Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
  . o O JKM i nie tylko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Znaki czasu?

Posted by Marucha w dniu 2011-03-27 (Niedziela)

Admin przypomina, że nie musi się zgadzać w stu procentach z poglądami zawartych w artykułach autorów, których u siebie zamieszcza. Zawsze jednak uważa je za warte przeczytania i zastanowienia się.

Na jednej z kart ilumimatów widnieje napis „Combined Disasters”. Ważnym elementem tej karty jest wieża z zegarem. Wieża ta dziwnie przypomina wieżę tokijskiego domu towarowego Ginza Wako. Nawet z czasem pomylili się zamachowcy ledwie o 6-7 minut. Trzęsienie ziemi miało miejsce ok 14:46. „Kombinowane katastrofy” to naturalnie trzęsienie ziemi, tsunami i katastrofa atomowa, która przynajmniej dla Japonii zaczyna nabierać wymiary apokaliptyczne. Już samo trzęsienie ziemi i tsunami były wytarczająco dużymi katastrofami, które przyniosły śmierć tysiącom ludzi, a setki tysięcy uczyniły bezdomnymi. Jednak ich rozmiar wobec sytuacji w elektrowni Fukushima I powoli schodzi na drugi plan.

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że ofiarnie pracującym ratownikom uda się nad najgorszym, mimo kilu eksplozji i pożarów, zapanować. Dzisiaj ta nadzieja prysła. Wygląda na to, że katastrofalny wyciek z topiących się rdzeni obejmie cztery reaktory i chyba ze trzy baseny z setkami ton „wypalonego”, wysoce radioaktywnego paliwa.

Wciąż nie jest wyjaśnione, jak doszło do uszkodzenia agregatów prądu w Fukushimie. Nagle, po dwóch tygodniach, w internecie pojawiło się nagranie z helikoptera latającego ponad elektrownią i pokazujące przelewające się przez Fukushimę fale tsunami. Ciekawe, dlaczego tego nagrania nie pokazano tuż po tsunami, a pojawiło się dopiero wtedy, gdy coraz głośniej robi się o roli stuxnetu (wirusa komputerowego stworzonego przez specjalistów z Izraela i USA) przy wywołaniu atomowej apokalipsy.

Dodatkowo krążą po internecie zdjęcia będące nieuczciwymi fotomontażami mającymi udowodnić ogromne zniszczenia w Fokushimie wywołane to trzęsieniem ziemi, to znów przez tsunami (nie do końca jak widać uzgodnionojedynie słuszną wersję). Nawet, jeśli założymy, że trzęsienie ziemi  (i spowodowane nim tsunami) było katastrofą całkowicie naturalną, a nie wywołaną HAARP-em, to i tak w katastrofie Fukushimy nadal jest zbyt wiele niejasności. Nadal dziwi fakt, że awarii uległy wszystkie generatory prądu w Fukushimie I (w reaktorach 5 i 6 z chłodzeniem także były problemy). Problemy z chłodzeniem miały też Fukushima II, Tokai i Onagawa. Tam jednak sytuację udało się opanować. Choć wszystkie one leżą nad morzem jak Fukushima I. Dlaczego więc w Fukushimie I doszło do takiej katastrofy?  Dziwi też niezwykła indolencja i powolność, z jaką dociągnięto do Fukushimy prąd elektryczny. Dziwi fakt, że nie wykorzystywano do ciągłego chłodzenia uszkodzonych reaktorów automatów zamiast ludzi. Nie trzeba by było za każdym alarmem promieniotwórczym chłodzenie przerywać. Czyżby Japonia takimi urządzeniami nie dyspomowała? Dlaczego dopiero po tygodniu zwrócono się do niemieckiej firmy z prośbą o wypożyczenie jednej zdalnie sterowanej pompy z wysięgnikiem na 50 metrów?

Można odnieść wrażenie, że wszystkim tym kierowała jakaś tajemnicza niewidzialna ręka, której zależało na doprowadzeniu do atomowej apokalipsy  w Japonii.

Co do samego rozmiaru atomowej katastrofy, to w mediach i w  internecie zwalczają się dwie szkoły. Jedni twierdzą, że niebezpieczeństwa poza Japonią nie ma. Drudzy kopią podziemne schrony i łykają co się tylko da.

Szansy na rozstrzygnięcie tego sporu nie widzę. Zbyt wielkie emocje zostały wyzwolone. A człowiek tak już jest skonstruowany, że emocje blokują jego szare komórki. Chciałbym w tym miejscu jedynie przypomnieć o pewnych właściwościach człowieka, o których na co dzień zapominamy (a wielu o nich nawet nie wie).

Weźmy taką metodę placebo. Jest rzeczą bezsporną, że efekt placebo działa. Zwłaszcza u tych, którzy uwierzą, że wstrzyknięta im woda destylowana jako rzekomy świetny środek przeciwbólowy zadziała. Znane są też np. przypadki, że u kobiet cierpiących na ciążę urojoną piersi zaczynają produkować mleko. Zasada ta działa i w drugą stronę. W wielu podręcznikach psychologii opisywany jest przypadek pewnego robotnika. Pracował on przy rozładunku mięsa z wagonów-lodówek na bocznicy kolejowej. Kiedyś przypadkowo zamknięto go na kilka godzin w wagonie. O czym człowiek ten nie wiedział – agregaty chłodnicze zostały już w tym czasie wyłączone. Zamknięty w wagonie, przekonany że zamarznie – człowiek ten zamarzł. Choć, gdy po paru godzinach znaleziono go w wagonie-lodówce, temperatura wynosiła tam ok. 10 stopni w plusie. Przypadek ten pokazuje potęgę autosugestii. Przy promieniowaniu radioaktywnym w dużym stopniu o jego szkodliwości stanowi nie tylko dawka, ale i własny strach. Jeśli ktoś jest przekonany, że zachoruje, że od pyłu radioaktywnego dostanie raka, to go dostanie. Nawet, gdyby go zamknięto w sterylnym pomieszczeniu.

Należy być ostrożnym, należy zachowywać elementarne środki higieny – ale bez paniki i bez wmawiania sobie raka czy śmierci. W wielu zawodach ludzie dziesiątkami lat pracują przy podwyższonym promieniowaniu i nie wszyscy z nich umierają na raka. Nawet spośród tzw. „likwidatorów” Czernobyla są jeszcze tacy, co nadal żyją.

A już tak całkiem na marginesie – energia atomowa była i jest nadal w rękach współczesnego człowiek śmiertelnym dla niego samego zagrożeniem. Nie dlatego, że jest ona sama w sobie zabójcza. Trotyl można użyć do budowy tunelu lub do budowy bomby. Sam w sobie trotyl jest neutralny. Pieniądze można wydać na zbożny cel. Ale można też opłacić nimi skrytobójcę. Pieniądze same w sobie są bowiem też neutralne.

Podobnie jest z atomem. W rękach zbrodniarzy przynosi on śmierć i zniszczenie. Nasza chora cywilizacja rządzona jest przez zbrodniarzy. Energia atomowa, obojętnie czy w formie broni, czy w formie „pokojowej” energii zawsze może zostać wykorzystana do zabijania. Ludzkość nie dorosła jeszcze do korzystywania z takich wynalazków. Elektrownie atomowe wybudowano, choć nadal nie ma się pomysłu na to, co robić z tysiącami ton śmiercionośnych odpadów. Ale taki jest właśnie współczesny człowiek – dla doraźnych korzyści robi rzeczy, które ostatecznie przynoszą mu szkody i straty.

Japonia ginie na naszych oczach. Gdyby światem nie rządzili zbrodniarze, miałaby szansę na powolne odbudowanie się. Niestety, na Kraj Kwitnącej Wiśni ideolodzy NWO wydali wyrok śmierci. Dodatkowo w ich planach Japonia odegra rolę jednego z klocków domina. Popchnięta do upadku potrąci inne klocki.

*                     *                     *

Tymczasem bombardowanie Libii idzie pełną parą. Dziennie giną od bomb chrześcijańskich demokratyzatorów libijscy cywile. Choć to ich rzekomo miano bronić. Zgnojony i zdegenerowany Zachód o bombardowania ludności cywilnej oskarżał Kaddafiego. Chociaż zdjęcia satelitarne ujawnione przez Rosjan wykazały, że było to kolejne propagandowe kłamstwo. Tak samo jest z wynajmowaniem najemników zza granicy do prowadzenia działań wojennych. Kaddafiego żydopropaganda o to cały czas pomawia, a w rzeczywistości to „rewolucjoniści” w dużej części są najemnikami. Uniemożliwia nawet Zachód inicjatywę grupy etnicznej Warfalla, mającą prowadzić do zaprzestania walk i mogącą doprowadzić w Libii do pokoju. Propagandowa kampania kłamstw w sprawie Libii jest identyczna, jak było to w przypadku agresji Zachodu na Serbię, Afganistan czy Irak.

A wciąż są wśród nas  tacy, którzy zachodnią dzicz uważają za najszlachetniejszy wytwór homo sapiensa.

Nie tylko w Libii wrze. Jemen, Bahrajn, Syria, Jordania, Maroko, w kolejce Algieria i Arabia Saudyjska. W Egipcie rewolucja też jeszcze się ponownie obudzi. Jak zobaczą ludzie, że armia wystrychnęła ich na dudka.

Jedynie zbombardowaniem Strefy Gazy świat się nie przejął. Tam bombardowania ludności cywilnej okazały się słuszne. I nawet żadnej rezolucji zezwalającej na bombardowanie Gazy Izrael nie potrzebował. Wystarczył rozkaz premiera.

Tacy to pożyją… Robią co chcą i nikt im nie podskoczy. A jak ktoś jednak im podskoczy, to zaraz okaże się on „antysemitą”.

*                     *                     *

Unia Jewropejska zmieniła Traktat, zatwierdziła euro plus i zmusza Portugalię do przyjęcia „pomocy” gospodarczej. Portugalia jest bankrutem, doprowadzonym do ruiny przez banksterski system bankowy ograbiający cały świat. Według logiki Unii, bankrutowi mają pomóc jeszcze większe długi do spłacenia, gdyby udało się mu na chama wcisnąć nowy „kredyt”. To tak, jakby pijakowi choremu na marskość wątroby jako lekarstwo dawano kolejne butelki z wódką.

Czy pamiętamy jeszcze, jak nam zachwalano Unię jako gwarancję dobrobytu, pomyślności, rozwoju, wręcz świetlanej przyszłości? Ilu z nas dało się na tę żydopropagandę nabrać? Ilu jeszcze w to nadal wierzy?

A tymczasem Unia musi wprowadzić fundusz na pomoc kolejnym bankrutom. Który będzie polegał na tym, aby bankrutów jeszcze bardziej zadłużyć.

No cóż – taką właśnie rolę w planach ideologów NWO ma Unia Jewropejska do odegrania. Jej zadaniem jest zrobienie z Europy bankruta. A bezmózgowcy, ślepcy i naiwniacy wciąż jeszcze wierzą, że Unia to nasza nadzieja i przyszłość.

Już zbankrutowały, mimo członkostwa w Unii Jewropejskiej (a tak naprawdę – właśnie dlatego) Grecja, Irlandia, Portugalia… Kto następny? Hiszpania, Włochy, Polska? Bo i  na naszą żydolandię przyjdzie kolej. I to szybciej, niż większość uświadomionych się spodziewa.

O sprawach naszej żydolandii tym razem nie piszę. Jej los też jest już przesądzony. Wystarczy zobaczyć w telewizorni, czym pasjonują się miliony zaczadzonego polactfa. Do nich nic już nie dotrze. Jeszcze będą się cieszyć z tego, że zostaną zaczipowani. Bo uwierzą w kłamstwa, że to będzie rzekomo dla ich bezpieczeństwa.

Tak więc nie wpadajmy w panikę. Wszystkich nas nie zdepopulują. Bydło robocze zawsze będzie potrzebne.

Poliszynel

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com

Komentarzy 20 do “Znaki czasu?”

 1. Realista said

  Nastepny dowod ze katastrofa w Japonii byla wynikiem HAARP.

 2. Realista said

  Swietny artykul o Libii

  http://www.maskofzion.com/2011/03/libya-zionist-dragon-and-drums-of-war.html

 3. Dupek Słuszny said

  Marucha,
  Czyżby sprzyjał pan inwazji idiotów na swój portal ?

 4. Mastin said

 5. Mastin said

  Karty do pobrania:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Illuminati+Card+Game+(Gra+Karciana+Illuminati+1995)

 6. maasteer69 said

  A moze Dupek to czosnkowa hasbara??

 7. aga said

  Podczas pokazu najnowszego filmu Grzegorza Brauna „Eugenika” ktoś zapropnował aby zorganizować pokaz dla posłow Sejmu aby się opamietali w sprawach aborcji i in vitro;
  Pan Grzegorz stwierdził na to,ze to „tałatajstwo” jakim jest dzisiejszy Sejm to on co najwyżej mógłby kazać rozpędzić 🙂

 8. ziarnko prawdy said

  @7
  Jeszcze na wiosne,najpozniej na jesieni,Telewizja Polska wyemituje w programie TVP2
  film dokumentalny Grzegorza Brauna „Eugenika.W imie postepu”
  http://sdp.pl/telewizja-pokaze-eugenike

 9. Marek S said

  Ad. 7

  Pani Ago, Mnie Grzegorz Braun nie zachwyca. Kiedys widzialem go w towarzystwie Tomasz Sakiewcza, redaktora Gazety Polskiej (ktora wedlug mnie jest kontrolowana opozycja, a Sakiewicz wyglada na zyda), i jeszcze jakiegos czlowieka z Frondy o wygladzie chazarskim. Bylo wideo z tego nawet tutaj.

  Sluchalem troche jego audycji z RM. Twierdzil tam ze zamachu w Smolensku nie mogli dokonac sami Rosjanie, lecz musial byc ktos po stronie Polskiej. Twierdzil ze istnieje uklad Wroclawski z ktorego wywodzi sie Schetyna co zreszta jest prawda. Mowil ze poprzez agenture Stasi w zachodniej Polsce ludzie ci sa obecnie pod kontrola Putina i Rosji.

  Sadze ze jest to kierowanie podejrzen na boczny tor. Tak naprawde to ludzie rzadzacy we Wroclawiu sa zydami ze Lwowa i tzw. uklad Wroclawski zamyka sie wlasnie w kregu tych osob. Solidarnosc Walczaca skladala sie rowniez (przynajmniej glownie) z tego kregu osob i Schetyna nalezal do Solidarnosci Walczacej.

  Czesc kierownictwa SW wyjechalo do USA i bez problemu dostali prace na bardzo liberalnych uniwersytetach. Wykreowali sie na przywodcow Poloni i zajeli sie promowaniem masonerii wsrod Poloni. Szybko pozmieniali religie z katolickiej na inne.

  Duza liczta osob we Wroclawiu ma papiery Polakow ze Lwowa ktorych sowieci zamordowali zaraz po wkroczeniu lub wywiezli i ktorych zydzi denuncjowali. We Lwowie pod okupacja sowiecka nigdy nie udalo sie zalozyc organizacji podziemnej na wzor tych co w GG. Po prostu, zydzi denuncjowali wszelkie ruch Polakow. W 1939 roku gdy zapadla decyzja o poddaniu miasta sowietom, w ciagu 2 minut miasto zaczerwienilo sie od czerwonych flag. To zydzi, ktorych tam bylo sporo, zalali miasto flagami, ktore musieli miec juz wczesniej przygotowane.

  Tak wiec we Wroclawiu jest potomstwo najbardziej Polakozerczej grupy zydow ktora ma „czyste” papiery.

  Tak wiec to co jest lepiszczem tzw: grupy Wroclawskiej to (jak przypuszczam) zydowskosc, a agenturalnosc na dalszym planie.

  Przypuszczam tez ze Kornel Morawiecki mial cos wspolnego z zabojstwem Faltzmana. Jego ponad dekadowe wyciszenie i zejscie w tym czasie ze sceny politycznej wydaje sie dziwne, tak jak dziwne wydaje sie wysoka pozycja w zarzadzie jego syna w Banku Zachodnim. Byc moze za talent, ale watpie. Wszak wielu jest powolanych a wybrani ci co maja uklad.

 10. Krzysztof M said

  Tomasz Jackowski z Instytutu Problemów Jądrowych w Świerku (IPJ) w czasie seminarium „Co się wydarzyło w Fukushimie?” wyjaśnił, że elektrownia w Fukushimie była zabezpieczona przed tsunami, ale nie wyższym niż 6,5 metra. Tymczasem fala, która nadeszła, była o 1,5 metra wyższa niż przewidziane w Fukushimie normy. Doc. Andrzej Strupczewski z Instytutu Energii Atomowej POLATOM zaznaczył: „inżynierowie jądrowi nie ustalają, jakie grożą nam fale tsunami. A wytyczne spodziewanego tsunami były mniejsze.”

  Jak wytłumaczył Kajetan Różycki z IPJ, reaktory w Fukushimie I i w innych elektrowniach typu BWR (Boiling Water Reactor) zasilane są z trzech źródeł: sieci elektroenergetycznej, z generatorów diesla oraz z akumulatorów, w które wyposażone są najważniejsze instalacje. Zasilanie jest konieczne nawet po wyłączeniu reaktora, bo uran cały czas ulega rozpadowi, generując ciepło. „Utrata dwóch z tych źródeł energii elektrycznej jest bardzo trudną sytuacją” – skomentował. Jak dodał, taka awaria miała miejsce w Fukushimie I.

  Tomasz Jackowski opowiadał, że w wyniku trzęsienia ziemi w japońskiej elektrowni, wyłączone zostało zasilanie z sieci energetycznej. Prąd zaczęły więc generować silniki dieslowskie. Wkrótce nadeszła jednak fala tsunami, która zepsuła je i porwała zbiorniki z paliwem. Elektrownia została już tylko przy zasilaniu akumulatorowym.

  CD.: Link – http://www.elektroonline.pl/news/3735,Eksperci_zabezpieczenia_Fukushimy_nie_przewidywaly_tak_duzego_tsunami_

 11. Krzysztof M said

  I tamże:

  Na świecie pracuje prawie 450 reaktorów energetycznych

  Link – http://www.elektroonline.pl/news/3704,Na_swiecie_pracuje_prawie_450_reaktorow_energetycznych

 12. wet3 said

  @ Marek (9)
  Ponoc w Medjugorje powiedziano komus, ze w zamachu smolenskim braly udzial trzy panstwa…

 13. niereligijna said

 14. Diana said

  Ad.9
  Panie Marku S. mnie również nie zachwyca Tomasz Sakiewicz, na którego spotkaniu byłam jeden raz! – ustawiał się bardzo w opozycji do A.Michnika, ale nie omieszkał podkreślić, że będąc chłopcem razem z ojcem chodził na wspaniałe kazania śp. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (tak gojom mieszał w głowach – czytaj:jestem wasz).
  Gdy w 2007 r. zaczął się światowy kryzys
  finansowy, zaczęłam głębiej analizować sytuację i śledzić rynki finansowe, ale przede wszystkim amerykański.Produkty bankowe znałam wcześniej z racji obowiązków zawodowych. Gdy tuż po Nowym 2008 r. powiedziałam mojemu młodszemu koledze, doradcy, że wg. mnie reżyserowany i realizowany jest przez unych wielki kryzys
  światowy – odpowiedział, że to niemożliwe, bo zawalą się finanse świata, odpowiedziałam: I TAK BĘDZIE. Dzieje się to teraz, na naszych oczach.
  Wtedy też czytałam jedną po drugiej książki
  Henryka Pająka i historię masonerii. To się
  okazały być swego rodzaju fundamenty. Musiałam jeszcze zweryfikować wiedzę nt. filozofii (ze studiów wyniosłam Lutra, Hegla, marksistów i innych pseudofilozofów,
  a Historię Myśli Społecznej miałam
  z prof.A.Kłoskowską, należącą potem do „Otwartej Rzeczpospolitej” – nic dodać nic ująć).
  Dzisiaj z przyjemnością czytam i słucham wykładów profesorów KUL-u;śp.ks.prof. M.Krąpca,
  ks.prof.S.Wielgusa, ks.prof.T.Guza i prof.
  H.Kieresia.
  Analizy Poliszynela i Marka S. są dla mnie b.interesujące i trafne. Dziekuję za nie.

 15. Marek S said

  Pani Diano, Dziekuje za docenienie tego co pisze. Kazdy chyba chce aby jego wysilek byl jakos doceniony sam staram sie wspierac wypowiedzi ktore maja sens i cos wnosza do wiedzy czytajacych. Czasem jednak zdarza sie ze gdy czlowieka sie wesprze to ta druga strona zaczyna patronizowac wspierajacego co rujnuje jednosc i budowe wspolnej sily. Po prostu czesc Polakow nie umie przyjac wsparcia.

  Tak, kryzys swiatowy jest sztucznie wywolany. Ludzie nie rozumieja ze dla zydow manipulacja pieniadzem i gieldami jest elementem gry o wladze. Im nie chodzi juz o pieniadze, bo te moga sobie drukowac do woli, i maja ich tyle ze nie wiedza co z nimi zrobic. Pieniadz sluzy do zniewalania i zyskiwania kontroli nad swiatem do czego brakuje im juz tylko jednego ostatniego kroku bo prawie wszystko maja juz ustawione i na swoim miejscu.

  Podsuwa mi Pani nowe tematy do dyskusji, chociaz i tak nie jestem w stanie opisac wszystkiego co powinienem. Za malo czasu, i moze jestem w stanie napisac 5% tego co chcialbym.

  Wspomniala Pani Lutra. To jest dobry temat. Moze kiedys opisze jak zydzi zrobili reformacje i jak posluzyli sie Lutrem. To byla kombinacja z Medici ktorych zydzi kontrolowali.

  Takze opisanie filozofi ktore pojawily sie na przestrzeni wiekow, Hegla, Marksa, Spinozy, Nietchego, Roussou jest dobrym tematem do przedstawienia. Kazda z tych filozofi ma blad lub bledy. Jak dziwne jest to ze pewne osoby powoluja sie na cytaty z tych filozofow na poparcie swoich tez lub argumentow kiedy to wlasnie ci filozofowie popelnili bledy, czesto celowo, po to aby zmienic swiadomosc i zachowanie ludzi tylko po to aby uzyskac pewien cel dla okreslonej grupy.

  Gdy analizowalem historie od czasow starozytnych do dzisiejszego dnia to doszedlem do stwierdzenia ze tak naprawde ta walka swiatopogladow zaczela sie na dziedzincu Pilata i poprzez gnoze, islam, Katarow, krzyzowcow, reformacje, husydow, masonerie, rewolucje francuska i bolszewicka, fabianizm trwa do dzis.

  Obecnie stoimy na progu ostatecznego roztrzygniecia. Ludzka moca nie da sie uratowac Polski i Polakow.

 16. Obawiam sie, ze Polacy nie sa wogole zainteresowani nawet nad wlasnym ratowaniem…i beda jedynie ubolewac nad swoja bezradnoscia…
  Generalnie, Polacy zachowuja sie jak sparalizowani pradem wlasnego andrenalinowego generatora…doprowadzajacego do niewolniczego poziomu obslugiwania i sprzatania…, ale w obcych panstwach….
  Jak wiec uwolnic niewolnikow, ktorzy chca byc niewolnikami?
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. lanc3 said

  na ebay 200 dolarów za te karty ktoś chce.

  tutaj są do pobrania,bez logowania
  http://www.fileshost.com/download.php?id=67D949271

 18. aga said

  a.9
  Tak wiem Panie Marku S ale podoba mi się to słowo tałatajstwo. sama okreslam ten polskojęzyczny kneSejm od jakiegos czasu.
  GB kiedys sympatyzowal z UPR, teraz chyba z monarchistami.Przynajmniej takie ciążenie poglądowe da się wyczuć.

 19. aga said

  http://interia360.pl/swiat/artykul/ratuj-sie-libio-gdy-pomoc-nadchodzi,44397

 20. Diana said

  Ad.15

  Panie Marku S – ponieważ zaczadzeni, patrzą na rzeczywistość przez okulary Hegla, bo takie okulary założono im gdy odbywali swoją edukację, to należy im te okulary zacząć zdejmować.

  Skoro politycy, doradcy europejscy, polscy i inni – podejmują swoje decyzje na bazie tej filozofii i Hegel jest centralną postacią
  w całym myśleniu Europy, ale też i świata, a polityka sięga po narzędzie kłamstwa
  i ewidentne zło, bo ma usprawiedliwienie
  w koncepcjach państwa jak u Hegla – to nale-
  ży to demaskować.

  Ponieważ różne ruchy gnostyczne, manichejskie, także psychoanaliza dokonały perfidii intelektualnej, stwierdzając, że najwspanialszym Bóstwem jest szatan – to także należy to demaskować.

  Jeżeli według Hegla, filozof zajął miejsce kapłana, a polityk ma tylko wykonać to co
  filozof przemyślał, to wiemy skąd się bierze
  otaczające nas zło.

  Myślę, że Pana dar jasności przekazu oraz duża umiejętność posługiwania się skrótem myślowym, bardzo by nam wszystkim pomogły.
  Wykazanie fundamentalnych błędów w pseudo-
  filozofiach, pozwoliłoby myślę zaczadzonym wrócić do prawdy.

Sorry, the comment form is closed at this time.