Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Józef Bizoń o Hakerzy włamują się do serweró…
  Wlodek o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  lesnick o Wojenne szaleństwo
  ot co o Wolne tematy (7 – 2…
  Aaron Blumblemblaum o Zamiast łapać przestępców, prz…
  prostopopolsku o Jak koty nas widzą
  Wanderer o Ukraina zaostrza blokadę trans…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Wirusy – czyli Al-Kaida „naukowej” medycyny

Posted by Marucha w dniu 2011-03-02 (Środa)

Niepodważalnym dogmatem współczesnej medycyny jest istnienie chorobotwórczych, ba – śmiertelnie groźnych wirusów. Ukochane dziecko medycyny – wirusologia – wmawia nam, że jedynie dzięki szczepieniom ochronnym i „lekarstwom” wspomagającym są na świecie jeszcze żywi ludzi. Ale wróg  – wirus – nie poddaje się. Szczerzy kły, czycha i szuka okazji, gdzie tutaj znów nieszczęsnych ludzi zaatakować. Z tego powodu epidemia goni epidemię, pandemia goni pandemię, a big pharma żyły z siebie wypruwa, aby nadążyć z produkcją ratujących ludzkość przed zagładą „leków” i szczepionek.

Tak to sprawę wirusów przedstawia „naukowa” medycyna.

A jak jest tak naprawdę?

Najbardziej obrazowo można przedstawić sprawę wirusów poprzez analogię z Al-Kaidą.

Oficjalnie Al-Kaida to rozbudowana na cały świat sieć niebezpiecznych islamskich terrorystów, którzy ponoszą odpowiedzialność za wiele dokonanych i jeszcze więcej „udaremnionych” czy „niedoszłych” zamachów terrorystycznych. Domniemane zagrożenie ze strony Al-Kaidy zaowocowało agresją na Afganistan, pośrednio agresją na Irak. Wojna z terrorem jest także przyczyną  zmasowanych środków „bezpieczeństwa”, monitoringu, oraz rozbudowywanej technologii „identyfikacji”, czyli tzw. biometrii.  Ukoronowaniem środków bezpieczeństwa, mającym chronić świat przed rzekomym zagrożeniem ze strony Al-Kaidy będzie stopniowo już realizowane chipowanie ludzi.

Naprawdę zaś Al-Kaida to baza danych komputerowych, założona przez CIA na użytek finansowanych i dozbrajanych przez USA ochotników arabskich walczących w Afganistanie przeciwko okupacji tego kraju przez ZSRR (lata 80-te XX w.).

Al-Kaida nigdy nie była, a tym bardziej nie jest w chwili obecnej zagrożeniem dla bezpieczeństwa Zachodu i świata. Zagrożeniem tym są rządy i tajne służby Zachodu odpowiedzialne za zamachy terrorystyczne przypisywane Al-Kaidzie.

Rzeczywistość kryjącą się za wojną z terrorem dobrze opisuje Aaron Russo.

No i z wirusami sprawa ma się identycznie jak z Al-Kaidą. Niby są, ale tak naprawdę to ich albo wcale nie ma,  albo – jak już są, to nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa dla ludzkiego zdrowia.

Dlaczego napisałem, że wirusów wcale nie ma. Okazuje się bowiem, że pomimo wręczenia Nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV tak naprawdę go nie odkryto. Niby go wyizolowano, ale problem leży w tym, że nie dokonano jeszcze „bezpośredniej izolacji” tego wirusa.

Nigdy nie dokonano izolacji tego wirusa w postaci czystej z krwi osoby chorej!

To, co niby „wyizolowano”, na zasadzie „konsensusu” naukowego, ale nie na zasadzie dowodu naukowego, okrzyknięto wirusem HIV.

Wrzucam tutaj wypowiedź „samouczka” z forum BioTechnolog.pl

„W dniu 15 stycznie 2001 roku sędzia Hackmann z wojewódzkiego (Landgericht) sądu w Dortmundzie (Sygn. Akt. Ns70 Js 878/99 14 (XVII) K 11/00) na publicznej rozprawie przedstawił wiedze urzędu Ministerstwa Zdrowia Republiki Federalnej Niemiec.

„Stwierdzam, ze wirus HIV, który to miałby być powodem choroby AIDS nigdy nie został naukowo udowodniony (bezpośrednio wyizolowany)”

Sędzia Hackmann przedstawił wypowiedz Dr Marcus, mówcy prasowego, opiniodawczego centrum do spraw AIDS (Referenzzentrum) RF Niemiec (BRD) z Instytutu Roberta Kocha (Robert-Koch- Institut) w Berlinie. Informacje ta sędzię Hackmann otrzymał, krotko przed rozprawa, podczas osobistej rozmowy telefonicznej z Dr Marcus.

http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292-75.htm

Aby nabawić się objawów AIDS wystarczy jedna chemioterapia, albo zażywanie leków rzekomo leczących AIDS. Tak pisze o tym ów „samouczek”:

„Doprowadzając tym samym do tego, ze zdrowi ludziom, wmawiając im infekcje, poddają się śmiertelnej chemoterapii za pomocą „medykamentów” Te „lecznicze” preparaty, jak można wyczytać z informacji ich dotyczącej, powodują 29 ubocznych symptomów, odpowiadających dokładnie definicji AIDS, przedstawionej przez Światowa Organizacje Zdrowia (WHO).”

Podobnie jak domniemanego wirusa HIV nie wyizolowano bezpośrednio większości innych wirusów, które rzekomo wywołują groźne, a nawet  śmiertelne choroby. Mimo to jesteśmy przeciwko tym chorobom i wirusom szczepieni.

Tutaj jeszcze pewna ciekawostka.

Wmawia się nam, że w szczepionkach znajdują się „osłabione” wirusy, przez co nasz organizm łatwiej je zwalcza, ucząc się przy okazji wytwarzać przeciwko nim antyciała.

Tylko coś tutaj nie pasuje.

Po pierwsze – aby je osłabić, najpierw należy posiadać bezpośrednio wyizolowane wirusy. A takich w większości wypadków nie ma! Ponadto wirusy tak naprawdę nie są organizmami żywymi,

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy#Czy_wirusy_s.C4.85_.C5.BCywe.3F

a po „bezpośrednim wyizolowaniu” ich z komórek (co się jeszcze nie udało),  na pewno nie są już organizmami żywymi. Wirusy wyizolowane z komórek,  których są częścią lub pasażerami, nie są  w stanie funkcjonować. Po prostu są martwymi ciałami. Ale jak można w takim razie „osłabić” coś nieżywego?

I po co uczyć organizmu ludzkiego wytwarzania przeciwciał przeciwko wirusom. Od momentu pojawienia się człowieka na Ziemi jego organizm robił to całkowicie automatycznie. Wystarczy organizmowi nie przeszkadzać, nie zatruwać go szkodliwą żywnością, chemią, chemtreilsem, „lekarstwami”, a organizm sam sobie z wirusami poradzi. Gdyby wirusy były rzeczywiście takie groźne, ludzkość na przestrzeni tysiącleci, bez szczepionek, bez chemicznych „lekarstw” i antybiotyków już wielokrotnie by wymarła. A jednak nadal istniejemy.

Przy czym, na zasadzie naturalnej selekcji ludzie słabsi, bardziej podatni na choroby, przed wprowadzeniem na rynek „wynalazków” współczesnej medycyny – szczepionek i tzw. „lekarstw” (big pharmy) masowo by wymierali. Geny następnym pokoleniom przekazywaliby jedynie uodpornieni na wszelkie wirusy. Wobec czego obecna generacja powinna być z natury odporna na wszelkie możliwe choroby zakaźne.

W tym miejscu dochodzimy do problemu chorób zakaźnych, w tym i wirusowych. Czy one rzeczywiście istnieją?  A jeśli tak – to co je wywołuje?

Otóż już pobieżna analiza wielkich epidemii z przeszłości, np. „czarnej śmierci”, czyli dżumy może być niezwykle pouczająca. I tak okazuje się, że nie wszyscy ludzie, mający bezpośredni kontakt z chorymi sami też zachorowali. Także nie wszyscy zarażeni chorobą umierali.

Jak to się dzieje, że jedna osoba zarazi się i umrze, inna zachoruje ale przeżyje, a jeszcze inna wcale się nie zarazi?

Odpowiedź na te pytania jest niezwykle prosta – osoby dobrze odżywione, zachowujące minimum higieny są odporne na zarazki, bakterie, grzybice, priony i wirusy (jeżli te ostatnie w ogóle istnieją). Tak było w epoce kamiennej, w średniowieczu i tak jest nadal dzisiaj.

Medycyna naturalna starała się przywrócić równowagę (homeostazę) u chorych, jeśli ta była z różnych powodów zachwiana. Jednym z najważniejszych filarów medycyny naturalnej było zdrowe jedzenie.

Na lekcjach historii mówi się o wojnach, wielkich postaciach historycznych, o odkryciach i podbojach. Mało uwagi poświęca się natomiast życiu codziennemu biedoty. A ona stanowiła ogromną większość społeczeństw. Głód był na przestrzeni wieków nawet w Europie zjawiskiem codziennym i nagminnym, a nie czymś wyjątkowym. Nie tylko duże wojny, ale i te drobne, nieodnotowane w podręcznikach pustoszyły wsie, miasta, całe regiony. Klęski naturalne, nawet bez HAARP-u, zdarzały się w przeszłości również – susze, powodzie, pożary. Do tego dochodzi mała wydajność rolnictwa na przestrzeni wielu wieków. A także brak środków do masowego transporu żywności na większe odległości w wypadku klęsk głodowych. W takich warunkach stan zdrowia większości ludzi był po prostu zły. Wystarczyło skaleczyć się przy pracy w polu prymitywnymi narzędziemi, aby umrzeć na zakażenie czy gangrenę. Dochodził do tego kompletny brak higieny. Ileż to dziesięcioleci w XIX- wiecznej Europie trwało wymuszania na lekarzach pracujących w szpitalach obowiązku mycia rąk. Zdarzało się, że po przeprowadzeniu sekcji zwłok lekarz, nie myjąc rąk, szedł do porodu.

Sytuacja żywnościowa, przynajmniej w Europie, zarówno dzięki rozwojowi samego rolnictwa, dzięki mechanizacji w rolnictwie, ale i dzięki kolejom żelaznym transportującym w razie konieczności żywność na duże odległości, uległa wyraźnej poprawie mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zaczęły ustępować wielkie epidemie. Dodatkowo w tym samym czasie  rosła też świadomość potrzeby higieny, miasta kanalizowano, tworzono poza miastami wysypiska śmieci. To wszystko sprawiło, że epidemie, w przeszłości tak groźne, zaczęły znikać. Bo to przede wszystkim głód i niedożywienie zabijało, a nie wirusy.

Bardzo dobrze pokazują to wykresy dotyczące wpływu tzw. szczepień ochronnych na śmiertelność w wyniku chorób zwanych wirusowymi, a zamieszczone na stronie „1000 krasnali”

http://1000krasnali.wordpress.com/2011/02/27/szczepic-nie-szczepic/

oraz na stronie:

http://szczepienia.prv.pl/strona3.html

Wyraźnie jest widać na tych wykresach, że śmiertelność na skutek chorób wirusowych gwałtownie spadała już przed wprowadzeniem szczepień. Same szczepienia albo nie miały wpływu na zmiejszanie się śmiertelności w chorobach zakaźnych, albo wręcz śmiertelność tą ponownie zwiększały. Szczególnie wyraźnie widać to na przykładzie śmiertelności na skutek ospy w Anglii i Walii. W momencie wprowadzenia szczepień ochronnych przeciwko ospie śmiertelność na skutek ospy dramatycznie tam wzrosła.

Przy okazji chcę rozprawić się z jeszcze jednym mitem dotyczącym rzekomo dobroczynnego wpływu medycyny współczesnej na długość ludzkiego życia. Bo coś takiego nachalnie propagandowo nam się wmawia. Prawda jest natomiast taka, że na długość życia obecnie wpłynęło wyłącznie wyeliminowanie głodu i brak dużych wojen w Europie od 65 lat. Wcześniej głód i idące w parze z nim choroby zdecydowanie obniżały długość życia naszych przodków. Pomagały im w tym wojny. Nie tylko, że ginęli na nich najczęściej młodzi ludzi, to wojny wywoływały zawsze jeszcze i klęski głodu – i towarzyszącą im często śmierć.

Propagandowa kampania straszenia nas wirusami jest zwykłym oszustwem. I to oszustwem porównywalnym z oszustwem rzekomego zagrożenia światowego bezpieczeństwa ze strony Al-Kaidy. Gdybyśmy nie byli faszerowani przemysłowo produkowaną szkodliwą żywnością – i dodatkowo – gdyby nas nie zatruwano od pierwszego dnia życia szkodliwymi tzw. ochronnymi szczepionkami i szkodliwymi chemicznymi lekarstwami, ludzie żyliby jeszcze dłużej, a przede wszystkim byliby o wiele zdrowsi. Big pharma w takiej sytuacji straciłaby rację bytu.

W planach depopulacji zabójcza medycyna, obok celowej produkcj szkodliwej, śmieciowej żywności, jest głównym narzędziem w rękach ideologów NWO. Cała współczesna wirusologia została wyssana z palca, jest „naukowym” oszustwem. Nagłaśniana jest medialnie, a służy jedynie straszeniu Gojów. Po to, aby dawali się oni zaszczepiać. I aby chętniej łykali trujące, a przynajmniej mocno szkodliwe „medykamenty”.

Osoba zdrowa, dobrze odżywiona nie musi obawiać się żadnych wirusów. U osób z osłabionym stanem zdrowia tzw. symptomy chorób zakaźnych nie są niczym innym niż reakcją organizmu na przeróżne trucizny i chemikalia, jakimi dziennie sami siebie faszerujemy. Do wywołania takich symptomów nie potrzeba żadnych wirusów. Wystarczy stress, przemęczenie, szkodliwa żywność, zatruta woda i powietrze. Wtedy „tabletka”, albo drobne skaleczenie wywołać może symptomy choroby zakaźnej. Przeciwciała rzekomo mające potwierdzić obecność wirusów we krwi wywołać można równie dobrze „lekarstwami”, jakimi jesteśmy przez medycynę faszerowani. A AIDS można stwierdzić u każej osoby, która przeszła chemioterapię. Tylko, że nie wywołał u niej zaniku obronności organizmu niewyizolowany i nieudowodniony wirus HIV- a chemioterapia.

Za jednym zamachem robi się na tym wirusowym szwindlu gigantyczną kasę:

Więc przemysł farmaceutyczny w zasadzie zabija więcej ludzi niż wojsko USA. Ciężko w to uwierzyć, ale taka jest prawda. Przemysł farmaceutyczny, dziesięć największych firm farmaceutycznych zarobiło w 2002 więcej na czysto niż pozostałe 490 w rankingu 500 najbardziej dochodowych firm. Mówię o roku 2002 ponieważ zmieniło się to w 2003, gdy przemysł olejowy postanowił uszczknąć kawałek tortu. Jest to wymiar dochodowości.

http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/02/144/

A przy okazji realizuje się plan depopulacji bydła roboczego.

Przy czym big pharma zabezpiecza się ustawami i przepisami prawnymi zwalniającymi ją z obowiązku ponoszenia odpowiedzialności za ewentualne szkody i skutki uboczne szczepionek.

A  z takimi skutkami mieliśmy już w przeszłości do czynienia. W przyszłości śmiertelnych skutków ubocznych będzie jeszcze przybywać. Z tego powodu, że powoli jesteśmy coraz bardziej zatruci.

Przy okazji, skoro już jestem przy tematyce zdrowotnej, podsuwam lekarzom pewną myśl. Istnieje zjawisko tzw. naglej śmierci u niemowląt. Medycyna nie wie (jak zwykle), skąd te tajemnicze przypadki nagłych zgonów wśród niemowląt się biorą.

Podpowiadam – poszukajcie, co wszczepiacie tym dzieciom w ramach tzw. szczepień ochronnych. Tam jest odpowiedź.

Poliszynel
http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com

Komentarze 34 do “Wirusy – czyli Al-Kaida „naukowej” medycyny”

 1. aga said

 2. Marucha said

  Jedynym znanym gajowemu sukcesem było przekonanie gajowej Maruszyny, aby się nie szczepiła – co wywołało zgrozę wśród znajomych.

 3. bazarmedyczny said

  **************************

  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/24/infekcjologia-wakcynologia-to-sciema-a-wladze-o-tym-wiedza/

  cały proceder szczepień i chemicyzacji leczenia służy jedynie depopulacji :

  Dzięki środkom zebranym wspólnie przez kilka organizacji, w tym Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (Unicef), i tam najmłodsi będą mogli zostać zaszczepieni. Akcja szczepień rozpoczęła się od Nikaragui………….. i obejmie w sumie 41 państw……………”.
  Źródło
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/ta-szczepionka-ma-uratowac-setki-tysiecy-dzieci,1,4080165,wiadomosc.html
  .
  Mówicie państwo, że to wspaniale, że bogatsze kraje pomagają tym biedniejszym? Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka to wygląda, jednak w artykule tym nie podano wielu kluczowych informacji. Także część z Was tych informacji nie ma.
  .
  Zadajmy sobie przede wszystkim logiczne pytanie, kto sponsoruje tego typu globalne akcje…………

  Sponsorami takich akcji są multimiliarderzy tacy jak Bill Gates (ma fundację założoną w tym celu) czy Ted Turner. Ich wydatki na te cele opiewają w miliardach dolarów i ciągle rosną.Co jest w tym dziwnego? Otóż ci miliarderzy, sami siebie wspaniałomyślnie kreujący na dobrodziejców ludzkości, są zwolennikami znacznego ograniczenia ludności naszej planety. Ogólnie mówiąc: jest im bardzo ciasno na ziemi. Fundacja Billa i Melindy Gatesów sponsoruje amerykański koncern aborcyjny Planned Parenthood. Koncern ten swego czasu zasłynął z łamania amerykańskiego prawa jak i z tego, że w swoim programie zakłada powszechny dostęp do antykoncepcji dla dzieci od lat 10 (dziesięciu).

  Mało tego. Bill Gates w oficjalnej wypowiedzi zapowiedział ograniczenie liczby ludności o 15% w najbliższym czasie.
  http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=A155D113455FAC882A3290536575C723
  „The world today has 6.8 billion people. That’s heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent!” (About 1 Billion People!)

  Jego oficjalna wypowiedź:
  „Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent”. Bill Gates wyraził te poglądy na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii.

  Bill Gates declares this will be the decade of vaccines
  Bill Gates pledges 10 billion dollars to vaccines over the next decade and declares this to be the decade of vaccines.
  http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=82D881FAC421273C63F06CFFF630A3FC

  .
  Bill Gates funds covert vaccine nanotechnology
  http://www.naturalnews.com/028887_vaccines_Bill_Gates.html

  .
  Bill Gates is Funding GMO Food –
  giving billions to the biotech industry
  WorldEconomicForum January 29, 2010
  http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=227D7E07509381609DBF1873A2E6E3B3

  .
  Who will be left alive? The smart people …
  http://www.naturalnews.com/029911_vaccines_Bill_Gates.html
  .

  Czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia? Jak sobie wyobrażacie ograniczenie ziemskiej populacji o 15% poprzez szczepionki ???????????? Oczywiste jest, że w grę musi wchodzić uszkodzenie organizmów szczepionych ludzi, np bezpłodność.!!!!!!!! Rządzą nami niegodziwi ludzie, którym jest tutaj za ciasno.!!!!!!!!!! Nie miejmy złudzeń, iż mają oni dobre intencje.!!!!!!!!!!!!

  Według Louise Vollera i KristianaVillesena z Danich Information mówią wprost, że szczepionki przekazywane krajom trzeciego świata są przekazywane z nadwyżek – czyli z zapasów, które się nie sprzedały.

  W roku 2008 bądź 2009 w Filipińskim parlamencie wybuchła wielka afera związana ze szczepionkami na HPV. Trzem milionom kobiet podano szczepionki zawierające dodatkowy składnik który może powodować bezpłodność (sterylant).!!!!!!!!!!!!!! Czy usłyszałeś o tym w Wiadomościach bądź w Faktach ????????? No właśnie. Jednak dalej duża część naszego narodu wyznaje zasadę: „gdyby to było ważne, to powiedzieliby o tym w Dzienniku”…… Zbiorowa nieświadomość zawsze będzie górować, ważne żebyś Ty był świadomy.

  Ale to nie koniec informacji na temat miliarderów którym my zabieramy powietrze.……………………
  3 maja 2009 roku odbyło się spotkanie wielkich i możnych tego świata:
  cyt:

  „Potentaci finansowi panicznie boją się przeludnienia, dlatego wspierają kliniki aborcyjne czy rozpowszechniają pigułki wczesnoporonne. Teraz postulują m.in. politykę jednego dziecka w całym Trzecim Świecie. Brytyjski `Times’ opisuje ich spotkanie na Mannhatanie.
  Miliarderzy chcą kontroli narodzin, bo według nich przeludnienie to największy problem świata.
  Potentat medialny Ted Turner, Bill Gates, burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg, znani biznesmeni Warren Buffet i George Soros oraz czarnoskóra gwiazda telewizji Oprah Winfrey, David Rockefeller junior spotkali się 3 maja, ale dopiero teraz wyszły na jaw szczegóły spotkania. Miliarderzy weszli w rolę panów życia i władców ziemi.

  Biograf Buffeta, najbogatszego człowieka na świecie uważa, że `panicznie boją się przeludnienia’ i `czują silną antypatię do religii”.

  Ted Turner wielokrotnie nawoływał do tego, by we wszystkich krajach Trzeciego Świata wprowadzić politykę jednego dziecka………. Taką samą, jaka obowiązuje w komunistycznych Chinach. – Jest nas zbyt wielu………….. Stąd bierze się globalne ocieplenie. Zbyt wielu ludzi zużywa atmosferę…………… – powiedział kiedyś Turner………………….
  Fundacja Buffeta, najbogatszego człowieka na świecie, sfinansowała badania kliniczne, które pozwoliły na wprowadzenie na rynek szkodliwej pigułki aborcyjnej RU-486……………, a Gates podarował amerykańskiemu stowarzyszeniu Planned Parenthood prowadzącemu kliniki aborcyjne prawie 34 miliony dolarów………………………..
  Turner, założyciel CNN pod koniec lat ’90 podarował ONZ miliard dolarów na programy kontroli populacji, w tym edukację seksualną dzieci w Bangladeszu……………….. oraz dystrybucję pigułki wczesnoporonnej w obozach uchodźców w Kosowie………………. Chrześcijanom protestującym przeciwko takiej barbarzyńskiej pomocy chciał zamknąć usta mówiąc, że `chrześcijaństwo to religia dla nieudaczników’………………………

  Źródło
  http://newworldorder.com.pl/artykul,1233,MILIARDEROM-ZA-CIASNO-NA-ZIEMI

  Nie od dziś wiadomo, iż kraje trzeciego świata są ogromnym poligonem doświadczalnym dla nowych szczepionek, leków i zmodyfikowanej (zmanipulowanej) genetycznie żywności. W przeszłości wybuchały wielkie afery związane z niehumanitarnym przeprowadzaniem testów klinicznych różnych farmaceutyków………………………
  W tym roku w północnym Sudanie wybuchła epidemia po wprowadzeniu do żywności eksperymentalnej, zmodyfikowanej (zmanipulowanej) genetycznie pszenicy.!!!!!!!!!! Była to pszenica w fazie testów.!!!!!!!!!!!!!!!!! Epidemię nazwano „epidemią śmiechu”, gdyż objawami był histeryczny śmiech prowadzący do nieprzytomności, padaczka, psychozy, zgon !!!!!!!!!!!!!!!!

  Link opisujący „epidemię śmiechu tutaj

  http://www.tvn24.pl/0,1643173,0,1,rozprzestrzenia-sie-epidemia-smiechu,wiadomosc.html

  Ostatnio wielcy i możni, którym mamy czelność zabierać cenne powietrze, założyli sojusz GAVI – Global Alliancy for Vaccinations and Immunisation – światowy sojusz na rzecz szczepień i uodporniania. Stoją za tym, naturalnie, Gatesowie i ich fundacja, Bank Światowy, WHO i koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki. Czyli sama „śmietanka” w tym negatywnym znaczeniu.
  Celem sojuszu GAVI jest podanie szczepionek każdemu dziecku urodzonemu w trzecim świecie.

  Źródło

  http://piotrbein.wordpress.com/2010/12/09/bill-gates-szczepionki-i-depopulacyjny-spisek/
  cyt: „W następstwie niedawno wymyślonej pandemii świńskiej grypy spowodowanej przez wirusa H1N1 w krajach uprzemysłowionych pozostały setki milionów nie zbadanych szczepionek. Państwa te postanowiły pozbyć się tego wstydliwego balastu, przekazując go WHO, która zamierza wcisnąć go za darmo wybranym biednym krajom. Francja oddała 91 z 94 milionów dawek, jakie zakupił rząd Sarkozy’ego od gigantów farmaceutycznych, a Wielka Brytania 55 z 60 milionów dawek. Podobnie postąpiły Niemcy i Norwegia.

  Dr Thomas Jefferson, epidemiolog z Centrum Badawczego Cochrane w Rzymie, zauważył: ‘Po co oni w ogóle dają te szczepionki państwom rozwijającym się’ …………Pandemia została odwołana w wielu częściach świata. Największym zagrożeniem dla zdrowia w biednych krajach są obecnie choroby serca i układu krążenia, podczas gdy wirusy znajdują się na końcu tej listy. Jaki jest medyczny powód przekazania tych 180 milionów dawek ?

  Co więcej, grypa jest mało znaczącym problemem w krajach, w których nasłonecznienie jest obfite, poza tym ‘nowa wielka plaga’ w postaci pandemii A/H1N1 okazała się najłagodniejszą w historii”.……
  Źródło j.w.

  Tak właśnie wygląda pomoc dla krajów trzeciego świata – nie dość, że otrzymują one syf z szkodliwymi składnikami, to są to towary z nadwyżek, często z kończącym się terminem ważności.

  Cyt:

  „organizacja Comite Pro Vida de Mexico zaczęła podejrzewać WHO o niecne zamiary i po zbadaniu licznych próbek szczepionek odkryła, że zawierają one ludzką gonadotropinę kosmówkową,czyli hCG (human Chorionic Gonadotropin). Był to dziwny składnik jak na szczepionkę chroniącą ludzi przed szczękościskiem będącym wynikiem zainfekowania ran przez kontakt z zardzewiałymi gwoździami lub z pewnymi bakteriami znajdującymi się w ziemi.
  Poza tym na tamtych terenach tężec występował niezwykle rzadko. Było to o tyle dziwne, że hCG jest naturalnym hormonem potrzebnym do podtrzymywania ciąży. Jednak w połączeniu z nośnikiem toksoidu tężca hormon ten stymuluje powstawanie przeciwciał przeciwko hCG, czyniąc kobietę niezdolną do doniesienia ciąży.!!!!!!!!!!!!!! Jest to forma utajnionej aborcji.!!!!!!!!!!!!!! Podobne raporty o szczepionkach sprzężonych z hormonem hCG nadeszły z Filipin i Nikaragui”……………..

  Źródło j.w.

  itd itp

  *****************************************************************

 4. tralala said

  Walcze jak lwica o nieszczepienie moich wnukow! Prawie nie do wygrania, bo szzepienie jest we Francji obowiazkowe, a lekarze boja sie dawac zwolnienia.

  Ale mam pytanie – jezeli podwarza sie istnienie wirusow, to co to jest to, co powoduje epidemie? (chociazby w latach, kiedy szczepien na grype nie bylo).

 5. Dzięcioł said

  Odniosłem podobny sukces, Dzięciołowa już się nie szczepi. A jak pięknie i zdrowo teraz wygląda, ho ho ho!!!;o)

 6. Marucha said

  W działanie szczepionek przeciwko chorobom bakteryjnym wierzę. To były jeszcze czasy Pasteura, wierzącego katolika.
  Przeciwko zaś wirusom?
  Jedna hucpa.

 7. bazarmedyczny said

  ****************************

  Pasteur – naukowa wydmuszka :

  CYT :

  Co z grypą hiszpanką? Na co zmarły miliony ludzi? Pisałaś kiedyś, że hiszpankę reaktywowano. Jak można reaktywować ją, skoro wirusów nie ma ???
  ZASTANÓWMY SIĘ – TAK JAK SAMOUCZEK Z FORUM – SKORO DOWÓD NA ISTNIENIE WIRUSÓW MOŻNA BYŁO ZDOBYĆ DOPIERO PO ZOBACZENIU TEGO WIRUSA PRZEZ MIKROSKOP ELEKTRONOWY – CZYLI NA POCZATKU LAT SIEDEMDZIESIĄTYCH – TO JAK WCZEŚNIEJ W 1918 MOGLI COKOLWIEK ZOBACZYC I UDOWODNIĆ ??? LUDZIE UMIERALI Z POWODU ZAKAŻEŃ BAKTERYJNYCH, GRZYBICZYCH, PIERWOTNIAKOWYCH, ROBACZYC – TAK JAK TERAZ – W DODATKU WTEDY BYŁY O WIELE GORSZE WARUNKI SANITARNE………ALE ZA TO NIE BYŁO TYLE CHEMII CO TERAZ……………. CZY TY WIDZISZ TE RÓŻNICE ??? DOSTRZEGASZ ???
  SKORO WIRUSY SĄ ZAUWAŻALNE W NANO SKALI – TO SKĄD PASTEUR MÓGŁ COKOLWIEK WIDZIEĆ I WIEDZIEĆ 1822 -18P5 ??? ŻE TO WIRUSY WŚCIEKLIZNY ??? ON WIDZIAŁ W NANO SKALI ??? W XIX WIEKU ???
  JAK MOGLI DO MOMENTU WYNALEZIENIA MIKROSKOPU ELEKTRONOWEGO WIDZIEĆ JAKIEKOLWIEK WIRUSY ???
  I NADAL NIE MA NA ICH ISTNIENIE OSTATECZNYCH DOWODÓW – CO PRZYZNAŁ SĄDOWI W NIEMCZECH WIRUSOLOG Z INSTYTUTU KOCHA W NIEMCZECH W 2001 ROKU !!!!!!!!!
  TO PASTEUR WYMYSLIŁ INFEKCJOLOGIĘ – POSZUKAJ W NECIE – ZNAJDZIESZ INFO ŻE BYŁ MASONEM – TAK JAK NEWTON :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Pasteur

  http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%9Bcieklizna

  UR 1822 -1895…..SYN GRABARZA, francuski chemik , specjalista od podgrzewania wina

  Prace Ludwika Pasteura stały się również wzorcowym przykładem łączenia badań podstawowych i stosowanych w chemii…………………………………

  http://wiki.answers.com/Q/Was_Louis_Pasteur_a_Freemason

  http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/71304.htm

  cyt :
  Prawo Pasteura
  Największe odkrycia rzadko są dziełem jednego naukowca – najczęściej są zwieńczeniem badań wielu uczonych. Prof. Milton Wainwright z University of Sheffield uważa, że tak właśnie było w wypadku Ludwika Pasteura. Francuski chemik był jednym z największych badaczy, ale przekonanie, że był odkrywcą bakterii, jest absurdalne! Pasteur nie był nawet pierwszym naukowcem, który udowodnił, że bakterie wywołują groźne zakażenia. W 1842 r., prawie 20 lat przed Pasteurem, Szkot John Goodsir zauważył, że w wymiocinach 19-letniego chłopca są widoczne pod mikroskopem mikroorganizmy, które nazwał Sarcina Goodsir (bakterie znane dziś jako Sarcina ventriculi). Wykazał też, że do zwalczania mikrobów wystarczy zastosować środki antyseptyczne, takie jak podsiarczan sodu i fenol, który dopiero w 1867 r. zaczął zalecać Joseph Lister (1827-1912), twórca antyseptyki w chirurgii.
  W pierwszej połowie XIX wieku w szpitalach wietrzono sale zabiegowe i likwidowano nieprzyjemne zapachy, bo sądzono, że „zarazki powietrzne” powodują zakażenia ran. Nikt jednak nie dezynfekował rąk. Lekarze jeszcze nie wiedzieli, że na oddziałach położniczych sami masowo zabijają kobiety, przenosząc na nie gorączkę połogową, którą nazywali pseudoepidemią! Dopiero w 1843 r. lekarz i pisarz Oliver W. Holmes (1809-1894) wygłosił wykład, w którym przekonywał, że medycy nie mogą się zbliżać do pacjentki bezpośrednio po wyjściu z sekcji zwłok. W 1847 r. węgierski lekarz Ignacy Filip Semmelweiss (1818–1865) nawoływał, by lekarze i pielęgniarki dezynfekowali ręce roztworem chlorku i nie przenosili na chorych „martwych cząsteczek przedostających się do układu krwionośnego”.
  W tym czasie Ludwik Pasteur zajmował się „chorobami wina”. W 1863 r. zauważył, że jednominutowe podgrzanie wina w zamkniętej butelce (do 69-75oC) przerywa jego rozkład. W 1870 r. ustalił przyczynę choroby jedwabników, dziesięć lat później rozpoznał zarazek cholery kur i zaczął pracować nad szczepionkami przeciwko wąglikowi i cholerze. W 1885 r. zaszczepił przeciw wściekliźnie pogryzionego przez psa Josepha Meistera. Nie było to jednak pierwsze udane szczepienie ani nawet jedno z pierwszych. Błędne jest nawet przekonanie, że w 1796 r. pierwszy raz przeprowadził je Edward Jenner. Brytyjski lekarz do ochrony przed ospą użył wirusów tzw. krowianki (niegroźnej dla ludzi ospy krowiej). W taki sam sposób, ale ponad 20 lat wcześniej, angielski farmer Benjamin Jesty zaszczepił swoją rodzinę. W Indiach, Chinach i Turcji co najmniej od kilkudziesięciu lat igłą przenoszono na osoby zdrowe wydzielinę chorych na łagodną ospę. W 1772 r. takie wszczepienie, czyli tzw. wariolizację, przeciw ospie stosował już cały dwór angielski. Jaka jest zatem zasługa Pasteura? Dokonał epokowego odkrycia, dowodząc, że drobnoustroje można tak osłabić, iż przestają być chorobotwórcze. Sformułował nowe prawo biologii, które zapoczątkowało jedno z największych osiągnięć w medycynie – erę szczepień ochronnych. Ludwik Pasteur, tak jak Graham Bell, Thomas Edison i Karol Darwin, wprowadził rozwiązania systemowe i potrafił je nagłośnić. Podobnie jak dziś najlepsi uczeni, którzy zdobywają najbardziej prestiżowe naukowe wyróżnienie – Nagrodę Nobla.

  Zbigniew Wojtasiński

  .

  TU KOLEJNA OFICJALNA BREDNIA :

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2397,Wielka-Brytania-koniec-AH1N1-czas-na-bakterie-NDM-1

  PIERWOTNE ŹRÓDŁO :

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80649,8239279,Wielka_Brytania__koniec_AH1N1__czas_na_bakterie_NDM_1.html

  CO TO ZA BEŁKOT – CO TO ZA BREDNIE – NIE MOGA SIĘ ZDECYDOWAĆ – JUZ NIE JEST WIRUSEM, ALE JEST BAKTERIA – PO CZYM MÓWIĄ ŻE TO ENZYM KTÓRY PRZYLEPIA SIĘ DO BAKTERI………….CO TO JEST ??? KABARET ??? W NAUCE WSZYSTKO JEST ZDEFINIOWANE, POWTARZALNE, SPRAWDZALNE – A NIE ŻE – A MOŻE TO A MOZE TAMTO – TO NIE SA SYNONIMY – BAKTERIA TO NIE JEST ENZYM !!!!!!!!! BAKTERIA JAKO BYT SAMODZIELNY I KOMÓRKOWY – ZAWIERA TAKŻE ENZYMY – JAK KAŻDA KOMÓRKA. A WIRUS NIE JEST ŻADNA KOMÓRKĄ….

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy

  ZAUWAŻ, ŻE PODAJA WSZYSTKO W TRYBIE PRZYPUSZCZAJĄCYM, SKALA ROZMIARÓW NAJWIĘKSZEGO WIRUSA TO 400 NM – WSZYSTKIE BAKTERIE SĄ WIĘKSZE – W SKALI MIKRO MIERZONE – OGLĄDASZ POD MIKROSKOPEM ZWYKŁYM.
  NASTĘPNIE PADA CIEKAWE PYTANIE :

  Czy wirusy są żywe?

  I KURIOZALNA ODPOWIEDŹ :

  Czy należy uznać wirusy za organizmy żywe, zależy od przyjętej definicji życia. Wirusy są zazwyczaj uznawane za żywe w funkcjonalnych definicjach życia, nie są zaś – w strukturalnych.

  Wirusy (łac. virus – trucizna, jad) – skomplikowane cząsteczki organiczne nie posiadające struktury komórkowej, zbudowane z białek i kwasów nukleinowych. Zawierają materiał genetyczny w postaci RNA (retrowirusy) lub DNA, wykazują jednak zarówno cechy komórkowych organizmów żywych, jak i materii nieożywionej.

  Według definicji André Lwoff’a wirus to: „Zakaźny, potencjalnie patogenny nukleoproteid, istniejący tylko pod postacią jednego kwasu nukleinowego, który reprodukuje materiał genetyczny. Jest niezdolny do podziałów poza komórką i zazwyczaj nie posiada enzymów (a zatem nie wykazuje metabolizmu).”

  CO TO ZA BZDURA ???

  ALBO ŻYWE ALBO MARTWE. KONIEC DYSKUSJI.

  NO ALE – SKORO MAMY COŚ CO NIE JEST ANI ŻYWE ANI MARTWE – TO MAMY TEŻ ODPOWIEDNIE LECZENIE :

  Zakażenie organizmu

  Mimo wciąż nieznanych w szczegółach mechanizmów zakażeń wirusowych na poziomie organizmu, przy obecnym stanie wiedzy można wyróżnić dwa główne rodzaje zakażeń, oparte na miejscu występowania wirusa:

  * Zakażenia miejscowe – wirusy występują w określonym narządzie lub tkance i nie rozprzestrzeniają się na cały organizm; przykładem może być krowianka, która dotyczy tylko skóry, albo grypa, w przypadku której atakowana jest błona śluzowa gardła.
  * Zakażenie uogólnione – dotyczy zwłaszcza chorób gorączkowych; przebiega ono według następującego schematu:

  1. wirusy przenikają przez nabłonek i podlegają wstępnej replikacji (mogą także powielać się w samym nabłonku);
  2. po wstępnej replikacji dochodzi do przedostania się wirionów do krwi i chłonki; efektem jest powstanie pierwotnej wiremii, której towarzyszy pierwszy rzut gorączki;
  3. wirusy atakują układ siateczkowo-śródbłonkowy, gdzie dochodzi do ponownej replikacji;
  4. wiriony po raz drugi dostają się do krążenia, wywołując wiremię wtórną, której także towarzyszy gorączka;
  5. w wyniku tropizmu tkankowego zajmowane są narządy docelowe, czego wynikiem jest powstanie mniej lub bardziej charakterystycznych objawów chorobowych. Najważniejsze narządy docelowe to skóra, wątroba, płuca, układ nerwowy i nerki.

  Schemat……………. zakażenia uogólnionego został opracowany przez Fennera.

  Znaczenie medyczne

  Według medycyny akademickiej wirusy wywołują niektóre choroby. Leczenie infekcji wirusowej jest trudne, gdyż nie posiadają własnego metabolizmu, który można by zablokować, jak to robią antybiotyki w przypadku bakterii. Większość metod polega na ograniczeniu dalszego rozwoju infekcji, co przekształca chorobę wirusową w chorobę przewlekłą. Sytuację komplikuje fakt, iż zakażeniom wirusowym mogą towarzyszyć infekcje bakteryjne. Zakażenia mogą nawracać (latencja) lub też ujawniać się po bardzo długim czasie, doprowadzając nawet do śmierci.

  Wiele chorób wirusowych jest nadal nieuleczalnych (np. wścieklizna lub AIDS), mogą także wywoływać choroby nowotworowe.

  Leki przeciwwirusowe można podzielić na:

  * substancje wzmacniające układ odpornościowy w walce z wirusami – np. interferon w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby;
  * substancje blokujące rozwój wirusa, np. poprzez blokadę białek wirusowych;
  * substancje blokujące białka receptorowe, uniemożliwiające przyłączanie wirusów do błony komórkowej.

  Jedną z metod walki z chorobami wirusowymi są szczepienia.

  Filogeneza

  Pochodzenie wirusów jest nieznane. Jest na nie kilka teorii, m.in.:

  * są to wtórnie uproszczone organizmy pasożytnicze, być może podobne do riketsji;
  * są to pozostałości pierwotnych, bardzo prostych organizmów;
  * powstały w wyniku mutacji genomu organizmu, który później stanie się ich gospodarzem. Komórki w jej wyniku zaczęły produkować wirusa. Można powiedzieć że wirusy wg tej teorii to rodzaj zaraźliwego nowotworu.
  * według alternatywnych nauk wirusy podobnie jak bakterie są symbiontami i mają na celu naprawę uszkodzonych komórek.

  Żadna z tych tez nie została potwierdzona ani obalona.Dość duże grupy wirusów dają się łączyć w monofiletyczne taksony, jednak nie ma na razie dowodów, żeby wszystkie one pochodziły od jednego pra-wirusa.
  .
  **************************************************************

  Dalej…
  główne i najważniejsze dowody na nieistnienie wirusów przedstawione przez owego anonimowego dyskutanta.

  – NIECH INSTYTUTY NAUKOWE I WIRUSOLOGICZNE PRZEDSTAWIĄ DOWODY NA ISTNIENIE TYCH WSZYSTKICH WIRUSÓW – NIE DAJ SIE WRABIAĆ…… GDZIE SĄ ZDJĘCIA ??? POMIARY ??? POWTARZALNOŚĆ ??? PRZECIEZ ON TO WSZYSTKO POWIEDZIAŁ……….TO WHO I RENOMOWANE INSTYTUTY WIRUSOLOGICZNE I KATEDRY BIOTECHNOLOGII POWINNY NAM PRZEDSTAWIC DOWODY NA ISTNIENIE !!!!!!!!!!! SAM INSTYTU KOCHA W BERLINIE PRZYZNAŁ SĄDOWI W BERLINIE, ŻE NIE MA ŻADNEGO DOWODU NA ISTNIENIE WIRUSA HIV – NIGDY GO NIE WYIZOLOWANO !!!!!!!!!!!!!!!!

  SAMOUCZEK WYSYŁAŁ LISTY DO PUŁAW – Z PROŚBĄ O PODANIE METODOLOGII W JAKIEJ WYODRĘBIAJĄ TE NIBY-WIRUSY ………NA PODSTAWIE JAKIEGO WZORCA I CO MIERZĄ ??? POZIOMY PRZECIWCIAŁ – ALE DO CZEGO SKIEROWANYCH ??? JAK TO JEST MIARECZKOWANE ??? KALIBROWANE ??? GDZIE ONI MAJĄ TE WZORCE I KTO WYMYSLA TE METODY DIAGNOSTYCZNE, KTO TO PATENTUJE, SPRZEDAJE I KTO MA NA TO MONOPLOL NA ŚWIECIE…….???
  JUŻ CI MÓWIĘ – M.IN FIRMA ABBOTT – PRODUCENT MERIDII LEKU NA ODCHUDZANIE – POCHODNEJ AMFETAMINY PO CICHU USUNIĘTEJ Z RYNKU – JEST JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH GRACZY :

  http://www.abbottdiagnostics.pl/index.php?pid=157

  PO WPADCE Z MERIDIĄ – ZACZĘLI NAGLE PROMOWAĆ OGROMNE ZAANGAŻOWANIE NP W DIAGNOSTYKĘ CUKRZYCY – W METODY LABORATORYJNE
  ABBOT TO JEDEN Z FILARÓW BIG PHARMA

  ITD ITP

  *********************************************************************************

 8. Zerohero said

  Mie łykam każdego tekstu, który idzie pod prąd.

  Ponadto wirusy tak naprawdę nie są organizmami żywymi,

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy#Czy_wirusy_s.C4.85_.C5.BCywe.3F

  a po „bezpośrednim wyizolowaniu” ich z komórek (co się jeszcze nie udało), na pewno nie są już organizmami żywymi. Wirusy wyizolowane z komórek, których są częścią lub pasażerami, nie są w stanie funkcjonować. Po prostu są martwymi ciałami.

  Co autor myślał pisząc to? Owszem, nie funkcjconują, ale mają chemiczne „łapki”, którymi mogą chwycić żywą komórkę i wniknąć do niej. Dalsze pytanie:

  Ale jak można w takim razie „osłabić” coś nieżywego?

  Autor sobie żartuje czy ma czytelnika za durnia? „Osłabienie” polega na upośledzeniu zdolności wirusa do ataku, a nie obniżeniu jego kondycji rozumianej jako zasób sił witalnych. Osłabić można armatę zapychając jej wylot lufy. Armata jest nieżywa, jej operator nie odczuwa problemu tego gdy nie strzela, a jak strzeli to się zdziwi. I tak przez analogię o kant tyłka rozbija się ten argument autora.

  Nie jestem biologiem, ale swój rozuma mam i domyślam się, że wiele innych też może się okazać podobną demagogią.

  Najgorsze w tym jest, że w tej demogogii jest pewnie sporo PRAWDY.

  Mnie zaciekawiła informacja o niemożności obejrzenia wirusa HIV na „tacy”.

 9. Zerohero said

  I po co uczyć organizmu ludzkiego wytwarzania przeciwciał przeciwko wirusom. Od momentu pojawienia się człowieka na Ziemi jego organizm robił to całkowicie automatycznie. Wystarczy organizmowi nie przeszkadzać, nie zatruwać go szkodliwą żywnością, chemią, chemtreilsem, „lekarstwami”, a organizm sam sobie z wirusami poradzi.

  Te wirusy miały czekać tysiąclecia aż nas une zaczną truć i osłabiać. A do tego czasu to co robiły? Dialog z nami prowadziły? Miarkowały się? Co wg. pana wywołało Czarną Ospę? Chemtrails baby Jagi na miotle?

  Gdyby wirusy były rzeczywiście takie groźne, ludzkość na przestrzeni tysiącleci, bez szczepionek, bez chemicznych „lekarstw” i antybiotyków już wielokrotnie by wymarła. A jednak nadal istniejemy.

  Kolejny demagogicnzy argument. Wirus może zarażać 10% populacji a zabijać 3% zarażonych. Jest groźny, a populacja mimo tego rozwija się. Wirus-killer sam by sobie grób wykopał. Poza tym ludzie są różni, nawet na HIV znajdą się odporni.

  Groźność dla gatunku a groźność dla pojedycnzych ludzi to różne pojęcia. Nawet Indianie by sobie poradzili z nowymi chorobami, gdyby nie napór europejskich osadników.

 10. bazarmedyczny said

  ****************************

  Obserwuję wpisy Zerohero – i w każdym ważnym wątku albo rozbija dyskusję albo odwraca uwage wpisami nie na temat, albo próbuje ośmieszyć prawdę – sam przedstawiając śmieszne argumenty !

  Właśnie widać że nie jest Pan bilogiem i nie ma o bilologii i medycynie ŻADNEGO POJĘCIA –
  WIĘC PO CO TE WYWODY ???
  NP O „CHEMICZNYCH ŁAPKACH” WIRUSÓW ??? CO TO ZA BREDNIA ??? JAKIE ŁAPKI ???
  A GDZIE SAM WIRUS ??? SKORO SAMI WIRUSOLODZY I BIOTECHNOLODZY PRZYZNAJĄ, ŻE GO NIE WYIZOLOWANO – CO JEST PODSTAWOWYM DOWODEM NA JEGO ISTNIENIE ???
  CZYTAŁ PAN MOŻE DEFINICJĘ WIRUSA ??? BO ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE NIE – ŻE NAWET POSTY I ARTYKUŁY CZYTA PAN „PO ŁEBKACH” POWIERZCHOWNIE, A MOŻE CO DRUGIE ZDANIE. W PRZECIWNYM RAZIE NIE ZADAWAŁBY PAN TU TAKICH IDIOTYCZNYCH PYTAŃ !

  Termin „osłabienie” wirusa jest używany powszechnie w bilogii, wirusologii, medycynie, wakcynologii i przez producentów tych cholernych szczepionek !
  I słusznie autor Poliszynel pyta po przeczytaniu definicji wirusa : JAK MOŻNA OSŁABIĆ COŚ MARTWEGO ? W DODATKU COŚ CO NIE ISTNIEJE ???
  CO MA ARMATA DO WIRUSA ??? MARTWEGO ??? W DODATKU FIKCYJNEGO – SKORO NIE MA NAUKOWYCH DOWODÓW NA JEGO ISTNIENIE – POWTARZAM RAZ JESZCZE !!!

  DLA KOGO TE TEKSTY ZEROHERO TU SERWUJE ???
  DLA NAIWNYCH I LAIKÓW ???
  NO TO SIĘ POŚLIZGNĄŁ ZEROHERO……I OŚMIESZYŁ SIĘ PUBLICZNIE……
  ZACYTUJĘ ZEROHERO : Autor sobie żartuje czy ma czytelnika za durnia ?

  RADZE WIĘCEJ CZYTAĆ, UCZYĆ SIĘ – A DOPIERO PÓŹNIEJ ZABIERAĆ GŁOS W DYSKUSJI.

  *********************************************************************************

 11. Marucha said

  Nikt nie przypisuje Pasteurowi ani odkrycia bakterii, ani ich wpływu na powstawanie chorób zakaźnych, lecz wynalezienie szczepionek.

 12. bazarmedyczny said

  ***************************

  Pasteur nie wynalazł nawet szczepionek – proszę jeszcze raz przeczytać posty.
  Kraść czyjeś odkrycia i głośno o nich krzyczeć ŻE TO JA I MOJE – każdy potrafi, a potem dostać za to jeszcze nagrode……………

 13. tralala said

  ad Bazarmedyczny
  Bardzo Pana prosze nie krzyczec! Nie jestem wstanie Pana czytac.

 14. TZJ said

  Ad.9

  Więc jeśli hipotetyczny wirus zabija 3% populacji a szczepionka na niego upośledza 3% a zabija 0.050% to powinniśmy się szczepić kilkadziesiąt razy?
  Nie zaprzeczy Pan że szczepionki to Interes przez duże I.
  Pomijając to że bardzo lubię poczytać posty 0-hero to tego się jednak nie spodziewałem po Panu.

 15. Staruszek Portier said

  Bazarmedyczny – 12:
  O ile mnie starcza pamięć nie myli, to uczono mnie że pierwsza na świecie szczepionka (na wściekliznę) była wynalazkiem Pasteura.
  Kto w takim razie był przed nim i gdzie można sobie o tym poczytać?

 16. Staruszek Portier said

  A w ogóle to myślę, że wirusy istnieją. Są ich zdjęcia robione przez mikroskop elektronowy.
  Dyskusyjne jest natomiast, czy działają szczepionki na choroby wirusowe.

 17. bazarmedyczny said

  *****************************
  ad Staruszek Portier 15 i 16

  Uczono nas bredni nie tylko w kwestii szczepionek… pomijając już ten szczegół, że nie ma dowodów na istnienie wirusa wścieklizny, podobnie jak wirusa HPV, HIV…aż boję się myśleć ile jeszcze…
  Nie wyizolowano tych wirusów, nie ma nigdzie żadnej dokumentacji – a te foty gdzieś tam pokazywane na konferencjach prasowych to kabaret a nie dowód naukowy !!!!!!!!!!!!!!!!
  TAK NIE WYGLĄDA NAUKA !!!
  TAK WYGLĄDA MEGA-OSZUSTWO !!!

  Pasteur – specjalista od podgrzewania wina, syn grabarza, chemik – nie był wynalazca szczepionek – wystarczy czytać poza mainstream’em – poza dogmatami typu globalne ocieplenie jest bo oddychamy i puszczamy bąki………a w drodze do wiedzy poza mainstream – można przeczytać posty powyżej, artykuły Poliszynela albo moje :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/24/infekcjologia-wakcynologia-to-sciema-a-wladze-o-tym-wiedza/

  Sprawy nie załatwia stwierdzenie : „A w ogóle to myślę, że wirusy istnieją.” CO TO ZA STWIERDZENIE ??? W NAUCE – NIE DO PRZYJĘCIA !!!
  „Są ich zdjęcia robione przez mikroskop elektronowy.” – GDZIE SA TE ZDJĘCIA ??? I CO W ISTOCIE PRZEDSTAWIAJĄ ??? CZY KILKA FOTEK – W DODATKU RÓŻNYCH I WYGLĄDAJĄCYCH JAK PO OBRÓBCE NA PHOTOSHOP – MOŻNA UZNAĆ ZA NAUKOWY DOWÓD ??? PRZECIEŻ TO KPINA A NIE DOWÓD !!!
  DOWODEM NA ISTNIENIE JAKIEGOŚ PATOGENU – KAŻDEGO POWTARZAM DLA PRZYPOMNIENIA KAŻDEGO – JEST JEGO WYIZOLOWANIE !!!!!!!!!!!!!!!
  GDZIE SĄ TE WYIZOLOWANE WIRUSY ?????????????
  GDZIE DO JASNEJ CHOLERY ????????????????
  NO TO ODPOWIADAM : NIGDZIE – BO ONE NIE ISTNIEJĄ !!!
  DOBUDOWALI DO PARU NIESZKODLIWYCH WIRUSÓW CAŁĄ IDEOLOGIĘ – ŻEBY MÓC ROBIĆ NA TYM KASĘ I ZARZĄDZAĆ LUDŹMI ZA POMOCĄ STRACHU – PRZED KOLEJNYM WROGIEM
  – JAK RZĄDZIĆ LUDŹMI ZA POMOCĄ WZBUDZANIA STRACHU PRZED MITYCZNĄ MUZUŁMAŃSKĄ TERRORYSTYCZNĄ SZAJKĄ AL QEIDA, AL PAJDA, AL FRAJDA, ALBO ROSYJSKĄ WIERCHUSZKĄ CZAJĄCA SIĘ ZA KAŻDYM ROGIEM ROTUNDY, I STOJĄCĄ SZCZEGÓLNIE ZA ZAMACHEM W SMOLEŃSKU I NA WTC I PENTAGON !!!!!!!!
  TO JEST KLASYCZNE ZARZĄDZANIE LUDŹMI ZA POMOCĄ STRACHU !!!!!!!
  A DO TEGO TRZEBA POSŁUGIWAĆ SIĘ KŁAMSTWAMI – BO REAL JUŻ NIE NADĄŻA ZA FANTAZJĄ I POTRZEBAMI GLOBALNYCH GRACZY !!!!!!!

  Jak widać – gojom można wciskać każdą bzdurę – nawet zbawienne efekty wybuchów głowic nuklearnych…
  I nikt nie zastanawia się nad takimi przekazami, nad ich wiarygodnością, i wreszcie – jaki jest w tym cel i kto ma w tym cel ???
  Komu i czemu służy mainstream i „oficjalne madia” ???
  Zbawienny wpływ wybuchów eksplozji nuklearnych, szczepionek, zasilania banków z pieniędzy podatnika, faszerowania chemią jedzenia , picia, „lekarstw”, powietrza, wszystkich przedmiotów wokół, napromieniania ludzi np za pomoca skanerów…, detektorów – że to dla bezpieczeństwa przed tym urojonym wrogiem czyli demonicznym terrorystą z Al Qeida – która stworzyło CIA, ochrona przed wirusami – na istnienie których nie ma ŻADNYCH DOWODÓW , że te żarówki energooszczędne wydzielające rtęć – to dla naszego dobra i dla ochrony środowiska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Co jeszcze można wsadzić gojom do głów ???
  I co jeszcze przełkną ???
  I w co jeszcze uwierzą ???
  Wymowne…

  **********************************************

 18. Staruszek Portier said

  Bazarmedyczny – 17:
  Ja nie jestem naukowcem, tylko skromnym staruszkiem portierem i oczywiście wyrażam się nienaukowo tudzież sklerotycznie.
  Dlatego wolno mi powiedzieć „myślę że wirusy istnieją”, bo nie wierzę w ogólnoświatowy spisek uczonych zarówno z USA jak z byłego ZSRR, Wielkiej Brytanii, Francji itd. mający na celu wmawianie światu istnienie tego, czego nie ma.
  Co więcej, myślę sobie, że negowanie skuteczności szczepionek antywirusowych ma pewne podstawy. Natomiast negowanie istnienia wirusów raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.
  Ale proszę nie zwracać uwagi na to, co specjalista od wydawania kluczy ma do powiedzenia.

 19. tralala said

  Panie BAZARMEDYCZNY, trudno Pana prosic o udowodnienie czgos czego NIE MA, ale prosze mi wytlumaczyc (po cichu) co to takiego lata w powietrzu i zaraza ludzi grypa itd.? Co to jest? Jak to sie nazywa i jak to dziala?
  Samo NIE MA nie wystarcza glubiej babskiej gojowej glowie, ktora obsmarkala juz 10 szmacianych chustek do nosa i ma 39°C na rteciowym termometrze.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Pytanie jest zasadne.
  Nie wierzymy we wszystko, co nam oferuje współczesna medycyna – i słusznie – ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą.

 21. bazarmedyczny said

  ******************************

  ad 18 Staruszek Portier

  Tak Panie Staruszek – pan Ben Berankie szef FED też nie wie gdzie mu sie zapodziało 5 bilionów $ – a jednak nie pisze pan o nim : „to raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O NIM NIE PISZE ???
  Pan Al Gore to „twarz” globalnego szwindla z ociepleniem – a jednak nie pisze pan o nim : „raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O NIM NIE PISZE ???
  W mainstream powiadają, że to Al Qeida stoi za zburzenie WTC z 3000 ludzi, chociaż juz prawie wszyscy wiedzą że nie……a jednak nie pisze pan o mainstram : „to raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O MAINSTREAM NIE PISZE ?????????????????
  Odpuszczone są grzechy Panskie z powodów przez Pana wymienionych… 🙂

  ad 19 Tralala
  MYSLĘ, ŻE OD WIEKÓW, OD TYSIĄCLECI NIC SIĘ SPECJALNIE NIE ZMIENIŁO – SĄ BAKTERIE, GRZYBY, PIERWOTNIAKI, ROBAKI – I MY Z NIMI KOEGZYSTUJEMY……………TAK JAK MÓWIĄ CHIŃCZYCY – JAK JESTEŚ W RÓWNOWADZE, JESTEŚ DOŻYWIONY, ZDROWY – TO NIC CIEBIE NIE ZAATAKUJE – ŻADEN PATOGEN – BO NIE MASZ BRAKÓW ŻYWIENIOWYCH………..WSZYSTKIE CEGŁY SĄ NA MIEJSCU……WSZYSTKIE ŚCIANY STOJĄ…
  W TEJ SYTUACJI – NALEŻAŁOBY ZAŻĄDAĆ POKAZANIA WSZYSTKIM WYIZOLOWANYCH WIRUSÓW NP GRYPY – TYCH RÓŻNYCH TYPÓW, KTÓRE NIBY TAK INTENSYWNIE MUTUJĄ – I TAK ZABIJAJĄ POPULACJĘ NA ZIEMI………JA NIGDY NIE WIDZIAŁEM ŻADNEGO WIRUSA GRYPY – MNIE TYLKO WKŁADANO INTENSYWNIE DO GŁOWY – ŻE ON ISTNIEJE – I ŻE TAKIE I INNE OBJAWY WSKAZUJĄ POŚREDNIO – NA JEGO ISTNIENIE – A POTEM TO JUZ TYLKO TE I TAMTE LEKI BIERZESZ… TAK W RZECZYWISTOŚCI – SKORO MY NIE WIEMY – CO I JAK MIERZYMY – TO NALEŻAŁOBY UZYSKAĆ INFORMACJĘ OD TYCH PRODUCENTÓW TYCH LABORATORYJNYCH METOD – CO I JAK ONI MIERZĄ………..
  PRZECIWCIAŁO JEST WYTWARZANE PRZEZ LIMFOCYTY B – W ODPOWIEDZI NA ANTYGEN – ODPOWIEDNI – TU MASZ COŚ NA TEMAT :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Przeciwcia%C5%82o

  NO ALE PRZECIEŻ TO JEST IMMUNOLOGIA – MAŁO KTO SIE NA TYM ZNA, A TERAZ JAK JUZ BIG PHARMA TAK HULA, I BIOTECHNOLOGIA TAK HULA, I WSZĘDZIE TYLKO WAKCYNOLOGIA, WIRUSOLOGIA, INFEKCJOLOGIA – NO TO WSZYSTKO JASNE – KOLEJNA SCIEMA – DOROBIONA IDEOLOGIA DO CZEGOŚ CO JEST PLANEM DRUGIM ALBO TRZECIM……….
  NAJWAŻNIEJSZE JEST – ABY JEŚĆ TO CO ORGANIZMOWI POTRZEBNE, I ABY NIE NARAŻAC ORGANIUZMU NA KONTAKT Z CHEMIĄ I NAPROMIENIANIEM…………TO JEST CAŁA WIELKA TAJEMNICA – NIEDOBORY W POŻYWIENIU I CHEMIA I NAPROMIENIANIE LUDZI…………..I SKUTKI TEGO…………ALE NA TO ZAWSZE SA LEKI…….LATEM 2006 A NA FORUM BIOTECHNOLOGÓW W LUTYM 2007 TEN CZŁOWIEK – SAMOUCZEK – JUŻ WIEDZIAŁ ŻE BEDĄ LECZYC TAMIFLU…………GRYPĘ KTÓRA WYBUCHNIE ZA 2 I ZA 3 I ZA 4 LATA …………………….NO CZY TO NIE CUD ??????????? I TO INŻYNIER – OSTRZEGLI GO CI ZNAJOMI BIOCHEMICY ŻEBY NIE BRAŁ, I ŻEBY SIE NIE SZCZEPIŁ – CZOŁOWI SPECE – ŚWIATOWA KLASA

  ************************************************************************

 22. bazarmedyczny said

  ****************************************************************

  Tu cos o skutkach napromieniania :
  skanery ciała rtg – tym razem pełnej mocy:

  http://www.prisonplanet.com/security-theatre-creep-full-strength-x-ray-body-scanners-touted-for-airports.html

  Radiography and Tomography scanners fire deep penetrating ionizing x-rays. The most recent studies estimated that CT scanners cause 29,000 cancers and kill nearly 15,000 Americans every year. Imagine how that number would balloon if such technology were installed in airports and used everyday on millions of healthy people, as if they were routine metal detectors.

  ******************************************************************

 23. Staruszek Portier said

  Bazarmedyczny – 21:
  Już nie wiem, czy to ja mam sklerozę, czy Bazarmedyczny.
  Pytałem się o to, kto wynalazł szczepionkę przed Pasteurem, bo jak twierdzi Bazarmedyczny, Pasteur nie był pierwszy.
  A dostałem odpowiedź na temat szefa FED Bernanke, na temat globalnego ocieplenia, na temat Al Gorego, Al Kaidy i wież WTC:

  Tak Panie Staruszek – pan Ben Berankie szef FED też nie wie gdzie mu sie zapodziało 5 bilionów $ – a jednak nie pisze pan o nim : „to raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O NIM NIE PISZE ???
  Pan Al Gore to „twarz” globalnego szwindla z ociepleniem – a jednak nie pisze pan o nim : „raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O NIM NIE PISZE ???
  W mainstream powiadają, że to Al Qeida stoi za zburzenie WTC z 3000 ludzi, chociaż juz prawie wszyscy wiedzą że nie……a jednak nie pisze pan o mainstram : „to raczej ośmiesza mówiącego, niż wzbudza zaufanie do tego, co ma do powiedzenia.” A DLACZEGO PAN TAK O MAINSTREAM NIE PISZE ?????????????????
  Odpuszczone są grzechy Panskie z powodów przez Pana wymienionych… 🙂

  Dlaczego nie piszę o powyższych ważnych problemach? Bo pytałem się o szczepionki, zgodnie z tematem głównego artykułu.
  Pan Bazarmedyczny może mnie się również spytać, dlaczego nie napisałem o HAARP, chemtrails, profesorze Bartoszewskim i rewolcie w Libii.

 24. bazarmedyczny said

  **********************************

  ad 23 Staruszek Portier

  Czy Pan sobie teraz żarty stroi ???
  czy naprawdę żąda Pan ode mnie wskazywania palcem – W KTÓRYM MIEJSCU KOLEJNY RAZ ZOSTAŁY ZAMIESZCZONE INFORMACJE O KTÓRE PAN PYTA ???
  CZY PAN BIERZE UDZIAŁ W DYSKUSJI – BEZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM – CAŁEGO ARTYKUŁU WRAZ Z ODNOŚNIKAMI, LINKAMI I BEZ CZYTANIA POSTÓW ???
  SZCZEGÓLNIE LINKA DO BIOTECHNOLOGÓW I POSTU NR 7 – WSKAZUJĄC PALUCHEM – BO TAM MA PAN ODPOWIEDŹ NA PYTANIE KTO PRZED PASTEUR’EM STOSOWAŁ SZCZEPIENIA !!!
  w CO Pan się bawi Panie Staruszek Portier ???
  Jak się nazywa taka zabawa ???
  Bo je nie mam na nią czasu ani ochoty – bez względu na nazwę !!!
  NIE BĘDĘ W NIESKOŃCZONOŚĆ PISAĆ TEGO SAMEGO DO JASNEJ CHOLERY !!!
  ZRESZTĄ – TO JAŁOWY WYSIŁEK – SKORO PAN I TAK NIE CZYTA – A JEŚLI JUŻ PAN CZYTA TO BEZ ZROZUMIENIA !!!
  I PROSZĘ SIĘ NIE ZASŁANIAĆ NICK’IEM – MOŻE PAN SOBIE OD TERAZ ZMIENIĆ NICK’A NA „AUTORYTET” ALBO NA „PROFESOR”

  PS : I PROSZĘ NIE PYTAĆ JAK TO ZROBIĆ ALBO KTO TAK ROBI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  BO SZLAG MNIE TRAFI !!!

  ***********************************************************************

 25. Staruszek Portier said

  Bazarmedyczny – 24:
  Zamiast pisać ten cały elaborat powyżej, wystarczyło by podać mi link, gdzie jest podane nazwisko wynalazcy szczepionek. Jako staruszek mogłem go nie zauważyć.
  I nadal nie wiem, kto wynalażł szczepionkę. Dowiedziałem się z linków tylko (ale nowina!), że Pasteur nie odkrył bakterii i że pewnie nie był masonem. Pewnie, że nie był, bo był praktykującym katolikiem.

  PS Gdyby zechciał Pan zrezygnować z nadużywania dużych liter, oszczędził by Pan mój słabnący wzrok i miałby moją dozgonną wdzięczność.

 26. bazarmedyczny said

  **********************

  ad 25 Staruszek Portier ( choć już domyślam się kto w rzeczywistości…i proszę nie pytać – bo Panu i na forum nie powiem ! )

  Proszę przestać bić te pianę – bo to staje się męczące i nużące. Dyskusja z Panem – to z całym szacunkiem – ale strata czasu. Dyskutować to można z kimś kto zapoznał się z podaną literaturą, źródłami, wszystko przeczytał tyle razy – aż zrozumiał. I nie stroszy teraz piór w nadziei że zakryje swój rumieniec, odsłaniając przy tym goły tyłek – po raz kolejny !!!
  ZNOWU MAM PANU POKAZYWAĆ PALUCHEM – GDZIE SĄ INFORMACJE KTO PIERWSZY WYNALAZŁ SZCZEPIONKĘ ???
  POST NR 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  PS : koniecznie powinien Pan zmienić nick na „AUTORYTET” !!! PASUJE JAK ULAŁ……..

  ****************************************************************************

 27. tralala said

  Panie Bazarmedyczny, przeczytalam tylko, ze do mnie, reszte jak Pan zmieni litery na male. Jezeli jest Pan slepy i gluchy na moje prosby, i psuje ludziom oczy, to niech Pan spada, albo przynajmniej do mnie nie pisze.

 28. bazarmedyczny said

  *******************************************************

  NO BRAWO PANIE MARUCHA ZWANY TRALALALA I STARUSZEK PORTIER
  MÓJ POST JESZCZE W MODERACJI, A JAKIMŚ CUDEM WIDOCZNY DLA TRALALA I STARUSZKA PORTIERA
  PAN SIE KOMPROMITUJE PUBLICZNIE – NIE PIERWSZY RAZ ZRESZTĄ – JAK SŁYSZE OD INNYCH BLOGERÓW…
  PROSZE ROBIĆ TAK DALEJ – ZROBIE PANU ODPOWIEDNI PR

  TA DYSKUSJA JUZ JEST PRZESŁANA…
  RADZE ĆWICZYC MÓZG… ORGAN NIEUZYWANY ZANIKA…

  ************************************************

 29. Marucha said

  Re 28:
  Drogi Bazarze Medyczny, pisujesz tu od pewnego czasu i żaden Twój artykuł nie został wycięty – wszystkie przeszły. Jeśli są czasowo zatrzymywane przez system, to dlatego, że zawierają linki – o czym wyraźnie stoi tu: https://marucha.wordpress.com/cenzura/, ale czego wiele osób nie czyta.

  Każdy komentarz, który został wrzucony do moderacji, jest widoczny tylko dla admina i nikogo innego.

  Jeśli uważa Pan(i), że się „kompromituję”, to po prostu proszę tu nie przychodzić. Nie mam też nic przeciwko obrabianiu mi d…y na innych forach. Jak się okazuje, przysparza to tylko gajówce nowych zwolenników.

 30. Staruszek Portier said

  Bazar Medyczny:
  Opcyndolił mnie Pan jak łysą kobyłę, a ja wciąż nie wiem, kto wynalazł szczepionki. Ja nie potrafię wyszukać tej informacji w pańskich linkach, bo jestem starszym człowiekiem i moja głowa nadaje się już tylko do pamiętania numerów kluczy w hotelu. Niech Pan to weźmie pod uwagę i wyświadczy mi grzeczność: kto wynalazł szczepionkę?

 31. NIE MA WIRUSÓW said

  Dla lepszego zrozumienia całego oszustwa na temat domniemanej zakażalności przez drobnoustroje, ważne jest, żeby przeciętny człowiek zapoznał się z tymi oficjalnie przemilczanymi faktami, które niełatwo znaleźć w powojennej literaturze medycznej.
  Wszelkie dyskusje wokół infekcji i szczepionek można by porównać z dyskusją na temat: czy z płaskiej ziemi można spaść, czy też na granicy jest jakaś siatka, do podtrzymania … o czym my tutaj dyskutujemy!
  Dyskutujemy na nieistniejący temat! Nie ma żadnych dowodów naukowych (opartych na badaniach przeprowadzonych metodą naukową) potwierdzających szkodliwość drognoustrojów czy nawet istnienie niektórych z nich (wirusy!) Panujące dzisiaj w medycynie twierdzenia o „szkodliwości” drobnoustrojów oraz „przydatności” tzw. szczepionek, nie były nigdy zweryfikowane, czy falsyfikowane w oparciu o metodę naukową, dzięki której było możliwe odkrycie przez człowieka wielu znanych praw i reguł natury, wykorzystanych w np. rozwoju techniki…

  Pod podanym linkiem jest fragment z książki autorstwa Lanka/Krafeld pt. „IMPFEN -VÖLKERMORD IM DRITTEN JAHRTAUSEND” (Szczepienia – ludobójstwo w trzecim tysiącleciu”). Autorzy od 15 lat zajmują się rozwikłaniem zagmatwanej historii medycyny, która reprezentuje „paradygmat walki z chorobą. Niewiele osób (nawet pośród lekarzy) wie o uwarunkowaniach jakie doprowadziły do powstania panującego w medycynie dogmatu, że choroba powstaje wskutek infekcji. Lanka i Krafeld przedstawiają krótki historyczny przegląd jak do tego doszło…
  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=525&Itemid=582

  Link do filmu Virus Mania:
  http://www.screencast.com/users/GNM/folders/GNM%20Videos%20(English)/media/19ff3380-c040-45aa-962b-6e701efd56d6

 32. tralala said

  dla Staruszka Portiera
  Pierwsze proby szczepien: 1774 farmer angielski Benjamin Jesty i nauczyciel niemiecki Peter Plett.
  1796 angielski lekarz Edward Jenner zrobil takie samo odkrycie (mocz z krowy chorej na krowia ospe, chronil przed choroba) i walczyl o uznanie tegoz.
  14.05.1796 Jenner „szczepi” dziecko uzywajac ropy z zarazonej szczepionka pielegniarki.
  Proces akcji szczepienia wytlumaczyl Louis Pasteur, potem Robert Koch. Pierwsze zaszczepione dziecko, poza tymi Jennera, zrobiono 6.08. 1885(wscieklina).
  Tyle francuska Wikipedia.
  Podobno azjaci szczepili „od zawsze” swoich na ospe zarazajac ich lekko chorymi.

 33. mo said

  @bazarmedyczny Skoro wirus np. HIV nie istnieje to zapraszam do pierwszej lepszej przychodni zakaźnej.Poproś parę osób o jakieś 10ml krwi (oczywiście takiej samej grupy,przecież nie chcemy żebyś sobie zrobił/ła krzywdę,prawda?) i poprostu ją sobie wstrzyknij udowadniając wszystkim tam siedzącym „idiotom” i „frajerom” wierzącym w te brednie,że właśnie nimi są…

 34. alsprog said

  Poczytałem posty na tej stronie, gratuluję autorowi bloga odwagi. Osobiście nie wypowiem się w kwestiach które są opisywane choć mam tu pewną wiedzę. Widzę tu chyba jakiegoś trolla a kto to jest, definiuje w oficjalny sposób wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

  Jak ktoś wcześniej zauważył, przeżyją tylko mądrzy. Kto nie ma umiejętności samodzielnego poszukiwania informacji tylko oczekuje od innych aby mu wszystko dawali na tacy, sam wystawia się na manipulację.

  Gdzieś w internecie zobaczyłem pouczającą klauzulę którą sam też zacząłem stosować. Polecam ją serdecznie wszystkim, którzy próbują informować ogół o czymkolwiek. Oto ona:
  Proszę, nie wierz mi! Sprawdź to wszystko sam!

  Pozdrawiam:)
  p.s. informuję że nie jestem fanem wikipedii i wszystko co napisałem tutaj jest relatywne (nic nie znaczące i znaczące jednocześnie)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: