Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Zbyszko o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Lily o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Straszny skowyt żydo-komuny

Posted by Marucha w dniu 2011-04-13 (Środa)

Gajowy w żadnej mierze nie podziela poglądu, iż PiS jest „polską partią”. Artykuł zamieszcza dla celów zilustrowania – na przykładzie rodu Smolarów – rzekomo antysemickiego poglądu, iż tzw. żydokomuna wciąż ma w Polsce ogromne, wręcz decydujące, wpływy. – admin

To są straszne słowa. Wróg ani przeciwnik nie zdradza, zdradzają swoi. To jest straszny język takiej werbalnej wojny domowej i język całkowitej delegitymizacji władzy demokratycznej, co Jarosław Kaczyński systematycznie robi od wyborów – powiedział w radiu ZET prezes Fundacji Batorego Aleksander Smolar, odnosząc się do wczorajszych wystąpień lidera PiS.

Świadomie użyłem słowa „żydo-komuna” wiedząc, że tego określenia nie wolno używać w Polsce, jako „anty-semickiego” – choć doskonale opisuje ono, kto miał i ma największy wpływ na III RP. Przeciętny Polak nie wie, że  w Polsce są „szare eminencje”, których wpływ na losy Polski jest znacznie większy niż niejednego polityka a nawet partii. I wcale nie dziwi mnie, że właśnie „szara eminencja” Smolar, jako jeden z pierwszych zabrał głos, by wyrazić oburzenie środowiska, które zbudowało i broni „zdobyczy”  III RP.

Wyobraźmy sobie, że wpływ na politykę Izraela mają potomkowie arabskich terrorystów – w imię „tolerancji” i „postępu”. To przecież nie jest możliwe. Ale w Polsce – jakoby wyzwolonej spod panowania komuny – taki wpływ uzyskali nie tylko potomkowie „żydo-komuny”, ale prawdziwi komuniści o rodowodzie żydowskim – nawróceni na demokrację, liberalizm i Europę. Do tej kategorii ludzi bez wątpienia należą bracia Smolarowie – Aleksander i Eugeniusz.

Oficjalnie jeden jest politologiem, a drugi radiowcem, ale w rzeczywistości są o wiele bardziej znaczącymi postaciami. Bo to nie „Solidarność” obaliła komunizm. Tamten PRL-owski komunizm obaliła bowiem „żydo-komuna” – niedowartościowana w czasach PRL-u, chociaż także stanowiła fundament PRL. „Solidarność” zaś także została zdradzona o świcie – po alkoholowej libacji – tam w Magdalence…

To Aleksander Smolar, prominent Unii Wolności, wypromował na szefa tej partii Bronisława Geremka. Jego brat – Eugeniusz – jest jednym z szefów Polskiego Radia. Są synami Hersza Smolara, przedwojennego działacza komunistycznego i jako tzw. szare eminencje mają niebagatelny wpływ na politykę w Polsce.

Ojciec Smolarów, który po wojnie znany był pod imieniem Grzegorz, urodził się w 1905 r. w Zambrowie jako Hersz Smolar, syn Dawida, producenta wody sodowej. Już w latach 1918-1919 organizował w miasteczku lewicującą grupę młodzieży syjonistycznej, którą nazwał Związkiem Młodzieży Socjalistycznej. W lipcu 1920 r., po wkroczeniu Armii Czerwonej, został z ramienia owego ZMS członkiem miejscowego Komitetu Rewolucyjnego, za co – po wyparciu bolszewików – był poszukiwany przez żandarmerię wojskową. Wyjechał do Warszawy i tam związał się z Komunistyczną Partią Polski, która przerzuciła go do sowieckiego Kijowa, gdzie został sekretarzem Wydziału Ekonomicznego Gubernialnego Komitetu Komunistycznego Związku Młodzieży. Następnie rozpoczął studia w sekcji żydowskiej Komunistycznego Uniwersytetu Mniejszości Narodowych Zachodu w Moskwie – partyjnej uczelni kształcącej działaczy komunistycznych, głównie z krajów sąsiadujących z ZSRR. W 1946 r. wrócił do kraju i od razu zaczął pracę w Centralnym Komitecie Żydów w Polsce jako członek jego Prezydium oraz kierownik Wydziału Kultury i Propagandy.

Matką Smolarów była Walentyna Najdus, po wojnie profesor w Instytucie Historii Polskiej Akademii Nauk, należąca do licznego grona partyjnych historyków. W jej dorobku znajdziemy takie „dzieła”, jak: Polacy w rewolucji 1917 r. czy Lewica polska w Kraju Rad 1918-1920, które publikowała dla uczczenia kolejnych rocznic rewolucji październikowej. Z tego czerwonego do szpiku kości małżeństwa zrodzili się dwaj synowie: w 1940 r. Aleksander, a pięć lat później Eugeniusz. Jabłek pod lipą przecież nie znajdziecie… .

Spadające poparcie dla środowiska UD-ecji, z którego wyrosła Platforma Obywatelska, zawsze było sygnałem alarmowym dla środowiska „żydo-komuny”. Nie inaczej jest i teraz – w dzień po rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Dlatego teraz będziemy obserwować i słuchać głosów oburzenia „szarych eminencji” – masowo zapraszanych do opanowanych przez nich samych – radia i telewizji – aby „obrabiali” opinię publiczną, plując na jedynie polską partię, czyli PIS i jej lidera Jarosława Kaczyńskiego. Teraz zacznie się prawdziwa wojna z PIS-em i z Kaczyńskim, pod przewodem „żydo-komuny” – w imię obrony internacjonalistycznych ideałów komunistów, choć pod przykrywką demokracji i liberalizmu.

To przecież Aleksander Smolar oświadczył: „Jeżeli chodzi o SLD – jestem krytyczny wobec tej formacji, ale byłbym ostatnim człowiekiem, który wykluczałby możliwość porozumienia i, przy innej koniunkturze politycznej, nawet możliwość współrządzenia. To nie byłoby możliwe w sytuacji masowej dominacji SLD, ale, na przykład, partnerski układ – to sobie doskonale wyobrażam („Przegląd”, 14.02.2000 r.).

Wiecie teraz o co toczy się wojna? O utrzymanie dominującej roli w Polsce „szarych eminencji”, które de facto rządzą tym krajem od 1989 roku. To oni także rządzą mediami, których zadaniem było „uśmiercenie” Lecha Kaczyńskiego, a teraz jest : „uśmiercić” brata prezydenta – Jarosława… Tylko tyle i aż tyle.

http://niepoprawni.pl/

Komentarzy 50 do “Straszny skowyt żydo-komuny”

 1. aga said

  I tak żydy niepoprawne kłócą się z żydami poprawnymi czyli zydokomuną albo raczej udają,że się kłócą a polactfo w to wierzy…
  ale stwierdzeniem ,ze PiS to partia polska jednak się zdemaskowali:) i to jest dobra wiadomośc z tego wpisu.

  I tak ci niepoprawni.pl,niezależni,ekrany,etc. wszystko prowokacje unych funta kłaków niewarte jak widać.

 2. Rysio said

  „…żydy niepoprawne kłócą się z żydami poprawnymi..”

  Czasami lubie Cie Aga.

  🙂

 3. Kazek said

  ad 1. Gdyby kłótnie rzeczywiście były na niby to PO i PIS różniłby się „pięknie”. Tu jednak chodzi o władzę i jak widać jest to walka gdzie leje się krew np. Marka Rasiaka. Sprowadzanie wszystkiego do Żydów spłyca ogląd widzenia rzeczywistości. Podobnie jak masoneria chcieliby oni panować nad wszystkim ale nie ma na świecie siły co ma wszystko pod kontrolą.

 4. Rysio said

  Byłem dzisiaj w ksiegarni w Greenpoint.
  Jedna z sprzdawczyn’ powiedziała mi, że ksiażki H. Pajaka ida, jak ciepłe bułeczki.

 5. Krzysztof said

  Najbardziej mnie śmieszy określenie „Polska partia”. Dziś o wszystkim co się wydarzy w Polsce decyduje Londyn NYC i Bruksela. Ten rządzi kto ma kasę, a niestety Polacy nie należą do zamożnych (eufemizm) 😉

 6. precz z banda czworga said

  Unych niepoprawnych i poprawnych łączy więcej niz dzieli i to w sprawach istotnych – czego polactfo jakoś nie widzi:
  – pozytywny stosunek do unijnego Kolchozu i USRaela
  – pozytywny stosunek do udziału gołoty polskiej w wojnach chazarii w Iraku i Afganistanie
  -negatywny stosunek do Białorusi i Rosji
  -pozytywny do banderowszczyzny
  itd.

  Co do w/w Rosiaka to był to jeden z przyklaów rozpasanego nepotyzmu PiSuru,czyli następny element wspólny z Peło.
  Zona ,syn w strukturach partii ale nie tylko; lukratywne lokale użytkowe nabyte za bezcen.Ogólnie ludzie nieprzystęponi i niekomunikatywni dla pospólstwa i gojóww łodzi.To i jakiś się wkurzył…

 7. nc said

  Co robił Hersz Smolar w bandzie Tuvi Bielskiego w Puszczy Nalibockiej?
  Defiance: The Bielski Partisans By Nechama Tec
  http://books.google.com/books?id=tM9EeN01rvYC&printsec=frontcover#v=onepage&q&f=false
  Strona 265

 8. aga said

  Rysiu ja też Cię czasami lubię, pomimo,że jesteś nieprzemakalny na argumenty/żeby nie powiedzieć tępy/ ale w sposób jakis sympatyczno-gojowski w przwciweństwie do chamskich gudłajow n.p.
  No cóz zaintoksykowany śmiertelnym wirusem liberalzimu.Zejdź na ziemię i się wylecz.

 9. Rysio said

  „…zaintoksykowany śmiertelnym wirusem liberalzimu…”

  🙂

  przeczytaj recenzje..

  http://www.poczytaj.pl/56932

 10. Kazek said

  Re:6
  To co łączy to zgoda, ale motywy mogą być inne. Polacy chcieli do unii no to są , mogą teraz pracować na „legalu” nastawienie „narodu „musi być brane pod uwagę przez każdego kto chce skutecznie rzadzić. .Jeżeli LPR doszedł by do władzy to reakcja „unych” mogłaby drogo kosztować całą Polskę. Co sie działo jak u władzy w Austrii był Haider lub gdy LePen dostał się do drugiej tury.
  Ten co zabił Rasiaka to PEOWIEC napuszczony przez merdia, które widzą zagrożenie swoich interesów w PISIE.

 11. Rysio said

  Ach i jeszcze przypadkiem natknalem sie na te ksiazke 🙂

  http://www.poczytaj.pl/186817

 12. aga said

  Slusznie pisał kiedyś Poliszynel,że PiS jest partia jeszcze bardziej zażydzoną niz inne.I jeszcze bardziej wasalną wobec NWO.
  Czy pamietacie jak były min. Piecha namawiał Polaków na antenie RM do zaszczepienia się świńską szczepionką?Czyli praktycznie do depopulacji?dzisaj powinien przeprosić za kłamswta o nieistniejącej grypie powiedzieć co zawierała ta szczepionka ?
  PiS wykonywal posłusznie dyrektywy swoich strasznych braci,ze Polskim Gojom mordowanych w ich Ojczyźnie żadne pomniki się nie należą:
  Blokowanie przez prezydenta warszawy L.Kaczyńskiego budowy muzeum KLWarschau;potem kontynuował tę blokadę prezes Kurtyka wraz ze swoim jego nikczemnym pomagierem z IPN Boguslawem Kopką,którego nieoceniona Sędzia Maria Trzcińska zmiażdżyla merytorycznie?
  Pomnik ofiar UPA podobnie zablokowany i Bracia nie kiwnęli palcem aby w tej tak ważnej dla Polaków sprawie przeciwstawić się michikoidalnym.Pisuar to tylko bicie piany i tworzenie POzorow z gębami pełnymi PUSTYCH frazesów o patriotyźmie.
  Czy Polacy maja aż tak krótką pamięć? szkoda słów!

 13. aga said

  należaloby rownież rozeslać do wszystkich członkow sekty smoleńskiej te wstrząsające zdjęcia ofiar cywilnych wojny w Iraku ,ktore zamieścił Jerzy Ulicki-Rek. Bo to nie kto inny ale Jaroslaw Kaczyński w Sejmie krzyczal :”to jest nasza wojna”.

  http://musliminsuffer.wordpress.com/2010/09/02/operation-iraqi-freedom

  a swoją drogą to ciekawe Panie Ulicki,że te zdjęcia mają dla Pana wartość faktyczną a zdjęcia pomordowanych przez bestie w ludzkiej skorze z Ukrainy nie?

 14. pegasus said

  „Wyobraźmy sobie, że wpływ na politykę Izraela mają potomkowie arabskich terrorystów – w imię „tolerancji” i „postępu”.”

  Panie Marucha-moglby pan blizej tych terrorystow okreslic?,kto to jest/byl? Co albo kogo oni terroryzyja i w jakiej intencji?
  Slyszalem o terrorystach izraelskich i syjonistycznych ale o arabskich -no tez w gazecie zydowskiej lub w G-wnie Wybiorczym, i.t.d. Bardzo prosze.

 15. Realista said

  Izrael zbieral organy ludzkie i nimi handlowal po trzesieniu w Haiti

 16. Ukule M'Bongo said

  Ja nic nie rozumiec ludzie z Bolanda.
  Jak u nas starszyzna być glupie to my go rzucać do lwy.

 17. Marucha said

  Re 14:
  To nie jest cytat z mojej wypowiedzi.

 18. Guła said

  #12 Jasne nic bardziej spolegliwego od PiS nie ma co udowodnili przez ostatnie trzy lata.

  Ech te michnikowskie metody, musi praktyki u nich obywała, a? Przyznaj się esterko?
  A poza tym nie denerwuj się Napieralski w rankingach doszedł Tuska…i idą łeb w łeb. Coś wypali. No nie?

 19. Zenon K. said

  Warto, by jakiś dziennikarz znienacka przepytał szacownych, należycie obrzezanych członków Fundacji Batorego, co wiedzą o patronie fundacji, Istvanie Batory. Z moich znajomych nikt dotąd nie słyszał, aby którekolwiek z dokonań naszego króla i wodza było nagłaśniane i świętowane przez owa „fundację”. Wobec braku szacunku wobec dotychczasowego patrona, winna zmienic nazwę na „Fundacja im.Jakuba Bermana”, zdecydowanie lepiej oddającą jej charakter i cele.

 20. Guła said

  Może Grzesiu od drezdeńskiej komandy.

 21. wet3 said

  @ Aga
  Kiedys (w Nowym Jorku) bylem na spotkaniu z mecenas Trzcinska. Opisala nam dokladnie KL Warschau. Wlasnie bardzo skarzyla sie na blokowanie przez LK muzeum tego obozu przeznaczonego dla mordowania Polakow.
  Kurtyka nie jeszcze pod soba IPN.

 22. Kronikarz said

  Rysiu, Rysiu,

  „Zejdź na ziemię i się wylecz.” – tego to nie pojmujesz.
  Tylko to : http://www.poczytaj.pl/56932

 23. wet3 said

  Skowyt? – Chyba nie bardzo. To tylko takie przepychanki z pyskowkami w rodzinie. Ponoc co w rodzinie, to nie ginie.

 24. pegasus said

  Re;17
  Wyglada ze to pana wypowiedz, pan pisze ten artykul.
  Caly akapit albo ta czesc ktora ja podaje nie jest opatrzona zadnym cytatem.

  Sorry, ale to roznica dla mnie.

 25. u said

  Wiadomo kto ryzy leb z siodla wysadzi, bo sie rozpiera kulochami i grabiami – Napieralski, nei mozna zapomniec, ze przeciez u nas wladza jest rotacyjna. Oczywiscie rotacja odbywa sie wsrod „salonowego” grona butolizow, bardzo uleglych a jeszcze lepiej jak i przyglupich. Napierdalski akurat w rywalizacji na wyklad ze zdobytej wiedzy to niechybnie nokautem kladzie ryzego. Kaczor w tym gronie to tylko moze zakwakac, bo sie wykazal tym to co jest uwazane przez decydujace gremia i motloch, za negatywne , gdyz tylko w intrygach i szkalowaniu to tylul geniusza mu sie nalezy. A z takimi to akurat konkuruja tez geniusze, tylko, ze z wyzszej grzedy, wiec kaczy kamien im kosy nie stepi.

 26. Rysio said

  Kronikarz sam zejdź na ziemię i się wylecz. 🙂

 27. Biała bezbronna dziewczynka obmacywana na lotnisku przez murzynkę:


  i artykuł: http://www.nola.com/crime/index.ssf/2011/04/girl_6_gets_pat-down_at_louis.html

 28. Kronikarz said

  Rysio,

  8/ + 22/ + 26/ = czytac + rozumiec + myslec

  …Leonardo da Vinci pisal lewa reka dlaczego…

  Inne mysli tam sa tez = mozna dostac udaru,uwaga.

  Byle to zdrowie,
  pozdrawiam,
  😉

 29. Franek said

  Krótko: Kaczory to dwulicowce. Tylko ślepi tego nie widzą.

 30. Krzysztof said

  Skoro został poruszony temat mariażu kotła z balią pozwolę sobie wkleić 2 posty osobliwego dialogu z forum zwącego się umownie katolickim, pomiędzy „zakutym łbem” jwk, a Mamą- Teresą, która czasem odwiedza gajówkę, a której niewątpliwe zasługi w krzewieniu Tradycji Katolickiej bełtają się z poglądami politycznymi, gdzie silną pozycję zawiera pozgonna wierność wskrzesicielowi B’nai B’rith Lechowi K.

  jwk
  aktywista

  „Szkoda, że Szanowny Pan nie chce mnie, prostemu człowiekowi, wytłumaczyć tego osobiście …
  Jest takie klasyczne zdanie von Clausewitza: „Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami.” Polska w obecnym położeniu państwa prawa magdalenkowego jest właśnie podbijana innymi środkami. Jedyna realna opozycja skupiła się w PiS i wokół PiS. Dobrze zdają sobie z tego magdalenkowscy gangsterzy. Zwalczają PiS między innymi na polu podkopywania (potencjalnego) elektoratu bredniami kolportowanymi przez pożytecznych idiotów spod znaku postnarodowców i tych, którzy te brednie kupili. Wystarczy przejrzeć wpisy „internautów” z WSI24 (www.tvn24.pl), żeby sobie uświadomić bezdenną przepaść nienawiści, w którą tamci gangsterzy popadli. A „pożyteczni” jak tresowane papugi powtarzają wszelkie niestworzone brednie. Pomiędzy 10.04.2010 a wyborami prezydenckimi słyszałem nawet, że Pani Kaczyńska już nie żyje, trzymają ja w lodówce, żeby w najodpowiedniejszym momencie kampanii wyborczej ogłosić o jej śmierci i wziąć wyborców „na litość”. A jeśli już ktoś kogoś na coś bierze, to ewidentnie platfusy, że przyjdzie Kaczyński i poodbiera wszystkim złodziejom, co nakradli. Biorąc pod uwagę wielkość elektoratu PO/SLD widać, jaka część społeczeństwa jest u nas w ten czy inny sposób „umaczana”.Uważam, że postnarodowe oszołomy, to jednak margines.  Reszta to złodzieje i zwykli karierowicze zdający sobie sprawę, że zaszli powyżej swoich możliwości intelektualnych. ”

  Mama
  aktywista

  „(……………)Uważam, że postnarodowe oszołomy, to jednak margines.  Reszta to złodzieje i zwykli karierowicze zdający sobie sprawę, że zaszli powyżej swoich możliwości intelektualnych.
  Panie „jwk” czy to warto tyle swojego czasu tu poświęcać ? Ci goście są chorzy (nie wiem, czy to uleczalne) na to, co słusznie pan określił mianem „antypisicy”: *nic*, co choćby o setną część milimetra odstaje od ich „jedynie słusznych” poglądów, nie będzie dla nich dobre – przeciwnie, będzie zdradą, zaprzaństwem, oddaniem się w pacht Żydom… bo z antypisicą często (nie zawsze) idzie w parze ich durny instynktowny antysemityzm. Najgorszy jest dla nich PiS, bo PiS to zdrajcy – zdradzili ich wyobrażenie o tym, jaki PiS powinien być (to jest nb. znany psychologiczny mechanizm). Ci ludzie widzą świat w barwach biało-czarnych, nie myślą, nie mają wątpliwości, a jeśli nawet mają, to się do nich nigdy nie przyznają i są w stanie powiedzieć każde głupstwo, byleby nie naruszyć swojego podstawowego dogmatu: że Kaczyński to zło wcielone. Tu już jest tak wielkie „zaczadzenie”, „buksowanie” i „siedzenie na moczarach”, że już sama nie wiem jak można się od tego uwolnić. Chyba tylko co dzień cząstka Różańca i powierzanie się z tym Niepokalanej!  Uważam, że szkoda na nich czasu. AMEN!”

  http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5940.30.html

  Dodam znane mi tutaj z dzieciństwa stare przysłowie:
  „Codziennie modli się pod Figurą, a trzyma diabła za skórą”

  Dyskutanci, którzy „narażają się tym „aktywistom” – ludzie o trzeźwych poglądach względem zdradzieckiego PIS nie mają większych szans wśród stada szarańczy, które opanowało to forum.

 31. lanc3 said

  W błysku fleszy i reflektorów;Walterów,Solorzów i wszelkiej maści globalistów,środowisko GP przywłaszczyło sobie Polskość i patriotyzm w wykrzywionej formie.Jeśli długo będzie taki stan się utrzymywał stanie się to prawdą bo ludzie zaczną tak się zachowywać,a w przyszłych pokoleniach bycie Polskim patriotą będzie oznaczało totalne zidiocenie dla zwykłego szaraka,bo wzory będą brać właśnie z smolenskich sekciarzy i pisowców.

 32. lanc3 said

  Dla KAZIA I SEKCIARZY SMOLEŃSKICH

  aga powiedział/a
  2011-04-13 (środa) @ 17:47:51

  I tak żydy niepoprawne kłócą się z żydami poprawnymi czyli zydokomuną albo raczej udają,że się kłócą a polactfo w to wierzy…

 33. Guła said

  Czy widział ktoś guru politycznego w ceremoniach unych który na łbie nie miałby czarnej „jak sufit” mycki?

  Łącznie z mieniącymi się „narodowcami”

  Trzeba zmienić „bajere” może będzie łatwiej porozumieć się. To po pierwsze. Po drugie wróciła dwoistość społeczeństwa, gdzie najemnik utrzymujący się z własnej pracy społeczeństwem znów nie jest. Jak drzewiej bywało.

 34. sokratus said

  Gula tylko mycki widzisz a innej inszości to juz nie?Przyczepił się jak rzep psiego ogona.

 35. APA said

  Na glupoiej glowie to i mycka sie nie utrzyma.
  Walesa ten ma glowe ,jego w mycce chyba nikt nie widzial , w kapeluszu tak,on uratuje Tunezje a Japonie nam dal.

  Teraz chce wam zwrocic uwage na czerwone mycki – wiecie kto je nosi ?
  Napewno nie ci z ktorych Napieralski sie wywodzi .

  Jezeli juz o zydo-komunie dyskutujecie to powinniscie wiedziec ,ze za komuny Kwasniewski mycki nie ubieral ale po obaleniu tak .

  Wiec teraz zagdaka :
  Jak nazywa sie czlowiek w mycce i kim jest ?
  Odpowiedz sama cisnie sie na usta ale nie mozna tego napisac,za to to przekazcie to najblizej obok ciebie osobie ,ze taki to … na kaczych nogach !

 36. Guła said

  Być może i racja, Sokratesie, może czegoś nie pojmuję.

  Jednakże o ile stanowisko naczelnego prokuratora Kaczyńskiego broniącego oficjalnie żydowskiej własnej tradycji a przerywającego prace przy ekshumacji w Jedwabnym da się z jego punktem widzenia wytłumaczyć – Żyd i tyle, o tyle kalanie się przedstawiciela prawicy, narodowca w tymże Jedwabnym jest nie do przyjęcia – tym bardziej ze i on i jego ugrupowanie głosi całkiem co innego – dla mnie rzecz jasna, i nigdy nie będzie. To nie jest mój faworyt i nie lubię gdy wciska mi się jego na siłę. Mdli mnie.

  Poza tym skąd wiadomo jak on raduje się w to chanukowe święto ze swoimi koleżkami? Nu nie, admin?

 37. Guła said

  Chociaż z drugiej strony patrząc, bo pączki to nie za bardzo, ale placki ziemniaczane, cholera, lubię 🙂

 38. Guła said

  Ze śmietaną ostatecznie, ale z wieraszczaką są nie do pobicia.

  Ot taki to bida-kresy przysmak.

 39. Boomcha said

  @ Aga (1)

  >I tak ci niepoprawni.pl,niezależni,ekrany,etc. wszystko prowokacje unych funta kłaków niewarte jak widać.

  Prowokacja to jest taka opinia. Niepoprawni.pl istnieją TYLKO dzięki dobrowolnym składkom od osób, które chcą to wspierać. Oparte jest na darmowym oprogramowaniu. Każdy kto chce można założyć tam bloga i pisać to co chce.

  I zamiast „kiwać” się tu pod „jedynie słusznymi wpisami”, jak Żyd pod ścianą płaczu proponuje założyć bloga, napisać coś od siebie, wyrazić opinię, wyjść ze swoja wiedzą do innych ludzi, żeby mogli sprawy przemyśleć. Bo taka jest idea Niepoprawnych.

  Z tego co wiem, to Blogpress.pl jest również stowarzyszeniem, a Nowy Ekran to pomysł blogera Łażącego Łazarza w który zainwestował Edmund Opara (o i le nie pomyliłem nazwiska i imienia). Wszystko jest jawne i dostępne w sieci. Szansa, ze tam ktoś manipuluje jest wg mnie dokładnie taka sama jak tu.

 40. aga said

  ad.39 😉

 41. Boomcha said

  @ Aga (40)

 42. mocniejszy said

  Czy przebaczanie jest antysemityzmem?
  Odpowiedź na to pytanie oraz o tym, komu to pytanie przeszkadzało:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/31/czy-przebaczanie-jest-antysemityzmem/

 43. Zerohero said

  Re 1:

  „Wyobraźmy sobie, że wpływ na politykę Izraela mają potomkowie arabskich terrorystów”

  Tutaj też się zdradził, bo to Żydzi wtargneli na ziemie Arabów i przynieśli terror oraz wojnę a nie odwrotnie. Porównywać Palestyńczyków walczących o wolnośc Palestyny do Żydów chcących przejąć całkowią władzę w Polsce XX wieku to hucpa albo głupota.

 44. mocniejszy said

  Re: 10 „Polacy chcieli do unii no to są”

  W referendum przystąpienie do UE poparło tylko 45% obywateli uprawnionych do głosowania. 55% nie poparło. Mniejszość wprowadziła Polskę do UE.

 45. Marucha said

  Re 44:
  Tzn. większości było wszystko jedno.

 46. ObywatelX said

  Napisałbym coś na pis i prezia,ale znów będe miał problemy z dostępem do netu.Dlatego
  się powstrzymam. Czy to nie dzíwne,że za
  pisanie zbyt przychylnie o Rosji i wypominanie wielkiemu preziowi słusznego
  pochodzenia, można być wyrzuconym z sieci,
  i to w wolnym kraju,zaiste dziwne…

 47. mocniejszy said

  Re 45:
  W tych 55% są ci, co zagłosowali przeciw, ci co zbojkotowali głosowanie w ramach sprzeciwu i także obojętni. Ale ilu było obojętnych, to nie wiadomo. W każdym razie do poparcia UE udało się namówić tylko 45%. Zatem UE poparła mniejszość. Matematyczny fakt. Taka to nibydemokracja. W rządach większości powinna decydować większość bezwzględna.

 48. sokratus said

  ad.36
  Guła widzisz chłopie krew nie woda i zawsze zdradzi.Jesteś żydem i przestań udawać ze jest inaczej.
  Tylko żydzi tak nienawidzą „narodowcow” jak ty.
  Po tym ich najpewniej mozna w Polsce rozpoznac.
  Narodowcy choćby 10 jarmułek nałożyli i 20 x poszli z pielgrzymką do Jedwabnego to i tak nic im to nie pomoże-przez żydostan będa znienawidzeni.

 49. Guła said

  Za co tych narodowców lubić za głupotę?

  Wziąwszy do kupy; „dzieła” grossa, akcje żydostwa ameryki, rejwach michnikowski itd to jest to w sumie nic w stosunku do czego przekonali wówczas czołowego endeka w Jedwabnem.

  Nawet Dmowskiego się wyrzekł.

  Powiedz jaki Żydek nie cieszyłby się z takiego osiągnięcia?

  Wyrzeknij się Pan też Kościoła, bo niejaki ks. Czajkowski był donosicielem SB – admin

 50. ObywatelX said

  Guła ciebie i twoje pejsy pies równo jechał.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: