Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Izrael zbuduje płot na granicy z Jordanią

Posted by Marucha w dniu 2011-03-20 (Niedziela)

IZRAEL. 15 marca podczas wizyty na granicy z Egiptem, gdzie Izrael buduje ogrodzenie dla ochrony przed niechcianymi imigrantami z Afryki, premier Benjamin Netanjahu powiedział, że wydał już polecenie opracowania planu kolejnej bariery – tym razem na granicy z Jordanią.

„Będziemy musieli zbudować płot także na wschodzie, ponieważ wtedy, gdy zablokujemy jedną granicę, będą (imigranci) przybywać z Arawy (na granicy z Jordanią)” – powiedział później podczas konferencji w czerwonomorskim kurorcie Ejlat, położonym przy granicy z Egiptem i w pobliżu granicy z Jordanią.

Według Netanjahu, „nielegalni intruzi z Afryki”, którzy przybywają do Izraela „zmieniają skład populacji i odbierają pracę Izraelczykom”. Zdaniem premiera, grozi to „zmianą żydowskiego i demokratycznego charakteru państwa. Musimy zatrzymać napływ intruzów, by chronić naszą przyszłość” – oznajmił. [A gdzie multikulturalizm, który Żydzi nachalnie propagują we wszystkich krajach? A czy np. goje z Polski mogą być zaniepokojeni „zmianą polskiego i demokratycznego charakteru państwa” i zatrzymać napływ intruzów np. z Izraela? – admin]

Minister spraw wewnętrznych Eli Iszai na tej samej konferencji powiedział, że budowa płotu granicznego jest konieczna „dla zachowania żydowskiej większości w Izraelu”. W jego opinii „intruzi wyrządzają wielkie szkody żydowskiej ludności oraz syjonistycznemu przedsięwzięciu”. Dla prawicowych władz Izraela demografia jest kluczową kwestią z dziedziny bezpieczeństwa. Chcą by pozostawało ono „państwem żydowskim”, zgodnie z założeniami syjonistów, którzy doprowadzili do jego powstania.

Izrael liczy obecnie ponad 7,5 mln mieszkańców, z czego ponad 1,5 mln stanowią Arabowie, w większości Palestyńczycy. Około pięciu milionów Palestyńczyków żyje także na okupowanych przez Izrael terytoriach w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu. Izrael prowadzi aktywną politykę repatriacji Żydów z całego świata, w ostatnich latach najwięcej osób deklarujących żydowskie pochodzenie, nawet do 2 mln ludzi, przyjechało do Izraela z obszaru byłego ZSRR. Jednocześnie coraz więcej jest nieżydowskich imigrantów z państw azjatyckich i afrykańskich, ale ich liczba jest trudna do oszacowania, ponieważ wiele z tych osób przebywa w Izraelu nielegalnie. Rząd planuje deportacje tych ludzi.

Opracowanie: Jarosław Klebaniuk
Źródło: Lewica.pl

http://wolnemedia.net

Zdaniem gajowego goje z całego świata powinni się złożyć na budowę szczelnego muru wokół całego Izraela oraz pokrycie wszystkiego hermetycznym, nieprzezroczystym dachem. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie całego państwa wraz z jego mieszkańcami na Marsa, gdzie mogli by kontynuować swe „syjonistyczne przedsięwzięcie. A my mielibyśmy nareszcie spokój. – admin.

Komentarzy 12 do “Izrael zbuduje płot na granicy z Jordanią”

 1. Krzysztof M said

  Był Wielki Mur Chiński.
  Będzie Wielki Mur Izraelski.

  I do Izraela będzie dostęp tylko z morza i z powietrza. 🙂

 2. 166 bojkot TVN said

  Czyli Żydzi sami sobie wybudują getto, bo nie potrafią żyć z innymi ludźmi, których zakwalifikowali jako bydło i tego podziału się trzymają.
  Chore umysły, chore pomysły, nic dziwnego, że muszą studiować i praktykować psychologię i psychiatrię, bo po próbach zrozumienia Talmudu, każdy człowiek może się nabawić choroby psychicznej.
  W Polsce faszystowski Talmud powinien być zakazany tak samo jak zakazana jest „Mein Kampf” Hitlera.

 3. Miroslaw Bernard D said

  Sodoma i Gomora oto dzisiejszy Izrael i chocby sie premier spinal to niestety dzieci szasztana wybiora inna droge. Zydzi z Eurpoy czy USA wcale do Izraela sie nie garna a depopulacja tez sie tam zaznacza. Tak samo jak roznego rodzaju dewiacje spoid tenczowej flagi. Zreszta teczowcy maja tam dosyc duza swobode.

 4. dtzkyyy said

  http://dtzkyyy.livejournal.com/94953.html

 5. galaszek said

  Tu sze nie ma czegu potyczkowac z jakimis plotem ..tu trzeba zrobic raz i dobra robota czyli po polinsku -„gut Arbeit”..po prostemu raz i dobrze zebetonowac cale Isroel – jak Czernobyl -i w takie proste sposob wreszcie i wolf zydowskie bedzie cale i goyowskie ships bedzie syte…I w koncu Isroel bedzie mial szans byc Wieczne…bo komu bedzie sze kcial kopac w betonie…

 6. Dobro said

  Właśnie – nachalnie, propagują multikulturalizm w formie dywersji. Zwykłe kłamstwa są skuteczniejsze, jako działania dywersyjne w celu osiągnięcia zwycięstwa nad skołowanymi innymi nacjami. Dlatego istnieje, tylko jedne Państwo Demokratyczne Izrael. Inne Państwa posiadają fałszywe wybory powszechne i fałszywą demokrację..

 7. chemtrail said

  Re 1 – ….i spod ziemi od bezpośrednich przełożonych.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 8. Fascjol said

  Trzeba utrzymać czystość rasy.Jest to powtórka z historii. Jak pamietam to poprzednio przerabiali ten temat nordycy z tym że za własne pieniądze chociaż naszym kosztem.Takie małe fo paux -czy tak jakość.

 9. tralala said

  ad 8 i dla Fascjol > „faut pas” (falszywy, niewlasciwy krok):)

 10. Józef Piotr said

  Doświadczenie w budowie płotów uzyskali w czasie budowy muru pomiędzy Zachodnim i Wschodnim BERLINEM . To co że nazywało to się Niemcami.

 11. Re: artykul:

  Od bardzo dawna zydostwo budowalo „mury” miedzy wszystkimi, ktorych w perfidny sposob okradali, oszukiwali i osmieszali…
  Mur zydowski w i-sra-elu w zasadzie zydom nie sluzy, a jedynie antagonizuje gojow miedzy samym soba…
  Tak wlasnie wyglada w rzeczywistosci zydowsko-diabelska przewrotnosc…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Tomek Kolejarz said

  Świetny komentarz na koniec artykułu. Gratuluję niezwykle trafnej uwagi!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: