Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Syjonista kontra Żydzi

Posted by Marucha w dniu 2011-01-20 (Czwartek)

Admin, pełen niepewności, podrzuca poniższy artykuł, licząc na to, że osoby, które go nie zrozumieją, nie będą zabierać głosu…

Brzmi to jak sprzeczność w terminologii. Oksymoron. Żeby tylko to. Żydowski antysemityzm jest nowoczesną chorobą. Świat przeżywa jego wybuch. Wśród najbardziej złośliwych i jadowitych ze wszystkich fanatyków, żydowscy antysemici stoją na czele niemal każdej  kampanii brukającej Izrael i innych Żydów. Tacy Żydzi są liderami w kampanii bojkotu i ogałacania Izraela. Niektórzy z nich odbywają pielgrzymki do obozów Hamasu i Hezbollahu, niektórzy nawet racjonalizują lub uzasadniają ataki terrorystyczne przeciwko Żydom. Tacy Żydzi zapoczątkowali brukającą kampanię przedstawiając Izrael jako rząd apartheidu. Ich ulubioną rozrywką jest potępianie Izraela jako równego z nazistowskimi Niemcami. Zachodnie kampusy są nimi zainfekowane. Żydowski sędzia przewodniczył komisji ONZ,  demonizującej Izrael z powodu Operacji Płynny Ołów. Żydowski członek Parlamentu W. Brytanii porównał terrorystów Hamasu z żydowskimi bojówkarzami w warszawskim getcie i potępił Izrael jako byt hitlerowski. Szokująco liczni w tej grupie są Izraelczycy i byli Izraelczycy. Większość Żydów odrzuca takich ludzi jako samonienawistników, ale pojęcie to jest mylące. Te szelmy nie nienawidzą siebie. Owszem, są oni mistrzami narcyzmu. Nienawidzą innych Żydów i życzą im by spotkała ich krzywda.  To nie są asymilatorzy żydowskiego pochodzenia, którzy po prostu stracili zainteresowanie żydowskim dziedzictwem lub są obojętni wobec historii Żydów i Izraela. Nie, ci Żydzi często podkreślają własne żydowskie „korzenie”, jak artyleria wspiera ich ekstremalne pozycje.  W niektórych skrajnych przypadkach współpracują z neonazistami, terrorystami islamskimi, a nawet negującymi holokaust. Nie, to nie jest błąd drukarski; istnieją dziś na świecie Żydzi, którzy negują holokaust lub sprzyjają sojusznikom, którzy to robią.

Żydowski antysemityzm był kiedyś uważany za dziwnie bez znaczenia. Wspomniany delikatnie w roku 1947 w filmie Dżentelmeńska umowa temat był długo lekceważony przez zorganizowaną społeczność żydowską. Nowocześni syjoniści myśleli, że powstanie państwa Izrael położy kres każdej neurotycznej samonienawiści dotykającej wspólnoty diaspory. Oczekiwano, że nowe suwerenne państwo żydowskie zakończy nie tylko żydowski brak poczucia bezpieczeństwa fizycznego, ale także patologii pod względem duchowym. Niestety, historia zrobiła niespodziankę: wiele z najgorszych przykładów Żydów z programem antyżydowskim i / lub anty-izraelskim wyszło od bardziej radykalnego skrzydła izraelskiej lewicy, jej instytucji akademickich i inteligencji.

Weźmy prof. Szlomo Sanda, zdecydowanego lewicowca na wydziale historii Uniwersytetu w Tel Awiwie. W ubiegłym roku opublikował książkę twierdząc, iż udowodni, że Żydzi nie są i nigdy nie byli „narodem”. Przerabiając mity spopularyzowane przez neonazistowskie strony internetowe, książka Sanda jest pseudo-analizą, która twierdzi, że większość Żydów dziś to oszuści, konwertyci z plemienia tureckich Chazarów, udających Żydów. Wszyscy prawdziwi Żydzi, jak mówi uczony profesor, przed wiekami stali się palestyńskimi Arabami. Tak więc „Żydzi” Izraela  nie są w ogóle Żydami, a na pewno nie mają prawa do własnego państwa.

Sanda rzeczywiście przekroczył skrajnie inny izraelski profesor, obecnie na emeryturze Ariel Toaff, który twierdził, że ma dowody na to, że do obrzędów religijnych Żydzi używali gojowskiej krwi. (Inni izraelscy anty-żydowscy naukowcy zamieszczeni są tutaj: Isracampus.org.il.) Trudno wytłumaczyć, dlaczego Żydzi to robią. Jednym z niewielu badaczy tej kwestii jest Kenneth Levin, psychiatra z Harvardu czasem piszący dla Jewish Press. Żydowski antysemityzm przypisuje w części wysiłkom podejmowanym przez niektórych Żydów dla akceptacji społecznej we wrogim środowisku. Mówi też, że niektórzy z nich mogą być porównywani z próbami samoobwiniania się dzieci, wobec których stosuje się przemoc. Uważa on, że jest to powiązane z notorycznym Syndromem Sztokholmskim, w którym ofiara przyjmuje poglądy i program ich oprawców.

*          *           *

Antysemityzm to główny wspólny mianownik, łączący skrajną lewicę z neonazistowską ultra-prawicą w USA i Europie. Są to Żydzi w obu tych skrzydłach politycznego spektrum. Wielu z nich to publicyści dla skrajnego e-magazynu Counterpunch. Trudno byłoby znaleźć żydowskich publicystów Counterpunch, którzy nie podejmują obowiązujących porównań Izraela z hitlerowskimi Niemcami. Np. na Uniwersytecie Wisconsin Jennifer Loewenstein opublikowała  elaborat Holokaust Gazy, w którym pisze: Izrael i jej mistrz USA od dawna zajmują najniższym kręg piekła za zdradę ludzkości. Dodała, że Izrael traktuje Palestyńczyków, jak nieludzkich Untermenschen, określenie przywodzące na myśl niemieckie traktowanie Żydów w czasie holocaustu. Pisząc, co łatwo byłoby opublikować w nazistowskiej gazecie Der Stürmerw l. 1930-ych, dodaje: Neo-żydowscy mistrzowie i ich sojusznicy w USA … nie mają zamiaru zawarcia sprawiedliwego pokoju z niższymi pośród nich formami życia. W spojrzeniu Loewenstein na rzeczywistość, Izrael prowadzi terror państwowy stosując kabałę, zniewala rząd USA i dyktuje jego politykę. Nawet Jom Kipur nie jest dla niej niczym więcej niż dniem użytym do niesienia pomocy terrorystom i demonizowania Żydów.

Innym stałym publicystą Counterpunch jest Richard Falk, emerytowany profesor Princeton, najbardziej znany z tego, że zasiada w komisji ONZ, która potępiła Izrael za ludobójcze zbrodnie wojenne, jeszcze zanim rozpoczęła ona dochodzenie ws. izraelskiej operacji w Strefie Gazy. Falk jest nie tylko jednym z najgorszych kolaborantów w wojnach akademickich przeciwko Izraelowi, jest również wiodącym specjalistą Orwellowskiej inwersji. Dla Falka Izrael jest agresorem, a arabscy terrorystyczni agresorzy są niewinnymi ofiarami i miłującymi pokój postępowcami. Dla niego Izrael jest krajem dążącym głównie do popełnienia ludobójstwa, a islamofaszyści Hamasu i ich zwolennicy są tylko protestującymi przeciwko nierówności społecznej w Izraelu; terrorystyczna agresja wobec Żydów jest naprawdę dążeniem do pokoju, podczas gdy izraelska samoobrona to zbrodnicza, terrorystyczna agresja i jeszcze gorzej.

W 2007 r. Falk opublikował W drodze do palestyńskiego holokaustu, gdzie pisze, że to nie było nieodpowiedzialną przesadą by kojarzyć traktowanie Palestyńczyków [przez Izrael] z przestępczym nazistowskim zapisem zbiorowego okrucieństwa. Oskarża w nim Izrael o niewłaściwe traktowanie Palestyńczyków na skalę porównywalną do nazistowskiej eksterminacji Żydów: Czy jest nieodpowiedzialną przesadą by kojarzyć traktowanie Palestyńczyków z tym przestępczym nazistowskim zbiorowym okrucieństwem? Nie sądzę. Niedawne wydarzenia w Gazie są szczególnie niepokojące, ponieważ wyrażają tak wyraziście świadomy zamiar ze strony Izraela i jego sojuszników do poddania całej ludzkiej społeczności do życia w zagrażających życiu warunkach największego okrucieństwa. Sugestia, że ten wzorzec postępowania jest przygotowaniem do holokaustu stanowi raczej rozpaczliwy apel do rządów na świecie oraz międzynarodowej opinii publicznej o pilne podjęcie działań, aby zapobiec obecnej tendencji ludobójstwa z kulminacją w zbiorowej tragedii.

Jednym z regularnych publicystów Counterpunch jest b. Izraelczyk o nazwisku Gilad Atzmon. Saksofonista mieszkający w W. Brytanii, Atzmon jest tak otwarcie skrajny, że nawet niektóre zagorzale anty-izraelskie grupy nie chcą mieć z nim do czynienia. Brytyjski pisarz Oliver Kamm oskarżył Atzmona o negowanie holokaustu. Atzmon nie tylko wzywał do zniszczenia Izraela, ale stwierdził: Zamierzam powiedzieć, czy to jest dobre, czy nie, by spalić synagogę, widzę, że to sensowne posunięcie. Ma małą klikę zwolenników, głównie we Włoszech, dla której jest jakby liderem sekty. Atzmon stwierdził, że Protokoły Mędrców Syjonu są dokładnym odbiciem stanu współczesnej Ameryki.

*           *           *

Paul Eisen, inny żydowski ekstremista w W. Brytanii, rozprowadził esej Wojny holokaustu, który twierdzi, m.in. że roszczenia o komorach gazowych w Auschwitz są nieuczciwe i że komory mogły nie działać. Wśród „źródeł” eseju są skompromitowany historyk David Irving i neonazistowski pomyleniec Ernst Zundel, deportowany przez Kanadę, obecnie przebywa w więzieniu w Niemczech.

Być może najbardziej jadowitym żydowskiego pochodzenia Żydem-zaszczuwaczem ze wszystkich  jest Izrael Szamir. Emigrant z ZSRR, Szamir przeniósł się do Izraela, a później wyjechał do Szwecji, gdzie zmienił imię na Adam Ermasz i podobno przeszedł na chrześcijaństwo. Jako tylko jeden z przykładów jego trucizny, w wywiadzie dla muzułmanina Mohameda Omara w sierpniu 2009 r., Szamir powiedział: Myślę, że jest obowiązkiem każdego muzułmanina i chrześcijanina negować holokaust, odrzucać to przekonanie, podobnie jak Abraham i Mojżesz odrzucili bałwochwalstwo. Każdy, kto wyznaje [sic] ich [sic] wiarę w Boga powinien negować holokaust. Myślę, że jest o wiele bardziej poważne kiedy ludzie odrzucają Boga, prawda?

W innych przypadkach wybitni Żydzi popierają negujących holokaust, podczas gdy ostrożnie chodzą na palcach wokół wyraźnie popierających samo zaprzeczanie holokaustu. Najbardziej znanym z nich jest Noam Chomsky, profesor językoznawstwa w MIT, skrajnie  przeciw USA i Izraelowi. Długoletni apologeta Czerwonych Khmerów, Chomsky zdaje się pogardzać Izraelem niemal tak bardzo jak nienawidzi Ameryki. Mówi o „punktach podobieństwa” między hitlerowskimi Niemcami i Izraelem oraz zorganizował kampanię na rzecz Francuza negującego holokaust Roberta Faurissona i innych europejskich neo-nazistów. On nie tylko domaga się by chronić jego nienawiść  w ramach wolności słowa, ale jak zauważył prof. Werner Cohn, Chomsky popiera także treści ich wypowiedzi: Ale w rzeczywistości widzieliśmy, że Chomsky usprawiedliwiał negowanie holokaustu przez Faurissona, dowiedzieliśmy się że Chomsky publikował własne książki w neonazistowskich wydawnictwach, widzieliśmy jego artykuły w neonazistowskich dziennikach, widzieliśmy, że neonaziści promują książki Chomsky’ego i taśmy razem z pracami Josepha Goebbelsa. To jest ten kompleks antysemickich działań i neonazistowskich stowarzyszeń, a nie tylko jego wyznawane idee, co stanowi fenomen Chomsky’ego.

W Izraelu, jednym z najbardziej jawnych antysemickich Żydów był nieżyjący już prof. Izrael Szahak, którzy przez dziesiątki lat nauczał chemii na Uniwersytecie Hebrajskim. Specjalizował się w popieraniu średniowiecznego antyżydowskiego oszczerstwa krwi. Twierdził, że judaizm naucza Żydów kultu szatana, by spiskować przeciw nie-Żydom w celu ich wymordowania. Brakowało tylko, żeby powiedział, że Żydzi używali gojowskiej krwi do celów rytualnych. Twierdził, że Talmud jest wypełniony wezwaniami do mordowania gojów, oraz że Żydzi uważają ich za podludzi. Współpracował z neonazistami na całej planecie.
 Analizując Szahaka, brytyjski pisarz Paweł Bognador napisał: Zgodnie z teorią Szahaka, Żydzi nie myślą o niczym innym, tylko o zarabianiu pieniędzy na rzecz żydowskiego państwa ( „siła żydowskiego przywiązania do gromadzenia pieniędzy jest uważana za nieskończoną”). Wg Szahaka Żydzi planują zdominowania dużej części świata przez izraelskie imperium …. Wg Szahaka Żydzi ułatwiają rozpowszechnianie zła w celu zniewolenia mas. Szahak również znajdował usprawiedliwienie dla niemal ludobójczych pogromów Chmielnickiego, który sklasyfikował jako „bunt uciskanych” .

Jest również Norman Finkelstein, który pracował w DePaul University, ale został zwolniony trzy lata temu (i od tamtego czasu nie ma pracy). Finkelstein zbudował całą karierę na zniesławianiu ocalałych z holokaustu jako oszustów i kłamców i przyklaskiwaniu islamofaszystowskiemu terroryzmowi wobec Żydów. Jego prywatna strona internetowa jest wulgarnym ściekiem młodych antysemickich wygwizdywaczy. Twierdzi, że syjoniści przesadzają w wymiarze szoah by kraść pieniądze i wymyślaniu ocalałych z holokaustu by wykorzystywać Niemcy. On odwiedził terrorystów Hezbollahu i odmówiono mu wjazdu do Izraela z powodu kontaktów z terrorystami. Napisał książkę Przemysł holokaustu, która szybko stała się ulubioną wśród neonazistów i negujących holokaust. Uważa, że David Irving jest rzetelnym historykiem. Finkelsteina odrzucają poważni historycy, ale szanują go Żydzi o poglądach antysemickich i / lub anty-izraelskich.

*           *           *

Powstanie państwa Izrael miało zrobić z Żydów ludzi „normalnych”. Ale psychoza żydowskiego antysemityzmu nie ma porównywalnej analogii wśród narodów, co czyni Żydów unikatami dla terapeuty. Choroba żydowskiego antysemityzmu pokazuje brak normalności wśród żydostwa XXI w. i zagraża przetrwaniu Izraela i społecznościom żydowskim na całym świecie.

Steven Plaut, http://www.jewishpress.com/pageroute.do/42500
Źródło polskie: http://grypa666.wordpress.com/2011/01/18/czy-istnieja-dobrzy-zydzi/
Tłumaczenie: Ola Gordon

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/19/syjonista-kontra-zydzi/#more-6498

Komentarzy 18 to “Syjonista kontra Żydzi”

 1. Błysk said

  Wydaje sie,ze w większości wypadkow mamy tu do czynienia ze sporem miedzy judaistami a syjonistami.Jednakże , jak wynika z dni judaizmu , judaizm nie jest nazwijmy to przyjazny nie żydom ,a wręcz przeciwnie jest zdecydowanie,po rasistowsku ,wrogi.

 2. Zerohero said

  „Admin, pełen niepewności, podrzuca poniższy artykuł, licząc na to, że osoby, które go nie zrozumieją, nie będą zabierać głosu…”

  Wymienione nazwiska nie stanowią dla mnie nowości, ale zaskakuje forma artykułu. Nie jest to przecież ironia, próba przemycenia tematu w warunkach cenzury i podobne, ale zwykłe syjonistyczne kubły pomyj.

  @Blysk. Większość rabinów to syjoniści, więc nie ma sensu przeciwstawiać judaizmu syjonizmowi. Są zapewne jakieś smaczki, pewne anty, ale to zostawiam lepiej zorientowanym.

 3. Ola said

  wg mnie to punkt widzenia prawdziwych Chazarów z nadwołżańskich stepów, dlatego taki interesujący.

 4. Piotrx said

  Tytuł powinien brzmieć raczej „Zydzi-Syjoniści” , słowo „kontra” wprowadza w błąd. Owszem są może i są chlubne wyjątki, ale wydaje się że wiekszość tego typu przykładów są to albo spory w „rodzinie” albo „przedstawienie” grane przed gojami dla uzyskania własnych korzyści. Ciekawe jakby brzmiała odpowiedz tych „opozycjonistów” gdyby np. zapytano ich o wiarę w mesjanizm żydowski?
  Druga sprawa , autor mylnie określa neonazim jako ultraprawicę. Nazizm jest ruchem lewicowym tak jak inne „socjalizmy” i komunizm.

  F.Koneczny „Cywilizacja żydowska”
  /fragment/
  Hans Kohn np. przyznaje w swej książce: „Die politische Idee des Judentums”, że socjalizm jest środkiem do mesjanistycznych celów żydowskich (a mesjanizm żydowski nieodłączny jest od panowania nad całym światem), lecz w jego marzeniach „królestwo mesjańskie jest udoskonaloną kulturą”. Udoskonaloną oczywiście po żydowsku, a cóż lepiej odpowiada duchowi ich, jak marksizm? Więc „w nauce żyda Marksa, którą uczyniono ewangelią dla mas europejskich, mesjanizm stał się celem dążeń. Według Tory ziemia (w Palestynie) jest własnością Jehowy, a zatem nie może być własnością prywatną, lecz wspólną wszystkich. Czyż tylko ziemia? W konsekwencji … wszystko. Cały bolszewizm komunistyczny wyprowadza Kohn z Biblii i z Talmudu.
  Socjalizm jest w ich oczach nowoczesna ewolucją Starego Testamentu. To zapatrywanie podziela większość inteligencji żydowskiej i w tym ich siła.
  Dlatego to Żydzi są socjalistami, i to z reguły bolszewikami. Są przekonani, że muszą nimi być – w imię Tory, w imię Jehowy. A wobec tego na tę łączność nie ma rady. Stwierdził ją jasno i wyraźnie, krótko i węzłowato, prof. Teodor Lessing w odczycie wygłoszonym w Wiedniu w roku 1927 pt. „Teodor Herzl i Karol Marx”. Zasadniczy ustęp brzmi, jak następuje:
  „Gdy po latach zacznie się badanie, co było naprawdę żydowskim w twórczości naszych sławnych żydów, naonczas ostaną się niewątpliwie dwaj wielcy mężowie, którzy świadczyć będą na naszą korzyść. Są to twórcy dwóch potężnych ruchów ludowych … Mam na myśli syonizm i socjalizm, oraz ich twórców: Teodora Herzla i Karola Marsa… Herzl i Marx; I dla wielu są to sprzeczne, wrogie sobie zasady i światopoglądy. A jednak nie ma między nimi sprzeczności. Tak samo, jak syn może kochać równocześnie matkę i ojca, tak można równocześnie być syonistą, wiernym Herzlowi i socjalistą, wierzącym w Marxa … Marx i Herzl, socjalizm i syonizm, nie są wcale kontrastami. Jesteśmy socjalistami … Na pytanie: Herzl czy Marx? odpowiadamy: Herzl i Marx!”.

  Gdy sobie z tej łączności zdamy sprawę, zrozumiemy, że żydzi muszą prowadzić walkę z prawem rzymskim, bo – jak powiada tenże Kohn – rzymskie „chroni i strzeże istniejącego ustroju, udziela mu majestatu porządku prawa, drugie zaś (żydowskie) od samego początku uznaje nadzieję na nowy porządek”.
  Mesjanizm żydowski musi tępić prawo rzymskie, skoro „duch żydowski jest duchem z natury rewolucyjnym i świadomie, czy nieświadomie, żyd jest zawsze rewolucjonistą. Toteż żyd bierze udział w rewolucjach i uczestniczy w nich tyle, o ile jest żydem, a raczej właściwie o tyle, o ile żydem pozostał”. Są to słowa Bernarda Lazare, żyda, wyjęte z jego dzieła: L’antisemitisme.

  Realizować syonizm można wszędzie!!!!

  Izrael Zangwill rzucił hasło: „Zbudować Jerozolimę w każdym poszczególnym kraju, również jak w Palestynie; oto jest misja źydów” .
  Jakżeż to osiągnąć? Odpowiada na to autor „Protokołów”:
  „Kiedy społeczeństwa przejęte będą wstrętem do religii … wówczas nie dla służenia dobrej sprawie, nawet nie dla dostatku, lecz jedynie z nienawiści do klas uprzywilejowanych niższe sfery gojów pójdą wraz z nami przeciwko naszym konkurentom o władzę, przeciwko gojom inteligentnym”.

  „Na każdy objaw przeciwdziałania musimy mieć możność wywoływania wojny z sąsiadami w tym kraju, który ośmieli się sprzeciwić naszym planom. W wypadku, kiedy i sąsiedzi ci postanowią działać zbiorowo przeciwko nam, musimy odeprzeć atak podobny przy pomocy wojny powszechnej”.

  „Uzbroić jednych przeciw drugim, by się przeciwnicy sami wzajemnie niszczyli; by ten, który wyjdzie zwycięsko, był już tak osłabiony, iż musiałby się poddać wpływom źydostwa; to środki prowadzące do celu” .

  Albowiem „wojna światowa, pokój światowy i epoka Mesjasza” – to jedno, jak zapewnia A.Tannenbaum. Miał na myśli pierwszą wojnę powszechną; drugiej jeszcze nie przewidywano. Pierwszą „przedstawia jako zapowiedzianą w starożytnej literaturze i Talmudzie wojnę Goga i Magoga, a czas od zawarcia pokoju wersalskiego, jako epokę Eliasza. Teraz zatem ma przyjść Mesjasz, kilka lat później zapewniał Szmarjahn Levin, były rabin z Grodna i Jekaterynosławia, że Mesjasz już przybywa i przyjdzie „teraz, a nie później” .
  (…)
  Po wybuchu wojny powszechnej zamilkł „terytorializm” pozaeuropejski. Pozostały tylko dwa programy: Erec Izrael w Palestynie i Judeopolonia. Syonizm działał w dwóch kierunkach, bynajmniej nie wykluczających się. Jak z początku syonizm palestyński wzmocnił niezmiernie rozwój żydowskiego nacjonalizmu, tak następnie podczas wojny, wszyscy najzapamiętalsi nawet syoniści palestyńscy godzili się na to, że nie można zaniedbywać opanowywania państw chrześcijańskich, a zwłaszcza zabiegów o Judeopolonię. Ci sami żydzi głosili jedno i drugie; hasła państw żydowskich w Palestynie i w Polsce stanęły obok siebie, uzupełniając się niejako. Działacze obu kierunków zaczęli działać w zgodzie i w porozumieniu. Odznaczył się w obronie „syonizmu krajowego” znany nam z rozdziału o chasydach Max Buber, a stanął przy nim pisarz żargonowy Aszer Ginzberg, używający pseudonimu Ahad-ha-Am, co znaczy „ktoś z ludu” (ten, któremu przypisuje się autorstwo słynnych „Protokółów mędrców Syonu”).

 5. Bogdan said

  Ja (niegodny), nie widze tu nic nowego.
  (Paniu Olu to nie jest krytyka).
  Ot taki nastepny przyklad siadania po obu stronach plotu naraz, z kuzynem stajacym na plocie – w sumie „musimy miec swojich ludzi wszedzie”.

 6. Realista said

  Autor napisal:

  „Najbardziej znanym z nich jest Noam Chomsky, profesor językoznawstwa w MIT, skrajnie  przeciw USA i Izraelowi. Długoletni apologeta Czerwonych Khmerów, Chomsky zdaje się pogardzać Izraelem niemal tak bardzo jak nienawidzi Ameryki”.

  Co do Chomskiego to slyszalem jego wypowiedzi bardzo pro-Izraelskie i broniace dyskryminacje prowadzona przeciwko Palestynczykom. Rowniez powiedzial, ze zawsze stanie po stronie Izraela przeciwko wszystkim krytykujacym.
  Rowniez, kiedy juz bylo wiadomo kto byl sprawca napadu na Twin Towers, on ciagle wmawial studentom (na spotkaniu na uniwersytecie), ze sprawcami sa terrorysci muzulmanscy i Al Kaida.

 7. Wojwit said

  Już w „Protokołach(…)” sami pisali, że muszą być w awangardzie KAŻDEGO ruchu Gojów. Jeśli my byśmy takowego ruchu nie założyli, to une mają za zadanie nam taki (antyuny) ruch rozkręcić. Bo wszystko ma być pod kontrolą. Ich kontrolą. Cel: ogłupić nas i odebrac wszelką nadzieję, no a przede wszystkim nie pozwolić na powstanie siły, która naprawdę będzie w stanie oprzeć się ich zbrodniczym planom wobec ludzkości i dzieki ktorej będziemy mogli bronić się przed ich knowaniami. Czytajcie uważnie „Protokoły(…)”.

 8. Ola said

  w ogóle to oryginalny tytuł był Jew vs. Jew, czyli Żyd kontra Żyd, gdzieś po drodze został zmieniony, a Jewish Press jest na wskroś chazarska i przedstawia poglądy tego plemienia. pozdr

 9. . — Jedno jest pewne i nie do zaprzeczenia , to rodzaj ludzki wyhodowal w swym gatunku cos , by nazwac guzem nowotworowym . To raczysko obrzydliwe jest pielegnowane jak by cennym czyms bylo . Na przykladzie Polski , Jej historii , sadzic mozna ze narod , ktory zla droga pojdzie i rzadzic nie dobrze sie bedzie , zazydzic sie musi . Nie byle jaki lekarz , by z tej ciezkiej choroby uleczyl .

 10. Uwaga:
  strona: grypa666.wordpress.com jest zainfekowana wirusem!

 11. MaxD said

  Indoktrynacja 2009,czyli: Zniesławienie,
  Izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski (napisyPL)
  Bardzo pouczający film.
  Widać w nim calą taLmudyczną przewrotność w wychowywaniumłodych żydów. Zamiast uczyć prawdy, wychowuje się ich w kłamstwie od najmłodszych lat. Wmawia się im, że cały swiat ich nienawidzi a to własnie przez takie i podobne kłamstwa uczy się ich nienawiści do całego świata. Indoktrynacja tej młodzieży podobna bardzo do Hitlerjugend i Komsomołu.
  „..Yoav Shamir, autor tego filmu, będąc Izraelczykiem, zdołał przeniknąć do ADL (Anti-Defamation League — Liga Przeciwko Zniesławianiu) Abe Foxmana. Udało mu się nawet dołączyć do „międzynarodowej misji” Foxmana. Shamir podążył również za wycieczką izraelskiej szkoły średniej do Oświęcimia. Przedstawia nam intymny materiał filmowy, pokazujący izraelską młodzież poddawaną indoktrynacji — prowadzącej do zbiorowego strachu i całkowitej neurozy — tuż przed ich wstąpieniem do IDF (Izrael Defence Forces — Siły Obronne Izraela).

  Ogólny obraz, z którym pozostawia nas film, jest co najmniej groteskowy. Film szczegółowo opisuje agresywne, wulgarne, zorganizowane podsycanie strachu u Izraelczyków i syjonistycznych Żydów.
  „Jesteśmy wychowywani tak, aby wierzyć, że jesteśmy nienawidzeni” — mówi uczennica izraelskiej szkoły średniej w drodze do obozu koncentracyjnego.
  „W ADL wreszcie możemy być Żydami” — mówi starsza amerykańska Żydówka.

  Shamir daje nam możliwość zobaczenia, jak źle zachowują się młodzi Izraelczycy w Polsce. Zobaczycie ich pogardę wobec miejscowej ludności i brak szacunku dla Polaków i polskich instytucji. Możecie też zobaczyć Izraelczyków przypisujących innym swoją własną nienawiść. Z jakiegoś powodu są przekonani, że wszyscy są tak samo bezlitośni, jak oni sami. Izraelskie dzieciaki są przesiąknięte strachem, a mimo to dobrze się bawią. Możecie obejrzeć jak urządzają sobie imprezę, tańcząc w autobusie w drodze do Oświęcimia. Możecie zobaczyć, jak przegryzają chipsy podczas oglądania w telewizji wycieńczonego więźnia obozu koncentracyjnego pijącego swoją rozwodnioną zupę.

  Shamir udostępnia nam niezwykłe zdjęcia ukazujące Abe Foxmana ze światowymi liderami. Szef ADL dumnie nalega na sprzedaż swojego ulubionego produktu. Shamir przedstawia ofertę ADL prostymi słowami.
  „My (ADL) będziemy waszymi sojusznikami w amerykańskim Kongresie, a w zamian chcemy jedynie, żebyście razem z nami walczyli z antysemityzmem”.
  Shamir zdaje sobie sprawę, że jeśli Foxman i ADL mogą zagwarantować swobodny dostęp do amerykańskich przedsionków władzy, to znajduje tu zastosowanie „antysemickie” przesłanie analizowane w „Protokołach Mędrców Syjonu” powinno być otwarcie przedyskutowane.

  Możemy zobaczyć, jak Foxman i jego międzynarodowa misja rozmawiają z ukraińskim prezydentem zapewniając go, że ADL może z łatwością pomóc mu w Ameryce, jeśli tylko nie będzie on „porównywał Holokaustu z Hołodomorem (Wielkim głodem na Ukrainie, ukraińskim Holokaustem)”. „Jeśli dokonałby pan takiego porównania, przyniosłoby to odwrotny skutek” — powiedział Foxman do ukraińskiego przywódcy.

  Można by się zastanawiać, jak to się stało, że Foxman, który zarabia na życie dzięki żydowskim tragediom, tak niechętnie widzi Ukraińców rozmyślających nad ich własną przeszłością, czy dzielenie się nią z innymi?

  To w istocie dobre pytanie. Myślę, że mamy tu do czynienia przede wszystkim z ideą narodu wybranego. Foxman nie chce, aby jego raison d’être (racja bytu), tzn. Holokaust, konkurował, był przyćmiony albo nawet kwestionowany przez jakiekolwiek inne ludobójstwo. Nie koniec na tym, gdyż jak potwierdza to w swojej doskonałej książce „Wiek Żydów” profesor Harvardu Yuri Slezkine, żydzi byli w rzeczywistości „gorliwymi stalinowskimi egzekutorami”. Bolszewiccy żydzi byli poważnie zamieszani w zbrodnie ludobójstwa przeciwko Ukraińcom i innym narodom. Gdyby ktoś chciał poczytać o „stalinowskich żydach” w syjonistycznych izraelskich mediach, warto zacząć od artykułów Severa Plockera na Ynet.co.il. „Nie możemy zapomnieć, że niektórzy z największych współczesnych morderców byli żydami” — pisze syjonista Plocker.
  Abe Foxman musi o tym wszystkim wiedzieć. Obstaje on przy tym, że Ukraińcy nie powinni łączyć swojej przerażającej przeszłości z Shoah, ponieważ wie, że zbyt wielu spośród jego ziomków jest bezpośrednio zamieszanych w zbrodnie przeciwko ukraińskiemu narodowi..”

  ========================================­======

  Całość filmu „Defamation” Yoava Shamira (po angielsku):
  http://wideeyecinema.com/?p=7208

  „Zniesławienie” – Musicie to obejrzeć!!! Recenzja Gilada Atzmona:
  http://pracownia4.wordpress.com/2010/

  Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce:
  http://palestyna.wordpress.com/2009/1

  Polska to kraj antysemicki:
  http://www.psz.pl/tekst-19459/Rabin-Z

  DDD
  MD

 12. UMCS: Umorzono postępowanie ws. "Ty Żydówo" said

  Zydowski zamach na Profesor Jedynak nie powiodl sie.
  Zlikwidowac judaistyke na UMCS, a falszywych donosicieli wyrzucic z uczelni!!!
  http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/359262,umcs-umorzono-postepowanie-ws-ty-zydowo,id,t.html#pz_593047

  …”Jak wynika z postanowienia rzecznika dyscyplinarnego o umorzeniu, w sprawie tej „nie ma żadnego świadka, który potwierdziłby, że słyszał, aby prof. Jedynak wypowiedziała wobec dr Zawanowskiej przypisywane jej słowa”.”…

  …”Rzecznik dyscyplinarny wobec braku przekonywających dowodów popełnienia przez obwinioną profesor zarzucanego jej przewinienia umorzył postępowanie.”…

 13. Piotrx said

  Re 11:
  W tym filmie jest wymowna scena – gdy żydzi są już w Polsce w Lublinie podczas zwiedzania , dwie młode żydówki podchodzą do kilku starszych polskich mężczyzn siedzących na ławce . Jedna podchodzi i usiłuje zagadać po angielsku „Jak się macie” (How are You) Jedan z meżczyzn słysząc nieznany im język pyta , skąd jesteście ? Izrael? dziewczyna potwierdza , to ten mowi żartobliwie „to mów mi Izrael a nie gadasz tam po chińsku ja myślałem że z Chin jesteście” Druga z zydowek ktora podchodzi tez w miedzyczasie (mowiąca też chyba po rosyjsku („kto Izraelitianie”? ) mowi do pierwszej i odciąga ją „chodzmy stąd on żle mowi o Izraelu ,mowi że jesteśmy dziwkami”. Co jest oczywiście kłamstwem. Potem autor filmu w innej scenie pyta tej kłamiącej żydówki o rolę człowieka z tajnych służb który ich pilnuje , tam mowi że pilnuje ich przed antysemityzmem i w wogóle żeby ktoś nie podszedł i nie zrobił nam krzywdy i przytacza jako rzekomy dowód ten epizod z trzema starszymi mężczyznami na ławeczce.Kłamie dalej z uśmiechem na twarzy mowiąc „wyzywali nas od małp i osłów , prawie się z nimi pobiłyśmy” . Autor filmu ktory przeciez byl przy tym jednak prostuje „Niczego takiego nie powiedzieli” a ta kłamiąca udając zdziwienie „Nie powiedzieli?” , autor potwierdza „Nie” a klamczucha zmienia wyraz twarzy i milknie. Niestety jest to przykład wypaczonej mentalności tych ludzi.

 14. grypa666 said

  @8 zmienilem tyul. bo lepiej pasowal do szerszego tematu wpisu: Czy sa porzadni Zydzi?
  widze, ze niektorzy odpowiadaja: nie – a czy znaja np. prace Atzmona, Tova? slyszeli o Makoowie, Bracie Natanielu Kapnerze, Bjerknesie?

  @10 jestem na grypie666 godzinami, zdrow i caly = lipny komunikat czy infekcja mozgow?

 15. Marucha said

  Owszem, istnieją porządni Żydzi – podobnie, jak dwugłowe cielęta, koguty z czterema nogami albo dzieci z sześcioma palcami 😉

 16. Rysio said

  re 15. „………Owszem, istnieją porządni Żydzi……..” np. Apostołowie……. i mój ulubiony i ………….

  🙂

 17. Fran SA said

  To troche trudny temat i niekoniecznie ‚oczywisty’.
  Polscy zydzi zostali poswieceni, zeby powstalo swieckie panstwo Izrael, ktore pretenduje do swietosci.
  W Iraku zydzi byli wypedzani przez Izraelitow, zeby pomoc w przewadze liczebnej zydow nad Palestynczykami. To Izraelici palili im biznesy, sklepy i domy, zeby ich zmusic do opuszczenia Iraku..
  Teraz Izrael domaga sie… odszkowania od Iraku za wypedzonych zydow.
  Znane sa powszechnie koleje zydow z Jemenu. Przepedzeni przez Izrael przez pustynie i spedzeni do obozu na pustyni – polowe umarlo z glodu i wycienczenia, zanim dotarli do… Ziemi Obiecanej, bo im Izrael zapomnial zorganizowac dostawy zywnosci.
  Czarni zydzi z Etiopii sa regularnie przesladowani i wypedzani z Izraela.
  Bogaci zydzi z Londynu czy Nowego Jorku nawet nie probowali pomoc polskim zydom w czasie wojny. A teraz oskarzaja Polakow, ze … nie pomagali.
  Nie wiem, ile osob wie, ze starcy i kalecy mieli zabroniony wstep do sztucznie tworzonego Izraela.
  Izrael – to panstwo kastowe.
  Malo kto zna historie dzieci safardyjskch ( ‚tylko’ 100.000) pomordowanych promieniami w ramach izraelskiego ‚eksperymentu’.
  A teraz w Izraelu bija niemilosiernie tych poboznych zydow, ktorzy nie chca sluzyc w armii izraelskiej.
  Od moich przyjaciol wiem, ze wielu zydow boi sie syjonistycznej wierchuszki; sa szykanowani i terroryzowani przez wielki syjon.
  W Nowym Jorku 60 tysiecy zydow na stadionie protestowalao przeciwko rzadowi Izraela.
  Artykul nie wspomina Neturei Karty, ani iranskich zydow, ktorzy nie uznaja panstwa Izrael. Panstwa Izrael nie uznaje wielu zydow, ktorzy wierza w Torah. Tych wszystkich syjon nazywa ‚self-hating jews’.
  Bardzo ladny kolejny zydowski neologizm.

  Naturalnie, ze zydzi maja wbite do glowy, ze pochodza od Adama i Ewy. Ja tez w to wierze. Adam i Ewa splodzili Kaina i Abla. Zydzi pochodza od Kaina. Adam i Ewa splodzili wiele innych dzieci, ale liczy sie tylko pokolenie Kainowe.

  Szukam i grzebie po roznych historykach starozytnych opowiesci o plemionach hebrajskich.. U Herodota, ktory z dokladnoscia zegarka opisal Bliski Wschod, po ktorym wedrowal ponad dekade i zbieral dzieje i legendy tubylcow – nie moge znalezc wiesci o Izraelu. Ale za to sa np. bardzo szczegolowe zwyczaje Egipcjan, ktorzy uwazali swinie za zwierze nieczyste i jak ktos dotknal tego zwierza musial natychmiast pedzic do rzeki, zeby sie oczyscic.
  Tenze Herodot bardzo dokladnie opisuje ludy ilyryjskie, Persow, Asyryjczykow, Babilonczykow, Libijczykow, Syryjczykow, ludow Etiopii, Scytow, Grekow, Hetytow, Egipcjan itp. i roznych nieznanych mi ludow BW. Nie moge znalezc ‚wybranych’. Moze to tylko moje przeoczenie.
  Natomiast, obojetnie czy wierzacy, czy nie bardzo wierzacy i calkiem ateisci – Zydzi maja wbijane od dziecka, na codzien, ze sa ‚wybrani’, inni od innych (mentalnosc ghetta) i … wszystko jedno, co sie z nimi stanie – zydzi na ogol sa bardzo lojalni pomyslom o Bogu, ktory co prawda przeklal polowe zydow i reszte rozsypal za kare po swiecie , i nie pozwolil wrocic do Jerozolimy – to jednak sobie ich wybral nad innymi narodami – ktore nie wiadomo, po co stworzyl.

  Syjon przesladuje zydow:

  http://wakeupfromyourslumber.com/news/shocking-and-horrific-footage-zionist-crimes-against-jewish-people

  Zyd, czlonek parlamentu brytyjskiego krytykujacy Izrael

  Bardzo goraco polecam: wyklad syna izraelskiego generala:

 18. Re: 18 FranSA
  I pewnie ten zyd znalazl sie „dzieki” glosom wyborczym przez Anglikow w Parlamencie???
  Czyzby Anglicy tez mieli swego rodzaju „okragly stol”, gdzie kaczynskie, balcerowicze I inne „wplynely” do kneSejmu???
  A czy przypadkiem ten „angielski” zyd nie byl finansowany przez rotschilda, a wepchniety dzieki „rytowi szkockiemu???”…

  Oj widac Panie FraSA, ze nie mial okazji przeczytac „Protokolow medrcow Sjonu”, a szkoda…
  (Polecam rowniez ksiazke pt: „Miedzynarodowy zyd” – Forda…

  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.