Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Jak chomik stał się bocianem.…
  Emilian58 o Generał Surowikin radykalnie z…
  Emilian58 o Generał Surowikin radykalnie z…
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  Mietek o Kartagiński pokój Waszyngtonu…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  NICK o Dlaczego szkoły nie eduku…
  Mietek o Kartagiński pokój Waszyngtonu…
  NICK o Wolne tematy (83 – …
  CBA o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  NICK o Generał Surowikin radykalnie z…
  NICK o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  NICK o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Wyrok na Libię już zapadł. Teraz czekamy na kata i grabarzy.

Posted by Marucha w dniu 2011-03-19 (Sobota)

Reakcja Kadafiego była prawidłowa i godna męża stanu.
To co przedstawiają nam syjonistyczne media, te rzekomo ludobójcze ataki lotnictwa na ludność cywilna mają tyle wspólnego z prawdą co doniesienia na temat broni masowego rażenia Saddama.

Zadziwiająca jest jednomyślność „wolnego świata” w odbywającej się na naszych oczach kradzieży suwerennego kraju.

Gdy ginęli Tybetańczycy nikt nie ruszył małym palcem w bucie.

Gdy „najmoralniejsza armia świata” bestialsko mordowała przy użyciu myśliwców bombardujących i białego fosforu Palestyńczyków zamkniętych na kawałku wybrzeża wielkości Trójmiasta też była cisza. Nawet gorzej, wszyscy ci luminarze demokracji i praw człowieka prześcigali się w usprawiedliwianiu masakry.

Teraz, gdy grupa bliżej niezidentyfikowanych rebeliantów rozpoczęła niczym nie uzasadnione rozruchy i słusznie dostaje po dupie ruszył się cały „wolny” świat.
Międzynarodowy Trybunał Karny wszczął śledztwo w sprawie domniemanych „zbrodni przeciwko ludzkości” a całość przyklepała Rada Bezpieczeństwa ONZ dając nulla osta do inwazji.

W świetle ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce, których prawdziwe przyczyny nie są do dziś znane, Libia jest jedynym krajem, gdzie coś takiego nie miało prawa się wydarzyć.
Kraj posiadający ok. 4% światowych zasobów ropy, rządzony przez ekscentrycznego pułkownika dużo zyskał na ropie. Kadafi potrafił kupić sobie spokój społeczny pochodzącymi z ropy i gazu pieniędzmi.
Nie można, tak jak w przypadku Egiptu, mówić o braku pracy. Libia jest importerem siły roboczej, samych Chińczyków pracowało tam ok. 30 tys.
Nie było więc podstaw do jakiejkolwiek „rebelii”.

Reakcja Kadafiego była prawidłowa i godna męża stanu.
To co przedstawiają nam syjonistyczne media, te rzekomo ludobójcze ataki lotnictwa na ludność cywilna mają tyle wspólnego z prawdą co doniesienia na temat broni masowego rażenia Saddama.

Wyrok został więc już podpisany i należy jedynie oczekiwać jego wykonania.

Rzecz jest o tyle smutna, że na tę grabież zezwoliły także Chiny i Rosja.
Każde z nich z innego powodu.
Chiny – bo maja własne interesy naftowe w Afryce. Rosja – bo nie mówi już jednym silnym głosem jak kiedyś, prawdopodobnie ze względu na narastające różnice stanowisk między Putinem a Miedwiediewem.

Kadafi zostanie najprawdopodobniej zabity. Uczestniczył w zbyt wielu ciemnych interesach i ma zbyt dużo kwitów kompromitujących kilka państw.

W każdym razie, wojny światowej z tego nie będzie. Będziemy asystować jedynie następnej grabieży suwerennego państwa na oczach całego świata.

J. Ruszkiewicz – SpiritoLibero
http://polacy.eu.org

Komentarzy 79 do “Wyrok na Libię już zapadł. Teraz czekamy na kata i grabarzy.”

 1. Prawda said

  LIbia a Enlil

  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=3323

 2. Muammar Kaddafi zasługuje na udzielenie Mu pomocy. Każdej pomocy. Właśnie takiej, na jaką Cię stać. Pomyśl. Co możesz zrobić dla tego szlachetnego Człowieka i dla Jego wspaniałych, bohaterskich wojowników. Pomyśl. I zrób to teraz.
  http://uzdrawiamy.com.pl

  Może nie przesadzajmy z tą szlachetnością, ale nie ulega wątpliwości, że stoimy prawdopodobnie w przededniu kolejnego bandyckiego ataku USA na suwerenne państwo, które chce się po swojemu rządzić i wcale nieźle mu to wychodzi – admin

 3. Olo Kru said

  Przedziwna koincydencja.
  Jutro Purim.

 4. Olo Kru said

  Ad.1
  takie coś mi się pokazuje:

  message_die() was called multiple times. This isn’t supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

  Nie wiem co tam jest 😦

 5. tralala said

  Francuskie mysliwce wlasnie ostrzelaly sily Kadafiego: Sarkozy ma cos do wygrania? Tak mu sie wydaje. Moze tylko nie chce, zeby Kadafi pokazal swiatu „rachunki” za elekcje Sarkoziego.
  Nastepne czyste dranstwo!

 6. Prawda said

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/19/benjamin-fulford-daje-globalistom-jedyna-szanse-inaczej-zostana-zniszczeni/

 7. Marucha said

  Re 6:
  Warto tu zamieścić powyższy artykuł. Komentować go nie chce mi się.

  Benjamin Fulford daje globalistom jedyną szansę. Inaczej zostaną zniszczeni.

  Benjamin Fulford przedstawia siebie jako przedstawiciela tajemniczego Stowarzyszenia Białego Smoka, które to jest tak wszechmocne, że nie straszna mu „starożytna kabała”. Liderami tej grupy są wg. Fulforda m.in. George Bush Sr,, H. Kissinger, Rockefellerowie, książę Karol, a także … Papież. Nie wymienił natomiast mafii Rotszyldów, choć wiadomo, że większość bogactwa świata jest w ich rękach. Zatem proszę traktować poniższe wystąpienie z rezerwą.

  Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=XBNXn8XNvec

  Witam, jestem Benjamin Fulford. Jestem rzecznikiem organizacji o nazwie Stowarzyszenie Białego Smoka. Jesteśmy międzynarodową grupą finansistów, wojskowych, ludźmi agencji wywiadowczych oraz członków tajnych organizacji jak również dziennikarzy i zwykłych obywateli, którzy są zdegustowani nigdy nie kończącymi się kosztownymi wojnami, tworzonymi przez kompleks militarno – przemysłowy.

  Zużywają oni ponad 90% oszczędności całej ludzkości w celu rabunku ropy naftowej, grabieży krajów, a efektem jest działania jest chaos.

  Zdecydowaliśmy się by powstrzymać tych ludzi. Jeśli by się udało uwolnić pieniądze zrabowane przez kompleks militarno – przemysłowy i użyć ich na cele pokojowe, to w ciągu kilku miesięcy można by powstrzymać nędzę i zniszczenie środowiska.

  Wtedy moglibyśmy wejść w fazę postępu jakiego nigdy przedtem nie było poprzez ujawnienie wszystkich dostępnych technologii, które są przez nich ukrywane dla ich prywatnych celów i dla ich tajnych grup.

  Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera.

  W tej chwili powoli odcinamy dostęp do pieniędzy dla militarnej części rządu Stanów Zjednoczonych. Oświadczyliśmy im, że nie będą mogli więcej pożyczać dla swoich zabójczych celów. Daliśmy im do zrozumienia, że muszą przekształcić kompleks militarno – finansowy z „miecza w pług”. Ostatecznie udostępnimy im pieniądze by być pewnym, że nikt nie pozostanie bez pracy. To samo planujemy w przypadku przemysłu petrochemicznego – pozwolimy wygasić go w taki sposób by nikt na tym nie stracił.

  Jeśli uwolnimy dostęp do darmowej energii, Kanada stanie się rajem tropikalnym, będziemy mogli dziesięciokrotnie zwiększyć zarybienie oceanów, inne planety będą mogły być możliwe do zamieszkania przez człowieka.

  Chcemy po prostu uwolnić siebie jako gatunek spod kontroli tej antycznej kabały. Jest to grupa ludzi, która używa morderstw, łapownictwa, wojen i ośmieszania jako sposobów na kontrolę społeczeństwa. Z uwagi na to, że kończą im się pieniądze, stali się bardzo niebezpieczni.

  W związku z ich nadciągającym bankructwem, grozili atakiem na Japonię za pomocą broni tektonicznej. Oświadczyli, że jeśli nie damy im pieniędzy to zatopią Japonię w oceanie. Flota amerykańskich okrętów została wysłana w pobliże północno-wschodniego wybrzeża Japonii, gdzie na dnie oceanu podłożono bomby nuklearne i je zdetonowano w celu wytworzenia tsunami i zniszczeń. Aby ukryć promieniowanie pochodzące z tych bomb, dodatkowo spowodowano sabotaże w różnych japońskich elektrowniach atomowych. To nie było naturalne tsunami, jeśli bowiem by tak było to fala osiągnęłaby Hawaje i inne wyspy. Nie, tam był określony pojedynczy cel, a coś takiego nie może się wydarzyć w naturze.

  Liderami tej grupy są członkowie różnych znanych organizacji, jak Bilderberg, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) i różnych grup rycerskich. Czołowymi postaciami są tu George Bush Sr., Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, Papież, książę Karol i wielu innych. Wiemy gdzie się znajdują i kim są.

  Mamy obecnie poparcie wielkiej grupy agencji wywiadowczych, w to wchodzą agencje tajnych stowarzyszeń wliczając w to (niezrozumiałe) … Yakuza, członków CIA, NSA, Pentagonu, mamy ludzi z MI6, British Security, kooperujemy z ludźmi z KGB i FSB, japońskim establiszmentem militarnym. Nasza siła w świecie rośnie i nie pozwolimy tym kryminalistom zachowywać się jakby byli bezkarni.

  Jeśli się zdobywa taki kraj jak Irak i morduje ponad milion ludzi, to jest się kryminalistą i zgodnie z literą prawa powinno się być skazanym. Nie uda się już wam więcej w ten sposób postępować.

  Dostali oni od nas ostateczny termin i wiedzą, że nie żartujemy. Znajdziemy ich i aresztujemy, gdziekolwiek by się nie ukryli na tej planecie. Ich jedyną szansą jest zgoda, wzorem południowoafrykańskim, na stanięcie przed, Komitetem Prawdy i Pojednania. Jeśli zgodzą się na to i przestaną nękać i torturować nas gatunek i naszą planetę, wtedy im jeszcze wybaczymy. Jest to jednorazowa oferta.

  Chcemy pokoju, zakończenia głodu i niszczenia środowiska naturalnego i chcemy odzyskać możliwość postępu, która została nam zabrana – chcemy mieć przyszłość, która nam się należy. Dziękuję.

 8. chemtrail said

  „Wzorem południowoafrykańskim” – to zastanawiające

  Przebitka, przebitki, podwójnej przebitki
  Może aresztują i osądza swoje własne klony 😉

  Polecam trylogię „Illuminatus” Roberta Wilsona

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 9. chemtrail said

  To apropo’s wpisu nr 7

 10. Baron Srull Radziwiłł said

  To co stoi wyłuszczone we wpisu numer 7 to wszystko prawda.
  My już idziemy się bać bo co to będzie z nami?

 11. chemtrail said

  Re 7

  „Z uwagi na to że kończą im się pieniądze” – to też niezłe – zabrakło papieru w usraelu ?

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 12. desperado said

  Wiara w sprawiedliwość dzisiejszego świata jest dziecięcą naiwnością.Tak jak wiara wyborców PO w cudotwórcę Tuska.Kto rządzi wiadomo,czy jest możliwa zmiana tego systemu,myślę,że tak,jednakowoż koszty wydają mi się przerażające jak widzę na co stać „ich”.

 13. chemtrail said

  Od 7

  Po polsku:

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 14. ziarnko prawdy said

  A tu cale zlo swiata-Rockefeller Dawid.
  http://video.google.com/videoplay?docid=-3704527408635856046#

 15. Marek S said

  Re. 13

  Bull shit

 16. ziarnko prawdy said

  Re:7 Marucha
  Niech Pan nie pakuje sie w ten temat.
  Niech Pan zajrzy do MonitorPolski.pl

 17. Marucha said

  Re 16:
  Nie bardzo rozumiem.

 18. Beta said

  Dziś jest żydowskie świeto Purim. Mamy atak na Libię. Dokładnie w tej samej dacie, tj. w nocy z 19/20 marca 2003 r. rozpoczęła się tzw. II wojna w zatoce – został zaatakowany IRAK.
  Czyż nie jest to zaskakująca KOINCYDENCJA czasowa?
  Czy ktoś ma wątpliwości kto za tym stoi?

  pozdrawiam
  PS. Dokładnie taki kometarz zotastł przez mnie zamieszczony na TVN24. Pojawił się, jednak po kilku minutach został usunięty. Ciekawe?

 19. ziarnko prawdy said

  Blokada w Japonskiej telewizji.
  Pierwszy post pani-EWA POLSKA
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/02/18/blokada-w-japonskiej-telewizji/

 20. maasteer69 said

  Purim??
  To wygląda na to ze ten państwowy terroryzm ma charakter rytualno-religijny

  ps ostatnio oglądałem w „naszej” TVP
  jak rabini wypowiadają sie na temat restytucji mienia żydowskiego na naszych terenech – podało słowo że własność jest świętością!! niech to powiedzą Palestyńczykom na okupowanych terenach i niech pokażą światu jak wyburzają palestyńskie osiedla i mordują cywilów

 21. chemtrail said

  re 15

  Ten facet podobno jako jedyny zrobił wywiad z Rockefellerem.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 22. chemtrail said

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 23. Jurek said

  Beta :
  dołożę jeszcze

  11 września newjork
  11 marca madryt
  11 lipca 2006 Bombaj
  11 marca

 24. revers said

  Tomahawki polecialy na Libie
  http://www.activistpost.com/2011/03/at-least-110-tomahawk-missiles-fired-at.html
  sa ofiry smiertelne wsrod ludnosci cywilnej, tak ze argument uzycia sily w obronie cywili to kolejna humanitarna hucpa.

  http://www.heraldsun.com.au/news/breaking-news/civilian-casualties-in-western-strikes-on-libya-state-media/story-e6frf7jx-1226024811555

 25. Tomek Kolejarz said

  Ad 18

  Ja mam spore wątpliwości. Zawsze gdy chodziło o interesy Izraela ten kraj atakował samodzielnie lub zapewniał sobie interwencję USA. Dziś wiemy, że Jankesi wcale się nie kwapią do poważnego udziału w awanturze (na razie wiadomo, że wysłali trzy okręty, a to przecież kropla ich możliwości i potrzeb do podboju Libii). Myślę, że może dojść do niespodziewanej sytuacji, gdy interweniujące siły francuskie i brytyjskie poniosą spore straty i ostatecznie przegrają. Bez poważnego wsparcia USA raczej nie wygrają. Nawet reżimowe merdia w Polsce podają, że coraz więcej ludzi staje po stronie Kadaffiego. Kadafi to nie jest żaden głupi Saddam, bo i nie Jankesi dali mu władzę. Wszystko wskazuje, że chłopina dobrze się przygotował na takie niemiłe niespodzianki. Saddam przepuszczał kasę na różne kosztowne zbytki i wojenki w interesie USA. Kadafi zbytki też lubi, ale sporo zainwestował w porządną zdaje się armię. Europa nie stanowi znaczącej siły militarnej. Myślę, że nawet połaczone armie wszystkich państw UE nie dałyby rady Rosji, Chinom a już USA to w ogóle. Jak poniosą porażkę to będzie dopiero śmiech, czego bardzo sobie życzę.

 26. maasteer69 said

  Ad 25
  „Myślę, że nawet połączone armie wszystkich państw UE nie dałyby rady Rosji, Chinom a już USA to w ogóle.” Moim zdaniem to Chiny są (albo niebawem będą) najsilniejszym z tej trójki , UsA to pejsaci załatwia od środka, a ruscy to juz od dawna kolos na glinianych nogach – sami siebie nie obronią przed chińska ekspansja na syberię. Słabość ruskich widac po tym ze nie pomogli Serbii, nie sprzedali S-300 Iranowi i brakiem veta w spr Libii itd itp

  „Jak poniosą porażkę to będzie dopiero śmiech, czego bardzo sobie życzę.” Ja tez im tego z całego serca życzę

 27. wet3 said

  @ 7 To, co mowi Fulford nie trzyma sie ani kupy, ani d..y. Takim zbrodniarzom nie przyglada sie przez lata jak bezkarnie popelniaja swoje bezecenstwa podczas gdy ludzkosc cierpi. Nie stawia sie im zadnych warunkow tylko sie ich bezwzglednie eliminuje, oczywiscie pod warunkiem, ze ma sie ku temu odpowiednia sile.

 28. guła said

  Niemniej, ale tak powinien Świat zareagować.

 29. Marek S said

  Re 21

  Podobno ten facet jest zydem, przynajmniej w polowie. To co on gada przypomina mowe mowe Filipa z „Philip Dru: Administrator” napisana przez Edwarda M. House, ktory byl czescia elity rzadzaca USA zakulisowo. Wspomniana nowela jest w istocie planem podboju USA i swiata, i mowa Fulforda zawiera wszystkie elementy mowy Philipa i jest w tym samym stylu.

  Pod pozorem ratowania swiata zydzi chca ten swiat zdominowac i podbic i jak widac wyznaczono to zadanie Fulfordowi. Gad jest w stanie odgryzc sobie ogon aby sie uratowac, tak i tu jest dokladnie to samo.

  „Czołowymi postaciami są tu George Bush Sr., Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, Papież, książę Karol i wielu innych.”

  Facet pieprzy. George Bush Sr., ma zbyt maly intelekt aby byc czolowa postacia. Wlacza w to papieza, co jest skierowaniem reakcji ludu w zlym kierunku. Poza tym…
  „…wielkiej grupy agencji wywiadowczych, w to wchodzą agencje tajnych stowarzyszeń wliczając w to (niezrozumiałe) … Yakuza, członków CIA, NSA, Pentagonu, mamy ludzi z MI6, British Security, kooperujemy z ludźmi z KGB i FSB, japońskim establiszmentem militarnym”

  To sa te wlasciwe sily i narzedzia rzeczywistych przywodcow swiata na czele ktorych stoi Sanhendryn i Rotszyldowie.

  Facet oskarza przybudowki aby ratowac glowe. Jesli on jest czescia tego co opisal tzn ze rzeczywistym wrogiem, miedzy innymi, jest on.

  P.S. To ze przeprowadzil wywiad z Rockefellerem swiadczy o …?

 30. Krzysztof M said

  Ad. 19

  Link nie działa.

  Może chodzi o to?:

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/18/sytuacja-w-japonii-18-marca-2011-r/#more-4009

 31. Beta said

  Operację nazwano „Świt Odysei”.
  dziwne to, niezrozumiałe (?) …

  Ale gdy przeczytamy z Wiki: „Odyseja zaczyna się 10 lat po zakończeniu 10 letniej wojny trojańskiej. Odyseusz ciągle nie wrócił do domu z wojny”

  jest trochę jaśniej? 🙂
  wojna trwala i trwa
  to kolejne etapy tej układanki?

 32. revers said

  moze z filmu Kubicka, Odyseja kosmiczna, ale faktem jest ze niedlugo bedzie mozna obchodzic 10 lecie hucpy 911.

 33. dtzkyyy said

  Przelozylem na rosyjska: http://dtzkyyy.livejournal.com/94475.html

 34. revers said

  Kubricka

 35. ziarnko prawdy said

  Panie Marucha!
  Panu sie naleza dzieki,za tyle dobra,co pan robi dla nas.

 36. ziarnko prawdy said

  Re:30
  Nie chodzi o ten artykul.
  Nie wiem czemu link jest prawidlowy,ale nie wchodzi.
  Prosze wejsc na blog monitorpolski.pl i wyszukac ten artykul,a pierwszy post pod nim jest
  pani EWA POLSKA
  Chodzi o artykul”blokada w japonskiej telewizji”

 37. Prawda said

  EURO – AMERYKAŃSKA AGRESJA NA LIBIĘ

  połączone siły amerykańsko – europejskie dokonują desantu na wybrzeża libijskie , w odpowiedzi i odruchu rozpaczy , Kadafi otwiera wszystkie arsenały zbrojąc każdego obywatela.
  nawołuje cały naród do stawienia opory agresorom.
  połączone siły euro- amerykańskie trafiają na zaciekły opór, Libijczycy przejmują inicjatywę spychają , euro-amerykanów do morza .
  poniesiona klęska sił połączonych , determinuje euro-amerykańskich agresorów do podjęcia akcji militarnej na nie spotykaną skalę , decydują się na wejście na terytorium Libii przez ościenne kraje , Tunezja , Algieria , Egipt,
  Siły interwencyjne po wylądowaniu w krajach ościennych , pomimo zapewnień o współpracy ze strony rządów , egipskiego, algierskiego , tnezyjskiego , zaczynają być atakowane przez obywateli tych krajów ,
  amerykańskie i europejskie wojska , odpowiadają brutalną siła , masakrując cywilną ludność , co doprowadza świat arabski do wrzenia , konsekwencją jest jawne powstanie przeciw interwentom , co przeradza się w otwarty konflikt .
  Pogłoski o nadchodzących siłach militarnych euro- amerykańskich , a przede wszystkim nagłośnione ich zbrodnie na cywilach , powodują panikę obywateli libijskich , siły policyjno – wojskowe staja definitywnie po stronie pułkownika Kadafiego , cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje , decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
  co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
  NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
  Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
  ===============================================================
  W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
  w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
  ===============================================
  Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
  ================================================================
  zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
  SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie

  muzułmanie deklarują jako świętą ,
  Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
  ====================================================================
  AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
  ====================================================================
  NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .

  ==================================================================
  KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

  ŹRÓDŁO aizim

 38. Prawda said

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/03/20/euro-amerykanska-agresja-na-libie-18-03-2011-ewetualny-scenariusz-przypomnienie-wpisu-z-06-02-2011/

 39. Kapsel said

  Gratuluję szybkiej reakcji państw członkowskich UE i wspieram wysiłki podejmowane przez wysoką przedstawiciel baronessę Ashton w zakresie uruchomienia dalszej pomocy humanitarnej dla ludności libijskiej.

  Zrobiliśmy pierwszy ważny krok. Libijczycy, walczący o wolność i podstawowe prawa, muszą wiedzieć, że Europa w pełni ich walkę popiera.”
  przewodniczący Parlamentu Europejskiego
  Jerzy Buzek

  a teraz ten łobuz_ek siedzi przy stole i zażera uszy Mamana
  http://cukierniczekreacje.blox.pl/2009/08/Uszy-Hamana.html

  i suto zakrapia..
  Obowiązkiem religijnym jest w ten dzień pić alkohol aż do momentu, w którym nie można będzie rozróżnić wznoszonych okrzyków: „Niech będzie błogosławiony Mordechaj” i „Niech będzie przeklęty Haman”
  …. Obyczaj nakazuje spełniać w święto dobre uczynki, posyłać prezenty ubogim osobom….

  No i posłali jedenaście rakiet..jedenaście.

 40. Prawda said

  http://politicalvelcraft.org/2011/03/16/obama-rothschild-blue-beam-soros-bloomberg-rockefeller-maurice-strong-queen-of-england-should-offer-help-to-japanese/

 41. ziarnko prawdy said

  Juz mamy nowy artykul!
  Rzad Swiatowy przystepuje do masakry Libi!
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/19/rzad-swiatowy-przystepuje-do-masakry-libii//

 42. wi42 said

  A oto i pierwsze sukcesy:

  http://www.lenta.ru/news/2011/03/20/tripolinow/

 43. Centuria said

  Jakoś dziwnie cicho siedzą Niemcy…Za to Francuzi, którzy ani jednej wojny w dziejach nie wygrali, aż sie rwią.

 44. wi42 said

  Rozwazania o Kadafi:

  http://tv.izvestia.ru/analizator/article3768

 45. revers said

  ta, 48 zabitych cywili

  http://www.heraldsun.com.au/news/world/plane-shot-down-in-libya/story-e6frf7lf-1226024615951

 46. Franek said

  Gdzie był „wolny świat” jak masakrowano Węgrów w 1956 r. Czechosłowację w 1968, gdy w Polsce rezim Jaruzelskiego wydał wojne narodowi ????

 47. Aoy said

  Znalazłem to w komentarzach na onecie:

  Libia widziana oczami długoletniego obserwatora
  Prawdziwa Libia wygląda inaczej jak wam usiłują to przedstawić
  Wielu z was jest przykładem na to, że obecne pokolenia nie znają historii, a przewroty dziś robi się mediami, a ręce są jedynie dodatkiem. Kadafi Libię uczynił bogatym krajem, mega bogatym. Wielu z was zabiera tu głos w sprawie nie mając pojęcia o Libii , nie mając pojęcia o co naprawdę toczy się gra w Libii.
  Kaddafi w 1970 roku zlikwidował w swoim kraju amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe, wydalił włoskie i żydowskie organizacje narodowe, a w 1973 dokonał nacjonalizacji przemysłu naftowego należącego do zachodnich inwestorów. Kaddafi prowadził bardzo aktywną politykę zagraniczną, wymierzoną przeciwko wpływom Stanów Zjednoczonych i Izraela oraz wspieraniem Organizacji Wyzwolenia Palestyny, przez co był oskarżany o wspieranie islamskiego terroryzmu. Wielokrotnie zabiegał o utworzenie ścisłej federacji państw północno-afrykańskich i bliskowschodnich. Proponował zawarcie unii m.in. Sudanowi, Egiptowi, Syrii oraz Malcie. W wyniku pogarszających się stosunków z Egiptem nawiązał współpracę z ZSRR, ale w zimnej wojnie pozostawał neutralny, wiążąc się z Ruchem Państw Niezaangażowanych. Od połowy lat 90. Kaddafi prowadził bardziej umiarkowaną politykę. Gdyby Kadafi na początku nie obalił starego, nieudolnego króla Libia do dziś utrzymywałaby się ze sprzedaży złomu, jako miło to miejsce przed 42 laty. Wówczas Koczownicze plemiona zbierały to co zostawiła armia Roomla i Montgomerego podczas II wojny światowej. To był istotny element PKB Libii jeszcze w latach 60. Wiecie jak wyglądra standard życia w Libii dziś. Otóż najniższe wynagrodzenie w tym kraju to 600 dolarów, powtarzam najniższe!!!! Libijczycy nie płaca za prąd, szkoły są bezpłątne , służba zdrowia zatrudniająca min Polaków , Włochów, Brytyjczyków tez jest bezpłatna. Litr paliwa kosztuje 40 groszy polskich. Ceny są porównywalne do cen w Polsce, może nieco niższe. Mógłby tak pisać bez końca ale powiem wam jedno: wielu z was uważa sie za europejczyków , podczas gdy standard życia Libijczyków jest na europejskim poziomie , moze nawet nieco wyższym, Polacy zaś żyją…. jak … Gdy do władzy w Libii dorwą się Ci , którzy dziś rękami 16 do 25 letnich prymitywnych chłopaków robią ten przewrót w Libii to w niedługim czasie i oni Libijczycy będą musieli , jak my Polacy jeździć za chlebem na zmywaki w Europie!!!! Przeciętny Polak, nie mieszkaniec aglomeracji szczęśliwy jest jak nabędzie sobie starego Opla. Libijczycy już w latach 70 i 80 zostawiali nowe auta na peryferiach Trypolisu, bo nie wiedział ,że należy zmieniać olej i zajeżdżali auta na amen. Nie martwili się jednak kupowali kolejne nowe aby wozić Volvo czy Nissanem czy Datsunem swoje kozy. To nader częsty widok wówczas w Libii. Polak wówczas , za Gierka marzył o małym Fiacie. Jedno jest oczywiste Kadafi nigdy nie będzie maił za sojuszników Europy Zachodniej ani Ameryki wszak to właśnie dzięki temu że ich wyrzucił ze swojego kraju ten kraj jest dziś tak bogaty. Tego faktu oni mu jednak nigdy nie zapomną , tej nacjonalizacji i utraty złóż ropy , jak stał się z dnia na dzień własnością Libijczyków. Dziś to właśnie rękami nieświadomych ludzi Ameryka I Izrael usiłują dostać się do najbardziej energetycznych złóż ropy w Afryce i przygotować się do ostatecznego starcia o wpływy na bliskim wschodzie z Iranem.

 48. wet3 said

  Czekam na ujawienie tajemnic czy tez „hakow” na Zachod jakie Kadafi posiada. To moze byc bardzo ciekawe. Tylko zeby zdazyl te tajemnice obwiescic swiatu zanim go dorwa!

 49. chemtrail said

  Re 29

  …o tym że mu tak polecono zrobić.

  Jak już napisałem poprzednio:

  – porównanie do połudnoiwoafrykańskich „rozwiązań sądowych” – śmiechu warte
  – kasa się im kończy – jeszcze śmieszniejsze

  Ale świadczy to wszystko o dużej intensyfikacji zamętu i działań z ich strony.
  i nowej strategii rozgrywania „dobry i zły un”

  Dobre une złapią i osądzą złych unych.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj
  I

 50. 166 bojkot TVN said

  To niesamowite co żydostwo potrafi napisać (nagroda Nobla pewna):
  http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/news/sily-kadafiego-zabily-85-osob,1612406 :

  Siły Kadafiego zabiły 85 osób
  1 godz. 41 minut temu
  Co najmniej 85 osób zginęło w walkach w piątek wieczorem i sobotę podczas ofensywy sił lojalnych wobec Kadafiego na miasto Bengazi, bastion libijskich powstańców – poinformowały źródła szpitalne i dziennikarze. (…)

  Amerykańskie i brytyjskie okręty wystrzeliły w sobotę 112 pocisków Tomahawk do ponad 20 celów na libijskim wybrzeżu, m.in. do stanowisk obrony przeciwlotniczej sił Kadafiego w okolicach Trypolisu i Misraty. Stanowiły one zagrożenie dla pilotów koalicji, patrolujących libijską przestrzeń powietrzną i dla narodu libijskiego.

  Czy ktoś może mi wyjaśnić jak siły Kadafiego zabiły 85 osób, skoro to obce wojska 5 państw napadły na Libię i wystrzeliły 112 pocisków samosterujących? To te pociski zostały wystrzelone na wiwat? Czy po to żeby zabić Libijskich obrońców?
  Może warto durniom z Interii uświadomić, że każdy widzi, że nastąpił bezprawny atak na Libię i rozpoczyna się nierówna rzeź Libijczyków, jawna złowieszcza agresja na libijskie złoża ropy i gazu.

 51. Shakespear said

  Ad. 7
  Cos z tym Panem nie jest tak (Benjamin Fulford). Wydaje mi sie zbyt wygodne ze on sobie tak latwo o tym dyskutuje i jeszcze na tej ziemi wolno chodzi.

  Ad.

  Wielu z was zabiera tu głos w sprawie nie mając pojęcia o Libii , nie mając pojęcia o co naprawdę toczy się gra w Libii.

  Zgoda, ale mysle ze wiekszosc wie ze nie idzie o Wolnosc Narodu Libijskiego.

  To jest staly schemat

  „Nie jest to coś, czego Stany Zjednoczone albo nasi partnerzy sobie życzyli” – oświadczył Obama,

  ktory elity znaja i na nim opieraja swoje akcje. Na Fakcie ze ludzie ogolnie nie umieja polaczyc wydarzenia bo ich nie pamietaja lub nie sa wstanie je logicznie polaczyc mimo ze informacja jest dostempna. Zbyt latwo daja sie zlapac na schematach jak „Walka z Teroryzmem”, „Demokracja jest najwarzniejsza” itd.

 52. xyz said

  Ataku na Iran to raczej nie będzie
  http://foxmulder.blox.pl/2011/03/Zydowscy-antysemici.html

 53. Katon Najmłodszy said

  Za komuny akcje tego rodzaju nazywano „bratnią pomocą”, dzisiaj świat demokratyczny przemianował je na „misje pokojowe”. Lingwistyka to potęga /faja/

 54. Chutor said

  Swiezy wiatr z Afryki

  Libia rozdala bron dla ponad miliona swych mieszkancow. Cale pokolenie Libijczykow wyroslo w wygodnych warunkach. Mimo to nie zbabieli. Pokazuja swiatu jak mezczyzna powinien sie zachowac. Odwaga jest zarazliwa, zwlaszcza gdy okazuje ja ten ktory praktycznie nie ma szans na wygranie. Ale tak mysla na ogol tylko ci ktorzy poza „praktycznosc” nigdy sie nie wychylili. Nalezy pamietac, ze Opatrznosc tez ma cos do powiedzenia.
  Agresorzy moga te batalie wygrac ale prawdopodobienstwo jest wieksze, ze ja przegraja a libijska rope wyniosa na wlasnej skorze opruszonej pierzem.
  Zachod, cokolwiek to oznacza, jest bankrutem, w tym co jest najistotniejsze, bankrutem moralnym i pozbawionym odwagi. Solzenicyn kilkadziesiat lat temu, mieszkajac w Stanach Zjednoczonych, w swej mowie na Uniwersytecie Harwardzkim powiedzial – „Zachod stracil odwage.”
  Ten konflikt nie zamyka sie tylko do granic Libii.
  Przykladowo, Chinczycy stracili wiele bedac zmuszeni do opuszczenia Libii. Biegli w handlu beda mogli wyrownac rachunek krzywd. Afryka Poludniowa przyznala miejszosci chinskiej status uprzewilejowany jako rekompensata za uprzednie dyskryminacje. Oni to obejmuja funkcje kierownicze na poludniu Afryki. Tam zbiegaja sie rowniez interesy Zachodu. Na te interesy Chinczycy nie beda patrzeli zbyt laskawie.
  Wszyscy zachodni uczestnicy tej libijskiej eskapady finansowo sa w opalach. I w takich to okolicznosciach czy stac ich na dodatkowe koszty?
  Libia oznacza Afryke a Afryka ma juz dosyc zamorskich wielkorzadcow.

  Wiatry z Afryki sa pomyslne.

 55. wi42 said

  @Kanton 53

  Bylo tez przed komuna – ostatecznie skolonizowano wiekszosc swiata.
  Zabijano lub podbijano duzo wiecej niz komuna niosac „cywilizacje”.
  Wiec nie jest to wynalazek komuny.
  Ale nigdy obluda nie byla tak potezna i wszechobecna jak obecnie.
  Orwell nie mowi o komunie czy nie komunie – jak widac jego wizja najbardziej pasuje do nowych czasow.

 56. Marucha said

  Re 51:
  Ten cały Fulford to albo maksymalny mitoman i oszołom, albo – co jest dużo prawdopodobniejsze – gra w jednej drużynie z reptilianami.
  Podobnych bredni dawno nie czytałem i zdumiewa mnie, że ktoś może je brać choćby trochę na poważnie.

 57. maasteer69 said

  Re 56
  Wygląda na to ze prawie na serio bieże go monitorpolski
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/19/benjamin-fulford-daje-globalistom-jedyna-szanse-inaczej-zostana-zniszczeni/

 58. chemtrail said

  Re 56
  Gdyby byl maksymalnym oszolomem nie pozwoliliby mu zrobic wywiadu z Davidem Rockefellerem

  To czesc rozgrywki w duchu Trylogi Robreta Wilsona Illuminatus – gdzie juz kompletnie nie wiadomo co jest grane i kto jest kto.

  Koncepcja „dobrych i złych” unych jest bardzo życiowa- na poziomie amerykańskiego odbiorcy.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 59. tralala said

  A wiec o to chodzi?
  Kadafi nie chcial sprzedawac ropy jedynie za dolary!
  Cos mi to przypomina amerykanski atak na Wenezuele; kilka lat temu Amerykanie zrobili Chavez’owi rewolucje, ale przegrali (narazie).
  (po francusku):http://www.dailymotion.com/video/xhpn3c_kadhafi-a-refuse-de-vendre-son-petrol-uniquement-en_news#from=embediframe

  A jak siegnac jeszcze dalej – w latach 60tych de Gaulle zarzadal od USA pokrycia dolarow w zlocie, no i tez musial zwijac manele.

 60. chemtrail said

  Konsekwencje ruchawki ogarniającej jak się zdaje za chwilę także Syrię – mogą być poważne jeśli pierwsze skrzypce grać będą jewropejskie a nie usraelskie przydupasy to znacznie łatwiej konflikt rozprzestrzenić na Europę – której klasę średnią i tak trzeba zmieść przed ostatecznym rozwiazaniem,

  Skonfliktowanie „świata Islamu” z „Krzyżowcami” – co się może łatwo przyjąć – to przesuniecie problemu do zniewieściałej Europy.

  Libia i Syria to duze kraje

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 61. Re: artykul:

  Obawiam sie, ze zydzi od dawna wydali wyrok…., ale na caly swiat, a Libia jest tylko „ziarnkiem w zydowskich slepiach”…
  ================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Bynajmniej tragedia Japoniczykow nie jest zadnym przypadkiem i nigdy nie byla…

 62. revers said

  czy nie z hucpa?

 63. Bloew said

  Tuzy z pod szyldu Novosu Ordo Seclorum wychodzą na pierwszy plan, kreując polityką światową pod dyktando globalistycznej idei. Ofiarami znów będą cywile oraz ustrój administracyjny od obywatela, dla obywateli. Jedyną nadzieją dla obecnej sytuacji geopolitycznej, jest pewien fakt wyjałowiony z historii który konsekwentnie powraca z mocą sprawczą … Każda cywilizacja ma swój Koniec …

 64. wi42 said

  @63

  Prawda, ale…dobrze byloby ten Koniec dostrzec…

 65. Sołtys said

  Wczoraj zerknąłem na naszych asów polityki (Cymański,Kalisz,Nisiołowski,Kłopotek,Migalski)Wypowiadali się w sprawie Libi i co ciekawe tylko Kłopotek miał czelność poddważyć słuszność ataku na Libię.Natomiast nisioł to dostał skrzydeł nazywając Kadafiego „Błaznem krwawym tyranem….itp.Jednym słowem barwna wypowiedź idioty.

 66. Shakespear said

  Atak na Libie przypomina atak na Westerplate przez Niemcow. Ratowali biednych niemcow.

 67. Kapsel said

  Re 37

  ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE

  Papież Jan Paweł II,kardynał Karol Wojtyła ,Polak …przeczuwając rozwój wypadków na świecie i mając świadomość co nasz może czekać…. w odpowiednim czasie i miejscu uratował Plaków jednym pocałunkiem…co widoczne jest tylko na jednym zdjęciu ..ale to wystarczyło…

 68. Obywatel RP said

  Ten BANDYCKO-NAZISTOWSKI NAPAD zmówinych MSONÓW na Libię jako suwerenne państwo i jest NASTĘPNYM przykładem na pełne ROZWYDŻENIE oraz wprowadzenie na trawałe NAZISTOWSKICH MASOŃSKICH metod przez ludobujców masonów USA na załatwianie w ten sposób swoich RABUNKOWYCH interesów IMPERIALNYCH na 100% wzór najwiekszych ludobujców jak Adolfa Hitlera czy Józefa Stalina.

  Zaś wykorzystanie do tego „mandatu wspólnoty narodów” jaką jest ta organizacja ONZ, która zamieniła się PROSTYTUTKĘ POLITYCZNA przez USA oraz tych co mają bomby nuklearne w arsenale swojego zabijania.

  Ta obecna ONZ fałszywie mieniącą się “pokojową” jest od 25 lat adwokaturą wszelkiego BARBAŻYNSTWA silniejszych państw rządzonych przez zakamuflowane bandyckie żydo-masońkie loże, których członkowie zwłaszcza w USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoszech pod płaszczykiem „partii politycznych” faktycznie rządzą w tych krajach, którzy to masoni z tego ONZ-u zrobili zwykłą prostytutkę polityczną utrzymują FINANSOWO, aby za pomocą tam skrzyknietych MASONÓW ZŁODZEJI-BANDYTÓW za pomocą tego szyldu ONZ wspierć swoje ROZBOJE RABUNKOWE za pomocą innej MASOŃSKIEJ bandyckiej organizacji o nawie NATO, która jest tez faktycznie organizacją BANDYCKO-ZŁODZEJSKĄ, która brutalnie NAPADA na mniejsze państwa niszcząc celowo struktury mniejszych panstw, aby potem te małe państwa najnormalniej brutalnie OBRABOWAĆ ze wzszyskiego co się da, po zamordowaniu struktury tego państwa tak jak to było dokładnie Jugosławią, potem Afganistanem, następnie Irakiem, a teraz następny bandycki NAPAD tych MASONÓW morderców na Libye.

  Zakłamanie, brutalny fałsz i hipokryzja jest tu nader OCZYWISTA, gdyż masońska prostytutka polityczna ONZ na przykład w przypadku Palestyny nie przedsięwzięła (choćby w minimalnym stopniu) żadnych rzeczywistych działań, aby przeszkodzić w OCZYWISTEJ eksterminacji-zabijaniu TYSIECY Palestynczyków, którym Izrael ZRABOWAŁ bezprawnie ziemę.

  Pomimo tego że skarjnie awanturniczy Izrael pod dykatandi takich ideologów polityczno-militarnych jak super-ekstremista Martin van Creveld systematycznie „doradza” bandytom z Tel Avivu aby wymordować wszystkich Palestyńczyków pod jakimś pozorem, więc nazistwowski rząd Izraela używa sił militarnych do pacyfikowania oraz normalnej biologicznej EXTERMINACJI tej społeczności, co NIKOMU w tej zafałszowanej organizacji ONZ, czy w tym żydo-masońskim NAZISTOWSKIM Waszynktonie czy Paryżu lub Londynie jakoś nie przeszkadza, więć uprzywilijowani żydzi MORDUJĄ tam ludność palestyńską, aby po zabiciu żydfzi mogli przywłaszczać sobie ich dobra. Jest to LUDOBUJSTWO w czystej postaci, która trwa już wiele lat !

  Światowe mass media będące w rękach światowej finansowo gospodarczej masonskiej oligarchii oraz żydo-masonerii bezczelnie sie tak rozwydżyły i KŁAMIĄ oraz inspirują do napaści RABUNKOWYCH na mniejsze państwa na całym śiecie oraz w brutalnie OKŁAMUJĄ świat, fałszywie usprawiedliwiając bezczelnie w barbażyński sposób, uważąjąć ludzi na świecie za kompletnych głupków.

  Na kogo NASTĘPNEGO napdaną rozwydżeni skrzyknieci MASONI pod szyldem prostytutki ONZ na życzenie żydo-masonów z bandyckiego USA rzadzonego przez żydów ???

  NAPADNĄ na kogo: następnie na Polskę, Quatar czy na KOGO słabszego, aby jakieś państwo zniszczyć struktuarlnie i OBRABOWAĆ ???

  Jeżeli teraz przecietni ludzie nie POTĘPIA kolejnego BANDYCKIEGO MASONIZMU z pod szyldu prostytutki-złodzeja ONZ finasowanej przez masonerie USA, Farncji i Wieliej Brytanii i nie zdobedą się na zmasowany SPRZECIW wobec wymienionych BANDYCKICH działań w Libyi to przyszłość i wolność tych wszyskich mniejszych panstwowości stanie się tym MASONSKIM METRIXEM w rekach takich zmówionych BANDYTÓW z pod szyldu masońskiego NATO, którzy są na usługach LOŻ MASOŃSKICH, które faktycznie teraz rzadzą za pomocą tej ZAFAŁSZOWANEJ fasadowej „masono-demokracji” jaka jest w zbankrutowanych USA, zdemoralizowanej Francji czy tej skorumpownej chciwej złodzejskiej Anglii lub masonsko-mafijnych Włoch.

  Arabów jest około 1 milarda i z całą PEWNOŚCIĄ oni w jakiś sposób bedą się BRANIĆ jako PARTYZANTKA i ODGRYZĄ za ten kolejny bandytyzm.

  Takim obrotem spraw NIKT NIE powinien być zaskoczony, gdyż bardzo KRZYWDZENI libyczycy z całą pewnościa czy prędzej czy pózniej ZEMSZCZĄ sią na zydo-masonskim USA, imperialno-złodzejskiej Angli czy sodomicznej zdemoralizowanej masoństwem Francji.

  Wcale się nie należy się zdziwić, jak jednego dnia okarze się, że metro w Paryżu zostało wysadzone … itp. lub w żydo-masonskim New Yorku zawala się jakieś wierzowece a angielskie samoloty pasażerskie z niewinnymi ludzmi – pasażerami na pokładach bedą spadać na ziemie jak ulęgałki….

  Zobaczycie, że SKRZYWDZENI arabi się SKRZYKNĄ i też bedą się BRONIĆ identycznie BRUTALNIE tylko w bardziej wyszukany sposób co DOTKNIE nas niewinnych przecietnych ludzi, którzy sprzeciwiają się masńskiemu barbażyństwu zamaskowanych loż masońskich rządzacych pod szyldami różnych partii marionetek jak „republikanie” czy „demokraci” w żydo-masońskim USA !!!!

 69. ZDZISIEK said

  Demokracja wymorduje wszystkich, których uzna za swoich wrogów!

  Gdy agencje donosiły, że Kadafiemu zostało już tylko ostatnie miasto – Trypolis, gdy międzynarodowy aparat sprawiedliwości podjął działania zmierzające do oskarżenia i skazania go – wydawało się, że to koniec krwawego dyktatora, który na oczach Zachodu wymordował milion sto tysięcy własnych mieszkańców i planował użycie przeciwko nim broni atomowej.
  Zachód nie mógł dłużej patrzeć na to, że Libia pod Kadafim wspiera terroryzm zagrażający obywatelom państw Unii Elektrycznej. Gdy Kadafi przeszedł do ofensywy i miasta Libijskie spłynęły krwią dziesiątek i setek tysięcy nieuzbrojonych w zachodnią broń cywilów, Zachód nie mógł dłużej obojętnie patrzeć na cios jaki Kadafi wymierzył demokracji.
  Teraz wreszcie zrobią z nim porządek. Będzie można opróżnić zalegające magazyny wojskowe zapasy rakiet zdalnie sterowanych. Cywile pod dowództwem szefa wymiaru sprawiedliwości za Kadafiego zostaną ocaleni. Militaryści Kadafiego zostaną zamordowani, nastąpi demokracja, pokój i szczęśliwość.
  Z tzw. demokracją nie ma żartów. nowe

  Demokracja wymorduje wszystkich, których uzna za swoich wrogów!
  Gdy tzw. demokracja umocni się na całej Ziemi, zacznie mordować prewencyjnie – potencjalnych wrogów demokracji.
  Gdy już tzw. demokracja wymorduje wszystkich potencjalnych wrogów demokracji – zacznie mordować swoich – w ramach, przezorny zawsze ubezpieczony.
  Słowem, najpierw tzw. demokracja morduje aby zawładnąć bogactwami naturalnymi a potem owa tzw. demokracja, będzie mordować aby owych bogactw starczyło jak najdłużej – dla wybranych demokratów.
  W końcu tzw. demokracja – to nic nowego!

  Czy ktoś wie, skąd tzw. rebelianci mają rakiety wystrzeliwane z dział sterowanych elektronicznie? W jakim konspiracyjnym warsztacie takie cudeńka wykonano?

  To jest wojna medialna, a nie na rakiety… Nawet jeśli rakiety tam są, nie stanowią sprawy istotnej. Istotny jest tu wizerunek. Istotne jest to, w co ludzie uwierzą. W jaki uwierzą obrazek. Przedstawiany jako prawdziwy.
  Co do Libii: bierze się najemników z zewnątrz, paru pożytecznych idiotów z wewnątrz, uzbraja ich, posyła do boju. Potem się to przedstawia jako bunt uciskanych mas. „Tysiące na ulicach!!”. i tak dalej. Potem się np. mówi, ze Kadafi ogłosił rozejm (a wcale nie ogłaszał), potem się mówi, że „złamał rozejm!!”. I tak dalej. I co pomyśli sobie przeciętny zjadacz telewizji? Zły Kadafi! Należy go panie „tego”! Albo „tamtego”! No i jak taka Polska wojska wyśle na „misję”, to obywatel się nie obrazi. A który tam sobowtór Kadafiego siedzi przed kamerą, to już inna bajka.

 70. Kapsel said

  ad 67
  Plaków..
  Polaków..literówka przepraszam.

 71. revers said

  i to w jakim stylu …
  http://www.bibula.com/?p=34942

 72. Bloew said

  Ładnie Zdzisiek to reasumowałeś, dobitnie wojna medialna jest bronią ostateczną w kamuflowaniu zbrodni krajów zdemokratyzowanych. Demokracja rónież jest reżimem kiedy sterowana jest zdalnie niech masy myślą, że mają wybór i niech to będzie jedyny obszar w którym myślą, reszta to propaganda. Tak to działa, a jak działa widzą Ci którzy myślą, nowa forma dyktatury rośnie w globalne struktury i nabiera co raz to czytelniejsze kształty. Bezkarność tych ludzi jest porażająca, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy nas może spotkać jakaś forma prześladowań, rzecz jasna jako jednostek nie jako państwa, ponieważ państwa nie mamy. Ta polityka jest chora i przerażająca kiedy jest daleko, a co gdy będzie blisko, a nie wątpie, że będzie, ponieważ to polityka globalna ????

 73. revers said

  ad10, i tak wyjdziecie na swoje

  http://www.sott.net/articles/show/203360-Zionism-and-Nazism-is-there-a-difference-that-makes-a-difference-

 74. Prawda said

  Jaki jest Gaddafi….

  http://zaprasza.net/komentarz.php?article_id=31425

 75. Prawda said

  Dzisiaj w żydo-imperialnych mediach w USA podano do oficjalnie wiadomości, że do Bengazi i Misuraty do Libii płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy, którzy mają zająć Bengazi i Misuratę oraz przejąć tam kontrolę nad ludnoscią cywilną – czyli INWAZJA na Libię identyczna jak Adolfa Hitlera na Polske w 1939 roku !!!

  1. DLACZEGO żadna prasa w żydo-mafijnej III RP nie informuje, że dzisiaj była WIELKA demonstracja w Brussel (Brukseli) PRZECIW bandyckiej interwencji wojsk NATO w Libyi. W proteście uczestniczyło co najmniej 20 tysiecy ludzi.
  Samozawncy bandyci i złodzeje, którzy sami postawili się na szefów urzędów w ganksterskiej Brukseli czyli centralnych urzedach UE użyli brutalnej przemocy przeciw pokojowej demonstracji.

  Policja strzelała gumowymi kulami, użyto teksyczne gazu porażającego układ nerwowy przeciw demonstrantom, użyto też działka wodne, użyto też ultra-dzwiekowe agregaty dużej mocy porażające układ słuchowy.
  Demonstranci wznosili pokojowe okrzyki i napisy że NIE MA autoryzacji narodów Europy na fainansowanie tej imperialnej awantury przeciw Libyi. Nie MA też autoryzacji narodów Europy na ROZBIJENIE nastepnego panstwa na drobne części w interesie małej grupki bilinerów oraz finansiery zydoskiej, ale ze szkodą dla przecietnego społeczenstawa we wszystkich krajach Europy.

  Oto jeden link prasowy w tej sprawie:http://www.irishtimes.com/newspaper/breaking/2011/0324/breaking32.html

  Też jest zupełna cisza w żydo-masonskich oszukanczych mediach-propagandzie USA !

  Za to dzisiaj w żydo-imperialnych mediach w USA podano do oficjalnie wiadomość, że do Bengazi i Misuraty do Libyi płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy, którzy mają zająć Bengazi i Misuratę oraz przejąć tam kontrolę nad ludnoscią cywilną – czyli INWAZJA na Libye identyczna jak Adolfa Hitlera na Polske w 1939 roku !!!
  Ci miłosierni imperialisci po zdobyciu Libii mają nastepnie przekazać władze w imieniu qurwo-prostytutki politycznej ONZ, a ta NIBY przekaże władze dla rebeliantów w Libyi, którzy ogłoszą PODZIAŁ Libii na DWIE lub wiecej części.
  Libya ma być ROZBITA jak Jugosławia w 1999 roku, a w miejsce Libyi ma powstać KILKA małych państwek, które natychmiast uznają ci mordercy Obama, Sorkozy i Cameron + maronetki arabskie Qatar i Kuwejt którymi rzadzą żydoskie agentury.

  Dzisiaj żydziak propagndzista Anderson Cooper, który prowadzi 2-u godzinny program AC360-News w amerykanskiej TV CNN : http://ac360.blogs.cnn.com/
  powiedział że wszyscy przywódcy „rewolucji”(SIC !) z Bengazi i Misuraty oraz w Trypolisie są w posiadaniu telefonów SATELITARNYCH oraz systemów satelitarnych w celu łączności z dowódctwem NATO oraz Pentagonem w Waszyngtonie ..

  Z tego wynika że i tą kolejną imperialną bandycką inwazję w celu ROZBICIA Libyi na części identycznie jak Jugosławię oraz Irak czy Afganizton kierują żydo-bandyci z Waszynktonu – Pentagonu, a mordercy Sorkozy i Cameron z Anglii to zwykłe pajace w szpopnach żydo-masonerii też z Wszyngtonu/żydo New Yorku.
  Na tym programie telewizorni AC360-News CNN kilka dni temu też mówiono, że w „celach pokojowych” dotychczas z okretów wojennych USA na Libię wystrzelono 180 rakiety Tomahawk missiles http://en.wikipedia.org/wiki/Tomahawk_(missile)
  KOSZT takiej jednej rakiety kosztuje $700 tysiecy.

  Komentowano też, że to popychadło żydo-masonskie Obama nie chce, aby oficjalnie głośno mówiono że to Pentagon kieruje tą zbrodniczą agresją na Libie, gdyż społeczeństwo w USA może wyjść na ulice i protestować przeciw udziałowi amerykanów w tej awaturze, która to awantura jest bardzo KOSZTOWNA ze wzgledów ekonomicznych na co NIE stać budżet USA i ameryka bedzie zmuszona zaciagac nastepne kredyty w Chinach lub Indii ..
  Ten rząd żydo-masonskiego popychadła Obamy jak identycznie jak ludobujca Busha traktuje wojsko amerykanskie jako zwykłe MIĘSO ARAMATNIE, gdyż oni o stratach ludzkich nawet nie wspominają.

  Gdyby tak Rosja lub Chiny namierzyły i zatopiły te amerykańskie 2 okrety wojenne z 10 tysiącami żołnierzy na pokładzie, które teraz płyną do Libyi i są gdzieś na Atalantyku to utopienie z 5 tysiecy amerykanskich sołdatów wywołało by burzę społeczną w USA .

  Widac jak na dłoni, że bilonerzy z sektora handlujacego ropą chcą sobie przywłaszczyć ropę libijską a kompleks produkujacy wszystko co zwiazane jest ze zbrojeniami w ameryce czy europie zachodniej NAPĘDZA to zabijanie Libyczyków, aby na tym się wzbogacić, gdyż przecietni obywatele na wojnie ZAWSZE tracą.
  Niestety, ale społeczenstwo USA jest obecnie identyczne WYKOŁOWANE jak społczenstwo niemieckie w Niemczech za czasów rzadu Adolfa Hitlera – we wszystko wierzą co kłamie lokalna propaganda, gdyż żydo-masono propaganda w USA jest bardziej agresywna niż Gebelsa w hitlerowskich Niemczech, a zagraniczne networki informacyjne w USA sa BLOKOWANE jak w ZSRR !!!

  Wczoraj w żydo-telewizorni propagandzie FOX w USizraelu jacyś żydo-mafiozi dyskutowali jaką strategię oraz doktryny ideologiczne urzywać, aby społeczenstwo Libyi doszczętnie skonfliktować politycznie, tak aby jedna ze stron szukała ratunku oraz pomocy od żydo-ameryki lub w Izraelu .., oraz co należy zrobić z obecną Libyą, aby to państwo przestało funkcjonować jako instytucja państwowa, się ROZPADŁO na części oraz żeby podzielona Libia przestała nazywac się Libią oraz znikła z mapy świata jak Jugosławia . Bezczelnoć imperialna bezkarnego zydostawa w USA przeszła juz dawno granice przyzwoitosci . Oni się po prostu ROZWYDŻYLI w USA, traktując amerykanskie społczenstwo jak stado głupiego bydła. Nie zapominać że Jugosławię wymazał z mapy świata ten morderca Bil Clinton wspólnie z niemcami.

  Polacy w Polsce i ludzie w Eoropie NIE wiedzą, że społeczenstwo w USA jest edukowane od szkoły podstawowej i WBIJA się do głowy już dziecom już w przedszkolu FAŁSZYWĄ IDEOLOGIĘ, że JAKOBY Ameryka zawsze „walczy” ze złem na świecie w imieniu „WOLNOŚCI” oraz dobro dla wszystkich ludzi na całym świecie.
  Niestety, przeciętni ludzie w USA już historycznie wierzą w tą FAŁSZYWĄ IDOLOGIĘ tego posłanictwa dobrego „Wujka Sama” i jego pomocy gdzieś tam walczacych o ‚wolność’ pokrzywdzonym wymagających opieki tego BANDYTY „dobroczyńcy” imperialnego Żydo-USA.

  Ci KOLEJNI mordercy ludobujcy wybrani „demokratycznie”(za pieniądze złodzeji żydo-bilonerów) na prezydentów w Białym Domu doskonale wiedzą w jakim kierunku są WYPRANE MÓZGI przecietnych amerykanów i jak te żydo-amerykanie organizaują kolejną IMPERIALNA zaborczą bandycką wojne przeciw jakiemuś mniejszemu narodowi, tak aby mogli zarobić ZNOWÓŻ żydo-bilonerzy oraz przemysłowy kompleks wojskowy, to każdy z tych morderców prezydentów USA przed rozpoczeciem agresji powtarza przed mikrofonem ZAWSZE identycznie KŁAMLIWĄ ta samą wytartą formułke jak stare gacie w kroku:
  „ameryka jedzie udzielić pomocy jakimś tam pokrzywdzonym walczacych o wolność oraz demokrację..” . i takie ochydne KŁAMSTWA . powtarzane kolejny raz.
  Ten stary krętacz Regan tak gadał, potem stary oszust Bush, potem ten morderca Bill Clinton gdy kazał rzucić bomby na 470 szkół w Jugosławi i wszystkie mosty w Jugosławi, potem ten super-ludobujca Gergie W.Bush który zabił 1,5 milona irakijczyków oraz 7 milonów zrujnował oraz wysłał na tułaczkę, tak teraz ten czarny morderca Obama kazał rzucac bomby na szpitale w Trypolisie . itd i już zabił minium 5 tysiecy libyczyków, a 400 tysiecy już uciekło na tułaczkę po Afryce .

  Obecny „miłosierny” żydo-mason „Wuj Sam” nikogo nie opuści kto jest blisko bandyckiego Izraela, gdyż to wyjatkowy „miłosierny” MORDERCA KRWIOPIJCA szowinistyczny IMPERIALISTA chcący zniszczyć WSZYSTKIE kraje mające rope naftową ..
  Jak głupia Rosja i Chiny dalej będą patrzeć jak naiwniaki przez palce na ten bandyty z zydo-masonów, to po Iranie przyjdzie kolej na NICH i to nie długo !!!

 76. Prawda said

  Wojne z Libia zaplanowano 10 lat temu

  http://www.forbiddenknowledgetv.com/videos/war/-libyan-invasion-was-planned10-years-in-advance-gen-wesley-clarke.html

 77. revers said

  Juz chyba wszyscy sie doczekali, ale mozna wmowic przez gebbelsowska propagande bajki o zywych tarczach Kadafiego. Tym razem ofiara zbrodniarzy z NATO i globalistow padl syn Kadafiego i troje dzieci bratankow, oczywiscie w akcji humanitarnej.

 78. Marucha said

  Re 77:
  I cóż z tego, skoro wg. moich pobieżnych obserwacji przeciętny mieszkaniec Polski popiera akcję humanitarną, mającą na celu wyzwolenie Libii od dyktatora Kadafiego (a także od wody, ropy i całej infrastruktury)…

 79. revers said

  przeciez dzisiaj spolecznosc zajeta jest beatyfikacja, jutro konsumpcja. Nie bez powodu ostre akcje humanitarne wybiera sie
  w dni medialno wielkie, soctechnika.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: