Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Astronomowie zaczynają sypać

Posted by Marucha w dniu 2011-02-27 (Niedziela)

Odżegnujemy się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści merytoryczne podane w poniższym artykule – co nie oznacza, że weń nie wierzymy, ani że wierzymy. Nie damy się też wciągnąć w żadne sensowne polemiki na temat planety Nubiru. – admin

Lorenzo Lorio, astronom z Cornell University w USA opublikował krótką analizę anomalii ruchu obiegowego Księżyca wokół Ziemi, które zostały wykazane za pomocą pomiarów laserowych jego odległości od Ziemi w ciągu ponad 38 lat. Okazuje się, że anomalie są tak znaczące, że nie da się ich wytłumaczyć za pomocą obowiązujących modeli wnętrza Ziemi i Księżyca, ani też obecnego modelu Układu Słonecznego.

Najlepszym kandydatem tłumaczącym anomalie byłaby planeta poza orbitą Plutona (Planeta X/Nemesis/Tyche), jednakże jej rozmiary musiałyby znacznie przekraczać najśmielsze przypuszczenia (czyżby więc ciemna gwiazda?). Niestety, obecność takiej „planety” nie zgadza się z teoretycznymi scenariuszami na temat istnienia takiego ciała i jego wpływu na inne planety Układu Słonecznego.

W związku z tym sprawa anomalii ruchu obrotowego Księżyca wokół Ziemi pozostaje otwarta.

Astronom nie wspomina jednak o możliwości wpływu grawitacyjnego i elektromagnetycznego wielkiej ciemnej planety, która mogłaby być znacznie bliżej niż ciemna gwiazda i stąd jej wpływ na Księżyc i Ziemię mógłby być większy niż odległego Nemesis. Taką planetą mogłaby być tajemnicza Nibiru, która rzekomo okrąża towarzysza Słońca – Nemesis po bardzo wydłużonej orbicie i co 3600 lat zapuszcza się w pobliże Ziemi powodując katastrofalne zakłócenia grawitacyjne i elektromagnetyczne.

Lorenzo Lorio wyraźnie daje nam do zrozumienia, że coś się dzieje w Układzie Słonecznym. Są to anomalie na tyle duże, że nie można ich wytłumaczyć w sposób konwencjonalny. Sam fakt, że sięga on po ośmieszane dotąd teorie istnienia ciemnego towarzysza naszego Słońca, dowodzi, że w świecie naukowym zaczęła się cicha rewolta. Co jest ukrywane przed opinią publiczną? Dlaczego naukowcy nie zajmują zdecydowanej pozycji „tak lub nie” wobec możliwości przelotu Nibiru w pobliżu Ziemi?

Anomalie księżycowe mogą być znacznie większe niż by wynikało z powyższego artykułu. Na Youtube pojawiły się materiały porównawcze faktycznych zdjęć Księżyca i tego jak powinien wyglądać:

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=NYglbymnihQ

Zdjęcia pochodzą z 19 grudnia 2010 roku, wykonane były w Anglii. Czyżby Księżyc był przekrzywiony o prawie 90 stopni?! Autor wspomina też o tym, że w ciągu ostatnich 2 lat Słońce pojawia się coraz niżej – w listopadzie jest tak nisko jak powinno być w grudniu!
Na podstawie tej oraz innych wspomnianych danych, autor wnioskuje, że to to Ziemia się przekręciła, o około 3 stopnie – najprawdopodobniej po tsunami w 2004 roku.
Natomiast obrót Księżyca wokół osi tłumaczy on wielką katastrofą, która mogła się na nim wydarzyć (uderzenie komety?)- tłumaczyłoby to efekt poświaty wokół naszego satelity przez jakiś czas możliwy do zaobserwowania. Można to zaobserwować na nagraniu innego autora:
http://www.youtube.com/watch?v=pSDKXaQwKvQ – zauważmy, że efekt poświaty dotyczy wyłącznie Księżyca, choć oczywiście może być też spowodowany przez zasłonięcie małą chmurą. W komentarzu autor tego nagrania uważa, że Ziemia jest znacznie „przekręcona”. Zob też tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=DGGkWMPbpOA
Dodatkowe elementy do nowych teorii na temat tego co się dzieje z Ziemią może wnieść prawidłowy chyba model ruchu Słońca i planet autorstwa irańskiego naukowca Nassima Harameina.


Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=-NH5yK3ZN54

Otóż zwraca on uwagę na to, że w przyjętym „płaskim” modelu zaniedbuje się ruch Słońca wokół środka Galaktyki, a ten jest najszybszy bo wynosi aż 0.2% prędkości światła. Jest to ponad 700 tysięcy kilometrów na godzinę! Trzeba więc tu też wziąć pod uwagę siły jakie działają na wszystie ciała w naszym Układzie z siłą Coriolisa włącznie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Coriolisa).

http://monitorpolski.wordpress.com

Komentarzy 13 do “Astronomowie zaczynają sypać”

 1. monitorpolski said

  Dodałem do artykułu źródło: a podst. On the anomalous secular increase of the eccentricity of the orbit of the Moon http://arxiv.org/abs/1102.0212
  Naukowiec nazywa się Lorenzo Iorio, a nie Lorio jak mylnie podałem.

 2. Krzysztof M said

  Ja sądzę, że to środek ciężkości Ziemi zmienił się w ciągu ostatnich lat. Wielkie masy Polaków nagle przemieściły się. I stąd ta zmiana środka ciężkości Ziemi. Jak tak dalej pójdzie, to Ziemia zacznie się poruszać ruchem mimośrodowym. A to już jest groźne…

 3. prosty said

  Nieśmiało zauważę, że wszelkie anomale „księżycowe” mają swoje odbicie w zakłóceniach ruchu satelitów, to z kolei powoduje błędne odczyty GPS. Nie chodzi mi oczywiście o taki GPS, jaki używamy na codzień w aucie, ale o precyzyjny, którym można określac położenie z dokładnością poniżej 1 cm! Chyba, że posługujemy się już zdeformowanym modelem Ziemi. Dyć przeca ten model powstaje od wielu, wielu lat. Jeżeli kto chce sobie podlasować nieco rozumek, może spojrzeć ot chociażby tu:

  http://www.igik.edu.pl/index.php/pl/geodezja/grawimetria/geoida

 4. stfu said

  Wszystko jasne. Tajemniczą planetę zamieszkują reptilianie, którzy raz na 3600 lat zmieniają swoich namiestników na planecie Ziemia. Dodatkowo przy okazji wprowadzają nas w nową erę (najbliższa to era wodnika), oraz zmieniają sposób docierania informacji ze Słońca, oraz zarazem ich kolor.

  Całe szczęście, że David Icke jest z nami.

 5. stfu said

  Racja panie Krzysztofie, wobec tego trzymajmy kciuki za nasze Słońce Peru, żeby sprowadził w końcu Polaków do Polski, niczym nowoczesny Mojżesz, a przy okazji uratował świat przed zagładą.

 6. Realista said

  re 2

  panie Krzysztofie nie ma pan racji.

  Jest pan z nauka na bakier.

  Srodek ciezkosci Ziemi sie przesunal z powodu coraz wiekszej wagi jaka ma panstwo Izrael.

  To jest tez naukowo udowodnione.

  Dodatkowo, ilosc bomb atomowych ktore tam sie znajduja tez odgrywa duza role.

 7. Ragnar said

  To bzdury! 3 stopnie to bardzo dużo zauważyli by to amatorzy a jakoś o niczym nie słyszę na forum astro. A David Icke to agent haha przechrzcił żydów na jakichś reptilian oczywiście na zlecenia tych pierwszych. Polecam dwa darmowe programy astronomiczne dla zainteresowanych Celestia i Stellarium. Pozdrawiam

 8. Wojwit said

  Czy agenturalnie czy też nie ale do nich pasuje. 🙂

 9. chemtrail said

  Nie do końca ważne czy to planeta x, czy mistyfikacja żebyśmy uwierzyli w planete x, y czy jakąkolwiek inną.

  Ważne jest, że od kilkudziesięciu lat une jak krety ryją pod ziemią, budując głęboko za nasze pieniądze gigantyczne struktury. Kretują tak ściśle tajnie poswięcając masę środków i energii na to.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 10. chemtrail said

  Z jakiś powodów chcą się gdzieś schować – a przed czym ?
  Czy przed nadchodzącym niebezpieczeństwem, czy przed przygotowywaną przez nich katastrofą- mniejsza o to.

  Trzeba się zastanowić co zrobić samemu – szczególnie że w kontekscie przepowiedni np. Ojca Klimuszki – Polska w ogólności terytorialnie ma przetrwać nadchodzące zawirowania ( w przeciwieństwie np do pozostałej części Europy)

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 11. „Tylko glupcy probuja sie ukryc przed gniewem Boga…”
  ==============
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. — Do Pan Chemtrail z 10 — Reptilianie chca sie gdzies schowac

  ? – Najlepiej niech wszyscy schowaja sie do butelki ,
  albo , moze raczej do puszki………

 13. Rysio said

  Reptalinie sa, wszedzie – najwiecej ich jest na poczcie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: