Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Na Białorusi jest nie mniej demokracji niż w USA”

Posted by Marucha w dniu 2011-03-06 (Niedziela)

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko uważa, że w jego kraju jest nie mniej demokracji i wolności niż w USA – podaje agencja Itar-Tass, cytując wywiad, jakiego białoruski przywódca udzielił dziennikowi „The Washington Post”.

– Na Białorusi w żadnym wypadku nie ma mniej demokracji i wolności niż w USA. Jeśli by jakiś obywatel USA popełnił przestępstwo, a towarzyszyłby mu ekskandydat na prezydenta, to oni powinni odpowiadać tak samo – powiedział Łukaszenko, odnosząc się do procesów wytoczonych uczestnikom zamieszek po ostatnich wyborach prezydenckich na Białorusi.

– Dlaczego wydzielacie czterech czy siedmiu byłych kandydatów, których czyny miałyby być rozpatrywane poza ramami, wyznaczonymi przez kodeks karny albo inne prawa Białorusi? Prawo dla wszystkich jest takie same, zarówno dla szeregowego obywatela, jak i dla byłego kandydata – stwierdził białoruski prezydent.

W wywiadzie dla „The Washington Post” Łukaszenko wyraził ciekawość, jak zachowaliby się prezydent USA i służby bezpieczeństwa, gdyby „niezadowolona mniejszość, ok. 3 tys. ludzi, wdarłaby się do Białego Domu”.

Łukaszenko zwrócił również uwagę na politykę Stanów Zjednoczonych w Iraku. – To było międzynarodowe przestępstwo. Dlaczego za nie nie odpowiadacie? O jakiej demokracji można mówić po czymś takim, jeśli zabito tysiące nie tylko irackich obywateli, ale zginęło również tysiące Amerykanów? – pytał prezydent Białorusi.

– A to, co się obecnie wyprawia w Iraku, Afganistanu, gdzie główne skrzypce gra „demokratyczny” kraj? Jak zareagowaliście na to, że waszą koleżankę, dziennikarkę zgwałcili na placu w Kairze? – dopytywał się białoruski przywódca. – Jeśli by coś takiego zdarzyło się na Białorusi, (…) to może nawet wojska by tu wprowadzono i rakiety przysłali, aby jakąś demokrację narzucać – mówił Łukaszenka.

– Macie jedną demokrację dla Rosji i Białorusi, drugą dla Unii Europejskiej, trzecią dla Chin, czwartą dla Iranu, Wenezueli. Piątą, jak się dzisiaj okazuje, dla Izraela i szóstą dla krajów arabskich. Taka jest ta wasza demokracja – powiedział Łukaszenko.

http://wiadomosci.onet.pl

I niewiele można dodać do wypowiedzi prezydenta Łukaszenki. Po prostu mówi, jak człowiek, a nie jak reptilianin. – admin.

Komentarzy 6 do “„Na Białorusi jest nie mniej demokracji niż w USA””

 1. maasteer69 said

  Jak Rosja wypnie się na Pana Łukaszenkę, to on nie będzie mógł się przeciwstawić baksterskim hienom
  Białorusini nauczyli sie na przykładzie innych państw byłego ZSRR czym pachną „kolorowe rewolucje” i wiedzą ze Łukaszenko to mniejsze zło, dużo mniejsze

 2. kazik said

  Brawo Pan Prezydent Łukaszenko . Tak trzymać ! Białoruś to piękny kraj a jego Obywatele nie siedzą przed szklanym ekranem tylko zajmują się pracą . Mają na chleb i nie chodzą po śmietnikach za odpadkami . Sceptycy co do mojego wpisu mogą bez problemu tam pojechać i naocznie to sprawdzić .

 3. Przez lud Lucyfera – przemawia sam Lucyfer, kłamca i zabójca człowieka od początku.
  Oni nie potrafią inaczej, bo ich całe postępowanie, całe życie zależy od zła, od antydekalogu, od Lucyfera. Bo są jego ludem.

  Tylko w posoborowym zepsutym przez Lucyfera KK – ludziom jest tak trudno tę sprawę zrozumieć.

  Dlatego powtarzam od miesięcy – obecnie Lucyfer NATO, zbrodniczy Amerykanie i zbrodniczy, talmudyczni dranie z Israela CHCĄ DOKOŃCZYĆ BOŻE DZIEŁO ŻYCIA NA ZIEMI; CHCĄ ZNISZCZENIA BOŻEGO ISLAMU I WSZYSTKICH NARODOWYCH PAŃSTWOWOŚCI. CHCĄ TAJNYMI PIEKIELNYMI METODAMI UZYSKAĆ JAWNY CEL JAKIM MA BYĆ KONTROLA PRZEZ LUCYFERIAN – CAŁOŚCI BOŻEGO ŚWIATA.

  DOBRZE TO UJĄŁ „Toronto” w swojej wypowiedzi:
  CYTAT:
  „1. ZYDOSTWO JEST NAJWIEKSZYM WROGIEM POLSKI I LUDZKOSCI.
  2. NACJONALIZM to jedyny ustroj, ktory broni interesu wlasnego narodu.
  3. Religia to opium dla ludu i zabija LOGICZNE MYSLENIE.
  4. Madry Polak to SWIADOMY POLAK.
  Toronto, Kanada
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35
  KONIEC CYTATU

  Dodam, że religia jest cudownym darem Boga dla pomocy ludziom w przyzwoitym życiu. Jednak Lucyfer dokładnie wypaczył w posoborowym zażydzonym Chrześcijaństwie to, jakie jest zasadnicze znaczenie religii dla człowieka; diabeł całkowicie zniszczył posoborowy KK. Jeszcze tylko w Islamie trwa MYŚLENIE PRAWDZIWIE BOŻE, NIESKAŻONE ŻYDOWSKIM LUCYFERYCZNYM ZEPSUCIEM.

  Podam prosty przykład:
  Co to za kościół, który niszczy pobożność swoich wyznawców ??? ….. zmuszając do przyjmowania komunii na stojąco, do śpiewu w kościele byle jakich „przyśpiewek” zamiast tradycyjnych pobożnych pieśni, do zrzucania sutann przez „duchownych” materialistów, w znacznej ilości mających ukrywane konkubiny zamiast celibatu….
  To nie jest kościół Boga Chrystusa.
  To jest ANTYKOŚCIÓŁ, czyli kościół ludu Lucyfera, kościół ateistycznych Chazarów poprzebieranych w katolickie sutanny.

 4. Tomek Kolejarz said

  A Łukaszenka robi swoje i chwała mu za to!

  Re 1

  Nie wypnie się, bo za dużo by straciła. Zresztą ten spryciarz kuty na cztery nogi już zabezpieczył i zabezpiecza się na taką ewentualność.

 5. wi42 said

  Jeden z nielicznych politykow ktory ma odwage powiedziec wprost to co mysli.

 6. Brat Dioskur said

  Ostatnio zachodnie media zaangazowane w obrabianie Kadafiego ze zgroza podaly ,ze Lukaszenka zaproponowal libijskiemu satrapie azyl w swoim kraju!Przy okazji przypomniano rejestr przestepstw bialoruskiego dyktatora i okazuje sie ,ze ten nikczemnik przyjal z otwartymi rekami niejakiego Juergena Graffa ,znanego antysemite i klamce oswiecimskiego!!!.Teraz rozumiem jakimi szlachetnymi pobudkami kieruje sie nasz rzad,ktory usilnie zwalcza batke i mam nadzieje,ze Polacy stana przy nim zwartym frontem!Znaczy sie przy rzadzie a nie batce…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: