Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Skąd się wzięła Hanna Trojanowska?

Posted by Marucha w dniu 2011-03-17 (czwartek)

Jak pisze Gazeta Wyborcza:

…Rząd uznał, że potrzebny jest specjalny rządowy pełnomocnik, który będzie koordynował działania. Jednak nadzorujący energetykę minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz premier bardzo długo nie mogli się porozumieć w sprawie osoby. Pawlak forsował prof. Krzysztofa Żmijewskiego, znanego eksperta energetycznego, który jednak wcześniej nie ukrywał swego sceptycyzmu w sprawie energetyki atomowej i proponował raczej skupienie się na energii odnawialnej. Z jego poglądami zgadzał się także sam Pawlak. Przez cztery miesiące trwał klincz, w końcu jednak Tusk postawił na swoim.

Prof. dr hab. Mirosław Dakowski – polski fizyk jądrowy, autor około siedemdziesięciu prac naukowych, cytowanych na świecie (“lista filadelfijska”), kierownik Zakładu Energii Odnawialnych w Akademii Podlaskiej w Siedlcach, b. pracownik Uniwersytetu Warszawskiego, Państwowej Agencji Atomistyki, Instytutu Badań Jądrowych w Świerku oraz instytutów w ZSRR, Francji, Niemiec – zapytuje:

“Skąd się wzięła Hanna Trojanowska? Na moje pytanie, jakie publikacje z dziedziny energetyki jądrowej napisała ta pani, na razie nie dostałem odpowiedzi z jej biura.”

Jak widać sprawami energetyki zajmuje się w państwie Tuska-Komorowskiego pani, o której specjaliści atomistyki wyrażają wątpliwości co do jej kompetencji, mierzonej nie liczbą zajmowanych oficjalnych stanowisk, lecz prawdziwym dorobkiem naukowym. Czekamy na odpowiedź ministerstwa.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – http://www.bibula.com – na podstawie Blog prof. Mirosława Dakowskiego.

Komentarzy 8 to “Skąd się wzięła Hanna Trojanowska?”

 1. dumnyPolak said

  zapewne jej przodkowie szli 40 lat przez pustynię do Ziemi Obiecanej…

 2. ziarnko prawdy said

  Zal mi Michnika(Rymkiewicz przed Sadem).
  Warto zapoznac sie z ta relacja z dzisiejszej rozprawy.
  http://kijowski.salon24.pl/

 3. Marucha said

  Re 2:
  Mnie tam w niczym nie jest „żal” Michnika i nawet nie usiłuję udawać żadnych chrześcijańskich uczuć. Życzę tej kanalii, aby ją piekło pochłonęło.

 4. Rysio said

  re 3. Widze że w Gajowego czasami diabeł wstepuje.

  😉

 5. Marek S said

  Ad. 2

  A ja sie zastanawiam czy nie jest to czesc zydowskiego scenariusza Nowego Ekranu aby wypromowac nowe pokolenie Michnikow i spolka, kosztem juz odchodzacego pokolenia.

  Z tego opisu wyglad ze byla tam cala smietanka mlodszego pokolenia zydowskiego udajacego prawice.

  Ot, zydowska sztuczka

 6. Marek S said

  Ad. 5

  Jeszcze dodam

  Mozna o tym sie przekonac analizujac podejrzane blogi kontrolowanej opozycji czyli zydow udajacych Polakow i prawicowcow, katolikow, itd. ktorzy beda mowic jedynie o poszczegolnych osobach z tego protestu tylko po to aby ich wypromowac. Mozna sie o tym przekonac zwracajac uwage na szczegoly takie jak to o kim beda tam mowily media (ale mowily) w formie krytyki i nagany (czyli promocja przez krytyke).

 7. Wiele Zydowek w powojennej historii okupowanej przez Zydow polski bylo specjalistkami od fizyki jadrowej.
  Jedna z nich byla m.in Julia”LUNA” BRYSTIGIER.
  Jej specjalnoscia bylo kopanie w jadra przesluchiwanych Polakow stad pozniejszy tytul naukowy.
  Zamilowanie to fizyki jadrowej jest szalenie popularne wsrod Zydow .Amerykanscy Zydzi nie majac pod reka (raczej ‚pod noga”) wystarczajacej ilosci materialu ludzkiego zaczeli interesowac sie jadrami atomowymi co przynioslo ludzkosci jeszcze gorsze skutki na masowa skale.
  Pani „Trojanowska” pochadzac z plemienia naukowcow nie musi sie niczym innym wykazywac.Tam te cechy sa genetyczne i nie podlegaja zadnyn watpiwosciom.

  Jerzy Ulicki-Rek

 8. maro said

  niech ta suka się zapadnie w czarnobyl, niech ją zamkną w sarkofaku czarnobylskim albo przywiążą do japońskiej elektrowni atomowej, niech spierdala z naszego świata ja ŻĄDAM!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.