Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Komentarze w Haaretz pod wywiadem z Sikorskim

Posted by Marucha w dniu 2011-03-05 (Sobota)

Kilka dni temu ukazał się wywiad Radosława Sikorskiego dla izraelskiej i opiniotwórczej gazety Haertz. Oto komentarze żydostwa na temat Polski i Polaków zamieszczone pod nim. Podobnie jak wywiad, tylko dla czytelników o mocnych nerwach. Admin [witryny Stop Syjonizmowi]

Źródło: Blog Piotra Beina
Tłumaczenie Ola Gordon i Piotr Bein

Kiedy ludzie mają okazję wyrzucania innych z domów i przejmowania ich własności, robią to – hitlerowcy czy nie. Izraelscy Żydzi zrobili to samo Palestyńczykom, którzy uciekli od walki. Nie mogą wrócić. Zastanawiam się, jak rozdzielono ich własność, co i kto komu zapłacił. Czy to jest w książkach do historii? Jeśli chodzi o tego polskiego faceta, znamy jego historię. Polska nie jest pierwszym ani ostatnim rządem, który wypędził ludzi z ich domów i zabrał wszystko, co mógł.

Wbrew waszej woli? ha! Polacy chętnie mordowali Żydów kiedy hitlerowcy dali im zielone światło i zaraz po Holokauście były dziesiątki pogromów wobec ocalałych! Polacy to chory naród!

To tylko preteksty. Polakom podobało się i … mordowanie Żydów przez nazistów i ukradli wszystką żydowską własność. Nie wierzę, że 65 lat po II w.św. nie pokazują skruchy.

Niezależnie od prawdy stosunków Polski z Izraelem i Żydami dzisiaj, nie piszmy historii na nowo. Polska, a także Niemcy, chcieli rozwiązania kwestii żydowskiej zanim Niemcy napadły na Polskę. Używali takich samych gróźb jak Hitler jeszcze przed wojną.

Helen, sprawdź swoje “fakty” zwracając się do jakiejkolwiek książki historii. Niemcy zaatakowały Polskę przez wynalezienie opowieści o potyczkach granicznych. Całość została wystawiona i postanowiona – nie wspominając o pakcie Mołotow – Ribbentrop, który określał, która część Polski zostanie przejęta przez które mocarstwo. Naród polski próbował dzielnie walczyć bez żadnej pomocy od nikogo. I jak udało ci się powiązać “syjonistów” z tym wszystkim?

Nie zapominajmy, że Polacy byli największymi “pomocnikami” Niemców w mordowaniu Żydów. Nie zapominajmy, że Polacy mordowali Żydów po wojnie (niech zwrócą te skradzione rzeczy Żydom)

Typowy niewyważony zniekształcony komentarz. Że Polacy byli “największymi pomocnikami” nie jest prawidłowe. Nie było żadnego “Vichy” w Polsce. Żaden Polak nie walczył po stronie nazistów w czasie wojny. Żaden Polak nie pracował w obsłudze obozów zagłady.

Jeśli w to wierzysz… Mam na sprzedaż most dla ciebie w Brooklynie. To po prostu nie jest oparte na faktach, Polacy byli przeciwko Żydom zanim naziści zajęli Polskę. Oni zbudowali obozy i zebrali Żydów na szczęście wcześniej. Zgłaszali chęć uczestnictwa w grupach by nas gromadzić i prowadzić jak stada  do obozów śmierci. Proszę nie pisać historii na nowo, bo potrzebujesz sojuszników przeciwko krwiożerczym Rosjanom.

Historia? Zapraszam do Jad Waszem, Sprawiedliwi wśród Narodów Świata, zanim napiszesz swoje niedoinformowane twierdzenia…

Dzięki za twój wpis. Jest to wspaniały przykład stanu wiedzy wykazywany przez niektórych z tych, którzy atakują Polskę. Polacy zbudowali obozy i łapali Żydów zanim napadli hitlerowcy? Wow! Czy uczą was tego w szkole? Byłbym bardzo zainteresowany, aby dowiedzieć się, że tego uczą żydowskie szkoły.

Które obozy wybudowali Polacy? Podaj trzy i podaj źródło. W przeciwnym wypadku przestań dezinformować!  Maciek

To nie tylko Polacy… cała Europa nienawidziła Żydów i cieszyli się kiedy się ich pozbyli. Zaczęli zabijać Żydów zanim naziści nawet tam weszli. Cała Europa była szambem antysemityzmu.

Niemcy zajęli Polskę 1.9.1939. Do piszących kładących nacisk na to jak Polacy tak bawili się zabijając Żydów i kradnąc ich mienie, należy pamiętać, że Polacy niewiele mogli zrobić, by pomóc każdemu przed dzikimi Hunami, gdyż oni sami byli bezradnymi ofiarami. Około 1/5 obywateli polskich straciło życie w czasie wojny, większość cywilów zginęła przez różne celowe działania. Niemiecki plan to nie tylko aneksja ziem polskich, ale także całkowite zniszczenie polskiej kultury i narodu polskiego (Generalplan Ost).

To więcej niż wypędzanie z domów. Polska poprosiła Niemcy by założyli obozy. Ci którzy przeżyli eksperymenty, wrócili do swoich domów. Polacy zabijali tych, których nie zabił Hitler

Kolejna rewelacja. “Polska poprosiła Niemcy by założyli obozy.” Wspaniała kolejna rewelacja. Muszą być książki, które uczą taki nonsens. Nigdy nie spotkałem tego w oficjalnych źródłach, choć może jest jakaś edukacja w stylu jesziwa od tych samych rabinów, którzy uczą, że goje istnieją tylko by służyć Żydom.

Prawda: większość Polaków nienawidziła Żydów i pomagała nazistom. On mówi absolutny nonsens. Kiedy skończyła się wojna i przepędzono nazistów, Żydzi którzy przeżyli obozy wrócili do domów by odzyskać swoje mienie – bez sukcesu. Niektórzy którzy wrócili byli również mordowani – Jedwabne. Polacy mieli pogromy przez stulecia przeciwko Żydom, jak Rosjanie.

A kto wykonał dewastujące pogromy na ocalałych Żydach PO ZAKONCZENIU  II wś?

Stalin & Co.

Wielu Polaków, ktorzy wspolpracowali z Niemcami z wlasnej woli (Volksdeutsche) zabito po wojnie. To samo ci, co byli po stronie 2-go agresora – ZSRR. Niestety wielu polskich Żydow było komunistami i kolaborowalo z okupantem.

Czy mozemy zapomniec? Winić wszystkich Polaków za te okropności? Było wielu dobrych Polakow, ktorzy pomogli Żydom uciec od hitlerowcow. Moze przyjmijmy przyjaźń nowej Polski. Sikorski to rodzaj osoby, których życzylibyśmy sobie wiecej na swiecie. Nie popsujmy tego.

Zapomnij ten melodramat, Polacy byli wspolwinni Holokaustu jak reszta Europy Wsch.  Einsatzgruppen nigdy nie brakowalo ochotnikow kiedy doszlo do ludobojstwa Zydow, bez wzgl. na kraj.

Prosze nie probuj popisywac sie slowami, ktorych w oczywisty sposób nie rozumiesz. Podaj jednego polskiego ochotnika w Einsatzgruppe i w ktorej dokladnie jednostce.

Jacyś Polacy mogą nie mieć defektu, jako spoleczenstwo byli wsciekle antysemiccy przez cala historie. Oczywiscie tymczasowe serdeczne stosunki sa przyjemne, ale strzezcie sie…

Minister może oświadczać ile chce ale to nie zmieni dostępnych faktów z tamtych czasow ani faktu, ze mniej Żydow uratowali nie–Żydzi w Polsce. Nie mozesz pisac g=historii na nowo – po prostu przyznaj się i tworz lepsza przyszlosc.

Lista Sprawiedliwy Wsrod Narodow wymienia osoby, ktore zaryzykowaly wlasnym zyciem dla ratowania Żydow w II wś. Zgadnij, ktory kraj ocalil najwiecej Żydow — Polska. Mimo że tylko w tym okupowanym kraju Niemcy karali smiercia za to ratowanie.

Polska walczyla z hitlerowcami i nigdy nie kolaborowala z nimi jako panstwo. Niemcy zorganizowali to wszystko i stworzyli sytuacje z ktorej mogli skorzystac niektorzy polscy kryminalisci. Ale gdyby Polacy zbiorowo mogli cos zrobic, nigdy by do tego nie doszlo, bo Niemcy nigdy by nie najechali na Polske. Poczytajcie wlasnych zydowskich historykow. Nawet izraelski historyk (Wistricht) pisze ze wiele in. narodow Europy Wsch. kolaborowalo bardziej niz Polacy (Wegrzy, Rumuni, Ukraincy itd.). nawet „antypolsscy” historycy jak Gross nie mogą udowodnić, że Polacy zabili więcej niż mały procent polskich Żydów (Gross oszacowal ich na 2-3%).

Artykul ale nie wyjasnia czemu do dzis Polska odmawia obywatelstwa setkom tys. Żydow ur. w Polsce, ktorzy wyemigrowali do Izraela przed 1958. Na portalu rządu Polski znajdziesz, ze Polska uchwalila prawo wznawiajace obywatelstwo polskie kazdemu Zydowi, ktory wyemigrowal do Izraela po 1958. Ale wiekszosc polskich Zydow emigrowala przed 1958. Ponad 200 tys. wg moich szacunkow. Jestem Żydem ur.  1956 z polskich rodzicow ktorzy wyemigrowali do Izraela w kwietniu 1957. Polski konsulat w Nowym Jorku pwoedzial, ze musze zlozyc wniosek do rzadu Polski, ktory ustali czy mam prawo do obywatelstwa. Zaden z mych katolickich przyjaciol nie musial tego zrobic.

Pro-izraelska realpolitik rządu Polski nie ma nic wspólnego ze zjawiskiem antysemityzmu Polakow bez Żydow. Razacymprzykladem jest nieslawne Radio Maria pod przewodnictwem zoologicznego antysemity „ojca” Rydzyka. Oczywiscie Sikorski nie ma zadnych sentymentow antysemickich ale jako polityk nie ma dosc odwagi by sie odciac od tego popularnego i wplywowego srodka przekazu (przywodcy poprzedniej i obecnej partii Sikorskiego udzielaja RM wywiadow). Adam Primor nie stanal na wys. zadania  i nie rzucil wyzwania Sikorskiemu na ten temat.

Turcy nie widza masakty Ormian, (a Izrael pomagal im niewidziec). Przez dlugi czas Ameryka negowala wielkie masakry Indian i in. zbrodnie. Izrael wciaz unika wydania archiwow pewnych zbrodni wczesnych syjonistow. Nie popelniajcie zbrodni dzis, a to porozmawiamy o przeszlosci.

Idz z powrotem do Polski, gdzie naszych przodkow entuzjastycznie mordowano.

Bliska rodzina ojca wyjechala od pogromow w Polsce w 1928. Przez caly XVIII w. kraj ten byl najgorszym gniazdem antysemityzmu na swiecie. Rodzina moja przezyla, inne odlamy nie. Jest niebywale ze po II wś. byly w Polsce pogromy, np. Kielce w 1946. Ten zabawny minister ma na mysli ze nie byly one moze spontaniczne. Przedstawiciele Izraela mu nie opdparli?

Niewatpliwie Niemcy hitlerowskie przygotowaly Holokaust. Bez Hitlera i jego nazistowskich wojsk nie byloby Holokaustu. Niewatpliwie hitlerowcy wynalezli komory gazowe i oni byli zasadniczym sprawca Holokaustu, mimo ze od dawna antysemityzm panowal w Europie. To nie znaczy ze hitlerowcy nie mieli wielu pomocnikow w Europie, w tym rzady, w maniackiej detrminacji zaglady zydowskiej ludnosci w calej Europie. Niezaprzeczalnie, hitlerowska maszyna smierci nie osiagnelaby swych diabolicznych celow bez pomocy ogromnej większosci Europejczykow. Niezaprzeczalnie, nie byloby Holokaustu bez hitlerowcow. Ale zaden rzad w Europie nie powinien probowac pomniejszac pomocy hitlerowcom od ludnosci. Takie twierdzenia nie pomoga zaleczyc ran.

Prosze nie pisac na nowo histporii pod dyplomacje. Polski antysemityzm jest dla Żydow ciezki i bolesny. Roslina rosnie w zyznej glebie, antysemityzm kwitnie w Polsce (jak i w in, czesciach Europy). Niemcy popelnili ludobojstwo na Zydach w Polsce z jej najwieksza koncentracja Zydow, w srodowisku milczacej aprobaty jesli nie rzeczywistego udzialu. Nie pomogla wyrafinowana kultura salonow Warszawy.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

A poza tym ogromna większość Żydów to normalni, przyzwoici ludzie, tacy sami jak ty i ja – a w każdym narodzie znajdą się jakieś czarne owce. – gajowy

Komentarzy 41 do “Komentarze w Haaretz pod wywiadem z Sikorskim”

 1. lopek said

  Oczernianie Polaków jest wstępem do czegoś potworniejszego wobec Polaków i Polski!

 2. Nanard said

  No to jest atak na polski naród i polskiego ducha.Poprzez takie właśnie działania pragną une zniszczyć nasza ojczyznę i wywołać w nas skruchę, wstyd do przynależności do naszego narodu .Jeżeli o mnie chodzi ,a być morze większości z nas to wywołuje to u mnie odwrotny skutek im więcej takich ataków tym większa u mnie niechęć to tego zdegenerowanego chorego narodu !!

 3. Krzysztof M said

  Wcale się nie zdziwię, gdy te paszporty wreszcie dostaną, przyjadą nad Wisłę i wysterylizują tubylców jako tych, którzy mogą przenieść swój genetyczny antysemityzm na potomstwo.

  Wciąż lemingi nie uważają, że to prawda powinna zwyciężyć. Więc ktoś tu przyjedzie i zrobi nawóz z lemingów.

  Według lemingów ma zwyciężać nie prawda, ale „to co lemingów”.

 4. Krzysztof M said

  Ad. 2

  Jeśli wpuściłeś lisa do kurnika i pogłowie kur w kurniku gwałtownie spada, to kogo za to winisz? LISA? A co lis temu winien? 🙂 Było patrzeć uważnie, KOGO wpuszczasz do kurnika, czy aby nie jest to lis? A jeśli nie wiedziałeś, że to lis, to trzeba było wybadać osobnika, jakie ma właściwości, przed wpuszczeniem do kurnika. 🙂

 5. Krzysztof M said

  Ad. 1

  Najpotworniejsza, to jest głupota lemingów. Nic nie dzieje się bez przyzwolenia lemingów. NIC! Na całe, nawet najpotworniejsze zło lemingi wyrażają swoją aktywną, lub milczącą zgodę.

  No to lemingi będą miały ciąg dalszy.

 6. Anka35 said

  Ad.4
  To był farbowany lis 😉

 7. kozubek said

 8. maniek23 said

  Fajne komentarze. Poszperałem w innych tematach związanych z Polską i są jeszcze ciekawsze. Oczywiście większość to holokaust. Ciekawe spostrzeżenie: opis do zdjecia małego żydowskiego chłopca z rodziną w otoczeniu Niemców z karabinami mówi o „nazistowskich policjantach”. Nigdzie nie ma wzmianki o Niemcach, jednostce, stopniach. Czasami pojawia się słowo żołnierz…Oczywiście słowo Polska pojawia sie często. I co taki negro z USA może sobie pomyśleć. Skoro nazistowscy policjanci w Polsce…

 9. Kapsel said

  Już wielokrotnie o tym mówiłem ..żydzi w miejsce Męki Pana Naszego i jego symbolu jakim jest Krzyż Święty chcą wstawić swoje cierpienie,swoją mękę i wstawić nam w miejsce Krzyża menorę a przy okazji zawłaszczyć Polskę bo tam gdzie są nie są pewni swego miejsca.Dlatego taki nacisk na cierpienie.A przecież inne narody też cierpiały jak chociażby wspomnieni Ormianie.O cierpieniu Rosjan też ani słowem,mało o Wandei itp..itd..a my Polacy jak tylko wspominamy o swoim cierpieniu albo tradycji to zaraz jesteśmy faszystami
  A oto i dowody

  Blokada legalnie zgłoszonego Marszu Niepodległości

 10. Kapsel said

  Dlaczego o tym się nie mówi ???
  Narody eksterminowane w dziejach
  Niektóre przykłady

  Naród Lata Przez kogo Skala
  Jaćwingowie XIII-XIV w Krzyżacy 100%
  Prusowie XIII-XIV w Krzyżacy 100%
  Irlandczycy XVIIw Anglia Za panowania Oliwiera Cromwella prawie 1/3 populacji.
  Wandea – Francja XVIIIw Rewolucja francuska 120,000 osób. Księża i katolicy. Planowa eksterminacja prowincji katolickiej. Masowe topienie okrętów z jeńcami, buty z ludzkiej skór, rękawiczki z damskiej. Po raz pierwszy użyto broni chemicznej, zatruwanie wody, jedzenia.
  Ormianie 1915r Turcy – imperium osmańskie ok. 70% – 1,5 mln osób. Deportacje na pustynię, rzezie. W imperium osmańskim w 1912 – żyło 2,1 mln Omian, w 1915 pozostało 150 tys.
  Ainowie, Ewenkowie XX w Związek Radziecki Wyniszczenie całej populacji
  Indianie XVI-XXw Hiszpania, Portugalia, Anglia, USA 70 mln. Wiele plemion zostało zabitych w 100%, nie został ani jeden człowiek. W meksyku zginęo 96% populacji (24/25mln). W czasie historii USA na tym terytorium zabito 13 mln Inidan. W 1900 roku w USA żyło już tylko 250.000 Indian. Złamano blisko 400 traktatów.
  Żydzi XXw Hitlerowcy Zabitych zostało ok. 5 mln osób (nie 6) – czyli ok. 68% narodu
  Cyganie XXw Hitlerowcy W czasie drugiej wojny światowej eksterminacja narodu wg tego samego planu co w stosunku do Żydów.
  Murzyni do pocz. XX wieku Handlarze niewolników
  Polacy XXw Hitlerowcy i Rosjanie 8,4 mln osób (w tym 2,4 mln Żydów polskich). Ok. 7 mln było mieszkańcami Kresów – czyli 58% ludności polskiej. 1,5 mln. zginęło w gułagach rosyjskich.
  Polacy XIX i XXw Rosja i ZSRR Wywózki na Syberię. Kilka milionów osób.
  Ujgurowie Obecnie Chiny, Rosja Prowincja Xinjiang i Turkeminstan. Od kilkunastu lat planowa eksterminacja narodu. Zabijanie zastrzykami niemowląt (ok. 300.000), przymusowe aborcje, sterylizacje, zatruwanie żywności i wody pitnej. Rejon prób jądrowych Rosji i Chin
  Tutsi i Hutu 1994r Rwanda (rząd) 800,000 osób z tych dwóch plemion. Akcja planowana.
  Narody rosyjskie XX wiek Stalin 60 mln. osób. Wywołanie sztucznego, dwuletniego głodu na Ukrainie (4-12mln ludzi), zatapianie strajkujących koplań itp.
  Aborygeni XVIII-XIX wiek Australia Blisko 90% populacji.

  http://www.okiem.pl/leksykon/holocaust.htm

 11. Boomcha said

  Widziałem tam kiedyś w komentarzach Eli Barbura (oczywiście nie wiadomo czy to on, czy tylko ktoś tak sie podpisał).

 12. Boomcha said

  Israel is paying internet workers to manipulate online content

 13. Boomcha said

  Poza tym (nie mogę edytować wpisać a przypomniała mi sie kwestia) tu w Polsce Żydom żyło i żyje się świetnie. Nie muszą pracować i mają wszystko i w ich interesie (tych którym fart dopisał) jest żeby reszta się o tym nie dowiedziała, bo też by tak chcieli.

  Muszą ogłupiać tych frajerów, którzy żyją w Izraelu i utrzymywać w przekonaniu, że tylko tam im jest dobrze. Gdyby nie dopłaty do wszystkiego, ziemia za darmo itd to który Żyd by chciał tam mieszkać?

 14. Kronikarz said

  13/

  Gdyby idisz nie byl tu wymieszany z oficjalnym jezykiem Gajowki, to by cos wtedy 13/ znaczylo.

 15. aga said

  ad.14 dokladnie. bboommccha się znowu uwiarygadnia;ciekawe co nam zaserwuje w następnej koleności, he he

 16. Boomcha said

  @ Aga i Kronikarz (o ile to faktyczne dwie różne osoby)

  Chciałbym znać jidisz natomiast „oficjalnego języka gajówki” (taki istnieje?) nawet gdyby faktyczne istniał – nie.

  Szanuje ludzi, z których opiniami sie nie zgadzam, bo dzięki temu można się czegoś dowidzieć, ale jeden warunek – muszą w ogóle istnieć, zostać wyrażone i uargumentowane.

  Wpisy do których się odnoszę to poziom fanzinów Leszka Bubla, także robię to ostatni raz. One same najlepiej świadczą o autorach ich sposobie myślenia.

  Shalom!

 17. Kronikarz said

  15/

  Boomcha pozbieral wszystkie polskojezyczne witryny, by hasbarowac do woli ; prosze zobaczyc pracusia = ciekawe, czy to dla Weissa :

  http://boomchablog.wordpress.com/linki/#comment-239

 18. Boomcha said

  @ Kronikarz

  Nawet nie potrafisz wkleić poprawnie linka a do tego podpisujesz sie inaczej tam niż tu. Poza tym wśród tych „polskojęzycznych” jest Dziennik gajowego maruchy.

  Na drugi raz doczytaj i pomyśl zanim coś skomentujesz.

 19. Kronikarz said

  Ago !

  Jasne, ze oprocz swojego „Shalom!”, to reszta tego wpisu jest skladniowa brednia, prosze zobaczyc, czy to sie trzyma kupy :

  „Chciałbym znać jidisz natomiast „oficjalnego języka gajówki” (taki istnieje?) nawet gdyby faktyczne istniał – nie. Szanuje ludzi, z których opiniami sie nie zgadzam, bo dzięki temu można się czegoś dowidzieć, ale jeden warunek – muszą w ogóle istnieć, zostać wyrażone i uargumentowane. Wpisy do których się odnoszę to poziom fanzinów Leszka Bubla, także robię to ostatni raz. One same najlepiej świadczą o autorach ich sposobie myślenia.”

  Nie trzyma sie kupy wcale a zatem, co znaczy wypisywanie bomchanskich bzdurek tu :

  http://boomchablog.wordpress.com/linki/#comment-239

  Ah, Kysz, kysz !!!

  Panie Gajowy, trzeba utrupic tego hasbarowca wnet.

 20. Kronikarz said

  Gajowy Marucha a nie „marucha” sie pisze tak jak sie zdejmuje czapke wchodzac miedzy ludzi.

  Ago,

  Witryna tego gnojka jest coraz bardziej ustawiona pod katem dzialalnosci frankistowskiej :

  http://boomchablog.wordpress.com/

  Ta menda podaje na wstepie – i mniejsza z dalsza trescia – tak :

  „Czarna dziwko derby blisko!” = dostal umowe na macenie wsrod kibicow pilki noznej, to pewne.

 21. Kronikarz said

  Gwoli pokrzepienia serc powiem, ze maja tez obecnie miejsce znakomite polskie inicjatywy prasowe jak NGO Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu
  http://ngopole.wordpress.com/
  Co rownowazy wywrotowe podjazdy swini boomcha ; rzecz jednak w tym, by nie pozwolic obrzezanym mieszac w naszych sprawach.

 22. Marek S said

  Pani Olu i Piotr Bein, Dziekuje.

  https://marucha.wordpress.com/2011/03/01/min-spraw-zagr-polski-do-haaretz-hitlerowskie-niemcy-dokonaly-holokaustu-wbrew-naszej-woli/#comment-80739

 23. Marek S said

  Uwaga do tego tekstu

  Dobrze by bylo aby podac imiona autorow przy tych wypowiedziach. Czesc opinii broniacych Polakow i Polski pochodzi od samych Polakow, co czasem mozna „wyczyc” po imieniu jakiego uzywaja, a przypisywanie zydom tych nielicznych opinii bronicych Polakow moze wywolywac bledne wrazenie ze jakoby istaniala jakas czesc zydow broniaca Polakow (a przynajmniej wieksza niz w rzeczywistosci).

 24. Wacław L. said

  Ad. 10
  „Żydzi XXw Hitlerowcy Zabitych zostało ok. 5 mln osób (nie 6) – czyli ok. 68% narodu”
  To już dawno poważone, kurczy się ta liczba z roku na rok.

 25. Marek S said

  Ad. 13 Boomcha

  „Poza tym (nie mogę edytować wpisać a przypomniała mi sie kwestia) tu w Polsce Żydom żyło i żyje się świetnie. Nie muszą pracować i mają wszystko i w ich interesie (tych którym fart dopisał) jest żeby reszta się o tym nie dowiedziała, bo też by tak chcieli.

  Muszą ogłupiać tych frajerów, którzy żyją w Izraelu i utrzymywać w przekonaniu, że tylko tam im jest dobrze. Gdyby nie dopłaty do wszystkiego, ziemia za darmo itd to który Żyd by chciał tam mieszkać?”

  No wlasnie, Im tu sie zyje swietnie choc nic nie robia a to co robia polega na niszczenu i oglupianiu Polakow. W Polsce powinno sie zyc swietnie Polakom a nie zydom, ale problem polega na tym ze dopuki im sie tu swietnie zyje i dopoki tu sa, to Polakom sie swietnie nie bedzie zyc. Nie moga owce zyc dobrze gdy w tej samej zagrodzie siedzi lew.

  Polska nigdy nie wyrzucala zydow z Polski. Ale tyle wiekow nauki juz chyba wystarczy i nalezy to wreszczie zrobic. Raz a dobrze i bardzo dokladnie.

 26. Marucha said

  Re 23:
  Od roku 1994, kiedy to wszedłem na Internet, nie spotkałem Żyda, który by bronił Polaków.

 27. jttr said

  A mnie dręczą pytania:
  1. Jeśli w Polsce jest taki straszny antysemityzm, to po co ten facet składał wniosek o przywrócenie obywatelstwa. I w ogóle jak można chcieć wracać do tak strasznego kraju?
  2. Antysemityzm jest skutkiem – dlaczego nikt nie zadaje sobie trudu aby dociec przyczyn?
  3. A jak to się mogło stać, że Polska paradis judeorum zmieniła się w inferno judeorum?

 28. Boomcha said

  @ Marek S

  Nie musi mi Pan tego tłumaczyć. Zwracam uwagę na to, że problem jest złożony. Żydowska propaganda wmawia kolejnym pokoleniom Żydów, że Polskie ziemie to miejsce ich zagłady itd. wszyscy to znamy, a prawda jest taka, że nigdy nigdzie nie żyło im sie lepiej niż tu.
  Gdyby to przyznać otwarcie, to następne musiałby być pytanie o to jak doszło do tzw holokaustu, kto go zaplanował, sfinansował, przeprowadził i po co oraz czy miało to związek i ewentualnie jaki z ruchem syjonistycznym i powstaniem po wojnie państwa Izrael.

  Jeśli miało to ma nadal i straszenie Żydów Polską (i antysemitami czyhającymi wszędzie poza Izraelem) to część współczesnego syjonizmu i jego propagandy.

  Jeśli ma zostać odbudowana Świątynia Salomona to Jerozolima musi być żydowska, a to jest możliwe tylko gdy państwo Izrael będzie istnieć, to znaczy, że będzie wystarczająco dużo Żydów którzy będą chcieli tam mieszkać.

 29. Kapsel said

  Re 24
  Nie ja pisałem ten artykuł i stosownie do tego podałem odnośnik.Moją intencja jest zwrócenie uwagi do komentarza nr.9..nie mówi się prawdy o innych narodach kultywując jeden naród niegdyś wybrany a robi się to w celu jaki tez podałem.
  A jeśli chodzi o holokaust z II WŚ to stosowne dokumenty sa w posiadaniu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża…

  https://marucha.wordpress.com/2011/01/08/holokaust-to-oszustwo/

 30. Krzysztof M said

  Właściwie, to można by im odmawiać paszportów polskich z uwagi na to, że władze nie potrafią sobie poradzić z ludowym antysemityzmem Polaków. Władze pracują nad tym, ale na razie, dla nich Polska jest krajem zbyt niebezpiecznym. Jak sobie z tym poradzimy, to wszystkich zaprosimy do siebie. A na razie nie jest to – jakże nam przykro! – niemożliwe. Na poparcie rzucić na stół izraelskie gazety, wydawnictwa, książki, wycieczki z ochroną uzbrojoną po zęby… itd. 🙂

 31. aga said

  ad.25
  Panie Marku po co pan traci czas z hasbara?

 32. Shakespear said

  To po prostu nie jest oparte na faktach,

  Ich fakty nie martwia.

  http://rzymskikatolik.blox.pl/2010/01/ks-prof-Waldemar-Chrostowski-o-dialogu-katolicko.html

  http://mateusz.pl/czytelnia/wch-sdkz.htm

 33. Shakespear said

  Zaciekawil mnie Statut Kaliski.

  Ważniejsze wyjątki z 36 punktów wchodzących w skład Statutu kaliskiego:

  * 1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.

  Punkt 1) stawial nie-zyda na przegranym. Czy sie myle?

 34. Marek S said

  Ad. 33 Shakespeak

  dito

 35. Marek S said

  Ad. 31

  Pani Ago, moja wypowiedz, choc adresowana do Boomcha, tak naprawde byla skierowana do pozostalych czytelnikow.

 36. Marek S said

  Ad. 28

  Nadejdzie taki czas ze zydzi beda mieli zakaz przebywania i osiedlania w kazdym panstwie swiata. Swiat sie wlasnie budzi z 2500-letniego letargu. Ukrywanie i zmienianie nazwisk nic im nie pomoze. Jest jeszcze DNA.

 37. Shakespear said

  Chcial bym zwrucic uwage na cekawe znjawiski ktore jusz przez dluszy czas zauwarzylem ale go nigdzie nie komentowalem.

  Patrzac na video w Ad. 12 pokarze przyklad jak to jest robione.

  W Wiki pod tematem JUDENRAT, w Polskiej wersji widzimy ten temat rozwiniety

  Udział Judenratów w zagładzie Żydów

  Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963 roku wystąpiła w książce Eichmann w Jerozolimie z dramatycznym oskarżeniem przeciw Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów ponieważ Niemcy mieliby więcej kłopotów z ich spisaniem i wyszukiwaniem. W okupowanej Europie naziści zlecali funkcjonariuszom żydowskim sporządzenie imiennych wykazów wraz z informacjami o majątku. Zapewniali oni także pomoc żydowskiej policji w chwytaniu i ładowaniu Żydów do pociągów transportujących do obozów koncentracyjnych.

  W swojej książce Arendt napisała: „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Judenrat

  W angielskiej wersji tego wogule nie ma, i zmianka na ten temat wogule nie istnieje poza delikatna sugestia ze byly zle osobniki ktore gorliwo z Niemcami pracowaly.

  W angielskim jest to naprawde sprytnie zakamuflowane slowna „gra” tlumaczac ze ci ludzie byli pod „przymusem do kolaboracji”. Napewno nacisk byl ale tak jak Arendt, powino to byc wyjasnione. Ale tego sie NIGDY nie doczekamy bo winni sa Polacy !!!

 38. MatkaPolka said

  Temat dla Grossa i Sikorskiego:
  Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali holokaust…
  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/12/temat-dla-grossa-jak-zydowscy-pretorianie-hitlera-zainicjowali-holokaust%e2%80%a6

  HOLOCAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS
  krasnoludkizpejsami.wordpress.com/holocaust-%e2%80%93-zydzi-zydom-zgotowali-ten-los

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL
  3w.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html obszerne fragmenty po polsku. Elektroniczna angielska wersja książki – FREE !!
  ellhn.e-e-e.gr/books/assets/founder_of_Israel.pdf

  ŻYDOWSCY GESTAPOWCY I KOLABORANCI GESTAPO W WARSZAWIE
  warszawa.getto.pl/index.php
  Wyszukaj w bazie danych po angielsku Gestapo agent (People) po polsku Kolaboranci (Ludzie) Szukaj (trzynastka) (wydarzenia)

  OFIARY HOLOKAUSTU OSKARŻAJĄ
  Holocaust Victims Accuse, pp 25. – FREE BOOK – 18 MB
  Chaim Weizmann reporting to the Zionist Congress in 1937 on his testimony before the Peel Commission in London, July 1937. Cited in Yahya, p. 55.

  Go to 3w.jewsagainstzionism.com/resources/

  WYMOWA TEGO CYTATU JEST SZOKUJACA
  Tak naprawdę wywraca do góry nogami cała historie nowożytną
  OZNACZA TO NI MNIEJ NIWIECEJ ZE LIDERZY SYJONISTYCZNI WIEDZIELI WCZESNIEJ W 1937 ROKU – JESZCZE PRZED WYBUCHEM DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ I O HOLOKAUSCIE !!!!!!!

  3w.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html
  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.

  3w.naszawitryna.pl/ksiazki_57.html
  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

  51 DOCUMENTS: ZIONIST COLLABORATION WITH THE NAZIS
  3w.jewsagainstzionism.com/antisemitism/nazisupport.cfm
  Lenni Brenner has authored three critically acclaimed books on Jewish history: Zionism in the Age of Dictators, The Iron Wall: Zionist Revisionism from Jabotinsky to Shamir and Jews in America Today. He currently resides in New York City.

 39. MatkaPolka said

  Dodam

  Sikorscy z Bydgoszczy – zbrodniarze wojenni

  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=454

 40. ad 36
  Obys sie nie mylil.
  Czego Tobie ,sobie i milionom innych zycze z calego serca:
  Obys sie spelnily Twoje slowa.

  Jerzy Ulicki-Rek

 41. ad 33
  „Zaciekawil mnie Statut Kaliski.

  Ważniejsze wyjątki z 36 punktów wchodzących w skład Statutu kaliskiego:

  * 1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.”

  Masz racje.Cholernie ciekawe bo stawalo sie PRAWEM !
  Czyli potem kazdy Polak ,zgodnie z prawem,przegrywal.
  A jesli byl jeszcze na tyle naiwny ,ze wierzyl w to ,ze sadzie to „..tylko prawde i tylko prawde”…to byl podwojnie przegrany od startu.
  A jak przegral to moze i majatek stracil…
  Od ktorego to roku dzialalo takie prawo?
  Dzisiaj mamy 2011…

  Jerzy Ulicki-Rek

Sorry, the comment form is closed at this time.