Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbych o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

List otwarty do Obamy, Camerona i Sarkozy’ego

Posted by Marucha w dniu 2011-03-30 (Środa)

Open letter to Mssrs. Obama, Cameron, Sarkozy
http://english.pravda.ru/world/africa/28-03-2011/117362-open_letter-0/
Timothy Bancroft-Hinchey – 28.03.2011, tłumaczenie/skrót Ola Gordon

Panie Prezydencie Obama, Panie Prezydencie Sarkozy i Panie Premierze Cameron

Dziękuję Wam za dbałość o dobro istot ludzkich. Dziękuję Wam za troskę o bezpieczeństwie niewinnej ludności cywilnej.

Jak Panowie wiecie, Organizacja Narodów Zjednoczonych zaplanowała, w tym miesiącu, oddanie hołdu Muammarowi Kadafiemu za przestrzeganie praw człowieka, po sporządzeniu raportu z dokładnego badania, chwalącego go za ogromną pracę humanitarną nie tylko w jego własnym kraju, ale na całym kontynencie afrykańskim, gdzie jest bardzo szanowany.

A teraz pytanie. Gdyby grupa wyszkolonych, mocno uzbrojonych obywateli przejęła władzę, paliła budynki, mordowała ludność cywilną i niszczyła własność rządową, powiedzmy, w Teksasie, Irlandii Północnej czy na Korsyce, co zrobiłyby władze Waszych krajów? Stały z dłońmi ułożonymi na sercach, czy zareagowały użyciem uzbrojonych sił bezpieczeństwa? Czy Panowie wiecie kto rozpoczął mordy w Bengazi?

Kolejne pytanie. Skąd wzięły się te stare flagi libijskie? Czy leżały gdzieś w Libii przez ostatnie pół wieku, czy wyprodukowano je za granicą, tak jak libijską „rewolucję”?

Faktycznie mam serię pytań. Czy Panowie wiedzieliście, że Muammar Kadafi przejął najbiedniejszy kraj na Ziemi i zrobił z niego najlepszy w Afryce pod względem wskaźników rozwoju człowieka? Czy Panowie wiecie o olbrzymiej ilości dobra, jakie zrobił Muammar Kadafi i nadal robi na afrykańskim kontynencie?

Czy Panowie wiedzieliście, że Libijczycy mają darmowe mieszkania? Czy któryś z Panów wprowadził ogólnokrajową politykę darmowych mieszkań w Waszych krajach?

Rezolucja 1970 ONZ (2011) zakazuje dostaw broni dla „ubogich nieuzbrojonych cywilów” (aka uzbrojonych terrorystów) szalejących w Libii. Dlaczego „buntownicy” pokazywani są z wyrafinowaną bronią ciężką? Dlaczego broń jest przemycana do nich przez egipską granicę, tak wygodnie zabezpieczoną od strony zachodniej granicy z Tunezją, w pierwszym etapie operacji Grab Libijską Ropę?

Kto dostarcza tej broni i dlaczego nie ma teraz niezależnego dochodzenia? Rezolucja ONZ 1973 (2011) zakazuje rozmieszczenia wojsk w Libii. Obejmuje to również siły specjalne. Więc co one tam robią? Dlaczego przeprowadzają szkolenia dla terrorystów?

Jak Panom wiadomo, podobne powstanie w Iraku zostało stłumione przez Panów przyjaciela, oddziały premiera, które otworzyły ogień zabijając 29 osoby w Bagdadzie. Dlaczego Panów wolne i niezależne media nie powiedziały ani słowa na ten temat? Jaka jest Panów polityka w Jemenie, gdzie siły zbrojne Waszego przyjaciela prezydenta zabijają biednych bezbronnych niewinnych cywilów? Gdzie jest strefa zakazu lotów nad Jemenem, czy Bahrajnem?

Dlaczego wciąż podkreślacie, że nie jesteście stronniczy, kiedy siły powietrzne bombardują wojskowe kolumny z jednej strony, a ułatwiają przemieszczanie się innym? Jeżeli to nie jest stronnicze, nie wiem co jest. Dlaczego okłamujecie swoje narody?

Co uzasadnia ataki na obiekty cywilne, wykraczające całkowicie poza ramy Rezolucji 1973? Dlaczego próbujecie zabić Muammara Kadafiego i jego dzieci? Jak byście się czuli, gdyby ktoś zamordował członka Panów rodziny?

Wiecie Panowie, że islamski fundamentalizm dojrzewał w Benghazi przez dziesięciolecia, że wielu członków „rewolucji” zostało przeszkolonych w Afganistanie, a Kadafi wywołał tam wściekłość, bo ośmielił się zadeklarować, że jest przeciwny kamienowaniu i karze śmierci dla homoseksualistów ? Oczywiście wiecie również, że wywołał wściekłość w Bengazi, nazywając islamski welon „szmatą” i „namiotem”? Macie świadomość, że uczucie wobec niego jest tam takie, bo wrzucał islamskich fundamentalistów do więzienia i ośmielił się powiedzieć, że chrześcijanie i Żydzi powinni mieć możliwość odwiedzenia Mekki?

Dlaczego usunięto libijskie internetowe strony informacyjne? Dlaczego Wasze rządy uprawiają cyber terroryzm obok ataków terrorystycznych ze sprzętem wojskowym?

Jak komfortowo Pan się czuje, zwracam się do Pana Camerona w szczególności, zamykając w kraju szpitale, a koszt tej operacji jest – tylko koszt latania – gdzieś około 50,000 funtów za godzinę?

Czy któryś z Panów wie, co naprawdę robi? A może macie pragnienie wojny by wzmocnić słabnące poparcie w kraju? Czy zdaliście sobie sprawę, że płk Muammar Kadafi cieszy się większą popularnością w Trypolisie niż Wy w Waszych stolicach?

Po raz kolejny wyskoczyliście przed szereg wymyślając jakąś don kiszocką sprawę, by uzasadnić własną nieudolność i zadowolić lobby energii i broni, które w rzeczywistości rządzą polityką. Wy trzej jesteście najbardziej obrzydliwym przykładem bezużytecznych, słabych, niekompetentnych protagonistów, którzy w Libii pokazali bardzo wysoki stopień nieodpowiedzialności.

Powiedziawszy to, jeśli chcecie strategię wyjścia, to jest tutaj (bo nie mam wątpliwości, że wspólnie nie możecie sformułować jej dla siebie). Zaakceptujcie zawieszenie broni libijskiego rządu, zatrzymajcie tę kampanię i pozwólcie wkroczyć Unii Afrykańskiej i pośredniczyć w transakcji. Przestańcie zbroić terrorystów, przestańcie tracić pieniądze Waszych podatników (rachunek dla Amerykanów jest już w setkach milionów; dla Francji i W. Brytanii wiele dziesiątków milionów. Ile oddziałów macierzyńskich, ile burs szkolnych lub leków przeciw rakowi zafundowałyby te pieniądze? „Przepraszam, panie Jones. Nie możemy kontynuować leczenia, ponieważ NHS nie ma tego rodzaju finansowania. W ciągu sześciu godzin kiedy czekał pan na wizytę, pana rząd wydał 300.000 na wypad jednego statku powietrznego nad Libię”).

Doskonała akcja! Wiecie co … jesteście niezdolni do zajmowania tych stanowisk. Jeśli ktoś „musi odejść,” to Wy trzej. I tym razem, jeśli otrzymam jedną śmiertelną groźbę w mojej poczcie (które zwykle dostaję za taki artykuł), będę badał jej źródło. Tym razem będę nieubłagany i nie usunę żadnej z nich.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 13 do “List otwarty do Obamy, Camerona i Sarkozy’ego”

 1. tralala said

  Chyba juz nikt nie wierzy w „dobrych ludzi niosacych demokracje”.

  a tu inny „list” prosto z ksiazki autora:
  http://www.bibula.com/?p=35426

 2. Rysio said

  re 1. Eeeeee tam, ludzie w wszystko uwierza,.

  np. przez wiele lat Polacy wierzyli w dobrych Niemcow – tych z NRD.

 3. JO said

  juz nikt…chyba.

 4. ziarnko prawdy said

  Niepokoj amerykanskich biskupow.
  http://konservat.pl/?sp=art&art=1255&path=arty2011#nc

 5. Brat Dioskur said

  Wczoraj w Londynie 40 rozbojnikow,czyli ministrow spr. zagranicznych 40 krajow ,dzielilo skore na …Kadaffim,bo na niedzwiedziu juz nie wolno (poprawnosc!!!) wybierajac alternatywe wygnania dla Muamara.Albo da mu sie wolna reke ,albo sw.Helena.
  Naturalnie nakreslono zgrubsza plan dzialnia po usunieciu tyrana i tak specjalna „komisja konsultacyjaca” ma sie zajac furazem dla biednych Libijczykow oraz uruchomieniem przemyslu…nic nie powiedziano o ropie!Odbudowa zniszczen musi byc z czegos pokryta ,ale o tym tez nic nie ujawniano ,tylko wtajemniczeni zastanawiaja sie ile z tych 150 t. zlota pojdzie na „pomoc”dla biednego narodu libijskiego.Aha,spekulowano tez jak nalezy ochronic ludnosc cywilna …Trypolisu przed krwiozerczym dyktatorem.Bedzie sie wiec dzialo…

 6. Marucha said

  Re 2:
  W tamtych czasach nie znałem nikogo, kto by wierzył w dobrych Niemców z NRD.

 7. wet3 said

  Oni byli dobrzy tylko wtedy gdy nie bylo u nich zarcia i przyjezdzali do Polski stadami aby sie nazrec. Nie pamietam juz dobrze, ale bylo to chyba jakis czas po pazdzierniku 1956r.

 8. Franek said

  Trzeba najpierw usunąć złodzieja Tuska z całą bandą, który niemiłosiernie okrada Polaków. Ceny codziennie idą w górę a oni bawią się.

 9. Obywatel RP said

  Obecna imperialna NAPAŚĆ rozwydżonych żydo-masanów amerykanskich, francuskich, angielskich oraz włoskich na suwerenność państawa Libyi jest MORDERSTWEM oraz BANDYTYZMEM w pełnym tego słowa znaczeniu, co wymaga ZEMSTY całego moralnego etycznego świata na tych oczywistych masońskich MORDERCACH.

  Przecietni Polacy w Polsce i ludzie w Europie oraz na świecie NIE wiedzą, że społeczeństwo w USA jest edukowane od szkoły podstawowej i WBIJA się do głowy już dzieciom w przedszkolu FAŁSZYWĄ IDEOLOGIĘ, że JAKOBY Ameryka zawsze „walczy” ze „złem” na świecie w imieniu tzw. „dobra” które JAKOBY nazywa tzw. „WOLNOŚCIĄ” ale jedynie pod ZAKŁAMANYM sloganem „demokracja” na którego całkowity monopol DEFINIOWANIA oraz wprowadzania do porzadku dziennego tego sloganu „demokracja” mają jedynie UZURPATORZY żydo-masoni lub ich płatni wymanipulowani agenci na całym świecie.

  Wedłóg tej anty-ludzkiej przestępczej bandyckiej organizacji, agentury masońskiej ONZ tylko żydo-masoni mają monopol na definiowanie tego co jest obecnie ZŁEM i DOBREM w obecnym świecie oraz definiowania tego czym jest to żydoskie gówno pod nazwą „demokracja”.

  Wszyscy ci, którzy żydo-masońską OSZUKANCZA ideoloigiczną doktrynę o nazwie „demokracja” odrzucają żydo-masonska interpretacje są skazywani na śmierć, tak jak kiedyś monarchowie w Europie, a teraz Kadfi w Libyi został skazany na śmierć przez SKRZYKNIETYCH zoorganizowanych „razem” żydo-masonów pod egida ONZ-u, których zbrojnym ramieniem jest to bandyckie NATO też opłacane przez gwałconego okradanego polskiego podatnika.

  Dla awanturniczych MORDERCÓW masonów jak Obama, Clinton, Sorkozy czy Cameron nie interesuje to, że to Kadafi przez dziesątki lat ciężkiej pracy wyprowdził naród Libijski z wielkiej biedy, epoki średniowiecza i bez tej GÓWNIANEJ zakłamanej masono-żydo-kracji nazywanej „demokracją” służcej TYLKO dla żydoskiego złodzejskiego kolonialnego systemu finansowego Rothschildów oraz im podobnych zamaskowanych złodziejskich awanturniczych żydoskich rasistowskich rodzin pod nazwami Morganów czy innych żydo-amerykanskich „banków” złodzeji.

  Niestety, przeciętnym ludziom w USA od kilku ostanich pokoleń wbija się do głów przemoca za pomoca żydo-masońskiego obowiazujacego systemu edukacji, co stało się już historycznym faktem, że to urodzone społeczeństwo w USA wierzy w tą FAŁSZYWĄ IDOLOGIĘ tego IMPERIALNEGO posłanictwa dobrego „Wujka Sama” i jego pomocy gdzieś tam walczacych o ‘wolność’ czyli „demokrację” (faktycznie masono-żydo-krację), pod zafałszowaną przykrywką „niesienia pomocy” WYNAJETOM płatnym agentom w Libyi.

  Przypomnijcie sobie te indentyczne formułki SLOGANY „walka o demokracje i wolność” bełkotane przez Bila Clintona, kiedy to ten morderca kazał NAPAŚĆ na Jugosławię oraz rzucić żydo-masonskie bomby na 470 jugosławianskich szkół oraz znieszczyc wszyskie mosty na rzekach w całej jugosławi, aby ją potem SKŁUCIĆ wewnerznie, ROZKŁUĆ potem na kawałki, utworzyć jakieś kraiki jak Kosowo na zrabowanej Serbom ziemi.
  Wcześniej identyczne ZAKŁAMANE frazesy o wprowadzaniu „wolnosci i demokracji” w Iraku BREDZIŁ ten MORDERCA stary mason Bush, a potem jego synek LUDOBUJCA Gerge W.Bush wygadywał te same OSZUKŃCZE żydo-imperialne FRAZESY i BREDNIE w 2002 roku o NIBY potrzebie wprowdzenia „demokracji i wolności” w Iraki wiec dlatego ten LUDOBUJCA nakazał też wystrzelić tysiące rakiet żydo-masonskich oraz zrzucic milony ton bomb na bogu ducha winnych irakijczyków.
  W ten to sposób dzieki tej IDEOLOGII FRAZESÓW „niesienia amerykanskiej żydo-demokracji i masonskiej wolności” ten dalej bezkarny LUDOBUJCA ZABIŁ 1.5 milona irakijczyków oraz zniszczył domostwa 6 milonom ludzi skazujac ich na poniweierke i tyłaczkę.

  Identyczne FRAZESY, bezczelne KŁAMSTWA o rozpowszechnianiu ZAKŁAMANEJ żydo-masońskiej „wolnosci i demokracji” oraz niesinie pomocy uciśnionym płatnym agentom żydo-masonskim w Libyi BREDZI dzisiaj ten OSZOŁOM morderca Barck Obama oraz ta jego ZAFAŁSZOWANA nakrecona przez żydo-masonów ta głupia miotła Hilary Clinton.

  Faktycznie tymi „pokrzywdzonymi” walczacymi o tzw. „wolność i demokrację” w Libyi to zwykli AGENCI przekupieni zdrajcy libyiscy, wynajęci oszuści i złodzeje przez żydo-masonów z USizraela.
  Ci rebelianci w Libyi byli hodowani jak świnie, jako zdrajcy w Libyi pod opieką tego BANDYTY mordercy „dobroczyńcy” imperialnego Żydo-USA oraz ich żydo-masonskich sprzymierzenców żydo-masona Sarkoziego naśladujacego „mocnego” ludubujcę Gerge W.Busha oraz tego angielskieg masonskiego pętaka mordercy Camerona.

  Do takich zwykłych skrzyknietych MORDERCÓW masonów jak Obama, Clinton, Sorkozy i Cameron zaprzańców techno-libertarianiztycznych całkowicie wyzutych z człowieczeństwa nie pisze się listów otwartych, gdyż oni takich listów napisanych przez normalnego człowieka NIGDY NIE zrozumieją !

  Takich masonskich rozwydżonych MORDERCÓW atakuje się IDENTYCZNIE brutalnie z pełnym ich znieszczeniem w każdy możliwy podstepny sposób lub najlepiej ze zniszczeniem ich najbliższych rodzin tak, aby oni zrozumieli czym jest straszna krzywda ludzka w bezkarnym cynicznym przez nich zabijanych innych ludzi na świecie, których oni niestety już nie traktują za ludzi, gdyż są zdemoralizowani do samego dna możliwości.

  Oczywiści MORDERCY jak Obama, Clintony, Sorkozy czy Cameron to wystrzeliwanie rakiet masono-amerykanskich na Libye oraz ZABIJANIE niewinnycj libijczyków traktują jako ich następna GRĘ, ZABAWĘ na ekraniku komputera i dla nich człowiek jest NICZYM, więc jedyną metodą na uspokojenie ich wścieklizny jest odpowiednie rozprawienie się z członkami ich najbliższych rodzin, tak aby oni w końcu zrozumieli czym jest wielkie CIERPIENIE libijczyków, zamordowanego Iraku, Awganistanu, Palestyny, jakie ci masońscy kaci OSOBISCIE zadają z pełnym wyrachowaniem dla własnych imperialno-kolonialnych kożyści.

  Żydo-amerykanski masoński imperializm oraz brak poszanowania, brak miłosierdzia do pozostałego wszechświata wynika z doktrynych wytrzepanych w żydoskiego talmudu pogardzajacego gojami ekranizowanego w holywoodzkich bandyckich żydo-metriksach lub tam wymyslanych grach komputerowych czy „żydo-dziełach” filmowych, gdzie w 95% człowiek stał się jedynie czymś w rodzaju robota-goja, który musi poddać się ręcznemu sterowaniu nadrobotów ceber-demokratycznego żyda posługujacy się judeo-cybernetycznym systemem rozumowania.

  Współczesne społeczenstwo amerykanskie od urodzenia i żołnierz ameryki jest od tak trzech dziesiącioleci nie wychowywany lecz HODOWANY jak dzike zwierze, bez jakigokolwiek systemu moralnego z pełną NEGACJĄ i ODRZUCENIEM moralnego DEKALOGU RELIGIJNEGO określajacego co jest złemi lub dobrem.

  Poprzednikami żydo-masonami tych obecnych cybernetycznych żydo-masonów z USA byli żydowscy „doradcy” masona Roosewelta w Jałcie i Teheranie gdzie zakonspirowane żydo-masonstwo z ZSRR oraz USA zawarło UKŁAD żydo-amerykańskimi masonami jak Brauch, Franfurter, Rosemen, Harriman i inni, którzy choremu na śmiertelnego raka Roosweltowi wmówili oraz spowodowali, iż Polskę OBRABOWAŁO ZSRR z 1/3 terytorium Państawa Polskiego, a samych Polaków oddano w szpony żydo-komunistycznych złodzejo-bandytów, agentów Bieruta, Bermana, Minica, Zembrowskiego, Spychalskiego czy komunistów ożenionych żydówkami agentkami jak Gomółka lub Zawadzki w wyniku zawartego „układu” żydo-masońskiego.

 10. Brat Dioskur said

  Okazuje sie ,ze „alianci” sa podzieleni w kwestii wspierania tzw. rebeliantow a konkretnie jezeli chodzi o ich dozbrajanie.I tak Sarky oraz Cameron zgodnie uwazaja ,ze dla „ochrony „bezbronnych cywilow” mozna nie tylko dostarczac im broni ,ale takze bombardowac wszystko co zyje, w trawie sie nie chowa i na drzewo nie ucieka!Holendrzy zas ,ktorzy stawili sie z polowka dywizju F-16 ,polawiaczem min(?)i samolotem cysterna oswiadczyli ,ze nie beda bombardowac zadnych naziemnych celow a tylko przechwytywac tylko to ,co lata.Rassmusen ze swojej strony , szef NATO ,zdecydowanie opiera sie dozbrajeniu rebeliantow uwazajac ,ze lamie to rezolucje ONZ.

 11. usama-ibn-laden said

  ad 5
  Kadafi nie ma wyboru-umowę o nietykalności z żydoUSA miał np. Milosevic i jak skończył-zamordowany w więzieniu
  żydostwo już chce „odbudowywać|” Libię – czyli to po to ją tak się niszczy…
  Zdradek Applebaum zadeklarował, że Polski będzie wspierać budowę demokracji w Libii – zabawny kretyn…

 12. harmata said

  Toż to hańba…Gdyby prezydentem polski był Jarosław Mądry ,nie pozwolił by na to,żeby polski odważny
  i bitny wojak darmo siedział w koszarach.Naród Libijski potrzebuje Polskiego bohatera,niosącego
  z wielkim entuzjazmem pokój ,ład i dobrobyt.
  Panie Prezydencie Komorowski wstydź się pan!

 13. usama-ibn-laden said

  ad 12
  „dzielny” towarzysz z żydoPiSu niejaki Karski Karol (dawniej PRON PZPR) już ubolewał, że POlszewia całą kasę przepusciła i nie ma na włączenie się do agresji, podobnie ubolewał Jarosław Kalkstein, znany z wystapienia w czasie napaści na Irak („to jest nasza [=pejsata] wojna”)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: