Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  kolejarz o To nie Ukraińcy są uchodźcami…
  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  angol o Wolne tematy (49 – …
  Lily o To nie Ukraińcy są uchodźcami…
  corintians o To nie Ukraińcy są uchodźcami…
  Olo o To nie Ukraińcy są uchodźcami…
  Lily o Banderowska propaganda
  Lily o Wolne tematy (49 – …
  lewarek.pl o Skwer Bohaterskiego Mariupola,…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 618 obserwujących.

Słówko o kryzysie finansowym, gospodarce i prywatyzacji…

Posted by Marucha w dniu 2011-01-29 (Sobota)

Walnięty jest ten świat, załgany, okradany i niszczony. Ogłupiacze i dezinformatorzy nie śpią.

Nawet internet w ogromnej większości wspomaga manipulatorskie oficjalne żydomedia.

Nawet jak tu i tam napisze ktoś prawdę, to i tak nigdy nie do końca, zawsze ją jeszcze przeinaczy, wymanipuluje, a najważniejsze przemilczy.

Weźmy taki HotMoney. Przypuszczam, że jest to portal koszerny, bo wiadome jest, kto ma smykałkę i do pieniędzy, i do biznesu. No i ten HotMoney „dowiedział się” (i o tym napisał), kto wywołał kryzys z 2008 roku!

http://www.hotmoney.pl/artykul/juz-wiadomo-kto-wywolal-swiatowy-kryzys-17952

A przecież dla każdego jako tako myślącego obserwatora od samego początku wiadome było, kto ponosi winę za kryzys! Tamten z 2008 i za wszystkie poprzednie. Dlatego raport amerykańskiej  Komisji Dochodzeniowej ds. Kryzysu (FCIC) to wyważanie otwartych drzwi. Ponadto raport przemilcza fakt, w czyich rękach jest amerykański rząd, bank centralny (FED) i sektor prywatny (nie chodzi tutaj o drobnych rzemieślników, a o gigantów finansów i gospodarki).

USA jest pod kontrolą Żydów. Finansowo, politycznie i militarnie.

https://piotrbein.wordpress.com/2010/09/04/prof-james-petras-kompleks-jot-w-ameryce/

http://dariuszratajczak.blogspot.com/2009/01/amerykaska-pita-kolumna.html

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/05/20/usa-pod-okupacja-zydowska-henryk-pajak/

FED jest wymysłem żydowskich banksterów i ich zalegalizowaną maszynką do dodrukowywania banknotów na potrzeby światowej lichwy. Tak samo giełda jest ich wymysłem.  Jej ważną rolę w gospodarczym podboju świata przez żydostwo zazanaczają Protokoły Mędrców Syjonu. Gdy świat będzie już jego własnością, giełda zostanie zlikwidowana.

Raport FCIC nie wspomina też znanego wtajemniczonym faktu, że kryzys z 2008 był tylko jednym z elementów planu banksterów, który najkrócej streszcza wypowiedź D. Rockefellera:

„Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Kryzys ów był więc celowo i zgodnie z planem przeprowadzoną operacją mającą przyspieszyć odpowiednio wielki kryzys. A ten jest coraz bliżej…

W raporcie FCIC i w całej tej historii z kryzysem z 2008 roku zastanawia i zadziwia mnie jedna rzecz. Jeśli zwykły pracownik jakiejkolwiek firmy doprowadzi poprzez jego celową i świadomą działalność do szkód i strat finansowych firmy, to osoba taka ląduje na ławie oskarżonych. A po wyroku musi zwrócić wszystkie szkody i straty, na jakie firmę naraziła.

Dlaczego w stosunku do winnych wywołania światowego kryzysu finansowego nie zastosowano podobnej procedury? Na ławie oskarżonych międzynarodowego trybunału powinne się znaleźć władze USA, władze FED-u i wszyscy banksterzy zamieszani w wywołanie kryzysu. Powinni oni spłacić wszystkie straty, jaki wywołali, nawet gdyby komornik miał zlicytować ich własność prywatną i przejąć ich wielomiliardowe prywatne konta.

Do tego naturalnie nie dojdzie. Rządców świata i ich usłużnych szabas-gojów nikt na ławie oskarżonych nie osadzi.  Oni na kryzysie jeszcze biliony dolców zarobili. I już ciężko i zgodnie z planem pracują nad następnym kryzysem.

http://www.hotmoney.pl/artykul/kryzys-moze-uderzyc-ponownie-ze-zdwojona-sila-17967

HotMoney pisze ostrożnie, że do kolejnego kryzysu może dojść, choć w domyśle oznacza to – ale nie musi do niego dojść.

Jednakże dla osób znających plany globalnej lichwy nie ma żadnych wątpliwości – kolejny kryzys nadejdzie i to znacznie szybciej, niż za 5 lat. Ta „zabawa” w kryzysy potrwa tak długo, aż kolejny kryzys okaże się wystarczająco wielkim do utworzenia nowego światowego porządku, czyli do powstania oficjalnego Globalnego Rządu Unych.

Natomiast kompletnie załgany jest kolejny artykuł na HotMoneyu:

http://www.hotmoney.pl/artykul/waluty-upadek-strefy-euro-dla-swiata-bylby-jak-gospodarczy-armagedon-17973

Jedynie prawdziwe w nim jest to, że nadzorujące (z ramienia i w imieniu światowej lichwy) niemiecki i francuski unijny barak marionetki polityczne – Merkel i Sarkozy – walczą o Euro. Cała reszta jest kłamstwem. Jewrołag zwany Unią Europejską współzakładał założyciel klubu Bilderberga, Żyd i mason, Józef Rettinger.

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

Unia Jewropejska jest jedynie etapem przejściowym na drodze do NWO. Ostatecznie Europa będzie jedną z wielu prowincji światowego, żydowskiego państwa. I to wcale nie prowincją najważniejszą. Euro wprowadzono jako narzędzie do kontroli i unifikacji na uną modłę gospodarek unijnych baraków, oraz jako instrument do wpędzania ich w stan upadłości i bankructwa – co widać na przykładzie Grecji i Irlandii. A w kolejce do bankructwa czekają już kolejne baraki – Portugalia, Hiszpania, Polska, Włochy, Francja, a nawet gigantycznie zadłużone Niemcy.

Tak więc to nie upadek strefy euro byłby „gospodarczym Armagedonem”. Celowo wpędzana w bankructwo strefa euro jest jedynie etapem i elementem planu banksterów na wywołanie światowego gospodarczego Armagedonu.  Oni celowo wpędzają w bankructwo cały świat – aby na jego ruinie i gospodarczych gruzach zbudować ichni, Nowy – co wcale nie znaczy, że lepszy – Porządek Świata.

Na razie światowa lichwa, oprócz wpędzania w bankructwo państw zamieszkałych przez Gojów, dziarsko przejmuje i wykupuje z ich rąk w ich podbitych przez globalistów państwach co się da. Krok po kroku, fabryka za fabryką, kamienica za kamienicą, stają się banksterzy i ich agentura właścicielami świata.

Dobitnie i wyraźnie widać to na przykładzie naszego zażydzonego baraku.

Polskie Linie Lotnicze LOT „ratują” się wyprzedażą majątku.
http://forsal.pl/artykuly/481842,lot_ratuje_sie_wyprzedaza_majatku.html
Polskie to one są, ale już tylko u nazwy…

Albo – „Polska może zbankrutować”
http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-polska-polska-moze-zbankrutowac-2-17976
Jak to – Zielona Wyspadruga Irlandia – i bankructwo?

Ale… Skoro pierwsza Irlandia też zbankrutowała…

Jak na razie żydowska agentura PO jako jedyny ratunek dla Polski widzi dalszą wyprzedaż majątku narodowego. Nawet stawy rybne przed zlicytowaniem ich się nie uchronią.

http://www.hotmoney.pl/artykul/prywatyzacja-ma-pomoc-nawet-karpiom-17974

Karpiom być może, za to ich nowym właścicielom prywatyzacja na pewno pomoże. Zwłaszcza w nabijaniu sobie pieniędzmi kieszeni. Ciekawe tylko, czy zadowoleni będą klienci. Gdy przed wigilią kupować będą karpia u monopolisty Żyda.

Polska, a raczej rządzona agenturą PO żydolandia nr 3 przypomina zubożałego szlachcica, który wyprzedaje rodowe klejnoty, srebro, i porcelanę. Dokąd ma jeszcze co sprzedawać, to jakoś tam wegetuje. Tylko co zrobi on, jak już sprzeda (za grosze) ostatni złoty pierścień i ostatnią porcelanową filiżankę?

Ile jeszcze zostało Polsce (na)rodowych klejnotów gospodarczych?
I co będzie z nami, jak ostatnie, nawet te drobne,  zostaną sprzedane?

A tymczasem zaczadzone polactfo wierzy, że „liberalizacja” i „prywatyzacja” to metoda na dobrobyt! Tylko – kto będzie po wyprzedaniu wszystkiego obcym żył w dobrobycie, a kto będzie ekonomicznym niewolnikiem obcych właścicieli byłego polskiego majątku narodowego?

A już szczytem żydowskiej bezczelności i policzkiem dla społeczeństwa jest fakt funkcjonowania jako osoby publicznej Żyda Balcerowicza. Odpowiedzialny jest on za doprowadzenie jego „planem” polskiej gospodarki do stanu masy upadłościowej, której resztki są obecnie wyprzedawane obcym szabrownikom. Aferzysta, oszust i agent żydowskich banksterów, który setki miliardów dolarów „wyprowadził” z Polski do Izraela i do kieszeń jego przełożonych ze światowej lichwy, zamiast wylądować jak Chodorkowski w obozie pracy, bezczelnie pyszczy i przedstawia kolejne jego szabrownicze pomysły.

http://forsal.pl/artykuly/482371,balcerowicz_zada_rzetelnej_debaty_o_ofe.html

http://forsal.pl/artykuly/481274,balcerowicz_ostro_krytykuje_rzadowa_reforme_emerytalna.html

Na pierwszym miejscu naturalnie stawia on prywatyzację. Czyli odebranie Polakom wszystkiego i oddanie całego majątku narodowego w koszerne ręce.

PO bezkarnie i w przyspieszonym tempie szabruje nasz kraj, PiS odwraca od tego uwagę pierdołami, a polactfo nadal fascynuje się raportem MAK-u, Smoleńskiem i inscenizowaną walką PO z PiS-em.

Szabrowanie Polski mało kto zauważa.

Poliszynel

ps. „Nasze” żydomedia walczyły o „prawa” Polaków z rozłamowego i agenturalnego związku agentki Andżeliki Borys na Białorusi. Większościowemu Związkowi Polaków na Białorusi krzywda ze strony „ostatniego dyktatora Europy” się nie dzieje. „Walka” o agenturalny odłam związku była wyłącznie elementem kampanii szkalowania i szczucia na Łukaszenkę. A tam, gdzie prawa Polaków rzeczywiście są zagrożone, to jakoś „nasze” polskojęzyczne żydomedia tak nie „walczą” o naszych rodaków.

http://www.wilnoteka.lt/pl/tresc/w-obronie-polskich-szkol-na-litwie

Litwa może sobie pozwolić na takie traktowanie mniejszości polskiej. Bo jest przykuta do żydowskiego rydwanu i pomaga w realizacji planów światowej lichwie. Dlatego żydomedia Litwy nie atakują.

A może by tak żydowska agentura POPiS zrobiła telewizję Litsat (analogia do Biełsat-u) z audycjami dla naszych rodaków na Litwie? Aby ich podnosić na duchu?

Komentarzy 7 do “Słówko o kryzysie finansowym, gospodarce i prywatyzacji…”

 1. maasteer69 said

  PO + PiS = AWS bis
  AWS = Aby Wszystko Spier … c
  Czysta matematyka

 2. JERZY Z PRZEMYŚLA said

  jak słysze złodzieja balcerka że trzeba zaciskac pasa , to chetnie bym mu pas zacisną. wiecie gdzie!

 3. Rysio said

  „…FED jest wymysłem żydowskich banksterów i ich zalegalizowaną maszynką do dodrukowywania banknotów na potrzeby światowej lichwy….”

  To dlaczego nie lubicie Bohm-Bawerka, Misesa, Jesusa Huerta de Soto, Wooda i innych ekonomistow Austryjackich? Przeciez oni sa za zlikwidowaniem FED i innch bankow centralnych.

 4. Kibic said

  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

  Do tych – ZDRAJCOW i TARGOWICZAN – co wyprzedaja Polske

  Lata czterdzieste XIX stulecia. Wladca znacznej czesci Polski jest Car Rosji – Mikolaj I Romanow.
  Hrabina Ewelina Hanska zakochana w Honorariuszu BALZAKu chce opuscic Polske.
  Uprzedzajac fakty powiem, ze uda sie jej to i swego kochana poslubi – zamieszkujac we Francji – w roku 1850.
  Pani Hanska zwraca sie do Cara Mikolaja z prosba o paszport umozliwiajacy wyjazd.
  Co odpowie Car?
  Zapamietajcie odpowiedz – Cara…patryjoty – :
  „Dajcie jej paszport, ale pod warunkiem, ze…jej majatek, calosc jej dobr pozostanie w rodzinnej Rosji!”.

  ZAPAMIETAJCIE !

  Kibic
  z Reims, 29.01.2011

 5. lanc3 said

  Film dokumentalny ukazujący mechanizmy i ludzi, którzy zaliczają się do jednego procenta najbogatszych obywateli świata i którzy skupili w swoich rękach aktywa gospodarki ogólnoświatowej.

 6. Kibic said

  Od Gierka do Tuska
  sobota, 29 stycznia 2011 22:55
  >>>
  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

 7. chemtrail said

  Śmiem wątpić czy Poiszynel jest ideologicznie poprawny jeśli chodzi o sferę dogmatów obowiązujących w Gajówce 😉
  Ale jego spostrzeżenia są miażdzące.
  Pozdrawiam

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: