Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niszczyciele

Posted by Marucha w dniu 2011-01-22 (Sobota)

The Ship Wreckers
http://www.sweetliberty.org/issues/israel/ship.htm
George Lincoln Rockwell,  tłumaczenie Ola Gordon

Fragment książki „White Power” [Biała władza] George Lincoln Rockwell, rozdz. V

W większości gangów przestępczych „żołnierze” zwykle budzą się z ręką w nocniku, a „Mr Big” bierze nie tylko lwią część, ale również to co należy się wszystkim pozostałym. Zazwyczaj większość „żołnierzy” nawet nie wie kto jest szefem. Ponadto, „Mr Big” zwykle ma „szacowny” front.

Tak samo jest w przypadku zbrodniczego gangu międzynarodowego niszczycieli i grabieżców zwanych „komunistami.”

„Mr Big” czerwonych niszczycieli to bardzo szczególny typ szefa. pokazuje się światu jako szczyt porządności. Jest prawie nieznany jako morderca i gangster, nawet wśród swoich czerwonych „żołnierzy.”

Ale mimo wszystkich fasad i tajemnic, jest jeden pewny sposób by dowiedzieć się, kto jest prawdziwym szefem.
W gangu Capone, mogłeś przeklinać torpedy. Ale jeśli zrobiłeś podłą uwagę na temat Dużego Ala, nie zagrzałeś długo.

W Chinach mogłeś mieć tyle „wolności wypowiedzi” ile chciałeś, jeśli nie krytykowałeś Mao tse Tunga.

Na Kubie możesz mieć tyle „wolności wypowiedzi” ile chciałeś, jeśli nie krytykowałeś Castro

Zobaczmy czy w Ameryce jest ktoś, kogo nikt nie odważy się krytykować. Z pewnością nie jest to prezydent. Wyrażanie niezadowolenia z prezydenta to sport narodowy. Kilka razy L B Johnson nie mógł przemawiać z powodu krytycznych okrzyków ze strony protestujących.

Nie jest to żaden z urzędników. Nie wymienisz nazwiska żadnego wybranego urzędnika w Ameryce, który jest tak „święty,” by nikt nie mógł na niego wrzeszczeć.

Nie ma też żadnej grupy, której nie można krytykować.

Można przeklinać Polaków, Irlandczyków, Niemców – nawet katolików i samego papieża, jak pokazuje sztuka Rudolpha Hocutha „The Deputy.” Możesz nawet krytykować Murzynów, jeśli zrobisz to w przebraniu „praw stanowych” lub z troskliwej miłości do ludzi … innego koloru.” To dzieje się cały czas, północ i południe. Nawet Huntley i Brinkley niedawno prowadzili specjalne wiadomości w ramach projektu mieszkaniowego w St. Louis i pokazali Murzynów w brutalnie złym świetle, jaki o sobie tworzą.

Ale KTO odważy się krytykować ŻYDÓW?

Czy można wyobrazić sobie specjalny program TV z HuntleyemBrinkleyem nt. tego, że prawie wszyscy nasi sowieccy szpiedzy, jak Rozenbergowie, Soble, Soblem, Brothman, Gold, Moskovitz, Greenglass, Weinbaum itd., byli ŻYDAMI?

To wymaga tylko chwili refleksji od każdego Amerykanina, by zajrzał w głąb SWOJEJ duszy, by zobaczył, że JEDYNĄ grupą, której obawiamy się i boimy w „naszym” kraju są ŻYDZI.

Nikt NIGDY nie krytykuje Żydów, jako Żydów. Odważysz się to zrobić? Jak to się stało. Co szczególnego jest z tymi Żydami? Dlaczego każdy ich się BOI? Wyraz „bac się” pochodzi ze „strachu.” Możesz tylko bać się tego przed czym odczuwasz STRACH. Boisz się tylko czegoś co ma jakiś rodzaj WŁADZY nad tobą. Jaką władze mają nad nami Żydzi? Jak oni ją zdobyli?

To była bardzo szeroko publikowana sprawa „starszej pani w tenisówkach,” która po raz pierwszy zmusiła mnie do poważnego myślenia o potędze Żydów. Przez trzydzieści dwa lata życia, wierzyłem, jak niemal wszyscy Amerykanie, że Żydzi byli tylko specjalną grupą religijną, którzy są dobrzy w biznesie. Również, podobnie jak większość Amerykanów, wierzyłem, że mieli szczególne związki z pieniędzmi i fantastyczne zdolności ich zdobywania. I to wszystko.

Słyszałem, oczywiście, wszystkie standardowe historyjki na temat Żydów. Ale znowu, podobnie jak miliony moich rodaków, myślałem, że te zarzuty wobec Żydów były tylko wytworem bigoterii, „robienia z nich kozła ofiarnego” i zazdrości z powodu żydowskich kompetencji.

Kiedy w roku 1950 byłem instruktorem marines i pilotów marynarki w kwestii bliskiego wsparcia powietrznego wojsk lądowych w wojnie koreańskiej, zacząłem interesować się próbą zainstalowania Douglasa MacArthura w Białym Domu. Jako oficer marynarki znałem go i szanowałem. Myślałem, że będzie najlepszym prezydentem USA. Podczas kampanii o nominację z ramienia Republikanów w 1952 roku, chciałem pomagać jak mogłem. W „San Diego Union” przeczytałem list od kobiety, która ubolewała, że nikt nie pomaga jej zorganizować wiecu dla MacArthura. Więc zadzwoniłem do tej pani (nazwisko zapomniałem) i zaoferowałem jej pomoc. Była bardzo wdzięczna i zaprosiła mnie do małego domku, gdzie ona i jej mąż mieszkali jako emeryci.

Zacząłem jej mówić o wszystkim co moglibyśmy zrobić. Zasugerowałem wynajęcie sali i zorganizowanie wiecu. Uśmiechnęła się tylko cierpliwie i smutno, przerwała mi.

„Nie,” powiedziała, „nie da się tak łatwo wynająć sali, nawet jeśli zapłacisz. Oni nie wynajmą!”

„Co to znaczy!” wybuchnąłem. „Kto nie wynajmie?”

Spojrzała na męża dziwnie i pytająco, jej oczy wyraźnie czekały na jego odpowiedź. Przytaknął tylko głową.

„Kto nie wynajmie ci sali?” zapytałem ponownie, spoglądając to na nią, to na niego.

Wzięła głęboki oddech i z bólem powiedziała „Żydzi.”

„Żydzi!” wyrwało mi się niechcący. „Co Żydzi mają z tym wspólnego? Co im zależy na tym, czy dostaniesz salę, czy nie?”

„Oni nienawidzą MacArthura!” powiedziała i zaczęła coś mówić, kiedy jej przerwałem.

„Nienawidzą go! To głupie! Załóżmy, że niektórzy. Ale na pewno nie wszyscy! I na pewno nie na tyle, by nie pozwolić na wynajem sali na wiec!”

Ponownie wzięła głęboki oddech, wyglądała na urażoną. „To prawda,” powiedziała „nienawidzą go. Na przykład spójrz na to!” i podała mi gazetę ‘California Jewish Voice’. I zobaczyłem: „MACARTHUR NADCHODZI: HITLER WCHODZI NA URZĄD KANCLERZA!”, i gazeta bredzi o tym jakie to gen. MacArthur stanowi zagrożenie jako „nowy Hitler”! Nie mogłem w to uwierzyć!

„To tylko jedna gazeta!” odparłem. „Prawdopodobnie tylko jakaś skrajna płachta. Jestem pewien, że Żydzi nie myślą o MacArthurze jako następnym Hitlerze!”

Pokazała mi jeszcze jedną żydowską gazetę, ‘The B’nai B’rith Messenger’. Jej ton był bardziej dystyngowany, ale była w niej ta sama nienawiść do MacArthura. Pokazała mi inne żydowskie gazety. W większości z nich były brzydkie zdjęcia Joe McCarthyego, niewątpliwy jad i okropne oskarżenia przeciwko niemu i MacArthurowi.

Jest to doświadczenie, które czyha na każdego uczciwego Amerykanina zaczynającego myśleć o sprawie żydowskiej. Nagle zobaczyłem cały tajny świat, którego nie wyobraża sobie nawet przeciętny Amerykanin, i nigdy nie widzi – tajemniczy świat Żydów. W tym samym ‘Jewish Voice’ zobaczyłem nagłówki jej redaktora, Sammy’ego Gacha„Dzięki Bogu!”w DZIEŃ kiedy Rosja wyprodukowała A-bombę! (Jewish Voice, 30.09.1949)

Widziałem setki podobnych wywrotowych rzeczy. Ale większość Amerykanów jest zbyt odizolowana i przyjaźnie nastawiona, by kiedykolwiek zajrzeć do żydowskiej prasy. Prędzej czy później, nieważne jak długo przeciętny Amerykanin będzie trzymany w niewiedzy, czy sam będzie w niej tkwił, wyobrażając sobie, że odkrycie żydowskiej zdrady jego kraju i narodu to „bigoteria,” znajdzie wyraźne dowody na ten jednolity, obcy , fanatyczny żydowski świat pośród swojego ludu – nieubłagany, nienawistny, zły, zgorzkniały i diabelnie sprytny w sprawianiu wrażenia, że jest tylko „prześladowaną” grupą religijną.

Wtedy to wszystko wciąż do mnie nie docierało. To było zbyt dziwaczne. Byłem pewien, że to jakieś nieporozumienie. Ale ta kobieta dała mi kilka książek i dokumentów, bym je zabrał do domu i zbadał.

Po powrocie do domu, zajrzałem do pierwszej gazety. Był to ‘Common Sense‘ [Zdrowy rozsądek], i w tytule było „CZERWONA DYKTATURA W 1954!” Od razu zrozumiałem, że dowiedziałem się o paranoidalnym charakterze tej potwornej „żydowskiej paniki,” o której mówiła mi starsza kobieta – dziwacznym „światowym spisku żydowskim” – i nie mogłem nawet dokończyć czytania. Wydawało mi się to zbyt głupie i zbyt obrzydliwe by inteligentny człowiek zawracał sobie głowę czytaniem o tym.

Ale spośród kilku rzeczy, które przeczytałem, ‘Common Sense’ przedstawiał, jak twierdził, uderzające fakty o żydowskości komunizmu i rosyjskiej rewolucji. Pisząc o tych niewiarygodnych faktach, powoływał się na źródła – ‘Encyklopedię żydowską’ i różne dokumenty amerykańskiego rządu.

Wydawało się to świetną okazją do przyprawienia tak wspaniałego pomysłu, że komunizm był żydowski, i postanowiłem sprawdzić te rzekome „fakty.” Poszedłem do Biblioteki Publicznej w San Diego i pogrzebałem w źródłach wymienionych w ‘Common Sense’.

To tam, w ciemnych zakamarkach biblioteki, doznałem obudzenia po trzydziestu latach głupiego snu politycznego, tego samego fatalnego snu zamykającego oczy naszym ludziom i czyniąc z nich współpracownikami swoich wrogów w dziele własnego zniszczenia, wszystko w imieniu „dobrego obywatelstwa,” „braterstwa” i całej reszty haseł „miłych” ludzi.

Odkryłem cały tajemny świat – świat Żydów. A świat ten jest tajemny tylko dlatego, że nie-Żydzi nie mogą uwierzyć, że taki świat może istnieć, i nigdy do niego nie zaglądają!

Być może jednym z najprostszych sposobów pokazania tego tajemnego żydowskiego świata, nawet najbardziej nieprzyjaźnie nastawionemu czytelnikowi, jest pozwolić mu na prosty eksperyment.

Niech ten niedowiarek uda się do swojej kuchni i wyciągnie jakąś dziesiątkę puszek z różnymi produktami spożywczymi, jakieś puszki proszków czyszczących, mydła itd. Niech dokładnie sprawdzi etykiety na tych puszkach, czy mają albo małe „U” w kółeczku, albo „K.” „U” oznaczaUnion of Ortodox Jewish Congregations of America [Związek Kongregacji Żydowskich], a „K” oznacza koszerność. Te żydowskie symbole znajdzie na większości opakowań artykułów spożywczych.

Poniżej niektóre reklamy z żydowskich gazet, byś zobaczył co dzieje się w tajemnym żydowskim świecie: [zdjęcie – brak]

A tu jest katalog tysięcy producentów zmuszanych do płacenia Żydom za umieszczanie tego symbolu, zwanego „hechsher,” na etykietach, za certyfikowanie których rabini otrzymują specjalne honorarium! [zdjęcie – brak]

W dniu 23.04.1969 roku ‘Wall Street Journal‘ ujawnił, że firmy spożywcze płaciły miliony dolarów za umieszczanie tych symboli koszerności na etykietach. Faktycznie nawet ‘The Jewish Newsletter’ z 1.06.1959 roku ostrzegł Żydów, że ten „K” i „U” biznes to oszustwo, jawne i proste, oraz że jeśli żydowscy oszuści nie przyhamują, a nie-Żydzi dowiedzą się o tym i będzie to ich drogo kosztować!

Ten cały brudny żydowski biznes prawie dostał się do krajowych wiadomości, kiedy chciwy rabin w Indianapolis w 1957 roku (jak mówią źródła sądowe), oskarżył Coca-Colę i wymusił od niej $30.000 za umieszczenie symbolu hechsher na napoju! (Ten sam ‘Jewish Newsletter‘ pokazuje, że najwyższe autorytety rabiniczne oświadczają, że ani Coca-Cola, ani żaden inny napój nie wymagają rabinicznego nadzoru!)

To $30.000 zapłacone tylko jednemu rabinowi, w jednym mieście, przez jedną firmę, za umieszczenie żydowskich symboli na jednym napoju do ogólnej konsumpcji w Ameryce – o czym Amerykańscy nie-Żydzi prawie nie wiedzą.

Ale to nie-Żydzi płacą za to oszustwo. WY, ogromna chrześcijańska większość, płacicie temu rabinowi, nie tylko w Indianapolis, ale w każdym mieście w każdym amerykańskim stanie, dzień po dniu, rok po roku, by całą waszą żywność zrobić koszer-żydowską!

[Podatek koszerny w Polsce tutaj
http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=436&Itemid=53
przyp. tłum.]

Jak długo, twoim zdaniem, Żydzi tolerowaliby takie działania katolików, kosztujące nas miliony dolarów w hołdzie, i wymuszanie katolickich praktyk religijnych na nas wszystkich naszą żywnością?

Jak długo, twoim zdaniem, Żydzi tolerowaliby nazistowską „mniejszość” w Izraelu, domagającą się przez hitlerowskich szturmowców w każdej żydowskiej fabryce żywności, by umieścić małą swastyczkę na każdej puszce żywności spożywanej przez Żydów?

Kontynuując badania w jeszcze innej dziedzinie tajemniczego świata Żydów, znalazłem nie do odparcia dokumenty i opracowania wywiadu przez nasz własny amerykański rząd, że rewolucja rosyjska w ogóle nie była „rosyjska,” ale prawie w całości dowodzona przez Żydów! Tabela wykonana w kwietniu 1918 r. przez Roberta Wiltona dla sekcji G-2 (wywiad wojskowy armii amerykańskiej), pokazuje, że w czasie rewolucji rosyjskiej było 384 komisarzy (rządzących Rosją), w tym 2 Murzynów, 13 Rosjan, 15 Chińczyków, 22 Ormian i ponad 300 Żydów! Spośród tych ostatnich 264 przybyło do Rosji z USA od upadku carskiego rządu” (dział dokumentów wojennych Archiwum Państwowego. Grupa 120: dokumenty amerykańskich sił ekspedycyjnych).

Nawet nie rosyjscy Żydzi, ale amerykańscy!

Na str. 2 Tajnego Raportu dla Waszyngtonu ws. rosyjskiej rewolucji, kpt Montgomery Schuyler, wywiad G-2, przedstawia sytuację brutalnie, ale tak wyraźnie, że nie może być żadnych wątpliwości: „Prawdopodobnie jest nierozsądne, by to powiedzieć zbyt głośno w Stanach Zjednoczonych.” pisze w swoim raporcie Schuyler, „ale ruch bolszewicki jest i był od samego początku prowadzony i zarządzany przez rosyjskich Żydów najgorszego typu.”

Tu był znakomity dowód na to, że „rosyjska” rewolucja w ogóle nie była rosyjska, ale było to OPANOWANIE Rosji, przez gang zbrodniczych ŻYDÓW!

Co więcej, odkryłem, że byłem ofiarą jednej z najpodlejszych oszukańczych gier w historii, wykorzystania płaszcza RELIGII by zakryć nim brudny, przestępczy spisek morderstw i rabunku.

Wertując niektóre żydowskie źródła, natknąłem się na książkę, opublikowaną przez samych Żydów, pt. „Who’ Who in American Jewry” [Kto jest kim w amerykańskim żydostwie]. Oto strona tytułowa: [brak zdjęcia]

Teraz niech czytelnik zada sobie pytanie, czy tak jak ja, nie wierzył wcześniej, że Żydzi są grupą RELIGIJNĄ. Jeśli ktoś neguje judaizm, jak nam się mówi, to nie jest Żydem.

Wyobraźcie sobie moje przerażenie i zdziwienie, kiedy na str. 556 „Kto jest kim” znalazłem zdjęcie i nazwisko szefa ateistycznej komunistycznej Armii Czerwonej, Leona Trockiego, „z dalszą informacją, że kiedy urodził się, nazywał się „Bronstein!”

W tej samej żydowskiej książce, na str. 673, znalazłem Żydów dumnie zamieszczających Maksyma Litwinowa, pierwszego ministra spraw zagranicznych Rosji , jako amerykańskiego Żyda o nazwisku FINKLESTEIN!

Teraz, jeśli Żydzi są uczciwi, kiedy mówią nam, że nie są rasą czy spiskowcami, lecz tylko „religijną” grupą, to co oni robią sporządzając listę tych wojujących ateistów, BOLSZEWIKÓW, nie tylko jako „Amerykanów,” ale jako ludzi wierzący w „judaizm?”

Od tego czasu, to samo znajdowałem w aktualnych księgach żydowskich, badaniem których Goje rzadko zawracają sobie głowy. W „Who’s Who in World Jewry” (1965), zatwierdzonej przez B’nai B’rith, Jewish Theological Seminary, itp., jak również „An honor Roll of World Jews” [Lista zasłużonego żydostwa], na str. 29 znalazłem nazwisko Herberta Apthekera, głównego teoretyka partii komunistycznej, Żyda, którego córka komunistka Bettina organizuje zamieszki w Berkeley!

Z artykułu pt. „Chazarowie” w Powszechnej Encyklopedii Żydowskiej (opublikowanej przez Żydów), dowiedziałem się, że większość Żydów nie jest nawet „Semitami” czy potomkami hebrajskiego ludu w Palestynie (a więc ludu Chrystusa), ale przede wszystkim potomkami pół-wschodniego plemienia w centralnej Rosji o nazwie „Chazarowie” lub” Kazarowie,” którego król, Bułan, w VI w. po Chrystusie, kazał ludziom masowo stać się „Żydami.” Odkryłem, że ci „Żydzi,” w „branży” zwani „Aszkenazyjczykami” (w odróżnieniu od prawdziwych Żydów semickich, zwanych „sefardyjskimi”), stanowią znaczną część oraz przywództwo ludzi, których ogólnie nazywamy „Żydami.” To roje tych „Chazarów” ze wschodnim dziedzictwem, popycha nas dokoła, zmuszając nas do integracji, poniżając naszą kulturę swoją brudną „sztuką” (chaos i pornografia) i, co najgorsze, rozprzestrzeniania się choroby komunizmu – a wszystko ukrywa się w szaty żydowskiej „religii”!

Wiedząc, jak niesamowite to wszystko może wydawać się przeciętnemu Amerykaninowi (jak wydawało się niesamowite dla mnie, kiedy pierwszy raz z tym się spotkałem), załączę tu dokument znaleziony później w Bibliotece Kongresu, dokument od razu tak szokujący – i jeszcze tak absolutnie bez zarzutu – że w ciągu 15 lat od czasu, kiedy pierwszy raz go zobaczyłem, i pokazuję go stale tysiącom ludzi w prelekcjach w koledżach, nigdy jeszcze nie spotkałem kogoś, kto kwestionowałby choć jedną jego linijkę. W londyńskim „Illustrated Sunday Herald” z 8.02.1920 roku, znalazłem na całą stronę artykuł napisany przez Winstona Churchilla (łącznie z jego zdjęciem, więc nie może być błędu w tożsamości autora), pt.„Zionism versus Bolshevism – A Struggle For the Soul of the Jewish People” [Syjonizm vs bolszewizm – walka o duszę żydowskiego narodu].

W tym na całą stronę artykule, Winston Churchill pisze, że działania Żydów na całym świecie dzieliły się na dwa kierunki – syjonizm i komunizm.

Zwraca uwagę na to, że ROSYJSKA REWOLUCJA NIE BYŁA W OGÓLE „ROSYJSKA”, ALE BYŁO TO OPANOWANIE ROSYJSKIEGO NARODU PRZEZ ATEISTYCZNYCH, MARKSISTOWSKICH, MIĘDZYNARODOWYCH ŻYDÓW!

Albo Winston Churchill sam jest kłamcą, „bigotem,” „gra rolę kozła ofiarnego” i „nienawistnikiem” – albo jeden z największych faktów w historii świata nie został ujawniony milionom nie-Żydów! Jeśli rewolucje komunistyczne nie są działaniem samych mieszkańców tych krajów, lecz raczej zdobywaniem tych krajów przez Żydów, JAK BYŁO W PRZYPADKU ROSJI – to niemożliwe jest byś mógł się uchronić przed komunistyczną rewolucją w Ameryce, jeśli nie przekazuje ci się wiedzy o tym, że rewolucje komunistyczne są ŻYDOWSKIE! I to dokładnie jest tą wiedzą, której wam się odmawia, po to byście stali się bezradni wobec tej aroganckiej agresji żydowskiej.

Znalazłem drugą z fałszywych kart potajemnie narzuconych na mój naród, pierwszą było kłamstwo, że wśród ludzi nie ma czegoś takiego jak ród czy rasa, choć w przyrodzie rasa występuje wszędzie. I tu było drugie wielkie kłamstwo fałszerzy, że Żydzi byli „tylko prześladowaną religią,” a nie rasą czy rodem ludzi odpowiedzialnych za komunizm!

I dalej znalazłem, w wydaniu z 3.02.1949 roku „New York Journal American,” że Jakub Schiff, szef olbrzymiego imperium finansowego o nazwie Kuhn, Loeb & Co, a dziadek kobiety, która posiada obecnie super-lewicowy „New York Post”, „utopił ponad $20 mln w rewolucji rosyjskiej,” finansując innego Żyda, Trockiego (Bronstein), w masowym mordowaniu chrześcijańskich i anty-chrześcijańskich i anty-komunistycznych „białych Rosjan”!

Najbardziej zaskakujący i odkrywczy ze wszystkiego był niewidzialny związek między wydającym się czystym gojowskim komunistą, i pewnym Żydem, przyczajonym za kulisami, jak wyjaśnił Churchill w swoim artykule.

Lenin nie był Żydem, za żonę miał Żydówkę Krupską. [Kiedy Rockwell pisał tę książkę, nie wiedział, że Lenin faktycznie był Żydem, gdyż fakt ten był tajemnicą sowieckiego państwa.] Również Stalin nie był Żydem, ale za żonę miał siostrę Lazara Kaganowicza, Roze – Żydówkę. Syn Stalina ożenił się z Żydówką, i okazało się, że Chruszczow był protegowanym tego samego Żyda, ożenił się z Żydówką z rodziny Kaganowicza. Cheddi Jagen, komunistyczny premier Gwinei ma żonę Żydówkę – Janet Rozenberg z Chicago.

W satelickich krajach było to samo. Więcej Żydów! Nawet ten nietykalny „przyjaciel” Ameryki, Tito, był protegowanym Mojżesza Pijade, następnego chazarskiego Żyda, który robi „sugestie” na rzecz pyszniącego się pana Tito. Na Kubie mamy Żyda o nazwisku Zinkowicz, spokojnie doradzającego Fidelowi. Żydówka Anna Pauker rządziła Rumunią. Żyd Berman rządził Polską, a Żyd Rakosi (Rozenkranc) rządził Węgrami, a amerykański Żyd, Gerhardt Eisler rządził Wschodnimi Niemcami!

W Stanach Zjednoczonych, FBI i inne agencje łapały i / lub ujawniały hordy żydowskich szpiegów i komunistów: Julius and Ethel Rosenberg, Morton Sobell, Harry Soblen, Robert Soblen, Sidney Weinbaum, Judith Coplon, David Greenglass, Abraham Brottman, Miriam Moskowitz, Kramer (Cohen), Harry Gold, Joseph Weinberg, Nathan Silvermaster, Klaus Fuchs, Jacob Golos, the Krugers (Cohens), White (Weiss), Alex Trachtenberg, V. J. Jerome (Isaac Romaine), Simon Gerson, Alex Bittelman, Betty Gannett, Isadore Begun, Jacob Mindel, Israel Amter, W. Weinstone, Fred Fine, Sid Steinberg, Louis Weinstock, Albert Lannon, Fred Rose, „J. Peters” Goldberger, Jacob Stachel, Gerhardt Eisler, Hanns Eisler, „John Gates” (Israel Regenstreif), Gilbert Greenberg,, „Gus Hall” (Arvo Mike Halberg), Irving Potash, Carl Weissburg, Philip Bart, Philip Jaffe. Andrew Roth, Mark Kayn ( Mark Julius Ginsberg), „Gil Green” (Gilbert Greenberg), „Carl Winter” (Philip Carl Weissberg) – nazwiska czasem zmieniano, ale zdjęcia tych podobnych do wielbłądów żydowskich twarzy wystarczały, by zidentyfikować ich jako Żydów. (Ta lista zidentyfikowanych promotorów komunizmu i szpiegów może być powiększona o wiele stron, gdyby był jakiś sens jedynie w wydłużaniu listy nazwisk. Ale to powinno wystarczyć, aby wyeliminować każde pytanie w umyśle każdego czytelnika co do żydowskiej inspiracji komunizmu.)

Na 41 pracowników zarejestrowanych u komunistów z naszych tajnych laboratoriów radarowych w Fort Monmouth, 39 okazało się być Żydami! Na 18 Amerykanów skazanych za szpiegostwo dla Związku Radzieckiego od 1946 roku, 16 było Żydami i 1 Murzynem! Na 21 skazanych spiskowców komunistycznych pracujących nad obaleniem amerykańskiego rządu drogą nielegalnej siły i przemocy, 18 było Żydami! Kiedy FBI nakryła „rezerwowe biuro polityczne,” na 17, 14 zdrajców było Żydami! Spośród „hollywoodzkiej dziesiątki,” która przyjęła Piątą Poprawkę, kiedy pytano ich czy byli komunistami, 9 było Żydami!

W Archiwach Państwowych USA w Waszyngtonie, DC., badacz Harold Arrowsmith znalazł list datowany 23.02.1921 od Edgara Hoovera, specjalnego asystenta prokuratora generalnego, zaadresowany do W L Hurleya, Biuro Podsekretarza Stanu, Departament Stanu, Waszyngton DC. Opatrzony jest numerem 861.00/8795 Departamentu Stanu, o następującej treści:

„Potwierdzam otrzymanie Pana listu z dnia 4. tego miesiąca (UH/861.00/7885), odnoszącego się do kopii wysyłki Nr 62 od amerykańskiego konsula w Reval z dnia 01 grudnia 1920, ws. propagatorów propagandy bolszewickiej, przedstawiającej ich listę z prośbą o odpowiedź, której treść zostanie przekazana amerykańskiemu konsulowi w Reval.

Po zbadaniu sporządzonej listy nazwisk i adresów, stwierdza się, że co najmniej główna część listy 32 nazwisk jest autentyczna, zwłaszcza ze względu na zapis, J Ferguson (najwyraźniej Izaak Ferguson), Feliks Frankfurter, Jakub Hartman i Fred Biedenkapp, wszyscy znani aktorzy należący do tego ruchu.”

(podpis) J E Hoover

Specjalny asystent prokuratora generalnego

Więc nasz rząd wiedział cały czas, że Frankfurter był bolszewikiem! Wiedzieli o tym, kiedy Frankfurter wślizgiwał dziesiątki komunistycznych szpiegów, takich jak jego protegowany, Alger Hiss, do naszego Departamentu Stanu. I Roosevelt musiał to wiedzieć, kiedy mianował tego samego zdradzieckiego Żyda do Sądu Najwyższego w 1939 roku. Ale nikt nie odważył się kiedykolwiek powiedzieć o tym amerykańskiej opinii publicznej.

Kolejnym protegowanym Frankfurtera był Dean Acheson, „nasz” sekretarz stanu, który pomógł oddać Chiny komunistom. Kiedy ich wspólny kumpel, Alger Hiss, stanął przed sądem jako krzywoprzysięzca i komunistyczny szpieg, Acheson i Frankfurter, który wtedy był sędzią Sądu Najwyższego, obaj zeznawali jako „świadkowie charakteru” czerwonego szpiega!

Na początku swojej kariery, zanim zbudował machinę do wykonywania za niego pracy, Frankfurter był otwartym komunistą. Przewodził palestrze w obronie Sacco i Vanzetti, czerwonych anarchistów, których w końcu stracono. Był prawnikiem dla Russian-American Industrial Corp., założonej w celu organizowania i finansowania przemysłu tekstylnego w Rosji po bolszewickim zwycięstwie w 1917 roku.

Pośród innych, o których teraz wiadomo, że byli komunistami, indoktrynowanymi przez Frankfurtera na prawie w Harwardzie, później ulokowanymi na kluczowych stanowiskach rządowych, są Lee Pressman, John Abt (prawnik, o którego pytał Lee Oswald, zabójca prezydenta Kennedyego, zanim został zastrzelony przez Żyda Rubinsteina), oraz Natan Witt, wszyscy Żydzi.

Zajrzałem do „Daily Worker,” i znalazłem tam atmosferę ściśle „koszerną.” Były tam wzruszające reklamy „Pamiętamy o” .. naszej drogiej matce” od Bernie, Abie, Izzy i Nathana Ginzbergów, zawiadomienia o piknikach w „pięknym lasku Weinbauma,” i reklama „Sklepu odzieżowego Harrys” reklamującego zarówno specjalne ceny dla komunistycznych klientów w Worker, jak również odzież dla rabina. Redaktorem Workera w tym czasie był „John Gates,” ale kiedy „Gatesa” aresztowano, dowiedziałem się, że jego prawdziwe nazwisko to Izrael Regenstreif!

Czytałem w gazetach, że w Rosji szalał antysemityzm. Ale znalazłem Żydów przechwalających się tym, że szefem propagandy sowieckiej był Żyd – Ilja Ehrenberg! Ze wszystkimi Żydami złapanymi na gorącym uczynku jako czerwoni szpiedzy, czy zaskakuje to, że Żyd Ehrenberg, szef sowieckiej propagandy, chciał szerzyć ideę, że komuniści są „anty-żydowscy?”

Dowiedziałem się, że nawet w Japonii i w Chinach wczesnymi siewcami komunistycznych nasion byli Żydzi. W Japonii była Anna Rozenberg, zgadnij kto znalazł się w Chinach jako doradca Sun-Yat Sena? Stary Żyd George Sokolski, nasz … „konserwatywny” felietonista!

Dla inteligentnego człowieka, fakty są niezaprzeczalne. Mogą być niewytłumaczalne, ale były po prostu niepodważalne. Komunizm był żydowski! Rozpoczął go rasista, ateista Żyd, Marks, a przewodzili nim inni ateistyczni Żydzi, jak Engels i LaSalle. A Żydzi w Stanach Zjednoczonych przynajmniej, byli niemal jednogłośni w jadowitej nienawiści i tłumieniu każdego, kto tylko pytał o ten fakt. Nawet zauważenie liczby żydowskich komunistów i mikserów rasowych przynosiło biednej ofierze histeryczną kampanię przeciwko niemu jako „podżegaczowi do nienawiści!” Ci sami ludzie, którzy najgłośniej wołali o „wolność naukową” głoszenia komunizmu, byli również najbardziej bezlitośni w swojej kampanii represji wobec każdego, kto chce dyskutować o Żydach, chyba że tylko w najbardziej przesadnych i obrzydliwych pochwałach

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że jest bardzo trudne dla wielu ludzi, aby sądzić, że Żydzi stoją za komunizmem jest fakt, że Żydów postrzega się jako kochających pieniądze i dlatego bez wyjątku, są uważani za „kapitalistów.”

Pomysł, że ponieważ Żydzi kochają pieniądze, „nie mogą być komunistami,” byłby prawdą – gdyby komunizm był „uczciwy” – gdyby komunizm był rzeczywiście, jak utrzymuje, ruchem na rzecz ludzi biednych.

Ale wszędzie gdzie zwyciężał komunizm, nie pomagał biednym – komunizm na stanowiska ogromnej władzy i bogactwa zawsze stawia wielką liczbę Żydów, oraz rabuje i zniewala naród.

Innymi słowy, komunizm z Żydami nie jest prawdziwą ideologią – jest grą w zaufanie oraz szwindlem, a stosowanie siły i rewolucji jest szybkim sposobem na uzyskanie bogactwa i władzy, co zwykle wymaga dłuższego czasu do osiągnięcia zwykłymi „biznesowymi” metodami (nawet stosowanie pewnego rodzaju metod „biznesowych,” z których Żydzi są słusznie znani). Komunizm to stary… „niszczycielski” biznes korzystny tylko dla czerwonych Żydów!

Faktem jest, że komunizm był w znacznym stopniu finansowany przez bogatych Żydów, począwszy od Rotszyldów i przez Lehmanów, Sternów, Oppenheimerów, Rosenwaldów i inne bogate żydowskie rodziny, tutaj w Ameryce.

Np. sam Marks był finansowany przez żydowskiego milionera, producenta mydła, Josepha Felsa (mydło Fell-Naptha). Jak wspomniałem, Jacob Schiff, szef Kuhn, Loeb & Co podarował ponad $20 mln swojemu rodakowi, Leonowi Trockiemu (Bronstein), by zapewnić przejęcie rosyjskiego narodu przez komunistycznych Żydów. (New York Journal American, 3.02.1949).

Na masowym wiecu w Madison Square Garden w Nowym Jorku, z okazji zwycięstwa rewolucji w Rosji, z udziałem dziesiątków tysięcy komunistycznych Żydów z Nowego Jorku, Jacob Schiff, ten sam multi-miliarder żydowski, szef Kuhn, Loeb & Co, wysłał następujący telegram do Komitetu Centralnego, kiedy nie mógł pojawić się tam osobiście: „Powiedzcie za mnie tym obecnym, jak bardzo dziś żałuję, że nie mogę świętować z Przyjaciółmi Rosyjskiej Wolności prawdziwej nagrody, na którą mieliśmy nadzieję i do której dążyliśmy przez te długie lata!” (New York Times, 24.03.1917, s. 2).

W związku z tym, należy również zwrócić uwagę, iż komunizm, rzekomo produkt ubóstwa, kwitnie w Stanach Zjednoczonych, a nie tam gdzie są ludzie najbiedniejsi, w miejscach takich jak Appalachy czy Missisipi. W rzeczywistości dane FBI pokazują, że jest mniej komunistów (tylko jeden) w Missisipi, najbiedniejszym stanie w Ameryce, niż w jakimkolwiek innym! Jednocześnie, te same dane FBI pokazują największe stężenie komunistów w Nowym Jorku i Los Angeles, dwu miejscach o największym stężeniu bogactwa – I ŻYDÓW!

Jeśli stawał w wyborach komunista, głosy komunistów zgadzały się prawie dokładnie, geograficznie rzecz biorąc, na terenach mających najwięcej Żydów: i znowu w Nowym Jorku, Los Angeles, Miami Beach, i innych miejscach, gdzie skoncentrowane są bogactwo i Żydzi. Najnowszy komunistyczny kandydat Aptheker, Żyd, nie zabiegał w biednych Appalachach, ani w stanie Missisipi, ale w bogatym żydowskim Nowym Jorku!

Na koniec, aby rozwiać ten pogląd, że bogaci Żydzi „po prostu nie mogą być” komunistami, gdyż Żydzi „kochają pieniądz,” trzeba tylko spojrzeć na listę niektórych z najważniejszych komunistów, aby zobaczyć, że ubóstwo nie ma z tym nic wspólnego, natomiast żydowskość z całą pewnością ma.

Bardzo dobrym tego przykładem jest Charlie Chaplin, człowiek ogromnego bogactwa zdobytego w Ameryce, w naszym systemie, którym Czerwony Charlie Chaplin gardzi i atakuje tak zaciekle, że nawet nasz pro-Czerwony Departament Stanu zmusił go do wyjazdu z Ameryki za działalność pro-komunistyczną. (Chaplin nigdy nie zadał sobie trudu by zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych!)

Na pierwszy rzut oka, jest bardzo trudno zrozumieć, dlaczego Chaplin, człowiek który cieszył się taką hojnością i bogactwem zdobytym w Ameryce, mógłby być komunistą. Ale musimy tylko poznać jeden fakt – ten sam fakt, jaki znajdziesz w niemal każdej komunistycznej działalności – aby zrozumieć komunistyczne tendencje „Charlie Chaplina”: prawdziwe nazwisko Chaplina jest IZRAEL THORNSTEIN, a on nie jest ani Amerykaninem, ani Anglikiem – ale Żydem!

Byłem naprawdę zaskoczony, kiedy dowiedziałem się, jak często, przez całą historię, nie tylko komuniści, ale również inne osobistości świata, którzy popełniali różne okrucieństwa, okazują się być Żydem lub Żydówką stojącymi za tą brudną robotą.

Klasyczny tego przypadek występuje w ulubionej księdze Żydów – Torze, ‘Estera,’ w której Żydzi chełpliwie opowiadają, jak kochance króla, Esterze, udaje się namówić go do powieszenia 20.000 niewinnych Gojów, „porażający sukces,” który Żydzi obchodzą co roku w święto ‘Purim.’

Ten sam schemat znalazłem w starożytnym Rzymie, gdzie podczas wszystkich prześladowań chrześcijan za czasów Nerona, jego żydowska kochanka, Pompeja, delikatnie przekazywała swoje żydowskie sugestie, które zmieniły historię świata. To ona namówiła Nerona do zamordowania matki, żony, i do rzucenia lwom w Koloseum tysięcy chrześcijan. (Z kamienną twarzą ‘Encyclopedia Americana,’ 1960, t. 22, s. 364, dodaje: „Ten incydent odkupienia w jej karierze wydaje się być miłosierdziem, do którego przekonała Nerona w imieniu Żydów „!)

Jednym z argumentów jakie ciągle napotykam ze strony ludzi, którzy próbują „zgasić mnie,” kiedy twierdzę, że w Ameryce i na całym świecie jest komunistyczny, syjonistyczny spisek, jest fakt, że gdyby coś takiego było prawdziwe, „zajęłaby się nim FBI.”

Choć J Edgar Hoover powtarzał, i chcę podkreślić ten fakt, a Amerykanie wciąż zapominają, że FBI nie może nikogo zaskarżać!

Skrót „FBI” oznacza Federalne Biuro Śledcze. „Śledzenie” to wszystko, czym FBI się zajmuje.

Za http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/22/niszczyciele/#more-6555

Komentarzy 13 do “Niszczyciele”

 1. 166 bojkot TVN said

  Trzeba tu przekleić znalezisko Rosomaka: http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
  Judeocentrycy i masowe zbrodnie

  Wybrańcy Boga i ludobójstwo

  Judeocentrycy uważają Żydów za wybranych przez Boga, brzydzą się gojami i uzurpują sobie licencję na ich zabijanie. W judaizmie Tora dokumentuje objawione przez Boga prawo, ale Talmud wypacza go na prawo cywilne i ceremonialne oraz legendy, np. chrześcijanie, “którzy akceptują tzw. boskość Jezusa” są “bałwochwalcami według Tory, podlegającymi karze śmierci”. [74] Talmud ogranicza obowiązek ratowania życia do życia żydowskiego; cytuje rabina Szymona ben Johai: “Nawet najlepsi goje wszyscy powinni być zabici”. [75] Każdego roku w święto Purim, Izraelczycy chodzą na pielgrzymkę do grobu ben Johaia, który zalecał eksterminację gojów. [76] Wg Talmudu goje nie są ludźmi. Biblijnym dowodem tego twierdzenia jest rzekomo Ezekiel 34:31 i 23:20, ale to nie popiera tezy, że tylko Żydzi są ludźmi.

  Książki judaizmu są pełne “najbardziej ofensywnych nakazów wobec wszystkich gojów” i “wyraźnych ataków na chrześcijaństwo i Jezusa (po którego imieniu autor dodaje pobożnie “Niech imię nieprawego zginie“. [77] Talmud i kabała pokazują Żydów jako danych przez Boga mistrzów, którym goje muszą służyć i przestrzegać judaistycznych praw. Postawa ta zawarta jest w słowach premierów Izraela, Ariela Szarona (“My, naród żydowski, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie to wiedzą”) i Menechema Begina, który powiedział:

  “Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie, […] tak różniącymi się od gorszych ras, jak one od owadów […] inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku […] uznawane za ludzkie ekskrementy. Naszym przeznaczeniem jest rządzić nad gorszymi rasami”. [78]
  (…)

  Część 2: Kompleks Władzy Judeocentrycznej

  Pod parasolem lojalności judeocentrycznych i chrześcijańskich syjonistów, na politykę międzynarodową wpływały tysiące żydowskich i gojowskich polityków, ekspertów, potentatów medialnych, dziennikarzy, redaktorów i wydawców, bankierów i biznesmenów, profesorów i intelektualistów, jak również firm PR, ośrodków badawczych i organizacji. Krytycy USA nazywają ich Lobby Izraela, [90]

  a część składową tego Lobby – neokonserwatystami (neokonami). [91] “Kongres, przywództwo państwa i jego rząd, samorządy lokalne oraz media krajowe i lokalne, wszystkie są pod wpływem żydowskiego “lobby” programu pro-izraelskiego do tego stopnia, że nikt lub niewielu odważyłoby się krytykować Izrael lub jego amerykańskich przedstawicieli”. [92] Petras nazywa lobby globalnie międzynarodowym Układem Władzy Syjonistycznej, [93] ale niniejsza praca przyjmuje bardziej precyzyjne określenie: Kompleks Władzy Judeocentrycznej (KWJ), ponieważ syjonizm jest ograniczony historycznie i geograficznie, a liczący tysiące lat judeocentryzm szybko rozszerza swoje podboje na cały świat.

  W rozumieniu judeocentrycznym, Izraelczycy i Albańczycy z Kosowa mają prawo do niepodległości, ale nie mają go Palestyńczycy, Kurdowie ani Serbowie. [94] Podbój Palestyny przez KWJ [95] przypomina albański podbój Kosowa, gdzie po dwustu latach terroru i “podboju demograficznego”, pogorszonego przez Tito i politykę KWJ, neo-faszystowscy sojusznicy przejęli ojczyznę Serbów, pomimo sprzeciwu większości w ONZ. Zanim proklamowano Izrael (15.5.1948), siły syjonistyczne zabrały 75% Palestyny, wyrzucając 780 tys. z 1,3 mln Palestyńczyków. Koenig Report (1976) nawoływał do “stosowania terroru, mordów, nękania, konfiskaty ziemi i odebrania wszystkich świadczeń socjalnych by pozbyć się arabskich mieszkańców z Galilei” [96] Izrael potępiły za to rezolucje większości ONZ, lecz Izrael zignorował je. Praca Clean Break (1996) z amerykańsko-izraelskiego think-tanku doradziła mającemu objąć władzę prawicowemu prezydentowi Izraela, Netanjahu, by “użył każdej możliwej metody na odbudowę syjonizmu”, a są to: upadek Syrii i Iraku poprzez wykorzystanie wewnętrznych i zewnętrznych napięć wśród państw arabskich, odsunięcie Husajna przez koalicję Izrael-Turcja-Jordania w celu zmniejszenia ambicji Syrii oraz bliskie więzi z USA. (…)

  Nie raz tak było w historii, że ludzie radzili sobie z różnymi krwawymi bożkami, dziś pozostały po nich zapiski, kamienie i drewniane figurki. Tym raczej sprawa jest dużo groźniesza, bo pewnej wielkiej zbrodniczej żydowskiej mafii wydaje się, że opanuje niedługo cały świat!
  NIE OPANUJE!

 2. NC said

  Pani Ola Gordon napisała:

  „Spośród „hollywoodzkiej dziesiątki,” która przyjęła Piątą Poprawkę, kiedy pytano ich czy byli komunistami, 9 było Żydami!’

  To błędne tłumacznie. „Taking Fifth” oznacza odmowę zeznań w oparciu o Piąta Poprawkę do Konstytucji, która pozwala na taką odmowe, jeśli przesłuchiwany obawia się, że jego ewentualne zeznania mogą spowodować postawienie go w stan oskarżenia.

 3. „Jesli ktokolwiek nie ujawnia (glosi) prawdy, to sila rzeczy zgadza (utozsamia) sie z klmamstwem…”
  ================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Wojciech Właźliński said

  „W głębi istoty, wierzę że trochę antysemityzmu jest dobrą rzeczą dla Żydów,- przypomina nam kim jesteśmy”. Jay Lefkowitz in the New York Times Magazine. Feb.12, 1995. Page 65: (Jeden z asystentow J.W.Busha.)

  „My Żydzi, my, niszczyciele, pozostaniemy niszczycielami na zawsze. Nic z tego co zrobicie nie zaspokoi naszych żądań. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ my potrzebujemy świat dla nas samych, Boży świat, którego zbudowanie nie leży w waszej naturze”. (You Gentiles, by Jewish Author Maurice Samuels, p. 155).

  „My musimy stosować terror, zabójstwa, zastraszenie, konfiskatę ziemi, oraz odcięcie całego socjalnego serwisu ażeby pozbyć się arabskiej populacji z Galilei.” David Ben-Gurion, May 1948. From Ben-Gurion, a Biography, by Michael Ben-Zohar.

  To był rok 1948. Jaki zasięg maja teraz te wskazania na tamtym terenie, teraz łącznie z Lebanonem, nie musze chyba wskazywać. Natomiast przypomnę wskazania Talmudu (Halacha) w stosunku do tych których nazywają bardzo obraźliwie gojami:
  „10. Nie Żyd a nawet ktoś kto przyjął Judaizm nie może być wybrany królem ani publicznym oficjałem jakiegokolwiek rodzaju.”
  http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/Dialog.html (z linkami do źródeł w j.angielskim)

 5. Ola said

  @ NC
  dzięki za uwagę, nigdy nie byłam silna w terminach prawniczych. Pozdr.

 6. Ryziel said

  Żydzi to jurne chłopy.a Żydówki to płodne samice,ile tego pokłosia jest w Polsce nikt nie wie.A oni rządzą

 7. kosak0 said

  super artykul tzn.fragment ksiazki;a nam sie mowilo ,ze zydzi to sklepikarze w przedwojennej Polsce

 8. — Dla wiekszosci Rodzaju Ludzkiego Swiat to miejsce cierpienia , upodlenia , upokorzenia i walki o przetrwanie . Trudno dac przyklad ze gdzies nastalo dobro i sprawiedliwosc a zlo na zawsze przeszlosc . Ze narodu wybranego bogiem Lucyfer , to nie ludzie wymyslili , to uni sie tym chelpia i go oglaszaja a swoim zyciem nieludzkim to potwierdzaja . Jesli to dzieci diabla a panem Lucyfer , to Pana Boga Naszego o pomoc i wsparcie , mocno prosic musimy .

 9. NC said

  RE: 7 Kosak0
  Ci poszli do gazu, zgodnie z planem tych madrzejszych.

 10. TomUSA said

  @ #6: podobno 6 milionow.

 11. Student said

  Wspomniany w tekście artykuł Churchilla można przeczytać tutaj (po angielsku): http://en.wikisource.org/wiki/Zionism_versus_Bolshevism

 12. Wojciech Właźliński said

  To już prawie 100 lat i ludzie dalej nie zdają sobie sprawy ze stopnia wysycenia społeczeństw Wirusami we wszystkich płaszczyznach i przekrojach. Wiedzieli o tym Roosveltowie, Truman i Churchill. Wykarzystali to tylko do swioch prywatnych i żydowskich interesów. Nic dziwnego że to wysycenia gwałtownie zostało spotęgowane.
  Bardziej dokumentalny materiał niż Churchilla.
  http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/100latPozniej.html „Siła i cele międzynarodowego żydostwa”. „THE POWER AND AIMS OF INTERNATIONAL JEWRY”

 13. Kapsel said

  Pewien Amerykanin sprzedawał działki na Księżycu i Marsie. Wśród nabitych w ciała niebieskie znaleźli się Kazachowie. Teraz chcą odszkodowania.

  Kalifornijczyk Dennis Hope miał kosmiczny pomysł na udany biznes. W 1980 r. przeglądał międzynarodowe przepisy dotyczące własności planet pozaziemskich. Odkrył, że prawo zakazywało przejmowania na własność pozaziemskich ciał niebieskich poszczególnym państwom i korporacjom. Nikt jednak nie zakazał tego osobom fizycznym.

  Hope obwołał się więc właścicielem wszystkich obiektów kosmicznych Układu Słonecznego, poza Ziemią i Słońcem. I zaczął swoje włości spieniężać. Całkiem niedrogo – po 80 dolarów za akr (0,4 hektara). Do zakupu dołączał prawo do działki, mapy planet oraz konstytucję własnego autorstwa.

  Jak napisał kazachski „Express-K”: „wiele osób z przyjemnością kupiło po kawałku Księżyca czy Marsa, traktując to jako oryginalny podarunek dla bliskich”. Hope w ciągu 20 lat uzbierał ponad 80 mln dol. Ten kwitnący i nieszkodliwy proceder postanowili przerwać prawnicy z Kazachstanu.

  – Ma miejsce bezprawna sprzedaż obiektów kosmicznych. Zamierzamy podważyć sądownie prawo własności osoby fizycznej na podstawie skarg wielu obywateli Kazachstanu – postanowił Asylbek Abdigarejew, szef firmy prawniczej z Astany.

  Zapowiedział, że w najbliższym czasie firma złoży w Międzynarodowym Trybunale Arbitrażowym w Hadze pozew przeciwko Hopowi o 6 mln dolarów odszkodowania za „moralną szkodę, wyrządzoną Kazachom”.
  Rzeczpospolita

  Teraz odpowiedż dlaczego Kazachowie?

  http://vigilantcitizen.com/?p=421
  http://en.wikipedia.org/wiki/Astana

  Czyżby Astana to stolica NWO? a Dennis Hope świetnie zorientowany albo…. z wiadomymi korzeniami?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: