Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wysoki rangą urzędnik rządu USA: Bin Laden zmarł w 2001 r., 11 IX fałszywa flaga (potwierdzone)

Posted by Marucha w dniu 2011-05-06 (Piątek)

Top US Government Insider: Bin Laden Died In 2001, 9/11 A False Flag (confirmed!)
http://www.veteranstoday.com/2011/05/04/top-us-government-insider-bin-laden-died-in-2001-911-a-false-flag/
Paul Joseph Watson – 4.05,2011, przekład Ola Gordon

Były zastępca asystenta sekretarza stanu w 3 administracjach, Steve R. Pieczenik mówi, że jest gotów ujawnić sądowi nazwisko ważnego generała, który powiedział mu, że 11 IX był atakiem fałszywej flagi

„Bin Laden był już „martwy od kilku miesięcy”, a rząd czekał na najbardziej politycznie korzystny czas wyciągnięcia jego zwłok. Pieczenik był w stanie dowiedzieć się tego: osobiście spotykał bin Ladena i pracował z nim w czasie wojny przeciwko Sowietom w Afganistanie na początku lat 1980″.

Wysoki rangą urzędnik rządu USA, dr Steve R. Pieczenik, człowiek, który zajmował wiele różnych wpływowych stanowisk w czasach trzech różnych prezydentów i nadal współpracuje z Departamentem Obrony, szokująco powiedział na Alex Jones Show wczoraj, że Osama Bin Laden zmarł w 2001 r. i że jest gotów złożyć zeznania przed wielką ławą przysięgłych o tym, jak ważny generał powiedział mu wprost, że 11 IX był wewnętrznie zorganizowanym atakiem fałszywej flagi.

Pieczenika nie można uznać za „teoretyka spiskowego”. Pracował jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech administracjach: Nixona, Forda i Cartera, jak również Reagana i Busha [ojca], i do tej pory pracuje jako konsultant w Departamencie Obrony. Były kapitan marynarki, Pieczenik zdobył dwie szacowne nagrody Harry C Solomon w Harvard Medical School, gdy równocześnie robił doktorat w MIT.

Zatrudniony przez Lawrence’a Eagleburgera jako zastępca asystenta sekretarza stanu ds. zarządzania, Pieczenik zajmował się „podstawowymi zasadami wojny psychologicznej, zwalczaniem terroryzmu, strategią i taktyką ponad-kulturowych negocjacji w Departamencie Stanu USA, wojskowymi i wywiadowczymi społecznościami i innymi agencjami amerykańskiego rządu”, a także tworzeniem podstaw ratowania zakładników, które później stosowano na całym świecie.

Pieczenik pracował również jako planista polityczny dla sekretarzy: Henry Kissingera, Cyrusa Vance’a, George’a Schulza I Jamesa Bakera, oraz w kampanii George’a W Busha przeciwko Al Gore. Jego historię podkreśla fakt, że od ponad 30 lat jest jednym z mających najlepsze powiązania w kręgach wywiadowczych.

Postać Jacka Ryana, pokazana w wielu powieściach Toma Clancy, grana przez Harrisona Forda w znanym filmie z 1992 roku – ‘Patriot Games’ [Gry patriotyczne], opiera się również na życiu Steve’a Pieczenika.

W kwietniu 2002 roku, ponad 9 lat temu, Pieczenik powiedział na Alex Jones Show, że Bin Laden był już „martwy od kilku miesięcy”, a rząd czekał na najbardziej politycznie korzystny czas wyciągnięcia jego zwłok. Pieczenik był w stanie dowiedzieć się, osobiście spotykał bin Ladena i pracował z nim w czasie wojny przeciwko Sowietom w Afganistanie na początku lat 1980″.

Pieczenik powiedział, że OBL zmarł w 2001 roku, „nie z powodu śmierci zadanej przez siły specjalne. Ponieważ byłem lekarzem, wiedziałem, że lekarze CIA leczyli go i wiedział o tym wywiad, że cierpiał na zespół Marfana” dodając, że amerykański rząd wiedział o śmierci OBL przed inwazją na Afganistan.

Zespół Marfana – zwyrodnieniowa choroba genetyczna, której nie można wyleczyć całkowicie. Choroba znacznie skraca życie pacjenta.

„Zmarł z powodu zespołu Marfana, G H Bush wiedział o tym, wiedziała również społeczność wywiadowcza,” powiedział Pieczenik, opowiedział o tym jak lekarze z CIA odwiedzili OBL w lipcu 2001 roku w Amerykańskim Szpitalu w Dubaju.

„Był już bardzo chory, umierający, i nikt nie musiał go zabijać,” dodał, mówiąc, że zmarł wkrótce po 11 IX w Tora Bora.

„Czy wywiad lub CIA doprowadziły do tej sytuacji? Odpowiedź jest tak, kategorycznie tak,” powiedział Pieczenik, odnosząc się do niedzielnego oświadczenia, że OBL został zabity w swojej posiadłości w Pakistanie, dodając: „Cały scenariusz, gdzie widzisz grupę ludzi, którzy siedzą i patrzą na ekran i wyglądają, jakby byli pod wrażeniem, to jest nonsens”, nawiązując do zdjęć opublikowanych przez Biały Dom, a które pokazują, że Biden, Obama i Hillary Clinton oglądają akcję zabicia OBL na żywo na ekranie TV.

„Jest to całkowita podróbka, fantazja, jesteśmy w amerykańskim teatrze absurdu… dlaczego znowu to robimy… 9 lat temu ten człowiek już był martwy.. dlaczego rząd wciąż musi okłamywać amerykański naród”, zapytał Pieczenik.

„OBL był absolutnie martwy, więc w żaden sposób nie mogli zaatakować czy skonfrontować czy zabić Bin Ladena” powiedział Pieczenik, żartując, że jedynym sposobem w jaki można by to zrobić, to gdyby siły specjalne zaatakowały kostnicę.

Pieczenik powiedział, że podjęto decyzję wyjścia z tym oszustwem, ponieważ Obama sięgnął dna w sondażu poparcia i sprawa metryki wybuchała mu prosto w twarz.

„Musiał udowodnić, że był bardziej niż Amerykaninem… musiał być agresywny” powiedział Pieczenik, dodając, że ta farsa była również sposobem na odizolowanie Pakistanu w odwecie za silny sprzeciw wobec programu dronów Predator, które zabiły kilkuset Pakistańczyków.

„To jest zaaranżowane, tzn. kiedy widzisz ludzi siedzących i oglądających program komediowy, czyli centrum operacyjne Białego Domu, i widzisz prezydenta wychodzącego prawie jak zombie, kiedy mówi że właśnie zabili OBL, który był już martwy 9 lat temu,” powiedział Pieczenik, nazywając tę scenę „największą fałszywką jaką kiedykolwiek słyszałem, mówię, to był absurd.”

Odrzucając rządową historię zabójstwa bin Ladena jako „chory żart” na narodzie amerykańskim, Pieczenik powiedział: „Oni są tak zdesperowani żeby przedstawić Obamę pozytywnie, żeby zanegować fakt, że może on nie urodził się tutaj, wszelkie pytania na temat jego pochodzenia, wszelkie nieprawidłowości o jego przeszłości, żeby uczynić go bardziej stanowczym …. żeby ten prezydent wygrał reelekcję, żeby amerykańską opinię publiczną można było nabrać jeszcze raz.”

Zapewnienia Pieczenika o tym, że OBL zmarł prawie 10 lat temu potwierdzają liczni profesjonaliści wywiadu, jak również głowy państw na całym świecie.

OBL „wykorzystano w ten sam sposób jak wykorzystano 11 IX by zmobilizować emocje i uczucia Amerykanów w celu wejścia w wojnę, która musiała być uzasadniona poprzez narrację stworzoną przez G W Busha i Cheneya o światowym terroryzmie,” powiedział Pieczenik.

Podczas wywiadu z Alenem Jonesem wczoraj, Pieczenik zapewnił również, że pewien prominentny generał powiedział mu, że 11 IX był zaplanowaną operacją fałszywej flagi, oraz że jest gotów stawić się przed wielkim jury i ujawnić nazwisko generała.

„Oni organizują te ataki” powiedział, mówiąc o Dicku Cheneyu, Paulu Wolfowitzu, Stephenie Hanleyu, Elliottcie Abramskie i Condoleezie Rice, oprócz innych bezpośrednio w nie zaangażowanych.

:Nazywano to ‘wycofką’, operacją fałszywej flagi, mającą na celu mobilizację amerykańskiej opinii publicznej pod fałszywym pretekstem… powiedział mi to generał z zespołu Wolfowitza – stanę przed komisją federalną i pod przysięgą powiem to nazwisko, żeby w końcu wszystko ujawnić” powiedział Pieczenik, dodając, że był „wściekły” i „wiedział, że to się wydarzyło”.

„Uczyłem o ‘wycofce’ i fałszywej fladze w państwowym college’u wojny, uczyłem ze wszystkimi agentami, więc wiedziałem dokładnie, jak postępują wobec Amerykanów” dodał.

Pieczenik powtórzył, że był całkowicie gotów ujawnić nazwisko generała, który powiedział mu, że 11 IX był wewnętrzną robotą, w sądzie federalnym, ”abyśmy mogli rozwikłać tę sprawę pod względem prawnym, a nie w tej głupiej komisji 11 IX, która była absurdem.”

Pieczenik wyjaśnił, że nie był członkiem liberalnej, konserwatywnej czy herbacianej partii, a tylko Amerykaninem głęboko zaniepokojonym kierunkiem w jakim zmierza jego kraj.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Komentarzy 36 do “Wysoki rangą urzędnik rządu USA: Bin Laden zmarł w 2001 r., 11 IX fałszywa flaga (potwierdzone)”

 1. Miroslaw Bernard D said

  Jak czytam wysoki ranga urzednik zastrzegajacy anonimowosc podal to wiadomo ze trzeba na to spojrzec przez szklo powiekszajace.

 2. RSA said

  Nie zastrzegł sobie anonimowości – dane personalne są znane.

 3. Anioł said

  amerykancy to parszywi klamcy, robia to caly czas

 4. Anioł said

  j**** syjoniści

 5. Ola said

  transkrypcja wywiadu w całości tutaj http://www.prisonplanet.com/jones_report_042402_pieczenik.html

 6. miro bez zbycha said

  Jeżeli to prawda, to znaczy , że ten ostatni news o zabiciu Ben Ladena to był po prostu sygnał dla pewnej grupy osób. Dziwnym trafem nastąpił niemal od razu po ogłoszeniu, że na terenie Europy znajduje się ukryta przez Al Kaidę bomba atomowa.

  Czekają nas niestety ciekawe czasy.

 7. sono said

  To sie znakomicie potwierdza, to wszystkio co sie dzieje i co jeszcze nam planuja.
  A planuja pieklo na ziemi. Ciekwae jest to, ze niektorym ludziom tak trudno jest uwierzyc, ze ich rzad klamie, kradnie i zabija. Nadal bezmyslnie wierza, wbrew wielu faktom, ktore widac na codzien, ze rzadowym oswiadczeniom nie mozna ufac. Ze to oni spiskuja przeciw nam, zwyklym ludziom.
  Ale ludzi jest bardzo trudno zmiecnic. Tak jak niektorzy bronic bedza JPII wbrew faktom, oswiadczeniom, czynom ukazujacym ,ze wiodl KK na manowce.

 8. Kibic said

  Ten tekst to wyjatkowe brednie!

 9. Ola said

  tu cały film z Pieczenikiem ad. 5

 10. Ola said

  Osama bin Laden’s Useful Death

  Korzystna śmierć Osamy bin Ladena
  http://www.informationclearinghouse.info/article28016.htm

  Paul Craig Roberts – 3.05.2011 przekład Ola Gordon

  W propagandowym tekście cuchnącym amerykańskim triumfalizmem, dwaj rzekomi dziennikarze, Adam Goldman i Chris Brummitt z Associated Press, czy raczej Ministerstwa Prawdy Białego Domu, piszą, czy kopiują, komunikat prasowy Białego Domu lub CIA, że „OBL, mózg terroru zabity przez Navy SEAL w intensywnej wymianie ognia, był ścigany na podstawie informacji zdobytych roku temu (podkreślenie PCR) od przetrzymywanych w tajnych więzieniach CIA w Europie Wschodniej, w poniedziałek ujawnili urzędnicy”.

  Ilu Amerykanów zauważy, że pierwszy akapit „raportu” uzasadnia więzienia i tortury CIA? Bez tajnych więzień i tortur „mózg terroru” przemieszczałby się wolny, mimo, że zmarł z powodu dysfunkcji nerek w 2001 roku.

  Ilu Amerykanów zdobędzie się na odwagę, by się zastanowić, dlaczego ten „mózg terroru” – który pokonał nie tylko CIA i FBI, ale wszystkie 16 agencji wywiadowczych USA wraz z izraelskim Mosadem i służbami wywiadowczymi NATO, który pokonał NORAD, Narodową Radę Bezpieczeństwa, Pentagon i Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, amerykańskie lotnictwo i kontrolę powietrzną, który spowodował niewydolność procedur bezpieczeństwa na amerykańskich lotniskach cztery razy w ciągu jednej godziny w tym samym dniu, który spowodował niewydolność najlepszego systemu obrony powietrznej Pentagonu, i któremu udało się skierować trzy samoloty na trzy budynki z pilotami, którzy nie potrafili latać – nie przeprowadził żadnego ataku w ciągu prawie 10 lat? Czy Amerykanie naprawdę wierzą, że rządowy system bezpieczeństwa, który może tak kompletnie zawieść w konfrontacji z kilkoma saudyjskimi Arabami ze scyzorykami, może przywrócić się do perfekcji w ciągu nocy?

  Ilu Amerykanów zauważy zmartwychwstanie dawno utraconego OBL, „mózgu terroru”, po zawieruszeniu się Khalida Sheikha Mohammeda, więźnia Guantanamo, który przyznał się, że był „mózgiem 11 IX”, po 183 podtopieniach? [rodzaj tortur – przyp. tłum.]

  Amerykanie są zbyt zajęci celebrowaniem, żeby pomyśleć, bo tę umiejętność wydaje się usunięto z programu edukacji.

  Amerykanie są tak zachwyceni śmiercią OBL, że nie zastanawiają się, dlaczego informacja podana lata temu zabrała tak długo, żeby zlokalizować człowieka, który rzekomo mieszkał w budynku wartym miliony dolarów, wyposażonym w każdy najnowocześniejszy sprzęt komunikacyjny, obok pakistańskiej Akademii Wojskowej. Rzekomo, „najbardziej poszukiwany przestępca” nie wychodził ze swojej kryjówki do kryjówki w bezludnych górach, lecz chował się w luksusowym domu w biały dzień. Niemniej jednak, mimo tej rzucającej się w oczy lokalizacji, zabrało CIA lata, by go odnaleźć, po tym kiedy stwierdziła, że uzyskała informacje o miejscu jego pobytu od przetrzymywanych w tajnych więzieniach. Taki jest wizerunek CIA jako nowego Keystone Cops.

  Natychmiast po ogłoszeniu, że Navy SEAL i najemnicy CIA działali wzorowo, zgodnie z zasadami zaangażowania, podczas gdy tchórzliwy bin Laden chował się za kobietą-tarczą, gdy wybuchła strzelanina, jak dowiadujemy się od praso-tytutek, że „amerykańscy urzędnicy przyzwolili na ryzyko ponownego ataku. Terroryści prawie na pewno spróbują pomścić śmierć bin Ladena, napisał w notatce dyrektor CIA Leon Panetta. . . . W ciągu kilku godzin, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydał ostrzeżenie, że śmierć OBL mogła prawdopodobnie stanowić motywację do ataków ze strony „wyhodowanych brutalnych ekstremistów”.

  John Brennan, doradca Białego Domu ds. anty-terroryzmu, powiedział reporterom, że „było nie do pomyślenia, żeby uciekinier-terrorysta nie miał wsparcia w Pakistanie, gdzie jego kryjówka, wybudowana na zamówienie 6 lat temu, w mieście o takiej obecności wojska”.

  Dlatego udawane zabójstwo bin Ladena przez USA w suwerennym obcym kraju, z którym USA nie jest w stanie wojny, przestępstwo według prawa międzynarodowego, wywołuje trzy korzystne możliwości:

  – Terroryści pomszczą śmierć OBL, mówi CIA, tworząc następny atak fałszywej flagi w celu utrzymania
  zysków płynących dla kompleksu wojskowego / bezpieczeństwa i siły płynącej do nierozliczanej CIA.

  – Bezpieczeństwo Wewnętrzne może przedłużyć okres trwania wewnętrznego państwa policyjnego, naruszania praw podróżujących i aresztowań protestujących przeciwko wojnie.

  – A Pakistan nadal będzie podlegał inwazji i przejęciu (dla Indii, oczywiście) za ukrywanie bin Ladena.

  Przedstawiciele izraelskiego lobby w amerykańskim Kongresie szybko włączyli się do akcji. Sen. Carl Levin, przewodniczący senackiej Komisji Sił Zbrojnych, oświadczył, że pakistańska armia i wywiad „muszą udzielić odpowiedzi na wiele pytań, biorąc pod uwagę miejsce, czas i oczywisty fakt, że to było faktycznie – ten obiekt był faktycznie zbudowany dla bin Ladena, oraz jego bliskość do głównej lokalizacji pakistańskiej armii”.

  Ci dwaj reporterzy nie kwestionują niczego w rządowej propagandzie. Zamiast tego, włączają się w uroczystości. Jednak wyrwało im się, że „urzędnicy rozważali opublikowanie co najmniej jednego zdjęcia ciała bin Ladena jako części tego, co Brennan nazywa próbą upewnienia się, żeby ‚nikt nie miał żadnych podstaw, by próbować i zaprzeczać tej śmierci”.

  Jak wykazały The Guardian i inne europejskie dzienniki, zdjęcie zmarłego bin Ladena jest fałszywe. Skoro rzekome ciało zostało wrzucone do oceanu, nie pozostaje nic innego oprócz słowa amerykańskiego rządu, który kłamał na temat irackiej broni masowego rażenia i związku z al.-Kaidą, o Yellowcake, o irańskiej broni nuklearnej, oraz, według tysięcy ekspertów, o 11 IX. Nagle rząd mówi nam prawdę o śmierci bin Ladena? Jeśli tak myślisz, to mam most w Brooklynie, który ci sprzedam za dobrą cenę.

  Moje pierwsza interpretacja sfałszowanej śmierci bin Ladena była taka, że Obama potrzebował zamknięcia afgańskiej wojny i okupacji, żeby zająć się deficytem budżetowym USA. Kolejne oświadczenia urzędników reżimu Obamy sugerują, że program może być taki, żeby dać Amerykanom porcję wojennego zwycięstwa w celu zwiększenia ich załamującego się entuzjazmu. Kompleks wojskowy / bezpieczeństwa stanie się bogatszy i potężniejszy, a Amerykanie będą nagradzani zastępczymi przyjemnościami za zwycięstwa nad wrogami.

 11. Ola said

  Panie Gajowy, chyba dałam sie złapać, dowód tutaj http://www.jewishgen.org/jri-pl/psa/bialykamiensurn.htm – nie wiem co o tym wszystkim myśleć, jakie to wszystko pokręcone…

 12. Leon said

  Co te cholery jeszcze wymysla ?
  Wszyscy klamia jak na zamowienie ,media graja jak z nut ,a goje co raz bardziej glupie !

  Dokad to wszystko zmierza ?

  Swiat stawiaja na glowie w dodatku mocno chorej !!!
  Na kazdym portalu anioly i diably igraja z soba ,nic tylko zamawiac i kupowac trumny.

  Azeby ich wreszcie szlag trafil !

 13. navajo88 said

  Leon spokojnie ,obserwój niebo !!!!!!! J.M.H

 14. Marucha said

  Re 11:
  Nie chwytam, o co chodzi z tym złapaniem…

 15. Ola said

  jeszcze jeden sayanim? mają swoich pomocników do szerzenia dezinformacji.

 16. Brat Dioskur said

  Jak juz kiedys pisalem 3 pieczenie upieczone na jednym ogniu.
  „Borngate” poszla w zapomnienie i teraz juz nikogo nie interesuje miejsce urodzenia Bambo.Druga „pieczen” to poderwane zaufanie „wolnego swiata” do Pakistanu.Coraz glosniej i smielej mowia juz o tym „gadajace glowy” na roznorakich stacjach TV i jezeli nagle na Pakistan spadnie desant „zabezpieczajacy” jego arsenal atomowy to opinia publiczna bedzie ,podobnie jak w przypadku Serbii czy Libii-juz spreparowana!Ta jedyna islamska bomba „A” krzyzuje wiele planow i przysparza strategom pognebienia „Osi Zla ” duzo bezzsennych nocy.Trzecia pieczen jets typu …Pieczennik,wprawdzie to jakis swiadek ,ale gdyby przed sadem stanal sam Big Bin to moglby nawet „stoned” wygadac ,kto rzeczywiscie obalil wiezyczki W(T)C !

 17. Shakespear said

  Mnie przychodza do mysli wybory w 2012. Obama ma wygrac i to jest po to.

 18. Wazka said

  http://www.presstv.com

 19. Centuria said

  Re: 17. Będzie bardzo trudno… Bezrobocie jest 9%, skoczyło z 8.8 w tym tygodniu. Benzyna 4 dolary za galon. Zadlużenie rośnie. Obamy notowania poszły w góre po wiadomości o Osame, ale do wyborów daleko.

 20. jaszmija said

  Hmm…;)

  http://www.stevepieczenik.com/maximumvigilance.htm

 21. jaszmija said

  Hmm… 😉

  http://www.stevepieczenik.com/maximumvigilance.htm

 22. Mordka Rosenzweig said

  re 11 i 14

  Szanowna pani Ola i pan Marucha

  Ja pan Mordka podalem 3 linki do szukania. Niestety tam sie tszeba zarejestrowac aby moszna bylo szukac.

  http://www.jewishgen.org/jgff/

  http://www.jewishgen.org/JewishGen/FirstTimer.html

 23. sono said

  Ciekawe jest tez, ze nie mowi sie w mass media o tym co sie dzieje w rejonie NEw Madrid fault LIne. Gledza o tym Osamie do obrzydznia a lemingi to kupuja. Na szczescie czesc sie budzi.
  Ciekawe vidoe w ktorym gosciu wyjasnia jak poczyniono przygotowania aby aktywnie i celowo wywoac wielka katastrofe w rejonie New Madrid. Informujcie ludzi zeby wiedzieli ze jak dojdzie do tego to nie bedzei to przypadkowe, zwykla katastrofa. Jak ludzie sie po tym nie zlacza, nie zjednocza ,nie uwierza ze elity/lucyferianie nam zaplanowaly apokalipse , to moga sobie kupowac trumny i zamawiac miejsca na cmentarzach. O ile zdaza.

 24. Darek T. said

  Czekamy więc na „terrorystyczne” akcje odwetowe… (?)
  Weźmy taki stadion X-lecia ,hmmm… „narodowy”. Z tego co pamiętam, to już „udaremniono próbę jego zaminowania” na wstępnym etapie produkcji. Architektoniczna pułapka na myszy w skali hurtowej.

 25. — Pomijajac jaka jest prawda , dosc brzydko jest podawac publicznie , ze caly , niby cywilizowany narod swietuje i cieszy sie z dokonan swoich zawodowych mordercow .

 26. Shakespear said

  No Gajowka mnie niekiedy naprawde zaskakuje.

  Nigdzie nie spotkalem cos na temat Dr. Pieczenik. Google pokazuje ze jest to tesz Biolog !!!

  Click to access mitochondrial_dysfunction.pdf

  Czy ktos mi moze wytlumaczyc jak z biologia robi sie psychologa? Bo czlowiek poszedl ta droga i pozniej na na najwyzsze szczeble wladz USA. Cos bardzo dziwnego tutaj.

  I o tak sobie wypowiada „prawde” na Alex Jones !!! Cos mi sie wydaje dziwne w tym wszystkim.

 27. Marucha said

  Re 26:
  Nie wszystko, co zamieszcza się w gajówce, nosi znamię nieomylności. Czasami i my dajemy się nabrać na pseudoinformacje – jednak mamy uważnych i dociekliwych czytelników, którzy potrafią je skorygować.

  Już dawno zorientowaliśmy się w charakterze niektórych stron z „alternatywną informacją”, czy niektórych osób (Alex Jones, David Icke itp). Co nie oznacza, że i tam nie można napotkać na dość ciekawe artykuły.

 28. Katon Najmłodszy said

  Wzorcowe pojmanie bin Ladena http://katonisliwka.wordpress.com/2011/05/07/wzorcowe-pojmanie-bin-ladena/

 29. KU said

  Merdia nadal belkoca o OB jako glownym architekcie 911 mimo ze o to nie oskarzyl go nawet Rumsfeld.
  Ten „fakt prasowy” jest wbijany w lby durniow a popularnosc BO idzie w gore, jak informuja te same merdia.
  Teraz juz nie tylko dadza mu nastepne 4 lata poslusznie „rzadzic”, ale drugiego pokojowego nobla.

 30. sw. Mikołaj said

  He, he… Alex Jones Show (show czyli przedstawienie) jako źródło informacji!!!

  A może by tak zacytować Dodę? Co niektórzy wszystko łykną…

 31. alenumer007 said

  To wszystko przez żydów. Oni tak mieszają i nas poróżnili że wypada z nimi kiedyś dokończyć dzieła.

 32. Sybirak said

  No, tak …

  Za młodu opowiadano mi o figlarzu pastuszku,który dla hecy dwa razy podnosił alarm, że wilki napadły na stado. Dwa razy wieśniacy przybiegli
  niepotrzebnie na ratunek.
  Kidy wilki naprawdę zaatakowały stado, na rozpaczliwe wołania pastuszka nikt nie przybiegł.

  Można kogoś nabrać raz, czy drugi raz,
  za trzecim się nie uda.

  Rządzący USA „ferengi” to zawodowi kłamcy.

  Pokazywali nam zdjęcia z lądowania na księżycu.
  Okazało się że zdjęcia nakręcono w atelier na ziemi.
  Przecierałem oczy ze zdumienia oglądając w telewizji,jak poważni znani politycy amerykańscy z zażenowaniem tłumaczyli jak odwodzili prezydenta, jeśli się nie mylę Nixona, by nie mordował ekipy telewizyjnej (żeby się nie wydało). Ekipę wymordowano.
  Podobno techniką tamtych lat nie można było wykonać zdjęć na księżycu, co potwierdził nawet agent KGB.

  Pokazali zniszczenie wieżowców 11.IX … oskarżając Bin Ladena. Potem okazało się że to sprawka CIA.

  Głosili, że Irak ma broń masowego rażenia. Napadli na Irak.
  Okazało się, że żadnej broni masowego rażenia niema.

  Teraz pokazali zamordowanie Bin Ladena.
  Już trudno mi było w to uwierzyć zważywszy,że operacje wojskowe amerykanom wychodzą
  najlepiej na filmach. Węszyłem oszustwo.
  I masz !
  Okazało się, że Bin Laden dawno zmarł.

  Sumujac: USA to potęga … ale kłamstwa !
  (Lub jak kto woli wariat z brzytwą !)
  Obrzezane „ferengi” !!!

 33. KI said

  Wazne ze odwrocono uwage od coraz glosniejszej sprawy miejsca urodzin obamy i sfalszowanego dokumentu.
  Jaja byly ilu spikerow radia i TV pomylilo nazwiska oglaszajac ze prezydent osama oznajmil o likwidacji najwiekszego terorysty obamy i nie wszyscy sie w czas polapali. Z moze tak im kazano?

 34. STal said

  #32
  Nalezy pamietac o wczesniejszej wielkiej basni czyli morderstwie JFK zastrzelonego na oczach calego narodu. Mniemanego merderce Oswalda krotko potem zastrzelil zyd Ruby (chyba pelne nazwisko Rubin) ktory nie mial problemu podejsc na kilka krokow do Oswalda pilnowanego przez – az dwoch mundurowych.
  Prasa podala ze Ruby zmarl nagle na raka w zaawansowanym stadium. Ludziom odbierano filmy z kamer, niektorzy w dobrej wierze przesylali celem pomocy w sledztwie. Slady pociskow usuwano wycinajac kawalki betonu z chodnikow, a inni swiadkowie tez szybko znikneli.
  Usrael to potega klamstwa i dezinformacji z glowna jej fabryka – hollywood.

 35. Losse said

  Liczy się efekt tych zabiegów, a ten jest na ogół zgodny z oczekiwaniem manipulantów. I o to chodzi tym mafiom.

 36. 166 bojkot TVN said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: