Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czym jest „Projekt Blue Beam”?

Posted by Marucha w dniu 2011-04-27 (środa)

Jak zwykle w takich przypadkach, gajowy odcina się zdecydowanie od wszelkich merytorycznych dyskusji na poruszony w artykule temat, gdyż guzik wie i nie widzi sensu dzielenia się z innymi owym guzikiem.

Czym jest Projekt Blue Beam?

Ostatecznym celem prowadzonego przez NASA projektu jest wprowadzenie globalnej religii? (fot. Thinkstock)

Gdyby ktoś chciał zapoznać się ze wszystkimi teoriami spiskowymi z pewnością poczułby się przytłoczony ich ilością i różnorodnością. HAARP, NWO Porządek Świata), Iluminaci, Klub Bidelberg to tylko niektóre spośród tych bardziej znanych. Należy do nich także Projekt Blue Beam. Według zwolenników teorii spiskowych Projekt Blue Beam jest jeszcze całkowitą abstrakcją, ale… już niedługo może się okazać rzeczywistością. Rzeczywistością, dodajmy, niezwykle niebezpieczną dla ludzkiego umysłu.

Internet, będący doskonałym narzędziem do tworzenia i rozbudowywania przeróżnych teorii aż huczy od plotek, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że rząd USA stworzył broń dzięki której zapanuje nad naszymi umysłami i staniemy się mimowolnie „niewolnikami”. Projekt Blue Beam zakłada, że możliwe będzie przesyłanie dźwięku prosto do mózgu człowieka, w taki sposób, abyśmy nawet o tym nie wiedzieli. Dźwięk w postaci impulsów elektrycznych ma docierać bezpośrednio do naszej głowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych superkomputerów i zaawansowanej technologii satelitarnej, program ten pozwoli na ingerencję w nasze umysły na niewyobrażalną skalę. Możemy usłyszeć w sobie np.: „głos Boga”, ujrzeć go wśród chmur a nawet zostać „wziętym do nieba”.

Po co to wszystko? Jeśli wierzyć źródłom zajmującym się tym tematem głównym założeniem i ostatecznym celem projektu Blue Beam (prowadzonego przez NASA) jest wprowadzenie nowej globalnej religii, będącej odmianą New Age tak aby nad światem zapanował jeden globalny przywódca – dyktator. Bez wprowadzenia jednej, uniwersalnej religii na całym świecie dyktatura nie jest możliwa. Nie jest również możliwe wprowadzenie nowego światowego porządku. W tym celu opracowano Projekt Blue Beam.

Wprowadzenie tego niecnego planu ma przebiegać z góry ustalonymi etapami.

Pierwszy krok ma na celu wprowadzenie ludzi w błąd tak, by zasiać w ludziach wątpliwości co do stanu obecnej wiedzy archeologicznej. Dokonać tego można w prosty sposób – należy sztucznie wytworzyć np. trzęsienia ziemi w określonych miejscach na ziemi co spowoduje nowe odkrycia archeologiczne, które pokażą „błędy” na jakich opierają się dotychczasowe religie. Fałszywe odkrycia posłużą do przekonania o tym ludzi.

Kolejnym etapem ma być „widowisko kosmiczne” na niewyobrażalną skalę z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. W każdym miejscu świata widoczne na niebie będą rozmaite obrazy. Co ciekawe każdy z nas zobaczy co innego „przygotowanego” specjalnie dla nas. Projekcja tych obrazów połączona będzie z dźwiękiem, którego nie słychać ale dotrze on do nas bezpośrednio do mózgu. „Usłyszymy” w naszej głowie głos Boga oczywiście każdy z nas w swoim ojczystym języku. Pokaz taki odbędzie się dzięki satelitom biorącym udział w projekcji.

Trzecim krokiem ma być „elektroniczna telepatia”. Fale elektromagnetyczne spenetrują ludzkie umysły a także zaczną oddziaływać z myślami człowieka. Nie będzie na Ziemi miejsca, w którym człowiek mógłby się schronić i uniknąć działania fal. Fale te zagłuszając nasze myśli sztucznie wpłyną na nasze zachowanie i postępowanie. Nasz umysł będący już w „posiadaniu” fal będzie nami rządził. W tym przypadku również wykorzystane zostaną satelity.

W czwartym etapie dzięki wykorzystaniu rozmaitych środków elektronicznych możliwe będzie stworzenie supernaturalnych manifestacji mających na celu całkowite poddanie się ludzkości. W tym celu użyte zostaną wizerunki przybyszy z kosmosu, a także ich „latających dysków”. Wtedy to wmówi się ludziom, że każde z miast na Ziemi czeka inwazja kosmitów. Ta dezinformacja ma zmusić największe potęgi militarne do użycia swojego arsenału nuklearnego aby docelowo narody te zmuszone zostały do pełnej demilitaryzacji przed ONZ. Ostatecznie ukazana zostanie walka sił dobra ze złem. Tu nastąpi boska interwencja i ludzkość zostanie uratowana. Tym samym ludzie przekonają się, że jedyną słuszną religią jest New Age. Na koniec pozostaje tylko wykorzystać elektronikę dostępną w każdym gospodarstwie do wywołania zjawisk takich jak złe duchy czy poltergeisty co doprowadzi ludzi do szaleństwa i masowych samobójstw.

Czy to wszystko prawda? Należy w to wątpić, co nie zmienia faktu, iż cały czas opracowywane są nowe rodzaje broni, które mają oddziaływać na ludzi nie w sposób fizyczny a mentalny. Wciąż rozwijane technologie jeśli już nie teraz to w niedalekiej przyszłości pozwolą na wizualizację w ludzkim mózgu dowolnych obrazów jak i dźwięków.

Otwartym pytaniem pozostaje w jakim celu możliwości takie zostaną wykorzystane. Interesującą kwestią w takim wypadku pozostaje interpretacja różnych zdarzeń z naszej historii jak choćby objawienia maryjne, manifestacje UFO czy też zjawiska anomalne. Odsuwając na bok choćby ich interpretację religijną można postawić pytanie czy były to projekcje holograficzne a jeśli tak to przez kogo emitowane?

http://niewiarygodne.pl/

Odnośnie objawień maryjnych gajowy z pewną taką nieśmiałością przypomina, że miewały miejsce w czasach, gdy nikomu nawet się nie śniło nie tylko o laserach i hologramach, ale nawet o lampce kieszonkowej na korbkę.

Komentarze 24 to “Czym jest „Projekt Blue Beam”?”

 1. sono said

  Wlasnie ze nie nalezy w to watpic bo takie projekty juz sa w zastosowaniu i ciemna, nieuswiadomiona masa to kupi. Oto przyklad.
  Zwroccie uwage zwlaszcza od 1:45 min

 2. sono said

  Tutaj o tym jak posoborowy KK sprzeniwierzyl(a) sie Tradycji Kosciola i Jego nauczaniu.

 3. Franek said

  Globalna religia zaczęłą się Asyżu 1986 r.

 4. czytelnik said

  Ciekawy temat ale dlaczego gajowy o „guziku” nam pisze ?

 5. navajo88 said

  a ni dla tego że gajowy kocha guziki !!! i wie jak są ważne dla naszej cywilizacji post atomowej hahaha

 6. sono said

  Globalna religia zaczela sie na Soborze watykanskim II.

 7. adam said

  Bóg kocha wszystkie swoje dzieci i nie zależy mu na śmierci grzesznika, ale aby się nawrócił. W tym duchu odczytuję Asyż.

 8. sono said

  I dlatego tez w Asyzu „Duch Asyzu” kazal umiescic figurke buddy na oltarzu i pozdejmowac wszystkie krzyze bo przeszkadzaly owemu „duchowi”. Hmmm???
  ;;;;;;;;;;;;;;;;
  P.S. Panie Marucha prosze zrobic wpis o New Madrid Fault Line.
  Pieklo tam wkrotce znow wybuchnie, gorsze niz w Japonii.
  Warto uswiadomic otumaniona publike, ze to nie pieklo przygotowane nam przez Boga jako kara za grzechy, ale czesc piekla, jakie Globalisci nam przygotowali.
  Tu troche info, jest ich mnostwo na internecie.
  http://interceder.net/list/new-madrid-fault

 9. Marucha said

  Re 7:
  W Asyżu nie było żadnej mowy o nawracaniu. Wszystkie religie były równie prawdziwe.

 10. Emmi said

  Fale elektromagnetyczne jak najbardziej penetrują już od dawna ludzkie umysły
  i to się dzieje w Polsce.Coraz częściej sygnalizują ten problem osoby w ten sposób
  maltretowane.
  Przeczytaj , zastanów się ,pomyśl.Jest coraz więcej takich osób,które są prześladowane elektroniczne, czy wręcz torturowane jak autor tego artykułu.

  W Polsce ten problem jest niestety na etapie wysmiewania go, podczas, gdy w Stanach,w Europie zachodniej ,czy nawet w Rosji istnieją już organizacje zajmujące się pomocą i zrzeszajace ofiary takiej kontroli.

  ARTYKUŁ :
  HAARP czy schizofrenia .Dobre pyta iałem się nad tym forum i wyłoniło mi się wiele dodatkowych spraw do przeforsowania w tej dyskusji ,problemów które jednak trzeba przeforsować , żeby coś z niej konstruktywnego wynikło .Najważniejszy to brak konkretnych dowodów na działania elektromagnetyczne na ludziach .Jeśli nawet ktoś podejrzewający takie działania na sobie, zrobi prywatnie badania np. EEG bądź analizatorem spektrum, to w jaki sposób ma oskarżyć dajmy na to ekipę lekarzy dokonujących tych działań? Oczywiste, że wyprą się tego ,zdziwieni, pierwsze słyszą itp. Wszelkie relacje , oświadczenia poszkodowanego będą wpisywane jako kolejna historia choroby z zaleceniem regularnej dawki neuroleptyków . Żeby było jasne oświadczam ,jestem człowiekiem który twierdzi, że w obecnych czasach w wielu szpitalach neurologicznych stosowane są bez powiadamiania pacjentów ani ich rodzin, techniki elektromagnetyczne w sumie psychotroniczne na nic nie wiedzących o tym podopiecznych . Ten fakt dla logicznie myślących ludzi ,stawia wszelkie diagnozy i orzeczenia o chorobach psychicznych w tych miejscach pod znakiem zapytania .Oczywiście na pewno są przypadki psychotyczne i inne, lecz mogą , powtarzam mogą być w wielu przypadkach wywołane na przykład sygnałem ESB bądź innym elektromagnetycznym sposobem .Piszę to z całkowitą odpowiedzialnością za treść, gdyż wielu moich znajomych jak też ja sam, miałem tego typu doświadczenia .Aż mnie kusi w tym momencie, żeby to teraz zacząć opisywać .Nie jest to jednak temat na dzisiaj ,bo tak prawdę powiedziawszy właściwie co to da, czy to na tym forum, czy gdziekolwiek indziej?.Nie słyszałem, żeby w tym kraju ktoś robił szum na drodze prawnej[jak np. w Rosji czy USA]z powodu ataków elektromagnetycznych ,manipulowania psychiką, kontrolowania umysłu i innych tego typu tortur wraz z okaleczeniami psychofizycznymi .Chciałbym się mylić .Jeśli wiec jest choć jedna taka osoba to ja oświadczam ,że w każdej chwili jestem gotowy podjąć walkę z tymi sadystami i mordercami . Rozmawiając o HAARP i schizofrenii mam nadzieje, że wszystkim chodzi o możliwości tych urządzeń w manipulowaniu naszą psychiką .Tylko jak to udowodnić szczególnie samemu ,nawet gdy jesteśmy pewni ,że to właśnie to ? Lekarze milczą .[zamienię Hipokratesa na Hipokryzje]To najwygodniejsze ,bo albo dla części , tajemnica dochowana ,albo nie wtrącają się w nic i nikt ci kłopotów nie narobi .Przecież trzeba będzie zwrócić się przeciwko swoim kolegom z pracy ,poruszyć tryby wielkiej machiny tajemnicy ,która to sięga daleko, daleko poza szpital .Tak więc siostra Rachel [lot nad kukułczym gniazdem ]ma się cały czas dobrze i jest nie do wygryzienia, mało tego, jest coraz bardziej potrzebna I właśnie skończyła kursik zawodowy w DARPA .Ostatnio bierze robótki na zlecenie . Załączam na koniec urywek z art. Do uczestników forów dyskusyjnych o kontroli umysłu tzw. broniach nieinwazyjnych ,możliwościach systemu HAARP i innych stosowanych na ludziach technologiach elektromagnetycznych . Cyt.
  Wiem ,że tymi cholernymi technikami można wywołać efekt dźwiękowy np. chrzęst, stukot., tak to mogę nazwać, co kiedyś podczas pierwszych ataków wyraźnie słyszałem i nie tylko ja .Wiem ,że ta sztuczka była wtedy adresowana do mnie. Chodziło tu o wywoływanie u mnie ciągłego stresu czymś nieznanym , tajemniczym [!?] Domyślam się teraz ,że te sposoby osaczania psychiki ofiary mają opracowane perfekcyjnie ci lekarze psychiatrzy ,k… że ich mać , bo to akcje zsynchronizowane często ze szpitalem, który spokojnie czeka na swojego króliczka z…teczuszką historii choroby..Dokładnie tak. Lecz powtarzam, ten efekt przypominający poltergeist wywołany czy to maszyną RF stacjonarną czy tez z pomocą przekaźnika większej odległości np. haarp bądź dyżurnym OBE [to nie żart] nie tylko ja słyszałem .W tym towarzystwie była później rozgorączkowana rozmowa na ten temat , co to było. Siedziałem zamyślony i nie odzywałem się. MarekJozef55

 11. teresa said

  Na szczescie jest to tylko projekt,a z projektami roznie bywa.

 12. sono said

  Trzeba rozprzestrzeniac tego typu info poki jeszcze mamy do nich dostep.Globalne Towarzystwo spod ciemnej gwiazdy niedlugo pewnie zrobi nam szczelne blokade na tego typu wiesci, przekazujcie je dalej.
  Mozna w nie wierzyc lub nie, ale warto je sobie zanotowac w tyle glowy.

 13. ONZ666 said

  @Admin:
  cyt:
  „…nikomu nawet się nie śniło nie tylko o laserach i hologramach…”

  pyt:
  kto to jest NIKT?

 14. nieszuraj said

  Coś ciekawego wyszperałem , jeśli już takie rzeczy są dostępne to pomyślcie czym dysponują psychopaci?

 15. RSA said

  Obejrzałem uważnie, dwukrotnie, film nr 1. Niczego tam nie widzę. Podobny efekt „przepalonej kliszy” można uzyskać poprzez zastosowanie typowych filtrów dostępnych w darmowym oprogramowaniu do obróbki wideo.

 16. sono said

  I niczego pan tam nie zoboaczy. To jest fake objawienie ,kotre jest projektem majacym na celu oglupienie tych co, o nim nie wiedza. Takich „fake” objawien bedzie wiecej, zwlaszcza w krajach 3 swiata, bo tam ludnosc mniej obeznana z globalna propaganda. Chcoiaz i w Polsce jeleni nie zbraknie.

 17. bobolanin said

  „Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka.”

  Wynika z tego że KAŻDY kto przyjmie znamię bestii będzie potępiony. Jest to możliwe tylko w jednym przypadku. W takim kiedy przyjmując takowe znamię człowiek utraci władzę nad swoja wolną wolą i to by pasowało to opisywanego tu projektu.

 18. wet3 said

  Kiedys myslalem, ze chodzi im o odkrycie maszyny do czytania mysli. Okazuje sie, ze jest znacznie gorzej. Oni pragna kierowac nasza psychika i przekonaniami – co jest potworne bo praktycznie rowna sie znniewoleniu czy tez skradnieciu naszej duszy.

 19. — Ja mam to wszystko gdzie indziej , a w nastepnym wcieleniu pisze sie na planecie Lulu , w sasiedniej galaktyce . Jak sie dowiem wiecej , jak tam i co , to co nie co dam znac .

 20. Anioł said

  Władza religijna to priorytet, cel nadrzędny; władza polityczna – rząd światowy to tylko dodatek

 21. Anioł said

  …zresztą w Ap pisze że „10 rogów” – władza polityczna odda swoją moc i władzę „zwierzęciu” – władzy religijnej (Jednemu Światowemu Kościołowi)

 22. Emmi said

  Proszę posłuchajcie „MÓWIĘ CI ,ŻE…”

 23. sono said

  BARDZO WAZNY ARTYKUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://monitorpolski.wordpress.com/

 24. wet3 said

  Wierze mocnym slowom bpa – egzorcysty. Ciagle jednak nie daje mi spokoju fakt, ze w czasie wojen w okresie rozpadu Jugoslawii nikt z Medjugorje nie zginal. To jest dla mnie bardzo dziwna zagadka.

Sorry, the comment form is closed at this time.