Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbych o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Zostaliśmy sprzedani. Znak „Bestii” jest wprowadzany obowiązkowo w Polsce.

Posted by Marucha w dniu 2011-02-28 (Poniedziałek)

Wyjątkowo, z uwagi na ważność tych informacji przedrukowuję je w całości z materiałów w sieci. Zauważcie, że czipy będą obowiązywać stopniowo we wszystkich krajach świata. Jest to więc pierwsza oficjalna akcja prywatnego, nie wybieranego demokratycznie Rządu Światowego! Czy dlatego zabito ś.p. Prezydenta RP by móc bezkarnie to wprowadzać? Czy dlatego obalane są dyktatury, które nie chciały się podporządkować ogólnoświatowej mafii?

Uwaga! Nowy dowód osobisty pozbawi nas praw do wolności!
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,uwaga-nowy-dowod-osobisty-pozbawi-nas-praw-do-wolnosci,16252.html

Chcesz być wolny nie odbieraj nowego dowodu osobistego (RFiD)!

Panie i Panowie, Szanowni obywatele RP… Drodzy rodacy zostaliśmy sprzedani za przysłowiowe judaszowe srebrniki… Polska stała się częścią systemu kontroli nad społeczeństwem w ramach projektów LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank) [czy raczej Lucifer’s Universal Criminal Identification System , przyp. monitorpolski].
Identyfikacja wykorzystująca technologie RFiD został wprowadzony w 1974 przez państwa zrzeszone w EWG. Procesor ten ma zadanie identyfikować, namierzać i kontrolować obywatela na odległość lokalizując i badając jego zachowania, zainteresowania, stan zdrowia, stan finansów oraz min: kryteria wyborcze i interakcje społeczne.
Dr Hanrick Edelman główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już w toku. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie, którego dr Eldeman przedstawił „BESTIĘ”: ((ang.) BEAST = Brussels Electronical Accounting Surveying Termina). Owa bestia jest komputerem umożliwiający katalogowanie ludzi przypisując im 18 liczbowy klucz kodowy. W pierwszej fazie projektu skatalogowano obywateli EWG. Moce przerobowe już pod koniec lat 70 umożliwiały skatalogowanie wszystkich istot żywych na naszej planecie!

Po udanym eksperymencie na grupie obywateli EWG (1974-1984) przeprowadzono szerokie testy na zwierzętach domowych i hodowlanych na całym świecie (min: w Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Anglii…).  Pierwszym krokiem dobrowolnego przyjęcia znakowania był strach przed tzw: terrorystami po ataku z 11 września… Obecnie wmawia nam się, że jest to bezpieczny system identyfikacji oraz bezpieczny system płatności bez stykowej. Jeśli zdecydujemy się na inwazyjną identyfikację RFiD zostanie nam wszczepiony chip biomedyczny pod skórę na ręce lub czole…
Idziemy w kierunku kontroli absolutnej obywatele USA i Hiszpani zostali podstępem zmuszeni do posiadania dokumentów iD opartych na technologii, RFiD ponieważ wedle władz tych państw istnieje żywe zagrożenie terroryzmem!!! Hiszpania podobnie jak USA są krajami testowymi, które zostały wskazane przez amerykański i europejski rząd cieni.

W europie głównymi działaczami idei Nowego Porządku Świata są członkowie Klubu Bilderberga to tajne stowarzyszenie w skład, którego wchodzą prawdziwe władze europy i świata bankierzy, finansiści i szare eminencje…Twórcą tego elitarnego klubu jest twórca unii europejskiej mason Józef Retinger, kolejna osoba po Brzezińskim manipulująca rządami całego świata. Listę członków Klubu Bilderberga (nie kompletną) znajdziecie tutaj: http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/06/bilderberg-meeting-spanien-tag-4.html…Niestety kompletna lista została usunięta przez atak na mój prywatny serwer w dniu 3.Czerwca.2010.  Data ta zbiega się z tajnym spotkaniem eminencji w Barcelonie.!!! Podobne losy spotkały nie tylko mój serwer (np. http://www.bilderbergmeetings.org/meeting_2010_2.html)

Technologia RFiD jest tylko wstępem wybadaniem czy ludzie są na tyle naiwni, aby wziąć udział w tym eksperymencie, który doprowadzi do zaproponowania wygodniejszego rozwiązania połączenia dowodu, legitymacji, paszportu i karty kredytowej wszczepianej w nasze ciało… Co prawda taki chip zasilany jest naszym własnym bioprądem jednak wypełniony jest szkodliwym litem, który może zostać zdalnie uwolniony doprowadzając w najlepszym przypadku do owrzodzenia organów wewnętrznych a w najgorszym śmierci nosiciela bio-chipu…Czy tego typu chip nie jest jednocześnie bronią, która może zostać użyta przeciwko nosicielowi? Czy osoby wszczepiające nie są terrorystami działającymi na niekorzyść osób znakowanych?!

Drodzy obywatele nie jesteśmy zwierzętami, aby nas kontrolować, aby kontrolować życie nasze i naszych dzieci…Czas skończyć z elitą pseudo intelektualnych bestii ubranych w miłe słówka i obietnice… Jeśli nie przetrwamy tej próby zrobią z nami wszytko kontrolując i niszcząc nasze marzenia i sny przerabiając je w materialną papkę…

Wszystkie te próby kontroli skończy się szantażem: jeśli nie będziesz mieć chipu nie będziesz mógł znaleźć pracy, założyć konta osobistego, zrobić zakupów, ubezpieczyć siebie i dzieci czy pójść do lekarza… Nowy dowód to działanie przeciwko człowiekowi i jego wolności. Nowy dowód to zagrożenie dla całego społeczeństwa i jego praw obywatelskich … Jeśli państwo szuka niewolników i posłusznych psów musi zrobić to gdzie indziej !!!

Państwo chce wiedzieć gdzie się poruszasz, w jakim towarzystwie się obracasz, w jakich manifestacjach bierzesz udział, na jaką partie oddajesz głos, kto cię ubezpiecza, ile wydajesz pieniędzy i ile zarabiasz… Panie Komorowski nie ładnie socjalizm miał swoje złe strony, władza kontrolowała i cenzurowała, ale rządy pseudo demokracji opartej na dyktaturze i kontroli to niedozwolone przestępstwo wobec narodu, którego jest Pan przedstawicielem…

Ta sprawa musi oprzeć się o niezależny trybunał w ramach, którego powinni zasiąść niezależni profesorowie i naukowcy. Bowiem trybunał europejski jest już stracony i przesiąknięty zarazą ogarniającą świat… Jeśli ideały Masonów opierały się na pięknej Idei Nowego Porządku Świata, to rząd cieni podszywając się pod te hasła buduje nam nowe kontrolowane piekło na ziemi…

Zdecydowanie odmawiam przyjęcia nowego systemu znakowania bydła, jakim jest nowy dowód osobisty!!! Jestem wolnym i niezależnym człowiekiem posiadającym prawo do prywatności i wyrażania wolnej opinii. Jako wolny człowiek mam prawo odmówić przyjęcia przedmiotu, który pozbawia mnie wolności osobistej! I zmusza obywatela do działania kontrolowanego!

Wojciech dydymus Dydymski

PS. Uważajcie także na telefony z zintegrowanymi systemami RFiD oraz kartami płatniczymi typu PAY Pass…one również zawierają wyspecjalizowany chip namierzająco -identyfikujący…Teoria spiskowa powoli staje się faktem…
PS 2. Dowód będzie rozprowadzany od 2011 roku, nowością jest fakt, iż będzie on wydawany każdemu obywatelowi tuż po urodzeniu…

Słownik pojęć:
1. LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank) Projekt ten zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę bio-chipa.
2. Nowy dowód info: http://wiadomosci.onet.pl/2184224,11,1,1,,item.html
3. RFiD: http://pl.wikipedia.org/wiki/RFID
4. Artykuł poświecony B.E.A.S.T: http://www.prawica.net/node/1564,
5. FDA- Amerykańska „Food and Drug Administration” pozwoliła na sprzedaż i wszczepianie ludziom pod skórę elektronicznego dowodu osobistego „VeriChip” produkowanego przez firmę „Applied Digital Solutions”. Urządzenie zawiera układ elektroniczny z zapisanymi danymi, które można odczytać, zbliżając do chipa specjalny odbiornik. „VeriChip” ma służyć przede wszystkim do przechowywania danych medycznych, które będzie można błyskawicznie odczytać w razie wypadku. Czy tylko wtedy? Oto jest pytanie…
6. Klub Bilderberga – http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
7. Josef Retinger – http://pl.wikipedia.org/wiki/Józef_Retinger Wiecej: http://www.eioba.pl/a131641/uwaga_nowy_dow_d_osobisty_pozbawi_nas_praw_do_wolno_ci#ixzz0xuvJT3Xh

Odcisk palca razem z paszportem
http://www.prawica.net/node/1564

1 listopada Niemcy wprowadzają, jako pierwszy kraj Unii Europejskiej, tzw. elektroniczny paszport. W przyszłym roku zrobi to także Polska.
Od końca sierpnia 2006 r. nasz kraj powinien wydawać nowe paszporty zawierające dane biometryczne. Na początku będzie to jedynie cyfrowy zapis owalu twarzy; do 2008 r. do paszportów mają zostać wprowadzone także odciski palców. Jak poinformował rzecznik ministra spraw wewnętrznych i administracji, Marek Gieorgica, w tej chwili w Polsce trwa program pilotażowy związany ze zmianami w paszportach. Sprawdzane są rozwiązania techniczne oraz odpowiednie procedury.

Biometria sposobem na terroryzm
Zamachy na Nowy York i Waszyngton w 2001 roku, zamachy na Bali w 2002 i wciąż rosnące zagrożenie światowym terroryzmem powodują, że szukamy nowych sposobów ochrony przed zagrożeniem. Jednym z nich jest biometria.
Pod tym pojęciem rozumiemy wszystko to, co jest związane z identyfikacją osoby na podstawie jej niepowtarzalnych cech fizycznych. Najbardziej popularnymi technikami biometrycznymi są:

 • rozpoznawanie linii papilarnych
 • geometrii dłoni
 • geometrii twarzy
 • rysunku żył
 • dna oka
 • cech charakterystycznych tęczówki oka.

Jedną z ciekawszych cech elektronicznych wzorców biometrycznych jest to, że w efekcie każdego procesu weryfikacji uzyskujemy inny model cyfrowy. Czyli prezentując wielokrotnie te same dane nigdy nie uzyskamy takiego samego wyniku.
Wszystko ze względu na sposób pobierania próbek biometrycznych. Za każdym razem użytkownik nieco inaczej przykłada palec do czytnika, robi to z różną siłą czy w przypadku systemów tęczówki oka patrzy pod innym kątem.Właśnie dlatego biometria gwarantuje bezpieczeństwo, a ponadto może być wykorzystywana w różnych sferach: państwowej, finansowej, czy bankowej.
Na pierwszy ogień idą jednak paszporty. We wdrażaniu nowoczesnych dokumentów przoduje Australia. Po atakach terrorystycznych na Bali rząd tego kraju wydał miliony dolarów na biometryczne paszporty. Technologia ta jest również pilotażowo używana w prawach jazdy, kartach urzędników państwowych oraz w kartach dla podróżujących samolotami.
Wprowadzenia paszportów biometrycznych od krajów europejskich zażądały Stany Zjednoczone. Chodziło głównie o państwa, których obywatele mogą podróżować do USA bez wiz. W lutym weszło w życie rozporządzenie Rady Unii Europejskiej, które nakłada na wszystkie kraje członkowskie, a więc i Polskę, obowiązek wprowadzenia takich paszportów.

Pokaż mi swój odcisk
W nowych paszportach na stronie ze zdjęciem umieszczony zostanie dodatkowo elektroniczny element – chip, zawierający dane o właścicielu dokumentu. Początkowo będzie na nim zapisane elektroniczne zdjęcie owalu twarzy, z czasem odciski palców. Służby, m.in. funkcjonariusze straży granicznej, będą mieć specjalne czytniki, przy pomocy których będą odczytywać informacje zawarte w chipie. Zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej, od marca 2007 r. w elektronicznym paszporcie będą tez zapisywane odciski palców posiadacza. Paszport będzie miał, jak do tej pory, formę książeczki, a chip biometryczny prawdopodobnie wpięty zostanie w okładkę.

Pojawiła sie również na stronie mała sonda: Czy biometria może ochronić kraje przed terroryzmem?

 • Tak, bo opiera się na indywidualnych cechach każdej osoby
 • Tylko wtedy, jeśli wszystko będzie prawidłowo działało
 • Raczej nie, terroryści znajdą w końcu sposób i na to
 • Nie, to pomoże tylko w tworzeniu świata totalnie kontrolowanego

Za wydanie dotychczasowego paszportu Niemiec płaci 26 euro; nowy paszport będzie kosztował 59 euro. Dotychczasowe paszporty zachowują oczywiście ważność i będą wymieniane sukcesywnie. Zakończenie tej operacji nastąpi jesienią 2015 r., kiedy ostatnie z tradycyjnych paszportów stracą ważność.
W Polsce to gigantyczne przedsięwzięcie ma kosztować około 25 milionów euro. Jak informował „Dziennik Zachodni”, pieniądze Polska znaleźć musi głównie we własnym budżecie. Nowe paszporty drukować będzie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych – informuje Jerzy Buchner z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jak mówi rzecznik ministra MSWIA Marek Gieorgica, zanim Polska zacznie wydawać nowe paszporty, konieczne będzie znowelizowanie ustawy o paszportach.
Podobnie jak w Niemczech, także u nas cała operacja będzie przebiegać stopniowo: nowym paszportem w pierwszej kolejności posługiwać się będą obywatele podróżujący do Stanów Zjednoczonych. Dotychczasowe paszporty nie stracą ważności. Nie będzie obligatoryjnej i natychmiastowej wymiany tych dokumentów. Osoby starające się o ten dokument będą musiały jednak przyjść do urzędu z wnioskiem. To ważna informacja, bo dotychczas istniała możliwość przesłania go pocztą.

Jak u Orwella
Biometria ma jednak także bardzo wielu przeciwników. Obawy dotyczą dostępu różnych instytucji do naszych danych.Ludzie boją się inwigilacji i totalnej kontroli, porównywanej często do wydarzeń ze słynnej książki Orwella „Rok 1984″.
Obrońcy praw człowieka w Irlandii wskazują również na znaczne ryzyko błędnych rozpoznań właściciela na podstawie danych biometrycznych ze względu na zawodność technologii. Testy przeprowadzone w Wielkiej Brytanii w związku z planami wprowadzenia biometrycznego dowodu osobistego pokazały, że wątpiący w skuteczność tej technologii mogą mieć rację. W testach, w których wzięło udział 10 000 Brytyjczyków, wykorzystywano komputerowy obraz twarzy, tęczówki i odcisków palców. Niestety, zanotowano sporo problemów z poprawnym wprowadzeniem i weryfikacją danych.
Istotna jest także bariera psychologiczna. Zdaniem psychologów, ludzie obawiają się składnia odcisków palców, bo to wywołuje u nich negatywne skojarzenia. Przypomnijmy jednak, że powoli musimy się do tego przyzwyczajać – już dziś przy wyjeździe za ocean amerykańscy urzędnicy domagają się od nas odcisków palców. (INTERIA.PL)
Jak widać zpowiadane przez Rotfelda prawie rok temu paszporty biomertyczne wejdą w życie :
(przypomnienie tamtych zapowiedzi) Adam Rotfeld zapowiedział wprowadzenie w Polsce paszportów biometrycznych, zawierających cyfrowe zdjęcie i odciski palców posiadacza. Domagają się tego Amerykanie od wszystkich krajów Unii Europejskiej.
Szef polskiej dyplomacji, który wrócił właśnie z Waszyngtonu, podkreślił w „Sygnałach Dnia”, że wprowadzenie paszportów biometrycznych w Polsce jest nieuniknione i leży w naszym interesie. Dlatego też zapowiedział, że będzie postulował w rozmowie z premierem Markiem Belką, by traktować tę sprawę bardzo pilnie.
Zdaniem Adama Rotfelda, wprowadzenie biometrycznych dokumentów podróży wykluczy możliwość podrabiania i kradzieży paszportów, szczególnie przez grupy terrorystyczne. Minister powiedział, że im szybciej Polska zainicjuje to rozwiązanie, tym prędzej będziemy mogli podróżować bez wiz do Stanów Zjednoczonych…

Co za tym idzie MSWiA wprowadza nielegalnie jakiś system komputerowy – pisała już o tym Rzeczpospolita.

Takie kroki zamiast budzić ufność budzą lęk i podejrzliwość.
Według mnie to tylko kolejny etap na drodze do wprowadzenia biochipów – tyle tylko, że te będą wszczepiane już pod skórę.
BĘDĄ NAS STRASZYĆ TERRORYZMEM I Z CORAZ WIEKSZYM ROZMACHEM OGRANICZAĆ NASZĄ PRYWATNOŚĆ I TYLKO OD NAS ZALEŻY CZY SIĘ TEMU PRZECIWSTAWIMY !!!

Nowy dowód osobisty z czipem od 2011 roku
http://www.dziennikzachodni.pl/naszesprawy/naszesprawy/268437,dowod-z-czipem-nawet-dla-noworodka-juz-od-2011-r,id,t.html?cookie=1

„Polska Dziennik Zachodni”: Nowy dowód osobisty z elektronicznym czipem będzie od 2011 roku przepustką do e-administracji, bankowości, a w przyszłości także do wyborów samorządowych i parlamentarnych przez internet oraz do systemu służby zdrowia (prawdopodobnie od 2013 roku).
Pozwoli na odczytanie np. już w karetce grupy krwi ofiary wypadku, informacji o chorobach przewlekłych i alergiach. Dane w nim zawarte będzie można aktualizować. Co także ważne – dokument będzie wydawany bezpłatnie. Prawo do niego będzie miał już noworodek. Decyzję, kiedy wymienić dowód będziemy podejmować sami, nie licząc oczywiście przypadków losowych, jak kradzież czy zguba starego dokumentu. Nowe przepisy umożliwiające wprowadzenie e-dowodów mają być uchwalone jeszcze przed sejmowymi wakacjami.
– Resort zdrowia nie zdąży z wprowadzeniem informatyzacji na początku 2011 roku. Dlatego nowy dokument funkcję klucza do systemu zdrowotnego zyska także z opóźnieniem. Ona się ujawni dopiero wraz ze startem systemu – wyjaśnia Marek Wójcik, poseł PO i szef sejmowej podkomisji do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o dowodach osobistych.
Nowe dowody osobiste będą wyglądały niemal identycznie jak obecne. Nie będą jednak zawierały części danych, w tym naszego adresu. Na plastikowej karcie znajdzie się za to mikroprocesor. Elektroniczny czip zawierać ma te same dane, co część wizualna dowodu oraz podpis elektroniczny właściciela dowodu. Wprowadzając w 2011 roku dowody osobiste z elektronicznym czipem wchodzimy do europejskiej elity. Takie nowoczesne i wielofunkcyjne dokumenty mają na razie mieszkańcy tylko 10 krajów Unii Europejskiej, m.in. Hiszpanii, Belgii, Portugalii i Estonii.
Piotr Kołodziejczyk, podsekretarz stanu w MSWiA, podczas obrad sejmowej komisji nad rządowym projektem ustawy o nowych dowodach wyjaśnił, że sfałszowanie danych w wersji elektronicznej będzie niemożliwe. – Przyjęte rozwiązania techniczne gwarantują zgodny ze standardami europejskimi sposób komunikowania się dowodu z centrami potwierdzającymi jego autentyczność i ważność, a więc zadbaliśmy również o to, by ten system był bardzo bezpieczny – podkreślił Kołodziejczyk.

Adres i rysopis znikną z dowodu
Szybko przekonujemy się do e-administracji i udogodnień, jakie oferuje nam państwo. Najpierw daliśmy się namówić do składania przez internet rozliczeń podatkowych, potem także do e-sądów. Teraz czeka nas kolejna rewolucja. Od września za pomocą platformy rządowej ePUAP załatwimy około stu spraw urzędowych, a w 2011 roku zacznie się wydawanie dowodów osobistych z elektronicznym czipem.
– Rośnie nam pokolenie młodych ludzi, którzy nie wyobrażają sobie innego załatwiania spraw urzędowych niż w drodze elektronicznej. Uczą się tego na uczelniach, które prowadzą wirtualne dziekanaty. Z roku na rok ta grupa będzie się powiększała. Skoro przekonaliśmy się do bankowości internetowej, to także e-administracja się nam spodoba – podkreśla Marek Wójcik, poseł PO.
Szefuje on podkomisji sejmowej, która pracuje nad ustawą o dowodach. Te prace są już zaawansowane. Ustawa zostanie przegłosowana w wakacje i niedługo potem wejdzie w życie. Potem resort administracji i spraw wewnętrznych będzie musiał przygotować i przeprowadzić przetarg na stworzenie systemu.
Ta operacja jest szacowana na 35 mln zł. Tyle pieniędzy nie wpłynie do budżetu z opłat za wydanie dokumentu według obecnie obowiązujących stawek. Ze środków unijnych pokryte zostaną koszty stworzenia infrastruktury, dzięki której możliwy będzie przesył i odbiór danych między instytucjami. Chodzi o kwotę 370 mln zł. Z kolei koszt zakupu czytników mają na siebie wziąć instytucje takie jak przychodnie, szpitale, poczta, banki, urzędy. Każdy będzie mógł też wyposażyć się w indywidualny czytnik i korzystać z niego w domu czy biurze. Ile zapłacimy za taki czytnik? Tego nie wiadomo.

Nowy dowód osobisty po włożeniu do odpowiedniego czytnika przedstawi nas urzędnikowi także na odległość, podobnie jak przedstawia nas bankowi karta płatnicza. Będzie zawierał nasz podpis elektroniczny, a nie wzór odręcznego. Na wbudowanym w niego czipie znajdą się dane kompatybilne z urzędowymi bazami danych. Za jego pomocą załatwimy przez internet mnóstwo formalności.
O dokument tożsamości będzie można starać się w dowolnej gminie, a nie jak dotąd tylko tam, gdzie jesteśmy zameldowani. Wniosek złożymy także przez internet. Ponieważ dowód osobisty jest podstawowym dokumentem potwierdzającym tożsamość, trzeba jednak będzie raz pojawić się w urzędzie. Będzie on ważny 10 lat, w przypadku małych dzieci do 5. roku życia – o połowę krócej. Ponieważ obywatele mają obowiązek posiadania dowodu osobistego, nie będą od nowego roku już płacić za wydanie dokumentu. Jak podkreśla Jerzy Miller, szef resortu administracji i spraw wewnętrznych: – Państwo bierze na siebie koszt wydawania dowodów.
W nowym dokumencie nie będzie adresu zamieszkania. Dlatego też nie trzeba będzie wymieniać dokumentu w przypadku przeprowadzki. Zabraknie w nim też rysopisu. Będzie za to owal twarzy – tak w formie wizualnej, jak elektronicznej. Przybędzie informacja o obywatelstwie, bo taki jest wymóg umowy z Schengen.

Jerzy Miller, szef MSWiA, zapewnia, że dowód osobisty będzie kluczem do otwarcia rejestrów publicznych. Wgląd do nich za zgodą posiadacza dokumentu będą miały tylko podmioty uprawnione, np. lekarz, urzędnik i policjant.
Równocześnie z dowodem będą wydawane dane służące do składania podpisu elektronicznego. Prawo do dowodu osobistego będzie przysługiwało obywatelowi polskiemu z chwilą urodzenia. Obecnie uprawnienie takie przysługuje dopiero 13-latkom. Nowe rozwiązanie umożliwi weryfikację danych dzieci w rejestrach państwowych, np. związanych z ochroną zdrowia, nauką czy ubezpieczeniem społecznym.
Dowód osobisty będzie wykorzystywany jako dokument potwierdzający uprawnienie obywatela do korzystania z wielu usług, np. medycznych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
– Tu jednak będziemy musieli poczekać, aż resort zdrowia skończy prace nad informatyzacją. Jednak w czipie w dokumencie już w momencie wydania będzie funkcja, która w przyszłości umożliwi lekarzowi czy rejestratorce w przychodni wejście do naszego konta w systemie służby zdrowia – wyjaśnia Marek Wójcik.

Docelowo – prawdopodobnie już w 2013 roku – dzięki dowodowi będzie można odczytać historię choroby jego właściciela, grupę krwi, zażywane leki. Dla mieszkańców regionu śląskiego taki system to nie nowość, bo u nas elektroniczne karty ubezpieczenia zdrowotnego działają już od 2001 roku. System obejmuje 5 mln osób. Karty pozwalają przede wszystkim na lepszy monitoring i kontrolę udzielanych świadczeń przez lekarzy i placówki medyczne. Szybciej wyłapywane są wszelkiego rodzaju nieprawidłowości – lekarz nie może przepisać leków lub odnotować odbycia wizyty przez pacjenta, jeżeli wcześniej ten ostatni nie potwierdzi tego za pomocą karty.
Organy uczestniczące w wydawaniu dowodów osobistych będą miały dostęp do centralnego rejestru dowodów osobistych.
– Dowód osobisty z czipem to technologia zbliżona do tej, z jaką mamy do czynienia w przypadku kart kredytowych. Trzeba będzie na niego uważać, bo w przypadku zgubienia lub kradzieży, ktoś może nabroić na nasze konto – ostrzega Zbigniew Engiel, specjalista od informatyki śledczej z Mediarecovery.

Aldona Minorczyk-Cichy

http://monitorpolski.wordpress.com

Komentarze 84 do “Zostaliśmy sprzedani. Znak „Bestii” jest wprowadzany obowiązkowo w Polsce.”

 1. Realista said

  Jak tylko czytam stwierdzenie jak to ponizej to odechciewa mi sie czytac dalej.

  „Czy dlatego zabito ś.p. Prezydenta RP by móc bezkarnie to wprowadzać?”

 2. Marucha said

  Re 1: Niech Pan to pominie. Reszta jest ciekawa i, niestety, dość prawdopodobna.

 3. przemądrzałe bydlę said

  @1
  Rzeczywiście, redaktorzy „Monitora Polskiego” mogliby nie mieszać swoich pro-PiS-owskich poglądów i nie robić przy okazji tej tak ważnej sprawy ze zdrajcy Lecha Kaczyńskiego bohatera, co to niby bronił Polski, a w rzeczywistości spuścił naszą suwerenność do kibla i podpisał traktat lizboński, dzięki czemu teraz UE nam narzuca dokumenty biometryczne i czipy.

  Ale abstrahując od tego, sprawa jest naprawdę groźna. Trzeba uruchomić dotychczas istniejące organizacje patriotyczne (ponad podziałami), wszelkie strony, fora, portale, blogerów patriotycznych i zorganizować masową akcję odmowy wymiany dokumentów na te nowe-totalitarne. Tylko masowość takiej akcji może przynieść skutek i zapobiec wprowadzeniu nowych dokumentów.
  Poniżej 1. w historii oficjalna reklama telewizyjna czipowania:

 4. Gmad said

 5. Gmad said

  Powyższe słowa JKM-a są dla wszystkich, którzy wyśmiewają teorie spiskowe (które obecnie zresztą są już nie spiskowe, tylko ostentacyjne – jak z tym czipowaniem).

 6. Mastin said

  Identyfikacja apokaliptycznej Bestii:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Proroctwa/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+(interpretacja)

 7. Krzysztof M said

  Teraz jeszcze tylko wyłapać związki producentów tego chipa z producentami z obszaru biotechnologii i biomechaniki, boć jedni opracowali już pewnie co tam trzeba w takim chipie zachipować, coby takiemu potencjalnemu Ratajczakowi wybić z głowy to i owo, a drudzy opracowali już pewnie, jak to technicznie do krwiobiegu wprowadzić. Powooooli… Powoli… 🙂 Sportowcom wszczepi się chipy z dopalaczami, a dzieciom dysydentów – z usypiaczami. 🙂 Itd.

 8. Krzysztof M said

  Ad. 5

  JKM to taki gość, który toruje drogę tym, którzy teorie spiskowe w życie wprowadzają. 🙂 JKM toruje drogę liberałom. I to jest problem zasadniczy.

 9. revers said

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/big_brother_index.htm

  Nic nowego w NWO

 10. poliszynel said

  Co ma do diabła wspólnego likwidacja (p)rezydenta Kaczyńskiego z nowymi chipami?.
  On najbardziej gorliwie zabiegał o „strategiczny sojusz” z USA i Izraelem. A to właśni oni stoją za tym wszystkim. Jakby mu kazali, to on by własnoręcznie chipował prymusowo nas wszystkich!

 11. Wojtek said

  Krzysztof M. (8) – całkowicie się zgadzam.

 12. Krzysztof M said

  Ad. 10

  Co ma wspólnego? Ano nic. 🙂 Chodzi o mydlenie oczu. I nic więcej. 🙂 Jeszcze nie spotkałem zwolennika PIS-u, który myślałby samodzielnie. 🙂 Kaczyński po prostu zagospodarował katolicki, dobrzechcący elektorat. 🙂

 13. Polak Maly said

  O przeszłości jest pisane, o faktach dokonanych. O możliwościach efektywnego wpływu na przyszłość nie jest pisane, jest pyskówka we własnym, skromnym gronie, więcej, bardzo skromnym już, odkąd „czołowym patriotom” z elpeera kasę kaczor zabrał, bezproduktywna pyskówka o to, co zostało dokonane.
  Dyskutantowi przemądrzałemu odpowiem: uruchomij. A może już uruchomiłeś? Czy też hasło wodzowskie rzuciłeś do wykonania przez innych? A skąd piszesz? Z USA? Z USA będziesz koordynować?
  Jeszcze raz: jedyną możliwością obrony w stanie zaboru i podbicia jest BOJKOT WYBIERANIA tych,
  co do wyboru podsuwani są, narazie istnieje jeszcze taka możliwość, jak długo, nie wiemy.
  Następnym etapem, wymuszonym bojkotem, to JOW przy założeniu wyborów obywatelskich a nie partyjnych. Partyjne z demokracją nie mają nic wspólnego, kandydaci powoływani są poprzez wąską grupę z partii politycznej, a powinni zgłaszać się sami, w miejscu swego zamieszkania, tam, gdzie znani są poprzez swych sąsiadów, tych, którzy będą spośród nich wybierać i równie ważne, mieć możliwość rozliczenia działalności wybranego w trakcie sprawowania mandatu, czyli pogonienia go i zastąpienia innym, gdyby cel reprezentowania takowemu się pomylił.
  Tak sobie myślę.

 14. Boomcha said

  @ Poliszynel

  Bo gdyby „zabiegał” o sojusz z Sojuzem czy RFN to wtedy byłoby ok, tak? Nie w tym „z kim” zawiera się sojusze jest problem tylko po co się to robi Wielki Myślicielu.

 15. Brat Dioskur said

  Jak to nie odbierac dowodu ? A czym mam sie legitymowac ,swiadectwem chrztu?Pierwsza rzecza ,ktora zrobie po odebraniu nowego dowodu bedzie „odkadzenie” go w …kuchence mikrofalowej!

 16. Artur said

  Czeka nas straszna przyszlosc wysluchaj i przetlumacz LINDSEY WILLIAMS – MID EAST UPHEAVAL, OIL & THE ELITE -coast to coast am – 25.2.2011 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 17. Chutor said

  Jezus powiedzial – kup miecz nawet gdybys musial sprzedac wlasne okrycie Lukasz 22:36

  JPII? powiedzial – nie idz za pasterzem , ktory prowadzi cie do wilczarni

 18. prosty said

  „Jeśli ideały Masonów opierały się na pięknej Idei Nowego Porządku Świata, to rząd cieni podszywając się pod te hasła buduje nam nowe kontrolowane piekło na ziemi…”

  Autor, nie chcę użyć wyrazu: cymbał, pieprzy mi tu o pięknej idei Nowego itd. Najwyższy czas wyjąć pampersy i samodzielnie myśleć!

 19. Krzysztof M said

  Ad. 13

  „Tak sobie myślę”

  – To źle myślisz. JOW-y dla Polski dziś, to ZŁO.

 20. Re: Artykul…

  Skromny ten artykul n/t bio-czipow…
  Wkrotce „polskie podatkowe bydlo” ustawi sie w kolejce, by to elektroniczne „cacko” zainkasowac pod skorka…
  No to kim beda ci pierwsi w kolejce? Ano wszyscy ci, ktorzy otrzymuja wyplate z..budzetu, czyli: wszystkie sluzby publiczne, nastepnej kolejnosci: emeryci i rencisci, potem glodni i bezdomni, a na samym prawie….koncu…prywatna inicjatywa…no i na koncu tzw., „szara strefa”…pt: „Area51″…dzielnie sie broniaca przed zachlannymi „urze-dni-kami…”…
  Te „bio-czipy” bynajmniej nie sa takie „normalne” jak „zapewniaja” osrodki masowego razenia przyszlych „wlascicieli”, ktorzy zapragneliby juz sie nigdy w tlumie nie „zgubic”, a tymbardziej w otrzymaniu „pierwszej pomocy”…i „ostatniego elektronicznego namaszczenia”…z dokladnoscia do ulamka sekundy…

  Coz, wiecej informacji: Apokalipsa sw. Jana 13:16-17-18…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Marucha said

  Re 14:
  Równie ważne jest to, z KIM zawiera się sojusze. Tej oczywistości nawet nie warto uzasadniać.

 22. Boomcha said

  @ Marucha

  Tak, ale w polityce ma się „do dyspozycji” tylko inne państwa, takie jakie są. Ich się nie wybiera. Gdyby w 1939 roku był możliwy sojusz z III Reszą, dzięki któremu nie doszłoby do eksterminacji milionów Polaków to każdy odpowiedzialny przywódca taki sojusz musiałby zawrzeć.

  I jeśli ktoś twierdzi czy sugeruję, że sojusz z Izraelem czy USA to hańba, to stosuje sposób myślenia, którzy rzekomo zwalcza. Przykład pierwszy z brzegu: teraz jest „rozkaz” izolowania Białorusi, a niby czemu? Nikt nie pyta.

 23. Marcin said

  Przed powszechnym czipowaniem zrobią jeszcze jakąś porządną akcję „terrorystyczną” aby nie było ewentualnego ALE!

 24. Boomcha said

  >Idziemy w kierunku kontroli absolutnej obywatele USA i Hiszpani zostali podstępem zmuszeni do posiadania dokumentów iD opartych na technologii, RFiD ponieważ wedle władz tych państw istnieje żywe zagrożenie terroryzmem!!!

  A-ha, i jeszcze jedno. Jakie to ID z „czipem” jest obowiązkowe w USA?

 25. Marucha said

  Re 22:
  Sojusz z USA i/albo z Izraelem po prostu nic Polsce nie da, oprócz obowiązków.

 26. yankie doodle said

  Ponizsze glownie w odpowiedzi dla Boomci:

  ID a czypem obowiazkowe w USA to jest prawo jazdy. Poniewaz tu nie ma praktycznie publicznej komunikacji, ktora zostala zredukowana do mniej niz minimum czterdziesci lat temu, wszyscy musza miec prawo jazdy. Ci nieliczni, ktorzy nie chca, albo nie moga prowadzic samochodu, maja karte identyfikacyjna. Nie ma obowiazku posiadac ID, ale wielu spraw bez tego nie da sie zalatwic. Prawo jazdy ma pasek magnetyczny, zdjecie i adres. Dawniej mialo rowniez wydrukowany numer obozu koncentracyjnego, ktory znany jest jako numer ubezpieczenia spolecznego. Warto przypomniec, ze uzywanie tego numeru do innych celow jak podatki i renta emerytalna, jest w USA nielegalne, co jednak nie przeszkadza w powszechnym wymaganiu tej informacji przez wszystkie urzedy. Paszport amerykanski zawiera czyp, ktory mozna unieszkodliwic za pomoca mlotka. Paszport ze zniszczonym czypem jest wciaz wazny. Noszenie czy w ogole posiadanie dokumentu identyfikacyjnego w USA o ile wiem, nie jest jeszcze obowiazkiem nalozonym prawnie.

  Kilka dalszych przypomnien, troche na temat:

  W USA wciaz legalny jest dostep prywatnego obywatela do broni palnej, a przewazajaca wiekszosc stanow dopuszcza i po cichu zacheca do noszenia broni ukrytej, po uzyskaniu odpowiedniej licencji, co jest latwe i niedrogie.

  Wiekszosc dzialan prywatnego obywatela dla finansowego zabezpieczenia sie na czasy nadchodzace, jest wciaz nierejestrowana przez wladze. Mam na mysli tezauryzacje coraz mniej wartych dolarow, zwlaszcza przez zakup metali (radze zwrocic uwage na zachowanie srebra na gieldach). Jednak mowi sie o rychlym obowiazku zglaszania zakupow zlota do rzadu.

  Wobec niemal calkowitej pauperyzacji spoleczenstwa amerykanskiego (z wyjatkiem nielicznych grup na Poludniu), wladze nie obawiaja sie wolnosciowych zrywow ludnosci, a nawet glosowania inaczej niz sie nalezy. Nawet powstaly swiezo odlam konserwatystow Tea Party zostal natychmiast zinfiltrowany i ukierunkowany dla rozbicia ewentualnych niewygodnych fermentow. Dlatego nie wydaje sie, ze USA wprowadzi bioczypy bardzo wkrotce. Wystarcza informacje ubezpieczeniowe, profile na podstawie zakupow i miliony kamer inwigilacyjnych w miastach.

 27. Miroslaw Bernard said

  w ue WSZYSTKIE ZWIERZETA HODOWLANE OBECNIE MAJA BIOCHIP. W Polsce tez krowy, konie – nie wiam jak z swiniami. W UK to samo + psy jesli chce sie wywiezc psa i wrocic do UK. Nowe paszporty zawieraja chipa ale nie wierze ze obowiazkiem bedzie wszczepiac tego chipa. Teoria spiskowa jedno a technologia drugie. Dawniej prowadzono spisy ludnosci (Nawet w Bibli to jest opisane bo pocoz sie Jozef z Maryja udal do Nazaretu ? Wlasnie na taki spis). Technologia daje po prostu wieksza kontrole nad populacja ktorej zawsze rzadzacy chcieli bez wzgledu na opcje czy wiare.

  PRzeciez kosciol by musial sie chyba tez wypowiedziec w kwesti znaku na reke lub czolo a nie mogl by sie wypowiedziec pozytywnie wiec oprocz srodowisk lewicowych, roznej masci ateistow i postepowcow inny tego nie wezma (choc tych co przyjma to jest niestety wiecej – Wiem bo pytam o to znajomych i wiekszosc nie ma problemu zeby im tam cos wszczepiali jak im to „ulatwi” zycie?

 28. Zerohero said

  Re 24

  Strony takie jak Monitor Polski orbitują wokół legend miejskich, kosmitów, fal energetycznych i podobnych. Mieszają prawdę z rojeniami. Jak nie bezpośrednio, to dają odpowiedni link. Ich warsztat jest fatalny. Nie nadają się aby powołać je na „źródło”. Tematy które promują są kompromitowane przez fatalne ujęcie, np. jak tu do tematu dokleja się wiele niesprawdzonych informacji.

  Jeśli coś pana zainteresuje to polecam po prostu poszukać w sieci zamiast polemizować z marnym artykułem. Temat chipów RFID jest b.szeroki. Od słynnego wywiadu z Aaronem Russo po bieżące doniesienia o rozpowszchnianiu się tej technologii. Jest coś na rzeczy.

 29. tralala said

  Poniewaz Gajowke odwiedza wiele madrych glow, to czy ktos wie: jak taki czip zneutralizowac? wyrwac, albo wygryzc?

 30. tralala said

  ad 27
  Jest w Hiszpanii miasteczko, w ktorym wielu mlodych jest „zaczipowanych” i ciesza sie, ze nic nie trzeba ze soba nosic idac do dyskoteki.

 31. Marucha said

  Re 29:
  Powinno wystarczyć poddanie czipa silnemu polu elektromagnetycznemu (np. w mikrofalówce) albo ogrzanie go do dość wysokiej temperatury rzędu 200 stopni.

 32. Józef Piotr said

  #31 +
  Raczej działko – emiter szokowo silnego impulsu strumienia fali elekromagnetycznej o działaniu punktowym , położyłoby funkcjonowanie 100% elektroniki. Ale jest jeszcze problem z Baterią ktora zawierac ma silnie trujące składniki.
  Takie działko przydałoby się też każdemu prześladowanemu p/strażników .

 33. Mastin said

  Re 31

  Pewnie niedługo zaczną mikrofalówki wycofywać z obiegu… Posiadanie mikrofali będzie uznane za przestępstwo… 😀

 34. Krzysztof M said

  Ad. 33

  To się wymyśli co innego.

 35. Ptasznik z Trotylu said

  Kropelka kwasu.

 36. pikczu said

  Obywatele z niesprawnym (celowo lub niekoniecznie) chipem będą po prostu dodatkowo szykanowani. Na dworcu, na przystanku, w pociągu będą z automatu wychwyceni przez kamery – system wskaże, że jest człowiek, a chipa brak – automatyczna komenda „wyślij patrol”. I tyle… Po pewnym czasie
  każdy dla świętego spokoju będzie chciał mieć sprawny chip.

  A dowody osobiste z RFID wystarczy nosić w metalowym pudełu – pudełko będzie ekranem blokującym komunikację RFID.

 37. Józef Piotr said

  + # 32.
  http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/45251,broN_elektromagnetyczna_poprawiony,1,artykul.html

  http://freeisoft.pl/?p=26857

  Miłej lektury

 38. wet3 said

  @ 26
  ID, wprawdzie nieobowiazkowe, jest w USA koniecznoscia. Bez niego (lub paszportu) nie wejdzie sie do biura, nie odwiedzi sie w szpitalu chorego, czy tez nic nie zalatwi sie w banku. To wariactwo rozpoczelo sie chyba na poczatku lat 1980-tych (a wiec na dlugo przed pierwszym atakiem na WTC) i z kazdym rokiem nasila sie. To jest koszmar w porownaniu z PRLowskimi dowodami osobistymi.

 39. Adam said

  A to wszystko dlatego, że projekt Madagaskar nie został zrealizowany. Mielibyśmy spokój z bestią, demoralizajcą i wszelkiej maści oszustami. http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekt_osiedlenia_%C5%BByd%C3%B3w_europejskich_na_Madagaskarze. Gdyby się tam osiedlili to okazałoby się, że też mają do tej ziemi historyczne prawa.

 40. antykk said

  Może jestem paranoikiem, ale młodzi zaczipowani jakoś do mnie nie przemawiją…jak im powierzyć przyszłość? NIEEE !

 41. Chutor said

  Nie ma nic zlego co by na dobre nie wyszlo

  Wszysko ma dwie strony. Ciemne chmury groza powodzia ale dla innych wroza dobry urodzaj. Chipsy dla jednych moga byc utrapieniem lecz dla innych bonanza.
  Wiele rzeczy z pozoru nieprawdopodobnych dzieje sie na naszych oczach lecz nie umiemy wyciagnac z tego pouczajacych wnioskow. Przykladowo: ktos chce odludnic swiat turcizna. Co za szkaradne zajecie, kiedys trzeba bylo trucizne wyrobic i chylkowo podac potencjanej ofierze. Obecnie ofiary kupuja trucizne otwarcie i im jest drozsza tym bardziej jest sobie chwalona. Niebywale, ofiara sama sie truje i jeszcze za to placi!
  Odwrotnie czy oczipowany musi byc przegranym a chipownik wygranym. To zalezy kto jest lepszym graczem. Zlapal kozak tatarzyna a tatarzyn za leb trzyma. Zbieranie informacji przez jednych o innych jest stare jak swiat. Przestrzen miedzy zrodlem informacji a jej odbiorem z reguly jest wypelniona niepozadanymi szumami informacyjnymi. Cyganie czesto maja trzy imiona: jedno dla swoich, drugie dla obcych i trzecie dla policji. Japonczycy mowia, ze maz ma trzy serca jedno dla siebie, drugie dla zony i trzecie dla ogolu. Widocznie przedstatwianie siebie na zewnatrz ma wiele oblicz. Jezeli potencjalni ciemiezyciele beda uzywali kija i marchewki wobec nizszych zjadaczy chleba to prawdopodobnie beda to czynili wedlug chipowych zapisow o takim i siakim. Lecz gdy taki i siaki udoskonali te dane na swoja korzysc to zamiast naleznego kija otrzyma marchewke i to bezplatnie lub z doplata za dobre zachowanie.
  Dzisiaj kto chce przypodobac sie wladcom moze np na internecie przerzucic kilka politycznie poprawnych stron i zbieracze informacji on nim beda mieli to czego szukaja, tzn. lico, ktore nalezy dokarmiac marchewka.
  Wyglada to zbyt latwo by moglo byc prawdziwe zwazajac, ze przeciwko psotnikom stoi armia fachowcow. Odpowiedz jest jedna, to policjant uczy sie o kardziezy od zlodzieja a nie odwrotnie.
  Dla chetnego nie ma nic trudnego i to na wesolo.

 42. monitorpolski said

  Realista powiedział/a
  2011-02-28 (poniedziałek) @ 12:35:44
  Jak tylko czytam stwierdzenie jak to ponizej to odechciewa mi sie czytac dalej.
  „Czy dlatego zabito ś.p. Prezydenta RP by móc bezkarnie to wprowadzać?”

  Dając takie wpisy sugerujecie, że zamachu dokonała Rosja. Bo jeśli nie był on autorstwa NWO to pozostaje Rosja, nieprawdaż?
  Pisząc to miałem na uwadze zmianę postawy ś.p. Lecha Kaczyńskiego, która objawiła się m.in. w obsadzeniu stanowiska Prezesa NBP przez osobę nie związaną z NWO, Skrzypkiem. Zobaczcie co się teraz dzieje, otwórzcie oczy! Prawdziwa twarz polityków wcale nie musi być taka jaką ją przedstawiają w mediach. Owszem, Kaczyński zawalił tu i ówdzie, ale przed zamachem robił różne dziwne ruchy nie będące w interesie NWO. Dlatego miał dwa ostrzeżenia, ostatnie na równo miesiąc przed zamachem:
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nieudany-zamach-roza_132804_57247.html
  Jakoś wszystkim to uchodzi uwadze…

 43. 166 bojkot TVN said

  Ważne choć luźno powiązane z tematem: http://lubczasopismo.salon24.pl/barometrwyborczy/post/282873,jow-w-sadzie-2
  Bestie w resorcie sprawiedliwości robią swoje – metodycznie.

  Dzisiaj, tj. 28 lutego 2011 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Śródmieście, II Wydział Karny, odbyła się rozprawa w związku z zażaleniem Stowarzyszenia na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego „Jednomandatowe Okręgi Wyborcze” na postanowienie Prokuratury odmawiającej wszczęcia śledztwa w sprawie zniszczenia podpisów pod wnioskiem obywatelskim o referendum „4 razy TAK”, w którym jedno z pytać brzmieć miało: „czy jesteś za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu?” Film Tomasza Sekielskiego „Władcy marionetek”, wyemitowany rok temu w TVN, przedstawił jak niszczono ponad 750 tysięcy podpisów, zanim jeszcze Sejm zdążył rozpatrzyć wniosek referendalny. 31 marca 2010 Stowarzyszenie wystąpiło do Prokuratora Generalnego z powiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko wyborom i referendum z artykułów 248 pkt.3, 276 i 288&1 kodeksu karnego. Prokuratura jednak, bez uzasadnienia, odmówiła zajęcia się sprawą. Od roku Stowarzyszenie wymienia pisma z Prokuraturą, domagając się wyjaśnień i uzasadnienia tej decyzji. Sytuacja do żywego przypomina kapitalną scenę z filmu „Rejs” – grę w „salonowca” (niektórzy mówią w tym miejscu o grze w dupaka) we dwóch: jeden ciągle bije, a drugi zgaduje i nigdy nie może odgadnąć, kto go zdzielił w sempiternę. W efekcie sprawa znalazła się w Sądzie. (….)

 44. qq said

  re 42

  no nie Panie Monitor,
  samoloty to narzędzia do zabijania generałów a nie prezydentów, tym bardziej prezesów.
  Co do onego pre..denta, przecie jako nadgorliwy papierowy, w szczególności toaletowy, otworzył wrota nieprzyjaciołom naszym.

  Innych nieprzyjaciół naszych spod stodoły, uchronił przed potępieniem wiecznym, a nas na zatracenie wystawił.

  W efekcie braku generałów z tej ziemi, druga strona papieru – donek, pojechał na werbunek do obcej ziemi i czołobitnie wybłagał o wypełnienie czarnej dziury po Wojsku Polskim.

 45. Rysio said

  re 17. Racja – Jezus powiedział – kup miecz nawet gdybys musiał sprzedac własne okrycie łukasz 22:36

 46. Rysio said

  re 27. „…w ue WSZYSTKIE ZWIERZETA HODOWLANE OBECNIE MAJA BIOCHIP. W Polsce tez krowy, konie…..”

  Nie wierze – chyba że Cham Wiejski to potwierdzi.

 47. Rysio said

  Znakowanie ludzi, czy to przy pomocy tatuaży numerow, czy to posiadania obowiazkowego dowodu osobistego , czy wszczepiania czipow jest zaprzeczeniem wolnego spoleczenstwa.

  Dlatego Rysio mowi twarde NIE dla wszelkiego rodzaju dowodow tożsamosci itp…

 48. wi42 said

  Odeszlismy troche od tematu, wiec pozwole dorzucic.
  Iran wykryl w symbolu olimpiady 2012 slowo ZION i zglosil protest.
  Zdjecie w linku – osadzcie sami:
  http://www.lenta.ru/news/2011/02/28/lionzion/

  Ciekawe czy beda komentarze w prasie RP.

 49. „Nie ten ktory nie wie staje sie grzsznikiem, ale ten ktory grzesznikow nie naucza…”
  ================
  jasiek z toronto

  http://;polskawalczaca.com

 50. Boomcha said

  @ Marucha

  Żeby oceniać sojusze to trzeba wiedzieć jakie ma sie cele do osiągnięcia i wtedy można stwierdzić czy te sojusze do nich przybliżają czy nie.

  Z góry zakładanie, że „to nic nie da…” to jest – delikatnie mówiąc – niepoważne.

  @ Jankiii Dudliii

  Ale ja nie pytam o pasek magnetyczny a CZIP. SSN (Social Security Number to też nie CZIP a kawałek papieru) a paszport przydaje się tylko przy przekraczaniu granicy. Ile procent Amerykanów kiedykolwiek to uczyniło?

  >Noszenie czy w ogóle posiadanie dokumentu identyfikacyjnego w USA o ile wiem, nie jest jeszcze obowiazkiem nalozonym prawnie.

  I tylko to jedno zdanie trzeba było napisać.

 51. swiblowo said

  Dzien dobry p.Marucha.
  Oto co zepsulo mi poranek :

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9177672,_Strach_przed_niedziela___Koniec_z_mitem_bohaterskiej.html

 52. lanc3 said

  Czy z chipem czy bez,sam pomysł dowodów osobistych jest chory,nic innego jak numerek w zagrodzie dla bydła,i teraz debata na temet czipów odwraca uwagę od istoty problemu a mianowicie obowiązek posiadania dowodu osobistego jak i noszenie go przy sobie.Do czego to ma być potrzebne ?na pewno nam nie jest do niczego potrzebne,natomiast sprawującym władze jak najbardziej.
  Możliwość posiadania dowodu tak,ale nie obowiązek.

  W Anglii partia pracy chciała wprowadzić dowody,debata trwała chyba kilka lat,ludzie się nie zgadzali,porównywali to właśnie do zwierząt w zagrodzie.
  No ale torysi doszli do władzy i dowodów nie będzie.ZBYT WYSOKIE KOSZTY!

  Akt urodzenia,prawo jazdy,paszport,do tego masz jeszcze karte z nr ubezpieczenia społecznego chociaż karta ta nie może być uznana za potwierdzenia tożsamości(nie ma zdjęcia).A dowód możesz wyrobić ale nie musisz.

  Wyrabiałem nie dawno paszport i mam ten z czipem,
  od jakiegoś czasu już były te paszporty,
  wiec dlaczego teraz taki krzyk?czy to są jeszcze jakieś inne?

 53. Cham Wiejski said

  Czipowane są krowy i świnie. Nie wiem, jak z koniami, bo ni mom.

 54. Kalkstein said

  Tak powiedział Pan : ‚… nie przyszedłem przynieść pokoju ale miecz…’
  Trzymajmy się tego.

 55. OBRONA POLSKA said

  Polska wies zagrozeniem dla szmuli !
  Oni sie chca sami wyzywic !!!

  I co wtedy z zydowskim handlem ???
  Jak tu zaltwic madre chlopskie polskie glowy (nawet Pawlak i Zelichowski nie wiedza i wycofuja sie z pomocy)oni nie chca naszego towaru – ajajaj ,aj waj !!!!!!!!!!

  Trzeba pisac nie tylko w gazecie ale i ksiazki o polskim antysemtyzmie na wsi ,o tych pijakach wiejskich i rozmodlonych chustach w polskich kosciolach,one gorsze od beretow i kapeluszy w miescie,bo one ida po rozum do glowy – ajajaj !

  Naszym „zydzinskim” pekaja serca z bolu,”pieronkami czas walic”,mlodym adwokatury zabierac,bo nam wszystko psuja w planach – ajajaj !

  Slac nowych mlodych wikarych na wies ,starych proboszczow wysylac na emerytury,przyjrzec sie naszym biskupom co to obietnic nie dotrzymuja – ciagle te same klopoty z tym „bydlem” na wsi .
  Oni nie chca juz czytac naszych gazet,ogladac naszych telewizji,co niektorzy juz nasze RM i ND lekcewaza i co bedzie jak starzy wymra ?
  Ta, tych mlodych pacholkow na wsi juz nic i nikt nie zatrzyma,bo i za granice jezdzic nie chca,hameryka im smierdzi, w domach jakies paly szykuja chyba nie do grania ?!

  I co teraz bedzie ,co uczynic z polska cholota oni nie chca sie juz szczepic , zawsze byl klopot z tym choc doktorow swoich zesmy im dali i osrodki zdrowia pobudowali,nawet karczmy nie pomogly a dzisiaj zajazdy z roznymi uciechami.

  Ciagle ta zacofana polska wies – ajajaj,ajwaj,ajwaj !

  Moze rabe cos wymysli,jak „skulczykowac” to wiejskie bydlo ?
  Ta oni sa nawet zdolni produkowac swoja „okowite” i co wtedy z naszmymi browarami i gorzelniami ?
  One znowu zaczynaja kamienie i zarna produkowac ,swoje luczywa na smole robic mowiac ze nafty braknie,studnie pod dziadkach odkrywaja i nowe kopia,naszych inspektorow na swe obejscia i do stajni nie puszczaja , psami szcuja,z lancuchow spuszczaja,trzeba im te psy zabrac !
  One do bankow pieniedzy nie nosza,a przeciez wiemy ,ze w swych zakamarakch trzymaja.
  Starym szybko trzeba emerytury na konta przelewac a nie zeby listonosze w torbie grajcary do domu przynosil , my nie mozemy policzyc ile to jeszcze te stare dziady pieniedzy w zanadrzach maja,trzeba szybko „reformowac” poczte polska.
  Zobaczcie co sie zaczelo dziac jak zesmy chcieli im pomoc lasy polskie „utrzymac” ,to natychmiast zaczal sie jazgod nie tylko lesnikow wsrod ktorych tylu naszych nadlesniczych ,oni wymiarkowali,ze tez moga dobra robote stracic i zaczeli chlopom na wsi przebakiwac aby do tego nie dopuscic. Na co my sprytnie sprawe wyciszylismy robimy to w inny sposob aby te lasy byly nasze i cholota wiejska nie mogla do lasu wchodzic i z jagod oraz grzybow zyc .

  OBRONA POLSKIA przekazuje wam :

  SZMULE i SZWABY – WON Z POLSKI !

  A jak nie,to POLSKA WIES ZAGRA WAM WE WSZYSTKIE DZWONY,A SZWABY KOLEJNE NUMERY ZAFUNDUJA NA PRZEDRAMIENIACH !!!

  Milosierdzie sie konczy w Polsce .

  CHLOPY !
  Robta swoje !

  OP

 56. prosty said

  A czy Szanowni Panstwo wiecie, że dzisiaj (1.03) jest Dzien Żołnierzy Wyklętych, albo ładniej: Niezłomnych. Pomysłodawcą był Sp. prezes Kurtyka, z odpowiednim projektem ustawy wystąpił Śp. Lech Kaczyński, ostatecznie podpisał B Komorowski. I nie interesują mnie zupełnie zdania Państwa odnośnie wymienionych postaci, tylko fakt, że wreszcie żołnierze NSZ ale nie tylko, są uznani za bohaterów. Bo nimi w rzeczywistości byli. Niestety mój Ojciec nie dożył tej chwili. A ja dopiero parę lat temu zobaczyłem kilku starszych panów 3-go maja idących z białoczerwonymi opaskami z napisem NSZ. Aby poznać trochę faktów w odniesieniu do tych, co nie złożyli broni przed czerwoną zarazą po 1945 radzę obejrzeć wykład Leszka Żebrowskiego

  http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=227&Itemid=104

  Swoją drogą, Drogi Marucho, czy Pan o tym nie słyszał?

  Nie wszystko, o czym słyszałem, ukazuje się w gajówce. Akurat ten temat jest szeroko prezentowany w innych mediach… – admin

 57. Male sprostowanie…za pozwoleniem…
  Mysle, ze nie chodzi o „czerwona zaraze”, ale konkretnie…o zydowska zaraze, ktora wielu ma juz… „po dziurki w nosie…”…
  =================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 58. Shamar said

  @Jasiek z Toronto. Może to szokujące, ale Jezus Żyd, apostołowie tyż 🙂 I Biblia mówi, że ten który należy do Niego jest też potomkiem Abrahama przez wiarę. Gdyby nie apostoł Paweł – Żyd, który posłusznie poszedł do pogan to figę byśmy dostali a nie Zbawienie. Więc z tym psioczeniem na Żydów to tak trochę bez sensu, szczególnie że w Nowym Testamencie jest potwierdzone, że Bóg nadal kocha ten naród :). To nie jest takie proste – „o ten ma skośne oczy/pejsy/ jest czarny/żółty/oliwkowo-granatowy – na pewno spiskuje i chce nas załatwić”. Może być bielutki jak śnieżek, pachnący blondasek o niebieskich oczkach, elokwentny, wykształcony, „wierzący”, ale tak naprawdę sługa diabła i to taki, który doskonale wie komu służy, a wszystko inne to tylko doskonały kamuflaż. Myślę, że w tej „branży” nie ma narodowości i ras, są tylko wspólne, paskudne, interesy… Chcę też przypomnieć, że teoria o „Spisku Żydów” została ukuta przez tych, którzy później urządzili w Europie i na świecie krwawą łaźnię zabijając miliony ludzi. Potem użył jej „wujaszek” Stalin żeby wyrżnąć kilka milionów swoich obywateli. Patrząc na te „dokonania” jestem co najmniej sceptycznie do tej teorii nastawiony bo jak dotąd posłużyła świetnie kilku reżimom do rozprawienia się z tymi, którzy akurat mieli inne poglądy niż władza…

 59. Marucha said

  Re 59:
  Panie Shamar, pozwolimy sobie mieć odrębne zdanie na temat Żydów. Nie jest przypadkiem, iż zawładnęli światową bankowością, mediami, przemysłem rozrywkowym (i pornograficznym). Nie jest przypadkiem, że jest to jedyny naród, który jest strzeżony specjalnymi prawami (np. o „kłamstwie oświęcimskim”) i jedyny naród, którego nie wolno nie lubić (przestępstwo „antysemityzmu”.

 60. Re: 58 Shamar…

  „Jesli Ktos urodzil sie w stajni, wcale nie oznacza ze jest koniem…”

  „Jesli ktos pisze po polsku, to rowniez nie oznacza ze jest Polakiem…”
  =================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 61. Kapsel said

  Re 58
  Nowym Testamencie jest potwierdzone, że Bóg nadal kocha ten naród ..

  A i owszem …tylko ..ten…skończył już swoją misję..więc kim sa ci którzy sie pod ten naród podszywają ?..najdelikatniej mówiąc ..TO PODRÓBA!!!

 62. Shamar said

  @Jasiek z Toronto. Hmm, ta aluzja z koniem to niby do mnie? :D. Cóż, ja jestem w Polsce bo uznałem że to jest mój kraj i Bóg nie pomylił się pozwalając mi się tu urodzić, mimo że naprawdę łatwiej byłoby gdzieś wyjechać – żyć lżej, zarabiać więcej, podjąłem decyzję. A ty Jaśku… z Toronto? Panie Marucha nie będę polemizować z tezą o „kłamstwie oświęcimskim” bo pamiętam że jest ona bardzo popularna wśród europejskich faszystów, tych samych którzy popierają morderstwa starszych, niedołężnych osób zwane eufemistycznie „eutanazją”, dla mnie – poniżej krytyki. Może być pan antysemitą, z tego co wiem nie jest to karalne (czy akceptowane przez Boga to już inna sprawa), problemem jest jeżeli bierze pan bejzbol i wali w łeb człowieka, którego pan nie zna ale jego winą jest to że jest Żydem albo ktoś powiedział że jest. To jest karalne – ale nic w tym dziwnego. Nie wiem czy naród żydowski jest chroniony specjalnymi prawami, z tego co wiem potrafią po prostu powiedzieć „nie” tzw. „społeczności międzynarodowej” i dbać o swój interes nie pozwalając żeby inni się w niego wpierniczali, to jest chyba coś czego moglibyśmy się od nich nauczyć zanim nasza „polityczna poprawność” nas wykończy i skończymy jako wycieraczka Europy…

 63. Marucha said

  Pan Shamar „nie wie”, czy naród żydowski jest chroniony specjalnymi prawami. Może ktoś z czytających trochę mu wyjaśni, czym jest karalność „kłamstwa oświęcimskiego” w wielu krajach i czym jest karanie za antysemityzm (czego przykłady mamy i w Polsce).

 64. Rysio said

  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/3439846/Galliano-sacked-over-racist-rant.html

 65. Shamar said

  @Rysio. Facet z artykułu jest idiotą, ale nie widzę żeby był ścigany z urzędu tylko z powództwa cywilnego, czemu się zresztą nie dziwię – po tym co powiedział kilku osobom. Ja osobiście dałbym gościowi w mordę i wywalił go z lokalu gdyby tak wyskoczył do mnie. Każdy ma prawo wytoczyć taką sprawę jeżeli czuje się urażony i ma wystarczająco dużo pieniędzy. Każda firma i osoba prywatna ma też prawo wyrazić swoją opinie na temat takiej akcji. Organa ścigania jak widzę niezaangażowane w sprawę – marne potwierdzenie „specjalnych praw”…

 66. Marucha said

  Re 65:
  Naprawdę nie słyszał Pan o ściganiu z urzędu „zbrodni antysemityzmu” w Polsce?

 67. Shamar said

  A może pan podać konkretne paragrafy kodeksu karnego i kazusy spraw? Wiem, że karalne jest zakładanie i prowadzenie organizacji odwołujących się do ideologii totalitarnych oraz nawoływanie do nienawiści – „zabić żyda/czarnucha/żółtka/długowłosego/okularnika”, ale o „zbrodni antysemityzmu” ściganej z urzędu nie słyszałem…

 68. Marucha said

  Re 67: Czy Pan udaje, czy nie wie, że pod „nawoływanie do nienawiści” można podciągnąć każdą krytykę Żydów?
  Czy zna Pan sprawę dr-a Ratajczaka? Co prawda po dłuższych pieriepałkach sąd go uniewinnił, ale pracę stracił na zawsze.
  A nauczycielka, która rzekomo miała się odezwać „Ty Żydowo?
  Czy Pan zgrywa naiwnego? Coś mi się nie wydaje…

  Nb. czy może nam Pan powiedzieć, co stało się z b. dobrą witryną internetową Judeopolonia?

 69. huzarz said

  tak delikatnie odbijając od tematu ,ale nie dużo.

  Zauważyć można jak wiele młodych osób chodzi w koszulkach z che guevara(wiel nie świadomie ,ale chcą być „cool”) a przecież to byl zbrodniarz .

  A teraz proszę założyć koszulkę z przekreśloną gwiazdą dawida , okrzykną od faszystów itp -chociaż wszystko to jeden twór żydowski

 70. aga said

  Shamar brzmi prawie jak Chazar 🙂

 71. Shamar said

  Panie Marucha, rozmawiamy o konkretnych przepisach prawa, czy o tym jak je można nagiąć do swoich potrzeb? Bo, że można je próbować nagiąć to ja wiem, ale to działa we wszystkie strony. Broń w postaci pozwów i zgłoszeń do prokuratury jest stosowana powszechnie przez organizacje i grupy nacisku różnej maści i autoramentu. Z tego co wiem to ostatnio mocno rozkokosili się w tym homoseksualni aktywiści. Niewiele się tu zmieniło od czasów Jezusa Chrystusa – składanie fałszywego świadectwa nadal jest dobrym sposobem na ugranie swego (tylko że wtedy delikwenta, któremu udowodniono fałszywe zeznania chyba kamieniowano). Jakie na to rozwiązanie? Wycofać część przepisów z kodeksu karnego? Nie reagować na zachowania aspołeczne z udziałem krótko ostrzyżonych panów, którym się wydaje można „brudasów” na buty wziąć? A może rozdać społeczeństwu broń – sprawa „nawoływania do nienawiści” sama się rozstrzygnie, najbardziej aktywni się wystrzelają, a ci mniej aktywni będą uważać na to co mówią i robią żeby nie przegiąć i nie zarobić kulki. Ja osobiście jestem bardzo daleki od tego żeby obwiniać cały naród za coś co robią jednostki – mogę założyć koszulkę „Obama, spadaj na drzewo”, ale nie założę koszulki „Nienawidzę Ameryki”.

 72. Shamar said

  @Aga. Chazar? A cóż to takiego? 🙂

 73. Kapsel said

  re 67
  ..nawet modlić się pod Krzyżem na Żwirowisku nie pozwalają bo za modlitewne spotkanie z okazji piątej rocznicy profanacji Krzyży ukarany zostałem przez Sąd w Oświęcimiu grzywną 330,-zł. Boją się, że te oszczerstwa jakie żydowskie środki przekazu rozpowszechniają na temat K.L.Auschwitz, iż to my Polacy utworzyli ten obóz w celu likwidacji Żydów i inne brednie na temat obozu zostaną w końcu ujawnione…

  Nie podałem paragrafów ale konkretny przykład.Ale dla takich jak Pan to najlepszy byłby taki oto eksperyment:
  niech Pan na stacji metra w Śródmieściu albo na Dworzec Centralny głośno zacznie rozpowiadać że gazowanie ludzi w Oświęcimiu to tak jak podają żydowskie media to fałsz..bo po wojnie w czasie Trybunału w Norymberdze wypowiadał sie autorytet naukowy z tej dziedziny i maiał zupełnie inne zdanie itp..itd..bp.Wiliamson z Beractwa św.Piusa X został za to ukarany tak jak nasz rodak za modlitwę…niech Pan powie że liczba ofiar jest zawyżona bo są dokumenty PCK i mówią zupełnie inaczej..to trzeba raz porządnie zweryfikować bo to skandal aby tyle lat po wojnie cały czas się o to spierać…sam sie Pan przekonasz z jakiego paragrafu ..itp..itd..KARA !!!!

  Ale w pierwszej kolejności niech Pan stanie w tym samym miejscu i głośno mówi…Polacy to idioci,debile,barany,nygusy,kapusie, sztumbanfirery,samo liki i kociokwiki…etc..etc..zaraz podjadą z telewizji..wywiady..gazety na pierwszych stronach… a po kilku latach ordery….NAGRODA !!!

 74. władeczek said

  „mogę założyć koszulkę „Obama, spadaj na drzewo”, ale nie założę koszulki „Nienawidzę Ameryki”.

  -pejsaty rasista.

 75. PL said

  Jak to się mówi, Shamar rżnie głupa. Troll albo hasbara.

  I jakoś mniej się boję „faszystowskich skinów”, których obrazek odmalował Shamar, niż Chazarów, którzy rządzą Polską.

 76. Shamar said

  Władeczku, korzystasz z tej odrobiny anonimowości w sieci, żeby poczuć się kimś? Coś twoja wypowiedź wniosła do dyskusji? Twój kochany Obama właśnie wprowadza gejowskie małżeństwa w Stanach. Trolluj dalej :).

 77. Shamar said

  @PL. I właśnie w ten sposób Hitler doszedł do władzy :D. A potem nastało 1000 lat szczęśliwości i dobrobytu… Nie, to nie ta bajka.

 78. Staruszek Portier said

  Przykład bp Williamsona, który w telewizji podał w wątpliwość fantastyczne liczby żydowskich ofiar w Auschwitz i jest za to ścigany, jest b. dobry.

  Można by dodać tu takie nazwiska niezależnych badaczy, jak np. Irving, Zundel czy Faurisson.
  Weźmy np. Zuendela: Aresztowany w 2003 w USA, deportowany do Kanady, skazany tam na dwa lata więzienia, deportowany w 2005 do Niemiec, Ernst Zündel stanął tam przed sądem oskarżony o propagowanie negacjonizmu. Został skazany na karę 5 lat pozbawienia wolności, jest to najwyższa przewidywana kara w Niemczech za „kłamstwo oświęcimskie”.
  Albo David Irving: David Irving został skazany przez sąd austriacki na karę trzech lat więzienia za głoszenie swoich tez[1]. Po spędzeniu w więzieniu ponad roku został przedterminowo zwolniony.

  Przejdźmy do Polski.
  Cztery wyroki skazujące i jeden uniewinniający – to częściowy finał procesu, w którym kilku osobom, w tym Leszkowi Bublowi, zarzucono propagowanie treści antysemickich i nawoływanie do nienawiści rasowej…
  http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,85994,7594804,z_sadu__wyroki_za_propagowanie_antysemityzmu.html

  Za poniżanie narodu żydowskiego sąd okręgowy skazał prawomocnie na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata Tadeusza W. – brata ze świeckiego zakonu franciszkanów…
  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/antysemityzm-mainmenu-72/2690-czochowa-zakonnik-z-wyrokiem-za-antysemityzm.html

  Pan Shamar bez trudu sprawdzi sobie więcej takich przypadków w Wikipedii i na Google, co na pewno lepiej mu pójdzie, niż zgrzybiałemu staruszkowi portierowi.

 79. władeczek said

  Shamar ,luzik…lepiej strzel sobie jakiegoś brudasa-palestyńczyka,
  może ci przejdzie…

 80. Staruszek Portier said

  Zapomniałem. Niech pan Shamar poda mi jakieś przykłady skazania kogoś za poniżanie narodu portugalskiego, serbskiego czy polskiego.

 81. PL said

  $77:
  Hitler doszedł do władzy w zupełnie inny sposób. Można poczytać trochę choćby tu:
  https://marucha.wordpress.com/2011/02/24/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-swiatowej/

  Warto przypomnieć dużą rolę Żydów w wylansowaniu Hitlera. A może nie powinienem tego pisać, żeby nie podpaść pod jakiś paragraf o „nienawiści”.

 82. władeczek said

  Poco dyskutujecie z tym Kacavem.Urwał się z jakiegoś ekumenicznego
  forum…prowokator zas***y.

 83. Shamar said

  Władeczek, jakoś wszyscy byli w stanie podać jakieś informacje (mniej albo bardziej wartościowe) tylko ty się pienisz. Przepraszam, ale nie mam ochoty wdawać się z tobą w pyskówki żeby podnieść twoje poczucie własnej wartości. Przejrzałem sobie trochę tego bloga, gdyby prawdą było to co mówicie chłopaki na temat „zbrodni antysemityzmu” to większość z piszących tutaj by siedziała albo miała założone sprawy, a bloga by nie było. Dużo zdrowia życzę. Z Bogiem 🙂

 84. CARL said

  Chip RFID. Tak kontrolują dzieci i pracowników.
  Prędzej wypowiem otwartą wojną faszystowskiemu rządowi USA łącznie z Obamą i Bushem, niż będę w sobie nosić CHIP RFID. Z USA trzeba walczyć. Przeciwko Izraelowi ( Rotschild ), Rockeffeler, CIA, NSA. Społeczeństwo to owce. I do tego uwierzą w każdą im daną pustą obietnicę, wystarczy nakręcić odpowiedni system marketingowy po przez media. Ciało człowieka jest własnością prywatną,i żadem rząd na świecie nie będzie nami zarządzał by wszczepiać nam RFID. Tak więc namawiam was do otwartej wojny przeciwko Hegemonistycznej postawie USA i Grupy Bilderberg.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: