Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Labirynt (dez)informacji

Posted by Marucha w dniu 2011-03-03 (Czwartek)

Nadmiar informacji jest najbardziej wyrafinowaną formą dezinformacji. Nawet jeśli są to informacje w pełni prawdziwe. Komputery np. przepalają się lub „wariują” pod wpływem zbyt wielkiej ilości danych. Nasze biologiczne komputery w głowach reagują podobnie.

Zmorą informacji (pomijam celową dezinformację, a tej jest jeszcze więcej w mediach i internecie) jest podawanie jej wyrwanej najczęściej z globalnego kontekstu. Wywołuje to w sumie poczucie chaosu i dezorientacji. Dopiero właściwie umieszczone w kontekście globalnym informacje zamiast dezorientować, stają się rzeczywistymi informacjami. Są wtedy  po prostu pasującymi do całości puzzlami.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, o jakiej należy zawsze, przy każdej informacji pamiętać, to fakt istnienia ideologów NWO.

Należy także jako tako orientować się w ich planach. Będąc świadomym realizowania przez polityczne marionetki i żydomedia planów NWO nie można zabłądzić w informacyjnym gigalabiryncie.

*          *          *

Wczoraj obchodzony był dzień żołnierzy wyklętychNie zapomniałem o nich. Pamiętam o nich na codzień. Nie zamieszczałem informacji o tym dniu  z kilku względów.
– Dzień ten nagłaśniały żydomedia. Nie muszę ich wspomagać w ich polityce (dez)informacyjnej.
– Dzień ten uchwalono z inicjatywy (p)rezydenta Kaczyńskiego, który inscenizował siebie jako „patryjotę”. A dbał o interesy Izraela i USA.

http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2860

Gdyby ci ludzie, owi żołnierze wyklęci, żyli dzisiaj i nie byli odmóżdżeni medialną propagandą, walczyliby nadal o wolną Polskę. Choć już nie przeciwko żydokomuchom, a przeciwko żydowskiej agenturze bandy czworga – POPiS/SLD/PSL.

To samo robiłby rotmistrz Pilecki.

http://mementomori.salon24.pl/283060,przypomnijmy-o-rotmistrzu-w-dzien-zolnierzy-wykletych

Historia jest ważna. Znajomość historii jest niesłychanie ważna. Ale nie można zapominać, że naszą uwagę od teraźniejszości często CELOWO odwraca się instrumentalnie wykorzystując zaszłości historyczne. Ludzie uwikłani w spory o historię często zapominają o dniu dzisiejszym.

*          *          *

Wizycie gabinetu gauleitera Tuska w Izraelu żydomedia nie poświęciły tyle uwagi, na ile ta wasalska wyprawa pod ścianę płaczu w rzeczywistości zasługuje. Wywiad Radka agenta Sikorskiego dla Haarez pokazuje całkowite zwasalizowanie i podporządkowanie się PO polityce Izraela.

http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/01/927/

Wizyta ta powinna otrzeźwić wyznawców PiS uważających PO za sterowaną za pośrednictwem WSI agenturę Kremla. W Jerozolimie wierchuszka sorosowskiego kibucu PO pokazała, kto jest jej prawdziwym przełożonym i suwerenem.

Tak samo otrzeźwieć powinni ci, którzy uważają PO za agenturę Niemiec i Brukseli. Jest to diagnoza tylko wtedy słuszna, jeśli się wie, że i Berlin, i Bruksela realizują politykę ideologów NWO. Bo i Unia, i Niemcy kierowane są przez agenturę Mędrców Syjonu.

*          *          *

Szabrowanie Polski, mimo propagandy sukcesu uprawianej przez PO idzie dalej. Szaber ten zakamuflowany jest „gospodarczą liberalizacją” i „prywatyzacją”. Ostatnio przybiera wymiary kryminalnej megaparodii.

Polska biednieje z dnia na dzień, z godziny na godzinę.

http://www.hotmoney.pl/artykul/surowce-ceny-wegla-bija-kolejne-rekordy-a-bedzie-jeszcze-drozej-18500

http://biznes.onet.pl/podrozeja-woda-mleko-jogurty-oleje,18566,4197144,1,prasa-detal

http://www.hotmoney.pl/artykul/praca-poczta-szykuje-masowe-zwolnienia-w-calym-kraju-18492

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/po-wprowadzi-podatek-od-chodnikow-i-przejsc,1,4198253,wiadomosc.html

Ale są i wieści pozytywne. Będziemy z Francuzami budowali okręty podwodne.

http://www.hotmoney.pl/artykul/razem-z-francuzami-zbudujemy-okrety-podwodne-18505

A po co nam są potrzebne okręty podwodne? – zapyta sceptyk. Jak to po co? Wygląda na to, że Al-Kaida posiada bazy podwodne. Teraz i tam będziemy ją ścigać. A nie tylko w Afganistanie.

*          *          *

Inwazja na Libię trwa. Już wcale się nie ukrywając Zachód i USA wysyłają tam swoje wojska. Ale odmóżdżonym Gojom żydomedia wciąż wpierają, że w Libii miała miejsce „spontaniczna” rewolucja.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/27/amerykanska-interwencja-w-libii/

O co w tym wszystkim się rozchodzi?

Przypominam w tym miejscu (z uporem maniaka) wypowiedź Rockefellera:

„Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Wszystkie te „rewolucje” i zbrojne interwencje to element wpędzania świata w stan biedy, chaosu i strachu. Banksterzy metodycznie i konsekwentnie realizują ich plany. Kryzys i chaos wywołają biedę i niedożywienie, strach i permamentny stress. Ludzie będą chorować jeszcze więcej. A to w połączeniu ze szczepionkam i „medycyną” zdepopuluje mieszkańców globu. Depopulacja nie jest bowiem chorobliwym wymysłem nieodpowiedzialnych wyznawców „teorii spiskowych”. Jest realizowanym z żelazną konsekwencją planem Mędrców Syjonu.

https://marucha.wordpress.com/2011/03/02/propaganda-depopulacji-w-naukowe-brednie-zawoalowana/

Kto wie, czy nie wykorzystane zostaną do szybszego jej przeprowadzenia nuklearne zasoby USA. Chorobliwe dywagacje na temat „dobroczynnego” działania  bomb atomowych na zahamowanie (wyssanego z palca) ocieplenia klimatu napawać mogą niepokojem.

http://fronda.pl/news/czytaj/jak_zlikwidowac_globalne_ocieplenie

Po tych szaleńcach i zbrodniarzach wszystkiego można się spodziewać. Zaatakują np. głowicami nuklearnymi Iran, Koreę płn. i Wenezuelę i jeszcze ogłoszą, że zrobili to, aby uratować ludzkość przed klimatyczną katastrofą.

Najgorsze jest to, że miliony odmóżdżonych Gojów w tę brednię uwierzy.

Poliszynel

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Labirynt (dez)informacji”

 1. Boomcha said

  Na nieistniejącym już blogu (zrezygnowałem z pisania tam bo wycinano wpisy i komentarze) w salonie24 opisałem to co jest w Misji Specjalnej o ty jak za 3 x15PLN można było zostać właścicielem przedwojennej spółki i uzyskać odszkodowanie od państwa za znacjonalizowane grunty.

  Efekt był taki, że pani prawnik w tym filmie występująca znalazła jakiś pretekst i zagroziła mi procesem.

  Potrzebny jest fundusz ubezpieczeniowy dla dziennikarzy, takich jak ci z MS żeby w razie czego mogli sfinansować procesy.

 2. lopek said

  Wojna psychologiczna unych z gojami trwa nieprzerwanie. Goje nie mają szans, gdyż nie posiadają swoich wielkich mediów.
  Jest to masowa aborcja szarych komórek z głów gojów co jest – ZBRODNIĄ NA LUDZKOŚCI!

 3. Kronikarz said

  1/ !!! ???

  Boomcha : „potrzebny jest fundusz ubezpieczeniowy dla dziennikarzy” !!! ???

  Czy Boomcha jest Unym ??? !!!

 4. Marucha said

  Re 3:
  Gdyby w Polsce sądy były sądami, a nie żydowskim teatrzykiem, to żaden fundusz nie ochronił by niejakiego Szechtera przed puszczeniem z torbami.

 5. huzarz said

  Polskie prawo jest jak pajęczyna , bąk przeleci a na muchę winna .

  Stare polskie powiedzenie ,acz jak bardzo trafne, chociaż dawniej jeszcze nie zasiadali „z krzywym nosem ” w sądach a trudnili się czymś innym tj handel ,ale szybko pojęli że chcąc czegoś więcej …

 6. Boomcha said

  @ Kronikarz

  Następnym razem zanim coś skomentujesz pod moim adresem zrozum to co napisałem. dziennikarze Misji Specjalnej opisali pewien proceder, jak za nimi to streściłem na blogu w salonie24 a przedstawiona w filmie pani prawnik zagroziła mi za to procesem.

  Dziennikarze,żeby nie bali sie działać (mówię o tych m.in z Misji Specjalnej)muszą mieć zaplecze finansowe, m.in. na ewentualne procesy.

 7. Kronikarz said

  6/ Boochma

  No prosze, wiadomo, dziennikarzom normalnym proces poststalinowcy wytoczyli z Boochmia grozili.

  Oczywiste.

 8. Kronikarz said

  6/ Boochma

  ERRATUM

  6/ Boochma

  Wiadomo, dziennikarzom normalnym proces poststalinowcy wytoczyli a KryptoBoochmie zagrozili.

  Oczywiste.

 9. prosty said

  Panie Poliszynel. Dzień Żołnierzy Niezłomnych, dla innych Wykletych powstał na wniosek nie Śp. Lecha Kaczyńskiefgo, tylko Śp Janusza Kurtyki, dla Pana też pewnie Żyda, bo kto mógłby inny o to wystąpić?!

 10. Bloew said

  Inicjatywa Dnia Żołnierzy Wyklętych wyszła od śp Janusza Kurtyki, on to nadzorował oraz z jego środowiska wyszła ta idea.

 11. Marek S said

  Ad. 6

  Boomcha promuje ubezpieczenie dziennikarzy. No tak. Oczywiscie wlascicielem ubezpieczenia bedzie zyd, dziennikarzami zydzi, wlascicielami zydzi, adwokatami zydzi, sedziami zydzi.

  Skladke beda placic Polacy w formie podatkow, lub wejedzie to w cene programow ktore sa robione z naszych pieniedzy, lub placa firmy ktore wlacza sobie to w koszta produkow kupowanych przez Polakow. Tak czy siak zaplaci za to Polak.

  Od czasu do czasu zydzi zrobia teatralny spektakl sadowy gdzie podziela sie zyskami z tych pieniedzy i jeszcze pokaza Polakom ze tzw „wolnosc” slowa istnieje. A to wszystko fikcja.

 12. jj said

  Zgadzam się całkowicie z tezami POLISZYNELA.
  Typowym przykładem dez-informacji są wpisy odpowiednich osobników nie związane z tematem postu a rozmydlające temat.
  Konkretnie :sprawa walkowania co powiedział ktosik na temat rzekomej katastrofy 10 kwietnia 2010roku samolotu pasażerskiego na lotnisku Siewierny w Smoleńsku. Jakie to ma znaczenie skoro brak jednego chociaż zdjęcia uprawdopadniającego takie zdarzenie????

  Podobnie wpisy niektórych osobników na temat DNIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – a ustawę „WY czytali”???? . Teraz żołnierzem wyklętym może być nawet Michnik??

  W dniu 01. 03 2011 wyświetlano film, rzekomo pokazujący bohaterstwo Rója. Jedyne co pozostało po prawie 3 godzinnym seansie to to,że chłopcy z lasu wiecznie pili wódkę podobnie jak UB-owcy. i zalewali się w trupa. Jak w takim razie przez 7 lat wodzili za noc cale UB i KBW województwa Mazowieckiego?? Pozostaje słodką tajemnicą reżysera i scenarzysty.
  Scenariusz małpowany na filmie Wajdy – od Borejszy -Rożańskiego X Departament- Popiół i diament. zapluty karzeł reakcji ginie na śmietniku historii. A chyba nie o to chodziło. Nawet dobór aktorów był nietrafny, Chłopcy z lasu po 7 latach walki z pucułowatymi , roześmianymi buziami.
  Popieram trzymać się tematu, Jak ktosik uważa,że jego problem jest ważny to dokonuje nowego wpisu tematu a nie miesza!!!
  dr Jerzy Jaśkowski
  deportacje.eu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: