Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  revers o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Sekta wojtylian vs. Pan Jezus – 2:0

Posted by Marucha w dniu 2011-03-13 (Niedziela)

Oto jaki kwiatuszek znalazłem przeglądając stronę internetową katowickiej parafii Mariackiej:

Kościół zachęca nas, abyśmy tegoroczny Wielki Post przeżyli jako duchowe przygotowanie do beatyfikacji Jana Pawła II, dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych.

Po pierwsze:

Określenie “Kościół” jest nieścisłe. Do przeżywania “Wielkiego Postu jako (…)” zachęca nas Konferencja Episkopatu Polski, czyli ni mniej ni więcej Kościół Polski. Nie jest to zachęta Papieża, Kościoła Powszechnego, tylko Kościoła lokalnego.

Po drugie:

Ja – głupi, mały człowiek całe życie myślałem, że Wielki Post to okres około 40 dni przygotowujący człowieka duchowo (i fizycznie!) do Triduum Sacrum – Misterium Chrystusa Ukrzyżowanego, Pogrzebanego i Zmartwychwstałego, a nie beatyfikacji papieża – jakkolwiek wspaniałym człowiekiem by nie był i tak Pan Jezus jest wspanialszy!

Po trzecie:

“dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych” Czyli sam fakt Męki i Zmartwychwstania Pana Jezusa nie jest na tyle ważny aby uczestniczyć w tychże nabożeństwach? Beatyfikacja człowieka – jakkolwiek wspaniałym papieżem by nie był – jest ważniejsza od Tajemnic Wielkiego Tygodnia i cudu Zmartwychwstania?

W tamtym roku Pan Jezus miał pecha. “Rocznica” Jego śmierci wypadła w tym samym dniu co rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II. W tym roku niektórzy próbują zatuszować Jego (bynajmniej nie Karola Wojtyły) Zmartwychwstanie. Cóż, moje lęki związane z chaosem na wieść o beatyfikacji papieża – Polaka były, niestety, uzasadnione.

Mateusz Ochman
Za: Blog Mateusza Ochmana (” Sekta wojtylian 2:0 Pan Jezus”)

http://www.bibula.com/?p=34230

Komentarzy 120 do “Sekta wojtylian vs. Pan Jezus – 2:0”

 1. bitter peter said

  Niezupelnie. Ukrzyzowanie mialo miejsce w dniu 14 Nissana, czyli w Krainie byl odpowiednik trzeciego kwietnia. Papiez umarl piatego kwietnia, o ile pamietam.

 2. Przeclaw said

  Barany dorwaly sie do kierownictwa KK i w ten sposob, najczesciej mimo woli, podminowuja i likwiduja go tak w skali Polski jak i swiata.

  A teraz zestawmy Wyszynskiego z Wojtyla.
  Kto zasluguje na beatyfikacje, czy prawy, odwazny ale i odpowiedzialny, rozwazny patriota,
  czy tez lewacki przydupas skolowany do cna przez krakowska „lewice laicka” ?

 3. Błysk said

  Niestety, Episkopat w Polsce,oderwał się od wiernych i ciągle ich popycha w niewłaściwym kierunku.A kto mianował ten Episkopat?

 4. Baron Srul Radziwiłł said

  Panie Szanowny Błysk!
  Temu Episkopatu mianowała rosyjska agentura, potwierdzi to Panu każdy członek PiS.

 5. Kapsel said

  Powoli ale wzrasta ilość Mszy Św. Trydenckich w Archidiecezji Warszawskiej.Do stałego (mam nadzieję)rozkładu w odprawianiu Mszy Trydenckich dołączył i Pruszków.

  http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&ie=UTF8&msa=0&msid=111053719492143104199.000462f33f0dc018db6d9&ll=52.05249,19.291992&spn=6.082162,9.887695&z=6&source=embed

  a oto jak wspomina Mszę Trydencką w Pruszkowia jedna z uczestniczek

  http://krzyz.katolicy.net/index.php?topic=3410.45

  W piątek 11 marca byłem uczestnikiem Mszy Trydenckiej którą odprawiał ks.Łukasz Kadziński.Mam nadzieję że „wujo Kazio ” tym razem będzie wspierał tego młodego kapłana bardziej niż ks.lic. B.Kielana o czym wspominałem w Gajówce dwukrotnie.Ten młody kapłan bardzo zdecydowanie wypowiedział się o środkach masowego przekazu że przedstawiają JP II w bardzo fałszywym świetle….nawet ludzie z otoczenia G…W.. przyswoili sobie papieża na swój własny użytek,ludzie z SLD tak samo..wszyscy oni razem z ludżmi ogolonymi na łyso i poprzeplatani pomarańczowymi wstęgami…Tylko dlaczego nikt z nich nie mówi o JP II że..bronił życia ,bronił jedności rodziny,wypowiadał się o tym aby system nie niszczył ludzi słabszych,zawsze walczył aby nikt nie bał się Jezusa Chrystusa i aby wszyscy ludzie otworzyli Mu drzwi,wołał o miłość i pokój.Dlaczego nikt nie powie głośno że papież wołał o popełnianych grzechach które wołają o pomste do nieba.Dlatego mamy fałszywy obraz pontyfikat JP II i głośno mówi się o pontyfikacie kremówkowym.Te same siły ,które są i wewnątrz Kościoła,robią sobie kpiny z JPII i bezceremonialnie wykorzystują ten pontyfikat dla ośmieszenia KK.Nawet ludzie z Jego najbliższego otoczenia nie chcą rozumieć jego nauk albo udają że nie rozumieją aby przypodobać się nowej modzie wciskanej nam na siłę..Słyszałem nawet o tym że na dzień beatyfikacji w Warszawie ma jeżdzić po ulicach papamobile z portretem JPII…na siłę wciskają nam postać JP II a świadomie i celowo dyskredytują Pana Naszego Jezusa Chrystusa. ..głośno grzmiał ów młody kapłan.

  Kilka zdjęć z ks.Łukaszem Kadzińskim.

  https://picasaweb.google.com/etykieta.zastepcza.alpha
  /AbpKNyczWOmiankach20042008#5191438866772450194

  http://picasaweb.google.com/etykieta.zastepcza.alpha/Lomianki#

  a tu o ..ślubowali sobie w rycie trydenckim..
  http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/785/

 6. Marucha said

  Re 5:
  To prawda, że Jan Paweł II bronił świętości rodziny i świętości życia.
  Ale to, czego nauczał, stało zbyt często w sprzeczności z tym, czego Kościół nauczał przez poprzednie 2000 lat.
  Jego nauka była zbyt „otwarta na świat”, więc nic dziwnego, że przez owo otwarcie wcisnęła się nawet G*** Wyborcza i SLD.

 7. bezpartyjny said

  Panie Marucha, proszę uprzejmie o skasowanie komentarza nr 2 chociażby ze względu na obraźliwe, nieparlamentarne słowo a dodatkowo czy mamy prawo sądzić ludzi ? A jeszcze, czy mamy prawo rzucić kamieniem ? Czy może autor komentarza ukrywający się pod nickiem Przecław jest bez grzechu i prowadzi święte życie? Coś mi tu bardzo brzydko pachnie jeżeli nie powiedzieć okrutnie śmierdzi.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Rozumiem Pana, choć nie jestem entuzjastą Jana Pawła II jako papieża.
  Usuwając wpis nr 2 musiałbym, konsekwentnie, usunąć sporo wpisów jeszcze bardziej napastliwych względem JP II.
  Więc tylko zaapeluję: piszmy o polskim papieżu prawdę, ale bez werbalnej agresji. Koniec końców był jednak legalnie wybranym Biskupem Rzymu.

 9. zapinio said

  Ja myślę, że jak we wszystkim, trzeba się koniecznie poradzić ekspertów z FSB.
  Oni, jako jedyna patriotyczna , etyczna, moralna (no brak wprost słów) organizacja mogę się kompetentnie wypowiedzieć na temat nauczania JPII.
  Zresztą podobnie jak Pan Gajowy.
  O panu Filipskim i panu Porębie nie wspominając.
  Jak to dobrze ,że są jeszcze prawdziwi patrioci, którzy na dodatek znają się na wszystkim.
  I wszystkim zrobią dobrze.

  Z uwagą czekam na dalsze przemyślenia…

  [czy ja nie przesadzam troszkę…nie przesadzam ?]

 10. Kapsel said

  re6
  to się zgadza, … ale ten kapłan najbardziej uradował mnie tym że nie zawahał się głośno powiedzieć o ..siłach wewnętrznych..O złym wpływie mediów i siłach zewnętrznych to każdy potrafi ..ale tych wewnętrznych…. o ….to coś nowego i bardzo interesującego.Daj Panie Boże dużo zdrowia i tradycyjnej mądrości temu kapłanowi.

 11. Marucha said

  Re 9:
  Ani FSB (???), ani gajowy nie muszą się osobiście wypowiadać o nauczaniu Jana Pawła II. Zrobili to wystarczająco dogłębnie inni. Poza tym pewne fakty z Jego pontyfikatu mówią po prostu same za siebie i aby je interpretować nie trzeba być teologiem. Wystarczy trochę znać swoją wiarę.

  Co do pp. Filipskiego i Poręby, to nie bardzo wiem, jaką to krzywdę Polsce wyrządzili. Ale cóż, nie wszyscy muszą ich lubić. Zawsze można jako obiekt kultu wziąć sobie np. Lecha Kaczyńskiego.

 12. Baron Srul Radziwiłł said

  W kwestii wpisania numer 9 to ja się bardzo cieszę że Szanowny Pan Zapinio stoi na nasza strona. Panowie Poręba i Filipski to wielkie antysemitniki i nacjonalisty i z nimi trzeba walczyć. Sam Pan Adam Michnik tak powiedział, a Pan Konstanty Gebert i Pan Jan Tomasz Gross potwierdzili.

 13. zapinio said

  Mam poważną obawę, że panowie cierpicie (to dość często spotykane wśród ludzi) na syndrom niedowartościowania.
  Ja to nawet potrafię zrozumieć. Frustrację jaka temu towarzyszy również.
  Wielokroć dyskutowałem o spadku po JPII.
  Bo można i trzeba to robić. Wszelako zawsze z pokorą (POKORĄ !!!) wobec świata, ludzi i BOGA.
  Czy i ile jest tej pokory w powyższych postach to już niech każdy sobie odpowie…
  W końcu dzisiaj niedziela.
  I Wielki Post…

 14. Marek S said

  Ulotka i akcja ulotkowa.

  Tak jak wspomnialem wczoraj, powinnismy zrobic akcje ulotkowa/informacyjna nie tyle na rzecz gajowki co na rzecz uswiadamiania Polakow.

  Ulotke juz mamy. Proponowalbym abysmy w tym tygodniu skupili sie na rozprowadzaniu jej w naszych srodowiskach i nie tylko.

  Akcja taka ma na celu nie tylko sprawdzenie jak skuteczna bedzie ulotka, ale rowniez wzajmena mobilizacje i motywacja ktora wzrasta wraz z widocznymi efektemi. Oczywiscie kazdy moze w kazdym czasie rozprowadzac ja, jednak taki specjalny czas na ta akcje pozwolilby wykrzesac wiecej sil.

  Inicjatywa ulotki i akcji ulotkowej pochodzi ode mnie. Nie mam z p. Gajowym zadnych kontaktow ani biznesowych ani osobistych. Nawet go nie znam. Doceniam jedynie wartosc niezmanipulowanych i „niezabrudzonych” informacji tu prezentowanych. Uwazam ze akcja ulotkowa powinna byc dzialaniem czytelnikow gajowki i p. Gajowy powinien byc poza tym z powodow ktore kazdy moze sie domyslec.

  Proponowalbym aby wklejac nastepujaca informacje pod kazdym tematem ukazujacym sie w gajowce zaraz po jego ukazaniu. Ja nie moge tego zrobic ze wzgledu na roznice czasu.

  ———————————————————————————
  Drodzy czytelnicy gajowki,

  W tym tygodniu, w dniach 14 marca do 21 marca, mamy akcje na rzecz uswiadamiania Polakow o istnieniu portali ktore prezentuja informacje o sytuacji Polski w kontekscie miedzynarodowym bez jezykiem prostym, bezposrednim i poprawnosci politycznej. Gajowka jest jednym z najlepszych zrodel informacji, prezentujacych wartosciowe artykuly, i moze byc powodem zwiekszenia czytelnosci innych portali z nia zwiazanych.

  Ta akcje nie robimy w interesie gajowki lecz w interesie Polski jak i nas samych. Osoby ktore maja watpliwosci wzgledem takowej akcji informacyjnej, nie powinny lamac swoich sumien i moga, po prostu, w niej nie uczestniczyc. Jednak wszyscy ci ktorzy doceniaja ze informacje tu prezentowane powinny byc znane szerszym kregom Polakow maja okazje aby cos aktywnie zrobic w tym kierunku.

  Ulotka jest dostepna pod linkiem: https://marucha.files.wordpress.com/2011/03/ulotka.doc
  Mozna ja tez znalezc tutaj: http://www.mediafire.com/?s25fyt5mc1g4wml

  W tym drugim przypadku w celu sciagniecia ulotki nalezy nacisnac na duzy przycisk w prawym gornym rogu na ktorym pisze:

  1. Click here to start download…

  Po czy otrzymamy wyskakujace okienko z napisem

  2. Do you want to open or save this file?

  Mozna przycisnac dowolny przycisk

  Open – spowoduje „otwarcie” dokumentu
  Save – spowoduje „zapisanie” dokumentu na naszym komputerze

  To wszystko.

  Jesli ktos zauwazy jakis blad orto lub chce pogrubic litery w celu lepszej widocznosci proszony jest o osobista poprawe.

  Powinnismy pamietac ze:

  1. Gdy twoj sasiad jest uswiadomiony to rowniez twoje bezpieczenstwo wzrasta.

  2. Gdy twoja dzielnica lub wies jest uswiadomiona to twoje bezpieczenstwo bardziej wzrasta.

  3. Rekomendowanie tego forum ustnie i poparcie tego ulotka daje wieksze prawdopodobienstwo ze osoba taka (nawet z rodziny) zajrzy na to forum.

  4. Nalezy zdac sobie z tego sprawe ze bedzie coraz gorzej, tak wiec im wczesniej ludzie beda uswiadomieni tym lepiej rowniez dla nas.

  Wystarczy aby kazda osoba zrobila 10 kopii i rozdala je w ciagu tygodnia tak jak to jest opisane w ulotce. Nie jest to duzy wysilek.

  Jednak jesli ktos moze zrobic wiecej kopii, tak jak to zaznaczyl p. Jurek w komentarzu wczesniej to byloby juz bardzo dobrze. W jego przypadku, i innych ktorzy maja dostep do masowego kopiowania/druku problemem moze byc dystybucja tak wielkiej ilosci. W tym przypadku przydala by sie organizacja kilku osob/dzieci.

  Bardzo przydatna byla by dystrybucja tych ulotek w akademikach studenckich. Sa to ludzie zamiejscowi z malych miasteczek i wsi i zapoznanie ich z tym forum moglo by zaogniskowac czytelnictwo gajowki w tych srodowiskach. Jak wiemy, male miasteczka i wies jest najbardziej patriotyczna choc z drugiej strony najbardziej nie uksztaltowana i niedoinformowana co powoduje ze rozni malowani „prawicowcy” robia tym srodowiskom wode z mozgu. W ten sposob „inzynierowie spoleczni” tworza dwie opozycyjne sily ktore chca w sprzyjajacych okolicznosciach rzucic przeciw sobie w celu spowodowania walki miedzy samymi Polakami (czyli rewolucje lub powstanie), samozniszczenia, i w ten sposob pogrzebania sprawy Polskiej a co zamurowalo by ich kontrole nad panstwem i krajem.

  Naszym celem powinno byc dostarczenie takiej ulotki kazdemu studentowi w akademiku, np: poprzez wsuniecie pod drzwi tylu ulotek ile tam mieszka studentow.

  Nalez tez pamietac ze nie nalezy spodziewac sie natychmiastowych rezultatow. Czesto takie sprawy krystalizuja sie w ciagu tygodni i dopiero po tym czasie widoczne sa efekty.

  Zachecam jednak aby kazdy kto docenia wartosc informacji tu prezentowanych zrobil 10 kopii lub wydrukowal 10 ulotek i rozdal.
  ———————————————————————————

  Zycze powodzenia,

  Marek S

 15. Marucha said

  Re 13:
  Naprawdę, prosimy się nie martwić o jakieś syndromy, lecz raczej używać argumentów, bo jakoś z nimi nienajlepiej.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Myślę, że opis ściągania ulotki z Mediafire nie jest specjalnie potrzebny. Sam pomysł jest dobry i wykorzystam go, choć w trochę zmodyfikowany sposób: zamieszczając na końcu artykułów link do specjalnej strony, gdzie będzie zamieszczona zarówno odezwa do gości gajówki, jak i treść samej ulotki (i oczywiście linki do ulotki w formacie Worda).

 17. Inkwizytor said

  Rebe Wojtyła-Katz żadnym papieżem nie był, ot zwykły okupant Stolicy Apostolskiej, apostata

 18. Marek S said

  Ad. 13

  „Wszelako zawsze z pokorą (POKORĄ !!!) wobec świata, ludzi i BOGA.”

  Nie tak dawno czytalem wypowiedz pana Zapino wyrazajacego sie bardzo arogancko o ludziach ktorzy mieszkaja w jego kamienicy a ktora on remontuje. Jakos to koliduje z ta wypowiedzia.

  Dlaczego ludzie ktorzy najczesciej mowia o pokorze sami sa aroganccy?
  Dlaczego ludzie ktorzy ciagle mowia o milosci sami sa pelni nienawisci (np: Michnik?

 19. zapinio said

  Ad. 15
  Myślę Marucha, że kiedy przeczyta Pan post no.17 to sam Pan zrozumie.
  Aplauz ze strony idiotów to chyba nie jest to na czym Panu zależy ?

  [w Kościele zwie się to gorszeniem maluczkich…]

 20. zapinio said

  Ad. 18.

  To jest moja kamienica, wybudowana przez dziadka dla rodziny. Doprowadzona przez komunę (i lokatorów) do ruiny.
  Ja zaś nie mam obowiązku alimentacyjnego wobec lokatorów. Zapewniam też ,że skoro tzw. prawo taki obowiązek na mnie nakłada to i tak nie będę go respektował.
  Ludzie , którzy zamieszkują (jeszcze) w mojej kamienicy sami sobie na mój stosunek do nich zasłużyli.
  Jest on zatem po prostu zgodny z prawdą.
  Proszę nie mieszać spraw i pojęć.
  Z pokorą nie ma to nic wspólnego.

 21. Guła said

  „Bardziej napastliwi względem JP II”

 22. Wojwit said

  @Zapinio
  Obyś przez rok chociaż, zaznał takiej biedy żeby ci rura zmiękła…

  Nie na dłużej – nie przeklinam, tylko chcę żeby wielce szanowny i nadęty „jaśniepan” Zapino zrozumiał tych, którym w życiu nie powodzi się tak jak jemu. To, co ten człowiek pisze o ludziach, zarówno tych, z którymi go życie styka, jak i tych piszących na tym blogu, jest po prostu oburzające. A jak już mu rura zmięknie, to zrozumie, że bezrobotny czy zwyczajnie biedniejszy od niego nie znaczy głupszy. Często w życiu dziwnie się plecie – i ci, którzy nie kundlą się, muszą ponosić konsekwencje hardego charakteru. A czy lepszy twardy i niezłomny, prący pod prąd i ponoszący tego konsekwencje czy elastyczny jak guma z majtek, za to ciągnący z tego korzyści – pozostawiam czytelnikom do rozważenia.

 23. zapinio said

  Część lokatorów jest zamożniejsza ode mnie…
  A tak w ogóle to czego dotyczy wątek ?

  [może tak dla odmiany się ode mnie odpieprzycie…?]

 24. Marucha said

  Re 23:
  Może winien jest Pański stosunek do ludzi, którym się gorzej powiodło w życiu?

 25. Swiadomy Polak said

  The Judas Iscariot of our time (Judasz Iskariota maszych czasow).
  April 5, 2005 (5 kwiecien 2005)

  The late Pope John Paul II was a crypto-rabbi and his pontificate represented, for diabolical infiltrators, a supreme coup. He became the first pope in the history of Christendom to enter an accursed synagogue, the den of the Talmudic Pharisees. Orthodox Judaism esteems the Talmud as its supreme guide. The Talmud states that Jesus Christ was a sorcerer and the son of a whore named Miriam the hairdresser. The Talmud declares that Jesus Christ is in hell being boiled in hot excrement. The Talmud gloats over Christ’s crucifixion and early death and says He got what He deserved.

  Tlumaczenie:
  Ostatni papiez JP2 byl krypto-rabinem i jego pontyfikat przedstawial dla diabelskich agentow najwyzszej rangi przewrot. On stal sie pierwszym papiezem w historii Chrzescijanstwa, ktory wszedl do przekletej synagogi – kryjowki talmudycznych Faryzeuszy.
  Ortodoksyjny Judaizm uwaza Talmud za swoj najwyzszy przewodnik.
  Talmud podaje, ze Jezus Chrystus byl wrozbita i synem prostytutki imieniem Miriam – fryzjerki.
  Talmud glosi, ze Jezus Chrystus jest w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie.
  Talmud odnosi sie z zadowoleniem do ukrzyzowaniu i smierci Jezusa i mowi, ze On (Jezus) otrzymal to na co zasluzyl.

  http://www.revisionisthistory.org/christian1.html

  Jednym slowem, zyd Wojtyla-Katz zdradzil Kosciol Katolicki i oddal go we wladanie ZYDOW i MASONOW, i tym samym zrobil Polakow i Chrzescijan w „ciula”.

  Zydostwo i masoneria Watykanu zrobila z JP2 „swietego” i propaguje jego „kult”, ktory narzucaja oglupionym masom koscielnym przez swoja zydo-masono-libertynska propagande.
  W ten sposob chca uwiarygodnic swoje agenturalne dzialania i zamaskowac glowny cel jakim jest NWO (New World Order – Nowy Porzadek Swiata), ktore niestety doprowadzily do likwidacji struktury Kosciola Katolickiego i podporzadkowaly go SYNAGODZE SZATANA, ktora kieruja ZYDZI TALMUDYSCI – spadkobiercy FARYZEUSZY, ktorzy postanowili zamordowac Jezusa Chrystusa, bo im przeszkadzal w ich planach i wydali go na smierc.

  Dodam, ze to co u Chrzescijan uchodzi za zlo, jest nazywane dobrem przez zydow, a to co u Chrzescijan uchodzi za dobre, jest zle w/g pokretnej mentalnosci zydow.

  Sprawdzaja sie moje przewidywania, o ktorych pisalem 6 lat temu, ze z chwila smierci JP2, okrzyknieto go nagle „Santo Subito” (Swietym Natychmiast), dla uwiarygodnienia wszystkich przekretow dokonanych w KK przez zydow i masonow od czasu Soboru Watykanskiego II, w czym JP2 (Wojtyla-Katz) nadgorliwie bral udzial i jest wspolodpowiedzialny za niszczenie KK wraz z papiezem i masonem Pawlem 6.

 26. Marucha said

  Re 25:
  Tym niemniej Jan Paweł II był legalnie wybranym Papieżem.

  Chrześcijańska etyka wymaga, abyśmy uznali, że wszystkie Jego błędy (o których nie ma potrzeby tu mówić, bo było to robione wiele razy) były poczynione w dobrej wierze.

 27. Realista said

  re 8

  Panie Marucha,

  „Koniec końców był jednak legalnie wybranym Biskupem Rzymu.”

  Wojtyla byl legalnie wybranym Biskupem Rzymu?

  Co za nonsens!!!!

  Papiez jest wybierany przez kardynalow, a nie przez zydo-masonskich agentow w sutannach.

  Wojtyla w zwrocie do Brzezinskiego:

  „Wybrales mnie to musisz teraz do pmnie przyjechac”

 28. Marucha said

  Re 27:
  Wiem, że to się wielu ludziom nie spodoba. Niestety, takie są fakty z punktu widzenia prawa kanonicznego.

 29. Kapsel said

  re 17
  Rebe Wojtyła-Katz..
  W sieci można przeczytać o tym wzmianki..ale czy ktoś wiarygodny to sprawdzał ? A może to jest tak jak mówił ten młody kapłan z kom.5…że „te siły” naciągają i fałszują na swoje potrzeby ..bo że to robią to wiadomo.Chyba że jako rodowód przyjmiemy komitywę posoborowców z żydami.

 30. Przeclaw said

  #7.Bezpartyjny

  No coz, uzylem slowa ‚nieparlamentarnego’, bynajmniej nie w intencji podwazenia urzedu Sw.Piotra, ale na wspomnienie oplakanych skutkow jego sprawowania przez Karola Wojtyle.

  Proponuje zamiast czepiania sie slow, skupic sie na porownaniu dorobku kardynalow Wyszynskiego i Wojtyly i zastanowic sie jaki one mialy wplyw dla chrzescijanstwa w swiecie, a takze dla Polski.
  Dlaczego uswieca sie czlowieka, pod ktorego kierownictwem chrzescijanstwo skurczylo sie o polowe. Dlaczego jednoczesnie puszcza sie w niepamiec i przycmiewa jarmarczna wrzawa o ‚subicie’ dorobek kardynala Wyszynskiego, tak rozny od Wojtyly?
  Czy szacowna komisja ks.Slawomira Odera i jej sponsorzy sporzadzila taka analize? bo w koncu kazdy kiedys zada sobie takie pytanie i jesli odpowiedz nie wypadnie po mysli komisji, to straci i ucierpi na tym moralny autorytet Kosciola i to nie jednorazowo a dlugofalowo.

  Co do pseudonimow, to zanim „Bezpartyjny” zacznie wymawiac je innym, niech rozpocznie od siebie.

 31. zapinio said

  A nie mówiłem Marucha ?
  Teraz będzie festiwal bredni o JPII.
  I będą to czynić (absolutnie serio) ludzie, których życiowe dokonania są żadne.
  Co nie przeszkadza, że czują się uprawnieni do wygłaszania ex cathedra przeróżnych prawd objawionych.

  Większość ludzi jest głupia.
  I nie jest określenie pejoratywne tylko opis rzeczywistości.
  To wcale nie znaczy,że należy tymi ludźmi pogardzać albo czynić im jakiekolwiek afronty.
  Wszelako z całą pewnością nie należy tego co mówią analizować, rozważać i dopatrywać się sensu.
  Głupota to głupota.
  Jak krótkowzroczność, stopa szpotawa albo reumatyzm.

 32. Marucha said

  Re 29:
  Nie ulega wątpliwości, że JP II był najbardziej filosemickim papieżem w historii i że zażydził Kościół.
  Jednakowoż dowody na Jego żydowskość nie są na sto procent przekonujące.

  Re 30:
  Wszystko to prawda.

 33. Marucha said

  Re 31:
  Ale o jakich bredniach Pan mówi?

 34. zapinio said

  O różnych.
  Ich natężenie jest zmienne w zależności od wątku.
  Tu różne osoby będą się czuły i w prawie i w obowiązku podzielenia się swymi cennymi przemyśleniami w sprawie JPII.

  Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. (Francois de la Rochefoucauld)

 35. Student said

  A ja jak zwykle nie na temat:
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-w-japonii/szokujace-slowa-ws-japonii-straty-ludzkie-wieksze-,1,4209235,wiadomosc.html no comment

  Przy okazji proszę nie podawać za innymi mediami fałszywej informacji, że ostatnie tak wielkie trzęsienie ziemi miało miejsce w Japonii 140 lat temu, nie wiem skąd te informacje się wzięły. Ostatnie wielkie trzęsienie ziemi to te z rejonu Kanto w 1923 roku, gdzie życie straciło około 140 tysięcy osób, a pierwszą pomoc ofiary dostały od japońskiej mafii, yakuzy.

  pzdr serdecznie

 36. — Panie Zapinio , wiekszosc Gosci Pana Maruchy posiada doswiadczenia prywatne wlasne, swojej rodziny , srodowiska w ktorym zyje . Chcialbym Panu powiedziec ze te doswiadczenia zawsze sa skutkiem , postawy , zachowania , postepowania w okreslonych warunkach wobec innych ludzi, przezywanych sytuacji , wobec aktualnych wydarzen . Z roznych wzgledow , w tym miejscu , raczej o nich sie nie mowi . Prosze wybaczyc , ale dzieki panskim wynurzeniom , dowiadujemy sie ze najwazniejszym doswiadczeniem zyciowym , to , kamienica ,lokatorzy w niej mieszkajacy i stosunek Pana wobec tych ludzi jak i tego co z nimi zrobic . Panska postawa w w./w. sytuacji , wizytowka . Tresc panskich wpisow , jej lustro.

 37. wet3 said

  @ Kapsel (5)
  Wprawdzie pisze Pan ze wruszeniem na temat Mszy sw, Trydenckiej, ale zdaje sie Pam zapominac komu ja zawdzieczamy. … Byl bowiem wielce godny szacunku bp Marcel Lefebvre, ktory odmowil zaakceptowania ekumenizmu, kolegialnosci KK oraz reformy mszalu dokonanej przez Pawla VI. Zostal oblozony ekskomunika przez JP2 … Na szczescie, B16 wykazal przytomnosc i bezpodstawna ekskomunike zdjal.

 38. Zerohero said

  JP II przekroczył granicę miedzy tolerancją religijną a herezją polegającą na wspólnych modłach do wspólnej Istoty Najwyższej. Świadomie czy nie, pomógł w budowie Jednej Państwowej Religii new world orderowców.

  Sposób w jaki JP II rozegrał kwestie pedofilskie wśród kapłanów był bardzo słaby. JP II w obliczu kryzysu schował głowę w piasek, nieudolnie zatuszował, a potem gdy te nieudolne próby zostały obnażone…nie uczynił nic. Zadziałał jak sabotażysta.

 39. Joe said

  Re 35 Student…Ja tez nie na temat…bo o JPII to juz czytac nie moge,a co dopiero brac udzial w dyskusji.
  W Japonii stalo sie to co sie mialo stac.Trzeba ratowac USrael na wszystkie sposoby.Jednym z wiekszych opornych poddanych byla Japonia.Tam nawet w parlamencie mieli czelnosc puscic film i program zakazany do wierzenia o sep.11.
  Wiesz Student…trzeba dzialac na rozne sposoby bo w Libii nie uklada sie tak,jak bylo w zalozeniach a czas ucieka.

 40. Marucha said

  Re 34:
  To, że bronię pewnej kultury wypowiedzi na temat Jana Pawła II nie oznacza, że nie widzę wszystkich błędów, jakie popełniał, a o których wiedzą świadomi katolicy, dla których Kościół nie zaczął się od II Soboru.
  Jedynie staram się wierzyć, iż Jego błędy popełnione były w dobrej woli, choć czasami nie jest to łatwe.

  Nie odpowiedział Pan na pytanie, jakie to brednie na temat JP II pojawiły się w gajówce.

 41. zapinio said

  Ad. 36.
  O nich (doświadczeniach) własnych się nie mówi za to ma się recepty dla Polski, Europy, świata.
  A może należałoby zacząć od siebie, rodziny, bliskich ?
  Może od pańskiej kamienicy, domku.
  Może od pańskiego zachowania na drodze.
  Może od pańskiego, bliskich, rodziny stosunku do pracy.
  Oczywiście nie wątpię, że ten stosunek do innych , do pracy etc. jest nienaganny (jak zresztą wszystkich tutaj).
  Zgodny z zasadą np. poszanowania własności (bo usiłuje mnie pan tutaj pouczać).
  I oczywiście pańskie głęboko chowane w sercu uczucia zawsze są zgodne z pańskim (chrześcijańskim ?) światopoglądem…

  To co tu jest prezentowane to też wynik głęboko chrześcijańskich przemyśleń.
  O znajomości doktryny wiary nie wspominając.

  Mój ś.p. ojciec mawiał, że skoro wszystkie dzieci są takie genialne jak utrzymują ich rodzice to skąd się na świecie bierze tylu idiotów ?

 42. Zerohero said

  Re 34

  „Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. (Francois de la Rochefoucauld)”

  i dlatego Zapinio narzeka na „zarobaczoną” kamienicę, a nie na swój rozum :). Czegóż to wymagać od człowieka, który nie ma absolotnie nic konkretnego do powiedzenia, poza zgrabnymi (w jego mniemaniu) ripostami, szpileczkami, docinkami?

  Re 9

  Marucha i jemu podobni zauważyli, że w obliczu totalnego zwasalizowania polski przez „zachód” niektóre ośrodki dość bezczelnie poczynają sobie z rysowaniem wszechmocy działającej w Polsce ruskiej razwiedki. Ta wszechmoc dawno już temu przyćmiła wszystkie prywatyzacje, plan AMERYKANSKIEGO agenta Balcerowicza, likwidacje WP w ramach NATO, kłanianie się Żydom itd.

  „Polska neokolnia”
  http://www.bibula.com/?p=34439

  Czyją? Ruską? To rusofobie JP 2 nazwał grzechem czy antysemityzm? Kogo nazwał „braćmi”. Prawosłwanych czy tych co plują na Jezusa?

  Przeważnie im większy agent masonów, syjonistów, Jankesów i Niemców, tym więcej ruskich szpiegów widzi dookoła. Rak toczy płuca, a pan „lekarz” serwuje dziesiątą dawkę leku przeciwgrzybicznego i ciągle mowi o zagrozeniu grzybem. Tak to wygląda.

  Marycha i podobnie wołają „dość”.

  Na co zastępy takich jak Zapinio przypisują im rusofilię, miłość do FSB i podobne. Nieładnie.

 43. Zerohero said

  Typowa wypowiedz liberała:

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-w-japonii/szokujace-slowa-ws-japonii-straty-ludzkie-wieksze-,1,4209235,wiadomosc.html

  „Szokujące stwierdzenie padło w telewizji CNBC odnośnie tragicznego trzęsienia ziemi w Japonii i jego globalnych skutków. Prowadzący program Larry Kudlow uznał, że lepiej się stało, że straty ludzkie są większe, niż gospodarcze.”

 44. zapinio said

  Ad.40
  wpisy 2,3,17,25,27,38.

 45. Marucha said

  Re 41 i 42:
  Jest tak, jak pisze Zerohero.
  Wypowiedzi Zapinio są pozbawione faktów i argumentów, a ograniczają się do cytowania przysłów, zgrabnych setencji, kpinek itd.
  Oczywiście nie ma nic złego w takim cytowaniu lub kpiarstwie, ale jako dodatek do rzeczowej argumentacji, a nie zamiast niej.

 46. Zerohero said

  Re 44
  To wspólne modły z wyznawcami innych religii są brednią? Całowanie Koranu jest brednią? Diaolog z Żydami jest brednią. To przecież są fakty. Nie umiesz ich strawić umysłowa sieroto?

 47. Marucha said

  Re 44:
  Może Pan Zapinio opisze własnymi słowami, dlaczego podane fakty na temat Jana Pawła II uważa za brednie?
  Co jest w nich przekłamane?
  Co jest nieprawdą?

 48. zapinio said

  Ad.42.
  Szczerze jestem zbudowany pańską społeczną wrażliwością.(BTW proszę nie kłamać dla lepszego efektu i nie wmawiać czytelnikom,że gdzieś użyłem sformułowania o „zarobaczonej kamienicy”).
  Nie wątpię ,że będzie pan konsekwentny i przepisze swój dom/mieszkanie na rzecz poszkodowanych przez los lokatorów, tudzież będzie pan regulował ich rachunki przez następnych lat sześćdziesiąt.
  Proszę też nie zapomnieć o samochodzie. Są ludzie, którzy potrzebują go znacznie bardziej niż pan.
  Proszę podać adres. Resztą pana ruchomości zajmę się osobiście.Oczywiście w dobrze pojętym interesie społecznym.

  Prezentuje pan typowy dla lewactwa styl polegający na uprawianiu dobroczynności na cudzy rachunek.

 49. PL said

  Zapinio, możemy dyskutować na temat interpretacji faktów, ale niechże się Zapinio nie ośmiesza i nie neguje udokumentowanych faktów.
  Czy Zapinio np. wie, że JP2 pozwolił sobie w Indiach zrobić na czole znak demonicznej „bogini” Sziwy? Czy wie, co to oznacza dla hinduistów? Że poddał się jej władzy!

 50. zapinio said

  Marucha,
  Oczywiście ma pan prawo uważać, że moje posty nie zawierają faktów i argumentacji, ale…ja nie mam zamiaru wykazywać ,że nie jestem wielbłądem.
  Tu macie państwo linka do bloga:
  http://rozpuszczalnik.blogspot.com/
  Poczytajcie i porównajcie.
  Argumentację, poziom refleksji, pióro.
  A zresztą róbcie co chcecie…

 51. Zerohero said

  http://www.fzp.net.pl/spoleczenstwo/sasiedzi-bracia-kard-stanislaw-dziwisz-o-dialogu-katolicko-zydowskim

  „Ze wstydem dostrzegamy, że pomimo jednoznacznego nauczania ostatnich papieży na temat właściwego stosunku katolików do Żydów, nie wszyscy wśród nas potrafili przezwyciężyć w sobie uprzedzenia, zadawnione urazy i szkodliwe stereotypy – powiedział kard. Stanisław Dziwisz w przemówieniu podczas konferencji „Dialog katolicko-żydowski: droga za nami, droga przed nami”, 5 marca 2009.

  Kto tak intensywnie dialoguje? Kapciowy. To wiele mówi o JP II. Niestety.

  Czy po drugiej stronie ktokolwiek „jenoznacznie naucza” albo się wstydzi? To jest gra do jednej bramki. Czym się różni nauczanie JP II od przeprosin Kwaśnieskiego? kto jak kto, ale papież dysponujący licznymi środkami, doradcami, wiedzą, powinien sobie zdawać sprawę jak działa ten dialog. Zezwalając na judeocentryczna tresurę robi grunt pod NWO.

  Proponuje przeczytać CAŁY tekst. Pasudna nowomowa jak z 1984 Orwella. Taki człowiek działał u boku JP II.

 52. Wojwit said

  Re. 50.
  To co szanowny pan tu jeszcze robi?
  Pan się jeszcze nami zbruka… Adieu!

 53. Zerohero said

  @48

  Ja tylko zauyważyłem, ża Zapinio narzeka na swój los a nie na swój intelekt, choć przywołał takie mądre przysłowie (Francois de la Rochefoucauld). Nigdzie nie pisałem, że sytuacja w której się znalazł Zapinio jest dobra i że Zapinio powienien wspierać obcych sobie ludzi.

 54. Kapsel said

  Re 37
  To ze o tym nie napisałem wcale nie znaczy że zapominam albo nie znam.O tym temacie jest bardzo dużo ..kto..kiedy.. komu i za co..Dlatego też mniej retrospekcji a więcej na teraz.Propaguję gdzie się da powrót do Mszy Trydenckiej tak samo jak propaguję Gajówkę i wypowiadam sie na ten temat.Moim zdaniem ratunkiem w przezwyciężeniu kryzysu jest propagowanie i powrót do Mszy Św. Trydenckiej..tak jak od środka zaczął się kryzys tak tez i od środka należy go zwalczać.Bo to nie tylko Msza ale i nauka .

 55. Guła said

  Uszanował i uznał tradycję hindusów. To na pewno. Ale że poddał się władzy Sziwy papież, rzymski biskup to w to, to nawet sami wyznawcy Sziwy nie uwierzą.

  Ale kiedy Niemcy usłyszeli że im się wybacza i prosi o wybaczenie no to efekty takiego postępku możemy doświadczać na własnej skórze.

 56. Zerohero said

  @55

  W co wierzy człowiek zdolny do uczestnictwa w dowolnym rytuale religijnym? Pewnie w nic. i żeby to był szaraczek wędrowniczek. Nie! To głowa Kościoła. Co za upadek. Nie dalej jak za 50 lat zamiast Krzyża będą wisiały np. Słoneczka. Efekt pontyfikatu „róbta co chceta”.

 57. Marucha said

  Re 55:
  P. Guła zaprezentował, jak w soczewce, „dobre owoce” II Soboru. Totalne pomieszanie pojęć, chaos, zero znajomości swej własnej religii.

  Żadnemu katolikowi NIE WOLNO jest oddawać wyrazów hołdu ani poddawać się żadnym pogańskim obrzędom – nawet, jeśli robi to tylko z „uszanowania ich tradycji”.
  Szanuje się prawdę, a nie jakieś fałszywe religie, w których czci się demony. Takie religie można co najwyżej tolerować.
  Co innego spotkać się z przywódcami innych religii, aby jakoś sobie ułożyć wspólny modus vivendi – co innego oddawać hołd ich bożkom czy „prorokom”.

  Sprawa słynnego listu polskich biskupów do niemieckich to zupełnie inna para kaloszy. Nigdy tego listu nie popierałem.

 58. zapinio said

  I żeby nie było, że ja jestem zachwycony shiwą,szamanami,ekumenizmem etc.
  Tu idzie o trochę pokory, której w zamieszczonych tu postach bardzo brak.

  [prządki łódzkie też były przeciwko polityce Trumana i Adenauera]
  [i PGR Chraplewo takoż]

 59. Marucha said

  Re 58:
  Prawda nie jest pokorna.
  Jest zuchwała, arogancka i nie zna kompromisów.
  Tu nie chodzi o nasze prywatne poglądy – tu chodzi o magisterium Kościoła. Nikt nam nie dał prawa naginać go do okoliczności.

  A co mają prządki łódzkie do tematu, niech pozostanie Pana tajemnicą.

 60. Joe said

  Jezus…”Idz precz szatanie!Jest bowiem napisane…Panu Bogu SWOJEMU
  bedziesz oddawal poklon i Jemu samemu sluzyc bedziesz..”

 61. Swiadomy Polak said

  Ad 60 – Joe

  Prawda wyzwala czlowieka:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=458&p=5287#p5287

  Idź się Pan poskarż na jeszcze inne fora, że Marucha co bzdurniejsze kawałki Panu wycina. – admin

 62. bezpartyjny said

  „Przeclaw powiedział/a
  2011-03-13 (niedziela) @ 19:24:18

  #7.Bezpartyjny

  No coz, uzylem slowa ‘nieparlamentarnego’, bynajmniej nie w intencji podwazenia urzedu Sw.Piotra, ale na wspomnienie oplakanych skutkow jego sprawowania przez Karola Wojtyle.

  Proponuje zamiast czepiania sie slow, skupic sie na porownaniu dorobku kardynalow Wyszynskiego i Wojtyly i zastanowic sie jaki one mialy wplyw dla chrzescijanstwa w swiecie, a takze dla Polski.
  Dlaczego uswieca sie czlowieka, pod ktorego kierownictwem chrzescijanstwo skurczylo sie o polowe. Dlaczego jednoczesnie puszcza sie w niepamiec i przycmiewa jarmarczna wrzawa o ‘subicie’ dorobek kardynala Wyszynskiego, tak rozny od Wojtyly?
  Czy szacowna komisja ks.Slawomira Odera i jej sponsorzy sporzadzila taka analize? bo w koncu kazdy kiedys zada sobie takie pytanie i jesli odpowiedz nie wypadnie po mysli komisji, to straci i ucierpi na tym moralny autorytet Kościoła i to nie jednorazowo a długofalowo.

  Co do pseudonimów, to zanim „Bezpartyjny” zacznie wymawiać je innym, niech rozpocznie od siebie.”
  Odpowiedź na @30 Przecław.
  1/Po kolei, przypomnę, najpierw myśl potem słowo a na końcu czyn.
  Dlatego czepiam się słów i tak mi pozostania
  2/Opłakane skutki nastąpiły zaraz po II SW na długo przed pontyfikatem JPII. Nie wiadomo też jak sprawy by się potoczyły gdyby II SW nie było. Może byłoby jeszcze gorzej.
  3/ Bardzo szanuję kard. St. Wyszyńskiego jednak i on brał czynny udział w II SW i on przepraszał Niemców i prosił o wybaczenie a był wtedy prymasem, nie malowanym jak teraz są prymasi.
  4/Co do pseudonimów. Nie wypieram się i nie twierdziłem, że ja nie mam nicka. Oczywiście to jest powszechne. Proponowałem kiedyś na tym forum chyba kilka lat temu aby podpisywać się własnym nazwiskiem. Nie przeszło. Były argumenty za i przeciw.
  W sumie nie wiele by to mnie zmieniło. Służby wewnętrzne doskonale wiedzą o nas dużo więcej niż to jak się nazywamy. Chyba nie trzeba przekonywać. No mógłby się dowiedzieć proboszcz, i wtedy no cóż… Chyba, że Pan (Pani) jest lefebrystą albo sedekwantystą albo np. zielonoświątkowcem. A to wtedy co innego. Proszę podać jak możemy się sobie przedstawić z okazaniem dowodu osobistego, z tym, że ja mieszkam w Krakowie (już trochę się odsłaniam) i b. mało podróżuję i jestem w podeszłym wieku więc na miejsce spotkania proponuję Kraków. Ok? Czekam na pozytywny odzew.
  5/ Zażydzenie a zwłaszcza masonizacja hierarchii KK nastąpiła dużo wcześniej (już chociażby papież JP I ponoć dostał do ręki długą listę masonów)
  6/ Co do całowania koranu czy innych
  7/Odnośnie całowania koranu i tym podobnych to jakoś brak linków do dokumentujących to filmów czy zdjęć. Jedynie co jest mocno wątpliwe to wspólne modły w Asyżu z przedstawicielami innych religii.
  Obstaję przy swoim. Uważam, że JPII zrobił b. dużo dobrego dla KK w świecie i w Polsce a także dla Polaków i prowadził życie świątobliwe.Oby wielu z nas z tego forum dorównywało mu chociaż w części. Czy powinien być beatyfikowany – nie mnie sądzić.

 63. Boomcha said

  Takie teksty o „sekcie wojtylan” to muszą być przez żydostwo i pożytecznych idiotów pisane/inspirowane, bo inaczej wytłumaczyć tego sie nie da.

  I to będzie dalej tak rozgrywane po niszczenie Kościoła a kulminacja na 2 miesiące. Kolejna antypolska i antykatolicka akcja. Swoje problemy załatwia się w swoim gronie, a nie wywleka żeby jeszcze wrogom pomagać. Co za kretyni.

 64. Guła said

  No juści panowie, sama prawda. Ale papież to nie tylko głowa kościoła ale i głowa państwa watykańskiego. Być może, a nawet na pewno, jako głowa państwa watykańskiego w Indii przebywał.

  Talmudyczne rozszczepianie włosa na czworo. Papież NIGDZIE nie jest traktowany jako „głowa państwa watykańskiego”, a zawsze jako głowa KK. – admin

 65. Marucha said

  Re 62:

  2/Opłakane skutki nastąpiły zaraz po II SW na długo przed pontyfikatem JPII. Nie wiadomo też jak sprawy by się potoczyły gdyby II SW nie było. Może byłoby jeszcze gorzej.

  Nonsens, Pius XII zostawił KK w doskonałym stanie. Upadek Kościoła, co potwierdzają wszelkie statystyki, zaczyna się tuż po II Soborze.

  / Bardzo szanuję kard. St. Wyszyńskiego jednak i on brał czynny udział w II SW…

  Był przegłosowany. W Polsce natomiast opóźniał szatańskie „reformy”, dopóki żył.

  7/Odnośnie całowania koranu i tym podobnych to jakoś brak linków do dokumentujących to filmów czy zdjęć. Jedynie co jest mocno wątpliwe to wspólne modły w Asyżu z przedstawicielami innych religii.

  Pan sobie kpi, do jasnej cholery???

  http://forums.v3v.org/viewtopic.php?t=100&highlight=koran
  http://www.deceptioninthechurch.com/popekiss.html
  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A055rcKoran.htm

  I mnóstwo innych linków.

 66. Boomcha said

  @ Marucha

  >Był przegłosowany. W Polsce natomiast opóźniał szatańskie „reformy”, dopóki żył.

  Znał Wojtyłę i wspierał do podjęcia decyzji o „przyjęciu” jeśli Konklawe Go wskaże.

 67. wet3 said

  @ Boomcha (63)
  Obudz sie, duszyczko i otworz oczeta nieco szerzej! Moze wreszcie dojrzysz jak wyglada posoborowy KK! Dlaczego zdrowa i prawdziwa krytyke skazonego
  posoborowego KK nazywasz inspiracja unych? Ta inspiracja unych byl wlasnie ostatni sobor.
  PS – I jeszcze jedno. Powiedz nam czy czlowiek bedacy glowa Kosciola stanowczo nie powinien zakazac stawiania (za jego zycia) swoich pomnikow?

 68. Przeclaw said

  #62.Bezpartyjny.

  ad.2.Wiem o tym, ze Nie tylko JP2 jest odpowiedzialny za stan KK, wiem tez, ze nie wszystko mogl zrobic wg.wlasnej mysli, bo przebic sie przez zakorzeniona mafie w Watykanie nie bylo latwo.
  Jednak to Wojtyla nie zrobil nic aby powstrzymac novus ordo, powstrzymac poniewieranie Mszy Swietej, Nsw.Sakramentu. Jaka roznica w stosunku do Wyszynskiego…
  Nie jest prawdziwa landrynkowa wersja dla tlumu, jakoby byla jednosc mysli i programu tych dwu kardynalow, przeciwnie byla zasadnicza sprzecznosc od poczatku do konca, Wyszynski tego nie eksponowal, dla dobra Kosciola, bo i tak nic by to nie dalo. Mial powazne obawy co do losow Kosciola po wyborze Wojtyly.

  Nie twierdze, ze Wyszynski nie robil bledow, kazdy je robi. Natomiast uwazam, ze to On zasluguje w pierwszym rzedzie na beatyfikacje. Beatyfikacja Wojtyly, wobec milczenia na temat Wyszynskiego jest STRASZNYM, samobojczym ciosem KK.

  Jasne, ze Wyszynski byl, razem z innymi biskupami odpowiedzialny za list do biskupow niemieckich. Wbrew temu, co podawala RWE i co podaje GW, ON tego kroku zalowal !!! Sa na to dowody posrednie, jak to, ze wielokrotnie wyrazal rozczarowanie i zawod z powodu nieadekwatnej odpowiedzi niemieckiej na ten list.
  Jego blad, moim zdaniem, byl podyktowany niedostatecznym rozpoznaniem duszy niemieckiej, i gleboko zakorzenionej cywilizacji bizantyjskiej rowniez w kregach niemieckiego episkopatu.
  Do tej afery przyczynila sie tez indolencja PRLowskiego UB, bo szkic listu byl przeslany do UB na dlugo przed ogloszeniem, a odpowiedzialny ubek schowal go do szuflady, dlatego bp.Kominek i inni odebrali to jako milczaca zgode wladz PRLu. Gomulka pielkil sie w sposob zenujacy, tymczasem Wyszynski byl bardzo odpowiedzialny w sprawach polskiej racji stanu.

  Chetnie nawiaze z Panem kontakt. Upowazniam niniejszym Gajowego do podania Panu mojego adresu emailowego. Moze tez Pan zamiescic tu swoj email/adres, wtedy ja odpisze. Co do mie, to moj ojcie byl urodzonym krakowianinem, wiec polowa moich korzeni jest stamtad.
  Pozdrawiam.

 69. Swiadomy Polak said

  Ad69 – Wet3
  Watykanska propaganda na sile legalizowala zdobycze SW2 i popieraly ja w tym zydowskie media w Europie i na swiecie, a pomniki stawiane za zycia dla JP2 mialy za zadanie uwiarygodnic i utrwalic jego dzialania w interesie NWO i SW2, przygotowanego przez zydow i masonow KK – glownym rozgrywajacym byl hiszpanski zyd i czlonek zydo-masonskiej lozy B’nai B’rith kardynal A.Bea, ktory pelnil funkcje sekretarza stanu Watykanu za pontyfikatu masona Jana 23 i masona Pawla 6.

 70. Jurek said

  Niesamowita jest ta dyskusja…

  Mój wniosek jest taki: Papierz nie poszedł do „domu Ojca” jak powiedziano to w Watykanie.

  TYLKO przez PANA Jezusa można dostąpić Domu Ojca.

  JP II okazał się być światowcem traktującym wszystkie religie jak folklor i chyba reklamował w doskonały sposób po trosze wizję totalitarnego nwo.

 71. Swiadomy Polak said

  Re:71
  Dodam jeszcze, ze „natchnienie” podczas obrad dawal im „duch swiety”, podobnie jak w czasie wyboru Wojtyly-Katza na papieza – tak podawala watykanska propaganda, co bylo jawna kpina i dzialaniem majacym na celu oglupienie koscielnych owieczek.

 72. bezpartyjny said

  @Marucha
  Nie kpię, nie śmiałbym zbyt szanuję ludzi a szczególnie uczestników tego forum.
  1/Pozwoli Pan ale podaje Pan linki wyłącznie do tego samego zdjęcia.
  Chyba Pan wie jak łatwo jest takie zdjęcie zrobić z kilku zdjęć. Programy typu Photoshop dają w tym temacie nieograniczone możliwości. Bardziej przekonywujący byłby film, video który trudniej sfałszować. Czy nikt nie sfotografował papieża z boku? W takim momencie?
  2/ Czy czytał Pan aby kard. St. Wyszyński powiedział gdziekolwiek, że był przegłosowywany ? Czy musiał to podpisywać ? Ja nie czytałem i nie słyszałem. Odnośnie przepraszania Niemców przez kard. St. Wyszyńskiego nic Pan nie tłumaczy? Dlaczego? A przecież miało to (i ma) wielkie znaczenie dla Polaków i Polski.
  3/ No może kościół był w doskonałym stanie po PIUSIE XII ale w takim razie kto zostawił taki skład Kardynałów i biskupów którzy wybrali Jana XXIII a później przegłosowali to złe na IISW. Kto to ich mianował? A może zostali wybrani w demokratycznych wyborach? Daruj Pan ale to Pan sobie kpi.

 73. Boomcha said

  @ Wet3 (67)

  Czytam Zawsze wierni, przeczytałem Iota unum i biografie Marcela Lefebvre’a czy pisma zebrana Św Maksymiliana Kolbe i wszystko to do mnie przemawia i przekonuje i to jest moja zasadnicza wiedza na temat. Poza tym jestem tzw. zwykłym katolikiem i widzę jak to wygląda na tzw. co dzień.

  Że jest źle to mówią mądrzejsi ode mnie i sie z nimi zgadzam, ale nie zgadzam sie na robienie rewolucji „z dołu” to to jest dokładnie to co robił Neokatechumenat. Nie zgadzam iśe na rozbijanie Kościoła i podawanie ręki jego wrogom a takie „reformowanie” a’la krucjaty przeciw „sektom wojtylan” tym są.

  Pierwsza podstawowa rzecz – kochać Kościół. Ilu z tych samozwańczych donkiszotów konserwatyzmu robiło kiedykolwiek cokolwiek dla swojej parafii? Cokolwiek dla Kościoła? To są – jak sadzę – domorośli rewolucjoniści zapalani lub świadomie inspirowanie przez ludzi złej woli.

  Trzeba postępować jak tak Bractwo Kapłańskie Św Piusa X – ROZMAWIAĆ Z RZYMEM, bo to tam w pierwszej kolejności musi być zmiana, która potem zejdzie na sam dół. Trzeba rozmawiać życzliwie z ludźmi o problemach, bo często to zwykłą niewiedza. szerzyć wiedzę i świadomość.

  Żadnych rewolucji.

 74. bezpartyjny said

  @68 Przecław
  Szanowny Panie!
  Mój adres znajdzie Pan na mojej stronie http://www.polacy2007.republika.pl
  ( zdaje sobie sprawę, że odsłaniam się nie tylko przed Panem )
  Pozdrawiam.

 75. W zastępstwie Putina-Art said

  @4
  http://tinyurl.com/5snxs9f

 76. Art said

  Przepraszam za podpis.
  Powinno być Art

 77. wet3 said

  @ Przeclaw (68)
  Nie podzielam Panskiej opinii na temat JP2. Jesli chcialby byc prawdziwym papiezem, to stanowczo powinien w sprawie masonerii postapic tak samo jak jego poprzednik JP1. Unik mu jednak i tak nie pomogl. Zamach byl. Pozniej nawet znizyl sie do spotkania z Bnai Brith i, co gorsze, nazwal przyjaciolmi tych zacietych wrogow Kosciola.
  Poza tym uwazam, ze list do biskupow niemieckich napisany byl w duchu prawdziwie chrzescijanskim. Niestety, Niemcy absolutnie nie staneli na wysokosci zadania!

 78. minus said

  @12
  „W kwestii wpisania numer 9 to ja się bardzo cieszę że Szanowny Pan Zapinio stoi na nasza strona. Panowie Poręba i Filipski to wielkie antysemitniki i nacjonalisty i z nimi trzeba walczyć. Sam Pan Adam Michnik tak powiedział, a Pan Konstanty Gebert i Pan Jan Tomasz Gross potwierdzili.” pan uwłacza inteligencji semitów, antysemitów i aborygenów oraz consortes. Jeśli chodzi o jakieś kłopoty z odrzuceniem zabaw w warszawskiej piaskownicy przez obrzezanych, to zawsze można zmienić. Chirurgia plastyczna nie takie rzeczy potrafi.

 79. wet3 said

  @ Boomcha (71)
  Nie podzielam Panskiej opinii. Doly maja bardzo wielu ludzi, ktorzy maja doskonala wiedze na temat naszej wiary. Dialog powinien byc miedzy gora i dolem. Poza tym Lefebvrysci to nie gora a tylko mala grupka, ktora (dzieki Bogu) twardo trzyma sie zasad KK przedsoborowego. Gdyby gora dokladniej patrzyla na na to, co sie dzieje w KK, to juz dawno powinna dojrzec, ze KK nie jest w porzadku. Powinni dobrze widziec to, co latwo mozna dostrzec golym okiem. Oproznienie kosciolow po Vaticanum II powinno im wystarczyc z nadwyzka. Niestety, zabralo im ponad 40 lat aby to dostrzec. Dopiero obecny papiez stara sie cos robic i, co tu duzo mowic, w posoborowym KK jego wladza jest ograniczona a biskupi nie sluchaja.

 80. minus said

  Zacząłem przeglądać kto uaktywnia się u Pana, Panie Marucha. To zapinio, to zapatero, to polonia, to niepodległesikubez, czy coś tam- i tyle ważą bukiety tych myśli, na które traciłem czas. W porywach poważniejsze wpisy, sądzę, że to kwestia czasu przestaną tu być obecne, jeśli nie przestanie Pan serio traktować tej zabawy. Proszę wziąć pod uwagę, że nie dochrzaniam się do treści. Z powodu treści tu zaglądam, ale te durne komentarze- ludzie, jak się spotykacie- walnijcie sobie 50tkę, a nie jakieś kolorowe gówna. 🙂

 81. Joe said

  Re Boomacha 71 i We3 76…lubie Was czytac obydwoch…jestem w rozterce bo obydwaj macie racje,ale tym razem dyskusja jest goraca
  wiec musze napisac ze opinia Boomacha jest mi blizsza.Nie mozna robic rewolucji…tej rewolucji od dolu.Musimy trzymac sie Bractwa PiusaX.A pomnikowanie Wet? Wszyscy oni jednakowo skonczyli.
  Jedyne co zatrzymalem z nauki JPII-go to „Nie lekajcie sie”.I to jest wspaniale ze ludzie maja coraz wiecej odwagi,nie boja sie mowic tego co ich bolalo czasami przez lata.
  Popatrzmy wstecz…czyz nie inaczej by nasza Ojczyzna wygladala,gdyby 20-temu ludzie naprawde nie lekali sie…rozwalili okragly mebel,podeptali „gruba kreske”,pogonili nocna zmiane? Pozdrawia Was Joe.

 82. minus said

  jerum, gówniarzernia, a ja coś seri czasami z brzucha, ufffffffffff

 83. Przeclaw said

  #75.Wet3.

  To chyba jakas pomylka.
  Wlasciwie caly moj wpis #68 byl poswiecony Wyszynskiemu.
  Na obrone JP2 podalem tyle, ze nie wszystko mogl sam zrobic. To chyba za malo aby to oprotestowywac.
  Nie wiem z czym sie Pan nie zgadza ?
  To co Pan napisal wcale nie przeczy mojemu wpisowi.

  Co do listu do Niemcow, to niestety kazdy list musi byc dostosowany do adresata, takze miedzy episkopatami. Skoro Wyszynski byl niezadowolony z odpowiedzi, to znaczy, ze cos bylo nie tak. Oczywiscie, moze Pan przytoczyc dowody, ze nie jest tak jak ja pisze i ze byl z tego zadowolony, chetnie to przeczytam, musza to jednak byc dowody, a nie goloslowna opinia.

 84. Guła said

  No proszę nawet list próbowano uzgodnić z …UB a zadziwiająca jest tylko wściekłość Gomułki.
  To był taki krajowy NWO.

  Świętsi od papieża, powiadają starzy ludzie. Ja powiedziałbym i lepsi.

 85. Marucha said

  Re 72:
  Może Pan negować fakty, o których pisała cała ówczesna prasa, włącznie z katolicką, zarówno przed- jak i posoborową. Może Pan czepiać się, że na Internecie łatwo znaleźć tylko jedno zdjęcie Jana Pawła II całującego Koran. To wszystko, te liczne reportaże w wielu językach, to jeden wielki spisek antywojtyliański.
  Wystarczy na Google wrzucić:
  „Papież całuje Koran” albo „Pope kisses Quran”.

  Aha, wielki ałtorytet kard. Dziwisz zaprzecza, jakoby JP2 całował Koran.

  Jeśli chodzi o II Sobór, to nie wiemy, jak to wygląda od środka. Możemy tylko obserwować działania kard. Wyszyńskiego po samym Soborze – wstrzymywanie jego wcielania w życie aż do swej śmierci.

  Pius XII, powtarzam, zostawił Kościół w doskonałym stanie. Europa była katolicka (oprócz tradycyjnie heretyckich krajów). Męzowie stanu, jak choćby de Gaulle, publicznie brali udział w Mszach Świętych. Nikt nie ośmielał się dyktować papieżowi, kogo mu wolno, a kogo nie wolno beatyfikować.
  Pan nie docenia przebiegłości reptilian i ich dwulicowości.

 86. Kapsel said

 87. Marucha said

  Toronto alias „Świadomy Polak” w jednym ze swych (zatrzymanych) komentarzy napisał:

  Ps. Proszę sprawdzić czy przypadkiem „Gajowy” nie pochodzi z gaju oliwnego.

  Do tej pory, mimo wielokrotnie powtarzających się z jego strony insynuacji, większość jego wypowiedzi była przepuszczana.
  Ale moja cierpliwość się przebrała.
  Niech teraz to indywiduum gdzie indziej skarży się na „cenzurę u Maruchy”.

 88. zapinio said

  Reptilianie…
  (Jasne.)
  Do tego kalendarz Majów.
  (koniecznie)
  I Nibiru.
  (niezbędnie)
  Do tego impakt (impact !)
  (absolutnie)
  Doprawić według uznania głodem i chorobami.
  W razie potrzeby użyć zlodowacenia.

  Fszystko jasne.

  Marucha wraz z Gabisiem (też się kiedyś nabrałem na tego faceta) ratują ludzkość…?

  [klasyczna konstrukcja agentury. Trochę prawdy, słusznych oczywistości dla uwiarygodnienia, a potem wtłaczanie całej reszty zgodnie z założonym programem]

  Artykuły na temat reptilian, Oriona, Nubiru etc. to niezły egzamin na inteligencję czytelników. Pan Zapinio chyba go oblał… 😉 – admin

 89. zapinio said

  A pozostałe artykuły ?
  Może lepiej nie pytać…?

 90. Baron Srul Radziwiłł said

  Ja czuję przymuszenie powiedzieć, że wszystkie artykuły pana Marucha na nasz temat są antysemitnicze i wprowadzające w błędność. Pan Zapinio słusznie się domyśluje, że to jakaś antyizraelska agentura.

 91. Rysio said

  re 32. „…Jednakowoż dowody na Jego żydowskość nie są na sto procent przekonujące…”

  To może Gajowy wie kim byli jego dziadkowie i pradziadkowie?

 92. wet3 said

  @ Przeclaw (84)
  Prosze dokladnie przeczytac pierwsze dwa zdania swojej wypowiedzi na temat JP2 i przebijania sie przez mafie (68), a potem moja odpowiedz (77). Moze wowczas zrozumie Pan dlaczego nawiazuje do JP1 i mowie iz tak powiniem postapic JP2.
  PS – Gdy JP1 dowiedzial sie o masonach
  w swoim najblizszym otoczeniu to, jak pisze H.Pajak, zarzadzil spotkanie z nimi na nastepny dzien. Niestety, ale do spotkania nie dozyl.

 93. Przeclaw said

  #77,92.Wet3.

  Sam Pan napisal ze masoni na drugi dzien zgladzili JP1, jednoczesnie tego samego wymaga Pan od JP2. Innymi slowy chce Pan papieza prawdziwego, tyle ze martwego.
  Mozna i tak, ale co to ma wspolnego z moimi wpisami?

  Co do listu do biskupow niemieckich, to jasne ze byl on w duchu chrzescijanskim, tyle ze ci biskupi okazali sie byc nie w duchu chrzescijanskim, a starym krzyzackim lub jak kto woli bizantyjskim. Czy wobec tego warto bylo go pisac? Ja twierdze na podstawie pozniejszych wypowiedzi Wyszynskiego, ze On by juz listu w tej formie nie podpisywal. List ten byl autorstwa bp.Kominka, podpisany przez innych biskupow polskich.

 94. Przeclaw said

  #92. #84

  Mysle ze powinien Pan, Wet3, przeczytac wszystkie moje wypowiedzi w tym temacie, a nie wyrywkowe. Bo zarzuca mi Pan taryfe ulgowa w stosunku do JP2, podczas gdy poprzedni interlokutor Bezpartyjny przeciwnie, uwaza ze wyrazilem sie o JP2 niesprawiedliwie i nieparlamentarnie /co do ostatniego niestety musialem mu przyznac racje/.
  Natomiast interlokutorowi Gule tez nie podoba sie moj wpis, ale nie bardzo wiem o co ma do mnie zal, chyba o to ze podalem tak jak bylo naprawde, wiec raczej powinien miec zal do faktow.

 95. Przeclaw said

  korekta drugiego zdania: „co do ostatniego SLOWA niestety musialem mu przyznac racje”.

 96. Kapsel said

  Re 63
  chce Pan papieza prawdziwego, tyle ze martwego.

  A czym było strzelanie na Placu Św.Piotra …to przypadek ?
  Na spotkaniu w Brazylii biskupi zaśpiewali JP II ..sto lat..a On odpowiedział że życia to podczas pontyfikatu liczy sobie kila lat a reszta to cud.Bardzo często wspomina to wydarzenie ks.Natanek.

 97. zibi said

  jestem oburzony działalnością tak zwanego ks-łukasza kadzinskiego który prowadzi Kościół Katolicki do rozłamu-to sekciarz-nie uznaje mszy posoborowej.umniejsza zasługi Jana Pawła II-łatwo można sie przekonać co piszą na stronach internetu jego tak zwani dzielni ministramai uzależnieńi od wszelkiego rodzaju zła-gwałtów narkomani-rozbijają rodziny.uznała tylko mszę w rytcie trydenckim.powinno sie ich ekskomunikować.nie wiem dlaczego episkopat Polski sie do tej pory nimi nie zajmuje.

  Podobno jeszcze ten ksiądz wysysa mózgi – co chyba miało miejsce w przypadku autora powyższego wpisu – admin.

 98. zibi said

  czy ktoś zaprzeczy lub udowodni ze lefebrysci uznają pryzmat Papieźa.nie oni są z biskupem Feleim.kto udowodni że ta dzielną młodzież nie pisze źle o kościele katolickom.kto udowodni że ta młodzież dzielną to nie uzależnieńi od zła-ks-łukasz kadzinski wie ze jeden z jego podopiecznych wraz z ks.działają w poniźaniu rodziny.jeżeli kto zaprzeczy to jest ślepy.

  „Lefebryści” uznają prymat papieża, co wielokrotnie oficjalnie głosili.
  Nie istnieje biskup Felei. Może chodzi o bpa Fellaya.
  Kto udowodni, że Pan nie jest rabinem?
  Admin

 99. haunebu said

  Zibi może być rabinem, bo działa zgodnie z wytycznymi Foxmana z ADL:
  http://www.nacjonalista.pl/2011/09/23/abraham-foxman-adl-zniszcze-fsspx-jezeli-nie-przyjmiecie-nauczania-posoborowego/

 100. 166 bojkot TVN said

  98/Zibi
  Może jak lefebryści obejrzą film o rządzie światowym, to zmienią zdanie, chyba, że przyjmą ideę o rządzie światowym

 101. Marucha said

  Re 99:
  Może być rabinem, może być panienką z liceum, może być pederastą… i niech ktoś tu udowodni, że nie jest.

  Natomiast, że jest półanalfabetą, z najwyższym trudem klecącym niezdarne zdania w języku polskim, udowadniać chyba nie trzeba 🙂

 102. Kapsel said

  TEN KS,KADZINSKI

  Jak rozumiem za propagowanie Mszy Trydenckiej ….i za tradycjonalistyczne kazania które każdy słuchał (ja też)z wielka uwagą a nawet jedni drugim przekazywali sobie i zachęcali do udziału w takich Mszach.,oraz za odpowiednie podejście do młodych,jedynym opium ma być Talmud……..nic z tego Panie/i Ładny./a……..Msza Trydencka nigdy nie zaginie….a przeciwnie…zaczyna się odradzać i wcześniej czy później wykopie talmudyczne naleciałości nawet w Novum.Właśnie za sprawą takich kapłanów jak ks.Łukasz….daj Panie Boże więcej takich kapłanów.Drugą zasługą takich kapłanów jak ks.Łukasz jest właśnie odkrywanie i obrona prawdziwego oblicza JP II,którego sobie bezczelnie przywłaszczyliście dla swoich niecnych celów,bo choć Jego postępowanie może budzić obawy w wielu rzeczach to nigdy do końca nie było takie jak Go malujecie.

 103. opium said

  sekta lukasza kadzinskiego podjela walke z kardynalem Nyczem niby w obronie Papieza chca poruznic i to bardzo primitywny hamski klamliwy sposob.co na to sam KADZINSKI ZE SWOIMI MINISTRAMI PIEKLA.

 104. Kapsel said

  To bardzo prawidłowa reakcja bo ten kardynał sam się prosi o Czyn.

 105. Kapsel said

  Wcześniej czy później każdy będzie odpowiadał za siebie.

  tak naprawdę to był związany z prawosławiem.
  najważniejsze że nie z rabinami.

 106. Marucha said

  Panie Kapsel,
  Niech Pan nie dyskutuje z trollami.
  Ich ociekające głupotą i brudem wpisy, dokonywane w niezdarnej polszczyźnie, nadają się tylko do usunięcia, co regularnie czynię.

 107. Kapsel said

  Ok.

 108. Marucha said

  Ks. Łukasz Kadziński, młody patriotyczny kapłan, na którego napada to bydło, jest wnukiem katolickiego pisarza Dobraczyńskiego i wygłasza ponoć b. dobre kazania.
  Bydło napada na niego za to, że odprawia Mszę Świętą – a nie jej parodię.

 109. Kapsel said

  To prawda.Widziałem i słyszałem…. dlatego bronię.

 110. Kapsel said

 111. Kapsel said

  Ad.110
  To jest ks.Łukasz Kadziński.

  A tutaj o.Krzysztof Stępowski:

 112. Kapsel said

 113. opium said

  sa strony gdzie napisze prawde o kadzinskim i ich nie wykasujesz (…)

  Słuchaj, nieszczęsny człowieku – jesteś tu zablokowany, nie zadawaj sobie trudu, aby wylewać swe pomyje u Maruchy. Idź sobie na te inne strony i informuj cały świat o swej chorobie umysłowej.
  To pierwszy i ostatni raz, kiedy zniżyłem się do odpowiedzi.
  Admin

 114. JO said

  Jan Pawel II promujac ekumenizm i Nowa Msze wraz z „Nowa Religia” odsunal podstepnie Pana Jezusa od ludzi.

  W tym samym czasie wolal glosno „Nie lekajcie sie…..otworzyc serc Panu Jezusowi”

  czy to nie jest Kpina z Nas?

  czy to ni jest Talmudyczne postepowianie w stylu takich miernot jak Walesa, Mazowiecki, Kwasniewski, Geremek, …i niemalze calego Episkopatu Polski z Kardynalem Glempem na czele?

  Kto zna religie ten wie o czym mowie, ten wie, ze Laski Ducha Swietego uzyskujemy poprzez czynne branie udzialu w zyciu koscielnym – prawdziwie koscielny , czyli plyna one z Prawdziwych Mszy, Prawdziwych sakramentow etc, etc,

  Jan Pawel II zrobil zamianke . Zamienil Prawde na falsz. Zamienil Sw Magisterim KKatolickiego – Pana Jezusa – caly Rok Koscieleny z Jego Obrzedami , Modlitwami na Humanizm + chrzescijanskie Symbole.

  Wyrwal Serce Katolicyzmu, wyrwal Serce Polskie a zostawil atrape.

  To j. w. jest prawdziwa zbrodnia tego Papieza, gdyz skutki na Ludziach – Katolikach byly prawdziwie- Zbrodnicze…..

 115. jacek said

  admin do ciebie pisze,bronisz bractwo kaplanskie poniewaz jestes w tej sekcie,dodam wiecej jestes gejem,tyiko u was w bractwie mozna niby byc w zwiazkach rozmaitych czyli patnerskich i w kosciele uczycie sie wiary ks.lukasz kadzinski wam odpusci tylko zasilajcie szeregi lefebrystow,to jest sektA,jestescie poza kosciolem!czy suspendowani wam nic nie mowi,zastanow sie admin i druga polowa opium.

 116. JO said

  Ad.115. Panie Gajowy, a Czemu Pan tego Karalucha przepuscil tu?

 117. marost said

  AD116
  I dobrze ze wpuscil, bo to jest jakis okaz nie z gatunku insektow ale gadow….?

 118. Marucha said

  Re 116, 117:
  Przepuszczanie wypowiedzi takich pojebów, jak ten Jacek pisujący pod różnymi ksywkami, ma na celu uświadamianie osobom normalnym, jak daleko może zajść u ludzi proces gnicia mózgu.

 119. monika said

  do bractwa kaplanskiego to czas zdychania a ich guru kadzinski broni gejow

 120. Griszka said

  O widzę, że troll teraz zmienił płeć. Od dzisiaj nazywa się Monisia i robi za słodką idiotkę. Od plotek i pomówień to są inne serwisu, wiesz ? Wyjazd na „pudelek”, blondie,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: