Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  semperparatus o Wolne tematy (68 – …
  Tokioo481 o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Społeczny Komitet wspierania Pana J. Kobylańskiego

Posted by Marucha w dniu 2011-03-23 (Środa)

Za: Polska Walcząca

ZAPROSZENIE

Społeczny Komitet wspierania Pana Jana Kobylańskiego, Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) w walce z Antypolonizmem liberalnych mediów zaprasza patriotów polskich z kraju i zagranicy rozumiejących zagrożenie liberalnych mediów w likwidacji naszej tożsamości narodowej oraz szkalujących wybitnych Polaków, na kolejny proces sądowy w dniu 24-03-2011 r. (czwartek) w Warszawie ul Ogrodowa 51a , sala 427, godz. 9-30 .

Jest to być może ostatnia rozprawa ciągnącego się od trzech lat procesu sądowego w której Prezes USOPAŁ Pan Jan Kobylański, człowiek cieszący się międzynarodowym szacunkiem i autorytetem, wielki Polak i patriota pozwał za zniesławienie 19 redaktorów liberalnych mediów w tym : A. Michnika , J. Gugałę, Schnepfa, Passenta, Baczyńskiego, Gaudena, Wróblewskiego, Lizuta i innych, którzy wywołali prasową kampanię dyskredytacji i oszczerstw w Gazecie Wyborczej i innych mediach .

Te sądowe rozprawy ujawniają się nienawiść pewnych mniejszości do polskich, katolickich i narodowych wartości.

Jest też to też jeden z nieliczny przypadków, gdy odważny Polak sprzeciwił się Antypolonizmowi liberalnych mediów, a luminarzy antypolonizmu posadził na ławie oskarżonych.

Grupa obywatelska skupiona w Społecznym Komitecie solidaryzuje się z Prezesem USOPAŁ organizując społeczne poparcie dla Pana Jana Kobylańskiego.

Na dzień procesu zgłosiliśmy do władz Warszawy legalna pikietę poparcia. Na której pod namiotami zorganizujemy dyskusję polityczną , nagramy wywiady dla Telewizji Narodowej, oraz poczęstujemy uczestników herbatka narodowa i polowym posiłkiem.

Zapraszamy patriotów do czynnego udziału w pikiecie poparcia organizowanej tego dnia w godzinach. 8-30 do godz. 15 00 przed budynkiem Sądu na ul. Ogrodowej 51a.

W programie pikiety:

1. Udział w procesie sądowym w charakterze publiczności
2. Dyskusje i rozdawanie ulotek przy Namiocie Pikiety i oflagowanym stanowisku.
3. Wywiady i nagrania do Youtube oraz nagrania do reportaży Telewizji Narodowej.
4. Wymiana poglądów, myśli i kontaktów i materiałów miedzy uczestnikami pikiety. Mamy nadzieje że będzie to ostatnia rozprawa wygranego procesu przez Pana Jana Kobylańskiego i podejmiemy uczestników procesu lampką szampana.

Za organizatorów: Mgr inż. Jan G. Grudniewski, (Polski Ruch Uwłaszczeniowy)
dr Eugeniusz Sendecki, inż. Jan Strzeżek
Informacje: tel. 0-601 361 962, prug@chello.pl, www.usopal.com

Warszawa 19-03-2011 r.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

 

Komentarzy 8 do “Społeczny Komitet wspierania Pana J. Kobylańskiego”

 1. Boomcha said

  Poza tym, że Eugeniusz Sendecki (ten od telewizji narodowej) to osoba wg mnie kompletnie niewiarygodna.

 2. Wojwit said

  @Boomcha
  Czemu? Proszę skonkretyzować i choć trochę uzasadnić swoje zdanie a nie wypowiadać autorytarnych opinii mając autorytet co najwyżej równy każdemu innemu czytelnikowi „Gajówki”. Może wtedy ktoś da się przekonać…

 3. Józef Piotr said

  #Wojwit
  Czyżby pan Boomacha był wiarygodny ?

  Zobacz co ten tow CC na kp wyprawia.

 4. Boomcha said

  @ Wojwit

  1. Częstym gościem jego relacji z Krakowskiego Przedmieścia był tzw. obrońca krzyża, były milicjant o nazwisku bodaj Zieliński (sądzę – a bywałem tam i widziałem jak to wygląda – że to całe zamieszanie było zorganizowane i przeprowadzone przez Żydów/żydowskie media i ubecje i oni( przy pomocy przywódców „obrońców”)wykorzystywali dobrą wolę i intencje ludzi tam się gromadzących. Jak tylko krzyż przeniesiono do kościoła to już tam w kościele tych „obrońców” nie było)
  2. Inną osobą z tej trupy (tak to odbieram) jest Rafał Gawroński. Ten co go policja „aresztowała” („męczennik”)jak przywiózł bodaj kilkadziesiąt drewnianych krzyży na Krakowskie i chciał je rozdawać przechodniom, autor filmów na Youtube z cyklu „11 minut”. Podaje się za prezesa jakiegoś towarzystwa ziemiańskiego a w Polskim Towarzystwie Ziemiańskim nikt go nie zna.
  3. Sendecki jest zawsze tam gdzie „coś się dzieje”, ma na to środki,
  4. Robi wrażenie cynicznego i wyrachowanego,

 5. Marucha said

  Re 4:
  O Panu Gawrońskim mam b. złą opinię, proszę zobaczyć komentarze podpisane „Rafzen” pod artykułem:
  https://marucha.wordpress.com/2010/12/10/film-o-dzieciach-zamojszczyzny-apel
  … a zwłaszcza komentarz #39.

 6. Boomcha said

  @ Marucha

  Mi wystarczyło zobaczyć jego rozmowę – sondę uliczną – z przypadkowymi osobami nt Lecha Kaczyńskiego (jeszcze wtedy żył. To w zestawieniu z tym, że podaje się za prezesa towarzystwa ziemiańskiego to kompletny absurd. Pasuje jak szlachectwo Komorowskiemu.

  Do tego jeśli ktoś śledził jego „rolę” w tzw. „obronie krzyża” (żeby było jasne, sam byłem tam w noc z bodaj 9 na 10 lipca – i nie tylko – bronić modlących się tam ludzi przed zwołaną przez Tarasa i Żyda Zysnarskiego hołotą, ale ci modlący się ze szczerymi intencjami ludzi byli wg meni manipulowani przez GW i ubecje i rozdzielam te dwie sprawy) to już pewne tezy co do tej osoby może stawiać.

  Poza organizowaniem „wrzasku” i „podpalaniem” ludzi niczym mi się w pamięci nie zapisał.

 7. Boomcha said

  I jeszcze co do Sendeckiego… 11 listopada miał „stragan” pod pomnikiem Dmowskiego (tam kończył się Marsz Niepodległości). Jednym z gadżetów był spory krucyfiks, który został ustawiony na turystycznym stoliku przy którym siedział Sendecki. Nikt rozsądny (nie mówię nawet o kimś autentycznie szanującym krzyż, jego symbolikę i znaczenie)by w ten sposób nie postąpił. Miał to być rekwizyt „bogoojczyźniany” obliczony wg mnie na efekt medialny.

  On wg mnie wykorzystuje naiwność ludzi autentycznie patriotycznych, ale nie rozumiejących mechanizmów manipulacji we współczesnych mediach.

  Michalkiewicz był teraz na zjeździe USOPAŁ i komentując powiedział mniej więcej coś takiego, że „nie było tam nic z egzotyki, elementy egzotyki były obecne raczej za sprawą kilu przybyłych z Polski gości”.

  A ponieważ widziałem na YT relacje ze zjazdy zrobioną prze z tzw. telewizję narodową to od razu z tym ten komentarz skojarzyłem.

  Kobylański kiedyś dął się łatwo podejść pracownikowi żydowskiej gazety dla Polaków, który udawał studenta z Polski, Kobylański go ugościł itd. a ta menda była tam tylko po to żeby zebrać materiał na paszkwil na niego.

  Z ta „telewizja narodową” wg mnie może być podobnie.

 8. precz z bandą czworga said

  http://izrael.org.il/historia/674-unikalne-filmy-z-wizyty-l-kaczyskiego-w-izraelu-2006.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: