Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków

Posted by Marucha w dniu 2011-01-31 (Poniedziałek)

Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

Wydra powiedział izraelskiej gazecie „Maariv” jak trzech sowiecko-żydowskich oficerów, którzy też byli świadkami zabójstw, powiedziało mu o mordowaniu. Zaznaczył, że dochowa tajemnicy przez cały czas, ale teraz chce ją wyjawić, nim umrze.

Nazwał swojego informatora sowieckim majorem Joshua Sorokin, który przyznał się, że brał udział w masowych egzekucjach na początku wojny. Gazeta przytoczyła wypowiedź Vidry: „Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.

W drugim obozie pracy dwa lata później dwóch innych oficerów powiedziało, że brali udział w mordach. Wydra powiedział, że wierzyli w niego, ponieważ był Żydem.

Jeden z oficerów, utożsamiany jako porucznik Aleksander Susłow, powiedział mu: „Chcę ci opowiedzieć historię mojego życia”. Tichonow (drugi oficer) i ja jesteśmy dwoma najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na całym świecie. Mordowałem »polaczków« moimi własnymi rękami. Zastrzeliłem ich.”

dr Ed Fields
Stalin wybrał Żydów do mordowania Polaków w Katyniu

Zgodnie z paktem Ribbentrop-Mołotow, w 1939 r. Sowietom przypadła wschodnia część Polski, a Niemcom zachodnia. Tajna policja Stalina NKWD (dziś KGB) systematycznie ujarzmiała miasta pod jego kontrolę. Mieli rozkaz zgarniać wszystkich, którzy mogliby stanowić w przyszłości potencjalne zagrożenie dla komunizmu. Aresztowano więc około 15 tys. Polaków. 10 tys. stanowili oficerowie Wojska Polskiego, 5 tys. to cywile, wśród nich lekarze, prawnicy, dziennikarze, pisarze, przemysłowcy, biznesmeni, profesorowie uniwersytetów i nauczyciele szkół średnich. Wszyscy byli odtransportowani do trzech obozów koncentracyjnych w Rosji. My wiemy tylko o losie więźniów z obozu Kozielsk, ponieważ ich ciała zostały odkryte w Katyniu przez Niemców w 1943 r. Sowieci po 46 latach (wreszcie) przyznali się do odpowiedzialności za zbrodnię, którą zrzucili na Niemców. Stalin wierzył, że wykształceni polscy dowódcy mogą któregoś dnia unicestwić jego plany skomunizowania okupowanego kraju. Oni byli utalentowaną elitą narodu. To automatycznie czyniło ich niebezpiecznymi wobec planu Stalina podboju drugich narodów.

Kto mógł mordować Polaków?

Zamordować 15 tys. niewinnych to potworne zadanie, nawet dla najbardziej zatwardziałych oprawców. Stalin zwrócił się do szefa Sowieckiej Tajnej Policji, Żyda Ławrientija Berii. Oni dyskutowali o masowym mordzie i zdecydowali, że to zadanie wykona dominująca grupa żydowskiego aparatu bezpieczeństwa. Dawna nienawiść do Polaków katolików była notorycznie wiadoma.

Polakom w Kozielsku powiedziano, że jako wolni ludzie wrócą do domów. Pozwolono im uroczyście świętować noc przed załadowaniem na pociągi. Uściski i okrzyki „do zobaczenia w Warszawie!” wypełniały powietrze. Uciecha i radość wkrótce wygasły, kiedy odkryli, że pociągi jechały nie na zachód, ale na wschód, i były obstawione podwójną strażą.

Gdy pociąg wjechał i zatrzymał się na stacji Gniezdowo w pobliżu lasu katyńskiego, polskich jeńców ogarnęło przerażenie. Zaczęło się wyładowanie, bagaże rzucano na ciężarówkę, a jeńców zamykano w zakratowanych przyczepach ciężarówek. Stąd byli zawożeni do baraków robotników leśnych. Skazańców brano po trzech do baraków. Tam ograbiono ich z reszty posiadanych rzeczy, takich jak zegarki, pierścionki itp. Wreszcie zagnano ich nad ogromne doły i to, co zobaczyli, było horrorem nad horrory: na dnie tych dołów zobaczyli ciała swoich kolegów, którzy odjechali pociągiem przed nimi. Ciała były ułożone jedno na drugim, jak sardynki – wspak. Układała je grupa Żydów brodzących w głębokich kałużach krwi, czekając na nowe porcje zwłok walących się w głęboką otchłań dołów, które miały spocząć na innych ciałach, żeby było miejsce na ściśnięcie więcej i więcej. Rzędy były wysokie na 12 ciał.
Niektórzy jeńcy stawiali opór Żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, co NKWD uznało za właściwy środek na uspokojenie. Obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach. Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór. 4253 było pochowanych w Katyniu. Dziś Polacy domagają się poinformowania, gdzie pochowane są ciała pozostałych 10 tysięcy jeńców. Ostatni rozdział tego straszliwego epizodu jeszcze będzie opowiedziany.

Żydzi, którzy mordowali Polaków w Katyniu

Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”. Vidro mówił dziennikowi „Maariv”:

Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”

Część tych opowieści jest reprodukowana na tej samej stronie wraz ze zdjęciem Vidro. Jest również interesujące, że w Katyniu było również mordowanych trochę Żydów. NKWD była ostrożna, selektywnie wybierała kogo „aresztować” spośród 15 tysięcy ofiar. Dziś wiadomo, że 80% polskich Żydów popierało żydowski Bund, który stał się komunistyczną partią Polski. 20% tych, którzy nie popierali Bundu, było traktowanych jak reszta Polaków. Polityką Stalina było: „śmierć wszystkim, którzy mogliby sprzeciwiać się komunizmowi”.

Stalin mianował Żydów komendantami gułagów

Aleksander Sołżenicyn, światowej sławy rosyjski autor 712-stronicowej książki „Archipelag Gułag”, na 79 stronie zamieścił 6 zdjęć ludzi, którzy zarządzali najbardziej morderczymi obozami więziennymi w Rosji. Wszyscy byli Żydami: Aron Solts, Naftaly Frenkel, Yakow Rappoport, Matvei Berman, Lazar Kogan i Genrikh Yagoda.
Sołżenicyn opisuje jak Frenkel najbardziej pasował do wszystkich profesjonalnych mordów: „Frenkel ma oczy badacza i prześladowcy, z wargami sceptyka… człowiek z niezwykłą miłością władzy, nieograniczonej władzy, pragnący, by się go bano!” Jest to opis Khazara żydowskiej rasy, który dziś jest komendantem (zarządcą obozów koncentracyjnych, w których trzyma się tysiące Palestyńczyków). Módlmy się za te biedne ofiary.

Więcej szokujących wieści
Katyńska masakra w Trzebusce

Została odkryta nowa, nieznana masakra Polaków przez Sowietów. Organizacja „Wiejska Solidarność” doniosła, że sowiecka tajna policja zamordowała 600 Polaków między 24 sierpnia a listopadem 1944 roku w lesie w Trzebusce, w pobliżu miasta Rzeszów. Zamordowani byli znów członkami inteligencji polskiej, włącznie z oficerami AK, przywódcami organizacji i księżmi. Wszystkie ofiary miały podcięte gardła od ucha do ucha. Ich groby odkryto w 1980 r., ale rząd komunistyczny PRL zdławił wiadomość o tym „Drugim Katyniu”. W 1945 r. polski oficer napisał raport o powyższej masakrze, ale został aresztowany przez bezpiekę i ślad po nim zaginął.

Polski tygodnik wychodzący w Londynie donosił, że masową masakrę zarządził dowódca I Armii marszałek Iwan Koniew. Tygodnik londyński miał naocznego świadka, który zeznał, że więźniowie byli trzymani w sowieckich obozach koncentracyjnych w brutalnych i nieludzkich warunkach zanim zostali zamordowani.
Ta sprawa jest szczególnie bolesna, ponieważ mordu dokonali ci, którzy głosili (w tym czasie), że są „wyzwolicielami Polski”.

Tłumaczył W.N.
Wreszcie Prawda
Czasopismo USA „The truth at last” nr 336/1989

Komentarzy 67 do “Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków”

 1. JO said

  Moj dziadek opowiadal, ze na Kresach selekcka Polakow do przezycia i Smierci byla jedna – Polak mial pokazac rece – obie dlonie – jezeli dlonie byly delikatne, „nie robotnika” to taki Polak byl aresztowany , zabijany lub wywieziony w najleprzym wypadku do syberyjskich obozow pracy. Moj dziadek byl w Obozie o nazwie Uchta – mial rece „robotnika”….przezyl.

 2. JO said

  p.s. do ad. 1. Dzis wiem, ze to byli Syjonisci, Zydowscy Komunisci, ktorzy wymordowali Polska i Rosyjska Inteligencje na wschodzie a na Zachodzie motorem Mordow Polskiej Inteligencji byli Syjonisci Niemieccy – Zydzi z USA, w tym samym czasie kiedy „Umierala Rzeczpospolita” Zydzi Budowali IZRAEL, majac umowe z Hitlerem o deportowaniu Zydow z Niemiec do Palestyny….

  Potomkowie Zydow-Syjonistow, ktorzy modrowali, katowali Polske i Polakow dzis Rzadza Polska – probuja dobic Nasz Kraj.

  Niech Umra tak gnida Geremek, niech spotka ich kara zasluzona – Aniele Gabrielu zmiazdz ich prosze.

 3. Marcin said

  ad 2

  Nikomu nie wolno życzyć śmierci, nawet swoim wrogom!

 4. Baron Srull Radziwiłł said

  Ja też nikomu nie życzę, żeby umarł, za wyjątkiem wszystkie niedobre i antysemickie goje co to nawet strach ich zatrudnić przy sprzątanie albo mycie klozetów.

 5. tralala said

  ad 4
  moze to zart, ale ja nie mam taaakiego poczucia humoru!

 6. JO said

  ad.3. Panie Marcinie – o czym Pan piszesz? Pan Jezus Na Krzyzu bedac zgodzil sie z wyrokiem smierci – uznal , ze taka kara jest wlasciwa dla tych co na nia zasuzyli.

  Ja zycze Unym by zmarli a smierc ich niech bedzie kara smierci za zbrodnie, o ktorych wybaczenie nie tylko nie prosza ale uznaja, ze mieli do mordowania Prawo.

 7. JO said

  ad.3. Pan jest zarazony judekatolicyzmem. Pan chce sie modlic i nic z modlitwy nie wynosic, pozwalac kazdemu na wszystko …kochajmy sie , charry kriszna ! Zrobia Panu Kupe na glowie a Pan bedzie mowil ze to dobre. Postawia Budde na Katolickim Oltazu a Pan Powie, ze to nic, zabija , zgwalca, przybija dzieci do drzewa, wypruja plod z Matki ciezarnej a Pan powie – NIKOMYU NIE WOLNO ZYCZYC SMIERCI –

  Ja nie mowilem o zyczeniach ale o Karze SMIERCI

  Idz pan Panie Marcinie do judekosciola i tam spotykaj sie judeokatolikami – idz Pan na spotkania roznoreligijne bo tu nie jest miejsce jak mi sie wydaje dla Pana.

  Idz Pan na spotkanie lezbijek i Gejow, pij Pan z nimi drinka, jedz kolacje , obiad i ogladaj TV

  Tu sa Prawdziwi Mezczyzni i Prawdziwe Kobiety

  Tu sa ludzie co uznaja Kare Smierci.

  Moim zdaniem Pan nie ma pojecia doglebnego o Katolicyzmie.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Życzmy, aby Bóg wymierzył im sprawiedliwość.

 9. zagrypiona said

  No coz, wszelkie tego typu zbrodnie moga byc inspirowane/wykonywane tylko przez PSYCHOPATOW. PSYCHOPACI robia to wszysto ze strachu, i w tym sa jak zwierzeta (albo i gorzej). Sa tak zli ze az paralizuje ich ze strachu przed tymi ktorzy maja kregoslup moralny. Dlatego tym pokurczom fizyczno moralnym nie pozostaje juz nic innego jak fizyczna eliminacja tych co maja konkurencyjny (a wrecz przeciwny ich systemowi) system moralny. NORMALNYM zdrowym psychicznie ludziom takie zachowanie wydaje sie irracjonalne. PSYCHOPATOM jest to na reke. PSYCHOPATOM jednak tego malo, jeszcze musza pokreowac sie na ofiare, zeby bron Boze nikt nie smial chocby pomyslec ze to oni, biedne wyzynane owieczki mogly sie doposcic takich zbrodni. Normalny niepsychopatyczny narod, rzekomo taki ucisniony, z prostym kregoslupem moralnym nie czynilby drugiemu co mu nie mile.

  PS. Teraz POLACY powinni napisac jakas kiazke w stylu grossowskim (jedyna roznica ze oparta bylaby na FAKTACH). Rozpromowac ksiazeczke ta na calym swiecie kanalami oficjalnymi i nieoficjalnymi, moze nawet i anonimowo – po co narazac zycie autora. Chociaz znajac zycie to PSYCHOPACI nie znajac kierunku skad idzie atak gotowi sa rozpieprzyc wszystko wokolo… Ale co tam, lepiej zginac o prawde niz zyc w oceanie psychopatycznego lajna. Moze ta czesc oczadzialych ‚polakow’ wciaz pieprzaca bzdury ze to Rosjanie zgotowali katyn Polakom wreszcie by odczadziala.

 10. Krzysztof M said

  Jeżeli dla obrony konieczne jest zabijanie, co należy zrobić?

 11. zagrypiona said

  @ 10 Krzysztof M

  To troche skomplikowane, trzeba by zdefiniowac obrone, bo np UNE moga powiedziec ze robia co robia dla obrony (no w koncu antysemityzm dziki szaleje), albo USA, jezdzi i morduje w obronie przed rzekomym terroryzmem. W tych 2 przypadkach zabijanie jest moim zdaniem niedozwolone. To juz raczej jest atak a nie obrona.

  Ale jak ktos mnie atakuje na moim wlasnym terenie, to juz inna historia. Wtedy wszystkie chwyty dozwolone powinny byc.

 12. Wojciech Właźliński said

  Ten główny artykuł z żydowskiej prasy przypomniał mi dawne czasy z początków po solidarnościowego okresu. Powstał wtedy tygodnik Gazeta Polska, chyba pierwszy albo jeden z pierwszych dostępny w Chicago. Bardzo trudno dostępny ale dla chcących było to łatwiejsze. Było to coś zupełnie niebywałego ze względu na treść. Zdaje się że do Chicago był przywożony przez pilotów lub stewardesy.
  Zapamiętałem , miedzy innymi, podobny artykuł pisany przez Żyda z Izraela opisujący jakiś mord katyński w którym on był jednym z egzekutorów. Opisywał trochę szczegółów i to dosyć obrazowo i że było to dla niego straszne. Był prostym Żydem i musiał wykonywać co jego zwierzchnicy, Żydzi, mu kazali. Dziwiłem się że cos takiego wydrukowano w Izraelu.
  Inny artykuł z tego samego tygodnika i z tego samego okresu (same początki bo później to się zmieniło) na temat wykupienia za 10 milionów $ całej masy dokumentów z wczesnego okresu rewolucji bolszewickiej. Nazywało się to że Rosja nie ma pieniędzy na właściwe zabezpieczenie tych materiałów i Izrael wspaniałomyślnie wykupił je za 10 milionów $ żeby je ratować przed zniszczeniem.
  Jeszcze inny artykuł na temat stworzenia jakiejś dużej katedry na Uniwersytecie Jagiellońskim, (pierwsza nowa katedra w tym okresie) nie pamiętam nazwy ale cos żydowskiego, hebrajskiego czy judejskiego. Było tam nieco szczegółów z organizacji tej katedry z których autor wnioskował że jest to coś w rodzaju ambasady albo czegoś z uprawnieniami na poziomie vice ministerstwa.

  Ten tygodnik był dla mnie fascynujący ze względu na treść i tematy zupełnie niespotykane wcześniej ani w Polsce ani w Stanach. Niedługo później to się skończyło. Archiwa z tego okresu byłyby ciekawe ale nie było jeszcze wtedy skomputeryzowania a tym bardziej internetu.

 13. Marcin said

  ad 7

  Proszę mnie nie obrażać bo to tylko świadczy o braku wychowania! Ktoś chyba nie czyta Biblii i nauk tam zawartych! Ktoś chyba za bardzo uwierzył w doktryny kościelne i żyje wg nich zapominając co jest napisane w Biblii! Nie cierpię Żydów, ale życząc im śmierci czy kary śmierci stajesz się taki sam jak oni! Oferta Boga jest prosta: dekalog i wolna wola!

 14. z zezem said

  DEWOT szaleje.
  „…UCHOWAJ,PANIE BOZE!TAKIEJ POBOZNOSCI”.

 15. JO said

  Panie Marcinie, ja b Pana nawet lubie i dlatego pytam czy Pan jest ograniczony mentalnie? Gdzie ja nawoluje do zabijania Zydow? Ja nawoluje do kary dla zbrodniazy. Ta kara jezeli jest zasluzona a moim zdaniem jest – jest kara Smierci. Prosze Pana Boga w wymierzenie sprawiedliwosci. Moim zdaniem ta sprawiedliwoscia dla Katow jest Smierc.

  Co do Zydow to Pan nie czytal moich postow….jakie ja mam do nich podejscie….

 16. JO said

  13. „…Oferta Boga jest prosta: dekalog i wolna wola!”

  + DWA MIECZE

  ..oraz wiele innych Nauk. Poza Dekalogiem Pan Jezus Nauczal rowniez, jak sobie dobrze przypominam. To co Pan wymienil to Stary Testament tylko a gdzie Nowy Testament Panie Marcinie?

 17. JO said

  ad.13. … a gdzie 2000 lat Nauczania Pana Jesusa za Pomoca Ducha Swietego w Sw K Katolickim?

  Nie chce byc zlosliwy ale Pan opiera sie na nauce judeokatolicyzmu….

 18. 166 bojkot TVN said

  No wreszcie coś więcej o Widro, o którym i tu dawno pisaliśmy, ściągając tekst z www. polonica. net.
  Ale dla wielu wyznawców teorii „wyzwolenia” Polski przez Armię Czerwoną, będzie wiadomość o masakrze w Trzebusce, o której nawet miejscowi bali się mówić. No i rozkazodawca marszalek Iwan Koniew „wyzwoliciel” m.in Sandomierza i Krakowa, dotychczasowy bohater, uhonorowany wieloma pomnikami.

 19. 166 bojkot TVN said

  No wreszcie coś więcej o Widro, o którym i tu dawno pisaliśmy, ściągając tekst z www. poloni.a. net.
  Ale dla wielu wyznawców teorii „wyzwolenia” Polski przez Armię Czerwoną, będzie wiadomość o masakrze w Trzebusce, o której nawet miejscowi bali się mówić. No i rozkazodawca marszalek Iwan Koniew „wyzwoliciel” m.in Sandomierza i Krakowa, dotychczasowy bohater, uhonorowany wieloma pomnikami.

 20. Marucha said

  Czy 166 może pokazać palcem tych wyznawców teorii „wyzwolenia” Polski przez Armię Czerwoną?
  Czy też są to, jak zwykle, puste słowa bez pokrycia, z gatunku „członków TPPR” i pustej puszki po Coca Coli?

 21. 166 bojkot TVN said

  Tak, mam ich w bezpośrednim otoczeniu – już dostali link do tej strony ….

 22. Marcin said

  Proszę jeszcze o jakieś przykłady kiedy to i gdzie w Nowym Testamencie jest napisane ,że trzeba używać tych tzw 2 mieczów? Nie Panu jest osądzać bo żaden człowiek nie ma takiej mocy i kiedyś osądzi Nas wszystkich! Opieram się, ale na tym co jest napisane w Biblii i koniec! Reszta mnie nie interesuje ile razy ksiądz kucnął i się przeżegnał!

 23. — Do 3 Pan Marcin — Ale o sprawiedliwosci stania sie
  za dosc , mozna zyczyc .
  Do Pana JO — Smierc nie jest kara , jest rzeczy porzadkiem .
  Do Pana Krzysztofa z 10 — Bronic sie to obowiaze
  Jesli zas chodzi o Biblie , wyrazane byly juz tu zdania , moje tez ze cale rozdzialy Starego Testamentu , zawieraja tresci niezgodne z naukami Kosciola Katolickiego .

 24. 166 bojkot TVN said

  Oto inne szokujące wyznania – próba eliminacji Polaków prawie się powiodła, metody i środki dawno opanowane i sprawdzone.

  http://alexirin.wordpress.com/2011/01/29/6117/

  Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.
  Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.
  Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali. Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym.

  Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi. Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.

  W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile. „Jestem przekonany że mówi prawdę”, to słowa które Springer napisał do mnie. ” Osobiście sprawdziłem dużą ilość emaili adresowanych do niej i przysłanych przez ludzi poddanych kiedyś praniu mózgu, zgwałconych, seksualnie molestowanych itd. Wielu z nich potwierdziło mi jej wersje historii. Nie mam więc powodów by wątpić iż Svali była częścią Illuminati od momentu urodzenia.” Ja również wierze Svali ponieważ jej opowieść potwierdza moje dotychczasowe badania i zebraną wiedzę. Wszystko tutaj do siebie pasuje: od źródła spisku które tłumi prawdę dla ludzkości po oddanie sekretnej technologii Chińczykom przez Clintona czy raporty o przygotowywanych obozach koncentracyjnych. Wyjaśnia dlaczego ludzie których znam działają w takiej konspiracji.
  Dziękuje Svali za tą przerażającą ale bardzo przydatną wiedzę która pozwala nam zrozumieć świat w którym żyjemy. Mój przyjaciel nalegał bym wystrzegał się oszustwa i zaproponował by potwierdzić wersje Svali. Zgodziłem się. Zapraszam czytelników do zapoznania się z jej świadectwem i wyrobienia na ten temat własnego zdania. Za ich pozwoleniem, zamieszczam cześć korespondencji ze Svali z CentrExnews.com H.J. Springera.(..)

 25. JO said

  Panie Marcinie. Nie mam przy sobie Biblii teraz – ale tu nie raz cytaty padaly slow Pana Jezusa o sprzedaniu ubrania i kupnie mieczy – tylko dwoch mieczy. Ja to interpretuje, czlowiek ma prawo do obrony do walki w obronie. Pan Jezus kazal kupic tylko dwa miecze a wiec uwazam, ze przekazuje Nam, ze walczac w obronie slusznej sprawy nie potrzebujemy arsenalu nie wiadomo jak wielkiego bo Pan Bog jest z Nami i wygrana jest zapewniona…..

  Ja nigdy nie osadzam czlowieka – to tylko – jak Pan zauwazyl – moze Pan Bog. Ja osadzam owoce i po owocach czyny czlowieka a do tego kazdy ma obowiazek bo sam Pan Jezus powiedzia , ze po czynach ich poznacie.

  Prosze nie odbierac mojej ostrej krytyki jako napadu na Pana, taki mam styl wypowiedzi – pelen pasji ale tak na prawde nigdy w zamiarze nie mam obrazic czy skrzywdzic czlowieka-dyskutanta. Sam mile wiedze jak ktos ostro krytykuje mnie – to powoduje, ze mozemy sie budowac na wzajem a nie czczymi pochlebstwami ugruntowywac „stagnacje nietworcza”

  To co Pan napisal , ze czyta Pan Biblie jest bardzo radosne – malo jest osob w Polsce, ktore czytaja Biblie. Ja podpowiem, ze warto ja czytac poprzez Mszal Rzymski i Materialy Roznych Soborow tlumaczace Biblie. Czytanie samej Biblii bez interpretacji Sw Kkatolickiego prowadzi na manowce, w ktorych tkwia sekty reformatorskie i sam judeokatolicyzm….

 26. JO said

  ad.23. „Do Pana JO — Smierc nie jest kara , jest rzeczy porzadkiem .”

  Jak zwal tak zwal. Dla mnie skazany na smierc dla porzatku – ponosi kare za swoje uczynki. Jednak osadu jego osoby – skazanego – dokonuje tylko Pan Bog, bo tylko Pan Bog widzi jego dusze w calosci i przyczyny jego dzialania oraz kazda decyzje i mysl.

 27. lopek said

  Une mordowały ale kto myśli, że już nie mordują – ten kiep!

 28. Bloew said

  Polecam książkę Henryka Pająka „Rosja we krwi i nafcie”, tylko po tej lekturze można dogłębnie zrozumieć jak bardzo naród polski i rosyjski został umęczony przez naród żydowski i ich chorą doktrynę syjonistyczną. Jak bardzo żydzi w następnych pokoleniach wykorzystują tą zbrodnię do celów politycznych by znów podzielić nasze narody dla własnych celów widać jak na dłoni. Kiedy my odzyskaliśmy wolność w 1918r by stracić ją w maju 1926r, Rosjanie stracili ją w październiku 1917r w moim przekonaniu odzyskując ją dopiero z dniem objęcia prezydentury przez Putina, my po 1926r jeszcze nie odzyskaliśmy wolności ani na moment.

 29. Marcin said

  Biblia nie została napisana przez Boga po to aby ktoś inny miał mi ją interpretować a zwłaszcza KK, który jest i składa się z ludzi takich jak Pan i Ja! Ludzi, którzy kiedyś sprzedawali odpusty i ewangelizowali przemocą! Oprócz czytania Biblii staram się też żyć wg Niej Panie Jo o czym zapomina większość katolików!

 30. Marucha said

  To znaczy, że p. Marcin nie jest chrześcijaninem. Ponadto uważa się za mądrzejszego od np. największego filozofa i teologa wszechczasów, św. Tomasza z Akwinu, który był wierny Kościołowi.

  No cóż, nie p. Marcin pierwszy i nie ostatni…

 31. JO said

  Panie Marcinie,

  Powiem jak kazdemu w takiej sytuacji jak teraz. To forum nie jest dla Pana miejscem. Tu spotyka sie elita Sw Koscila Katolickiego to znaczy ludzie, ktorzy przychodza i blagaja o wiedze Swietego Magisterium Kosciola Katolickiego. Tu sa osoby wylacznie,ktore nie neguja Prawd wiary. Osoby takie jak Pan moga czytac ale nie maja prawa glosu, poniewaz ” zasmiecaja” swoimi postami rozmowe, ktora dla Nas Katolikow jest b wazna – my tu budujemy sie nawzajem oraz szukamy odpowiedzi na dreczace Nas pytania i problemy, szukamy drogi wyjscia…

  Ten portal jako chyba jedyny jest wylacznie Katolicki – Tradycyjnie Katolicki. Dopuszczajac do Glosy Pana i takich jak Pan powodujemy, ze dopuszczamy glos Szatana z ktorym sie nie dyskutauje…..

  Jezeli Pan chce glosic swoje wywody – to prosze isc do Baptystow , sekt reformackich ale nie pozwalam Panu na gloszenie cherezji TU.

  Jezeli natomias Pan poszukuje odpowiedzi na swoje pytania tak by znalezc sie i byc czescia sw Kosciola Katolickiego – to tak prosze pytac ale kazda odpowiedz w sprawie KKatolickiego, ktora tu uznana zostanie za oczywista – i zatwierdzona przez Pana Gajowego – musi Pan uznac za fakt i kropka – bezdyskusyjny fakt .

  Tu Panuje Chierarchia – tu nie ma rownych. Elite nalezy sluchac – jezeli sie jej nie slucha to sie wylatuje z tad, bo nikt tu Panu nie pozwala obrazac Sw Magisterium Kosciola Katolickiego i z nim dyskutowac probujac wprowadzic swoje filozoficzne wizje.

  Jezeli Pan jest inteligentny to Pan bedzie sie odzywal tak jak nalezy a jezeli Pan nie uzyje swej inteligencji – kazdy tu bedzie Pana traktowal jak Maciciela – tredowatego, napastnika, obcego…..

 32. Marcin said

  To więc kim jestem Panie Marucha? Czy człowiek żyjących wg Pisma Świętego i wyznający Boga w Trójcy Świętej nie jest Chrześcijaninem to dla mnie bynajmniej jest dziwne?!

 33. JO said

  Byc chrzescijaninem to oznacza byc Katolikiem czyli ortodoksyjnym wierzacym w Nauke Pana Jezusa, czyli Chrzescijaninem byc to byc Tradycyjnym Katolikiem.

  Pan jest sekciazem, ktory lize teksty Sw Magisterium KKatolickiego i interpretuje je wg siebie i zyje wg interpretacji swojej a nie Pana Boga Nauki.

  Czy Pan wie, ze Biblia to Ksiazka , ktora opracowal Kosciol Katolicki? Jak wiec Pan chce byc madrzejszy od tworcy Biblii? To co Pan robi jest nonsensem. To tak jak gdyby Pan Mowil o przezyciach akcji porodowej dziecka – bolu, przezyciach zwiazanych z poruszaniem sie dziecka w lonie matki…etc,etc… bedac mezczyzna….

  Pan bladzi.

 34. Marcin said

  Potrzebujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania Panie Jo to czytajcie Biblię! A Pan w dodatku powinien zaglądać również do słownika języka polskiego!

  Pan JO mieszka od dawna za granicą.
  A co do czytania Biblii, to przodują w tym Świadkowie Jehowy – admin

 35. Marcin said

  Jeżeli Pan Jo nazywa Biblię książką to ja już podziękuję! Moja ciocia też już mieszka za granicą od bardzo dawna ale zawsze posługuje się piękną polszczyzną!

 36. Marucha said

  Chyba nie piękno polszczyzny jest istotne w tej dyskusji… lecz wielka pycha, która każe ludziom rozumieć Boga „na własną rękę” i odrzucać skumulowaną mądrość Kościoła, zgromadzoną przez 2000 lat.

 37. Marcin said

  Nie jestem Świadkiem Jehowy Moi Drodzy!

 38. Wojciech Właźliński said

  Klasyka dyskusji, nasuwa się na myśl, – polskiej a może raczej polsko języcznej. Moze jeszcze bardziej klasyka w tego rodzaju tematach. Z 35 wypowiedzi tylko 3 lub 4 na temat.

 39. Marcin said

  Czy możecie mi łaskawie wskazać, w którym miejscu Pismo Święte mówi, że potrzebuję tłumaczy/interpretatorów Słowa Bożego?

 40. Marucha said

  Skoro, jak Pan twierdzi, wierzy Pan w Trójcę Świętą – to powinien Pan uznać, iż Chrystus nie założył Kościoła dla żartu i nie po to, żeby „wolnomyśliciele” zbawiali się na własną rękę.

 41. Marcin said

  Nie zaprzeczam Panie Marucha, że Jezus Chrystus nie założył Kościoła ( dla żartu czy nie )ale czy na pewno był to KK od początku? Cały czas poszukuję odpowiedzi na wiele pytań dotyczących genezy KK i jak to się wszystko zaczęło i kiedy Chrześcijanie stali się Katolikami?!

 42. Rysio said

  re 3. „….Nikomu nie wolno życzyć śmierci, nawet swoim wrogom!…….”

  Eeeeeee tam, wolno, wolno.
  Mamy świetych korzy zabijali.

  Jak na ten przyklad Święty Maurycy.
  Święty z dwoma mieczami.

  Na tym obrazku Święty Maurycy zabija rzymskiego cesarza Flaviusa Claudiusa Julianusa.

  zahttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/Saint_Mercurius_killing_Iulian.jpg

 43. Rysio said

 44. Wacław L said

  Do Pana Marcina,
  „Tyś jest opoka, a na tej opoce zbuduję kościół mój i tobie dam klucze królestwa niebieskiego” To słowa Chrystusa Pana Naszego do Św. Piotra, pierwszego Papieża. Są one uwiecznione po łacinie na kopule Michała Anioła w kościele św. Piotra w Rzymie, także dla tych, którzy którzy mają jakiekolwiek wątpliwości odnośnie jedynej drogi do Zbawienia poprzez tylko i wyłącznie Kościół Katolicki (powszechny), Rzymski (Piotrowy).
  Tak na początek polecam,
  Piotr kard. Gasparri, „Katechizm Katolicki”
  Dr. F. K. Seppelt dr. K. Löffler
  „Dzieje Papieży od początków Kościoła do czasów dzisiejszych”
  Poznań 1936,
  Św. Augustyn, „Wyznania”, „Państwo Boże”
  Św. Tomasz z Akwinu, „Suma teologiczna”, „Kwestie dyskutowane o prawdzie”, „Traktat o człowieku”.
  Św. Faustyna Kowalska, „Dzienniczek”.
  Jak Pan to przestudiuje, przemyśli i dobrowolnie przyjmie, to dobry początek ma Pan za sobą. Po tym można zasiąść do studiowania Pisma Świętego. A i nasze tu dyskusje będą sensowniejsze, o co prosi Pan Gajowy, Jo oraz moja skromna osoba prosimy.
  Pozdrawiam Pana serdecznie.

 45. Marcin said

  Wciąż to nie jest odpowiedź na moje pytanie!

 46. Marucha said

  „Cały czas poszukuję odpowiedzi na wiele pytań dotyczących genezy KK i jak to się wszystko zaczęło i kiedy Chrześcijanie stali się Katolikami?!”

  1. Geneza KK jest opisana w Ewangelii: „A ja ci mówię, że ty jesteś Piotr, na tej skale zbuduję kościół mój i bramy piekielne go nie przemogą”
  2. Chrześcijanie to katolicy. Inne religie zwące się chrześcijańskimi to herezje. Tak zawsze nauczał Kościół.

 47. aga said

  Katolika prócz Ewangelii obowiązuje rownież Tradycja i Swięte Magisterium KK,
  bo inaczej juz dawno utonelibysmy w morzu sekt / za przyczyna unych i podszeptywanego przez unych tzw.”wlasnego rozumu” / jak to szanowny pan Marcin tonie.Choc wydaje mu się ,ze nie.

 48. Marcin said

  Wciąż „masło maślane” Panie Marucha! Proszę bardzo o nie żonglowanie symbolami zawartymi w Ewangelii i wmawianiu jakiejś hierarchicznej struktury Kościoła ( do postu 44 )a prawo głoszenia Ewangelii, został przyznany nie tylko Piotrowi i apostołom, ale także wszystkim wyznawcom Chrystusa!

 49. Marucha said

  No cóż, niech Pan dalej idzie własnym rozumem. Ma Pan wolną wolę. Może Pan zignorować to, co przez całe wieki głosili i pisali ludzie od nas mądrzejsi. Życzę powodzenia w prześcignięciu Św. Tomasza i Św. Augustyna.

 50. Marcin said

  Tu nie chodzi o „żadne wyścigi” i nigdy nie chodziło Panie Marucha! Człowiek jest tylko człowiekiem ( świętość zostawmy Bogu ) a Słowo Boże jest niezmienne od początku do końca! A i św Augustyn miał pewne wątpliwości co do papiestwa i postrzeganiu tego jako opoki Kościoła! Pozdrawiam Państwa i dziękuję za wszystkie uwagi!

 51. JO said

  ad.50. Idz i nie wracaj czlowieku z takimi bredniami bo nikt tu ciebie nie chce z nimi.

 52. jn said

  @ Marucha & JO
  Pański cytat z PŚ „1. Geneza KK jest opisana w Ewangelii: „A ja ci mówię, że ty jesteś Piotr, na tej skale zbuduję kościół mój i bramy piekielne go nie przemogą”
  a za chwilę Pan Jezus mówi do Piotra (ew. Mateusza 16,23 )”a On obruciwszy się, rzekł Piotrowi :Idź precz ode mnie, szatanie! Jesteś mi zgorszeniem, bo nie myślisz o tym, co Boskie, lecz o tym, co ludzkie.
  Więc może to wytłumaczycie?To też brednie?

 53. Cham Wiejski said

  Tu nie trzeba gajowego, aby odpowiedzieć na brednie #52.
  Poczytaj sobie, durniu, nie oderwane od siebie cytaty, ale we właściwym kontekście!
  Ponieważ jesteś durniem, w dodatku mającym złą wolę, wyjaśniam nie tobie, ale tym, którzy może nie wiedzą: Jezus w ten sposób skarcił Piotra, który choć święty, nie był bez grzechu. Ale nigdy się go nie wyrzekł i jego to uczynił pierwszą głową Kościoła.

 54. Cham Wiejski said

  A w ogóle nie rozumiem, po co tu przychodzą różne oszołomy, żeby dyskutować z nami religię katolicką.
  Czy naprawdę myślą, że zachwieją naszą wiarą albo nas przekonają?
  Niech spadają na fora dla Mormonów, Świadków Jehowy i Adwentystów. Tam będą mieć od cholery swobody rozważań.

 55. jn said

  @ 53
  Chyba tytułujesz się szczerze, a z twojej wypowiedzi wnoszę, że durniem nie jesteś ale kulturalnym człowiekiem, tylko inaczej.

 56. Wojwit said

  Znów trzeba będzie pozamiatać Gajówkę…

 57. jn said

  Pozamiatać i czosnku wywietrzyć!

 58. 166 bojkot TVN said

  Może trafi tu kandydat PiS na prezydenta Warszawy pan dr inż. arch. Czesław Bielecki, i poczyta co ma do powiedzenia prof. I.C.Pogonowski, Polak niezjudaizowany: http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=10952&Itemid=4

  Wybielanie kolaboracji Żydów z władzami sowieckimi jest uprawiane przez Jana Tomasza Grossa i Marcina Urynowicza, historyka z IPN, który ignoruje takie źródła jak raport Jana Karskiego. Karski, według opinii wyrażonej w rozmowie ze mną przez Jana Nowaka Jeziorańskiego, po opublikowaniu książki „Tajne Państwo” („Secret State”) uległ szantażowi działaczy żydowskich i podporządkował się żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, charakteryzowanemu przez profesora Normana Finkelsteina jako banda oszustów. Ważne jest to co Karski pisał wcześniej na temat haniebnej i masowej kolaboracji lewicowych i oportunistycznych Żydów na terenach okupowanych przez ZSSR.

  Trzeba pamiętać, że Marszałek Józef Piłsudski w 1921 roku zgodził się na przyjazd ze Związku Sowieckiego ponad pół milion Żydów, którzy absolutnie nie mieli nic wspólnego z kulturą polską i byliby na przykład we Francji kwalifikowani jako bez-państwowi, podczas gdy w Polsce nadano im pełne prawa obywateli polskich. Ludzie ci w Polsce byli częścią bardzo liczebnej biedoty żydowskiej i nie mieli żadnego szacunku dla walki Polaków o przetrwanie jako naród na ziemiach piastowskich, które Hitler chciał włączyć do „1000-letniego Reichu” po zaludnieniu ich przez etnicznie czystych Niemców w wielkich Niemczech „od Renu do Władywostoku”.

  Plan Wschodni Hitlera przewidywał ludobójstwo 51 milionów Słowian, Polaków i Ukraińców. Z końcem wojny Niemcy mieli duże zasoby gazu wyprodukowanego w tym celu. Niemcy więzili w Sachsenchausen Banderę i innych Ukraińców, którzy ogłosili niepodległość Ukrainy we Lwowie w 1941 roku. Trzeba pamiętać, że Niemcy wymordowali w komorach gazowych mniej Żydów niż zabili głodem i pragnieniem jeńców sowieckich, jak to opisuje Timothy Snyder w swojej niedawno opublikowanej książce „Bloodlands: Europe Between Hitler i Stalin”.(..)

  Trochę nie rozumiem jak taki „wyjątkowy” Żyd może żyć wśród szumowin i niekoszernych, antysemickich, oszołomów?

 59. revvers said

  IL jak terroryzuje w Gazie, systematycznie bombardujac szkoly, szpitale, infrastrukure miasta i regionu.

  O tym malo w gajowce, a co dopiero z hucpomediach *ydolandu.

 60. Krzysztof M said

  Józek wpuścił do Polski pół miliona żydów w 1921-szym. OK. Jednak niewielu wie, że „nasz” były premier, a dziś doradca jakiegoś VIP-a, Jan Krzysztof Bielecki podpisał umowę, na mocy której czujący zagrożenie Chińczycy z Hong-Kongu mieli prawo osiedlić się pod Szczecinem. 🙂 A to w związku z przejściem Hong-Kongu spod zarządu brytyjskiego pod zarząd chiński. 🙂

  Podpisał także umowę z Niemcami, na mocy której pas przygraniczny niemiecki (100km szerokości) miał być pasem zieleni i rekreacji, a analogiczny, 200km pas przygraniczny polski miał być miejscem na odpady, śmieci i na lokalizację przemysłów tzw. brudnych. 🙂

 61. 166 bojkot TVN said

  60/
  Pod sąd JK Bieleckiego i sznur …
  Więc to ten facet sprowadził Chińczyków? Ciekawe ile mu za to zapłacili? Kupcy z Hong-Kongu musi biedni nie byli….

  166 wielce się dziwiło, jak w 2004 jechało do Berlina i widziało po polskiej stronie zrujnowane zaniedbane przygraniczne okolice, a po stronie niemieckiej piękne sielskie krajobrazy, stada krów niemieckich, wielkie niezabudowane przestrzenie i autostrada bez ograniczenia prędkości.

  Jeśli jest taki układ, podpisany przez JK Bieleckiego, to co jeszcze ten facet robi wolny? I dlaczego Trybunał Stanu jest bezrobotny, czyli po prostu opie.dala się?

 62. 166 bojkot TVN said

  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/15182,kto-dal-kase-na-gaz-w-auschwitz

  Kto dal kase na gaz w Auschwitz

  i dlaczego Polska ma ja oddac panstwu Izrael

  To co wyprawiaja zydowskie kartele finansowe,przygotowywujace sie do skoku na polska kase,to juz przesada,banda tuska,komora,czeka na okruchy z zydowskiego stolu a polacy spia bo co,bo jak leb podniosa to beda
  ANTYSEMITAMI
  Wiec przedtawiam Panstwu tych sponsorow Adolfa,a co to to do cholery ktos powie,przeciez to zydzi!!! a co nie moga byc zydami,co jest antysemityzm czy co???

  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.(…)

 63. […] Można przyjąć za pewnik, że zależało zapewne Kalksteinowi na obecności delegacji żydowskich działaczy w jego wyprawie. W ten sposób Kalkstein mógł podkreślić fakt, że w Katyniu leżą pogrzebani także “polscy” Żydzi. No i w  ten sposób odwracał ten żydowski patriota uwagę od tego, że odpowiedzialność za zbrodnię w Katyniu ponoszą Żydzi  z NKWD. https://marucha.wordpress.com/2011/01/31/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowa… […]

 64. grzanek said

  Kwiatki typu „Żyda Berii” podważają, niestety, wiarygodnosć tego artykułu. Myślę, że artykuł jest obliczony na wywołanie sensacji. Lepiej się skupić na Żydach, o których wiadomo, że faktycznie mordowali Polaków w Katyniu, jak Solomon Rafajłowicz Milsztejn, i in.

 65. walerianda said

  SZANOWNY I RELIGIJNY PANIE MARCINIE Pokonawszy tysiące kilometrów stanąłem 13-go stycznia tego roku przed Polakiem oskarżonym o dokonanie okrutnego mordu w Jedwabnem, oskarżonym przez dwie niepiśmienne Żydówki i na podstawie wymuszonych torturami przesłuchań dokonanych przez Żydów. Stanąłem przed Nim jako Polak i wysłuchałem ciążącego na Nim komunistycznego wyroku „Sądu ” P R L-u potwierdzonego przez I P N dwa lata temu. Chciałbym aby pan stanął przed tym Człowiekiem u schyłku jego życia i spojżał Mu w oczy. Niczego więcej nie pragnę, niczego więcej ….Walerian Dąbrowski.

 66. […] głównie oficerów rezerwy, wymordowano wiosną 1940. Katami Polaków była żydowska NKWD. https://marucha.wordpress.com/2011/01/31/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordow… Ofiary, od miesięcy trzymane w niewoli, dowożono na miejsce kaźni przymusowo i mordowano […]

 67. sawidera said

  ……………to wszystko doslownie sie lepi do rak ,ze czlowiek by je myl i myl z tego calego …………..gowna.bo gdzie nie wejdziesz to poprostu ……………..smierdzi, Skonczy sie to kiedys??????????????

  ………..czy mozna dozycspokojnie swoich dni ……………..brrrrrrrrrrrr widze ,ze to trudne byc bedzie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: