Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Moralna zdrada Dawida Icke. Radiowcy Rense i Jones promują kłamstwo o uczciwych Żydach

Posted by Marucha w dniu 2011-01-21 (Piątek)

The moral treason of David Icke.
Broadcasters Rense, Jones promote the lie that there are honest Jews.
http://johnkaminski.info/
John Kamiński – 13.01.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Czy pozwolimy zniszczyć nasz świat, żeby nie obrazić znikomej liczby ludzi, oskarżających nas o antysemityzm, by mogli ukryć popełniane przeciwko nam zbrodnie? – Książę Czerep-Spirodowicz,The Hidden Hand, 1925 [Ukryta ręka]

Jest moralną zbrodnią przeciwko ludzkości obrona Żydów, judaizmu czy żydowskości w jakikolwiek sposób, bo religia żydowska zaleca swoim zwolennikom zabijanie lub zniewalanie wszystkich nie żydowskich mieszkańców świata, zgodnie z ich świętą księgą, Talmudem. Ona również nakazuje swoim zwolennikom, że MUSZĄ okłamywać nie-Żydów, albo znosić kary od rabinów.

NIE MA uczciwych Żydów. Żydowska religia ZAKAZUJE Żydom uczciwości względem nie-Żydów! W paskudnych księgach w sercu żydowskiej religii, Talmudzie i Torze, można znaleźć setki fragmentów wzmacniających te filozofię w żydowskiej psychice. I wiele dowodów na takie praktyki można zobaczyć bez względu na to gdzie patrzymy.

NIE MA uczciwych Żydów. Wystarczy spojrzeć na kulturę. Spójrzmy na masowe zgony wokół nas.

Tę mikroskopijną liczbę wyzdrowiałych Żydów, którzy rozwinęli w sobie koncepcję sumienia, zdecydowali się być ludźmi i ujawniać swoje śmiertelne dziedzictwo, można policzyć na palcach jednej ręki: Benjamin Freedman, Jack Bernstein, a ostatnio nasz ukochany brat Natanael Kapner, który ostentacyjnie próbuje ostrzec nas o nihilistycznym szaleństwie judaistycznym, które wciąga świat w swoją zatrutą kanalizację, to tylko kilku z bardzo nielicznych Żydów, którzy zobaczyli światło, i zdecydowali się być raczej godnymi sąsiadami niż morderczymi robotami rabinów.

Żydzi którzy. wydaje się, przeszli do jakiejś formy prawdziwej ludzkiej postaci, z których większość, przykro powiedzieć, ukradkiem pozuje by uzyskać jakieś korzyści, czy oczekuje na okazję popełnienia sabotażu na każdym z projektów, który sprzeciwia się dzikiemu sadyzmowi izraelskiego potwora, który popisuje się patologiczną dumą ze sposobów w jaki zabija ludzi i z czego się śmieje.

W dzisiejszych programach telewizyjnych, wszyscy bohaterowie są przekupni i samotni, każdy chce zdradzić innego, by odnieść sukces w społeczeństwie, które Żydzi stworzyli dla nas na ekranie. Dzisiejsi ludzie są tacy sami jak ci, których widać w telewizji, i to nie jest dobre, bo oni nie są prawdziwi, podobnie jak my.

Kiedy coraz bardziej nerwowa ludność ziemi zmierza w kierunku, co wydaje się być złowrogim rokiem 2012 AD, panują zamieszanie i oszustwa najwyższego stopnia, być może jak było zawsze w pogarszającym się świecie, który usiłował przetrwać w oparciu o łapówki i deprawację, co było bardzo nieuczciwą rzeczą zrobioną wszystkim innym ludziom, którzy tylko chcieli uczciwie żyć i kochać, ale teraz leżą w kurzu, szkody uboczne w jakiejś fałszywej wojnie czy eksperymencie medycznym.

Wszystko to, zaczynasz zdawać sobie sprawę, napisali dla nas bardzo bogaci Żydzi, którzy zawsze mają kilku Gojów w swojej mieszance, by akceptowano ich pod względem demograficznym. Powodem tego, że im się udało, jest to, że absolutnie nie mają skrupułów, ale stworzyli system, który wydaje się być zarządzany przez ludzi ze skrupułami, i nagle widzisz, że ich filozofia demoralizacji odniosła sukces, a my nie mamy do kogo się zwrócić, poza rabinem z pigułkami i gilotyną.

Witam w rewolucji francuskiej. Ona tu jest, ale jeszcze nie zdaliście sobie z tego sprawy. Przyzwyczajcie się do chudości. To produkcja żydowska.

Genialny prezenter brytyjski Dawid Icke, ostatnio okłamał miliony ludzi, długo mówiąc o różnicy między dobrymi Żydami i paskudnymi syjonistami, którzy wykorzystują wszystkich łącznie z dobrymi Żydami.

Co za nieszczera skorupa rozrywkowego g***a! To jest to samo co robią Alex JonesJeff Rense, przeprowadzają wywiady z tymi żydowskimi komentatorami (większość z nich udaje Gojów jednego czy drugiego z ezoterycznych wyznań religijnych) i kręcą swoją rolę jako mistrzowie szczerości i antyrządowej paranoi, kiedy w tym samym czasie nie dają żadnej lekcji o trwałej wartości, która pomoże nam walczyć z pełzającą tyranią, która nas dusi.

Nie ma dobrych Żydów. Poza niezwykle rzadkimi wyjątkami, NIE MA dobrych Żydów. Oni co roku przysięgają nigdy nie mówić prawdy. Oni wierzą, że inni ludzie są zwierzętami, jak również, że Żydzi mogą okradać z mienia innych bez żadnej kary (o ile nie zostaną złapani przez naiwnego prawnika Goja).

Judaizm to cyniczny syndykat przestępczy, a nie religia. Każda socjeta, która udaje, że judaizm jest prawowitą religią, szybko przybiera bladość śmierci jako naród, a wkrótce potem rozpada się, czasem na skutek rewolucji, czasem na skutek choroby, często na skutek głodu. Wszystko to jest w najbliższym programie Stanów Zjednoczonych Ameryki na początek fatalnego roku 2011.

Zaledwie kilka lat temu, chciałem spotkać Dawida Icke, objąć go i powiedzieć mu, ‘David, gdyby wszyscy na świecie byli tacy jak ty, jaki piękny byłby świat!’ Ale teraz nie powiedziałbym tego.

David Icke wie lepiej, by nie mówić, że to syjoniści są problemem, a nie Żydzi. Jest świetnym historykiem, który stracił wątek swej misji w liczbach gry, którą uprawia. Icke musi przeprosić wszystkich naiwnych Gojów, których wprowadził w błąd swoją wypowiedzią, że nazwisko jakie należy przypiąć naszemu nieuchwytnemu wrogowi jest ‘Syjonizm Rotszyld.’

Oni są Żydami, Dawidzie, i cedząc słowa, stręczysz dla nich, w wyniku czego pomagasz im w ciągłych i niekończących się zbrodniczych działaniach.

Ale nie ma nadziei dla Rense’a i Jonesa, których przetrwanie zależy od żydowskich pieniędzy. Są beznadziejnie skompromitowani i porażeni przez głęboko ukrywających się żydowskich oszustów. Oczekujesz od nich, że ciągle podlizują się tym dobrym Żydom, i to robią.

Szkoda, że są dowody na to, że dobrzy Żydzi nie istnieją, a każde twierdzenie, że istnieją, jest moralną zbrodnią przeciwko ludzkości.

Chcesz się o tym przekonać?

Wymień nazwisko dobrego Żyda, jeśli możliwe, żyjącego. Nie ważne kogo wymienisz, on wierzy w holokaust, że Arabowie dokonali 11 września, że Hitler zabił 6 mln Żydów, że Izrael jest krajem legalnym. Są to wszystkie żydowskie kłamstwa, których Żydzi będą bronić do śmierci, mimo że to kłamstwa i większość Żydów wie, że to kłamstwa.

Żydowskie media wykonały tak precyzyjną robotę propagując te kłamstwa, że większość Gojów również im wierzy. Prawdziwą historię ‘żadnego gazowania, Żydzi współpracowali w więzieniu Żydów,’ trzeba naprawdę poznać. W przeciwnym razie będziesz nadal podatny na ten żydowski zastój umysłowy, który odwraca do góry nogami rzeczywistość, czci zdeformowanych i ciemnych, i traktuje nas jak zbędne marionetki, kiedy, jeśli się zatrzymasz i pomyślisz o tym, to naprawdę jesteśmy zupełnie inni.

To dlatego Żydzi są tak złymi sąsiadami, bo my jesteśmy tylko zwierzętami. Ale Dawid Icke uważa, że to jest OK, dopóki są dobrzy Żydzi. Wystarczy zapytać Libańczyków, czy innych na Bliskim Wschodzie. Faktycznie, badania przemysłu turystycznego pokazują Izraelczyków jako najbardziej znienawidzony naród na świecie.

Joe Liebermann. Alan Dershowitz. Abe Foxman. Są to Żydzi znani całemu światu. Nie można wierzyć żadnemu ich słowu.

Naprawdę łatwo jest złapać Żyda na kłamstwie. Możesz tylko zadać jedno pytanie: ‘Więc, Gilad, co myślisz o Izraelu?’ i słuchaj tworzonej przez niego fikcji. Będzie to brzmiało jakbyś słyszał w TV. Od Dawida Icke oczekiwałem czegoś więcej, ale, niestety, zawiodłem się. Być może jego decyzja opierała się na tym, że jego publiczność jest w przeważającym stopniu żydowska, i upaja się cyniczną rozrywką zabawnych opowieści Icke o reptylianach, a nie rabinach.

Wszystkie narody świata uzgodniły, teraz i na zawsze, że każda osoba lub grupa, która twierdzi, że jest lepsza od wszystkich innych, w rzeczywistości jest bardzo nieludzką grupą bestii, dokładnie tak jak twierdzi o innych. Wszyscy za – mówcie ‘tak!’ Przeciwni? ‘Tak’ wygrywają wyjątkowo dużą większością.

I to właśnie jest ta siła, którą musimy wezwać i zmobilizować, by zrzucić tę tyranię skrzętnie likwidującą całe naturalne życie na tej planecie. Ale z nami nie będzie Dawida Icke. On będzie olśniewał tych wszystkich dobrych Żydów swoim intrygującym doświadczeniem.

Żydzi rządzą wszystkim w tym społeczeństwie, a jeśli nie wiesz tego, to faktycznie również pracujesz dla nich, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie.

Uczciwi Żydzi? Nazwij jednego. Przy pomocy tylko kilku pytań wykażę, że jest kłamcą. A potem będziesz musiał mi wybaczyć, że wybuchnę śmiechem z powodu zapierającej dech głupoty twojej naiwności, a później będzie mi bardzo smutno wiedząc, że ani nie masz narzędzi, ani woli, by odkryć prawdopodobną przyczynę twojej własnej zbliżającej się śmierci.

Dawid Icke, postaw sobie jedno pytanie. Jak może być dobry ktoś, kto pochodzi ze zgniłego od środka systemu?

P.S.: Dla wszystkich dobrych Żydów mam taką radę: ujawnijcie się tak szybko jak możliwe, odrzućcie judaizm jako straszne zło, dołączcie do rasy ludzkiej, która zawsze chciała waszego powrotu. Ludzie już nie wierzą w to co mówicie. Więc zróbcie to szybko, by, kiedy uderzy wielkie światło nie wymieciono was z pozostałymi zbrodniarzami..

John Kaminski jest pisarzem, który mieszka na Florydzie, głosi pogląd, że nie można rozwiązać żadnego problemu na świecie bez wcześniejszej analizy stycznych spowodowanych przez żydowską perfidię, która obalała i osłabiała każdy aspekt ludzkiej działalności w całej historii. Wsparcie dla jego twórczości w całości pochodzi od ludzi, którzy rozumieją to co mówi i wiedzą co to znaczy.

Za http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 26 do “Moralna zdrada Dawida Icke. Radiowcy Rense i Jones promują kłamstwo o uczciwych Żydach”

 1. Krzysztof M said

  Test: należy zapytać o zdanie w sytuacji, gdy pytany nie wie, jaka odpowiedź będzie dla niego korzystna. 🙂

 2. Piotrx said

  Chciało by się polecić każdemu przeczytanie „Cywilizacji żydowskiej” F.Konecznego , chyba była też wydana w języku angielskim? . Jedyny dobra alternatywa dla żydów chcących być uczciwymi to ich cywilizacyjne odżydzenie. W przeciwnym razie to albo oszukiwanie samych siebie albo tylko gra pozorów.

  /Fragment/
  „Dotychczas antysemityzm bywał lokalny; wybuchał mocniej, stawał się czynniejszym raz w tym, drugim razem w innym kraju; kraje, w których panowała w dawnym czasie cisza, stawały się jakby filosemickimi i rzeczywiście rządy ich zwracały się nieraz przeciwko państwu „uprawiającemu ucisk religijny”. Co jednak będzie, gdy antysemityzm pocznie być czynny równocześnie wszędzie, gdy przeciwko „międzynarodowi” nastanie porozumienie międzynarodowe; gdy sparafrazuje się pewne hasło, którym Żydzi od dwóch pokoleń trzymają całą Europę jakby w oblężeniu i obróci się w okrzyk: „Antysemici wszystkich krajów, łączcie się!”? Natenczas nie da się już zganiać niechęci przeciw Żydom na prześladowania religijne lub rasowe; wszyscy spostrzegą się, że chodzi o walkę z całą odrębną cywilizacją, że kwestia żydowska nie jest ani religijna, ani rasowa lecz cywilizacyjna.

  W znaczeniu cywilizacyjnym tego słowa, któż nie będzie antysemitą? Któż gdzie w jakimkolwiek kraju będzie spragniony cywilizacyjnego zażydzenia? Łatwiej znaleźć Żyda, który decyduje się przyswajać sobie cywilizację łacińską. Trudno przypuścić, żeby rodzimy Europejczyk świadomie chciał się zażydzać; są natomiast Żydzi, chcący się odżydzić całkiem świadomie.

  Czy to mądrze, żeby im w tym przeszkadzać? Walka zasadnicza ze wszystkimi wychrztami jest czymś potwornym. Odżydza się każdy Żyd, który nie chce czynić źle gojowi, bo tym samym postępuje wbrew przepisom swej religii. Taki Żyd zbliża się do chrześcijaństwa, choćby zrazu nieświadomie. Przez konsekwencję może się stać następnie wychrztą. Trzeba ich odróżniać starannie od takich, którzy tylko chrzest przyjmują, niczego w sobie nie zmieniając.

  Chcąc załatwić kwestię żydowską, trzeba oczyścić antysemityzm z błędów. Niestety, posiada on ich tyle, że można powziąć poważne wątpliwości, czy nie bywał często szkodliwszym dla nas, niż dla Żydów.

  Bezwarunkowo wyrządza szkody wielkie nam samym ten antysemityzm, którego cechą hasło „bij Żyda”! Moralność obowiązuje bezwzględnie, nawet w antysemityzmie. Wszystko, co wychodzi z założeń niemoralnych, zwraca się ostatecznie przeciwko swym twórcom.

  Zarzućmy wszelki „rasizm”, jako pogląd urągający i moralności i rozumowi. Nie gardźmy nikim za to, że rodził się Żydem. Co on temu winien, i czy za zasługę poczytywać, że ktoś drugi urodził się nie w żydostwie? Sprawiedliwość wymaga jednak równej miary i wzajemności. Skoro Żydzi mają nas za bydło, trudno, żeby wśród nas nie powstawały odruchy przeciwko temu! My pytamy również, jakaż zasługa w tym, że ktoś urodził się Żydem?

  Na tym kończę, a powtarzam:

  Pielęgnujmy u siebie jedną tylko cywilizację, wyłącznie łacińską, a żydowska cywilizacja sama usunie się z życia publicznego, będzie w nim wegetować i zamierać. Żydzi po pewnym czasie nie będą ani dość liczni, ani na tyle bogaci, iżby mogli tworzyć nadal „kwestię żydowską”, zwłaszcza, że najlepsi z nich odżydzą się. Cywilizacja łacińska musi atoli być silna na tyle, żeby posiadać siłę przyciągania w stopniu wyższym, niż dotychczas.”

 3. aga said

  Czy pozwolimy zniszczyć nasz świat, żeby nie obrazić znikomej liczby ludzi, oskarżających nas o antysemityzm, by mogli ukryć popełniane przeciwko nam zbrodnie?

  Jest moralną zbrodnią przeciwko ludzkości obrona Żydów, judaizmu czy żydowskości w jakikolwiek sposób, bo religia żydowska zaleca swoim zwolennikom zabijanie lub zniewalanie wszystkich nie żydowskich mieszkańców świata, zgodnie z ich świętą księgą, Talmudem. Ona również nakazuje swoim zwolennikom, że MUSZĄ okłamywać nie-Żydów, albo znosić kary od rabinów.

  NIE MA uczciwych Żydów. Żydowska religia ZAKAZUJE Żydom uczciwości względem nie-Żydów! W paskudnych księgach w sercu żydowskiej religii, Talmudzie i Torze, można znaleźć setki fragmentów wzmacniających te filozofię w żydowskiej psychice. I wiele dowodów na takie praktyki można zobaczyć bez względu na to gdzie patrzymy.

  NIE MA uczciwych Żydów. Wystarczy spojrzeć na kulturę. Spójrzmy na masowe zgony wokół nas.

  Obok ulotki propagującej Gajowkę należaloby zrobić takową i wciskać do rączek tym wszzystkim odmóżdżonym przedstwicielom polactfa z Sekty Smoleńskiej przede wszystkim,bo ci uważają siebie za „patriotów”. Ci z Peło i SLD za kosmopolitow,to im muz nic nie pomoże.

 4. Bogdan said

  Do wszystkich Agow i Agusiow, PL-ow itp. Inkwizytorkow,
  Czy to tez jest o „synoczku gospodiny” Shalomova, czy innym „grazdaninie” Primakov? Nie? A dlaczego nie? Jakie to kryteria, ze nie?

 5. Marucha said

  Wrogość wobec Rosji wpycha nas jeszcze bardziej w objęcia żydowskiej ośmiornicy.
  Czy o to chodzi tym, którzy ową wrogość nieustannie podtrzymują i judzą?

 6. Zerohero said

  Dawid Icke opowiada bajki o rasie jaszczurów rządzących ziemią od tysięcy lat. Jaka zdrada? To zwykły głupiec, który wypłynął na fali powierzchwnych zainteresowań tzw. NWO.

 7. chemtrail said

  Co do Alexa Jonesa już dawno pisałem że jest ściemnionym typem.
  Zarówno pod względem finansowania jego przedsięwzięć jak i tworzenia atmosfery strachu.

  William Cooper, który został zastrzelony na progu swojego domu tak wypowiadał sie o Jonsie:

  David Icke opowiadający o jaszczurach…
  (Ciężki temat, nawet jak dla Chemtraila 😉

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 8. edi said

  Boguś to taki PiSuar-poliglota.Ja myślałem cały czas ,że oni
  to tylko ‚wiśta & wio’,a tu proszę….zabużański poeta.

 9. Bogdan said

  Edi,
  Alez dziekuje, dziekuje, ja sie tu czerwienie caly od tych „komplimentow”.

 10. Kapsel said

  Fragment dziełka wydanego anonimowo w Książnicy Zamojskiej (Zamość, 1669). Książeczka ta o tytule
  „Tarcza Żołnierza y Rycerza Ziemie Koronney” „Instrukcya, iako z różne nacye gadać”

  -„Z Wołoszynami i Żydami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk”

 11. lopek said

  Przeczytaliście powyższy felieton to teraz inaczej spojrzycie na to – że w Polskich władzach – ZE ŚWIECĄ BY SZUKAĆ GOJA!
  Jesteśmy na łasce szatana, który nie wiadomo jak długo pozwoli nam żyć!

 12. Jeszcze Polska nie zginela said

  Freedman, Kapner i kilku innych, ktorzy oficjalnie odcieli sie od polityki prowadzonej przez zydowska diaspore na swiecie to wyjatki, ktore potwierdzaja znane od dawna fakty o parszywej robocie zydostwa i ich wrogim stosunku do gojow (nie-zydow) wynikajacym z nauk Talmudu, ktory pelni role „elementarza” w celowym i zaprogramowanym zydowskim nauczaniu od najmlodszych lat.
  Z kolei druga grupa zydow, ktora udaje „gojow” wywraca zasady i reguly bedace czescia kultury gojow do gory nogami, w tym szczegolnie gojowski system nauki i oswiaty tak, aby goja jeszcze bardziej oglupic i urobic go na pozywke dla zydowskiego robactwa.

  Gdyby ktokolwiek mial watpliwosci lub ulegl zydowskiej hipnozie propagandowej podawanej przez media swieckie lub koscielne to jedynym lekarstwem na otrzezwienie sa slowa Najwyzszego Autorytetu, ktory powiedzial do zydow:
  „Weze, plemie zmijowe, jak wy mozecie ujsc potepienia w piekle” – Mat 23:33
  „Wy z ojca diabla jestescie i pozadania ojca waszego czynic chcecie…” – Jan 8:44

  Jezus Chrystus (Bog) nie mogl sie mylic.

  To „plemie zmijowe” nawet po uznaniu Jezusa za Mesjasza i przyjeciu chrzescijanstwa potrafilo robic robote wywrotowa wsrod chrzescijan skupionych w nowych gminach chrzescijanskich Jerozolimy (Palestyna), Aleksandrii (Egipt), Antiochii (Syria) etc w I-szym wieku, postepujac i stosujac jednoczesnie zasady talmudyczne – vide takze dzialalnosc wywrotowa zydostwa w dzisiejszym kosciele, pomimo, ze tamtejsze wydarzenia odziela okres czasu wynoszacy prawie 2 tysiece lat, co dowodzi, ze zydowska mentalnosc jest NIEZMIENNA i potwierdzaja to takze badania DNA, o czym szeroko pisze D.Duke w „Jewish Supremacism” (Zydowska Supremacja) na stronie:
  http://www.davidduke.com/general/jewish-supremacism_129.html

  Jak zwalczyc zydowskie robactwo ?
  Nalezy po prostu uniezaleznic sie, a afekty beda widoczne juz po miesiacu w/g nastepujacej reguly:

  5 Przykazan Polaka:
  ====================
  1. Nie kupuj u zyda.
  2. Nie pozyczaj u zyda.
  3. NIe pracuj u zyda.
  4. Nie glosuj na zyda.
  5. Zwalczaj zydowskie zlo.

  Im wiecej swiadomych Polakow, tym zwalczanie zydowskiego robactwa jest bardziej efektywne.

  Toronto, Kanada

 13. Darek T. said

  Ad.5:
  Czy o to chodzi tym, którzy ową wrogość nieustannie podtrzymują i judzą?

  Już samo słowo „judzić, „podjudzać” powinno świadczyć o pochodzeniu takiego zachowania.

  Ad.11:
  Tobie odpowiem humoreską;
  – Ilu jest Polaków w izraelskim parlamencie?
  – Tylu co w polskim. 🙂

 14. Toronto said

  Ad 7 – Chemtrail
  Tez sie spieralem ze zwolennikami A.Jonesa na tym forum, ktorzy nie dawali o nim zlego slowa powiedziec, ale to nalezy juz do przeszlosci.

  Dla Ciebie mam ciekawy artykul, ktory wyprowadzi Cie z bledu dotyczacego Twojej teorii o „dwoch (najwiekszych) nauczycielach”, pomiedzy ktorymi postawiles znak rownosci, czyli pomiedzy Budda a Jezusem Chrystusem – vide strony (po angielsku):
  http://y-jesus.com/jesuscomplex_1_x.php?gclid=CLzHjKj1y6YCFUdrKgodxU9sIg
  http://y-jesus.com/body_count1.php

 15. MaxD said

  @Kapsel
  „Tarcza Żołnierza y Rycerza Ziemie Koronney” „Instrukcya, iako z różne nacye gadać”
  ”Z Wołoszynami i Żydami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk”

  To byla dobra i zdrowa zasada.
  Czasy sie jednak zmienily i co bylo kiedys nazwane po imieniu teraz ‚stoi’ na piedestale i usankcjonowane ”prawem”!!!
  Grabiez to ‚sposob bogacenia sie’ INACZEJ!!!
  **
  Czy potrzeba ze swieca szukac DOBRYCH ZYDOW?
  Im wystarcza DOBRE SZABASGOJE, ktore za srebrniki zrobia jeszcze lepsza robote.
  I prosze niech mi nikt nie mowi, ze aniela robi to ze wzgledow moralnych.
  Niech nikt nawet o tym NIE POMYSLI!!!

  Niemcy: Angela Merkel nagrodzona przez Amerykański Kongres Żydów
  http://autonom.pl/index.php/news/informacje/902-niemcy-angela-merkel-nagrodzona-przez-amerykaski-kongres-ydow
  To jest prawdziwy anielski(moze lubi bez skorki) REALPOLITIK, a nie tam jakies wypociny JKM o d***ch marynach.
  …Laureatami poprzednich edycji nagród AJC są prezydent Bill Clinton, Nicholas Sarkozy, chilijski prezydent Ricardo Lagos i były prezydent Kolumbii Alvaro Uribe Velez.
  Bila to znamy. Zainfekowala mu m***go Monica.
  Nicholas to cymes #1 Francji. Nastepnym dwom sie nie przygladalem, moge tylko powiedzien ze Chile siedzi w cymesg….e po uszy (tzn.rozwija sie, rosnie im PKB), a Kolombo jest malo wazny, to taki cymesland pod cymesnarktykoza, byc moze sluzy im do pobierania organow, boc przecie to poplatny cymesbiznis, a biedoty tam na kopy).
  DDD
  MD

 16. Realista said

  Jesli ktokolwiek bierze Rense i Jones’a na powaznie albo oglada ich gadzinowki jest skonczonym durniem.

 17. MaxD said

  Zaponialem zachaczyc ‚powiadom mnie’

 18. niereligijna said

  Alex Jones jesli by mowil cos przeciwko zydom, to by juz nie istnial.
  To samo dotyczy David Icke.
  A skad wy wiadomosci czerpiecie??? o gmo, o szczepionkach, o chemtrails, o zatrutej wodzie??? czy to nie jest tez z programow i wykladow wyzej wymienionych???
  Moze ktos mowi o tym w kosciele? to i ja zaczne chodzic by troche posluchac.
  Badzcie dociekliwi , sami szukajcie prawdy a nie autorytetow.
  Alex Jones i David Icke mowia by ich sluchac, a nie byscie byli im posluszni.
  Madra ryba nie ufa nikomu, ale wszystko obserwuje …czego i wam zycze!

 19. Marucha said

  Pani Nierelegijna,
  właśnie dlatego, że witryny takich osób, jak Alex Jones, od razu ogłosiły winę Rosji za katastrofę smoleńską, jestem dziwnie pewien, że władze Rosji nie maczały w tym palców.

 20. Joe said

  A dowodem nie do obalenia jest totalna ignorancja zaistnialej sytuacji, NAto-wskich partnerow, prawie jak w 39-tym.
  I o czym tu jeszcze dyskutowac?
  Kali zrobil swoje …Kalego mozna utopic.

 21. Gmad said

  Bez przesady, że wszyscy Żydzi to kanalie. Jakieś 90%. Co do tego, że te 90% przeorało cywilizację chrześcijańską, to nie mam wątpliwości.
  Co do Davida Icke, to już kiedyś tu pisałem, że to na 100% agent. Przecież jak gościu opowiada jednocześnie o NWO i jakichś jaszczurach, to ośmiesza wszystkich, którzy ostrzegają przed NWO. Z jakichś powodów jednak, na prawie wszystkich portalach i blogach o NWO, jest odnośnik (lub banner) do strony Icke’a i to zazwyczaj na czołowym miejscu.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Kanalie czy nie kanalie, a w sprawach naprawę dla Żydów istotnych, staną murem.

 23. MaxD said

  ”Moralna zdrada Dawida Icke. Radiowcy Rense i Jones promują kłamstwo o uczciwych Żydach”
  ***
  Do listy dolacza w/g Joha Kaminskiego – Noam Chomsky!
  Z Gajowki zakradlem sie do domu P.Piotra Beima i znalazlem to:
  ‚John Kaminski: 10 najlepszych artykułów 2010’
  Poczytalem i poszedlem dalej tym tropem, az dotarlem do Australi i znalazlem artykul piora ”…niezmordowanego badacza, Dicka Eastmana, jednego z najbardziej płodnych acz niedocenionych autorów na internecie. Zawsze zrywa on woalki ściemy na wydarzeniach, pomagając zrozumieć, co się dzieje naprawdę. Tytuł artykułu Eastmana na Rebel News w tłumaczeniu na polski (tylko tytul): ”Chomsky jest Żydem-syjonistą, który sabotażował wyższe szkolnictwo Ameryki i zmyla nas o 11 IX oraz władzy i wrogości Rotszyldów…”(tlum. ze strony Johna Kaminskiego,przez P.Ole Gordon i P.Piotra Beima)”
  Artykul o Chomskym nie zostal jeszcze przetlumaczony.
  Oto Co John pisze (tlum.jw):
  ”…Uważam za artykuły roku takie, które podają informacje nigdy niewidziane w oficjalnych źródłach, a odwracające do góry dnem ogólną opinię o życiu publicznym…”.
  Strona P.Piotra:
  http://piotrbein.wordpress.com/2011/01/06/john-kaminski-10-najlepszych-artykulow-2010/

  Link do artykulu o Chomskym(eng.):
  ”Noam Chomsky – a fraud in linguistics
  and a double-agent serving the conspiracy
  to destroy the American people for Trotskyism”

  ”CHOMSKY IS A ZIONIST JEW WHO HAS SABOTAGED
  AMERICAN HIGHER EDUCATION
  AND MISLEADS US ON 9-11
  AND ROTHSCHILD POWER AND MALEVOLENCE”

  http://www.rebelnews.org/opinion/americas/596594-top-stories-of-2010-spingolas-recap-of-obamas-phony-history-leads-the-list

  DDD
  MD

 24. MaxD said

  Do p.niereligijnej:
  ”Madra ryba nie ufa nikomu, ale wszystko obserwuje …czego i wam zycze!”
  Ja rowniez zycze madrej rybie…zeby wreszcie cos powiedziala!!!
  A ona cholewcia nie chce, tylko tak wytrzeszcza te galy…
  DDD
  MD

 25. niereligijna said

  Panie Marucha, ja niczego nie jestem juz pewna. Zyjemy w czasach ktore nie robia nadziei na przyszlosc.
  O tym co mowi Alex Jones ewentualnie David Icke zydzi nie maja zadnego pojecia, znam ich sporo, czesto zagaduje.Nic nie wiedza.Pija wode z kranu w ktorej jest przedawkowany fluor, wdychaja powietrze nafaszerowane chemtrailsami i zajadaja sie koszernym genetycznie zmodyfikowanym jedzeniem. Mysla, ze sa panami swiata, ze to oni robia konspiracyjne szwindle…a moim zdaniem oni sa tylko poslusznym narzedziem w rekach wrogow ludzkosci.
  Niszcza swat, etyke, nauke, prawo by sami zostac ofiarami swojej dzialalnosci.

  Zydzi to sa najwieksze ofiary religijnej dzialalnosci!

  oni nie widza co sie dzieje,

 26. niereligijna said

  In Israel, Apartheid starts in Kindergarten. No one could do any worse to these people than what they inflict on themselves.

  dzieci w israelu ucza sie apatheidu od przedszkola

  dla tych co rozumieja w jezyku angielskim

  http://beforeitsnews.com/story/370/580/No_one_could_do_any_worse_to_these_people_than_what_they_inflict_on_themselves..html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: