Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Godzimir o Hodowle komórek z aborcji. Eks…
  bardzo o Jak koty nas widzą
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  minka o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Głos Prawdy o Jak koty nas widzą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Zamach wg Dubienieckiego

Posted by Marucha w dniu 2011-01-18 (Wtorek)

P. Marcin Dubieniecki, mąż p. Marty Kaczyńskiej, córki nieżyjącej pary prezydenckiej, a przede wszystkim PiS-owiec z odzysku, głośno mówi o rosyjskim zamachu jakim miałaby być w rzeczywistości katastrofa Tu-154 pod Smoleńskiem. Twierdzi, że Rosjanie mogli mieć kilka powodów, by zdecydować się na przeprowadzenie zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Są to: ewentualny kolejny wybór na głowę państwa Lecha Kaczyńskiego, odwet za Gruzję i sposób prowadzenie polityki europejskiej przez prezydenta.

Jest rzeczą zupełnie nieprawdopodobną, aby w kraju cywilizowanym, w głównym nurcie dyskusji publicznej (a nie na marginesie szaleństwa) funkcjonowały podobne poglądy. Świadczy to o zupełnej degrengoladzie myślenia politycznego w Polsce po 10 kwietnia 2010 r.

To fakt, że p. Dubieniecki nie jest sam. Idzie tylko śladem wytyczonym przez J. Kaczyńskiego, A. Macierewicza, A. Fotygę i wielu, wielu innych irracjonalnych polityków, którzy w najmniejszym stopniu nie przyczyniają się do wyświetlenia pełnej prawdy o tej katastrofie, natomiast w stopniu poważnym przyczyniają się do kompromitowania Polski na arenie międzynarodowej. Wbrew bowiem sztubackiej pysze okazywanej przez polski obóz niby-niepodległościowy (przedwojenni piłsudczycy przy ich współczesnym groteskowym odbiciu, to tytani myśli politycznej), to bardzo ważne co o nas mówią i myślą gdzie indziej. Dzisiaj widzą opozycyjną partię z dużym (26%) poparciem, której najważniejsi przedstawiciele pogrążają się w politycznym szaleństwie i zupełnie już obłąkanej nienawiści do Rosji. Widzą ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia w polityce poza głoszeniem absurdalnych koncepcji, wylewaniem żalów i dobijaniem się o pomoc w stylu dworcowych żebraków. Taki kraj, w którym podobni ludzie mają poważne widoki na przejęcie władzy nie może być i faktycznie nie jest traktowany poważnie.

Przyjrzyjmy się jednak powodom, dla których Rosja miałaby dokonać zamachu na prezydencie Kaczyńskim (i 95 innych osobach, wraz z osobami z SLD i PO, pewnie dla uwiarygodnienia).

– obawa przed reelekcją – Lech Kaczyński nie miał najmniejszych szans na reelekcję. Dowodem przesądzającym jest wynik osiągnięty przez jego brata. Pomimo wymarzonych – z punktu widzenia wyborczego – okoliczności i mobilizacji elektoratu przegrał on z kandydatem PO. Nie obrażajmy inteligencji Rosjan. Z całą pewnością o braku szans L. Kaczyńskiego doskonale wiedzieli.

– odwet za Gruzję – pomijam już, że to Rosja, a nie Gruzja osiągnęła swój cel w trakcie wojny wywołanej przez Gruzję, ale niech komentarzem będzie pytanie – skoro L. Kaczyński został z premedytacją zamordowany, to dlaczego Saakaszwili jeszcze żyje?

– sposób prowadzenia polityki europejskiej przez L. Kaczyńskiego. Nie bardzo wiadomo, co p. Dubieniecki miał na myśli. Polityka europejska L. Kaczyńskiego swoim kunktatorstwem doprowadziła do zmarnowania wyników referendum irlandzkiego oraz pozostawiła osamotnionym walczącego do końca z Traktatem Lizbońskim prezydenta Czech Wacława Klausa. No, jeżeli Rosja była przeciw tej polityce, to znaczy że była po stronie eurosceptyków, także tych z PiS!

W istocie, zmarły Prezydent RP nie przedstawiał żadnego zagrożenia dla interesów Rosji. Był, czy to się fantastom z PiS i Torunia podoba, czy nie, politykiem przegranym, który poza jedną tylko tzw. polityką historyczną, w której odniósł „sukces” (propaganda klęskowego powstania warszawskiego), nie osiągnął niczego ze swoich zamierzeń. Przyłożył ręki do utraty części suwerenności przez Polskę podpisując Traktat Lizboński, wreszcie, poniósł klęskę na całej linii realizując sztandarowy plan polityki wschodniej.

Była to polityka obliczona na poparcie zewnętrzne, głównie USA. Stany Zjednoczone, nawet za czasów schodzącej ze sceny administracji neokonserwatywnej Busha, były jednak zadziwiająco powściągliwe wobec pomysłów Kaczyńskiego.
Żadne z jawnie antyrosyjskich haseł polityki polskiego obozu prezydenckiego nie otrzymało oficjalnego wsparcia ze strony Białego Domu.
Pomysł budowy gazociągu omijającego Rosję został rozłożony na łopatki już w marcu 2007 r., kiedy Nursułtan Nazarbajew, prezydent Kazachstanu, zaskoczył Kaczyńskiego stwierdzeniami o konieczności uczestnictwa Rosji w projekcie.

Był to koniec, jednak prezydent brnął w sprawy wschodnie przymilając się do Litwinów i ostentacyjnie wspierając banderowca Juszczenkę. W ostatnich tygodniach życia, jego rzekomi polityczni przyjaciele zgotowali mu swoiste podziękowanie. Litwa odrzuciła projekt ustawy o pisowni nazwisk po polsku w czasie wizyty prezydenta w Wilnie, zaś Juszczenko nadał tytuł bohatera Ukrainy zbrodniarzowi Banderze, hersztowi OUN.

Prezydent Kaczyński jechał do Katynia jako polityk przegrany, bez szans na reelekcję, pogrążony w rozpamiętywaniu przeszłości i zapatrzony, pomimo faktów, w prometejską wizję polityki polskiej. Sam pomysł, że na kogoś takiego, i to w okolicach Katynia, Rosjanie mieliby dokonać zamachu, jest niedorzecznością. Żyjemy jednak w czasach, w których niedorzeczność skutkuje politycznym poparciem i iście mołojecką sławą.

Adam Smiech
http://jednodniowka.pl/news.php?readmore=340

Całkowicie zgadzamy się z autorem, że to co w normalniejszych krajach funkcjonuje „na marginesie szaleństwa”, u nas stanowi ważną część głównego nurtu polityki.
A michnikówniarstwo siedzi i zaciera z zadowoleniem ręce. – admin

Komentarzy 88 do “Zamach wg Dubienieckiego”

 1. tralala said

  Czy dla Gajowego na pograniczu szalenstwa jest tez nieoficjalna wersja ataku na wieze w Nowym Jorku 9 wrzesnia 2001?

 2. 166 bojkot TVN said

  Czy pan Śmiech, to jakiś strateg? A może generał zatrudniony w kontrwywiadzie wojskowym? Analityk wojskowy? Czy jednak dziennikarzyna, który pisze co mu się wydaje i co ślina na język przyniesie?
  Czy taki pan Śmiech pojmuje zjawiska polityczne sprzed katastrofy, pojmuje geometryczne aspekty tuż przed i tuż po katastrofie? Niech se może poczyta, a dopiero potem pisze https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/
  Czyli znowu kuuupa śmiechu ze Śmiecha.

 3. Marucha said

  Re 1:
  Nie, nie jest.
  Szaleństwem jest utrzymywanie żydowskiej wersji ataku muzułmanów na WTC, ale Żydzi są narodem szaleńców.

  A w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nieuznanie jednej oficjalnej wersji jakiegś wypadku ma automatycznie oznaczać uznanie nieoficjalnej wersji (a właściwie kilkunastu wersji) innego wypadku.

 4. Marucha said

  Re 2:
  Pan Śmiech, w odróżnieniu od niektórych gajówkowiczów, używa zdrowego rozsądku, który już dawno niektórych opuścił.
  Już nie wiem, co gorsze: czy jak Pan(i) pisze o poezji, czy jak Pan(i) pisze o polityce…
  Może Pan(i) 166 weźmie na warsztat jakiś inny temat? Może sport albo pogodę?

 5. PL said

  W odpowiedzi na zwięzły i logiczny artykuł p. Śmiecha niesposób oczekiwać sensownej reakcji u osób, które znają prawdę drogą objawienia.

 6. 166 bojkot TVN said

  4/
  Ja nie piszę o poezji – czepiam się tematu wiersza. Nikt jak na razie nie przytoczył z własnego doświadczenia, że był świadkiem opisanego zjawiska w swoim otoczeniu.

  Innymi tematami zajmuję się zawodowo 🙂 czyli za pieniądze.
  W gajówce – społecznie, czyli tylko Gajowy i WordPress ma z tego interes…

  BOŻE, JAKI Z TEGO 166 DUREŃ…
  Tłumacz mu, jak komu mądremu.. a ono swoje.
  Ja nie mam w swoim otoczeniu pedałów. A problem istnieje.

 7. 166 bojkot TVN said

  Dureń? – raczej lustro, w którym odbijają ciekawe zjawiska

 8. 166 bojkot TVN said

  Pedały – problem istnieje, tylko czy Marucha pisze o tym poezje?

 9. PL said

  166, zamisst się czepiać tematu wiersza, weź się uczep gałęzi na palmie. Tam bardziej pasujesz, idioto.

 10. lopek said

  Nie dajcie się robić w konia! PO, PiS, SLD i PSL, grają do jednej bramki. Dla nich nie ważna jest prawda o katastrofie, tylko zbijanie na owej katastrofie, politycznego kapitału!

 11. PL said

  W ogóle to katastrofa smoleńska była zemstą Putina za nierozważne wypowiedzi pani Nelly Rokity, żony pana Jana Marii Rokity.

 12. Franek said

  Mnie to smich ogarnia,ze jeszcze o tym debatujecie.
  Niech sie cholery wreszcie zagryza tak na wschodzie jak i na zachodzie albo tak przejedza,ze im brzuchy pekna.
  Taaa oni beda zdychac po kolei ani sie nie ogladniecie jak ruski glod nadejdzie.
  Wystarczy jak pozamykaja supermarkety to komu sie dzisiaj w Polsce bedzie oplacac uprawa ziemi,kiedy to mloda zdrowa baba po mleko i jajko idzie do sklepu a w pracy za ochlap szmulowi czy szwabowi du.y nadstawia !
  Tfuuuu !
  I wy tu o mordach smolenskich rozprawiacie ,taaa szukajta kawalka ziemi zeby zimnjok wyrosl i zapchal ci kiche jak nastanie glod !

 13. PL said

  Dodatek do 11:
  … a także za to, że Kulej pokonał Frołowa w finale wagi lekkopółśredniej Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

 14. PL said

  Idiota 166 chyba nie zdaje sobie sprawy, jak żałośnie jest śmieszny w swym bełkocie.

 15. 166 bojkot TVN said

  Niech se idiota PL poczta, a dopiero potem pisze te swoje wypociny
  http://blogmedia24.pl/node/43386 i niech prześle Śmiechowi, wtedy będziemi mieli następną kupę śmiechu.

  Pańskie wypowiedzi, 166, na temat wiersza p. Lusi zrobiły z Pana idiotę. Natomiast Pańskie opinie o katastrofie są „tylko” głupie. – admin

 16. tralala said

  ad 3
  pytanie byla Tak, lub nie. Gajowy odpowiedzia NIE i jezeli o mnie chodzi to OK,
  natomiast:”A w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nieuznanie jednej oficjalnej wersji jakiegś wypadku ma automatycznie oznaczać uznanie nieoficjalnej wersji (a właściwie kilkunastu wersji) innego wypadku.” –

  takie nie byly moje insynuacje.:)

 17. Wacław L said

  Re 2
  „Czy taki pan Śmiech pojmuje zjawiska polityczne sprzed katastrofy, pojmuje geometryczne aspekty tuż przed i tuż po katastrofie? ”
  Moim skromnym zdaniem doskonale POJMUJE.
  Pozdrawiam Pana

 18. ... said

  świetny tekst.
  http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/7600/

 19. 166 bojkot TVN said

  15
  To czy moje twierdzenie, że katastrofa była zamachem, jest głupie okaże się w niewiadomej przyszłości, zupełnie tak samo jak to, czy twierdzenie Maruchy o katastrofie jest głupie.

 20. edi said

  Dubieniecki kto to jest? Komuch z młodzieżówki Kwaśniewskiego,
  syn starego barona sld,znanego z wypowiedzi antychrześcijańskich.
  Dubieniecki dodatkowo umoczony jest w jakieś lewe kombinacje.
  Swoją drogą kalkstein wiedział za kogo swoją jedyną córę wydać.

 21. 166 bojkot TVN said

  20/Edi
  Samolot Tu-154M też był komuch, w dyspozycji Tuska. No i co z tego? Dubieniecki – syn komucha, strącił samolot?

 22. Inkwizytor said

  Bełkot idiotko zmykaj z Gajówki. To nie miejsce dla takich idiotek jak ty, zapisz się na kurs szydełkowania, albo jakieś inne rękodzieło. )

 23. edi said

  pani z tvn o kryptonimie 166 ,znajdź solidny mur i walnij se baranka.

 24. 166 bojkot TVN said

  23/ Edi
  Masz jednak powalająco rzeczowe argumenty! Napisz coś jeszcze, synek, kabarety teraz takie kiepskie…

 25. edi said

  „166” Moje argumenty ,są stosowne do pani ‚argumentów’.

 26. Zerohero said

  Denerwują mnie strony lansujące teorię zamachu, denerwuje mnie tamtejsza społeczność. Nie lubię małobystrych sekciarzy, dla których temat katastrofy stanowi religię. Choćby ta mgła. A niechby nawet sztuczna. Sztuczna czy naturalna, dla pilota to samo. W przednią szybę mu Rosjanie psikneli? To samo tyczy się działa elektromagentycznego, wielkiej bomby, znikającego kokpitu i każdej drobnostki jaka dla nich stanowi dwód nie np. zaniedbań, ale MORDU. Wszystko, jak zauważył pan Śmiech, oderwane zupełnie do motywów i geopolityki.

  Tych stron po prostu już nie odwiedzam albo nie wchodzę w ich tematy smoleńskie. Po co tutaj wchodzi 166? Dla masachozimu czy ma nadzieję ponawracać? Jeśli masochista to zboczeniec, a jeśli ma nadzieję to głupi. Zważywszy na bełkotliwe riposty, obstwiam głupotę. Może i ta głupota jest przyczyną dla której 166 nie zauważa, że jego „praca” nie daje tu żadnych owoców.

 27. Kapsel said

  re166
  Chciałbym bardzo Pani/Panu podziękować za ubarwianie tego forum.Jak tylko wejdę do Gajówki i czytam Pani/Pana komentarze mam niesamowity ubaw i naprawdę szczerze się naśmieje.Bardzo dużo tu co prawda humoru wisielczego ale dzisiaj tylko taki zaczyna królować i trzeba się do tego bardzo poważnie przyzwyczajać bo wszystko wskazuje na to że to będzie jedyny typ humoru jaki nam pozostaje.

  Dla wszystkich którzy próbują odgadnąć płeć 166 dzielę się swoimi uwagami:
  – Prawdopodobnie chodzi o męską służbę domową, bardzo rozpowszechnioną w XX wieku.

  * Postacie: Maks, Lamia, Berna
  To nas tu o mało nie wykastrowali, a ty cycki będziesz sobie, cyganie, przyprawiał? ….

 28. Zerohero said

  Pytanie do 166, speca mody smoleńskiej.

  Czy „słyszę strzały” nadal jest u was modne, czy rzuciliście się na inny „dowód”?

 29. Zerohero said

  Przypomninjmy, że Marcin Dubieniecki jest synem działacza SLD. Jest to wybitnie patriotyczne środowisko poachnące na kilometr Rajmundami, Dziadziami, Michnikami i Borowskimi.

 30. revers said

  Ad. 6, 8 z pedalami nie od roweru to prosze przystopowac , bo agendy
  NWO, na razie tylko w Kanadzie cenzuruja juz przeboje rockowe
  Dire Straits z lat 80-tych, w utworze Money For Nothing slowo „peadal” moze okazac sie ostanim songiem w publicznej dystrybucji i bedzie zakazany.

  Nie ostania to szansa przed totalna cenzura NWO, jeszcze w orginale

 31. 166 bojkot TVN said

  Konferencja prasowa Jerzego Millera w sprawie uwag polskiego rządu z grudnia 2010 do raportu MAK!

 32. Franek said

  Panocku Wacusiu narod nie tylko smicha pojmuje ale i z placzu wycionga wnioski dla siebie.
  Moja baba gdy byl ten pogrzyb tych co to w tym samolecie sie roztrzaskaly na drobne kawalecki,ze ino niektorych to tylko 25 kilo zebraly,tak mi sie babina rozplakala,ze ja musiolem cisyc ze dwie godziny,tyle to trwalo.
  Mowie do ni Maryska pogrzeby byly i beda taki to juz swiat,ze jednych Pan Bog rodzi a drugich zabiro,przecie przydzie i nom umrzec .
  A lona na to : Franek tys twardy jak ten kolek po dziadku w plocie i nawet jedno lza ci nie spadlo jak takie pikne pogrzeby pokazywaly nom przez telewizje.Dzisioj cza plakac jak inne placa,cza polic swicki znacy sie ladnie tyroz nazywane znice,cza sie modlic po nowemu,nosic kwiotki tak aby inne widzialy cie w telewizji,to dopiro bedzie wiadomo zes katolik a nie jakisik polski twardziel co to ino po ojcu plakol bo mu majatek przed smierciom zapisol.
  No,to akurot prowda,zem ten majatek odziedzicyl a ji ty przy mnie mos teroz robote i utrzmanie ale popatrz nasym dzieciom to juz sie w tym majatku nie chce robic i co ?
  Ano to bo nie na to sie krztalcily aby przy gnoju robic i na smierdzacym podworzu i polu !
  To tyz prowda,bo sie przecie wyksztolcily na magistrow, a Marek to i jakims dohtorem od filozofiji zostol i tyroz za nic do kosciola nie chce isc jak przyjedzie na odwiedziny – zobac jaki wstyd przed cala wsia, auto jego na podworzu stoi a jego na sumie nima – ty wis co tyroz ludzie lonos mowia ,z cyji lon krwi je jak nie z twoi.
  Z jaki lon krwi jest to ty lepi wis niz jo, w zniwa zem za toba nie chodzil bom nimiol casu na rozmowy z zydamy.
  No i tak juz w ty Polsce jest,ze taki jakisik jak to co wyzy gajowy lopisuje wzenil sie w kacymskich i tyroz lo moderstwo na tesciu posadza ruskich jak by to lone mialy w tym jakisik interes.
  A interesa to ty Maryska dobrze wis kto od dawna w Polsce miol i mo, zalatiol wszystko , nawet filozofow nom narobil !
  Prawnikow i medykow tyz.

 33. Janp said

  Na dodatek sprowadzil do Polski satanistyczną lożę Bnei Brit, zbratany z Fundacją Sorosa/Batorego. itd

 34. Joe said

  32..Zbratany z fundacja Soros/Batorego…to bardzo delikatnie powiedziane.
  Wspolna z blizniaczym braciszkiem sluzalczosc,(bo wyliczanie czynow to bardzo dluga lista),musiala sie tak skonczyc jak sie skonczyla.

  Klamanie Boga ma bardzo krotki zywot.Udawanie katolika i niszczenie kosciola,udawanie patrioty a niszczenie ojczyzny ktora wykarmila.
  Dluuuga jest lista.

 35. revers said

  Wszystko skonczy sie jak w komisjach sejmowych, czyli nijak bez konsekwecji, z wiedza nikomu nie potrzebna, powstana dwie wersje upadku samolotu, i gadania na kilka lat z racji istnienia slupkow sondazowych. Rosjanie doskonale znaja relacje i mentalnosc polskich uboelit, jak i psychologie 101, 102. Pulapka Smolenska doskonala.

 36. Marucha said

  Warto było posłuchać tego, co tuż po konferencji prasowej w TVP Info miało do powiedzenia dwu ludzi. Nazwisko jednego to Wojciech Łuczak (jest ekspertem od lotnictwa, redaktorem pisma „Raport”), drugi jest autorem nowej książki o katastrofie. Zjechali całe szacowne gremium jak łysą kobyłę za nieprzygotowanie – i mieli rację.
  Ich konkluzja była taka, że „argumenty” strony polskiej tylko wzmacniają i uprawdopodobniają raport MAK.

  Zob. stary artykuł:
  http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/zpiloci-poruszali-sie-po-omacku_141424.html

 37. Brat Dioskur said

  Czytajac te wwszystkie komentarze dochodzi sie do nieodpartego wniosku ,ze „166” awansowal, jezeli juz nie do roli Goldsteina (z Orwella-to dla wizytatorow z onetu)to juz na pewno swojego rodzaju „klamcy smolenskiego”bo inwektywom i polajankom nie widac konca! Niesmaczne to i …niepolskie.Tak jak nie wszystko co napisal Smiech jest do „smichu” tak i pewne fakty podawane przez 166 musza zmusic do refleksji.Szermowanie jako przyklad podobnymi MAK-owi raportami z innych wydarzen tez prowadzi do slepej uliczki ,bo mieszczacy sie w sredniej ciezarowce raport Warrena wskazal jako gl.sprawce Oswalda a przeciez musialby on strzelac do JFK zarowno z przodu jak i z tylu!Pamietam pierwsze moje rozmowy po upadku TU-154 z cudzoziemcami ,ktorzy mieli takie same pojecie o polskich uwarunkowaniach jak my o systemie politycznym na Balearach i kiedy wspomnialem o mgle to pytali ,czy maszyna byla wyposazona w urzadzenia do ladowania we mgle?Po krotkim wahaniu odpowiedzialem ,ze „tak” bo przeciez Protasuik wypuscil podwozie ,wiec musial byc pewien, ze moze wyladowac.Wydaje sie,ze kierujac sie wszystkimi faktami podanymi do publicznej wiadomosci stosunek „wypadek -zamach ” w skali 10 wynosi „4-6″i wcale nie oznacza to sprawstwa panstwa rosyjskiego z czym tak zazarcie walcza niektorzy forumowicze. Katastrofa ta jest predzej swinia podlozona Putinowi a uboczne korzysci z niej wyplywajace mogli zdyskontowac rozni gracze.Dziwna jest wstrzemiezliwosc mediow zachodnich ,ktore na watek „zamach” powinny swoim zwyczajem rzucic sie ja sepy na padline ,a tymczasem milcza one jak grob !….czyzby znajdowalo tu zastosowanie nasze przyslowie ,ze „na zlodzieju czapka gore”?Wracajac do enuncjacji 166 nie mozna juz tylko z szacunku dla logiki wszystkiego co on tutaj pisze potepiac w czambul a juz na pewno nie wolno bluzgac,bo tu nie jest agenda ITI!I niech mi tu nikt nie replikuje ,ze jak mi sie cos nie podoba to moge sie …”wypisac”!
  Na marginesie nie sposob nie skomentowac reakcji proby ingerencji w zaszle wydarzenia persony ,ktora ideologicznie i mentalnie nalezy do obozu przyklaskujacego katastrofie samolotu prezydenckiego,a mam tu na mysli malzonka corki Lechkacza.Nawiasem czy ktos sobie wyobraza ,zeby Roman Giertych poslubil jakas komuwszyce ? Juz tylko ten mezalians w lonie rodziny Kaczynskich zdradza w jakich kierunkach wiatry i nich wieja….

 38. revers said

  Ad.32, ten moderny, wypasiony kosciol to juz nie jest tym kosciolem z przed lat, gdy po spowiedzi obrazek matki boskiej, lub jezuska dostalo sie, zamiast obrazka swietego mozna dostac w Kosciluku za granica obrazek z odwocona malpka z rozlozonymi rekoma majaca obrazowac jedynego Boga w lucyferianskiej karykaturze.

  A Polakow pokazuje sie jak niewolnikow, kleczacych w polu kartofli, smolenskim blocie trzymajacych, lub probujacych trzymac krucha bialo-czerwona szarfe, na tym lucyferianskim obrazku drukowanym w Achen.

  Coraz wiecej sekciarstwa w Kosciele, bs. Dziwisz chcial by konkurowac z Rabim w paserstwie organow ludzkich, sam sie z SBcja nie rozliczyl.

  Do kosciola po 911 nie mozna juz normalnie wejsc, znajomych ktorzy byli goscinnie w Krakowie , z kosciola Franciszkanskiego
  Straz Miejska sila wyniosla i zapuszkowala, a sedziwa sedzina
  2 miesiace paki zawyrokowala, takie zbojeckie juz Prawa w Polsce, nawet wsrod klechow.

  Trudno sie dziwic skoro nawet Opus Dei z plk. SB Piotrowskim, katem Popieluszki, cyrograf podpisany maja na zwrot majatkow, w tym Browarow, i szkol laickich.

 39. 166 bojkot TVN said

  36/ To Hypki i Osiecki
  Tylko obie szuje nie zająknęły się dlaczego samolot prowadzony „na ścieżce i kursie”, był 60 m od osi pasa i oddalał się, i że 22 sekundy przed katastrofą Protasiuk wydał komendę odchodzimy, i zaczęli odchodzić – na drugi krąg, albo inne lotnisko.

  To ludzie bez zdolności honorowej, oczywiście zadaniowani.

 40. u said

  Wokol przyczyn tej katastrofy tworzona jest na naszych oczach – legenda, ktora sie pasjonuje czesc naszego spoleczenstwa, Kazde uzasadnienie przyczyn wypadku, bez wzgledu na zrodla pochodzenia wydadza sie niepradopodobne.Zachodzi w zwiazku z tym obawa,ze spoleczenstwo ciagle bedzie czekac na objawienie – prawdy o Smolensku. Za duzo bylo do tej pory, nie bez aktywnego udzialu kaczystow sugerowania roznych sensacji, legend zwiazanych z tym tematem, wiec kazdy raport w tej sprawie bedzie uwazany za spreparowany, odbiegajacy od wyjasnienia faktycznych przyczyn tej tragedii.

 41. Wojwit said

  Dubieniecki… Jak ładnie to nazwisko brzmi. Tak ładnie, że aż za ładnie…

 42. Romir said

  Sądząc po ilości artykułów /nawet na tak wspaniałym(czytaj inteligentnym) portalu Gajowego/ i ilości komentarzy na tematy związane z tragiczną śmiercią Lecha Kaczyńskiego, można przypuszczać, że był legendą już za życia, a co dopiero po śmierci, chce się zawołać …

  Obawa istnieje, że temat jest wywołany jako zastępczy, na przykrywkę.
  Pewnie kiedyś się dowiemy dlaczego.

 43. Marucha said

  Re 37:
  Tu nie tyle chodzi o sprawę smoleńską, ile o totalnie porąbane zarzuty, jakie 166 stawiało utworowi p. Ogińskiej.

  Re 39:
  Lotnisko pod Smoleńskiem nie miało nawet dobrze działającej aparatury. Było od dawna zamknięte i używane tylko do celów specjalnych. Obsługi nikt nie poinformował, że Tu-154 wystartował z Polski z zamiarem lądowania właśnie na nim.
  Polacy wiedzieli od dawna, co to za lotnisko.
  Jedyny błąd obsługi lotniska to nie wydanie zakazu lądowania, bodaj kosztem strasznej awantury dyplomatycznej.

 44. Romir said

  To są prawdziwe legendy.

  http://vimeo.com/17650058

 45. Realista said

  EXPOSED: Rahm Emanuel and the Chicago Political Syndicate

 46. Telimena50 said

  Ad.43
  Panie Gajowy, jak zwykle przy sprawie smolenskiej pan sie sypie.
  Skad takie informacje, ze ze strony rosyjskiej nikt nie wiedzial, na ktorym lotnisku bedzie ladowal samolot z prezydentem Polski?
  Wszyscy zapakowali sie do samolotu, przekroczyli granice Rosji i zadzialali z zaskoczenia?

  Nic takiego nie napisałem. Podałem jedynie – za TVP Info – że kontrolerzy na tzw. wieży lotniska pod Smoleńskiem nie zostali poinformowani o starcie polskiego samolotu z zamiarem lądowania właśnie na tym lotnisku, a dowiedzieli się o tym już po fakcie. – admin

 47. KRT said

  z pewnego forum :

  co wy na to ?

 48. KRT said

  moim zdaniem też jest realny taki scenariusz, że kaczor poleciał specjalnie do smoleńska, żeby go jakiś rusek przegonił znad Katynia bo to by pięknie wyglądało w telewizji i w gazetach
  możliwe jest, że dogadał się z Błasikiem, ale źle to przekazali pilotom
  chłopaki zamiast podpuścić ruskich kontrolerów postanowili wylądować
  i dlatego Błasik był w kokpicie i nad nimi czuwał, gdy zobaczył, że chłopaki jednak za poważnie podchodzą do idei wycieczki na trasie warszawa – smoleńsk – warszawa bez międzylądowania w smoleńsku
  taki pomysł mógł się pojawić już w samolocie

 49. 166 bojkot TVN said

  Zamach wg konferencji prasowych polskich prokuratorów
  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/co-dokladnie-mowili-kontrolerzy-czytaj,1584637

 50. Bogdan said

  Do aktywistow TPPR,
  Uprzejmie prosze link w #49 otworzyc i przeczytac.
  No i do roboty. Teraz juz nie tylko Bogdana, ktory to mowi powtarza od dawna, ale i prokuratorow bedzieci poprawiac.

 51. Marucha said

  Szczególnie mnie zaciekawił pewien fragment:

  Tuż po nieudanym podejściu Iła-76 kontrolerzy stwierdzili, iż trzeba powiedzieć Polakom, że „nie mają po co startować” z Okęcia.

  A wieża lotniska nie była nawet poinformowana o starcie z Okęcia i dowiedziała się tego już w trakcie lotu…

  Pominąwszy wszystko inne, teoria „zamachu” staje się jeszcze bardziej niewiarygodna w świetle tych nagrań.

  Poza tym, co powtarzam po raz nie wiem już który, ale co nie może trafić do rycerskich (czyli zakutych) głów: Polacy dobrze wiedzieli, co to jest za „lotnisko” i w jakim jest stanie. Polakom odradzano jego użycie. Nikt ich tam podstępem nie ściągnął, aby tam strącić celnym strzałem z putinowskiego nagana. Zrobili to świadomie.
  Więc mieć pretensję, że aparatura na lotnisku nie działała, jak powinna, mogą mieć tylko do siebie.

  A w ogóle cała wyprawa była zorganizowana w fatalny sposób.

  Przypuszczalne rosyjskie zaniedbania nie dają się nawet porównać z koszmarnymi, kryminalnymi zaniedbaniami strony polskiej. Niestety, nie znamy nazwisk organizatorów tego lotu…

 52. 166 bojkot TVN said

  http://www.blogpress.pl/node/7272
  Stenogramy z rozmów kontrolerów-Konferencja Jerzego Millera 18.01.2011r.

 53. 166 bojkot TVN said

  Tomasz Arabski do Zuzanny Kurtyki
  http://www.blogpress.pl/node/7273

 54. Realista said

  Nie wiem czy ktos mial okazje obejrzec film podany we wpisie 45.

  Wyglada na to, ze Obama oraz Rahm Emanuel sa homoseksualistami posiadajacymi zony.

 55. jowram said

  Oto jak było naprawdę

  Panie Jezu – pytają Ciebie ludzie w 60 dni po tragicznej katastrofie samolotu prezydenckiego w Rosji, czy byli jeszcze żywi ludzie, gdy samolot spadł na ziemię?

  Pan Jezus: „ Oj, nie – dzieci Moje, oj – nie! To był taki straszny wypadek, że niektórzy już umarli nawet nie dotykając ziemi. Widzicie, co zostało z samolotu a co znaczy człowiek, kruchy w swoim ciele. Nawet jeżeli jeszcze tliło się w nim życie, to z upływu krwi, z braku krążenia pomarli. Nikt nikogo nie dobijał. To była masakra ludzi, dokładnie zaplanowana, ale jej zleceniodawcy nigdy nie będą zbawieni, bo oni już umarli, duchowo umarli i są żywymi trupami, bo mają na sumieniu wiele, wiele win. Ta tragedia wstrząsnęła Niebem też, chociaż Niebo dozwoliło na nią. Dużo, bardzo dużo nienawiści w was – ogólnie mówię. Módlcie się wiele o królowanie Moje, bo jeżeli Ja odejdę od was, to jeszcze większe żniwo ofiar będzie w waszym kraju. Ja chciałbym, aby wasz kraj oczyszczał się naturalnie, przez zrozumienie swoich grzechów, dobrowolnie a nie Moją ręką ukarany. Ja jestem Bogiem Miłości i chcę aby każdy zwrócił się do Mnie sam a wtedy jest inaczej liczony grzech wasz. Rozwagi i w tych wyborach wymagam. Modlitwa o nawrócenie waszych wrogów a korzyść z tego będzie wielka dla wszystkich AMEN. Jezus – Bóg Sprawiedliwy

 56. Absurdalne wymówki said

  tralala powiedział/a
  2011-01-18 (wtorek) @ 11:35:18

  Czy dla Gajowego na pograniczu szalenstwa jest tez nieoficjalna wersja ataku na wieze w Nowym Jorku 9 wrzesnia 2001?

  Re 1:
  Nie, nie jest.
  Szaleństwem jest utrzymywanie żydowskiej wersji ataku muzułmanów na WTC, ale Żydzi są narodem szaleńców.

  A w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nieuznanie jednej oficjalnej wersji jakiegś wypadku ma automatycznie oznaczać uznanie nieoficjalnej wersji (a właściwie kilkunastu wersji) innego wypadku.

  No właśnie dlaczego Panie Gajowy?

 57. Dlatego said

  re 56.

  Dlatego, bo moskale są cacy a syjoniści be, gdyż słowianie powinni trzymać się razem, nawet słowianami z kgb, fsb itp

 58. Marucha said

  A powinno być odwrotnie: syjoniści są cacy, a Słowianie be.
  Wystarczy spytać o to byle michnikurwę.

 59. Dlatego said

  Yes, wiedziałem.

  Me too – admin

 60. Dlatego said

  Jeśli chodzi o moją opinię to popieram przyjaźń polsko-rosyjską, ale jedynie ze zwykłymi przyzwoitymi Rosjanami.

  Nie istnieje coś takiego, jak „przyjaźń między państwami”, są tylko wspólne interesy – admin

 61. edi said

  Ludziska zrozumcie : większość z nas, na tym forum ,g***o
  obchodzi smoleńsk,kgb,fsb,lasery,zamglenia,magnesy,niewidzialne
  bomby i cała reszta tych ‚detektywistycznych’ fanaberii.
  Wystarczy ,że ‚nasza’ betoniara na wszystkich niemal kanałach
  wałkuje bez końca, ten zafajdany temat.

 62. Realista said

  Ostatnie dni wielkiego klamstwa.

  The Last Days of the Big Lie

 63. wi42 said

  Kluczowy komunikat wiezy do pilota o 10:24:40
  Temperatura 2, Cisnienie 745, Brak warunkow na ladowanie (Uslowij dla prijoma NET)

  To jest praktycznie zakaz ladowania!

  Click to access ukv.pdf

 64. MatkaPolka said

  ZAMACHU W SPOSÓB OCZYWISTY ZROBILI „POLACY” – OBECNI RZĄDZĄCY

  Ten zrobił kto skorzystał

  Dwa gangi żydowskie wałczą o władzę

  SMOLEŃSK – Wcześniejsza wiedza o Katastrofie

  http://blogmedia24.pl/node/28361

  • „GW” podała informację o katastrofie
  W s24 jest informacja, że portal gazeta.pl podał informację o katastrofie już o 8:38 od razu informując, że wszyscy zginęli.

  Michnik na portalu GAZETA.PL – 3 MINUTY PRZED katastrofą

  • Wypowiedz Komorowski – prezydent poleci, a wszystko może być inaczej 0- radio ZET, RFM

  • Urban – piątkowe wydanie „Fakty i Mity”z karykaturami Gosiewskiego siedzącego na nurkującym samolocie.
  Kolejny „przypadek”

  • Komorowski Orendzie „W tych trudny chwilach bądźmy razem”
  opublikowane na TVP.INFO o godz. 5:57

  3 godziny PRZED katastrofą!!!

  Dla tych, którzy nie wierzą:

  ww.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-…
  i po poprawieniu ze strony tvp-info:
  ww.tvp.info/informacje/polska/w-tych-trudnych-dniach-badzmy-raze…
  Czy była to pomyłka zegara systemowego sprzętu, czy „ktoś” umieścił przygotowany wcześniej tekst za wcześnie?

  Zamach był przygotowywany od ok. lutego 2010r. – wszystko robilo się tak aby oddzielic dwie wizyty
  Tuska i Kaczxynskiego

  Po Katastrofie – dziwne milczenie , opieszałość, wstrzemięźliwość

  Żeby zrozumieć katastrofe w Smoleńsku trzeba cofnać się do Magdalenki i Okraglego Stolu
  Tam powstał „UKLAD”
  dajemy Wam władzę polityczną ( pseudo opozycja Demokratyczna – KOR Michnik, Kuron, Modzelewski, Kaczynski….)

  a sami przejmujemy Gospodarkę (chłopcy z e Służb Siłowych – przede wszystkim Informacji Wojskowei i MSW ) przejeli przede wszystkim Bankowosć i zbankrutowali gospodarke – oczywiście dla siebie podstawiajac Firmy zagraniczne – tzw. Strategicznych Inwestorów – śmiechu warte!!!

  OKRAGLY STOL – MAGDALENKA
  http://ma.blox.pl/html

  Magdalenka była bandycką zmową katów z agentami kosztem Narodu Polskiego

  KOR i jego „Wolne Związki Zawodowe” były prowokacją ubowców, a Magdalenka zmową Kościoła i ubowców z agentami SB

  Magdalenka i tzw. okrągły stół – to bezprawne ustalenia podjęte przez grupę osób. Ta zmowa nie wiąże Narodu Polskiego

  Grupa z Magdalenki ograbiła naród i rozprzedała Polskę napychając sobie kiesy
  Dokonala przestępczej prywatyzacji i transformacji ustrojowej doprowadzając polske do ruiny gospodarczej i bankructwa

  A sPiS-kowcy i Kaczyny zaczli tracic na popularności i wpływach i zaczęli głosić hasła narodowe i patriotyczne
  A TO SIĘ PRZESTAŁO podobać się chłopcom ze służb silowych, którzy robia te przedstawienie

  ( zreszta strajki i Solidarność od początku była robiona przez chłopców z Służb Siłowych !! pod wodza Michaiła Pierestrojkowicza Gorbaczowa – który ma teraz ranczo w Kaliforni kolo San Diego))

  Najwyraźniej dzialanie Kaczynskiego uznane to zostało jako zdrada interesów żydowskich – a wiec zasługujące na zemstę – czyli DINTOJRA stala się jak najbardziej uzasadniona – zamiast „ciastka z kremlem i muchomorem”- ZAMACH .

  Zbrodnia to niesamowita
  Żyd zabił Żyda i kwita

  Na lace koło Smoleńska
  Żydów spotkłla klęska

  Zdebiały światowe Kahały
  Na pogrzeb nie przyjechały
  Dzień wcześniej wszystko wiedziały
  Takiego „Kina” nie chciały

  I takiej kompromitacji
  Żydowskiej Demokracji

  Jeden Żyd strącony
  A drugi oskarżony

  Koszernym zrzedła mina
  Jak można tak niekoszernie
  Biało Czarnego pingwina
  Strącić -a przecież służł wiernie

  Ciekawe, kto bedzie tera
  Słał łupy do Izraela

  Mówia , że wina Putina
  W środku dogłebnie czerwone
  Po wierzchu zwykle zielone
  Zielono- Czerwone- pingwiny
  nie chca się przyznać do winy

  Jurija Iwanowa
  Koszerna Mafia Wojskowa
  i Komora to Zmowa

  Prawda to oczywista
  Ten zrobił – kto skorzystał

  Koszerne PO „ Elyty”
  Działaja jak bandyty

  Światowa kompromitacja
  Strącona demokracja

  Żądza władzy jest chora
  Pozbyli sie Kaczora
  Partnera z Magdalenki
  Okazał się zbyt cienki

  Ze śledztwem nie kwapia się wcale
  Z Policji Obywatelskiej brutale

  Bronek, Urbach i Donek
  Rzezany podkulą ogonek

  Będzie spowiadać sie tera
  u Rahma Emmanuela
  Kormoran tłumaczyć się dzielnie
  Jak można tak Nie- Koszernie
  Strącić DOBREGO PINGWINA

  Ukrzyżowali Kaczora
  To taka współczesna Menora

  KOR-owska Maciera naciera
  To ksywa Izaaka Singera
  A ta zaraza nieszczera
  Juz nieraz zrecznym slowem
  Zrobił nam zd upy głowe

  Ukrzyżowali Kaczora
  To taka współczesna Menora

  Lud modli sie i płacze
  I pędzi życie tułacze

  A żyd dziś siedzi w krawacie
  W JudeoEpiskopacie

  Chałaty na sutanny
  w kościele św. Anny
  Zmienilo żydów wiela

  Słała na ksieży Owa
  Luna Brystygierowa

  Luna to ta sama
  żydowska Burdel-Mama
  Co to swatała wielu
  Przywodców PRL-u

  Kto się dziś dziwi, kto pyta
  Dlaczego to spod sutanny
  Czemu to niejednemu
  Ksiedzu wystają kopyta ?

  Koszerne Trepactwo Tanki
  Zmienilo dziś na Banki

  Belka prawdy nie powie
  Ani i z Funduszu Panowie

  Połwa Chazarskiej Gminy
  Uciekła do Palestyny
  Ukradli ziemie od ludu
  Zgodnie z literą Talmudu

  A potem – Cud nad Cudami
  Stali sie SEMITAMI

  Wracaja teraz tłumami
  Pewnie „podzielić” się z nami

  Pod Krzyżem i u Rydzyka
  Modli sie dziś publika
  Za Unią Jewropejską
  Globalną i Braterską
  A Kasa z Polski znika

  Te Bitwy i Modlitwy
  to dzielo tej samej sitwy
  Z Berlina i Tadżykistanu
  Z Brukseli i z Manhatanu

  Czerwona Mafia Wojskowa
  Kase na kontach chowa

  To jedna wielka frustracja
  Żydowska ta Demokracja

  A brzozy rosną wysoko
  Jak konspiracja gleboko

 65. Marucha said

  Re 61:
  Duże zainteresowanie tematami, jakie Pan wymienił (przejawiające się liczbą komentarzy) zadaje oczywisty kłam Pańskiemu twierdzeniu.

 66. Staruszek Portier said

  10 kwietnia 2010 r. była katastrofa smoleńska, a w 2003 r. w wypadku lotniczym o mało nie zginął ówczesny premier Leszek Miller. W 1999 r. marszałek Senatu Alicja Grześkowiak przeżyła dramatyczne awaryjne lądowanie w Arabii Saudyjskiej, gdy rządowy jak uległ uszkodzeniu. W 2004 r. nastąpiło awaryjne lądowanie samolotu z premierem Markiem Belką w Chinach w drodze do Wietnamu, w grudniu 2005 r. awaria maszyny uniemożliwiła wylot z Wiednia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, a w grudniu 2008 r. awaria samolotu zatrzymała prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Mongolii podczas jego lotu z wizytą do Japonii.

  Putin ma długie ręce…

 67. Marucha said

  Re 66:
  Jeśli dodać do tego tragiczną katastrofę Casy oraz wypadki Bryzy i Mi-24, to widać, w jakim stanie znajduje się Polskie Państwo oraz jego siły zbrojne.
  Na pewno jest to skutek wrażej działalności słynnej rosyjskiej „razwiedki”.

 68. aga said

  Dubieniecki jakie piękne nazwisko;ciekawe komu ukradli jego komuszy przodkowie.
  Następna kreatura ,która prze po tatusiu i teściu do polityki; na karku naiwnych,zaczadzonych smoleńskiem Polakow.

 69. revers said

 70. Joe said

  Dla mnie jest to kolejny przyklad ze panstwem nie moga rzadzic ludzie przypadkowi.Tacy jak np.”trzej naczelni”Tusk niby historyk,gdzies na boisku wychowany..minister naczelny.Klich niby psychiatra,czlowiek z nikad o zgrozo…. odpowiadajacy za bezpieczenstwo i obrone panstwa.Sikorski ziec rabina z New Jork otrzymuje teke ministra i wszystkie sprawy panstwa i narodu Polskiego za granicami Polski.
  A dzisiaj kiedy jetesmy swiadkami strasznych niedociagniec i pomylek tych ludzi musimy sobie zadawac pytanie …Dlaczego warcabisci s bazaru Rozyckiego,przegrali sromotnie konfrontacje z szachistami klasy swiatowej?Dlaczego?No.. dlaczego?

 71. Bogdan said

  Troche na temat,
  Panie Wi42,
  Jak idzie rzucanie puszka w miekkie podloze / bloto?
  Rozleciala sie w drobny MAK?
  PS.
  Ekszpert B. Klich jakby sie obudzil – cos o GROMIE mowil.
  A gdzie komrad ekszpert byl z tym tekstem tydzien temu?
  Moje kochne rosofile, bronic ekszpertow, „Kak matiuszki Rasjii”.

 72. Marucha said

  Re 71:
  ZERO argumentacji – zamiast tego znów rzucanie „rusofilami”.

 73. Joe said

  I porownywanie…jako argument…balonu z okretem podwodnym.

 74. Marucha said

  Re 71, 72:
  No, nie całkowite zero argumentacji… zwracam honor.
  Powraca bowiem problem, dlaczego Tu-154 się rozleciał na kawałki, zamiast walnąć o ziemię i pozostać w dobrym stanie. Zwłaszcza że podłożem było „grząskie błoto”. Nieważne, że grząskość błota to jakieś kilka centymetrów…

  Możliwe wytłumaczenia:
  – Wybuchła bomba dokładnie w chwili uderzenia samolotu o ziemię z szybkością ok. 300 km/godz. Czyż ułożenie fragmentów wraku nie jest typowe dla wybuchu bomby?
  – Ruskie podpiłowali kadłub samolotu w wielu miejscach. Jakby dobrze poszukać, to na pewno znaleziono by ślady pilników.
  – Cały Tu-154 był zrobiony z tektury i posklejany klejem „Ośmiorniczka”.

  Na pewno dociekliwi znajdą więcej wytłumaczeń. A brak jakichkolwiek nagrań z wieży typu „O k…a, coś wybuchnęło!” dowodzi tylko, że obsługa była w zmowie z Putinem.

 75. 166 bojkot TVN said

  zamach wg Żyrinowskiego:
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2921&Itemid=100
  Polecam, ale tylko tym, którzy mają niezależne umysły.
  Katastrofa w Babimoście

  – opowiadanie science fiction.

  „Rosyjski samolot rządowy Tu-154M z prezydentem i 95 innymi osobami…”

  2011-01-17 Katastrofa_w_Babimoscie

  1. Rosyjski samolot rządowy Tu-154M z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem i i 95 innymi osobami na pokładzie rozbił się podczas próby lądowania na lotnisku Babimost koło Zielonej Góry.

  Prezydent Miedwiediew wraz z delegacją leciał na obchody rocznicy forsowania Odry przez Armię Czerwoną w 1945 roku i miał tam oddać hołd poległym w tej bitwie żołnierzom.

  Wraz z prezydentem zginęli dowódcy wszystkich rodzajów rosyjskich sił zbrojnych, dwaj wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Rosji, kilkunastu posłów, przedstawiciele organizacji kombatanckich.

  Według wstępnych informacji katastrofę spowodowali rosyjscy piloci tupolewa, którzy podjęli ryzykowny manewr lądowania we mgle, a poza tym nie znali języka polskiego i nie rozumieli informacji podawanej im z wieży lotniska w Babimoście.

  2. Na miejsce katastrofy udali się wspólnie premierzy Polski i Rosji Donald Tusk i Władimir Putin. Donald Tusk przekazał Władimirowi Putinowi wyrazy współczucia i zapewnił, że wszystkie okoliczności katastrofy zostaną wszechstronnie wyjaśnione, w oparciu o przepisy konwencji chicagowskiej. Ustalaniem przyczyn katastrofy zajęła się komisja, na czele której stanął pułkownik Edmund Klich. Ze strony rosyjskiej w charakterze obserwatora uczestniczyć będzie ekspert lotniczy Tatiana Anodina.

  Rosyjska opinia publiczna jest wzruszona gestami solidarności ze strony polskich władz i polskiego społeczeństwa. Panuje przekonanie, że babimojska tragedia może stać się zaczynem prawdziwego pojednania między Rosjanami i Polakami.

  Pogrzeb prezydenta Miedwiediewa odbył się na Kremlu. Wkrótce po pogrzebie na przeciw Muru Kremlowskiego ustawiona została reklama piwa „Zimny Dymitr”. Rosjanie mieli z tej reklamy zdrowy ubaw…

  3. Śledztwo babimojskie przeciąga się. Rosyjscy prokuratorzy uskarżają się, że nie mają dostępu do wielu czynności śledczych i że od miesięcy oczekują na nadesłanie protokołów przesłuchań, których Polska im odmawia. Polska odmówiła też wydania Rosji czarnych skrzynek tupolewa i zapowiedziała, że przekazane one zostaną Rosji dopiero po zakończeniu śledztwa. Po protestach strony rosyjskiej polska prokuratura przekazała Rosji protokół zapisów czarnych skrzynek. Tatiana Anodina uskarża się w rosyjskich mediach, że jest traktowana przez Polaków niepoważnie. Polscy śledczy zaprzeczają.

  W 7 miesięcy po katastrofie, po usilnych prośbach strony rosyjskiej, władze polskie okryły wrak tupolewa brezentem.(…)

 76. 166 bojkot TVN said

  zamach wg Żyrinowskiego:
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2921&Itemid=100
  Polecam, ale tylko tym, którzy mają niezależne umysły.

  Katastrofa w Babimoście

  – opowiadanie science fiction.

  „Rosyjski samolot rządowy Tu-154M z prezydentem i 95 innymi osobami…”

  2011-01-17 Katastrofa_w_Babimoscie

  1. Rosyjski samolot rządowy Tu-154M z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem i i 95 innymi osobami na pokładzie rozbił się podczas próby lądowania na lotnisku Babimost koło Zielonej Góry.

  Prezydent Miedwiediew wraz z delegacją leciał na obchody rocznicy forsowania Odry przez Armię Czerwoną w 1945 roku i miał tam oddać hołd poległym w tej bitwie żołnierzom.

  Wraz z prezydentem zginęli dowódcy wszystkich rodzajów rosyjskich sił zbrojnych, dwaj wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Rosji, kilkunastu posłów, przedstawiciele organizacji kombatanckich.

  Według wstępnych informacji katastrofę spowodowali rosyjscy piloci tupolewa, którzy podjęli ryzykowny manewr lądowania we mgle, a poza tym nie znali języka polskiego i nie rozumieli informacji podawanej im z wieży lotniska w Babimoście.

  2. Na miejsce katastrofy udali się wspólnie premierzy Polski i Rosji Donald Tusk i Władimir Putin. Donald Tusk przekazał Władimirowi Putinowi wyrazy współczucia i zapewnił, że wszystkie okoliczności katastrofy zostaną wszechstronnie wyjaśnione, w oparciu o przepisy konwencji chicagowskiej. Ustalaniem przyczyn katastrofy zajęła się komisja, na czele której stanął pułkownik Edmund Klich. Ze strony rosyjskiej w charakterze obserwatora uczestniczyć będzie ekspert lotniczy Tatiana Anodina.

  Rosyjska opinia publiczna jest wzruszona gestami solidarności ze strony polskich władz i polskiego społeczeństwa. Panuje przekonanie, że babimojska tragedia może stać się zaczynem prawdziwego pojednania między Rosjanami i Polakami.

  Pogrzeb prezydenta Miedwiediewa odbył się na Kremlu. Wkrótce po pogrzebie na przeciw Muru Kremlowskiego ustawiona została reklama piwa „Zimny Dymitr”. Rosjanie mieli z tej reklamy zdrowy ubaw…

  3. Śledztwo babimojskie przeciąga się. Rosyjscy prokuratorzy uskarżają się, że nie mają dostępu do wielu czynności śledczych i że od miesięcy oczekują na nadesłanie protokołów przesłuchań, których Polska im odmawia. Polska odmówiła też wydania Rosji czarnych skrzynek tupolewa i zapowiedziała, że przekazane one zostaną Rosji dopiero po zakończeniu śledztwa. Po protestach strony rosyjskiej polska prokuratura przekazała Rosji protokół zapisów czarnych skrzynek. Tatiana Anodina uskarża się w rosyjskich mediach, że jest traktowana przez Polaków niepoważnie. Polscy śledczy zaprzeczają.

  W 7 miesięcy po katastrofie, po usilnych prośbach strony rosyjskiej, władze polskie okryły wrak tupolewa brezentem.

 77. Marucha said

  Żeby czytać neandertalczyka Żyrynowskiego, istotnie trzeba mieć bardzo niezależny umysł.
  Niezależny od zdrowego rozsądku.

 78. 166 bojkot TVN said

  77/
  Ale dał sie Marucha podpuścić – jakby przeczytał to by nic nie pisał …

 79. Absurdalne Wymówki said

  RE 58, 59

  Jeżeli jeden i drugi wbija nóż w plecy, to czym się oni od siebie różnią?
  A może Polska ma zostać uznana za niewiarygodną. I Pana Słowianie nie różnią się w niczym od michnikurwy.
  PS
  Dlatego tak niegrzecznie?

  A to Polska jest wiarygodna? – admin

 80. Inkwizytor said

  Bełkot ale ty jesteś głupia, żal mi ciebie wulgarna dziewko )

 81. 166 bojkot TVN said

  80/ Inkwizytor
  Znowu dorabiasz jako Mr Hyde?
  Piszesz jak lump jakiś, każdy wpis, bez wyjątku. Pozdrowienia dla dra Jekyll’a

 82. 166 bojkot TVN said

  http://www.niezalezna.pl/artykul/tusk_jak_bierut/43835/1

  Komentarze bombowe, jak np. ten:

  pp: Alef Stern: „Była cena za głowę Prezydenta”
  Alef Stern: „Była cena za głowę Prezydenta”

  Kolejna odsłona polskiej politycznej rzeczywistości przed i po 10 kwietnia w rozmowie Fiatowca z Alefem Sternem

  http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/542491,Alef-stern-byla-cena-za-glowe-prezydenta.html
  „…Czyli to był zamach na Prezydenta?

  – Tak, to był zamach stanu. Przejęcie władzy przez marszałka sejmu – jako pełniącego obowiązki prezydenta – obyło się z naruszeniem prawa, podobnie jak wprowadzenie stanu wojennego. Nie było aktu zgonu. Zadziwiające jest, jak służby – niektóre służby – były przygotowane do przejęcia władzy.

  Jaka była cena za głowę Prezydenta?

  – Rosła od 5 milionów dolarów przez 15 do 75 milionów dolarów. Taką cenę podałem w książce, jaka była w rzeczywistości – nie wiem.

  Kto doprowadził do tego, że samolot się rozbił?

  – Polscy piloci to nie idioci, znam kilku pilotów i to są zrównoważeni ludzie, o wysokim morale – to nie są ryzykanci. Kiedy załoga odchodziła na drugi krąg, to samolot się rozpadł w drobny MAK. Dziś wiemy, że nałożyły się na to sekwencje wydarzeń. Wydarzeń, które zdawały się być tylko fikcją literacką, a stały się rzeczywistością.

  Media właśnie podają, że to wyszło po odsłuchaniu czarnych skrzynek w Polsce. Nawet napisała o tym Gazeta Wyborcza – a więc jak było?

  – Tak. Tyle, że skrzynek nie ma w Polsce. Samolotu nie ma w Polsce. Przecież to kpina, to zacieranie śladów, to mataczenie. Nagrań z wieży – jak już wspomniałem – w Polsce nie było oficjalnie do wczoraj, choć służby miały je już 11 kwietnia. Ujawniono je dopiero wczoraj – 19 stycznia – ponad 9 miesięcy później. Tyle czasu trwała ta ciąża, żeby się wykluło. Nie wiemy cały czas na ile te taśmy są prawdziwe, a na ile poddano je obróbce.

  Pewne są następujące fakty – wbrew naturalnym warunkom pogodowym pojawiła się tajemnicza mgła. Samolot naprowadzany był na przesunięte radiolatarnie. Nawet kontrolerzy byli przekonani, że znajduje się w innej odległości, niż w rzeczywistości samolot się znajdował. Te nagrania stawiają w bardzo nieciekawym położeniu rząd i Premiera. Możliwości mogą być trzy : współudział, chęć ukrycia prawdy by wygrać za wszelką cenę wybory, lub strach przed sytuacją na skraju wojny światowej. …”

 83. Marucha said

  Od kiedy to utwory pisarza politycznej science-fiction mogą być jakimikolwiek dowodami?
  A rozmów z wieży się nie ujawnia przed zakończeniem śledztwa. I tyle.

 84. Marucha said

  Addendum 82, 83:
  Natomiast zgadzam się ze Sternem, że „Przejęcie władzy przez marszałka sejmu – jako pełniącego obowiązki prezydenta – obyło się z naruszeniem prawa, podobnie jak wprowadzenie stanu wojennego. Nie było aktu zgonu. Zadziwiające jest, jak służby – niektóre służby – były przygotowane do przejęcia władzy.”

 85. 166 bojkot TVN said

  To mi się podoba: http://prawica.net/opinie/24459#comment-458223

  Domyślam się, że Opcja
  czw, 2011-01-20 14:36 | Marek Bekier
  Domyślam się, że Opcja MAKowa, w ramach obrony jedynie słusznej prawdy, każe oskarżyć drzewo i w razie nie stawienia się przed sądem doprowadzić pod przymusem.
  W sumie dobrze bo gdy Opcje i Sekty będą czymś zajęte to może zjawi się ktoś kto przeprowadzi normalne śledztwo?

  Pozdrowienia dla wszystkich MAK-owców i MAK-ownic z TPPR

 86. Marucha said

  „Prawica”.net jak zwykle pisowsko, gazetowopolsko i bez sensu.

 87. Inkwizytor said

  Bełkot nie zżynaj od „Bogdana” on pierwszy wspomniał o TPPR, trochę inwencji dziewucho )))

 88. 166 bojkot TVN said

  Propisowsko????? Tam każdy pisze jak chce, tak się przynajmniej wydaje
  No to z innej beczki
  http://blogmedia24.pl/node/43516

  „(…)Nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z manipulacjami w celu oszukania Polaków. Trzeba by jednak ustalić nie tylko to, że nas nabierają, ale także kto i dlaczego to robi. „Caryca” Anodina – potężna figura, ale ona nie ma aż takich możliwości.”

  Padam na twarz przed opinią kolejnego internetowego eksperta – admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: