Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Boydar o Galicja
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Reptilianie chcą się zemścić na Białorusi

Posted by Marucha w dniu 2011-01-31 (Poniedziałek)

Unia ukarze białoruski reżim? 150 oficjeli nie wjedzie do Europy.

Unia Europejska ma wznowić sankcje wizowe wobec Białorusi. Na liście osób, które będą miały zakaz wjazdu na teren Wspólnoty znajduje się 150 przedstawicieli reżimu w Mińsku

To reakcja na prześladowania opozycji i sfałszowanie grudniowych wyborów prezydenckich. Decyzję w tej sprawie podejmą ministrowie spraw zagranicznych 27 krajów na spotkaniu w Brukseli.

Listę otwiera prezydent Aleksander Łukaszenka. Są na niej czołowi ministrowie białoruskiego rządu, szefostwo służb specjalnych, prokuratorzy, przewodniczący centralnej komisji wyborczej, a także kilkudziesięciu regionalnych. Na liście są też dwaj synowie białoruskiego prezydenta.

Zakaz wjazdu obejmuje na pewno kraje Unii Europejskiej, ale bliskie państwa partnerskie takie jak Bałkany Zachodnie, Turcja, czy Norwegia jeśli zechcą, też mogą przyłączyć się do sankcji wizowych. Nie ma natomiast na razie mowy o sankcjach gospodarczych, choć chce tego kilka krajów, do najsurowszych kar namawiają też niektórzy europosłowie.
– Możemy iść dalej i wstrzymać strumień pieniędzy dla Białorusi, bo to co dzieje się tam jest zaprzeczeniem europejskich standardów – mówi w rozmowie z Polskim Radiem europoseł Elmar Brok, były szef komisji spraw zagranicznych Parlamentu Europejskiego. [„Europejskie standardy” –  to bezprawne anulowanie wyników referendów we Francji, Holandii i Irlandii i wymuszenie Traktatu Lizbońskiego. To zakulisowe wybory takich indywiduów, jak Van „Mokry mop” Rompuy czy Lady Ashton na najwyższe stanowiska unijne. – admin]
Mówi się więc o możliwości zablokowania pieniędzy z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, czy Banku Odbudowy i Rozwoju, a także o ograniczeniu wymiany handlowej z Białorusią. Jednak przeciwnicy sankcji gospodarczych argumentują, że zamiast w reżim, uderzą one w białoruskie społeczeństwo. [O jakich strumieniach pieniędzy dla Białorusi pieprzy Elmar Brok? – admin]

Sankcje wizowe czy gospodarcze

Były wiceprzewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Parlamentu Europejskiego Janusz Onyszkiewicz uważa, że wprowadzenie tak zwanej czarnej listy to dobry i dotkliwy dla reżimu krok dyplomatyczny. Onyszkiewicz dodaje, że sankcje powinny przyjąć również kraje aspirujące do Unii Europejskiej. – Na przykład takie jak Turcja, żeby osoby odpowiedzialne za represje nie mogły pojechać tam na wakacje – podkreśla Onyszkiewicz.

Natomiast Marek Bućko z Fundacji Wolność i Demokracja, dokumentującej represje białoruskich władz, podkreśla, że sankcje wizowe to za mało. – Jeżeli chcemy przełomu na Białorusi, to tylko pełne embargo handlowe Unii mogłoby coś zmienić – powiedział ekspert Polskiemu Radiu. Jak dodał, wątpi jednak, że Bruksela zdecyduje się na takie rozwiązanie.

Sankcje wizowe wprowadziła także Polska. Według nieoficjalnych informacji, na czarnej liście Warszawy jest między innymi prezydent Aleksander Łukaszenka. Nie ma natomiast szefa białoruskiego MSZ Siarhieja Martynawa, gdyż – według źródła IAR w MSZ – Polska chce mieć instrument do prowadzenia dialogu.

http://www.polskieradio.pl

Reptilianom nie udało się osadzić swoich ludzi w białoruskich władzach i perspektywa ograbienia Białorusi z jej dorobku gospodarczego znów się oddaliła. Reptilianie czegoś takiego nie wybaczają. Uruchamiają więc swoje gruczoły z jadem. Dołącza się do tego, jak zwykle, Judeopolonia – a w niej miliony Świadomych Polaków, pragnących dla swego sąsiada więcej demokracji, liberalizmu i kapitalizmu.

Haniebne decyzje żydofaszystowskiej Unii Europejskiej przejdą do historii kurewstwa i szubrawstwa.

A my życzymy Panu Prezydentowi Aleksandrowi Łukaszence dalszych sukcesów w uwalnianiu jego kraju od zarazy.

Admin

Komentarzy 16 do “Reptilianie chcą się zemścić na Białorusi”

 1. TadR said

  Ciekawy artykul o obecnych rewolucjach wraz z fotosem reptyliana Z.B.

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=22995

  Najlepsze zyczenia dla Bialorusinow i prezydenta Lukaszenki.

 2. ziarnko prawdy said

  Polecam wazny temat mafi banksterskiej.
  Prof.Balcerowicz a oligarchia finansowa.
  http://www.klopotowski.salon24.pl/

 3. Piotrx said

  Co do osoby J.Onyszkiewicza:

  *****************
  A.Korman – „Stosunek UPA do Polaków na ziemiach południowo-wschodnich II Rzeczpospolitej”

  Mirosław Onyszkiewicz ps. Biłyj, Bohdan, Ołeh, Orest od marca roku 1945 tworzył nowe, nielegalne struktury UPA- Zachód na terenie Polski Ludowej. W październiku 1945 r. Orest mianowany został dowódcą IV wojskowego Okręgu Sian UPA i jednocześnie był kierownikiem referatu wojskowego w Krajowym Prowodzie OUN. Uprzednio dowodził kureniem, który m.in. dokonał morderczo – rabunkowych napadów na wsie: Tamoszyn, Posadów i Podlodów w pow. Tomaszów Lubelski oraz Ostrów i Chlewiska w rejonie Bełżca. Wymordował również żołnierzy AK z oddziału Krakusy oraz grupę polskich partyzantów i spadochroniarzy w lesie pod Dachnowem. W dniu 2 marca 1948 r. został zatrzymany przez UBP we Wrocławiu. Na mocy prawomocnego wyroku Wojskowego Sądu Rejonowego w Warszawie został w 1950 r. skazany na karę śmierci. (Por. Antoni B. Szczesniak, Wiesław Z. Szota, Droga do nikąd. Działalność Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i jej likwidacja w Polsce, Warszawa 1973, s. 243-246; Artur Bala, Bieszczady w ogniu, Rzeszów 1987, s. 243-244).

  (…) Orest był stryjem znanego działacza Solidarności i b. Ministra Obrony Narodowej J. O., biorącego – jako poseł Unii Wolności udział w kampanii przedwyborczej do Sejmu RP w Przemyskiem. Sprawa powiązań J.Onyszkiewicza z Orestem i ruchem banderowskim została poruszona w tejże kampanii na spotkaniu z wyborcami w Przemyślu. Zainteresowany wyjaśnień nic udzielił i zastrzeżeń nie wniósł.

 4. 166 bojkot TVN said

  3/ Onyszkiewicz jest ożeniony z wnuczką Józefa Piłsudskiego, z domu Jaraczewską, o 20 lat młodszą. Jest to 3 żona Janusza Onyszkiewicza. Ciekawe rodziny, ciekawe powiązania.
  Nie zdążył prof. Wieczorkiewicz napisać historii Polski „od nowa”. http://www.historia.pl/

  A owoce polityczne pana Onyszkiewicza i jego partii zaliczyć można do zdrady państwa, czyli najcięższej zbrodni.

 5. Kapsel said

  Janusz Onyszkiewicz uważa, że wprowadzenie tak zwanej czarnej listy to dobry i dotkliwy dla reżimu krok …

  czarna lista istnieje od dawna i obejmuje naszych rodaków o czym ,ta menda,udaje że nie pamięta i nic nie wie.

  dotkliwy dla reżimu krok …

  ..a żebyś wiedział mendo jedna że wcześniej czy póżniej spotka was to na co sobie zasłużyliście.

 6. lopek said

  Brukselscy komuno-faszyści, na razie bardzo nieśmiało, pokazują pazurki!

 7. Brat Dioskur said

  Jednakze w artykule wprowadzajacym brakuje rzeczy najwazniejszej ,mianowicie zamrozono konta bankowe 156 osobom uwazanym za winnych „przesladowania opozycji i sfalszowania wynikow wyborow”.Rowniez polozono lape na nieruchomosciach bedacych wlasnoscia tych osob.Okazuje sie tez ,ze zmiekczono w jakis sposob Orbana,bo w najblizszym czasie inkryminowana ustawa o mediach ma byc dostosowana do „standardow europejskich”(czytaj :w demokracji prasa moze oklamywac ,co za rzecz zupelnie normalna uznal pewien komentator niem. TV ZDF…,no ale tam pokutuje jeszcze tradycja dra.J.B!)

 8. Ryziel said

  Że my Polacy musimy być ogrywani przez różne mniejszości narodowe które nienawidzą Polaków i katolików

 9. Józef Piotr said

  A teraz po ciekawym w wydarzenia 2010r Jego wysokość szczynukowicz kompletuje ekipę przgarniając wszystkie „sieroty z UW” i Pzpr.
  Czym były lata 1944 —-2010

 10. marek said

  Dołączam się i ja do komentarza admina z tekstu.Poza tym ten osobnik wymieniony w ad.5 i jemu podobni są zwykłymi gnidami agenturalnymi lub co na jedno wychodzi łotrami politycznymi.

 11. Realista said

  Dwoch Polakow w kajaku.

 12. Sara said

  Czyjacze Bojkot mam chwalić? Czysze tobie cosz dobrego pszydaszyło po Szabas czyto chfilofe perturbacjum?

  „Nasz” Jojne Onysz to wychofanek i prafa ręka drogiego Brońcia Gieremka.
  Tetwie piersze szony on zepchnał z Gewont i szekł im „Wont!” zamiast im dać papierek w rękę bo to było szypciej.
  Joasza sawsze uwielbiała starszych panuf.

 13. Zobra-zobra said

  Realisto, to od roku najpopularniejszy klip na antypolskiej jutubie. Tylko w jaki sposob nalezy to powiazac z tematem niniejszego watku?

 14. Realista said

  re 13

  Reptylianie i aligatory sa bardzo powiazane.

  A tak na serio to myslalem, ze odkrylem Ameryke jak to obejrzalem.

 15. PL said

  Gdy policja pałuje ludzi we Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech – to jest to tłumienie zamieszek.
  Gdy jednak dzieje się to na Białorusi – to mamy „represje wobec opozycji”.

 16. Kaczerz said

  Kudos dla TadR! Z Jego linku (z przemówieniem Zbiga B.) baaardzo spodobał mi się ten kawałek komentarza: „Remember – any country that retains its own sovereignty, acts primarily in its own interests and attempts to build itself up as a strong, prosperous, and culturally strong state is an enemy to the globalists. The international hierarchy demands compliance, dependence, weakness and a dilution of heritage and culture in order for every nation to be enveloped within the sphere of global government control.”
  Isn’t that sweet?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: