Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Klepki się odblokowują?

Posted by Marucha w dniu 2011-03-05 (Sobota)

Samogwałtu, co się dzieje! Jeszcze niedawno nie do pomyślenia było, by jakikolwiek sąd w Stanach Zjednoczonych odważył się wydać wyrok zezwalający na krytykę sodomitów. Wprawdzie w USA sądy są niezawisłe, tak samo zresztą, jak i w naszym nieszczęśliwym kraju, więc nie dlatego żaden sąd nie odważyłby się wydać takiego wyroku, żeby się bał. Co to, to nie; o tym nie ma mowy. Żaden sąd nie odważyłby się wydać takiego wyroku, bo pomysł, że sodomitów można krytykować, nie przyszedłby mu po prostu do głowy!

Teraz najwyraźniej jakaś klepka w głowach niezawisłych sądów musiała się odblokować, skoro jeden z nich uznał, że sodomici podlegają krytyce tak samo, jak wszyscy inni. Ciekawe do czego to odblokowanie klepki doprowadzi. Czy skończy się na sodomitach, czy też już niedługo można będzie krytykować wszystkich innych, którzy dotychczas żadnej krytyce nie podlegali – na przykład Żydów?

Zatem nie są to żadne ‚teorie’, zwłaszcza ‚absurdalne’, tylko najprawdziwsza prawda, która dlatego jest dla Żydów nie do przyjęcia, że pozbawia ich niezwykle lukratywnego statusu ofiary

Bo właśnie przywódca murzyńskiego Narodu Islamu Ludwik Farrakhan, na widok którego Żydzi dostają nerwowej drżączki, urządził sympozjon, gdzie padło stwierdzenie, że Żydzi odegrali „olbrzymią rolę” w handlu murzyńskimi niewolnikami.

„Rzeczpospolita” twierdzi, że Ludwik Farrakhan nie ma w USA większego wpływu. Wszystko to oczywiście być może, ale warto przypomnieć, że to właśnie on był organizatorem słynnego Marszu Miliona Mężczyzn w Waszyngtonie, podczas którego wezwał tę milionową murzyńską rzeszę do wzięcia odpowiedzialności za siebie i własne rodziny. Bo Farrakhan jest nietypowym przywódcą murzyńskim. Domaga się m.in. likwidacji rządowych programów pomocowych dla murzyńskiej ludności, które, jego zdaniem, utrzymują ją już w kolejnych pokoleniach w stanie wyuczonej bezradności, zaś w następstwie tej opieki typowa murzyńska rodzina składa się z matki samotnie wychowującej dzieci niewiadomych, albo nieobecnych ojców. Krótko mówiąc, Ludwik Farrakhan za ten opłakany stan rzeczy wini socjalizm, który, jego zdaniem, został wymyślony przez Żydów, żeby zniszczyć Murzynów.

Naturalnie po tym uderzeniu w stół natychmiast odezwały się nożyce. Rzecznik żydowskiej Ligi Antydefamacyjnej stwierdził, że Farrakhan „przedstawił całą serią absurdalnych, antysemickich teorii spiskowych”.

Obawiam się jednak, że rzecznik albo jest ignorantem, albo – jeśli ignorantem nie jest – to zwyczajnie kłamie. Bo oto co na temat roli Żydów w handlu murzyńskimi niewolnikami pisze Jakub Attali – niewątpliwy Żyd – w książce „Żydzi, świat, pieniądze”: „Inni (Żydzi – SM) odgrywają znaczącą rolę w handlu niewolnikami, których skupują wprost ze statków Kompanii Indii Zachodnich i odsprzedają na kredyt plantatorom po bardzo wysokich cenach, pobierając dodatkowo trzy do czterech procent miesięcznie od sumy kredytu, płatne po zbiorach trzciny. Zyski ze sprzedaży jednego niewolnika sięgają niekiedy trzystu procent. O znaczeniu Żydów w tym handlu może świadczyć fakt, że licytacje niewolników nie odbywają się w dni świąt żydowskich. Gubernator Recife Adriaen Lems pisze w 1648 r. do zarządu Kompanii: Nie-Żydzi nie mogą prosperować, bo muszą kupować Murzynów zbyt drogo i na zbyt wysoki procent.” (str.214-215).

A dlaczego na „zbyt wysoki” procent? A dlatego, że całą inżynierią finansową handlu murzyńskimi niewolnikami, który wymagał sporych inwestycji kapitałowych (budowa lub kupno statku, zamustrowanie załogi, zakup żywności i zapas gotówki lub towarów na wymianę za niewolników na wybrzeżu afrykańskim, wyżywienie niewolników podczas ich oczekiwania na podróż przez ocean w „niewolniczych dziurach”, wreszcie – straty „towaru” podczas podróży) zajmowały się żydowskie banki w Europie i ich filie w Nowym Świecie. Zatem nie są to żadne „teorie”, zwłaszcza „absurdalne”, tylko najprawdziwsza prawda, która dlatego jest dla Żydów nie do przyjęcia, że pozbawia ich niezwykle lukratywnego statusu ofiary, a w każdym razie go podważa. Zatem skoro Ludwikowi Farrakhanowi wolno już urządzać takie sympozjony, to pojawia się nadzieja, że na sodomitach się nie skończy – chyba, żeby się okazało, iż oryginał aktu urodzenia prezydenta Baracka Hussejna Obamy, którego nigdzie nie można znaleźć, znajduje się w Izraelu.

Stanisław Michalkiewicz
„Dziennik Polski” (Kraków) 4 marca 2011

http://www.bibula.com/?p=33862

Komentarzy 17 do “Klepki się odblokowują?”

 1. Dodane przez NOP USA said

  Iran do USA: Wstrzymajcie interwencję militarną!

  Prezydent Iranu, Mahmud Ahmadineżad, przestrzegł Stany Zjednoczone i sojuszników przed kolejną militarną interwencją w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie.

  “Jeżeli znów macie w planach interwencję militarną w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie, narody tego regionu powstaną razem i wykopią groby dla Waszych żołnierzy” – stwierdził prezydent Ahmadineżad podczas przemowy w zachodniej prowincji Iranu, Lorestanie.

  Irańska głowa państwa stwierdziła także iż dzisiejsze czasy różnią się bardzo od tego jak wyglądała sytuacja polityczna 10 lat temu jak i za kadencji prezydenta USA George’a W. Bush który według Ahmadineżada “zaatakował Irak i Afganistan pod pretekstem 9 / 11″.

  Ahmadineżad dodał także iż Stany Zjednoczone ze swoimi “sojusznikami-grabieżcami” są “najbardziej znienawidzonymi rządami na świecie” które prowadzą dywersję w wielu krajach na rzecz sprowokowania kolejnych interwencji militarnych.

  W swoim przemówieniu zwrócił także uwagę na to iż “światowe siły” powołują się fałszywie na obronę praw człowieka w momencie kiedy same planują zbrodnie wymierzone w głoszone wartości – “Nikt nie akceptuje Waszych roszczeń odnośnie wspierania narodów ponieważ Wy sami jesteście głównymi winowajcami aktualnych zbrodni na świecie.”

  “Wszyscy ludzie na całym świecie powinni zdać sobie sprawę iż dyktatura jest wspierana przez rząd USA.”

  Prezydent dodał także ze USA razem z sojusznikami robią wszystko aby zagarnąć złoża gazu i ropy w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Uwadze Ahmadineżada nie umknęła także sytuacja w Europie odnośnie której stwierdził – “Ci którzy produkują, przechowują i używają głowic nuklearnych [w bazach na terenie Europy – przyp.] nie mają prawa aby występować przeciwko Irańskiemu narodowi i krajowemu programowi nuklearnemu.”

  “Oni produkują bron nuklearną i mają bazy, różne bazy. Non-stop naruszają międzynarodowe prawa i regulacje jednocześnie zbudowali co najmniej cztery bazy w europejskich krajach gdzie przechowują swoje bomby”.

  Na koniec przemowy prezydent stwierdził ze “irański naród jest gotowy do samoobrony przed ekstremizmem aroganckich sil światowych” i dodał “to nasza jedyna opcja przetrwania”.

  “Powinniście szanować prawa innych narodów do samostanowienia i akceptować ich niepodległość a takie zaprzestać dalszej agresji.”

  Źródło: PressTV

  http://www.nacjonalista.pl/2011/03/03/iran-do-usa-wstrzymajcie-interwencje-militarna.html

 2. mateuszz said

  jak dobrze że jest ktoś taki jak Ludwik Farrakhan żądy wszystkich krajów powinni brać z niego przykład no i oczywiście zwykli obywatele.co do wyroku sądu myślę że to przypadek choć mogę się mylić i mam taką nadzieje.A i jeszcze jedno żydki mogą się odwoływać od wyroku sądu :/

 3. Edward Maciejczyk
  Administrator

  Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
  Posty: 1046
  Re: Palestyna w Polsce
  Dowiedziałem się (z pewnych źródeł) że w Judenlandzie (tam gdzie kiedyś była Polska) rozpoczyna działalność specjalna jednostka „mosradu” którą koszerne władze III RP zainstalowały do „walki z handlarzami narkotyków”
  W moim mniemaniu jest to legalny stragan z „ziołami” i kompletna pacyfikacja Polaków.
  Qrwy parchate zarabiają właśnie na legalnym handlu nielegalnymi produktami i to jest ich źródłem utrzymania, nie licząc sutenerstwa, paserstwa, lichwy i prostytucji.
  Mój przyjaciel produkował papierosy i musiał zwolnić kilkaset kobiet bo Philip Moris „załatwił” w srejmie III RP ustawę likwidującą polski przemysł tytoniowy.
  Obecnie nielegalnym handlem zajmują się „legalnie” bandyci z israela skupieni w tzw. firmach „ochraniarskich” itp.
  Druga wiadomość którą wczoraj otrzymałem jest wprost makabryczna, władza III RP podczas tajnego spotkania w israelu wydała przyzwolenie na budowę żydowskich osiedli na terenie Judenlandu i masowe osiedlanie sie żydów jak niegdyś w Palestynie .
  Projekt ma być finansowany przez UE , USA i wspomagany przez Watykan w ramach „pomocy humanitarnej” i ekumenistycznych manewrów posoborowych
  Znając życie „polska owieczka nizinna ” z radością przystąpi do pomocy w budowie własnej żeźni w której zdechnie z poderżniętym gardłem, jak miało to miejsce w Palestynie po osiedleniu się Żydów.
  Ktoś zgarnie ogromną kasę bo ma być w tym celu wpompowane kilkaset miliardów euro i ten kapitał początkowo już od tego roku będzie uzupełniał braki w przygotowaniach do olimpiady ale po olimpiadzie zostanie całkowicie przekazany do dyspozycji „inwestorów” (wasze ulice nasze kamienice)
  Zasłoną dymną będą najbliższe igrzyska po których nastąpi masowa likwidacja Polaków.
  To jest informacja bardzo ogólna i istnieje w formie zatwierdzonego i rozpoczętego planu realizacji.
  Wie o tym najbliższy sztab Lukaszenki i Wierchuszki, całkiem możliwe że tym argumentem zagrają (co daj Boże), ale ja jestem za mały żeby wiedzieć coś więcej.
  Wiem że Polacy przestali być brani pod uwagę przez opozycję wobec UE i nikt poważny z zewnątrz nie ustawia opozycji w Polsce a to znaczy że jesteśmy zdani na własne siły.
  Wszystko co się spontanicznie pojawi na arenie politycznej ponad wszelką wątpliwość będzie ustawiane ręcznie przez Żydów z władz III RP przy wsparciu mosradu.
  Sytuacja przypomina mi przygotowania do akcji pacyfikacyjnych sprzed kilkudziesięciu lat jak podczas czyszczenia Glocka adrenalina podchodziła do zenitu.
  Nie mogę spać bo się boję że tracę czas.

  Ps. informacje znajdujące się na tym forum są filtrowane tylko w sieci ponieważ poczta prywatna znajduje się na naszych serwerach.
  Zwracam się z apelem do Polaków którzy kiedyś działali w ONR NOP i innych Narodowych organizacjach z prośbą o kontakt na mój adres edwardmaciejczyk@gmail.com lub bezpośrednio na serwer poprzez „prywatną wiadomość” na tym forum.
  Czasu zostało nie wiele.

  Edward Maciejczyk

 4. Piotrek said

  Dr David Duke jest jednym z niewielu w USA ,ktorzy nie boja sie glosno mowic o roli Izraela w USA i na swiecie.Oto co mowi o niewolnictwie w USA
  http://www.youtube.com/user/drdduke#p/u/29/GUE0si2llTY

 5. poliszynel said

  A mnie dziwi, że Michalkiewicz nie zwalił winy za handel niewolnikami na zimnego czekistę. Szuja ma teraz kłopoty z wiarygodnością. Latami wmawiał czytaczom, że Tusk i Komorowski to ludzie zimnego czekisty Putina. Teraz się okazało, że była to agenturalna bujda. Ale ta szuja, promowana przez Rydzyka i tak wypłynie i dalej będzie odmóżdżać.

 6. ad 5 Facet wyczul zmiane wiatru i juz sie ustawia tak aby cos w zagle zlapac.
  Jeszcze kilka lat temu gosc by sie zerznal ze strachu zanim by to napisal.
  Zyjemy w ciekawych czasach gdy podanie informacji nie poblogoslwionej przez milosciwie nam panujacych urasta do rangi bohaterstwa:)

  Informacje podane przez red.maciejczyka sa wazniejsze.To co pisze o osiedlach dla Zydow budowanych w Polsce nie moze byc zlekcewazone bo skoro raz ruszy ta lawina to potem bedzie juz za pozno.
  Polecam te informacje tym ,ktorzy nadal nic nie widza .
  Jerzy Ulicki-Rek

 7. ps.Jedne z piszacych w naszym forum zamiescil wywiad jakiego „Naszemu Dziennikowi” udzielil niejaki Walter JAJKO „dziecko polskich emigrantow” 🙂
  Biorac pod uwage ,ze St.Michalkiewicz tez patronuje tej gazecie pozwolcie ,ze zamieszcze troche wiecej informacji .Polecam szczegolnie to co znalazlem o panu JAJKO opraz to co on sam mowi o roli propagandy w mediach.
  Z tej perspektywy jego wywiad dla N.D. nabiera zupelnie nowych barw.
  Ciekawej lektury:)

  http://prawda2.info/viewpost.php?p=179539

  Jerzy Ulicki-Rek

 8. — Jesli do jesiennych wyborow Narod Polski sie nie obudzi ,
  to , [no to lepiej nie powiem , co dalej ]

 9. aga said

  zydzi i handel niewolnikami – Dariusz ratajczak,2003!!!

  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_974.html

 10. Bloew said

  Nie trzeba daleko szukać, żydzi handlowali także słowianami sprzedając ich w niewole !! Stąd choćby angielskie ( nie tylko angielskie także duńskie, francuskie, norweskie ) słowo slave. Etymologią jest słowianin, znamienny w naszej historii jest obraz na dzwiach gnieźnieńskich gdzie ukazane jest jak św. Wojciech ( patron mojego miasta ) wykupuje niewolników.

 11. Z Monitora said

  ALFA
  6 Marzec 2011

  TEN „POTWORNY” KADAFI!
  Jak sie powodziło Libii za Kadafiego?
  Jak zle było tam ludziom?
  Czy byli uciskani jak w to teraz powszechnie wierzymy?
  Popatrzmy przez moment na fakty!

  Przed wybuchem rozruchów, Libia miała najniższy stopień uwięzionych – mniej niz Czechy.
  Była na 61 miejscu.
  Przed rozruchami miała najniższą smiertelność niemowląt w Afryce.
  Libia ma najdłuzszy okres zycia ludzi w całej Afryce.
  Mniej niż 5% ludzi było niedokarmionych.
  W odpowiedzi na podwyżki cen żywności na świecie – Libia odpowiedziała zniesieniem podatku ALL na zywność!

  Ludzie w Libii byli bogaci.
  Libia ma najwyzszy dochód (GDP) na mieszkanca w sensie siły nabywczej (PPP) w całej Afryce.
  Rząd troskliwie pilnował aby bogactwo kraju było uczciwie rozdzielone.
  Libia ma najwyższy współczynnik rozwoju ludzkiego na kontynencie. Bogactwo było rozdzielone równomiernie.
  W Libii, jest niniższy procent ludzi ubogich, jest niższy niż w Holandii.

  Jak Libia doszła do tego bogactwa?
  Odpowiedzią jest ropa. Kraj ma wiele ropy,-i nie pozwala obcym korporacjom kraść surowców gdy ludność głoduje, w przeciwieństwie do takich krajów jak Nigeria – kraju który w zasadzie jest rządzony przez SHELL-a.
  No i tu:
  http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat=WAZNE&article=1685

 12. władeczek said

  Władeczek ma pytanie -dlaczego dyskutujecie o pierdołach,
  a nikt nie zauważa problemu który zasygnalizował p.Edward Maciejczyk post#3

  Pytanie do Pana Maruchy :
  Czy to prawda ,że są sprawdzane i gromadzone dane na temat wszystkich
  komentujących a także czytaczy tego blogu ,przez tzw ecenzure -czy coś wiadomo
  konkretnie?

 13. Marucha said

  Re 12:
  Ja tego nie robię.
  Natomiast czy robi to administracja WordPressa, CIA, FBI etc. – nie wiem. Prawdopodobnie tak. Bo niby dlaczego mieli by tego nie robić, skoro jest to technicznie możliwe?

  Co do p. Maciejczyka… Otóż uznał on Suwerennosc.com za jedyne forum godne zaufania. Gajówka nie dostąpiła tego zaszczytu, więc nie czujemy obowiązku (ani nie mamy ku temu kompetencji) aby drążyć temat, jakiego zresztą nie podrzucił osobiście.

 14. władeczek said

  Re 13.
  OK!
  No tak,w takim razie ,czy są skuteczne metody na utrudnienie im tego?
  Podejrzewam ,że samo proxy na niewiele się zda.
  Co Pan na to?

 15. władeczek said

  Re 14.
  Oczywiście władeczek niemiał na myśli siebie, bo władeczek nic
  specjalnego niepisuje.

  Władeczek sypia spokojny -O ile można spać w tym kraju jeszcze spokojnie.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Podejrzewam, że wiele proxies znajduje się pod cichą kontrolą.
  Jedyne, co mogę polecić, to program zwany Tor (w zestawie z Privoxy). Warto sobie zajrzeć na Google i poszukać „Portable Tor” – wersja portable jest b. łatwa w instalacji i można ją puszczać nawet z pendrive’u USB.

 17. Fran SA said

  Ad. 5.
  Poliszynel
  Ja nie czytuje Michalkiewicza, i nie bardzo nawet wiem kto-zacz, chyba, ze go zacytuja w Gajowce, ale nie chodzi o to, kto to napisal, tylko co napisal.
  O handlu niewolnikami pisza w roznych podrecznikach i opracowaniach historycznych.
  Wiec ten Michalkiewicz nie napisal nic nowego.

  A gdy chodzi o tzw. zmiane opinii, to jeszcze do niedawna polskie spoleczenstwo uwazalo Serbow za mordercow wszechczasow, a Marcosa za skorumpowanego tyrana.

  Polacy czepiali sie tez i Saddama Husseina mimo, ze wielu Polakow zdrowo podrobilo sobie budzet dzieki pracy w Iraku. Teraz nam nie pomogli sojusznicy Amerykanie dorobic sie na trupach dzieci irackich ani centa.. A tak sie staralismy.

Sorry, the comment form is closed at this time.