Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska w tyle za Kamerunem

Posted by Marucha w dniu 2011-01-26 (Środa)

Władze Kamerunu potępiły UE za wspieranie organizacji pro-homoseksualnych

Przedstawiciele władzy i organizacje obywatelskie Kamerunu potępiły Unię Europejską za podjęcie decyzji o przyznaniu dotacji w wysokości 300 tys. euro trzem organizacjom krajowym, zwalczającym prawo zakazujące sodomii.

W Kamerunie akty homoseksualne są zabronione. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

13 stycznia b.r. minister spraw zagranicznych Kamerunu, Henri Eyebe Ayissi spotkał się z przedstawicielem UE, Raoulem Mateusem Paulą, by wyrazić „dezaprobatę rządu wobec tej decyzji”. – Mieszkańcy Kamerunu nie są gotowi, ani też nie mają chęci iść w kierunku upowszechnienia tych praktyk na swoim terytorium – mówił później Ayissi gazecie „The Cameroon Tribune”.

Liczne organizacje studenckie i młodzieżowe również wyraziły dezaprobatę z powodu podjęcia przez UE skandalicznej decyzji o finansowaniu kameruńskich organizacji, chcących legalizacji stosunków sodomickich. Uważają one, że ta decyzja jest zamachem na suwerenność kraju. Sprzeciwiają się przekazywaniu środków finansowych organizacjom pro-homoseksualnym, nakłaniają także do bojkotu UE.

„Władze kameruńskie powinny przejąć te – w gruncie rzeczy – nielegalne subsydia, przez które w rzeczywistości poważnie ingeruje się w suwerenność Kamerunu” – napisał w specjalnym oświadczeniu Sismondi Bidjocka, rzecznik organizacji Młodzi Kameruńczycy. Wezwał także Zgromadzenie Kameruńskiej Młodzieży do przeprowadzenia na początku roku szkolnego kampanii, która będzie wyczulała uwagę młodych na kwestie homoseksualizmu i próby „zainfekowania tym wirusem, zwłaszcza szkół średnich i wyższych uczelni”.

W ostatnich latach Kamerun znalazł się pod silną presją ze strony Komitetu Praw Człowieka, który wielokrotnie naciskał na legalizację sodomii oraz aborcji.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS
http://www.piotrskarga.pl/ps,6510,2,0,1,I,informacje.html

Komentarze 3 do “Polska w tyle za Kamerunem”

 1. lopek said

  Mamy paradoks! Kraje mniej cywilizowane mogą dzięki temu przetrwać – mniej okaleczone.

 2. Kamerun dowodzi, że czarna Afryka dziś cywilizacyjnie góruje nad Europą.

 3. Brat Dioskur said

  Tymczasem w mateczniku pederastii ,czyli samym Amsterdamie coraz bardziej gestnieje atmosfera wokol sodomitow!Mianowicie sprowadzani na peczki przez lucyferianow mieszkancy krajow arabskich bez ceregieli „ucza” przyzwoitosci co bardziej „rozalenionych” pedziow.I tak obejmujacy sie i gzacy sie na widoku publicznym sodomici dostaja po prostu lomot.Ostatnio spotkalo to „zakochanego” Amerykanina ,ktory zapragnal odwiedzic swojego holednderskiego „kochanka” .Nie mogl sie nim nacieszyc do tego stopnia ,ze idac z nim ulicami Amsterdamu obcalowywal go co dwa kroki.Przechodzaca grupa Marokanczykow widzac to wkroczyla do akcji…
  Zdumiony Amerykanin myslac ,ze jest w samym centrum tolerancji nawet sie nie ogladnal jak wyladowal w szpitalu z polamana szczeka i zebrami.Oczywiscie w GazWybie o tym sie nie zajakna, bo przeciez sztandarowym przykladem ciemnoty ,koltunstwa i nietolerancji ma byc oczywiscie… Polska.
  Jednak fakty sa inne i nawet doszlo juz do tego ,ze patrole homosiow asekurowane przez policje wyruszyly na ulice Amsterdamu ,zeby propagowac…tolerancje!Towarzyszaca im kamera TV zanotowala osobliwe dialogi z przechodniami.Maianowicie dwie muzulmanki w chustach na glowach stanowczo potepily pedalstwo,na co jedna z lesbijek zapytala dlaczego nie moze byc po prostu soba?Muzulmanka zareplikowala ,ze owszem moze byc ,ale we wlasnym domu a nie na widoku innych ,ktorzy sobie tego nie zycza ogladac.
  Okazalo sie nawet ,ze i biali,rodowici Holendrzy ,a wiec juz dostatecznie zindoktrynowana grupa ,mieli pewne obiekcje wobec calujacych sie na ulicy pedalow.Tak wiec zaczyna sie cos w tej materii zmieniac,tylko u nas jeszcze zacofanie i ciemnota…

Sorry, the comment form is closed at this time.