Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

RPA: Próby uzyskania nakazu aresztowania Cipi Livni

Posted by Marucha w dniu 2011-01-17 (Poniedziałek)

Cipi LivniByła izraelska minister spraw zagranicznych – Cipi Livni – może stanąć w obliczu nakazu aresztowania w Republice Południowej Afryki, ze względu na rolę jaką odegrała w trzytygodniowej wojnie w Gazie na przełomie 2008 i 2009 roku. O wydanie nakazu aresztowania starają się Media Review Network oraz Palestine Solidarity Alliance, przed przyszłotygodniową wizytą Livni w tym kraju.

Południowoafrykańskie grupy chcą aresztowania Livni za udział w ofensywie przeciwko Gazie, w której śmierć poniosło 1400 Palestyńczyków. Wkrótce po zakończeniu izraelskiej operacji pojawiły się oskarżenia obciążające siły zbrojne Izraela (IDF) o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

„- Zostaliśmy poinformowani, że Livni została zaproszona do RPA, dlatego poleciliśmy naszemu zespołowi prawnemu przedsięwzięcie wszystkich koniecznych działań zmierzających do wydania nakazu aresztowania. Nasza decyzja opiera się na fakcie, że RPA jest sygnatariuszem Statutu Rzymskiego, który obliguje wszystkie kraje członkowskie do wywiązywania się z odpowiedzialność w ściganiu zbrodniarzy wojennych. ” – powiedział szef MRN Iqbal Jassat.

Livni została zaproszona do RPA przez tamtejszą społeczność żydowską, ma ona uczestniczyć w spotkaniach i przemówieniach w Cape Town i Johannesburgu.

Południowa Afryka jest miejscem urodzenia prokuratora Richarda Goldstone’a, który stał na czele ONZ-owskiej komisji badającej zbrodnie popełnione podczas izraelskiej operacji Płynny Ołów w Gazie. Liczący 575 stron raport Goldstone’a naświetlił zbrodnie Izraela przeciwko ludności cywilnej Gazy. Raport oskarża armię izraelską o ataki na miejsca, o których wiadomo było, że znajdują się w nich cywile, używanie Palestyńczyków jako żywych tarcz, oraz strzelanie do uciekających cywilów wymachujących białymi flagami.

W grudniu 2009 roku Cipi Livni została zmuszona do odwołania wizyty na żydowskiej konferencji w Londynie, po tym jak brytyjski sąd wydał nakaz jej aresztowania.

http://autonom.pl/index.php/news/informacje/891-rpa-proby-uzyskania-nakazu-aresztowania-tzipi-livni

Admin zachował pisownię nazwiska Cipi Livni – taką, jakiej używały początkowo polskojęzyczne media i jaką stosował znany portal Jewish.org.pl, np tu:
http://www.jewish.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1740&Itemid=61.
Pisownia taka jest stosowana również w czeskich mediach.
Swoją drogą p. Cipi Livni jest żywym dowodem na twierdzenia feministek, iż gdyby kobiety rządziły, nie było by wojen, przemocy, okrucieństw i temu podobnych.

Komentarzy 16 do “RPA: Próby uzyskania nakazu aresztowania Cipi Livni”

 1. ALFA said

  Dr David Duke – Wikileaks odkrywa syjonistyczną zdradę! Napisy PL

 2. placebo said

  Modlę sie żyby tę sukę udało się złapać!!!!

 3. Wojwit said

  @Placebo
  I myśli Pan w swej naiwności, że pewnie jeszcze dotkliwie ukarać? Czym zająć się ma oczywiście w pełni niezawisły (bo jakże by inaczej) sąd. Oczywiście, że cały jego skład, tudzież pozostałych iustitiae personae, będzie w 100% „swój”. Ale to drobiazg. Na pewno dostanie surową naganę i poniesie konsekwencje! Tyle, że nie ona lecz państwo, które ją ujęło a sędziowie trybunału jeszcze, być może, pogrążą unej podsądnej paluszkiem i dodadzą: „O ti ti bżidka, ciemu nie uważala? Jak by uważala, to bi nie zlapala”.

  W końcu to nie jakiś Słowianin Slobodan Milosević ino ktuś…

 4. Marucha said

  Nawet jak złapią, to odeślą do Izraela – a tam to ją dopiero ukarzą!

 5. Boomcha said

  Nikt nikogo nigdy nie złapie a babka pewnie pędzie niedługo „pierwszym” z Izraelu.

 6. aga said

  Panie Wojwit ale jaka ona ma „krótka twarz,jasne włosy i oczy ” 🙂

 7. Franek said

  Tak po polsku to samo nazwisko mowi za nia wszystko !

 8. NC said

  Oryginalna forma imienia i nazwiska to Cipa Livni (naprawdę – spotkałem kiedyś na jakiejś imprezie starszą już rodaczkę w/w i ta przedstawiła mi się polsku(!) „Cipa jestem”. Zachowując powagę powiedziałem – „bardzo mi miło”.)

  Inne piękne imiona to Srul i Srula 🙂

 9. 166 bojkot TVN said

  8/NC
  To imiona z tego samego zbioru co Sara, Dawid, Szymon, Marion, Mosze, Izaak, Naomi,
  Każdego Polaka, który pierwszego syna ochrzcił „Dawid” pytam, czy następnego nazwie Srul, a córka Ryfka?

  Polacy przestali nadawać swoim dzieciom polskie imiona, a jest tyle pięknych imion Bogumił, Mirek, Zbyszek. Co się stało, że stały sie „niemodne”, a Modne są imiona z obcych i wrogich kultur?

 10. Krzysztof said

  @5 Arielek też był pierwszym, ale dopadł go Sędzia Sprawiedliwy i już kilka latek jest podlewany przez swoich jak roślinka.

 11. antynwopw said

  Toż chyba sam rockefeller był donatorem mandeli, stojącego na czele rewolucji wolnościowej(rasistowskiej przeciwko białym(ciągle trwającej)), W związku z tym ów artykuł o Cipi Livni uważam za antysemityzm.
  🙂

 12. Wojwit said

  @Aga
  Ma Pani rację co do długości twarzy! Ale proszę zerknąć na nos i usta – i wszystko jasne. W przeciwieństwie do twierdzeń p. JO nie uważam, że żydostwo ma wymiar jedynie duchowy.

  P.S.
  Ona wcale nie ma jasnych oczu, tylko zielono-szarobure (przynajmniej na tym zdjęciu) a włosy można zafarbować. Szkła kontaktowe też mogą oszukać. Tylko tego czegoś w twarzy nie da się ukryć.

 13. Isreal said

  to będzie niezły wyczyn – aresztować Cipe

  Nie mogłem sobie odmówić tego komentarza.

 14. Rysio said

  Tzipi Livni przed kamerami

 15. Isreal said

  powoli dochodzimy do tematu rzydoskich kobiet

 16. aga said

  Panie Wojwit abstarahując od tego ,że przytlaczająca większośc nasich wschodnioeurop. aszkenazi to po prostu słowianie,ktorzy przyjęli judaizmA zatem takie generalizowanie po cechach antropolog. do niczego nie prowadzi. Niech pan zrobi sobie ćwiczenie i oglądająa n.p. arabów porozbiera pan ich w wyobraźni naturalnie 🙂 z ich pieknych galabii a okaze się ,ze większośc tych beduinow w warunkach polskich uchodziłoby za żydów. To nie działa.Szczególnie fajnie robi się kiedy jestesmy w kraju arabskim.Polecam ćwiczenie rozpoznawania unych wśrod arabow …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: