Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Na celowniku – Libia

Posted by Marucha w dniu 2011-03-18 (Piątek)

LIBYA TARGETED
http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2011/03/libya-targeted.html
James P. Tucker Jr., AMERICA FREE PRESS – 12.03.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Saif Kadaffi, więcej niż syn dyktatora, obraca się w brzydkich międzynarodowych kręgach

Luminarze Bilderberg ~ ci „obywatele świata,” którzy spotykają się potajemnie każdego roku w odseparowanych miejscach by nadzorować rządami, zasobami, pieniądzmi i ludźmi ~ podobno potajemnie spiskują, aby skłonić Stany Zjednoczone do szerszej wojny na Bliskim Wschodzie i w Iranie, najwyraźniej w imieniu Izraela.

Brytyjskie gazety wnikliwie doniosły o współpracy chłopców od Bilderberga, w tym „Nata” Rotszylda z niesławnej rodziny bankowej i innych luminarzy, z Saifem, synem libijskiego przywódcy Muammara Kadaffiego. W Stanach Zjednoczonych, tylko AFP opisuje te konszachty miliarderów.

Młody Rotszyld zorganizował przyjęcie, gdy Saif uzyskał doktorat z „zarządzania globalnego” w London School of Economics (LSE), od dawna inkubatorze dla tych, którzy wchodzą w świat wielkich finansów i innych kanałów władzy.

Innym chłopcem od Bilderberga, który kręcił się koło młodego Kadaffiego był Sir Howard Davies, dyrektor LSE i jeden z wysłanników byłego premiera W. Brytanii Tony’ego Blaira do Libii w sprawach gospodarczych. Blair był również obecny. Był Lord Peter Mandelson, doradca Blaira, minister i komisarz europejski, który teraz doradza „firmom z nadzieją rozszerzenia rynków zagranicznych.”

Saif stał się kanałem, przez który firmy brytyjskie inwestowały w Libii, i poprzez które Libijski Urząd Inwestycyjny inwestował w brytyjskich firmach. Połączone z Bilderbergami banki w Stanach Zjednoczonych również dostawały kawałki akcji.

Dlaczego Bilderbergów interesuje sianie niepokoju w Libii? Głównie by wywołać wojnę, która generuje ogromne zyski. Są pewni, że wojna domowa na pełną skalę w Libii rozpali cały region, tym samym stworzy „zagrożenie dla Izraela” i skłoni amerykańską armię do wzięcia w niej udziału.

Powiedziano mi, że ktoś usłyszał Mandelsona kiedy mówił:

„Jeżeli uda nam się nakłonić USA i europejskich sojuszników do ataku na Libię, wybuchnie cały Bliski Wschód i z pewnością będzie atak na Iran. Izrael może zechce wziąć udział w ramach ukłonu patriotyzmowi, ale będą to głównie działania Stanów Zjednoczonych. I możemy z tego zrobić wielką akcję.”

Z drugiej strony, protestujący są „prowadzeni przez Biały Dom,” stwierdził 1 marca jemeński prezydent Ali Abdullah Saleh, sojusznik Ameryki. W swoim przemówieniu poprosił prezydenta Obamę:
„Czy jest pan prezydentem Stanów Zjednoczonych, czy prezydentem świata?”

Jest to uczciwe pytanie zadane przywódcy narodu już poświęconego do niezadeklarowanych działań zbrojnych przez 365 dni w roku na całym świecie, w tym różnych tajnych operacji w Pakistanie i innych regionach.

Komentarzy 35 do “Na celowniku – Libia”

 1. Realista said

  „Saif Kadaffi, więcej niż syn dyktatora, obraca się w brzydkich międzynarodowych kręgach”

  To sie kiedys nazywalo „syn marnotrawny”.

 2. W.Właźliński said

  Historia kołami sie toczy.
  Philip Bennett z Missouri powiedział w Kongresie: „Nasi chłopcy nie będą wysyłani za granicę mówi Prezydent.(mowa o Roosevelcie. Prypis WW) (Dzisiaj, dosłownie 18.II.2011. Obama powiedział że wojsko lądowe nie będzie wysłane do Libii. Przyp. WW) Nonsens Panie Marszalku (Mr.Chairman). Już teraz pułki do spania dla wojska (berths) są budowane na naszych statkach transportowych. Już teraz medaliki dla wojska do identyfikowania zabitych i rannych są produkowane przez firmę William C.Ballantyne and Co. w Washington.” (A.H.M.Ramsey, The Nameless War. Omni Publications, London, 1952, oraz cytowane w późniejszych publikacjach.)
  W 1939 r. Senator P.Nye z Północnej Dakoty powiedział, że jest mu znane istnienie publikacji pod tytułem „Next War” („Następna Wojna”) wraz z tytułem „Propaganda In The Next War” („Propaganda w Następnej Wojnie”). Publikacje te pochodzą z Londynu z okresu międzywojennego. (Congressional Record, 76th Congress, Volume 84, Nr.82 pp.6597-6604)
  Znajdują się w nich następujace zdania: „Przekonać ją (USA) będzie nam bardzo trudno. Będzie to tak trudne, że prawie że niemożliwe. Będzie potrzebne zdecydowane zagrożenie dla Ameryki. Co więcej, zagrożenie, które będzie wprowadzone do domu każdego Amerykanina przez propagandę, zanim Amerykanie znowu sięgną po broń w następnej zewnętrzej kłótni.”
  Inny cytat z tego samego żródła: „…Sytuacja byłaby znacznie ułatwiona jeśli Japonia zostałaby zaangażowana i to najprawdopodobniej wystarczyłoby do tego żeby spowodować zaangażowanie się Ameryki (to bring America in), bez konieczności dalszych zabiegów. W każdym razie byłby to naturalny i oczywisty efekt naszych propagandystów, tak jak w I Wojnie Światowej (Great War) osiągnęli to, że Ameryka dołączyła do wojny przeciwko Niemcom.”
  Może jeszcze jeden cytat dla nie przekonanych: „Szczęśliwie, z Ameryką nasza propaganda jest na silnym gruncie. My możemy być całkowicie szczerzy używając naszą starą zasadę stosowania demokracji (plank). Musimy jasno artykułować nasze przekonanie i wiarę w demokratyczną formę rządu i nie odstępować od starej rutyny – Bogini Demokracji”.
  Jaki był efekt tych wytycznych wiemy. W I Wojnie Światowej była Lutisiana, w II Wojnie był Pearl Harbor – około 2000 osób zginęło na początek w tym porcie.

  From:
  http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/Impresje3.html

 3. W.Właźliński said

  Ad # 2
  Pomyłka w dacie 18. II. 2011, powinno być 18. III. 2011.

 4. chemtrail said

  A dlaczego Rosja poparła ( przynajmniej wg telawizji ) atak na Libię, nie skorzystała z prawa veta?

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 5. chemtrail said

  Z jednej strony demaskują fałszywość rzekomych nalotów na demonstrantów w Libii, z drugiej pozwalają usraelowi i jewrokołchozowi spacyfikować kraj ?

  W co oni ( Rosjanie) grają ?
  Czy są tak słabi ?
  Czy zhandlowali Libię ?
  Czy po prostu grzecznie grają swoją rolę w przedstawieniu unych ?

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 6. W.Właźliński said

  Rotszyldyzm zagniezdżony tam przez cały wiek nie jest łatwy do pozbycia się go. To że są tam próby tego nie wystarcza.

 7. wi42 said

  @5

  Zgadzam sie co do Rosji – jest to zagadka.
  Jedna z wersji – kalkulacja cos za cos, w dodatku nie sa juz tak mocni aby „bronic” kazdego.
  To samo pytanie dotyczy Chin – sa oni zaangazowani w Afryce gospodarczo i „demokracja” napewno nie bedzie im tam pomocna. Krotko – nowe czasy – nowe zachowania….

 8. ewa111 said

  Bliski wschód dostał olśnienia. Nagle wszystkie kraje chcą wyzwolić się spod jażma dyktatorów.Jest oczywiste,że ktoś sprytnie sprowokował tę wiosnę ludów.Teraz we wszystkich krajach nastąpi demokracja,następnie utworzą Unię Afrykańską.Zostanie jeszcze Azja,ale Tą tez się zajmą i zostanie jwden krok do NWO.

 9. Prawda said

  Warto przypomniec postac Alberta Pike’a, ktory przepowiedzial 3 wojny swiatowe.III -z islamem.

  http://www.threeworldwars.com/albert-pike.htm

 10. Mareczek said

  @9 Raczej zaplanował 😉

 11. Ola said

  przypominam, dzisiaj jest świeto Purim, ciekawe czy ten atak nastąpi właśnie dziś.

 12. Amerykanie przez dziesiątki lat chlubnie „powstrzymywali komunizm”. Po rozpadzie CCCP odbiła im szajba i stali się żandarmem świata, uzurpując sobie prawo interwencji tam, siam i uwdzie. Bieda w tym, że najwyraźniej nie są to decyzje suwerenne a wykonywanie poleceń „starszych i mądrzejszych”, Bilderbergów, NWO-wców i całej lewackiej swołoczy.

 13. Ola said

  Libya, Hypocrisy and Betrayal by the United Nations: Death and Destruction. US-NATO’s New War in North Africa

  Libia, hipokryzja i zdrada ONZ: śmierć i zniszczenie
  Nowa wojna US-NATO w płn Afryce

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=23767

  Felicity Arbuthnot – 18.03.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  „Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but na twarzy – na zawsze” – George Orwell

  Bombardowanie Libii rozpocznie się w Europie, co do dnia, lub prawie, w ósmą rocznicę początku zniszczenia Iraku, 19 marca. Libia też zostanie zniszczona – jej szkoły, system edukacji, woda, infrastruktura, szpitale, budynki komunalne. Będzie wiele kolejnych „tragicznych błędów,” „szkód ubocznych,” matki, ojcowie, dzieci, niemowlęta, dziadkowie, szkoły dla niewidomych i głuchych itd. itd. I cuda pozostałości rzymskich i wcześniejszych, w dużej mierze przetrzymane i czczone we wszystkich zawirowaniach historii, jak Irak, historia narodu – i ludzkości, znowu jak w Iraku i Afganistanie, będzie trwała zawsze.

  Infrastruktura zostanie zniszczona. Embargo pozostanie w mocy, więc odbudowa będzie niemożliwa. Brytania, Francja i USA, zdecydują czy kraj potrzebuje „stabilizacji,” „pomocy w odbudowie.” Wkroczą i zabezpieczą instalacje i pola ropy naftowej, Libijczycy będą przypadkową niedogodnością i szybko staną się „wrogami,” „powstańcami,” będą rozstrzeliwani, więzieni, torturowani, poniewierani – i zostanie zainstalowany przyjazny dla USA marionetkowy „rząd.”

  Najeźdźcy będą nagradzać swoje przedsiębiorstwa kontraktami na odbudowę, pieniędzmi – prawdopodobnie pochodzącymi z zamrożonych aktywów Libii bez rozliczania – które znikną, a kraj pozostanie w dużej mierze w gruzach.

  A najgłośniejsi klakierzy, jak w przypadku Iraku, będą biegać od stacji radiowej do telewizyjnej w Londynie, Europie i USA, a potem wrócą do swoich bezpiecznych mieszkań i opłacanych przez W. Brytanię / USA / Europę stanowisk pracy, wiedząc, że na nich nie spadną bomby. Ich dzieci nie będą bezwiednie trząść się i fajdać ze strachu na dźwięk zbliżających się samolotów.

  A ten libijski „szok i przerażenie”? Notoryczny wstyd dla Francji, wstyd dla W. Brytanii i USA i ONZ: „… by uchronić przyszłe pokolenia od klęski wojny.” Każde roztrzaskane ciało, każde okaleczone lub rozerwane na kawałki dziecko, każda wdowa, wdowiec, sierota, będą miały nazwy tych państw, i ONZ. wypisane krwią w miejscu ich śmierci.

  A społeczeństwu tych morderczych, grasujących zachodnich najeźdźców, będzie się mówiło, że przynosiliśmy demokrację, uwalnialiśmy Libię od tyrana, od „nowego Hitlera,” „rzeźnika Bengazi”.

  Kraje, które połączyły się w tych dniach, żeby obalić suwerenny rząd, ponownie, prawdopodobnie, spiskowały w Norymberdze: „… najwyższą międzynarodową zbrodnię, różniącą się tylko od innych zbrodni wojennych tym, że zawiera w sobie nagromadzone zło ogółu,” i znowu, spiskowały obalenie suwerennego rządu, z „legalnością” listka figowego ONZ, której wykręcono ręce. Widzieliśmy to już wcześniej.

  Z czasem okaże się, kto mieszał, przekupywał, destabilizował – i prawdopodobnie niewielu będzie tym zaskoczonych. Ale wtedy, Libia będzie już dawno zniszczona, a jej naród zamieni się w zrozpaczonych uchodźców i przesiedleńców.

  A kiedy trzeba będzie zająć się zwykłymi „wyzwolicielami,” bądź ostrożny czego byś chciał. Za mniej więcej sześć miesięcy, większość Libijczyków, niezależnie od niedociągnięć ostatniej 40-letniej władzy, będzie żałować tego dnia.

 14. tralala said

  ad 12
  no nie, a przed rozpadem ZSRR zachowywali sie jak aniolki, zwlaszcza w Ameryce Poludniowej?

 15. Stolnik said

  Aby zrozumieć zachowanie się Rosji, proszę pamiętać, kto tam rządzi od 1917 r., ponadto proszę przeczytać poniższy tekst:

  http://www.otoczyniewszystkonowe.net – orędzia Matki Bożej

  23.04.2010
  Katastrofa lotnicza nie była zwykłym przypadkiem, lecz prowokacją – nie tylko by osłabić elity walczące o chrześcijańskie wartości, lecz, by umocnić przeciwników, którzy jak chorągiewka chcą poddać Polskę pod wpływy apokaliptycznej bestii. Ja jestem jednak Królową tego narodu, który w dziejach historii stał się ogniwem pomiędzy Wschodem a Zachodem. Ten naród stał się terenem walki wpływów. Z jednej strony liberalizm i nihilizm a z drugiej strony ateizm i racjonalizmu. Obie te siły połączył wspólny cel walki przeciwko Bogu. Skoro Polska jest Moim Królestwem, to właśnie obie te bestie znalazły właśnie tutaj miejsce dla wspólnej walki. Ta katastrofa stała się punktem zwrotnym, w którym Europa doświadczy potęgi zła. To otworzyło drogę do ekspansji Rosji na Europę Zachodnią i było jej celowym zamierzeniem. Wszystko zależy od was i od waszej modlitwy, Moje drogie dzieci. Bądźcie jednak pewni, że krew tych ofiar katastrofy wyda prawdziwe świadectwo.
  Polska stała się polem walki, lecz nie samym celem, ponieważ celem agresji jest Zachód, który już teraz uzależnił siebie od Rosji. Rewolucja w Rosji, która – jak zapowiedziałam w Fatimie – rozszerzyła swoje błędy, nie zaspokoiła żądz tych, którzy przefarbowali tylko swoje ubrania. Smok barwy ognia nadal jest rządny krwi i ofiar w imię walki przeciwko Bogu. Jeśli narody Europy nie opamiętają się w porę, spotka ich los niewolników. Zachodnie państwa Europy ulegają presji Rosji pod każdym względem, która stawia warunki ekonomiczne i gospodarcze. Dzisiejszy świat opiera swoją gospodarkę na złożach naturalnych i dlatego dał się usidlić w szantaż Rosji. Nikt w Europie nie przewidział tego, że Rosja wykorzysta to dla swoich celów militarnych i totalitarnych.

  Anioł Ave – Anioł Stróż Polski
  12.10.2009

  Polska stała się teraz polem walki, która toczy się pomiędzy Wschodem a Zachodem. Nie bądźcie naiwni i nie wierzcie w to, co chce wam wmówić propaganda przeciwna waszej suwerenności a przede wszystkim wiary. Z jednej strony wasz kraj został wciągnięty w liberalny nurt walczący z prawdziwą wolnością i stawia swoje cele w walce przeciwko Bożym prawom i przykazaniom, a z drugiej strony sami ulegacie coraz bardziej temu wszystkiemu, co pozbawia was godności dzieci Bożych. Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji. By wprowadzić jeden światowy rząd słudzy bestii opracowali plan, który został już ściśle dopracowany, by doprowadzić do podziału na dwie strony konfliktu. Zadaniem Ameryki jest doprowadzić do kryzysu światowego, by osłabić ekonomicznie państwa Europy, by w ten sposób Rosja mogła dyktować warunki w sprzedaży surowców naturalnych. To wszystko zostało zaplanowane, aby powstały tylko dwa obozy wpływów na całym świecie, ponieważ w ten sposób można łatwiej doprowadzić do jednego światowego rządu i wprowadzić kontrolę nad światem. Ten plan realizuje się właśnie teraz. Jedynym krajem, który stoi jeszcze na przeszkodzie tego zaplanowanego podziału, jest wasz kraj. Pomimo tego, że wasi rządzący okazali się zdrajcami ojczyzny i wkrótce sami uznają się oszukanymi, to potężną bronią, i tym, co powstrzymuje jeszcze globalne działanie bestii, jest wasza wiara.

 16. Kapsel said

  Re 15
  To otworzyło drogę do ekspansji Rosji na Europę Zachodnią i było jej celowym zamierzeniem…….to chyba raczej odwrotnie bo to Zachód chce zawładnąć Wschodem,czego przykładem Białoruś..

  To wszystko zostało zaplanowane, aby powstały tylko dwa obozy wpływów na całym świecie, ponieważ w ten sposób można łatwiej doprowadzić do jednego światowego rządu i wprowadzić kontrolę nad światem……o planach NWO wiemy od dawna ale milczenie Rosji w kwestii Libii może dawać do myślenia.

 17. chemtrail said

  Re 5

  Może ktoś z oblatanych w tematach skomentuje zachowanie Rosji i Chin ?:

  Poliszynel, Gajowy, Marek S …

  Przepraszam za wywoływanie do tablicy – ale dziwna cisza zapadła.
  Przez pryzmat postrzegania Rosji jako ostatniego bastionu, ostoi przed siłami NWO coś tu nie gra chyba?

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 18. Marucha said

  Re 17:
  Nie potrafię wytłumaczyć neutralności Rosji. Być może dbają po prostu o własne interesy, co nas dziwi, albowiem polskie rządy nigdy by się na taki skandaliczny egoizm nie zdobyły.

 19. Kapsel said

  re 11

 20. Kapsel said

  Re11
  przypominam, dzisiaj jest świeto Purim, ciekawe czy ten atak nastąpi właśnie dziś….to jeszcze nie to ale widniejąca przy filmiku data i ten płonący samolot ….to się może tak kojarzyć..

 21. Prawda said

  Libia a Enil – YHVH

  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=3323

 22. Marek S said

  Re. 17 Chemtrail

  Chiny

  O Chinach pisalem w kontekscie innych spraw. Mozna o tym poczytac tu.
  https://marucha.wordpress.com/2010/10/11/totalna-inwigilacja/#comment-60453

  Szczegolnie polecam zalaczony tam link do tekst ktory wyjasnialby wiele rzeczy dotyczacych zachowania Chin w ostatnich 100 latach. Z tego tekstu wynika ze rzadza tam zydzi, ktorzy wygladaja dokladnie tak jak chinczycy, a ktorzy dotarli do Chin wiele wiekow wczesniej i praktykowali judaizm w ukryciu.

  Jesli zydzi, ktorzy w Chinach nazywaja sie Tiao-Kiu-Kiaou, byli w stanie zniszczyc Chinska monarchie przy pomocy Dr. Sun Yat-sen ktory mial zone zydowke, a inna zydowke wcisneli Marszalkowi Chiang Kai-shek to znaczy ze mieli juz wtedy olbrzymie wplywy. Albo na odwrot. Wypromowali te osoby bo mieli na nich wplyw przy pomocy kobiet i nie tylko. Wdowie po Dr. Sun Yat-sen, nic sie nie stalo w Maoistowskich Chinach. Byla czczona. To tez cos mowi o samych Maoistach.

  Maoisci i Mao-Tse-Tung rowniez byli wypromowani przez zydow. Cala sprawa z „Dlugim Marszem” i przekazanie broni Maoistom wskazuje na to ze zydzi z USA poprzez ZSRR wspomagali rewolucje komunistyczna w Chinach w tym samym czasie gdy USA oficjalnie popieralo Chiang Kai-Sheka. Ot zydowska gra.

  Widzialem zdjecia pierwszego lub jednego z pierwszych Komitetow Centralnych Chin zaraz po wygraniu rewolucji w Chinach. Bylo tam kilka osob, nie chinczykow, wygladajacych na zydow. Takze ktos na tej stronie zamiescil informacje i pokazal zdjecia zydow (bialych) zajmujacych prestizowe stanowiska w Chinach i dazonych szacunkiem przez Chinczykow.

  Ostatnie masowe przemieszczanie sie przemyslu i mysli technicznej z USA do Chin pod pozorem globalizacji nie jest dzielem przypadku. Nie bylo by to mozliwe gdyby nie bylo tam twardych gwarancji zydowskiej kontroli i wyplywu. Twardej to nie znaczy papierka, lecz rzeczywistej kontroli wladzy, przemyslu, bankowosci.

  To wszystko wskazuje ze Chiny sa pod ich kontrola. Nalezy zauwazyc ze Chiny odgrywaja role sily opozycyjnej do USA a nie do zydow. To jest wlasnie to czego zydzi chca bo oni chca zniszczyc USA i do tego potrzebuja Chin.

  Chiny pobudowaly mnostwo miast ktore stoja puste. W jednym z nich nawet bylem. Piekne budynki, przestrzenia i jakoscia lepsze niz w Stanach Zjednoczonych. Szerokie ulice, parki, i to wszystko puste. Tak jakby czekalo na kogos. Wiem ze zydzi szykuja eksodus z USA, bo zamierzaja zniszczyc to panstwo. Juz go okradli ze waluty, zlota, przemyslu, i mysli technicznej tak jak w starozytnym Egipcie. Kwestia teraz jest jednak tylko to, kiedy zniszcza USA zupelnie? Kiedy nastapi masowe wyjscie zydow? Dokad?

  Oni kieruja sie przekazami Kabaly ktorych przedstawicieli duchowi maja kontakt ze swiatem duchowym tak jak w magii w starozytnym Babilonie, Egipcie, Persji, Asyrii. Mozna sie z tego smiac, ale tak naprawde jest. Wypelniaja poslannictwa zapisane w starych ksiegach i podobno otrzymuja nowe zlecenia.

  Sadze ze Chiny sa jedna z ich opcji, Indie drugie. Takze Tasmania i Patagonia oraz Australia i Nowa Zelandia ktore totalnie kontroluja. A wiec najbardziej na poludnie wysuniete lady. Zydzi spodziewaja sie ze wojna nuklearna wywolana przez nich zniszczy polnocna polkole i wyplyw na najbardziej wysuniete lady na poludniu bedzie niewielki. USA ciagle cos tam buduje nawet na Antarktyce, oczywiscie pod pretekstem nauki.

  Jednak zydzi szczegolnie upodobali sobie trzy kraje w Europie. Polske, Wegry, i Rumunie. Dlaczego wlasnie one? Dlatego ze wedlug przeslan te kraje najmniej ucierpia w konflikcie. Dlatego tez do tych trzech krajow chca masowo przybywac. Zydzi wierza w przeslania, choc sami je publicznie wysmiewaja.

  Polska jest w oku cyklonu ktory niebawem nadejdzie. Zydowscy rabini, kabalisci, i elita finansowa swiata doskonale znaja przepowiednie i objawienia dotyczace Polski. Nadaja im odpowiednia interpretacje i podejmuja dzialania ktore eliminuja przeszkody w osiagnieciu ich globalnego planu. Ich celem glownym w nadchodzacym sztormie jest nie tyle zniszczenie Polski co eksterminacja rodowitych Polakow.

  Maja dwa glowne plany. Plan A (preferowany) zaklada eksterminacje rodowitych Polakow i zastapienia ich zydami odgrywajacymi role Polakow. W tym wypadu wszystkie przepowiednie (Apokalipsa) wypelniaja sie co do slowa lecz w sposob ironiczny (tak jak to jest obecnie z finansami i bogactwami naturalnymi calego swiata a co jest opisane w Pentateuch-u), Izrael bedzie blogoslawiony i zydzi beda rzadzic calym swiatem przez nastepne 1000 lat, a Polska moze byc potezna tyle tylko ze … bez Polakow.

  Dlatego to Polskie paszporty wydawane sa codziennie setkom zydow w Izraelu i na swiecie pod byle pozorem. Poza tym w Polsce jest ich juz kilka milionow choc sie nie ujawniaja. Nastapi to w godzinie proby gdy wyjda jak szarancza na zer aby zabijac a co jest absolutnym nakazem w ich religii-ideologii gdyz musza calkowicie oczyscic ich nowe Jeruzalem z ‚Amalekow’ i ‚Chananejczykow’.

  Dlatego tez Bog w Apokalipsie ostrzega nas Polakow: “…trzymaj, co masz, zeby nikt nie wzial korony twojej”. Tlumaczac: „Zeby nikt sie pod ciebie nie podszyl tak jak Jakub podszyl sie pod Ezawa”. Duchowe przywodztwo zydow ktorzy zajmuja sie zrozumieniem tego co Bog i inne sily przekazuja ludzkosci od zarania dziejow, przetwarzaja to i dopasowuja swoja dzialalnosc w taki sposob aby zydzi jako narod zawsze wyszli na „wierzchu” bo oni jako narod uwazaja sie za boga i rownym Bogu. Oni (Jakub co znaczy oszukujacy, czyli Izrael) sa pewni ze i tym razem beda mogli oszukac Boga i ukrasc dziedzictwo ktore prawnie nalezalo sie poczciwemu i ciezko pracujacemu Ezawowi a w czasach Apokalipsy ma przypasc Polsce i Polakom.

  Zaznaczam ze sa to ich wierzenia. W dzisiejszym swiecie to oni rozdaja karty i czy my w to wierzymy czy nie, nie ma istotnego znaczenia. Istotne jest to ze oni w to wierza i tak czy siak perspektywe ktora nam szykuja jest eksterminacja rodowitych Polakow. Srodki, system, organizacje, finanse i plan maja juz gotowe lub prawie gotowe. Ktos moze myslec ze to nieprawdopodobne, lecz nalezy miec odwage i spojrzec na fakty historyczne, co zrobili np: z Ormianami, ktorych uwazaja za antycznych Amalekow, aby zrozumiec ze tak postepuja i kieruja sie w swych dzialaniach swoimi pismami. W przypadku Polski maja motyw, maja srodki, teraz jest im potrzebna tylko sposobnosc.

  Choc Bog mowi nam abysmy trzymali co mamy, to my utracilismy juz: banki, przemysl, suwerennosc, panstwo. Teraz beda starali sie nam zabrac ziemie i naszego ducha, ktorego nie wolno nam utracic. Beda tez ograniczac liczbe urodzen Polakow i jednoczesnie sprowadzac kolorowych (np: przez firmy) pod pozorem ekspertow lub taniej sily roboczej bo tak system ekonomiczny i prawny bedzie dopasowany aby to wymusic. Bedzie sie to odbywac przy jednoczesnej propagandzie prania mozgow. Przyklady argumentow: Ze tak jest wszedzie, np: USA, i Europie Zachodniej a oni madzejsi niz my wiec my powinnismy ich nasladowac. Ze nalezy walczyc z rasismem Polakow i ‚obywac’ ich z kolorowymi a my powinnismy byc tolerancyjni. Ze spoleczenstwa wielokulturowe sa bardziej kreatywne choc nie sa. Itd.

  Zydzi beda starali sie opanowac, (lub juz opanowali) poprzez firmy ktore posiadaja lub kontroluja, przedewszystkim srodki uzytecznosci publicznej takie jak: telefony, poczta, elektrycznosc, gaz, woda, wodociagi, firmy farmaceutyczne, scieki, kopalnie wegla po to aby calkowicie ubezwlasnowolnic Polakow, zrobic ich zaleznymi od siebie (elektrycznosc, gaz, woda, wegiel), inwiligowac (telefony, poczta) kazdy aspekt zycia (zwlaszcza jednostek odwaznych, wybitnych i obstrukcyjnych po to aby ich wyeliminowac) i jednoczesnie podtruwac (woda) tak jak robia to w USA przy pomocy fluoru. Mozna tutaj dodac ze Izraelczycy sa tak zatroskani o zdrowe zeby Palestynczykow ze dodaja im wlasnie fluor do wody, gdy sami uzywaja wody bez fluoru i innych substancji chemicznych. To srodku uzytecznosci publicznej sa podstawa zycia jednostki, ktora ostatecznie chca zniszczyc, i dlatego koniecznie musza je opanowac pod byle pozorem zwykle ekonomicznym.

  Rosja

  O Rosji juz pisalem dawno w kontekscie Gruzji. Jest tam gra. Niech mi pan przypomni o tym kiedys to napisze wiecej. Teraz juz musze konczyc.

 23. chemtrail said

  Dziękuję Panie Marku za Chiny – brzmi sensownie.

  Prosze w wolnej chwili o Rosję

  Pozdr

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 24. Wojwit said

  Jest jeszcze jeden aspekt napadu na Libię. Szykują gdzieś grube i bardzo destrukcyjne, najgrubsze z dotychczasowych (wliczając w to tsunami i wybuchy reaktorów w japońskich elektrowniach jądrowych), KUKU. A winę zrzucą… na Kaddafiego, który „miał czelność” odgrażać się oficjalnie, że ci, co napadną na Libię gorzko tego pożałują.

  Pani Olu, ma Pani rację, une uważają, że Purim jest najlepszy na zemstę. Takie kabalistyczne sztuczki, upodobanie w pewnych liczbach (choćby w 11. – 9/11, 11.o3.11.) i datach czynią ich działania bardziej jeszcze z punktu widzenia psychologii nie tyle jawnymi, co mającymi zastraszyć ludzkość w stopniu możliwie najwyższym.

 25. placebo said

  Podano w telewizornii, że został strącony mysliwiec, który należał do rebeliantów. Jak to możliwe, że rebelianci posiadają mysliwiec? Kto to finansuje? Dlaczego świat nie pyta skąd powstańcy mają(mieli) myuśliwiec?

 26. AQQ said

  Ciężko powiedzieć ale śmieszne jest tłumaczenie z tymi rebeliantami* uzbrojonymi po zęby nawet w samoloty…niestety propaganda meNdialna może sobie pogratulować, zrobiła kawał roboty w oszołomstwie* ludzi… (smutno, że tyle osób ufa tym zbirom)

 27. Prawda said

  http://politicalvelcraft.org/2011/03/16/obama-rothschild-blue-beam-soros-bloomberg-rockefeller-maurice-strong-queen-of-england-should-offer-help-to-japanese/

 28. W.Właźliński said

  Jak wynika z tej dyskusji społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z (w uogólnieniu)tego że istnieją prywatne armie. Od czasu skandalu z „Blackwater” Eric(a) Prince w Iraku ta prywatna firma sowicie opłacana z amerykańskich publicznych pieniędzy została rozwiązana, nazywało się. Nie została rozwiązana lecz de facto zreorganizowana z nową nazwą i rozszerzonym oraz spotęgowanym działaniem na wiele państw, nie tylko w Irak. Z obserwacji w Libii wynika że inne państwa mają też tam podobne armie na wzór USA.
  Blackwater był doskonale militarnie przygotowany, opłacany i uzbrojony. Nazywało sie to że są to cywilni „kontraktorzy”. W prównaniu do tego co sie dzieje teraz w Libii pod wzgledem militarnym to Blackwater w Iraku był czymś cynicznie nazywanym „cywilnym”.
  Przytaczam wycinek z artykułu opublikowanego w 2007r.
  http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/CzterolatkiUSA.htm

  „Innym, jednym z wielu przykładów akcji utajnionych nie tylko przed narodem ale także przed kongresmanami jest sprawa tak zwanych „kontraktorów”.( „Idźcie i znajdźcie mi sposób…”) Społeczeństwo w wyniku subtelnie prowadzonej informacji w masowych mediach ma wyobrażenie że są to cywilni pracownicy firm które pomagają w odbudowie Iraku i innych obszarów nawiedzonych tragediami wprowadzania „demokracji” w Bushowskim stylu i także jego poprzedników, – „Shock and Awe” – „szok i przerażenie” (terror) Faktycznie, obok napewno istniejących cywilnych pracowników są to prywatne bardzo dobrze uzbrojone i przeszkolone armie o których bardzo niewiele wiadomo. Oto co na ten temat powiedział kongresman, kobieta, reprezentantka Stanu Illinois Jan Schakowsky, czlonek House Intelligence Commitee:
  „My praktycznie nic nie wiemy na ten temat. My przypuszczamy ze 40% z militarnego budżetu wydawane jest na prywatnych kontraktorow, przypuszczamy że około 800 prywatnych kontraktoro zginęło w Iraku ale nie wiemy na pewno, nie są nawet liczeni, przypuszczamy że jest 25 a może nawet 40 tysięcy konraktorow zaangażowanych w militarnych akcjach ale nie wiemy tego na pewno i nie możemy się tego wszystkiego dowiedzieć.” To jest wypowiedz członka House Intelligence Commitee.
  Z innych ale nieoficjalnych źródeł wiadomo że w dodatku i w cieniu oficjalnych sił lądowych w liczbie 150 tysięcy rząd Bush’a zatrudnił 100 tysięcy prywatnych kontraktorow z czego dziesiątki tysięcy silnie uzbrojonych i bardzo dobrze płatnych zaangażowanych jest w militarnych akcjach w których ginie setki tysięcy Irakijczyków a w sumie liczba ta sięga milionów. Te prywatne przedsiębiorstwa z których jedną ale chyba najpotężniejszą jest „Blackwater USA” są prywatnymi pretorianami polityki Bush/Cheney, praktycznie poza kontrola społeczeństwa i jego demokratycznych instytucji łącznie z Kongresem.

  Napad na Irak i tak zwana „ wojna z terrorem” ułatwiła, miedzy innymi, przeprowadzenie przez rząd Bush/Cheney niebywałej w historii militaryzmu prywatyzacji aparatu militarnego państwa oraz jego cywilnych instytucji i zatarcia granicy pomiędzy nimi.
  „…obrotowe drzwi,… Blackwater USA i inne podobne prywatne kompanie służą administracji Bush’a w zamian za co osłaniane są przez ten rząd i jego przyjaciół przed skuteczna kontrola, odpowiedzialnością, systemem prawnym. Otoczone są tajemniczością i uzyskanie o nich informacji jest prawie niemożliwe.” , co wyraziła członek House Intelligence Commitee, Jan Schakowsky i wielu innych, łącznie z Ron Paul, – kandydatem na prezydenta.”

  Sprwa Eric(a)Prince własciciela Blackwater i tej historii to zbyt długie na tego rodzaju wpis ale niezmiernie ciekawa.
  Jak na razie Obama powiedział że nie wyśle do Libii wojsk lądowych. No penie, po co, przecież wysłał tam dużo wcześniej prywatnych kontraktorów/prywatną armię lądową bez prównania lepiej uzbrojoną niż Blackwater z czasów Iraku.
  Jak na dzisiaj (19.III.11)wystrzelił już na Libię ponad 100 cruis missles. Resztę robią kontraktorzy nie tylko z Ameryki walczący o demokrację, jak to się nazywa.

 29. chemtrail said

  Re 24 Karty Illuminai – wieża Eifla – a propos Kadafiego Libii i Francji

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 30. Marek S said

  Ad. 28

  „Jan Schakowsky i wielu innych, łącznie z Ron Paul”

  Ta Schakowsky to zydowka, a Ron Paul to ich marionetka grajaca opozycje. To taka opozycja ktorej nigdy nic nie wychodzi… bo i nie ma wyjsc.

 31. […] https://marucha.wordpress.com/2011/03/18/na-celowniku-libia/#comment-83804 […]

 32. […] https://marucha.wordpress.com/2011/03/18/na-celowniku-libia/#comment-83804 […]

 33. […] https://marucha.wordpress.com/2011/03/18/na-celowniku-libia/#comment-83804 […]

 34. […] https://marucha.wordpress.com/2011/03/18/na-celowniku-libia/#comment-83804 […]

 35. […] https://marucha.wordpress.com/2011/03/18/na-celowniku-libia/#c om ment-83804 […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: