Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Reminiscencje z występu żydowskiego bydlaka J.T. Grossa w TVP

Posted by Marucha w dniu 2011-03-18 (Piątek)

Z blogu ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

Cyrk w TVP – ciąg dalszy 2011-03-17

Na prośby Czytelników zamieszczam link do programu o książce Grossów. Moja wypowiedż jest 34-tej minucie. I tak też trzeba ustawić suwak.

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/mam-inne-zdanie/wideo/15032011/4149455

Można tez moją wypowiedż zobaczyć na Youtybe. Prosze zwrócić uwagę, ile razy jest ona przerywana.

http://www.youtube.com/watch?v=sqMhN8seS6w

Komentarz od Internauty z USA:

„Podczas trwającego dokładnie 47 minut i 30 sekund programu, ks. Tadeusz został dopuszczony do głosu na czas 2 minut, podczas których miał ustosunkować się do tematu i odpowiedzieć na zadane pytania. Na dodatek, prowadzący program przerywał wypowiedź dwukrotnie, skracając ją do dokładnie 100 sekund.”.

O całej sprawie napisało kilka portali. Podaję linki, gdyż można wpisywać pod nimi swoje komentarze:

Fronda
http://www.fronda.pl/news/czytaj/gross_grozi_ks_isakowiczowi_zaleskiemu_pieklem

Dziennik
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/326552,ks-isakowicz-zaleski-o-cyrku-w-tvp-gross-go-zwyzywal.html,1,2

http://www.isakowicz.pl/

Sam fakt zaproszenia żydowskiej szumowiny do „polskiej” telewizji świadczy najlepiej, w czyich jest ona rękach. – admin

Komentarze 23 do “Reminiscencje z występu żydowskiego bydlaka J.T. Grossa w TVP”

 1. Carlos said

  Polska ??? telewizja to dno.Dwoch cwanych prowadzacych udajacych obiektywizm.Sk…..two!

 2. Marucha said

  Ale są jeszcze kanały prywatne, pakiet TVN, pakiet Polsatu… 😉

 3. Polak said

  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/w-duchu-st-louis,1611755

 4. Polak said

  Zając wychowanek żydownika powszechnego … .

 5. Bloew said

  Tylko Weissowi nie przerywali, widać jak się boją. Szubrawcy w postaci dziennikarzy, intelektualne prostytutki. Oglądałem program, byłem porażony skalą kłamstwa oraz manipulacji w tej żenadzie. Promocja antypolonizmu za Polaków pieniądze, majstersztyk okupanta. A naród śpi …

 6. Stan said

  „Swiatowej slawy historyk” zwolal na Uniwersytecie Princeton swoisty antypolki sabat w zwiazku z wydaniem swojej ksiazki.

  http://www.polpatriot.com/html/antypolonizm.html#antypolskisabat

 7. bezpartyjny said

  Jeżeli Gross zarzuca w „Sąsiadach” że Polacy brali udział w zamordowaniu żydów w stodole (co jest wierutną bzdurą ponieważ Polacy nie mieli ani benzyny ani broni – ekshumacją w Jedwabnym wstrzymał na życzenie Żydów Kaczyński Kalkstein) to należy przypomnieć dokument o wieszaniu Polaków w Krakowie w 1942r przez żydów (też pod nadzorem Niemców). Oto fragment opisu wg http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_200.html „1 września 1948 wiceprokurator Sądu Okręgowego w Krakowie i członek Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce, dr Wincenty Jarosiński przesłuchał w charakterze świadka dr. Dawida Schlanga, syna Arona i Anny, wyznawcę religii mojżeszowej, z zawodu adwokata. Oto fragment jego zeznania, dotyczący egzekucji przy ul. Wodnej (zachowałem oryginalną pisownię – KB): „Wiadomo mi, że z końcem czerwca 1942 r. gestapo krakowskie, oddział dla spraw żydowskich, w osobach: sekretarza policji kryminalnej Willy Kunde, Heinricha Oldego, rozkazali radzie żydowskiej przygotowanie sznurów oraz talku. Powszechnie sądzono, że przygotowuje się egzekucja na członkach rady żydowskiej lub innych mieszkańcach ghetta. Równocześnie nakazano, by cała rada żydowska wraz z personelem kancelaryjnym nazajutrz, dnia, o ile sobie przypominam – 23 czerwca 1942 oraz wybrany przez gestapo oddział tzw. mundurowej żydowskiej policji porządkowej (Ordnungsdienst) z jej komendantem, Simche Spirą na czele, udali się do Płaszowa.
  Wiadomo mi, że w grupie żydowskiej policji porządkowej znajdowali się następujący członkowie OD. Simche Spira, Silberman, którego nazwiska nie pamiętam, Feiler Mojżesz, Dawid Immerglück, Leon Schleifer, Salo Rottersmann, Herman Rosner, Ignacy Neiger, Herman Neiger, Szeiner Ignacy i Efroim Immerglück.
  Na miejscu zgromadzeni otoczeni byli niemiecką policją i na przygotowanej szubienicy członkowie OD wyżej wymienieni, z rozkazu niejakiego Obersturmführera gestapo – Bächera, o czym dowiedziałem się w tym samym dniu z ust jednego z odemanów 1, powiesili siedmiu skazańców, przywiezionych przez gestapo autem. Między powieszonymi znajdował się jeden albo dwóch Żydów, a reszta Polaków. Z opowiadania asystujących przy egzekucji odemanów wiem, że siedmiu skazańców przywieziono w godzinach przedpołudniowych, około godz. 10-tej autem ciężarowym i ustawiono ich obok uprzednio przygotowanej szubienicy. Każdego ze skazańców wprowadzono na specjalnie do tego celu przygotowane schodki, następnie jeden z odemanów przytrzymywał skazańca, a drugi nakładał pętlę. Po założeniu pętli inny z odemanów na polecenie nadzorujących gestapowców podrywał stopnie spod nóg skazańca, tak że ten zawisał w powietrzu. Podczas wykonywania egzekucji na jednym – inni skazańcy czekali na swoją kolej. Cała egzekucja robiła straszliwe wrażenie z uwagi na to, że odemani nie mieli żadnej wprawy w kierunku wieszania ludzi, w związku z czym zdarzało się, że skazaniec, którego miano powiesić, już z samej szubienicy urywał się i tego wieszano po raz drugi. Radę Żydowską i cały personel gminy użyto do tej egzekucji w tym celu, aby wzburzyć opinię ludności polskiej przeciw Żydom, jako rzekomym sprawcom egzekucji, a z drugiej strony, by mieć „galerię”, przyglądającą się tej niesamowitej egzekucji. Jako powód wykonania tej egzekucji podano sabotaż kolejowy, wykonany w ten sposób, że nieznani sprawcy rozkręcili szyny kolejowe w okolicy Bieżanowa 2, na skutek czego wykoleił się pociąg. Nazwisk powieszonych nie znam, w każdym razie z opowiadania odemanów wiem, że byli to więźniowie, ponieważ zdradzali ślady wyczerpania i katowania ich w więzieniach przez Niemców. Według posiadanych przeze mnie informacji zwłoki skazanych miały wisieć na szubienicy kilka dni, ale następnie z nieznanych mi powodów zdjęto już je nazajutrz o godzinie 10-tej wieczór. Dokąd wywieziono zwłoki nie wiem, ale wiem, że zdejmowali je z szubienicy ci sami odemani, którzy wykonali egzekucję”.
  Na publikowanym obok zdjęciu z ulicy Wodnej widać wyraźnie umundurowanych policjantów z Ordnungsdienst.

  Ten sam scenariusz

  Druga publiczna egzekucja odbyła się w kilka dni później, u zbiegu ulic Prokocimskiej i Narutowicza, na przedmieściu Krakowa zwanym Wola Duchacka, dziś włączonym do miasta. W latach powojennych ta okolica uległa gruntownym przemianom urbanistycznym, toteż ulica Narutowicza w ogóle zniknęła, a ulicę Prokocimską częściowo wchłonęła potężna Fabryka Kabli. Przybliżone miejsce egzekucji znajduje się teraz tuż przy przystanku nowej linii tramwajowej, poprowadzonej wzdłuż nowej arterii – ulicy Nowosądeckiej; stoi tam skromny, ale zadbany pomnik z napisem:
  TU ZOSTALI STRACENI NIEWINNIE / ŚMIERCIĄ MĘCZEŃSKĄ / PRZEZ OPRAWCÓW HITLEROWSKICH / DNIA 1.VII.1942 R. / KUŹMA ZYGMUNT / KUŹMA JÓZEF / GACEK EDMUND / KOSZAŁKA JAKÓB / KOSZAŁKA MICHAŁ / BUDETTY LUDWIK / SPUŁA STEFAN / OZGA WŁADYSŁAW / WŁODARCZYK ANTONI / ZAŁUBSKI LEON / HABAJ JAN / CZEŚĆ BOHATEROM!
  Ofiarami byli w większości robotnicy w wieku od 24 do 48 lat. Początkowo znano nazwiska tylko ośmiu, potem dopisano pozostałych trzech. Tych 11 mężczyzn zamordowano w odwecie „za rzekome zabicie przez Ruch Oporu wywiadowcy policyjnego w Prokocimiu” 3. Powróćmy na chwilę do zeznań dr. Schlanga.
  „Bliższych szczegółów, dotyczących egzekucji, wykonanej na 11 Polakach w Woli Duchackiej w dniu 1 lipca 1942, nie posiadam (…). Egzekucję wykonali ci sami odemani pod kierownictwem kierownika OD Simche Spiry”.

 8. 166 bojkot TVN said

 9. Mordka Rosenzweig said

  Ja sobie bardzo wypraszam ten tytul.

  Szanowny pan Gross to jest wielki businessman oraz wielki patriota Polszy. On walczy z antysemityzm aby ci Polacy co przyjada z Izrael do Polszy nie musieli cierpiec na antysemityzm tak teraz my cierpimy.

 10. Marek S said

  Polacy nie umieja sie bronic. To ze ktos tutaj napisze to i owo, i wyladuje swoja zla energie niczego nie zmieni. Co powinnysmy zrobic jako reakcje na taki program?

  Przypuszczam ze wiele osob od razu zorientowala sie ze to zydowski teatrzyk dla Polakow. Czesc moze dojdzie do tego wniosku po jakims czasie lub po poczytaniu co niektorych portali internetowych. Jednak chyba olbrzymia wiekszosc wogole nie zorientuje sie ze to teatr ktory mial osiagnac jakis cel.

  Powinnismy zrobic wiedeo (i puscic na YouTube Polakom) w ktorym jest ukazana sekunda po sekundzie gdzie sa przeklamania, manipulacje, przerywania (Izakiewiczowi, a Weissowi juz nie), niby wtracenia w postaci klamstw ktore sa prezentowane jako „powszechna” wiedza, itd. Mozna tez zrobic artykol. Ja moge zrobic analize krok po kroku, jesli znajdzie sie ktos kto chcialby zrobic takie wideo. Ale przypuszczam ze teraz nastapi grobowa cisza.

  To byloby lepsze niz dziesiatki artykolow bo ukazywaloby jak wspolczesnie i na bierzaco zydzi manipuluja Polakami i ze ci sa baranami. Pokazywalo by sposoby manipulacji ktorym sa poddani Polacy. Puste narzekanie nie wiele zmieni. Ta propozycja to cos konstruktywnego i poszloby jak rikoszet przeciw tym co takie programy robia.

  Koniecznie jest potrzebny portal Polski po angielsku ktory publikowalby artykoly ktore ukazuja jak to zydzi niszczyli Polske od wiekow i doprowadzili do jej zniszczenia, o powstaniach, i komunizmie itd.. Chocby zatytulowany: „Przestroga dla Ameryki. Jej rozklad i zniszczenie na przykladzie zniszczenia Rzeczypospolitej”.

  Zamiast tych konstruktywnych (choc wymagajacych wysilku) dzialan mamy glupie dzialanie Tomasza Urbasia na „Nowym Ekranie” (ktory podejrzewam jest zydowska atrapa) ktory wystosowal list skierowany do Ambasady Amerykanskiej aby USA oddala Indianom wlasnosc. Teraz wystarczy tylko aby zydzi opublikowali to w prasie „amerykanskiej” i skieruja amerykanow przeciw Polakom.

  Reakcja Urbasia na wymuszania zydowskie nie wyjasnia ze to Polacy byli ofiarami zydow po II ww, lecz potwierdza ze zydzi byli ofirami Polakow bo amerykanie wiedza ze bezprawnie zabrali Indianom ziemie. Wiec rozumujac na zasadzie analogii dojda do podobnych wnioskow.

  Wiec glupia reakcja Urbasia spowoduje animozje pomiedzy rodowitymi amerykanami i Polakami. A przeciez chodzi o cos zupelnie odwrotnego. Chodzi o to aby amerykanie zrozumieli ze zarowno oni jak i Polacy byli/sa ofiarami zydow.

  Zamiast tego jest duzo emocji, idioci na Nowym Ekranie sie ciesza ze potrafili wysmarowac list do Ambasady i jacy to oni madrzy i odwazni, a nie rozumieja jak naprawde nalezy postepowac. Przypuszczam ze zadaniem Nowego Ekranu jest sprowadzanie mlodych i naiwnych Polakow na puste, jalowe dzialanie, wypalenie sie ich energi, i zniechecenie.

  Kilka spostrzezen dotyczacych programu.

  1. Caly program byl starannie wyrezyserowany.

  2. Z wygladu wynika ze prawie wszystkie postacie byly zydami lub pochodzenia zydowskiego. Zarowno redaktorzy, jak i pozorowany „obronca”, to zydzi.

  3. Obronca pod pozorem obrony, tak naprawde oskarza Polakow, np: o Jedwabne, o to ze Polacy czesto grabili zydowskie groby i ze jest to „powszechnie” znane.

  4. Redaktorzy pod pozorem doglebnej dyskusji nazywaja Polakow hienami, co dziala na podswiadomosc.

  5. Powazne miny redaktorow sztuczne, gra aktorska, majaca na celu dodac powagi tematowi ktory w istocie jest fikcja.

  6. Co tam robil na glownej lawce Szewach Weiss?

  7. Po wypowiedzi Szewacha Weissa (ktory pod pozorem obrony jednej sprawy przemyca klamstwa w innej) ktos zaczal klaskac nadajac ton pozostaly. Mozna przypuszczac (raczej byc pewnym) ze te osoby zostaly specjalnie przyslane do studia po to aby swoich wspierac.

  8. Redaktorzy z Rzeczpospolitej, prezentowani jako obroncy, byli wyjatkowo nieskuteczni i skompromitowali sie i tym samym kompromitujac argumenty rzeczywistej obrony. Takze ustawianie jako obroncow innych zydow jest metoda promocji falszywich liderow.

  9. Glos zabiera Gontarczyk. Od dawna mi sie nie podoba. Wydaje sie ze jest jakos zwiazany z nimi. Cenckiewicz wydaje sie byc autentyczny, lecz tu zydomedia promuja swojego „detektywa” historii wspolczesnej.

  10. Redaktorzy zadaja takie pytania aby Grossom dac szanse ukazania bezpodstawnosci takich pytan w przyszlosci, gdyby ktos na serio je zadawal. Grosowie stosuja uniki i podwazanie kompetencji tych ktorzy takie pytania zadaja lub beda zadawac. Nalezy spodziewac sie ze w przyszlosci Gross i spolka beda sie odwolywac do tego spotkania jako miejsca i czasu odpowiedzi na te pytania na ktore w istocie nie odpowiedzieli.

  11. Gdy dochodzi do sytuacji z ktorej jasno wynika ze Gross nawet nie widzial orginalnego zdjecia, to z tej trudnej sytuacji ratuja go redaktorzy. Nikt nie docieka i nie drazy tego pytania. Ani redaktorzy, ani niby „obronca”, niby „przeciwnik” Grossa.

  Caly program mial on na celu promocje ksiazki pod pozorami obiektywnosci lub nawet „krytyki” i jednoczesnie obrzucenia blotem Polakow i to w sposob ukryty pod pozorami dociekania prawdy.

  Jest to pewnego rodzaju sad (co zydzi uwielbiaja robic) nad Polakami w ktorym zarowno obroncami, oskarzycielami, sedzia, zarzadca sadu, a nawet czescia widowni sa zydzi. Spektakl. Nawiazujacy do spektakli sadowych stalinowcow. Czyli wraca stare.

 11. Aoy said

  http://szuan.nowyekran.pl/post/6744,co-ci-zydzie-ta-polska-zawinila

  Co ci Żydzie ta Polska zawiniła ?

  …że jej tak nienawidzisz ?
  Dlaczego Żydzie ? A dlaczego mam pisać inaczej ? Przecież nie Izraelito, bo to wyznanie, nie syjonisto, nie Izraelczyku, bo to państwowość, to jak będzie poprawnie pisać o Żydach do Żyda ?
  Ktoś zna bardziej poprawne słowo – tak jak Niemiec, Rosjanin, Amerykanin..?

  Powiedz więc Żydzie, czemu tak tej Polski nienawidzisz ? Za to co dobrego uczyniła Twoim przodkom, bo ich przygarnęła od średniowiecza, gdzie nigdy nie było wtedy pogromów, gdzie Żydzi mieli swoje dzielnice, swoje prawa i swoje cmentarze ? MIELI PRAWA ! Jak nigdzie więcej na świecie, gwarantowane PRAWA ! Nienawidzisz za żydowskie prawo, czy za brak władzy ?
  A może za to, kiedy po powstaniach Żydzi wykupywali za bezcen majątki powstańców, a mimo to nikt ich nie mordował, nie urządzał pogromów, nie wieszał i nie palił ? Więcej, kiedy rosyjskie władze zsyłali do Priwisljanskiego kraju tzw. litwaków, czyli Żydów, których carowie nie chcieli na swojej rosyjskiej ziemi, którzy uciekali przed czarnosecinnymi pogromami ( co nawet Twój współwyznawca opisał w Skrzypku na dachu…), kiedy przybyły ich setki tysięcy – nawet wtedy nikt ich nie mordował ?
  A może za to, że w II RP Żydzi mieli swoją partię zasiadającą w polskim parlamencie !? A może za to, że szanowano Korczaka, żydowskich pisarzy i poetów jak Tuwim, że nikt nie rugował Żydów z ich miasteczek czy wieszał żydowskich lekarzy czy prawników ? A może dlatego, że władze tejże II RP szkoliły żydowskie bojówki mające działać w podległej Anglii (czyli sojusznikowi !) Palestynie, bo uważały, że Żydom się to należy ?

  A może za to, że kiedy na wschodnie tereny tejże II RP wkroczyli komuniści, to tysiące Twoich współwyznawców Żydów wydawała w ich ręce polskich oficerów, nauczycieli, polską inteligencję czy każdego, który im się naraził ?
  A potem , w czasie niemieckiej okupacji, tylko w Polsce , jedynym kraju w Europie, POLSKIE władze WYDAWAŁY I WYKONYWAŁY WYROKI SMIERCI ZA POMAGANIE NIEMCOM W MORDACH NA ŻYDACH !
  W takiej Francji, w majestacie prawa ,Żydów pakowano do wagonów wiozących ich ku zagładzie, a w Polsce Niemcy wyznaczyli kare śmierci za pomaganie Żydom, mordowano rodziny a nawet całe wsie za ich ukrywanie czy pomaganie !
  I w imieniu tejże Polski, jej władz, polskie podziemie wykonało kilkaset wyroków na szmalcownikach i zdrajcach kolaborujących z Niemcami !
  A pamiętasz , Żydzie, tych innych Żydów, złapanych przez Niemców i wydających Polaków na pewna śmierć ? A pamiętasz żydowskie władze w gettach, wyznaczających kolejność wywózek, żydowską policję z pałkami zaganiających Żydów do wagonów ? Ilu wśród nich było Polaków, co Żydzie ?
  A może za to, że po 1945 Twoi Żydowscy pobratymcy stanowili ok 80% władz UB , odpowiedzialnych za mordy, katowanie i śmierć w więzieniach dziesiątek AK-owców i wszystkich niegodzących się na komunistyczna okupację ?
  A może nienawidzisz za to, że polskie komunistyczne władze szkoliły członków żydowskiej partyzantki, wysyłanej potem do walki o „wolny Izrael” ? Szkoliły , dawały broń i przerzucały prze granice ?
  A później ? Iluż tych Żydów z UB, MBP czy rządu zamordowano w pogromach, co ? A ilu wyjechało ze swoimi majątkami i żyło bezpiecznie , poza komunistycznym piekłem ? A ilu z nim polskie państwo do dziś płaci emerytury, co , Żydzie ?

  A może nie możesz ścierpieć, Żydzie, że nie chce ci ta Polska płacić ? A i;e z tych żydowskich „majątków” było obciążone hipoteka i kredytami, co ? A ile zmieniło w wojennej zawierusze właścicieli zgodnie z prawem ? Jako zbycie w ratowaniu życia, jako zapłata, jako sposób na zdobycie pieniędzy, ale LEGALNIE ? A ile gmin wyznaniowych czy fabryk było zadłużonych w bankach ?
  A ile zniszczyła wojna ? I ty Żydzie dziś chcesz ODSZKODOWANIA ? A przecież w 90% nie jesteś żadnych spadkobierca, ty tylko występujesz w imieniu Żydów jako całości, jak nie żyją właściciele to chcesz , żeby ta Polska TOBIE oddała co twoim nigdy nie było !

  No to jak to jest z Tobą, Żydzie ? Piszesz książki o hienach, bandytach, mordercach, ale tymi grzechami chcesz obciążyć cały kraj, każdego Polaka, byle było na twoim !
  Nie , Żydzie, na to zgody nie będzie. Jak każdy rozumny człowiek mogę współczuć wszystkim skrzywdzonym, zabitym czy obrabowanym. Ale nigdy, nigdy Żydzie – nigdy nie usłyszysz mojej zgody na kłamstwo , którym próbujesz zatruć mnie i innych Polaków.

  Uważaj Żydzie, uważaj Panie Gross i spółka, uważaj Panie Michnik – sprawiedliwość jest ślepa, a naciąganie prawdy dla własnej korzyści zawsze kończy się źle. I tylko powiedz mi Żydzie Co takiego dobrego zrobiła Ci ta Polska, która przeklinasz i obrażasz każdym kłamstwem, że jej tak nienawidzisz ?!

 12. bezpartyjny said

  @10 Marek S. Oczywiście program był zmanipulowany. Tak portal prawdziwie polski po angielsku byłby potrzebny ale kto go zrobi? A poza tym nie oczekujmy, że przekonamy i nauczymy prawdy społeczeństwa zachodnie i one staną za nami. Nie stanęły w Jałcie, gdzie nas sprzedały jak nie pomogły we wrześniu 1939. Przestańmy być naiwni. Jest olbrzymi opór samych Polaków w tym aby uwierzyli, że patriotyzm jest dobrem.
  Do tego proszę zauważyć jakie trudności przeżywają portale propolskie, chociażby regularnie portal GRYPA 666. To wymaga poświecenia mnóstwa czasu za friko a i trochę pieniędzy.

  @11 Aoy. Jest takie znane powiedzenie „Co ci dobrego uczyniłeś, że tak mnie nienawidzisz ? A do tego to nasze lenistwo (nie uczymy się historii szczególnie z dobrych źródeł) , łatwowierność, podatność na manipulacje, utrata pamięci. Przecież społeczeństwo wybrało dwukrotnie na prezydenta Stolzmana a raz Kalksteina i obym był złym prorokiem ale to sie będzie jeszcze powtarzać. To oni zapalają menory, ubierają mycki, przepraszają nieupoważnieni w naszym imieniu za niepopełnione winy i zgadzają się na wypłacenie przedsiębiorstwu holokaust nie należnych im olbrzymich odszkodowań i wiele innych.

 13. bezpartyjny said

  Miało być oczywiście „Co ci dobrego uczyniłem, że tak mnie nienawidzisz ? ” Przepraszam.

 14. 166 bojkot TVN said

  Bardzo cenny jest komentarz pod filmem na YT http://www.youtube.com/watch?v=sqMhN8seS6w

  @spirytuozka

  Korekta: Ten „Tomasz Wróblewski” to wnuk Anatola Fejgina.
  spirytuozka 41 min. temu
  @wmordejeza6

  W tym właśnie jest problem. Mamy antypolskich dziennikarzy, którzy zapraszają antypolskich paszkwilantów do publicznej TV, która opłacana jest z naszych pieniędzy! Mało kto wie co to są za dziennikarze. Np. Tomasz Wróblewski, były naczelny „Newsweek Polska” to syn okrutnego polakożercy, sowieckiego żyda Anatola Fejgina.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Polak powinien umieć rozpoznać narodowość polskojęzycznych po prostu po ich poglądach. Przecież u niektórych to się rzuca w oczy.

 16. Krzysztof M said

  Ad. 15

  Także po sposobie prezentacji tych poglądów. Oni mają tendencję do spekulatywności. Upajają się interpretacjami znaczeń słów. No i filtrują wątki dyskusji… Np. „o tym nie mówmy” (Śpiewak), „tego się nie czyta” (Kozłowski). 🙂 We wszystkim, co mówią, czuje się manipulację faktami. Jakby niezdolni byli do przyjęcia PRAWDY o świecie… Jakby się bali tej PRAWDY… Oni wiecznie mają coś do ukrycia

 17. Marek S said

  Ad. 10 Bezpartyjny

  To niezupelnie jest tak. Taki portal mozna dosc latwo zrobic gdy zbierze sie chociaz dwie osoby i podziela sie zadaniami. Lepiej wiecej. Jedna osoba musi znajdowac wartosciowe artykuly ktore mowia na ten temat. Sa osoby w USA i Kanadzie ktore podejma sie tlumaczenia.

  Najslabszy punkt calego przedsiewziecia to wlasnie brak takich artykolow po Polsku. Po prostu nasze wydzialy historyczne wydaja sie byc totalnie w unych reakach i niewiele Polakow jest dopuszczanych tam. Artykuly te powinny byc napisane „do czytania” przez publicznosc, a wiec troche w stylu amerykanskim, bez wchodzenia w zawilosci spraw, lecz ukazania ze zydzi zrobili to i to, itd.

  Zachodnie spoleczenstwa nie stana za nami, bo sa jeszcze bardziej zmanipulowane i oglupione niz Polacy. Dlatego wlasnie nalezy docierac do spoleczenstwa bezposrednio a nie przez ich rzady. Chodzi o to aby chociaz czesc uswiadomic. My nie potrzebujemy aby oni nam pomagali, ale wystarczy aby zachowali sie neutralnie. Jest sporo portali w USA ktore gotowe bylyby zamiescic takie artykuly, albo link do takich artykulow.

  Dla amerykanow, Polska moze byc ratunkiem, w tym sensie ze Polacy powinni zaczac im mowic ja naprawde bylo z zydami w Polsce i ze to jak sie zachowywali w Posce nie rozni sie od tego jak sie teraz zachowuja w USA. Amerykanie nadal mysla ze tu byly tylko pogromy i ze Polacy antysemici. I ze to prawda ze zydzi mieli zle u nas, ale w USA to przeciez dostali wszystko wiec nie rozumieja dlaczego niszcza USA. Tak mysla. To nalezaloby wyprostowac, i powiedziec im jasno ze w Polsce zydzi robili jeszcze wieksze zbrodnie.

  W Jalcie zalatwili nas sami zydzi, Churchil zyd z matki zydowki Jacobson, Roosevelt takze zyd z zydow Sefardyjskich, pozniej holenderskich o nazwisku Rosenfeld, no i Stalin, wiadomo. Zarowno Churchil jak i Roosvelt byli marionetkami zydow od samego poczatku. Zreszta oni nigdy nie mieli zamiaru nas bronic wiec trudno mowic o zdradzie. Wystawili Polske w 1939 roku, ale to byla wyrachowana gra. Przypuszczam ze w tym spisku uczestniczyl Moscicki i Beck ktory powiedzial w Rumuni ze: „teraz mnie juz nie potrzebowuja”. Nie mogl miec na mysli Sikorskiego. Jedyne logiczne wytlumaczenie jest to, ze byl masonem i tak uzgodniono ze Polska miala byc wystawiona na odstrzal.

  Tu nie chodzi o naiwnosc, ale o uswiadomienie przynajmniej czesci spoleczenstwa zachodzniego ze to mysmy byli ofirami. Jesli czlowiek jest swiadom ze nie jest tak jak to mowia to i nie wykonuje rozkazow tak gorliwie. I o to chodzi.

  Ano potrzeba troche wysilku. A co Pana mysli ze inni tylko maja sie poswiecac i maja walczyc za reszte? Kazdy powinien cos zrobic. Wolnosc kosztuje. Jak zamkna Pana w obozie to wtedy bedzie mial Pan mnostwo czasu. Ale za pozno. Pan Gajowy, ja i wielu innych z tego forum poswiecilo wiele czasu i pieniedzy na ta robote.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Istnieje sporo wartościowych witryn internetowych przedstawiających polski punkt widzenia.
  Zadaniem dla osób robiących taki obcojęzyczny portal informacyjny byłoby po prostu:
  – wybranie najciekawszych artykułów (najlepiej o charakterze przeglądowym)
  – przełożenie ich na poprawną angielszczyznę
  – umieszczenie na witrynie internetowej, np. na WordPress.com
  Warto było by zarejestrować własną domenę i powiązać ją z witryną na WordPress.

 19. — Na pomniku ku czci ofiar rzezi wolynskiej napis (z pamieci) : „Panie Boze , jesli my bysmy zapomnieli o nich , Ty Panie Boze zapomnij o nas „. Zdanie to rownie moze dotyczyc wszystkich zbrodni przeciwko naszym Rodakom o ktorych zapomnielismy , wmawiajac sobie ze to okupanta wina . Prawda jest taka ze pomoglismy zydowskiej solidarnosci w zniszczeniu panstwowosci polskiej ,w biologicznym odpolszczeniu i zazydzeniu Polski . Za to nie musi byc kara . Ale musza byc zle skutki bardzo wielu zlych zachowan , nie wazne jak je bedziemy tlumaczyc . Chociaz by z ostatnich dni , wciaz chwalenie sie tym ilu to my zydow uratowalismy , ile drzewek nam posadzili . ZALOSNE ! !!!!! — Zmienmy front . Powiedzmy publicznie i calemu Swiatu , ze gdy historia sie powtorzy , (bo niby czemu nie) to bedziemy ich , znaczy zydow , kochac tak mocno jak ci do ktorych nie maja zadnych pretensji tzn. np. Niemcy , Francuzi , Zydzi Amerykanscy i podobni. A Ty Panie Boze spraw zeby tak wlasnie bylo .

 20. Gmad said

  http://www.konserwatyzm.pl/aktualnosci.php/Wiadomosc/8096/

 21. Program7 said

  Przesyłam relacje z pikiety pod siedzibę wydawnictwa Znak w Krakowie. Padły mocne słowa.

  http://program7.pl/play.php?q=14

 22. Marek S said

  Ad. 21

  Wcale bym sie nie zdziwil gdyby czesc z pikietujacych bylo zydami. Wedlug ich zasad zydzi musza przewodzic KAZDEMU ruchowi spolecznemu.

  Byla o tym mowa tu:
  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=3820

 23. 166 bojkot TVN said

  Bydlak ma swoją mossadowską ochronę – chroni wydawnictwo „Znak”
  http://www.bibula.com/?p=35031
  http://niezalezna.pl/7929-skandal-podczas-protestu-przed-%E2%80%9Eznakiem%E2%80%9D

  Żydzi pokroju Grossa (przyjaciela Michnika) zbyt bezczelnie zaczynają panować nad polską przestrzenią publiczną. Nie wróży to nic dobrego.
  Szczególnie dla Żydów.

Sorry, the comment form is closed at this time.