Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Nadchodząca tyrania

Posted by Marucha w dniu 2011-04-28 (Czwartek)

The coming Tyranny
http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/04/coming-near-future-tyranny.html
9.04.2007 tłumaczenie Ola Gordon

Z raportu brytyjskiego rządu:

Broń biologiczną można wykorzystać do zwalczania przeludnienia (co to jest?). Raport Ministerstwa Obrony przedstawia koszmarną wersję NWO, czystek etnicznych, wojny klasowej, czipów mózgowych do 2035 roku.

Jawi nam koszmarne społeczeństwo przyszłości, w którym ludzkość zmusza się do akceptacji czipów instalowanych w mózgu, imigracja i urbanizacja dewastuje społeczności, trwa wojna klasowa, a broń biologiczna i neutronowa wykorzystywana jest do walki z przeludnieniem.

Centrum Rozwoju, Koncepcji i Doktryn Ministerstwa Obrony opracowało dokument krystalizujący „ramy przyszłej strategii”, za którą prawdopodobnie staną siły zbrojne Wielkiej Brytanii, jak mówi raport opublikowany w dzisiejszym londyńskim The Guardian.

Ponieważ każde umyślne działanie rządu i przemysłu ma na celu realizację tej przyszłości, powinniśmy dokument ten uważać za plan strategiczny, a nie ostrzeżenie przed tym, co nadejdzie.

Raport przedstawia, jaki będzie świat za niespełna 30 lat i stanowi „analizę kluczowych zagrożeń i wstrząsów” stojących przed planetą. Prognozy te obejmują:

– Rozwój broni neutronowej, która niszczy organizmy żywe, a nie budynki i „jest idealną bronią służącą do ekstremalnych czystek etnicznych w coraz bardziej zaludnionym świecie.” Taka broń byłaby rozpraszana za pomocą bezzałogowych dronów i doprowadziła by do „zastosowania zabójczej siły, bez ingerencji człowieka, która stawiała by przed nami ważne kwestie prawne i etyczne.”

– W ciągu 30 lat standardowe wszczepianie chipów do mózgu wszystkim obywatelom w krajach rozwiniętych.

– Masowy bunt klasy średniej krajów rozwiniętych, jako reakcja na szaleńczą imigrację, problemy z biedotą miejską i rozpad porządku społecznego.

– Odrodzenie marksizmu jako religii zastępczej w czasach rosnącego moralnego relatywizmu.

– Niekontrolowana globalizacja, która skutecznie skończy z państwem narodowym i doprowadzi do wojen między systemami wierzeń terytorialnych, a nie kraju z krajem.

– Gwałtowny spadek populacji białych Europejczyków przy 81% wzroście populacji Afryki sub-saharyjskiej i 132% wzroście populacji na Bliskim Wschodzie .

– Endemiczne bezrobocie, niestabilność i zagrożenie dla porządku społecznego w wyniku wzrostu liczby ludności.

– Pojawienie się „koalicji terrorystycznej”,  sojuszu systemów ideologicznych, które sprzeciwiają się państwu, od ekologów do „ultra-nacjonalistów” i pozostałości ugrupowań religijnych.

Z tego raportu wynika jasno, że każda polityczna lub religijna grupa, która wyrazi sprzeciw wobec dyktatorskiego i ateistycznego programu państwa, będzie kolektywnie demonizowana jako terroryści i przeznaczona do likwidacji i czystek etnicznych.

Jest to ten NWO, który establishment starał się stworzyć, żeby umożliwić szerzącą się imigrację, wykorzystując postęp technologiczny do zniewolenia nas, rozpoczynając niekończącą się wojnę i kształtując kurs historii, by zbudować planetę-więzienie.

Elity celowo ukierunkowują wydarzenia na świecie i angażują się w wojnę psychologiczną, aby osiągnąć tę samospełniającą się apokalipsę. Nie cofną się przed produkcją scenariusza czasów ostatecznych, podobnych do opisanego w Objawieniach;  bez znaczenie jest czy wierzysz w Biblię, czy nie: nasza przyszłość jest w rękach maniakalnych psychopatów, którzy postanowili zniszczyć ludzkość.

Za każdym razem, kiedy badamy rządowe białe księgi i dokumenty strategiczne, RANDPNAC  czy innych większych „think tanków”, spotykamy się z obsesją redukcji populacji poprzez przerażające akty czystek etnicznych. W tym przypadku plan nie jest nawet ukrywany pod płaszczykiem walki z terroryzmem i jasno sugeruje, że ​​państwa będą wdrażać broń masowego rażenia, aby wymazać olbrzymie skupiska ludzkości, a zwłaszcza tych, którzy wyrażają sprzeciw wobec poczynań rządu.

„…. Zaawansowane formy walki biologicznej, które mogą eliminować ściśle określone genotypy, mogą przekształcić ją ze sfery terroru w narzędzie politycznie użyteczne.”

Kto napisał te słowa we własnym dokumencie strategii? Naziści? Reżim Pol Pota?

Nie, byli to Paul WolfowitzDick CheneyWilliam KristolDonald Rumsfeld i reszta neo-konserwatywnych współpracowników, tworzących projekt dla Nowego Amerykańskiego Wieku – ideologicznych ram administracji Busha.

Armed Forces Journal, tuba kompleksu militarno-przemysłowego, w ubiegłym roku [2006] opublikowała plan strategiczny zupełnie przerysowujący granice Bliskiego Wschodu, stworzony przez emerytowanego majora Ralpha Petersa.

Dokument mówi o maksymalnej cenie ropy, ekonomicznym krachu w 2008 roku i globalnym ociepleniu, jako przyczynach chaotycznej konwergencji wymagającej trudnych działań w imieniu rządu.

„Aha, i jeszcze jeden mały brudny sekret w 5.000 lat historii” – pisze Peters „czystki etniczne odnoszą skutek.”

„Nie będzie pokoju. W każdej chwili, przez resztę naszego życia, na całym świecie będzie wiele konfliktów w zmieniających się formach. Gwałtowne konflikty będą dominować na pierwszych stronach gazet, ale walki na polu kultury i gospodarki będą stabilniejsze i ostatecznie bardziej zdecydowane. Rolą sił zbrojnych USA będzie de facto utrzymywanie świata bezpiecznym dla naszej gospodarki i otwartym na atak naszej kultury. W tych celach będziemy dokonywać sporo zabijania.”

Czystki etniczne są również popularne w środowisku naukowym, które opowiada się za programem eugeniki na masową skalę, „zabijania” ludzkości do liczby łatwej do kierowania. Jednym z takich przykładów jest dr Erik Pianka, który znalazł się w nagłówkach gazet w ubiegłym roku, gdy wygłosił przemówienie do Teksańskiej Akademii Nauk, w którym apelował o eksterminację 90% ludności poprzez przenoszący się drogą powietrzną wirus ebola. Zdecydowana większość słuchaczy, studentów, naukowców i profesorów, zerwali się na nogi i wiwatowali, gdy Pianka nazwał ludzkość bakterią, która musi zostać wyeliminowana.

Podobne opinie powtarzają tacy ludzie jak książę Filip, który w przedmowie do swojej książki z 1986 roku „If I Were an Animal” [Gdybym był zwierzęciem], napisał: „Jeśli zostanę zreinkarnowany, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, by wnieść coś do rozwiązania przeludnienia.”

„Najprostsza odpowiedź jest taka, że ​​populacja świata powinna wynosić około 2 mld, a mamy teraz około 6 mld,” powiedział magnat medialny Ted Turner w E Magazine, publikacji dla ekologów.

Turner poszedł nawet dalej w rozmowie z czasopismem Audubon: „Całkowita populacja świata wynosząca 250-300 mln ludzi, 95% spadek w porównaniu z dzisiejszym, byłaby idealna.”

W wywiadzie z UNESCO Courier, w 1991 roku, Jacques-Yves Cousteau, słynny producent filmowy, laureat nagrody Emmy, który stał się symbolem ruchu ekologicznego powiedział: „To straszne, ale muszę to powiedzieć. Populacja świata musi być ustabilizowana, a żeby to zrobić, musimy eliminować 350.000 osób dziennie.”

Światowa elita i kompleks militarno-przemysłowy już zdecydowały o dokonywaniu ludobójstwa przez czystki etnicznie populacji świata zredukowanej do poziomu, którą będzie łatwiej kontrolować i zniewolić.

Jest to ostateczna gra finałowa NWO – stworzenie apokalipsy i piekła na ziemi.
Już nie można tego odrzucać jako paranoidalnej teorii spiskowej, gdy architekci tego horroru otwarcie i regularnie dyskutują o nim w swych dokumentach planistycznych.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 17 do “Nadchodząca tyrania”

 1. navajo88 said

  No nie stety panie Gajowy ,ale mie nie beńdzie już na tym świecie po prostu nie dożyję ,,a szkoda hahahahaha

 2. sono said

  Trzeba tez pamietac o roli posoborowego KK we wspieraniu Ogolno-Swiatowego Rzadu. Zwlaszcza mason, satanista i komunista papiez Pawel VI dal wyraz swemu poparciu w encyklice Populorum Progressio , w kotrej wprost nawolywal do utworzenia i wspierania tej „instytucji”.
  http://www.mop.pl/doc/html/encykliki/Encyklika%20Populorum%20progressio.htm
  KU SKUTECZNEJ WŁADZY OGÓLNOŚWIATOWEJ
  78. Ta zaś współpraca międzynarodowa, obejmująca cały świat, wymaga instytucji, które by ją przygotowały, urządzały i nią kierowały, dopóki nie zostanie stworzony nowy porządek prawny, uznany i potwierdzony przez wszystkich. Stąd najchętniej udzielamy poparcia organizacjom publicznym, które już zajmują się działalnością zmierzającą do rozwoju ludów, i wyrażamy życzenie, aby ich autorytet nadal wzrastał. Gdy przebywając w Nowym Jorku mówiliśmy o tym do przedstawicieli Narodów Zjednoczonych, powiedzieliśmy im między innymi: Waszym zadaniem jest łączenie bratnimi więzami nie jednego tylko czy drugiego narodu, ale wszystkich w jedno. Kto bowiem nie dostrzega konieczności stopniowego dojścia do ustanowienia jakiejś władzy światowej, która mogłaby skutecznie działać tak w dziedzinie sądowej, jak politycznej? (66).

 3. Anioł said

  Identyfikacja Apokaliptycznej Bestii:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Proroctwa/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+(interpretacja)

 4. Marucha said

  Re 2:
  I czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, kim był Jan Paweł II?

 5. sono said

  Tu bardzo ciekawe video w ktorym autor mowi, ze walka w Libii toczy sie glownie nie o rope ,ale o wode. Kadaffi buduje caly system wodny, ktory zapewnilby temu krajowi ( i nie tylko) swieza, pitna wode na okolo 200 lat. Buduje to niezaleznie od swiatowych bankierow, co wzbudzilo ich wscieklosc. Probuja zrobic w Libii to co zrobili w Iraku. Zniszczyc , podzielic i zostawic pelno radioaktywnego smiecia, coby dalej wyniszczalo ten kraj. Niech te lucyferiany ida z powrotem do piekla.

 6. sono said

  Tutaj co nosil na sobie Papiez Pawel VI

  Prosze zwroci uwage na jego „udziwniony” podpis. Trzy udziwnione PPP, ktore odwrocone do gory nogami daja 666. Litery „P” tak jak on to pisal, normalne sie tak nie pisze. Brzuszek w tej literxe jest do przodu a nie do tylu.

 7. sono said

  Bardzo WAZNY artykul.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://monitorpolski.wordpress.com/

 8. AS. said

  w razie blokady, dostęp do Monitora przez proxy:

  http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/28/zamach-pogodowy-na-usa-poczatkiem-stanu-wyjatkowego-w-new-madrid-zone/#comments

 9. Wojtek said

  Uwaga! Anioł w (3) linkuje antychrystyczne brednie ubrane w sos walki z NWO.

 10. Anioł said

  @Wojtek

  Rozumiem że jesteś katolikiem

 11. Wojtek said

  Anioł, daję głowę, że nic nie rozumiesz.

 12. bobolanin said

  Prawdą jest to, iż „władcy tego świata” w swoim szaleństwie zaplanowali zagładę większej części ludzkości. Jednak to nie oni rozdają karty. Zresztą walka idzie nie o życie ludzi, lecz o ich dusze (życie wieczne).

 13. jasiek z toronto said

  Re: 12

  Dokladnie ks. Natanek mowi o naszych narodowych wadach bez „owijania w bawelne”…
  Osobiscie zyczylbym sobie, aby w kazdym kosciele byli i przemawiali ksieza jak wlasnie ks. Natanek, a codziennie po pracy bylbym wiernym sluchaczem w kosciele…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Na tym zaklamanym materialnym swiecie diabel nie jest ot tak sobie, ale jest on za przyzwoleniem Samego Boga. No wlasnie! Jaka wiec spelnia role w Planie Boga?

 14. Z monitorapolskiego said

  Ostatnie śmiertelne tornada i huragany ….
  Domyślałem się, że dojdzie do tego w USA.
  Wcześniej w kwietniu występowały tornada, ale nie z taką podejrzaną siłą.
  Warto prześledzić temat, które stany już wprowadziły swoją walutę opartą na srebrze 🙂
  Właśnie one będą teraz prześladowane 🙂
  Prześladowane będą również Rumunia, bo nie przyjęła ostatniej raty kredytu i zerwała porozumienie z MFW.
  Prześladowane będą Czechy i Węgry, bo nie podpisały EUROplus i zerwały porozumienie z MFW.
  Prześladowana będzie Bułgaria, bo jako jedyny kraj spłaciła całkowicie zadłużenie z MFW i nie chce następnych kredytów.

  Polska nie będzie na razie prześladowana, gdyż w Polsce rządzi palec prawej ręki MFW czyli Marek Belka 🙂

  Gekon
  28 Kwiecień 2011

 15. Brat Dioskur said

  Trzy skandale ,ktore obecnie pasjonuja Beneluks.Najpierw okazalo sie ,ze TomTom przekazuje policjom Beneluksu wszystkie odczyty z GPS-ow swoich klientow ,ktore to dane zostaja skopiowane w trakcie updatowania software!Policja ze swojej strony klasyfikuje na podst. tych danych trasy na ktorych kierowcy za szybko jezdza i nastepnie zastawia tam na nich pulapki.Jednakze nalezy w to watpic ,ze tylko policja jest odbiorca tych materialow i wprost czuc przez skore ,ze stoja za tym nadzorcy NWO!To samo jest z tzw. Smartphonami,bowiem juz przy pomocy dostepnego w Necie programu mozna odczytac „mape drogowa” jego wlasciciela.Nastepny aferal to Google ,ktorych ostatnimi laty samochody z zamieszczonymi na wysokich masztach kamerami i innymi urzadzeniami przejezdzaly miasta calej Europy zbierajac material do „Google Earth”.Szkopul w tym ,ze przy okazji podpinano sie pod sieci Wi-Fi mieszkancow wszystkich domow na skanowanych ulicach uzyskujac dostep do HD kompow ich wlascicieli.Jezeli te dane nie trafily do najtajniejszych agencji rodzacego sie rezimu NWO to Bul-Komorowski wystapi z wnioskiem o wystapienie Polski z Unii!Symptomatyczne jest jednak to ,ze zadne ze zlorzeczacych mediow nie podaje ,kto stoi za tymi machlojkami i jaki jest ich cel.
  P.S.Ciekawe ,ze nikt o tym nie wspomina ,ale poraz pierwszy oficjalnie poddano w watpliwosc fakt,ze Bambo urodzil sie na Hawajach!Doszlo nawet do tego ,ze akt jego urodzenia pokazuja w TV oraz drukuja na czolowych stronach najwiekszych gazet.Najwyrazniej ktos chce przypomniec Baraczkowi skad mu wyrastaja nogi…

 16. Ragnar said

  Re 15: Tu chodziło o powiązanie adresów MAC z adresami domowymi a nie wchodzeniem na HDD kompa.

 17. Marucha said

  RE 15:
  Na temat metryki O’Bambo pisano multum razy w różnych miejscach (włącznie z gajówką), więc podanie w wątpliwość miejsca jego urodzenia to wczorajsza wiadomość.
  Oczywiście ta metryka, którą pokazał, jest sfałszowana.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: