Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Nie wierzą urodzonemu na Hawajach

Posted by Marucha w dniu 2011-03-03 (Czwartek)

Georgia też nie wierzy Obamie

Już dziesiąty amerykański stan – Georgia – wystąpił z inicjatywą zobligowania prezydenta Baracka Obamy do ujawnienia papierowej wersji aktu urodzenia przed wyborami prezydenckimi w 2012 roku – czytamy na witrynie internetowej huffingtonpost.com. Nad ustawą w tej sprawie będzie głosował stanowy kongres.

Mieszkańcy Georgii zażądali, by ich stan podjął środki prawne dotyczące ujawnienia aktu urodzenia prezydenta Obamy, choć przedstawiciele departamentu zdrowia stanu Hawaje wcześniej kilkakrotnie publicznie składali oświadczenia, że widzieli akt urodzenia prezydenta USA w stanowym archiwum.

Osoby domagające się ujawnienia aktu urodzenia Obamy podkreślają jednak, że samo zapewnienie jednej czy dwóch osób im nie wystarcza, tak samo jak elektroniczna wersja skróconego aktu urodzenia, które zostało zamieszczone po tym, jak zaczęto podważać miejsce urodzenia polityka.

Jeden z republikańskich kongresmanów z Georgii, Mark Hatfield, komentując tę decyzję swojego stanu, stwierdził, że „nie wie, czy Barack Obama spełnia wymogi prawne, by pełnić funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych”. Jego wniosek w sprawie aktu urodzenia poparło 92 republikanów oraz 1 demokrata.

– Dla większości osób kwestia aktu urodzenia prezydenta jest bardzo ważna, tak więc chcemy rozstrzygnąć ją na poziomie stanowym – stwierdził Hatfield. Dodał, iż Obama „będzie mógł udowodnić swą zdolność prawną poprzez zaprezentowanie kopii oryginalnego aktu urodzenia”. Hatfield podkreślił, że jeśli Obama tego nie zrobi, to stan Georgia nie umieści go na listach wyborczych w 2012 roku. Takie kroki podjęło już dziewięć innych stanów: Arizona, Missouri, Oklahoma, Teksas, Connecticut, Indiana, Nebraska, Tennessee i Maine.

Problemy Obamy zaczęły się jeszcze podczas poprzedniej kampanii prezydenckiej z 2008 roku, w czasie której pojawiały się informacje o tym, że kandydat na prezydenta USA nie urodził się na terenie Stanów Zjednoczonych, co jest jednym z podstawowych wymogów starania się o ten najwyższy urząd. Niektóre osoby uważają bowiem, iż Obama urodził się w Kenii, a nie – jak twierdzi sam prezydent – na Hawajach.

Marta Ziarnik, Nasz Dziennik, 3.03.2011

Wielokrotnie pisaliśmy, iż Obama urodził się w Kenii, a fakt, że CIA do tej pory nie wyrobiła mu – jeszcze lepszej, niż prawdziwa – metryki dowodzi, iż uny chcą mieć cały czas haka na prezydenta US of A. – admin

Komentarzy 5 do “Nie wierzą urodzonemu na Hawajach”

 1. Easy Rider said

  Dla amerykańskich lemingów jest to takie ważne chyba dlatego, że myślą, iż Obama naprawdę rządzi, podczas gdy naprawdę rządzą ci, którzy nie muszą legitymować się miejscem urodzenia. Trzeba jednak dodać, że wśród tych „cichociemnych” jest taki jeden urodzony w Przemyślu, mający największy wpływ na Obamę, ale nie wiem, czy to dla nas powód do dumy.

 2. galaszek said

  ŁOJ!!! A jo se takoj mysla,ze nie do ty Keniji bedu prowadzic te slady ,szukajacych metryki Obambo!..Jo se tak mysla ze naszybci to te metrykie znajdu w archiwum wroclawskie Zoo na działe ?… no? ,no?…taaaaa!!! wlasnie człekokształtnech….

 3. Realista said

  To jest bardzo proste:

  Obama sie po prostu stal „the fall guy”.

  Zmieni sie prezydenta zwalajac na niego wine i „apiat od nowa”.

 4. Krzysztof M said

  Ad. 3

  Kiedyś pisałem, że tego Obamę, to wystawili w roli zająca. 🙂

 5. […] https://marucha.wordpress.com/2011/01/21/urodzony-na-hawajach-ma-problemy/ https://marucha.wordpress.com/2011/03/03/nie-wierza-urodzonemu-na-hawajach/ https://marucha.wordpress.com/2012/04/15/oficjalne-obama-jest-oszustem/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: