Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co zawsze chciałeś wiedzieć o reptilianach, ale o co bałeś się spytać

Posted by Marucha w dniu 2011-01-26 (Środa)

Admin w ramach odpoczynku od tematyki polityczno-religijno-gospodarczej postanowił zająć się, jakże aktualną, tematyką reptilian. Ale że sam guzik się zna na tej gałęzi nauki, skopiował instruktażowy artykuł ze strony: http://www.vismaya-maitreya.pl. Artykuł jest przekonujący, podbudowany naukowo weryfikowalnymi faktami (jak np. o licznych wojnach w kosmosie) i bez wątpienia zaciekawi gości gajówki.

Reptilian humanoid

Słyszy się wiele o grupie reptilianów żyjącej na Ziemi wśród normalnych ludzi. Znani z mitologii, folkloru, ufologii i naukowych faktów, uwikłani w konspirację i inne teorie. Pisał o nich John Rhodes – badacz UFO, Reptilian Research Center, David Icke, brytyjski pisarz i publicysta, który poświecił swoje życie i od roku 1990 poszukuje odpowiedzi na pytanie: „kto tak naprawdę kontroluje świat?” W swoich książkach opisuje spirytualizm „New Age” i ukazuje totalitarny ruch jako New Age konspirację, wielki proces aby zakłócić normalny cykl oświecenia naszej planety. Według jego teorii światem rządzi grupa ” Globalna Elita” (Iluminaci) rasa reptilian humanoid, czyli babilońskie braterstwo. D. Icke w czasie pobytu w Vancouver w Kanadzie przedstawił na ten temat swoje teorie w 4 godzinnym wykładzie. Podobny wykład z udziałem D. Icke odbył się na Uniwersytecie w Toronto.

Riley L. Martin pochodzenia afrykańsko-amerykańskiego urodzony w Misisipi w roku 1946 twierdzi, że został porwany i uszkodzony przez „przybyszów z nieba” w roku 1953 w Arkansas. Znana jego książka „The caming of Tan ” opisuje jego smutne doświadczenia. Martin często występuje ze swoimi teoriami na temat reptilianów w radio i TV (The official Riley Martin Radio shaw). Opisuje siedem odmiennych typów przybyszy z kosmosu, którzy posiadają swoje bazy na macierzystym pojeździe kosmicznym niedaleko Saturna.

Reptilianie humanoid to jedna z najbardziej znanych nazw, która określa obcych przybyszy spotykanych od tysiącleci na Ziemi. Inne ich nazwy: dinozauroid, lizarfolk, lizardmen.

Idąc śladami mitologii dowiadujemy się o istnieniu obcych przybyszy, którzy od tysiącleci zamieszkują Ziemię.

Mieszkania Indian Hopi

Indianie Hopi nazywają ich Sheti lub „wężowymi braćmi”. Zamieszkiwali starożytną Kolumbię w Środkowej Ameryce.

Legenda Hopi mówi jak Bachue (kobieta) przemieniła się w wielkiego węża, którego nazywają również „gwiezdny wąż”.

Cecrops I - pierwszy ateński król był w połowie wężem a w połowie człowiekiem.

Tytan i inni greccy bogowie posiadali skrzydła i wielkie węże wychodzące z dolnych części ciała. Żenili się z ziemskimi kobietami i zasiedlali Ziemię. Grecka mitologia pozostawiła bardzo dużo takich zapisów.

W Indyjskich Sanskryptach Naga też znajdujemy opisy reptilianów. Wspominają rasę Sarpa, ludzi przypominających wyglądem węże.

Daleki Wschód – Wietnam i Korea mówią o ludzkich formach przypominających smoki.

Chińczycy do dziś dnia świętują w przebraniu smoków, zdobią ich wizerunkami swoje budynki. Smok ma bardzo mocną pozycję w ich narodowej kulturze.

W Azji Mniejszej znajdujemy zapisy opisujące rasę ludzką zwaną „wężową” (Book of Jashar).

Biblia – Genezis, Bóg ukarał Ewę, która zjadła jabłko z Drzewa Życia.

„Wtedy rzekł Bóg do kobiety, Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta, wąż mnie zwiódł i jadłam.” (Genezis 3:13 )

W religiach bliskiego wschodu demon jest przedstawiany jako wąż, inaczej nazywany reptilian.

Antyczny egipski bóg Sobek był postacią człowieka z głową krokodyla. W Afryce reptilian zwany przez Afrykańczyków Chitauri, jak mówią kontroluje świat.

Dzisiaj coraz częściej słyszymy dziwne historie, dla większości brzmią jak bajki, UFO uprowadza ludzi i wykonuje na nich własne eksperymenty. Takich zeznań jest na świecie coraz więcej. Widoczne są ślady na ciałach porwanych ludzi. Naukowcy idą śladem tych zdarzeń i odkrywają wielką prawdę, że ci ludzie nie kłamią. Przybywa coraz więcej raportów potwierdzających istnienie na Ziemi nieznanych przybyszów.

Dobrze znany jest raport oficera policji Herberta Schirmera z 3 grudnia 1967 roku w Nebraska – USA. Zgłosił, że został wzięty na pokład UFO i dokładnie opisał ubranych w srebrzysto-szare skafandry i rękawice szczupłe postacie o ludzkim wyglądzie. Skóra na ich twarzy była w kolorze biało-szarym, mieli płaskie nosy, wąskie-nieme usta nawet wówczas kiedy mówili, skośne oczy, na ich piersiach znajdował się emblemat – uskrzydlonych węży. Schirmer twierdził, że byli przybyszami z obcej galaktyki.

W USA często słyszy się nazwę „uskrzydleni chłopcy”, dotyczącą nieznanych przybyszów.

John Rhodes był pierwszą osobą, który poważnie się zajął badaniem reptilian humaniod. W roku 1997 złożył na ten temat swój raport w Research Center. Twierdzi, że reptilianie są potomkami dinozaurów, którzy w drodze biologicznych przemian ewoluują się na Ziemi. Jego prace i paleontologa Dala Russella z Kanady, również zajmującego się tym zagadnieniem znane są już od 20 lat na całym świecie.

David Icke przedstawia reptilianów humanioid, że są największymi manipulatorami i kontrolerami rasy ludzkiej. Jego zdaniem światowy Lider G.W. Busch i członkowie królewskiej rodziny w Windsor są przedstawicielami tej, jak sam mówi, grupy reptilian pijących krew z systemu Alpha Dracon. Twierdzi, że Diana, pierwsza żona następcy tronu znała tajemnicę pochodzenia rodziny królewskiej.

Icke obwinia również prezydenta USA i innych współpracowników ziemskich o sytuację z 11 września 2001, jako produkt jednej z cięższych konspiracji reptilianów na Ziemi w ostatnich latach.John Rhodes też w swoich pracach umieścił pochodzenie reptilian z Alpha Dracon.

Anunnaki opisani w sumeryjskich tablicach, znalezionych i przetłumaczonych przez asyriologa Zecharia Sitchin, którzy mieli stworzyć rasę ludzką – niewolników pracujących dla nich według Icke, Anunnaki i Draconi nie są z sobą połączeni.Anunnaki, 23 sumeryjskich bogów włącznie z Enlil (Bóg powietrza) i Enki (bóg ziemi)byli odrębną grupą.

Draconi w Babiloni zwani „wspaniałymi wężami” są wspomniani przez Sanskript Sarpa. Uchodzili za wielkich bogów smoka, dali początek rasie ludzkiej Davidianów, zamieszkujących w południowych Indiach i na terenie Sri lanki, Pakistanu, Bangladeszu, Nepalu. Można ich było jeszcze spotkać w XIX wieku. Nazwa Davidianie jest zaczerpnięta z Sanskrytpu Davida opublikowanego przez Roberta Caldwella (1856)”Comparative grammer of the Davidian of South-Indian family of languages”.

Coraz więcej ludzi na świecie mówi o reptilianach żyjących na Ziemi. Uchodzą za inteligentnych, umieją się wspaniale komunikować z innymi, w wyglądzie twarzy przypominają smoków i są wysokości normalnych ludzi. Uchodzą jednak za grupę bardzo negatywną i niebezpieczną, niszczą ludzi i świat.

Według Vedy są klasyfikowani na trzy grupy:

1. Buttash, żyjący w duchowej ciemności, intelektualnie wysoko rozwinięci, utożsamiani z największymi horrorami, które kreują wśród ludzi. Ta grupa jest posądzana o uprowadzania i molestowanie dzieci, składnie ich na rytualnych ołtarzach. Prowadzą też eksperymenty na ludziach, przychodzą nocą, nie są uważani za atrakcyjnych, Są najwyżsi wzrostem ze wszystkich grup, mają potężne ramiona i nogi. Kolor skóry szaro-brązowy. Naoczni świadkowie twierdzą, że posiadają inne uzębienie niż człowiek, czarne duże oczy, lekko skośne i uwydatnione łuki brwiowe.Buttahs(Wacshashas) są bardzo negatywni i agresywni

2. Draco – pochodzą z konstelacji Draco, odwiedzają Ziemię. Świadkowie opisują ich jako wysokich o czerwonych oczach, czarmo-brązowym kolorze skóry, posiadają skrzydła. Niektórzy naoczni świadkowie twierdzą, że używają skrzydeł aby się poruszać w powietrzu i są też tacy którzy zgłaszają, że draco posiadają na głowie nieduże rogi wyrastające z łuków brwiowych (te opisy pasują do opisów szatana) . Znajdujemy ich opisy w starych legendach, zwani są gorgoyles i valkeries, utożsamiani z nocnymi wampirami. John Keel opisał ich dokładnie w „MothMan prophecies”.

3. Szaraki – nazwa od koloru ich skóry, niskiego wzrostu, z dużymi głowami i dużymi czarnymi oczami. Przez ludzi są różnie określani. Jedni twierdzą, że są pracownikami pierwszej grupy reptilianów. Zmienni, mają różne zachowania. Są też inne głosy, które mówią o wojnach między tymi dwoma grupami (przekazy z Andromedy). Szaraki uchodzą za doskonałych genetyków, obwinia się ich za manipulację z ludzkim DNA. Inna opinia podkreśla ich wielkie zasługi w podnoszeniu ludzkości na wyższy poziom ewolucji.

Prawie na 100 % reptilianów z Alpha Draco obwinia się za największe światowe katastrofy, a osoby jak: Nero, Napoleon, Hitler … zalicza się do ich grupy.

Wąż – stary mistyczny symbol reprezentuje wiele odmiennych kultur. Jedni określają węża pozytywnie, inni uważają go za szatana.

Wąż Naga (forma istoty podobnej do węża), doprowadziła Buddhę do oświecenia. Mukalinda – król węży pochodzi od oddechu Ziemi i jest opiekunem formy ludzkiej.. Ale znany jest też wszystkim negatywny wąż użyty jako symbol w raju, kusiciel Adama i Ewy.

Wąż – sprawca pozytywnej transformacji daje człowiekowi nowe życie i spirytualne głębokie przebudzenie.

Dracon posiada odmienne cechy, walczył z nim Herkules, jego imię było Ladon. Znany światu zagadkowy wąż Leviathan, monster żyjący w jeziorze Loch Ness.

Kundalini według Hindusów wyższa świadomość człowieka i kaduceusz jako symbol reprezentuje wyższe energie w ciele człowieka, u którego nastąpiło oświecenie.

Odwieczna walka między ludźmi, kto ma rację, jedni węża potępiają, inni darzą go szacunkiem…

Kaduceusz

Reptilianie humanoid uchodzą za istoty, które potrafią posiąść ludzkie ciała zmieniając w nich wibracje. Już „Emeraldowe Tablice” opisywały wymiar tzw, czwarty (między światami), w którym znajdują się upadłe anioły. Czwarty wymiar(astral) jest często utożsamiany z bardzo niskimi wibracjami. Tam są przechwytywane ludzkie dusze w swojej inkarnacyjnej wędrówce. Reptilianie zmieniają ich wibracje do własnych celów. Kiedy wracają na Ziemię mają cechy reptilian i dla nich pracują wśród normalnych ludzi. Reptilianie uszkadzają środowiska ziemskie i trzymają we własnym „więzieniu” inkarujące się ludzkie formy. Utrzymują na Ziemi sekretne krwawe rytuały, odpowiednie ceremonie, posiewają wielkie wątpliwości co do istnienia wyższej formy życia.

Alpha Dracon znajduje się w systemie Oriona. Królewska rodzina repitilianów wywodzi się właśnie stamtąd. Ich królestwo zwane jest Domem Aln (Oln, Ahin).Posiadają dwie główne rasy: uskrzydleni wężowie i lizardowie.

Człowiek-wąż w kulturze Majów

Człowiek jest utożsamiany jako reprezentant Światła. Reptilianie reprezentują ciemności, posiadają odwrotne polarity a ich odwieczna zabawa polega na tym aby zmieniać bieguny z wysokich i prawidłowych wibracji na niskie i harde, co wywołuje między ludźmi konflikty i wojny, opóźnia ewolucję człowieka.

Raptilianie twierdzą, że mieli prawo skolonizować cały Wszechświat i zniszczyć wszystkie cywilizacje, które tam zamieszkiwały. Jakże nam to przypomina działanie niektórych ziemskich przywódców. Stąd też wywodzi się wiele kosmicznych wojen.

Reprezentanci Światła występują bardzo mocno przeciw reptilianom.

Wiesława – Vancouver, 27 June 2007

Admin jest święcie przekonany, iż reptilianie istnieją. Wśród nich znajdują się takie postaci, jak Lenin, Stalin, Rotschildowie, Rockefellerowie, Al Gore, Edgar Bronfman, Jose Barosso, Cohen-Bendit – a z bliższego otoczenia np.  Michnik, Gross, Balcerowicz, abp. Gocłowski itd.

Komentarzy 47 do “Co zawsze chciałeś wiedzieć o reptilianach, ale o co bałeś się spytać”

 1. zagrypiona said

  Jej jak ja lubie te bajki o reptylianach. Nigdy nie wiem czy ludzie gloszacy teorie o gadach naprawde doslownie w to wierza czy stosuja tylko jako metafore. Osobiscie jednak wole okreslenie PSYCHOPACI. Bardziej realistyczne jest. Gadanie o gadach moze zniechecac niewtajemniczonych.

  PS. Zgadzam sie z opinia admina. Szkoda ze pominieto w artykule kwestie plemienia zmijowego, mimo ze cytaty z Biblii byly. Widac to nie o nich chodzi autorom, tylko jakis tam Hitler, Neron itd kosmici.

 2. efka said

  Mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą. To chyba cytat o nas. Zapatrzeni w telewizję nie dostrzegamy, że pod pozorem promocji sportu wracają kulty z mitów. Nie informuje się nas jakim Bogom to się poświęca, jesteśmy jak stado baranów, ogłupione telewizją. Igrzyska to hołd składany cudzym bogom. Pamiętajmy o tym, to nie promocja zdrowego trybu życia, bo kalek w sporcie jest najwięcej.

 3. Kapsel said

  Jak się bawić to się bawić…

  http://www.nibiru.pl/forum/index.php?f=5&t=29&rb_v=viewtopic

 4. Marucha said

  Wie Pani, ja też nieraz zastanawiałem się, czy ci „reptilianie” to nie jest eufemizm na oznaczenie plemienia żmijowego – ale nie jest.

  Moim zdaniem jest to niezła próba ośmieszenia wszelkich informacji, jakie ukazują się poza oficjalnym obiegiem.

 5. nieszuraj said

  może to kogoś zainteresuje.

 6. lopek said

  Prawdopodobnie Bóg zadbał o to aby inne cywilizacje nie miały możliwości dotrzeć do Ziemi. Reszta to wymysł człowieka, chociaż mózg człowieka, bez wiedzy tegoż człowieka, może wykonywać określone czynności z woli Boga. Natomiast po śmierci, dusza z całym zapisem ziemskiego życia w formie energii, jest błyskawicznie odtransportowana do Nieba.

 7. Mastin said

  Coś jest na rzeczy, nie sądzę żeby to wszystko w 100% były bajki

 8. Stefcia said

  Nauka ukrywa przed nami wiele tajemnic których nie znamy. Pojazdy szybsze niż światło, moce kosmiczne i wiele innych.

 9. tralala said

  „Człowiek jest utożsamiany jako reprezentant Światła. Reptilianie reprezentują ciemności, posiadają odwrotne polarity a ich odwieczna zabawa polega na tym aby zmieniać bieguny z wysokich i prawidłowych wibracji na niskie i harde, co wywołuje między ludźmi konflikty i wojny, opóźnia ewolucję człowieka.” = szatan? Chlodne, sliskie i wszedzie wlezie, a zlapac sie nie da.
  Biedne jaszczurki.:)

 10. Wacław L said

  „dusza z całym zapisem ziemskiego życia w formie energii” ?

 11. Marucha said

  A niech się p. Wacław szczegółów nie czepia.

 12. Józef Piotr said

  Co to by bylo , gdyby taki homojaszczur wtargnął do Gajówki.

  Gajowy poszczuł by na niego swój oddział przybocznych ufoludków. – admin

 13. Teresa said

  Końcowy komentarz Admina – pyszny! Dziękuję za dar zdrowego śmiechu.
  Abp. Gocłowski, wiadomo – szarak. A taki Jego Eminencja TW Filozof? buttash czy draco? Hm…

 14. lopek said

  Re:10
  Materia powstała z energii, więc?

 15. niereligijna said

  to, ze o czyms nie wiemy to nie znaczy ze nie istnieje. Kiedys ludzie mysleli ze ziemia jest plaska i gdybyscie chcieli ich przekonac ze jest okragla i wisi w bezgranicznej przestrzeni nikt nie potraktowal by Was powaznie. Nie wiem jak jest z tym istnieniem reptaloans, czy sa czy ich nie ma?! Faktem jest, ze psychopaci ktorzy manipuluja marionetkami nazywanymi potocznie „politycy” sa brzydcy jak stare gady. soros, kisinger, brzezinski, rokefeller, rothschild, gore…
  Zycie na ziemi trwa juz milony lat, religijni akceptuja duzo krotszy czas i cala mase zapisanych cudow na ktore nie ma fizycznego wytlumaczenia w historii istnienia naszej planety.

  Mysle, ze wiele informacj i faktow jest przed nami ukrywane, a to co nie jest ukrywane, sami ignorujemy i nie chcemy wiedziec.
  Najlepszym przykladem jak latwo ludzmi manipulowac i spowodowac by wierzyli w cos czego nie bylo jest religia holokaustu, a przykladem na kontrolowana obojetnosc jest historia i rzeczywistosc okupowanej Palestyny.
  Stado owiec chodzi po polach i lakach na ktorych nie ma ogrodzen, prawdopodobnie czuja sie wolne, a to jak jest naprawde wie tylko pasterz.

  Plato – The Allegory of the Cave – (The Matrix) Animated

 16. xy said

 17. JO said

  Sa opinie i wywody, ze ludzi mieli grupe krwo 0 , ktora potem w ludziach ewulowala – na A,B,AB.

  Okazuje sie, ze zadnej ewolucji nie bylo, co swiadcza cechy psychologiczne dla poszczegolnych grup krwi ludzi, ktore wykazuja wzajemne sie uzupelnianie w srodowisku RODZINNYM. Grupa 0 nie dala by rady przezyc bez innych grup i tak dalej.

  Bajki o ewolucjach, przemianach, magii, czarach sa od zarania dziejow te sama metoda co i dzis stosowana przez Szatana by oszukac ludzi.

  Nic dodac nic ujac.

 18. Kapsel said

  Gdyby ten artykuł mówił że to ..kaczki..to pewnie bym się trochę nad tym zastanowił ?

 19. Wojtek said

  Ciekawe, że niereligijni w każdą pierdołę uwierzą, z wyjątkiem Boga. To chyba jakiś defekt mózgu. Może kiedyś zostanie opracowana metoda leczenia, miejmy nadzieję mało inwazyjna.

 20. anna said

  Nie jestesmy sami we Wszechświecie.
  Włoskiej mistyczce Conchiglii, Bóg objawił również, że są dusze, które się wcieliły, by pomagać szatanowi w czynieniu zła.
  Zachęcam do zapoznania sie z całościa tego objawienia, z dobrą wolą, otwartym sercem i bez uprzedzeń.

  Click to access 09.192_PO_PAPA_BENEDETTO_XVI_Io_non_vi_conosco_29.11.09.pdf

 21. anna said

  SEKRETUM OMEGA I PLANETA NIBIRU

  Click to access PO_MONOS_2010ott_27_Ultimatum_al_Pianeta_Terra.pdf

 22. TomUSA said

  @19, Wojtek. Trafiles celnie 10/10, a nawet 100/100.

 23. niereligijna said

  Wojtek jestem niereligijna ale w Boga wierze, bez calej oprawy w bajki napisane przez posrednikow i manipulantow religijnych, nie musze go nazywac ani numerowac bo uwazam, ze jest tylko jeden. Moim zdaniem istnienie Boga nie wyklucza istnienia rzeczy i istnien o ktorych nie wiem.
  Czy w Twoim religijnym przypadku zdobywanie informacji i ksztaltowanie wlasnych pogladow na podstawie nowych informacji i doswiadczen to grzech?
  W komunie tez leczyli tych ktorzy nie byli pokorni ideologicznie.

 24. Mordka Rosenzweig said

  Cadyk z Lublina powiedzial ze mowi z reptilianami co sobota. One przyjda na ziemie aby skonczyc z antysemitycznymi ludziami.

 25. Marucha said

  Pani Niereligijna… czy uważa Pani, że KTOKOLWIEK żyjący kiedykolwiek na Ziemi (oprócz Chrystusa) mógł dowiedzieć się na własną rękę, kim jest Bóg? Czy przypisuje sobie Pani tę wiedzę?

  Piekło jest pełne ludzi, którzy własnym rozumem szukali Boga po bezdrożach, zamiast iść ścieżką wytyczoną przez Zbawiciela.

 26. nexx said

  Jak w każdej plotce i w tym może być jakieś ziarno prawdy. Ja bardzo lubię czepiać się szczegółów a ten od razu rzucił mi się w oczy. Zwróćcie uwagę na rysunek człowieka-węża z kultury Majów. Jak ma ułożone palce dłoni. Gest ten który, przypomina hinduską PRITHVI MUDRA – mudrę ziemi można znaleźć na wielu rysunkach i malowidłach, nawet na ikonach świętych. Zadziwiająca ogólnoświatowa koincydencja. Np ikony Św.Patryka i Św.Palamasa. I broń Boże nie szukam ich powiązań z jakimiś człekopodobnymi gadami. Dziwi mnie tylko ten sam gest w różnych odległych od siebie w czasie i przestrzeni kulturach.

 27. nexx said

  ad.19 Chciałbym szanownemu Panu przypomnieć, że np. w średniowieczu ludzie wierzyli, że ziemia jest płaska i znajduje się w centrum wszechświata i była to oficjalna nauka Kościoła a za głoszenie innych poglądów byli prześladowani vide Galileusz. To, że Bóg istnieje nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości.

  A jakim to prześladowaniom poddano Galileusza? Bo nie wiem…
  W każdym bądź razie Kopernik, który obalił rzekomą „oficjalną naukę Kościoła”, a więc główny winowajca, nigdy nie był przez Kościół prześladowany.- admin

 28. nexx said

  A teraz jeszcze coś na dokładkę. Stali bywalcy gajówki pewnie znają to doskonale ale nie zaszkodzi przypomnieć, kto jest największym zagrożeniem dla Polski i świata, i nie są to reptilianie, choć można z powodzeniem ich nazwać gadzinami w ludzkiej skórze. Czasem też humorystycznie też pozywają ich „scyzorykiem chrzczeni” lub jak to czyni Poliszynel-jedna ze znakomitych postaci obecnych w internecie „krasnoludki z pejsami”. Tu serdecznie pozdrawiam gości gajówki a przede wszystkim Gajowego, którego ogromnie szanuję za rzetelną informację, choć w niektórych sprawach nasze poglądy się nieco różnią. Nie czas jest już na nasze kłótnie i swary. Proszę przeczytajcie poniższy artykuł

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2901,Odpowiedz-na-odpowiedz-Mikolaja-Rozbickiego

 29. niereligijna said

  Skad Pan Marucha wie gdzie jest pieklo i kto w nim siedzi.
  Przepraszam, ale dla mnie slowa „pieklo” „niebo” „zbawienie”to slowa wymyslone na potrzeby religii, bez zadnego pokrycia.
  Czy ja twierdze kim jest Bog? lub maluje mu portrety? to religie i artysci przedstawiaja go jako prawie calkiem nagiego, starszego dobrze zbudowanego faceta. Czy to nie jest dla Boga obrazliwe?Moze to jest istna Boska karykatura, mimo ze obrazy piekne!? Gdzie napisalam cos o przypisywaniu sobie na ten temat wiedzy?
  Czuje obecnosc Boga! i to mi wystarcza, by w niego wierzyc!

  Co to za sciezki wytyczone przez zbawiciela? Czy Boga nie ma na bezdrozach? Moim skromnym zdaniem Bog jest wszedzie!Wiec to ostatnie zdanie Panie Marucha to taki slogan, majacy strach w niereligijnych budzic. Przepraszam ale nie dziala. Bog jest sprawiedliwy (wszyscy tak uwazamy) wiec dlaczego mam sie go bac jesli jestem uczciwa nawet w wyrazaniu pogladow.

 30. Realista said

  re 26

  Pani Niereligijna,

  Bog jest sprawiedliwy ale nie jest tolerancyjny, a pani wyglasza herezje jak nasz papiez Benio.

 31. JO said

  Pani Niereligijna. Wie Pani, ze to Forum jest Tradycyjno-Katolickie. Po jaka „Cholere” Pani na tym forum jest i sie wypowiada?

  To forum jest forum Elitarnym.

  Elita, ktora tu sie wypowiada charakteryzuje sie tym, ze nie neguje Prawdy a szczegolnie tej Objawionej przez Pana Jezusa.

  Kazdy, kto neguje Prawde – nie ma „prawa” byc na tym forum, gdyz jest nie mile tu widziany jako rozmowca a nawet powiem jest publicznie proszony o opuszczenie tego forum jak ja to robie teraz do Pani z wyjasnieniem – dlaczego.

  To Forum, jak go widze, ma za zadanie ulatwiac poglebianie, poszukiwanie prawdy ale nie w znaczeniu dyskusji o kazdej widomosci , fikcji, newsa, pogladu opluwajacego Pana Jezusa, obrazajacego Pana Jezusa i Jego Nauki – bo tu nikt na to nie pozwala.

  Na tym forum sa ludzie WOLNI od bzdurnych mysli, tekstow, informacji, bo ROZMOWCY posiadaja Prawde i wiedze Prawdzie Objawionej, ktora jest twierdza do ktorej nie ma szans przedostac sie taki virus jak Pani.

  Mowic inaczej – jest Pani jak Lisbijka , ktora przyszla z „nadzieja na kontakt fizyczny” z Mezata Katoliczka Tradycyjna.

  Jest Pani jak Gej, ktory przyszedl zalecac sie do Mezow Katolickich Zon.

  Takich porownan moglbym pisac wiele ale licze na Pani inteligencje, ze Pani zrozumie, ze wypisywanie bzdur jest tu nie na miejsu a Pani tu obecnosc pasuje jak Piesc do oka.

  Rozumiem, ze Pani bedzie tu na tym forum, tylko dlatego, ze jest Pani naslana (…) przez Unych, majaca za zadanie Macic.

  Jezeli tak nie jest – to niech Pani milczy, uczy sie a jak dorosnie do wieku Kobiecego i nia bedzie – to z przyjemnoscia zaczniemy szukac Prawdy i prawd z Pania.

 32. Marucha said

  Re 29:
  Problem z takimi „wolnomyślicielami”, jak Pani Niereligijna, jest taki, że szatan jest dużo inteligentniejszy od każdego człowieka.
  Człowiek na własną rękę nie ma z nim żadnych szans. Zadnych, pani Niereligijna.

  Dlatego „poszukiwacze Boga” na własną rękę z reguły wpadają prędzej, czy później, pod wpływ szatana, który jest mistrzem oszustwa i kłamstwa i może nawet na początku czynić dobro, by uwieść naiwnego człowieka.

  Jedyną naszą szansą jest zaufanie Chrystusowi i trzymanie się drogi, jaką wytyczył – choćby pozornie wydawało nam się, że widzimy inne, wygodniejsze i ciekawsze drogi.

  Mówi Pani, że „czuje obecność Boga”. Czy jest Pani pewna, że to Bóg? Bo ja mam wielkie wątpliwości.
  Podsuwanie człowiekowi myśli, iż niepotrzebna mu jest religia, niebo, piekło, Kościół, że człowiek sam sobie znajdzie drogę do Boga, to BARDZO typowe przejawy działalności Złego.

  Pod jednym względem ma Pani rację: Bóg jest miłosierny. Ale jest też sprawiedliwy.

 33. Wojtek said

  @Niereligijna

  Szanuję ateistów, jak szanuję na przykład ludzi z zespołem Downa. Taki defekt mózgu, trudno.
  Ale ludzi, którzy wierzą w Boga, a prezentują Pani poglądy, można tylko określić totalnymi ignorantami. Ludźmi, którzy myśleć nie potrafią.

  Jeśli Bóg stworzył świat jakim go obserwujemy, to musimy zauważyć, że istnieje siła, która sprzeciwia się Jego woli. Inaczej musielibyśmy stwierdzić, że coś sknocił, co jednak kłóci się z koncepcją Boga.

  Jeśli już przyjmiemy całkowicie logiczną koncepcję istnienia szkodnika – szatana, to głupotą byłoby stwierdzić, że Bóg zostawił nas na jego pastwę.
  Stąd logiczny wniosek, że istnieje objawienie Boże i zwodzenie szatańskie. Szatan stara się małpować Boga, a nawet zająć miejsce Chrystusa, jako właśnie antychryst.

  Rolą człowieka jest to, by posługując się rozumem, wsparty pokorną prośbą do Boga i Jego Łaską rozróżnił przekaz Boga od przekazu zwodziciela. Do tego służy gałąź wiedzy zwana Apologetyka. Teraz bardzo niemodna. Polecam książkę:
  http://www.tedeum.pl/tytul/27,Apologetyka-podreczna
  Kto tego nie robi, czyli nie szuka przekazu Boga, instrukcji, jak żyć by osiągnąć szczęście wieczne wpada w łapy zwodziciela. Ten, kto mówi, że religia, która jest nośnikiem Prawdy ale i bałamuctwa, jest mu do niczego nie potrzebna, grzeszy pychą.
  Stosując rozum, należy oddzielić religię prawdziwą, od tej proponowanej nam przez zwodziciela, jak na przykład islam, lub judaizm.

 34. nexx said

  ad.27.
  Podaję za encyklopedią PWN: Galileusz był zwolennikiem idei M. Kopernika. W 1616 w wyniku przeprowadzonego przez inkwizycję dochodzenia został wezwany do Rzymu i zobowiązany do zaniechania głoszenia zasad heliocentryzmu jako sprzecznych z kosmologią biblijną, postanowienie to nie zostało jednak formalnie ogłoszone; 1632 wydał Dialogo… sopra i due massimi sistemi del mondo … (wydanie polskie Dialog o dwóch najważniejszych układach świata — ptolemeuszowym i kopernikowym), co — mimo przychylności papieża Urbana VIII — naraziło go na ponowny proces przed trybunałem inkwizycji (1633). Zmuszony do publicznego odwołania swych poglądów (według XVIII-wiecznej legendy miał wówczas wyrzec słynne słowa e pur si muove ‘a jednak się kręci’), resztę życia spędził pod nadzorem inkwizycji w domu rodzinnym w Arcetri koło Florencji, gdzie kontynuował pracę twórczą (Dialog Galileusza został wycofany z Indeksu ksiąg zakazanych 1822). To chyba podpada pod prześladowanie ze względu na głoszone poglądy a przynajmniej ja tak rozumuję. Czyżby PWN miała również błędne źródła informacji?

 35. JO said

  ad.34. Tak, PWN miala i ma bledne zrodla informacji.

  W KKatolickim obowiazuje zasada posluszenstwa. Kto tej zasadzie sie sprzeciwial zaslugiwal na konsekwencje dla dobra calego KKatolickiego.

  Pan tego nie rozumie, bo Pan nie mysli Po Katolicku jak sadze.

 36. Marucha said

  Na dobrą sprawę „prześladowania” Galileusza wyglądają wręcz niepoważnie w porównaniu z dzisiejszymi prześladowaniami „negacjonistów Holocaustu”, „antysemitów” czy „rasistów”. Galileusz nie skończył ani w więzieniu, ani na parkingu, jeśli wolno użyć tej przenośni. Przeciwnie, nawet w czasie procesu żył sobie komfortowo.

  Druga sprawa: to nie kwestie astronomiczne były dla Kościoła niepokojące (Kościół był od początku największym sponsorem nauki), lecz wnioski społeczne, jakie z nich wysnuwano.
  I tu Kościół miał prawo bronić dotychczasowego porządku społecznego – tak jak do chwili obecnej robi to każde państwo.

 37. niereligijna said

  odnosze wrazenie, ze dyskutuje z fanatykami religijnymi…
  duzo w was pychy panowie, zbyt duzo bym mogla pomyslec ze kieruje waszym sercem i umyslem Bog.
  Pan Wojtek stawia bezpodstawne diagnozy, ktore pewnie najchetniej by leczyl przez smiertelne ukamionowanie „pacjenta”.
  Brawo! Wojtus! Bogu napewno twoja pisanina sie podoba!

  cyt: Jeśli Bóg stworzył świat jakim go obserwujemy, to musimy zauważyć, że istnieje siła, która sprzeciwia się Jego woli. Inaczej musielibyśmy stwierdzić, że coś sknocił, co jednak kłóci się z koncepcją Boga.

  Bog sknocil???? a co z wolna wola? co wiesz o woli Boga? pewnie uwazasz kataklizmy i wojny to tez jego wina???
  a moze David Icke ma racje?

  JO powiedział/a
  2011-01-27 (czwartek) @ 09:35:34

  Pani Niereligijna. Wie Pani, ze to Forum jest Tradycyjno-Katolickie. Po jaka „Cholere” Pani na tym forum jest i sie wypowiada?

  To forum jest forum Elitarnym.

  hahahahahahahahahahahahah! we wlasnym gronie(stadzie) czujesz sie Pan bezpiecznie?
  elitarnym….hahahahahah pisalam wczesniej o tym ze tu kroluje pycha!
  czy pycha to nie grzech????co na to Chrystus by powiedzial?
  jak chcecie swiat nawracac i ocalic z takim temperamentem,
  po trupach? jak zydzi i muzulmanie?

  Przepraszam, ale odnosze wrazenie ze tu „swietych” nie ma, tylko sama elita!
  jesli dostane stalego bana za swoje poglady to ok tylko tyle ze moze to grzech.
  nie rozumiem Waszego strachu przed tymi co mysla inaczej, boicie sie czegos ???
  czlowiek ktory wie ze ma racje nie boi sie! niczego a tym bardziej tych bez racji.

 38. Marucha said

  Pani Niereligijna, to nie jest żaden „strach”. Osób podobnych do Pani jest na świecie (niestety) sporo, więc niczym nas Pani ani nie zaskakuje, ani tym bardziej nie przeraża.

  Po prostu – jedni z większą cierpliwością, a inni z mniejszą – usiłują Pani wytłumaczyć, iż tkwi Pani w błędzie.

  To nie pycha nami kieruje, lecz prawda. A prawda, pani Niereligijna, jest bardzo arogancka, nietolerancyjna i nieustępliwa.

 39. niereligijna said

  jak moge ustapic jesli nie uwazam, ze macie racje. Sama jedna przeciwko stadu nawiedzonych facetow i nadal nie czuje sie zastraszona.
  Mam nadzieje, ze osob podobnych do mnie jest sporo, osob ktore nie daja soba manipulowac i maja wlasne zdanie.
  Straszycie mnie pieklem i szatanem, jesli straszycie tzn ze w te bajki wierzycie.
  Czy to nie koliduje z wasza wiara w Boga? co za roznica jak nazwac zlo? szatan, lucyfer czy reptilian?
  cytuje Pana Gajowego:

  Problem z takimi „wolnomyślicielami”, jak Pani Niereligijna, jest taki, że szatan jest dużo inteligentniejszy od każdego człowieka.
  Człowiek na własną rękę nie ma z nim żadnych szans. Zadnych, pani Niereligijna.

  kto z was widzial szatana o ktorym piszecie?
  Czy nadal David Ike ze swoimi pogladami jest dla was smieszny?

 40. Marucha said

  A czy pani Niereligijna widziała kiedy elektron?

  Ja diabła osobiście nie widziałem, ale istnieją świadectwa osób, które go widziały.

  Nikomu nie chodzi o to by Panią straszyć, ale jest Pani żywą ilustracją zdania „Tam, gdzie aniołowie boją się stąpać, tam głupcy skaczą i tańczą”.
  Najwybitniejsze umysły w dziejach ludzkości zachowywały pokorę wobec Objawienia – ale Pani „Niereligijna” ma „własne zdanie”. Ona wie lepiej, ona idzie „własną drogą”.

  A ja powiem, że niezależny intelektualnie może być tylko prawdziwy geniusz albo kompletny idiota.
  Czy jest Pani geniuszem?

 41. JO said

  ad.39. Szatana widac na kazdym krolu – po uczynkach go poznacie. Jak dobrze pamietam – szatan jedt zlym Duchem i jako duch ujawnia sie we wszystkim co nie jest dobrem. Niech Pani sie ogladnie wkolo siebie – jezeli Pani umie rozrozniac dobro od zla to Pani zobaczy szatana.

  Czy Pani kiedykolwiek czytala Mszal Rzymski lub Biblie? Przekonany jestem, ze nie – wiec do roboty kobieto a potem …rozmawiaj – do nauki, do nauki…

 42. JO said

  „hahahahahahahahahahahahah! we wlasnym gronie(stadzie) czujesz sie Pan bezpiecznie?
  elitarnym….hahahahahah pisalam wczesniej o tym ze tu kroluje pycha!
  czy pycha to nie grzech????co na to Chrystus by powiedzial?
  jak chcecie swiat nawracac i ocalic z takim temperamentem,
  po trupach? jak zydzi i muzulmanie?”

  TAK WE WLASNYM GRONIE CZUJE SIE BEZPIECZNIE

  – KKatolicki nie prowadzi dialogu z takimi jak Pani.

  – KKatolicki separuje sie od takich jak Pani

  Prosze poczytac siebie – Pani belkoce a to oznaka Szatana,… daleko Pani nie musi szukac – wystarczy popatrzec w siebie a zobaczy Pani Szatana.

 43. niereligijna said

  JO a dobra nie spotykasz na kazdym kroku? tylko szatana? wspolczuje. Moze masz zle podejscie do swiata i ludzi?

  Przekonaliscie mnie, ze mam racje nie chcac nalezec ani do waszej ani do innej sekty religijnej.

  czuje sie z wami jak w towarzystwie zydow gdy nie umieja uzasadnic swoich racji…

  cytat ze strony pt…jak rozpoznac zyda!:

  14. Jesli Zyd nie moze w polemice sprostac swemu oponentowi – bez ceregieli przejdzie do wyzwisk, obrzucania blotem i oszczerstw. Polakom obca jest polemika oparta na inwektywach, choc pod wplywem panoszacej sie cywilizacji zydowskiej coraz czesciej i oni do niej sie uciekaja. Nalezy wyraznie podkreslic, iz jest to czysto zydowski sposob prowadzenia dyskusji.

  Bravo elito katolicka! nie znacie mnie wcale a juz nazwaliscie szatanem, tylko dlatego ze w religijne bajki nie wierze.

 44. silver said

  Jakoś odnoszę wrażenie że artykuł nie miał opisywać boga czy szatana tylko reptilian a wy od razu sprowadziliście dyskusje do kościoła katolickiego boga szatana dobra czy zła,
  jesteście tak zapatrzeni w religię katolicką że nic więcej poza nią nie widzicie,a osoby które mają odmienne poglądy od razu wypraszacie z forum.
  Ja akurat jestem osobą nie wierzącą ale muszę przyznać jak czytam te wszystkie wpisy fanatyków religijnych że nie bardzo jesteście tolerancyjni w stosunku do osób o odmiennych poglądach.Skoro tacy zagorzali katolicy jak wy są tak nietolerancyjni to chyba powinniście sobie zadać pytanie jaki na prawdę jest wasz bóg i czego się od niego nauczyliście.

  Prawda nie jest tolerancyjna. Prawda się nie łasi do byle kogo. Tolerancja nie jest żadną cnotą. – admin

 45. […] Zob też. https://marucha.wordpress.com/2011/01/26/co-zawsze-chciales-wiedziec-o-reptilianach-ale-o-co-bales-si… […]

 46. sqdf said

  Mają tez religie ,zakladają sekty , i karzą sie mordowac w nich aby być /zbawionym; W Watykanie jest fonntanna w ksztalcie oka jaszczurki i pelno figur gadoidalnych , to wszytko ich ,nie łudzcie sie ;
  you tube ;starozytni kosmici -kosmici i mordercze sekty

 47. CKN said

  Skąd w ludzkich umysłach biorą się takie bzdury? Inwazja kosmitów niby superinteligentnych, ale oczywiście kompletnie bezradnych wobec demaskującego ich poczynania autora tych wypocin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: