Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Godzimir o Hodowle komórek z aborcji. Eks…
  bardzo o Jak koty nas widzą
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  minka o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Głos Prawdy o Jak koty nas widzą
  tras o Święta i po świętach
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Spojrzenie: Ten ogień w oczach szukający zemsty

Posted by Marucha w dniu 2011-01-29 (Sobota)

The look: That burning flame behind the eyes that seeks revenge
http://johnkaminski.info/
John Kaminski – 12.01.2011, tłumaczenie Ola Gordon

To ci się przydarzyło, nie mam żadnych wątpliwości.

Całkowicie niezależnie od towarzystwa w jakim jesteś w danym momencie, mówisz coś, czego nie powinieneś powiedzieć. To znaczy, że mówisz coś, co byłoby całkowicie dopuszczalne normalnie, ale nie w towarzystwie w którym jesteś.

Biorący udział w rozmowie patrzą na ciebie ukradkiem, zastanawiają się, co się stanie. Patrzysz w oczy temu, którego uderzył meteor i co widzisz? Nic, tylko stalowe szare spojrzenie, nie przejawiające żadnego śladu emocji, ani żadnego cienia nadchodzącej zemsty.

Kim są słuchacze, których obrażasz? Pan Brooks, pani Davis, pastor Miller i pan Goldman, cztery najpopularniejsze żydowskie nazwiska w Ameryce.

Co im powiedziałeś?

Że holokaust to oszustwo, oczywiście. Associated Press mówi, że liczba żydowskich zgonów w II wojnie światowej wynosi 82.000. Czerwony Krzyż doszedł do 140.000. Więc skąd bierze się liczba 6 mln? I co z wszystkimi tymi ludźmi w więzieniach, którzy zaledwie próbowali zwrócić na to uwagę?

Wśród żydowskich słuchaczy podnoszą się tarcze i w mózgach rejestruje się im memorandum myślowe: ‘ten człowiek ma być zniszczony.’ I zaraz żydowskie uzupełnienie. Oczywiście nikt nie musi wiedzieć JAK ich zniszczono, żeby ludzie nie nabrali podejrzeń o tym co się dzieje.

Nieświadomy lecących na ciebie ze wszystkich stron niewidzialnych sztyletów, ty jednak bzdurzysz dalej.

Komora gazowa w obozie w Auschwitz wybudowana w 1946 roku, rok po ZAKOŃCZENIU II wojny światowej. Fred Leuchter udowodnił, że tam nie było gazowania. Większość współwięźniów zmarła na skutek głodu i tyfusu, kiedy alianckie bomby odcięły niemieckie dostawy. Po amerykańskim zbombardowaniu bezbronnego Drezna, największą zbrodnią II wojny światowej było zagłodzenie niemieckich jeńców wojennych po wojnie przez gen. Eisenhowera. Czerwony Krzyż przeprowadził dokładną inspekcję wszystkich niemieckich obozów, ale Stary Ike, którego West Point annał ochrzcił ‘strasznym szwedzkim Żydem,‘ nie pozwolił Czerwonemu Krzyżowi na oglądanie tych wszystkich powoli umierających Niemców na francuskich polach. Ani Ike, ani Churchill, ani DeGaulle, nigdy nie wspomnieli o holokauście. Teraz jest to światowy kult, głoszący eksterminację Palestyńczyków i zniesienie swobody wypowiedzi na całym świecie. Widocznie to wygraliśmy w II wojnie światowej – światową tyranię żydowską.

Do tej pory, oczywiście, większość Żydów opuściła publiczność, planując jak zniszczyć ci przyszłość. Najpierw dostają cios twoje możliwości finansowe, bo każdy przyjaciel jakiego miałeś w biznesie, miał żydowskiego przyjaciela, z którym robi biznes, prawdopodobnie na wyższym poziomie niż twój.

To nie jest fikcja. Amerykańską sceną społeczną i biznesową rządzi sieć sayanim. Coś nieprzychylnego dla Żydów – i jesteś wyeliminowany z biznesu.

W przypadku Paula Topete, balladzisty i wirtuoza gitary z zespołu Pokerface, wycofali się sponsorzy koncertu, gdyż był „zbyt patriotyczny” w video wykorzystywanym grupę rezerwistów (prawdopodobnie stworzoną i strategicznie ulokowaną przez Żydów).

W przypadku scenarzysty J B Campbella, było to wykluczenie go z zawodu (inspektor pól naftowych) i odrzucenie wszystkich scenariuszy za to, że były „za bliskie prawdzie” i doprowadzenie go do skrajnego ubóstwa.

W przypadku gospodarza radia dla rowerzystów Claytona Douglasa, były to naciski na jego reklamodawców do wyrzucenia go, a nawet podstawienie tajnej policjantki by się z nią ożenił. Teraz to jest wtargnięcie do twojego domu!

W przypadku niedoszłego białego patriotycznego kandydata Johna DeNugenta, było to wyciągnięcie z domu w środku nocy i w kajdankach przyjaciela Henrika Holappa, za to, że naruszył jakieś prawo UE zabraniające swobodnych wypowiedzi, oraz doholowanie go do fińskiego więzienia.

To sprowadza „spojrzenie” na inny szczebel.

„Spojrzenie” oznacza, że jesteś na drodze do więzienia, bo właśnie wszedłeś w konflikt z prawem wobec większości korporacyjnego świata zachodniego przeciwko, jak się domyślasz, zniesławieniu pamięci o zmarłych, lub w tym przypadku, kilku tysięcy żydowskich trupów, które zdobywały miliardy dolarów w odszkodowaniach za holokaust dla społeczności żydowskiej na całym świecie, dzięki prawnym ślizgaczom hojnie smarowanym przez żydowskich sędziów.

Wszystko co woła o wolność jednostki i prawa konstytucyjne jest albo infiltrowane albo dobierane, a jeśli to niemożliwe, niszczone. To dlatego mamy wszystkie te grupy typu Partii Herbacianych, paradujące wokół, bo założono je, jak kampanię Rona Paula, by odciągnąć malkontentów, zepchnąć ich na margines, a następnie zneutralizować jako siłę polityczną. Jeśli prawnik Hitlera był Żydem, był nim również szef kampanii Rona Paula.

Więc o co chodzi w spojrzeniu?

Ostatecznie chodzi tu o utrzymanie bardzo szkodliwej fikcji, by ta jedna grupa intrygantów przestępczych, wymachujących bardzo błędną i niedorzeczną filozofią, że są wybrańcami w wyniku tych dwuizbowych głosów ich boga, który na przestrzeni dziejów nakazywał im grabić i mordować kogo tylko chcieli, tak długo, jak wielbią go „i przynoszą mu złoto,” wszystko będzie OK.

Powiedzą wam nawet buddyści, że czeka was ogień piekielny, a sztuką jest przez niego przejść, i każdy ich rozumie. Ale łatwiejsze może być przejście przez ogień piekielny niż przez to „spojrzenie.” Nie pamiętam czy to był Ezra [Pound] czy Eustace [Mullins], ale wyjaśnienie jest takie:

Pasożyt ukradkiem zaczyna osłabiać i niszczyć naturalnych przywódców gojowskiej społeczności, tych którzy przewodzili pogromom. Ci przywódcy nagle dowiadują się, że znika ich majątek. Odnajdują się dokumenty, które dowodzą, że ich własność należy do kogoś innego. Ich córki są rozpustnicami i błąkają się po innych miastach. Ich reputacja jest zniszczona, a gojowska społeczność obraca się przeciwko nim. Teraz wśród Gojów pojawia się kilku nowych przywódców. Bez wyjątku, są to ludzie, którym nagle sprzyja szczęście, i bez wyjątku, ich szczęście może mieć początek u Żydów.

To Ezra Pound rozpoczął badanie cywilizacji bizantyjskiej, i to on przypomniał światu o tej szczęśliwej nie-żydowskiej ziemi. To od Bizantyjczyków Pound przyjął nie stosującą przemocy zasadę kontrolowania Żydów:

„Rozwiązanie problemu żydowskiego jest proste,” powiedział. „Trzymać ich z daleka od banków, edukacji i rządu.” To bardzo proste. Nie ma potrzeby zabijania Żydów. Faktycznie każdy pogrom w historii był dla nich korzystny, i w wielu przypadkach przez nich sprytnie wszczynany. Wyrzuć ich z banków i nie będą rządzić życiem gospodarczym społeczeństwa. Wyrzuć ich ze szkolnictwa i nie będą deprawować umysłów młodzieży na swoje wywrotowe doktryny. Wyrzuć ich z rządu i nie będą zdradzać narodu.

Chociaż długo mogę mówić o elementach tego zorganizowanego strachu, rozsianego na cały świat, to nigdy nie będę w stanie go pojąć. Jednak musimy z nim walczyć, i to szybko, zanim zabije nas wszystkich, co skrzętnie stara się zrobić w tej chwili. Przez resztę naszego życia będzie kontynuował robić to co robił od początku, chyba że zdefiniujemy go i odtrujemy, oraz zrobimy ze świata raj na ziemi, do którego wszyscy, czy wiesz o tym czy nie, desperacko staramy się dotrzeć .

Nic więcej ma więcej sensu niż próba stworzenia raju, którego pragniemy na świecie w którym żyjemy, ale są tacy, którzy wiecznie próbują nas przed tym powstrzymać, bo kiedy już zmuszą cię do porzucenia wiary w nadzieję, czy nawet nadziei wiary, mogą cię zmusić do zrobienia absolutnie wszystkiego co zechcą.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 20 do “Spojrzenie: Ten ogień w oczach szukający zemsty”

 1. Boomcha said

  Komora gazowa w obozie w Auschwitz wybudowana w 1946 roku, rok po ZAKOŃCZENIU II wojny światowej.

  Polecam wszystkim raport z Auschwitz autorstwa Witolda Pileckiego. Oszczędzicie sobie walenia od ściany do ściany.

  http://www.4shared.com/document/G-fz1ufm/Raport_Witolda_Pileckiego.html

 2. PL said

  Świadectwo rtm. Pileckiego to bardzo ważny argument.
  Pod warunkiem, że nikt przy nim nie majdrował, a zaczynam nabierać takich podejrzeń.

 3. Boomcha said

  @ PL

  To podpowiem Ci co trzeba zrobić, żeby to sprawdzić:

  1. Wpisać do wyszukiwarki „raport Witolda”
  2. Znaleźć np ten link: http://www.pilecki.ipn.gov.pl/portal/rp/870/Publikacje.html
  3. Poszukać wybranej pozycji „Raport Witolda” w księgarniach, bibliotekach lub antykwariatach
  4. Pobrać PDF z powyższego linku
  5. Porównać

 4. Marucha said

  Panie Boomcha… bądźmy poważni. Przecież te wszystkie linki, książki, pedeefy itd. pochodzą z jednego źródła.

 5. PL said

  Ad 3:
  Zupełnie, jak z legendarnym autorem filmu, Andriejem Mendierejem. Wszystkie witryny kopiowały plotkę jedna od drugiej – ale jak by kto sprawdził, to ich doniesienia zgadzały się co do przecinka.

 6. Boomcha said

  @ Marucha

  Tak, bądźmy poważni. I raport Pileckiego został sfałszowane przez propagatorów żydowskeij wizji historii. Brawo! Myślę, ze dokładnie tak jest.

  Sądzę, że albo jest Pan zafiksowany na dość ciasnym obrazie świata, albo robi tu propagandę z zimną krwią.

 7. Boomcha said

  @ PL

  Tak jest! Raport Pileckiego legł w gruzach!

 8. PL said

  Nie wiem, czy raport Pileckiego legł w gruzach. To Pańskie, jak zwykle pochopne i jak zwykle fałszywe wnioski.

  Ja czekam tylko na jakieś dowody, iż przy oryginalnym raporcie Pileckiego, z którego wywodzą się wszystkie dostępne kopie, nikt nic nie majstrował.
  Bo wie Pan, nawet przy tłumaczeniach Biblii i „Tomka Sawyera” zachodzą dziwne przeinaczenia.

  Dlaczego Pana tak denerwuje moje chyba rozsądne podejście do sprawy?

 9. TZJ said

  Jak to jest, mamy Pileckiego i mamy Bartoszewskiego
  jeden i drugi w AK jeden i drugi TAM był. Niech Pan wyjaśni
  jak to jest że jednego za to że mówił to co potwierdzało wersję o 6 milionach etc. żydokomuna zamordowała a drugi do tej pory żyje jak pączek w maśle.
  Może różnica tkwi w tym że jeden by żyć musiał z auszwicu uciekać a drugi był zbyt chory by tam siedzieć i go zwolnili 😉

 10. Sybirak said

  Ad. „To od Bizantyjczyków Pound przyjął nie stosującą przemocy zasadę kontrolowania Żydów:
  „Rozwiązanie problemu żydowskiego jest proste,” powiedział. „Trzymać ich z daleka od banków, edukacji i rządu.” To bardzo proste. „

  Niestety już nie bardzo proste.
  Rozmnażanie się populacyjne żydostwa na poziomie pospólstwa do II Wojny Światowej (wielodzietność – z nakazu religijnego)po Rewolucji Październikowej w Rosji i w wyniku Holokaustu zmieniło swój charakter z ilościowego na jakościowe –„rozmnażania się” w diasporze na wyższych pozycjach w strukturze społecznej.
  Odurzona bajka o „narodzie wybranym” i sparaliżowana łapownictwem (żydów), naiwna Rosja carska próbując rozwiązać problem żydowski, postanowiła zrównać ich w prawach z Rosjanami. Dopuszczono żydów do edukacji. w tym akademickiej i stanowisk państwowych (Rewolucja Lutowa – Sołżenicyn)– no bo przecież to też „ludzie”, nawet mówili i pisali po rosyjsku …
  Ale ta obca i wroga Słowianom (i nie tylko) nacja bardzo szybko ujawniła swoja twarz.
  Poprzez swoich dziennikarzy, publicystów i finansistów spowodowała taki chaos, że doszło do Rewolucji Październikowej w której nagle okazali się na szczytach władzy. Rosja spłynęła krwią. Wymordowano niemal całą inteligencję rosyjska, klasę średnią, urzędników, policję i oficerów carskich wojska. Garstka uciekła za granicę. Cara choć abdykował, też, razem z rodziną zamordowano. Dalej wykształceni na wyższych uczelniach w ZSRR, w czasie a szczególnie po upadku Związku Radzieckiego, albo pozostali tam u władzy, albo zasilili szeregi „inteligencji” w różnych krajach gdzie konsekwentnie też pchali się do rządzenia charakterystycznymi im metodami: skrytości (obce nazwiska), kumoterstwa, oszustwa, łapownictwa, demagogii, kłamstwa, zajmując decydujące w danym kraju stanowiska. Przy okazji mordując rdzenna inteligencje i wojskowych. W tym Polaków (Katyń, pierwsze dziesieciolecia PRL).
  Krótko mówiąc, w ten sposób, tak w Rosji jak i w krajach satelickich starali się „pozbawić głowy” rdzenne społeczeństwo, a resztę sterroryzować. Kto nie wierzy, niech spyta dziadków i ojców jeśli jeszcze żyją.
  W innych krajach kapitalistycznych opanowali kierownictwo banków, korporacji, administracji państwowej.
  Kto teraz ma ich trzymać z dala od banków, edukacji i rządu ?!

  Na szczęście ta lucyferjańska nacja, mimo sprytu, nie jest ani inteligentna ani zdolna, ani moralna.
  Jeśli niema goja, żyd będzie się „woził” na Żydzie.

  Oto co usłyszałem kiedyś w podróży od nieznanego mi rozmówcy, starszego pana:

  „…Znałem za czasów PRL na wybrzeżu takiego dyrektora, dobrego i uczciwego menadżera.
  Ale przed tym „postawiono go” na szefa spółdzielni pracy, gdzie nikt nie mógł sobie poradzić z ciągłymi aferami gospodarczymi. Jak przychodził do tej spółdzielni, pracowali tam sami żydzi i tylko dwóch Polaków. Jak odchodził pracowali tam sami Polacy i tylko dwóch żydów. Jak to zrobił ? Bardzo prosto.
  Jednemu żydowi dawał premię a drugiego zwalniał z pracy. Oczywiście zwolniony leciał do Komitetu PZPR na skargę. W wyniku skargi do spółdzielni przychodzili żydzi z tzw. Komisji Kontroli Partyjnej, żądając przywrócenia zwolnionego do pracy. Nasz dyrektor wzywał na świadka żyda, któremu dał premię. Premiowany żyd udowadniał, że zwolniony „Icek” to leń, nierób, drań, niemal sabotażysta. Tak gorąco bronił decyzji Dyrektora, że często w ferworze dyskusji rozmówcy przechodzili na jezyk idisz, ale zawsze udawało się utrzymać decyzje dyrektora w mocy.”

  Myślałem, że to anegdota, ale kiedyś przypadkowo rozmawiając ze znajomym ze Szczecina i usłyszałem potwierdzenie tej historii. Czyli sposób jest. Trzeba tylko w tej rywalizacji dorosnąć do poziomu intryg. Walka przy otwartej „przyłbicy” z ta nacja jest nieskuteczna i niebezpieczna.

 11. ONZ666 said

  @10:
  „…Walka przy otwartej „przyłbicy” z ta nacja jest nieskuteczna i niebezpieczna…”
  Kim staniemy się, biorąc do ręki ich oręż…(?)

 12. Bogdan said

  Panie Boomcha,
  Co za herezje Pan tu przywoluje, Pan PL i podobni najpierw sprawdza czy jest w „Konsomolskiej Prawdzie” i czy sie z ta „konsomolska prawda” zgadza. A jak nie to oczywiscie, ze zle.

 13. Marucha said

  Dziękuję za współpracę, panie Bogdanie.
  Ta witryna to nie śmietnik.

 14. Krzysztof M said

  Ad. 11

  Czy można wygrać walcząc fair z kimś, kto walczyć fair wcale nie zamierza?

 15. z zezem said

  Ad.13
  Najwyzszy czas!!!Dziekuje Panie Marucha.
  Z wyrazami szacunku.

 16. Leoś said

  Do Boomcha:

  Proszę sprawdzić:

  1. datę powstania/opublikowania raportu

  2. liczbę ofiar, jaką podaje autor

  3. skonfrontować pkt 2 z OFICJALNĄ (najnowszą) wersją historii – liczbą ofiar, w jaką trzeba wierzyć, by nie popaść w negacjonizm.

  Proszę spróbować wyciągnąć wnioski – samodzielnie.

 17. Jay Dee said

  @13 Panie Marucha, ja też Pańskie spojrzenie na kwestię Rosji po prostu przeskakuję w czytaniu. Pańska postawa spowodowała, że tylko czasami zauważam np. że Ukrainę oddałby Panu Rosji (czyli jak Pan napisał: ma przestać istnieć) – jako spojrzenie rosyjskie na kwestię ukraińską. Pański rusofilizm i bezkrytyczne spojrzenie na Rosję i zachowania jej przywódców (przy totalnej wzgardzie dla polityków w RP oraz większości społeczeństwa polskiego) spowodowały, że na początku miałem tylko podejrzenia – a potem po prostu zakwalifikowałem Pana do pewnej bardzo nielicznej grupy osób w RP. Pańskie opinie natomiast stały się dla mnie opiniami drugiej strony (przywódców Rosji) a nie opiniami obiektywnego Polaka, lubiącego Rosję. Dalej cenię blog i jego treść, wolnościowe podejście do komentarzy – ale mam już inną perspektywę niż na początku.

 18. Marucha said

  Re 17:

  1. Gdzie Pan znalazł, że „Ukrainę oddałbym Rosji”?

  2. Opinie o moim rzekomym rusofilstwie nie są niczym innym, niż… opiniami. Wielokrotnie prezentowałem swoje stanowisko i, co ciekawe, zostało ono zrozumiane przez większość dyskutantów. Pozostałym nie mam chęci po raz nie wiem który powtarzać to, co już było powiedziane.

  3. Nie widzę powodu, aby żywić szacunek dla polskojęzycznych polityków – z pewnymi wyjątkami. To oni rządzą Polską i to oni zrobili z niej to, czym jest: państwo pozbawione strategicznych gałęzi gospodarki, pozbawione wojska, zadłużone ponad wszelkie wyobrażenie. Nie mam też serdecznych uczuć do oglądaczy TVN, czytaczy G*** Wyborczej czy słuchaczy Radia Zet.

  4. Żywię natomiast szacunek dla władz Rosji. Z kraju na krawędzi zapaści uczynili kraj, który stał się ważnym aktorem na politycznej scenie międzynarodowej. Jestem z grubsza świadomy, jak wiele tam pozostało do zrobienia, ale istnieje przynajmniej nadzieja, że zostanie to zrobione. W Polsce żadnej nadziei nie ma.
  To, że cele polityki rosyjskiej niekoniecznie są zgodne z interesami Polski, to niestety nasza przypadłość historyczna i trudno mieć do Rosji pretensje, iż stawia swoją – a nie polską – rację stanu na pierwszym miejscu.

 19. aga said

  …”a potem po prostu zakwalifikowałem Pana do pewnej bardzo nielicznej grupy osób w RP”

  tylko się panu tak wydaje ,ze bardzo nielicznej grupie w Polsce ,panie Jay Dee,bo za mało bywa pan wśrod Polakow,niezażydzonych Polaków.

 20. Krzysztof M said

  Ad. 8

  Manipulacja przy raporcie Pileckiego… No cóż… „Dzieje Polski” Feliksa Konecznego w nowszym wydaniu zostały okrojone. Zabrakło wątku o legistach… Wątku bardzo ważnego, bo krytykującego prawo rzymskie. Ten wątek jest w reprincie. Ale w wydaniu nowszym – już go nie ma. Tak że nie tylko raport…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: