26. hawo said

  http://www.sfora.pl/Niemcy-chca-zabrac-polskie-morze-a20480

 27. lopek said

  Wystarczy tylko przejąć media a une musiałyby dobrowolnie wrócić do piekła.
  Jednak une doskonale o tym wiedzą – a NATO nie śpi.

 28. Darek T. said

  Przejąć, albo na jakiś czas wyłączyć nadajniki. Trzeba dać ludziom chwilę czasu na restart mózgów i aktywację samodzielnej analizy sytuacji. Był kiedyś taki film pt. „Oni Żyją”. Tam metoda się sprawdziła. Główny bohater uszkodził centralny nadajnik telewizyjny który hipnotyzował odbiorców. Reszta potoczy się lawinowo.

 29. Jay Dee said

  @Hawo. To już się działo za Jaruzela. Byliśmy w stanie wojny z DDR – poniewaz anektowali część naszego terytorium. Potem też były nawet jakieś ostrzelania ostrzegawcze na początku lat 90. Ta sprawa ciagnie się od 30 lat. Wydaje się, że to jest ten niezbędny element przyszłej prowokacji – za 3, 5 a może 15 lat. Nie trzeba będzie sztucznie zabijać Niemców jak w II W. Św. – ale zamkna nam Szczecin i zarzadają pertraktacji. Myslę, że najlepszym momentem będzie jak już PO zbankrutuje RP. Nie ma to jak przeciwnik negocjacji na kolanach. To już się zaczyna. Pamiętacie spotkanie Tuska z Putinem? Juz, już nasz premier zsuwał się z krzesła, żeby uklęknąć. Jak się zachowa wobec Niemiec jak nasz kraj zbankrutuje?

 30. Józef Piotr said

  Urbi and orbi miej się na baczności i „nie czyń odtępstw o słusznej lini ideologicznej” co przydarzało się w ostatnim stuleciu gdy za ODSTĘPSTWA OD SŁUSZNEJ LINI IDEOLOGICZNEJ trup padał gęsto. Dzialo to się w kraju zdrowia , szczęścia i wszystkiego najlepszego oraz „w bratskich stranach”
  A skoro jest przeorganizowanie systemu , to ta „maxyma ” może mieć zastosowanie.
  Dbajcie o środki transportu zbiorowego jak i osobistego , utrzymujcie je w dobrym stanie technicznym . No i TU.taj należy pamiętać o niepodróżowaniu jakimś balonem chociażby był produkcji high technology.

 31. Kiedy wreszcie przestanę czytać na temat kolejnych wypocin pseudointelektualisty Adama Michnika? Jakoś ta chołota nie wysyłała listu do Komisji Europejskiej w kwestii cenzury internetu pod pretekstem zwalczania pornografii dziecięcej. Takiego prawa, jakie wprowadziły Węgry zabrakło w Polsce i to już w 1990 roku.

 32. Brat Dioskur said

  „Poskromienie zlosnika” czyli Orbana idzie pelna para!Zachodnie TV przescigaja sie w obrzucaniu go najrozniejszymi kalumniami ,ktorym zazwyczaj towarzysza migawki z przemowien pewnego goscia z kwadratowym wasikiem.Teraz dopiero widac jak dobrze naoliwiona jest machina represji , miazdzaca smialka ,ktory odwazy sie sprzeciwic brukselskim lotrzykom.W ramach retorsji do boju ruszyl i nasz „polski” front i tak Michnik ,ktory przeciez nie pospieszyl z pomoca Pospieszalskiemu teraz kruszy kopie o „wolnosc slowa” na Wegrzech…Nawiasem w pewnej zach. TV jakis wegierski lewacki „pistolet” zalil sie ,ze odebrano mu program w radiu , dokladnie ten sam przypadek co z Pospieszalskim !Tymczasem Orban okazal sie nie lada taktykiem .Najpierw zbesztal Sarko i Merkel za wtracanie sie w wewn. sprawy Wegier zwracajac wymienionym uwage ,ze problem ten mozna tylko rozpatrywac na plasczyznie unijnej,dajac tym samym do zrozumienia ,ze Sarky i M erkel sa tylko zwyklymi czlonkami UE i nie maja wiecej do gadania niz on sam ,czyli Orban.Zwekslowanie przez Orbana wegierskiego problemu w kierunku forum UE jest niezwykle sprytnym posunieciem ,bo okazuje sie ,ze nie wszystkie kraje czlonkowskie stosuja sie stricte do unijnych ustalen w tej materii i Orban ze swojej strony obiecal powtornie przemyslec swoje decyzje jak tylko inne kraje zrobia na swoich podworkach porzadek.Tymczasem „seans nienawisci” przecwko Orbanowi zaklocilo postrzelenie kongreswomen Griffods przez ,jak sie okazuje, radykalnego prawicowca.Dlaczego sprawca zamachu jest orientacji prawicowej wytlumaczyla nam niemiecka stacja TV ZDF,mianowicie postrzelona Griffords jest pochodzenia zydowskiego a przeciez wiadomo powszechnie ,ze lewica do Zydow nie strzela.Nawiasem z kilkunastu stacji TV tylko ZDF ujawnila pochodzenie ofiary zamachu….Sprawa ta zatacza szersze kregi bo oto znana senator Pollin ( pisownia ?) z Alaski ,ktora jest aktywna dzialaczka tzw. Tea Party zostala oskarzona o demonizownie na Twitterze postrzelonej kongreswomenki i tym samym ukazywana jest jako jedna z mozliwych przyczyn zamachu.Inna rzecz ,ze yanky to dziwny narod ,potulnie przyjmuje on odebranie mu istotnych praw obywatelskich (w ramach Patriot Act) a strzela do politykow ,ktorzy chca objac opieka zdrowotna 40 mln. wspolobywateli!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: