Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Kibice do odstrzału

Posted by Marucha w dniu 2011-05-07 (Sobota)

Wbrew obiegowym opiniom władze nie zajmują się wspieraniem organizacji pozarządowych. W rzeczywistości rząd zajmuje się sukcesywnym likwidowaniem wszelkich zorganizowanych grup społecznych, które nie są poddane bezpośredniej kontroli władzy.

Tzw. organizacje pozarządowe to jedna wielka fikcja, a ostatnią wielką i zorganizowaną grupą społeczną są kibice

Na pierwszy ogień po ’89 roku poszły wielkie zakłady pracy. Ich potencjał ludzki, łatwość wyjścia na ulice, był niebezpieczny – o czym przekonali się kacykowie partyjni w czasach PRL-u. Dziś, z wyjątkiem kopalń, nie mamy dużych i zorganizowanych środowisk robotniczych. Wykastrowano też kościoły, pozbawiając je charyzmatycznych przywódców niezależnych wobec władzy. Tzw. organizacje pozarządowe to jedna wielka fikcja. Ich działacze są na sztywno uzależnieni od rządowych dotacji, bez których te twory nie miałyby racji bytu. Ostatnią wielką i zorganizowaną grupą społeczną są kibice. Tym właśnie należy tłumaczyć zainteresowanie nimi ze strony rządowych mediów i policji.

Czas najwyższy na spacyfikowanie tego środowiska, ponieważ zaczęło ono przejawiać niebezpieczne objawy obywatelskiej dojrzałości. Kibice pielęgnują tradycje patriotyczne, potrafią porozumiewać się pomimo podziałów klubowych i organizować wspólne akcje. Co najgorsze – poznali się na obłudzie systemu III RP i zaczęli atakować Michnika, „Gazetę Wybiórczą”, TVN i Platformę Obywatelską. Czy to nie dość ciężkie grzechy, by wydać im bezwzględną wojnę?

Paweł Chojecki

Tekst pochodzi z majowego numeru “idź POD PRĄD”
http://niezalezna.pl/10154-smierc-organizacjom-pozarzadowym
Za: http://www.bibula.com/?p=37399

Komentarze 43 do “Kibice do odstrzału”

 1. Ptasznik z Trotylu said

  Jeśli miałbym formować armię to werbunek zacząłbym właśnie od kibiców piłkarskich. Ludzie którzy potrafią działać w grupie, lubią się bić i nie boją się byle czego są idealnym materiałem na zwycięzców. Dać im ostre szkolenie, dobrych podoficerów, odważnych i zdecydowanych oficerów (inteligentnych i z jajami) i można iść zdobywać świat.

 2. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.com/2011/05/05/przyczyna-nagonki-kibice-z-reguly-spokojni-ale-antyrzadowi/
  a najlepszy filmik:

 3. sono said

  Dobre okreslenie, „wykastrowane”. „Wykastrowuja” wszystko, co stanowic by moglo jakas sile, rozwalaja, zagluszaja, zastraszaja, oglupiaja.
  Dziel i rzad. Stara zasada.
  Wprowadz wilki, przebrane jako owieczki miedzy stado, a owieczki sie latwo rozprosza.
  A owieczki, inaczej zwane tez lemingami ,czesto nie maja jeszcze pojecia o co biega i ze ich czas sie konczy. Albo sie zjednocza albo…………….

 4. Wiktor said

  Musimy pomagac sobie wzajemnie i pokazywac prawdziwy swiat http://www.prisonplanet.pl nawet ze starych archiwalnych artykulow duzo sie dowierz

 5. Halina said

  „POLICJA” na stadionach jest „UZBROJONA PO ZĘBY” … pistolety z ostrą amunicją, pały, kominiarki … wyposażeni jak na wojnę albo jak na POLOWANIE NA LUDZI. POLICJANCI TO SĄ PRAWDZIWI TERRORYŚCI. Zastraszają młodych kibiców, żeby ci zastraszeni nie umieli bronić siebie, swoich żon i dzieci, zwłaszcza swojej ojczyzny przed wrogami np. przed zbrodniczymi i mafijnymi Chazar-żydami.

  Na przykładzie kibiców – można zobaczyć, jak doskonale zorganizowaną mafią są Chazar – żydzi.

  Oni przechodzą FORMACJĘ BOJOWĄ Z DO WALKI Z GOJAMI – już od dzieciństwa i wczesnej młodości. Mają oczywiście swoich INSTRUKTORÓW – łotrów z wyglądem agentów sił specjalnych.

  PRZYKŁAD:
  Na moim osiedlu było cicho i spokojnie aż do czasu, kiedy jedna z grup młodych kibiców – podjęła temat terrorystycznego zachowania się POLICJI w czasie meczów na stadionie. Po tym zdarzeniu – jakby diabeł wstąpił w młodych żydków z osiedla. Młode żydki zaczęły robić hałaśliwe awantury „nie z tej ziemi” – do których mieszkańcy wzywali POLICJĘ, bo spokój na osiedlu bywał po wielekroć zakłócany. POLICJA przyjeżdżała na wezwania – i już nikt nie miał wątpliwości, że POLICYJNE UZBROJONE PO ZĘBY OPRYCHY – są jednak do czegoś na osiedlu potrzebne.

  Tak oto żydowskie młodziki pomagają w utrzymaniu PAŃSTWA POLICYJNEGO W POLSCE.

  POLICJA jest Chazar-żydom potrzebna, bo podczas okradania Polaków z wszelkiej własności, z dobrego imienia i z godności – stronnicza POLICJA stanowi zabezpieczenie bezkarności żydostwa w całej Polsce.

  W kibicach jest wielka nadzieja na uwolnienie Polski spod Chazar-żydowskiej „czapy”.

  Ale zadanie to jest bardzo trudne, bo tak jak wszędzie – tak i na stadionach – młode żydki wszczynają rozróby po to, żeby POLICJA miała sposobność do spałowania, aresztowania i zastraszenia polskich „GOJÓW”.

  Prostym sposobem na tę arcytrudną sytuację – byłoby skuteczne rozpoznanie młodych żydków pomiędzy wszystkimi kibicami – i odseparowanie ich od możliwości wszczynania rozróby z pozostałymi kibicami.
  Ale kto i w jaki sposób miałby to zrobić – pozostaje sprawą otwartą i do dyskusji.

  Pozdrawiam wszystkich kibiców w całej Polsce.
  Jesteście wspaniali!!!

 6. revers said

  pokrzepiajace, kibole obala rzond.

  Chuliganstwa nie bylo, chociarz chuliganami sa juz zwiazkowcy wchodzacy do budynkow zarzadu kopaln, w erze gomulki, gierka warcholy.

 7. Boomcha said

  Kibice nie są ostatnią zorganizowaną grupą społeczną, są jeszcze Koła Przyjaciół Radia Maryja. To sa jedyne autentyczne oddolne ruchy, gdzie ludzi są skłonni za idee nadstawić pyska.

  @ Ptasznik z Tyrolu

  Opowiedz jak na prawdę było pod Waterloo

  ps
  Pokazaną na filmie akcję oczywiście popieram z jednym zastrzeżeniem. Chodzi o osobę która tym dyryguje, bo to pierwszy znany mi przypadek, żeby policja otaczała jakiegoś kibica taka troską.

  http://www.rp.pl/artykul/652647_Policja_prosila_o_bilet_dla__Starucha_.html

 8. minus said

  @2, dzięki za wstawkę, a socjologom oraz statystykom zostawiam wariacje na temat, taki system: na ulicy 3y kurwy, 2ch duchownych= 3:2. A kibole znienacka z tylko im wiadomych powodów, zaczarowanych czy ot tak ;-), robią 3:4. Co to zmienia? Tak przy okazji- co sugeruje Gospodarz? i czy to db to 3:4, i co na ( na co? ) to Rosja?, czy cokolwiek to znaczy dla zwykłego człowieka, i czy to nie jest za bardzo wyniosłe w stosunku do Rosji?,tj. w myśl, jak rozumiem z komentarzy Gospodarza pojmowania sugestii Romana Dmowskiego na rok 2011- no przeszedł obok a nie uklęknął, blat, polacziszka!

  Nie rozumiem tej wypowiedzi, ale może mi ją ktoś wytłumaczy, a jak nie, to nie ma straty – admin

 9. Re: 2 166 bojkot:

  Coraz bardziej podoba mi sie organizacja kibicow…z Warszawy, ktorzy juz dostrzegli zakladany kaganiec na ich glowy…
  Moja rada: Niech liderzy (organizatorzy) nie ujawniaja sie publicznie, a niech wykorzystuja swoich menadzerow w takich organizacjach, zwlaszcza, ze zydostwo ma do dyspozycji wszelkiego rodzaju inwiligacyjne urzadzenia…
  Organizowac sie, informowac sie i formowac sie w Polskiej Narodowej Mysli (kultury, religii i cywilizacji).
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Dowiedzialem sie wczoraj, ze nasze teksty ukazuja sie nie tylko w W-wie, ale w Krakowie, Gdansku i Szczecinie. Doprawdy nie wiem, kto robi przedruki na „twardy” papier…

 10. lanc3 said

  Kibice są jak ta „Ostatnia Kohorta”Łysiaka.

 11. Darek T. said

  Znałem taką żydówkę, która na klatce schodowej przed swoimi drzwiami malowała różnego rodzaju antysemickie hasła i rysunki, wzywając przy tym policję, straż miejską, ostatecznie strasznie złorzecząc Polakom chwytała szmatę i rozpuszczalnik – wycierała swoje arcydzieła na oczach świadków. Zdemaskował ją poirytowany sąsiad, który w miejsce wizjera w drzwiach wkręcił kamerkę, a materiał przedstawił przy kolejnym najściu służb mundurowych. Prowokatorka wyprowadziła się w ciągu czterech miesięcy. 🙂

 12. Ptasznik z Trotylu said

  Ad 7 Panie Boomcha, bitwę pod Waterloo znam tylko z opracowań historycznych, natomiast jeśli chciałby się Pan nauczyć czegoś o taktyce wojsk zmechanizowanych (piechoty) do szczebla batalionu włącznie lu o szkoleniu podoficerów wojsk zmechanizowanych to wal Pan do mnie jak w dym.

 13. Rysio said

  re 5. „.. Na moim osiedlu było cicho i spokojnie aż do czasu, kiedy jedna z grup młodych kibiców – podjęła temat terrorystycznego zachowania się POLICJI w czasie meczów na stadionie. Po tym zdarzeniu – jakby diabeł wstąpił w młodych żydków z osiedla. Młode żydki zaczęły robić hałaśliwe awantury „nie z tej ziemi” – do których mieszkańcy wzywali POLICJĘ, bo spokój na osiedlu bywał po wielekroć zakłócany. POLICJA przyjeżdżała na wezwania – i już nikt nie miał wątpliwości, że POLICYJNE UZBROJONE PO ZĘBY OPRYCHY – są jednak do czegoś na osiedlu potrzebne..”

  A wystarczylo po prostu udostepnic’ mieszkancom osiedla zakup broni krotkiej i dlugiej.. Ach zapomnialem niewolnicy nie moga, posiadac’ broni.

  😦

 14. revers said

 15. Halina said

  RE 7 Boomcha

  Radio Maryja jest całkowicie żydowską instytucją i począwszy od toruńskiej wierchuszki – całkowicie i w 100% służy sprawie żydowskiej.
  Odkąd RM powstało (prawie 20 lat temu!!!)- na ziemiach polskich – nastąpił całkowity zanik poczucia narodowego Polaków a żydzi rozkradli polski majątek narodowy – już prawie w 100%. To radio ogłupia parę milionów kobiet starszych wiekiem. Modernistyczni, skrycie żydowscy redemptoryści zwodzą te biedne kobiety modlitwami do Maryi, którą traktują jak jakieś bóstwo.

  Z perfidnym przemilczeniem Osób Trójcy świętej.

  Podobnie jak przemilczane Osoby Boskie – ten toruński perfidny zwodziciel przemilcza istnienie Polaków w Polsce.

  Żaden Polak nie ma wstępu do łajdackiego, zakłamanego studio; nawet zwiedziony polski milioner – Pan Kobylański – który łoży fundusze na radiomaryjnych zdrajców – nawet jego toruńska żydo-landia nie potrafiła uszanować np. w audycji na żywo.

  Kobylański powiedział parę słów podczas jakiegoś krótkiego wywiadu – a żyd Rydzyk – tłumaczył się potem za Kobylańskiego, że inaczej tamte słowa oszukanego Polaka i patrioty trzeba rozumieć.

  Żydowska paranoja – toruńczycy zwodzą Polonię, żeby pieniądze od Rodaków przypadkiem nie wpadły w polskie ręce!!!
  Uprzedzają i ostrzegają Polonię – przed rodowitymi Polakami, którzy nie mają w tym łajdackim radiu czego szukać.

  Rozumniejsi spośród dawnych słuchaczy RM – otwarcie przyznają, że: RM – TO POMYŁKA.

  RM to więcej niż pomyłka; to żydowskie towarzysttwo wzajemnej adoracji. Biura i koła RM są prowadzone przez doborowe żydowskie towarzystwo starszych kobiet, bez najmniejszej możliwości udziału rodowitych Polaków.

  W RM żydostwo znowu ukradło kawałek Polski.

  (Od wielu ludzi, także i ode mnie – żyd Rydzyk ma tylko tyle, ile ukradnie; co czynił już po wielekroć.

  Ostatnio żyd Rydzyk przyznał – na kilkanaście dni przed beatyfikacją JP II – że on już od dawna modlił się do papieża. Kiedy została mu zwrócona uwaga, że do trupa modlić się nie należy – po niedługim czasie żyd Rydzyk ogłosił w RM, jaki to on szczęśliwy, że może „przyprowadzać ludzi do Pana Boga”. Ja nie znam ani jednego przypadku powrotu do Boga za sprawą żyda Rydzyka. Wiem natomiast, że wielu odeszło od RM i od kościoła po tym, jak rozpoznali w Rydzyku żydowskiego matacza.)

 16. revers said

  http://wpolityce.pl/view/11428/Osa_nadaje__82___Co_czyta_premier___Podstepy_wojenne__Poljanosa___900_przykladow_podstepow_i_forteli_roznych_ludow_.html

 17. Piotrx said

  Re 14:

  Nic nie stoi na przeszkodzie aby posiadając odpowiednie dowody powiadomiła Pani pisemnie, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem, o tych wszystkich złych sprawach:
  – Pana Kobylańskiego i USOPAŁ
  – innych przedstawicieli Polonii i organizacje polonijne
  – prokuraturę i organy scigania /kradzież,kłamstwo itd/
  – władze kościelne
  – nagłosniła sprawę w patriotycznych mediach

  Proszę o dalsze informacje o postępach nad wyjaśnianiem tej sprawy i odkrywaniem prawdy.

  „To radio ogłupia parę milionów kobiet starszych wiekiem. Modernistyczni, skrycie żydowscy redemptoryści zwodzą te biedne kobiety modlitwami do Maryi, którą traktują jak jakieś bóstwo.
  Z perfidnym przemilczeniem Osób Trójcy świętej.”

  Prosze o podanie dowodów w tej sprawie, tytuły audycji, data, autor, konkretne słowa i wypowiedzi itp.

  Czy fakt modlenia się o pomoc, opiekę i wstawiennictwo do Matki Bożej czy do jakiegoś Świętego oznacza „zwodzenie” i „traktowanie jak bóstwo”? – czy Pani jest katoliczką?

 18. Marucha said

  Re 15, 17:
  Już od dłuższego czasu nie jestem entuzjastą mediów toruńskich, ale jeśli im stawiamy zarzuty, to niech będą sensowne.
  Modlitwy do Maryi są jak najbardziej katolickie.
  Nie ma zbawienia bez pośrednictwa Maryi. Tak właśnie.

 19. Halina said

  RE: Marucha (18)

  Gdzie w Piśmie świętym jest nakaz lud choćby zachęta do modlitwy do Maryi?
  Bardzo proszę o odpowiedź.
  Halina

  No to wyszła z Pani zwykła protestantka albo inny świadek Jehowy. Dla Katolika istnieje przede wszystkim Ewangelia i Tradycja. Pani odrzuca Tradycję. – admin

 20. Krzysztof said

  @ jasiek z toronto
  „Moja rada: Niech liderzy (organizatorzy) nie ujawniaja sie publicznie, a niech wykorzystuja swoich menadzerow w takich organizacjach, zwlaszcza, ze zydostwo ma do dyspozycji wszelkiego rodzaju inwiligacyjne urzadzenia…
  Organizowac sie, informowac sie i formowac sie w Polskiej Narodowej Mysli (kultury, religii i cywilizacji).”

  Zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale niech pan zauważy, kim jest osoba prowadząca ten apel. Jest to zwolennik GP-co jest w zasadzie równoznaczne z pisuarskimi poglądami. Kibice zapewne nie pamiętają, jak przed kilkoma laty podobnie do tumana groził im zioberko, a obecnie jarkacz widząc, że to jednak kupa mięsa armatniego wchodzi im w odbyt.

  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/511469,kaczynski_o_zamknieciu_stadionow_to_zla_decyzja_kibice_wykazuja_tylko_malo_sympatii_dla_wladzy.html

  Dzisiaj każda inicjatywa grup narodowo patriotycznych od razu znajduje swoich „Aniołów stróżów” w osobie J. Kaczyńskiego, względnie JKM i aparatu związanego z tymi naganiaczami tylko dlatego, ponieważ po przeciwnej stronie układu magdalenkowego nie ma siły politycznej, która zagospodarowała by ten cenny nabytek.

 21. pio9a said

 22. pio9a said

 23. TZJ said

  Pewnie zarzucicie mi paranoję ale mam odmienne zdanie na temat tego „powstania kibiców”.
  Rozumując w kategorii problem-reakcja-rozwiązanie można zarzucić bojówkom Legii bycie na pasku policji. Dziwnym trafem ich szefem opiekują się niebiescy i dziwnym trafem oni rozpoczynają burdy po których donek może odstawiać Polskiego obambę ze złymi kibicami w roli osamy. Ja bym się na ich miejscu nie cieszył, kumplowanie się z policją nie jest fajne w tym środowisku że tak powiem.
  Teraz tylko czekać na występ jakiegoś szefa legionistów w
  dzieńdobry tvn 😉 ciekawe czy zadeklaruje się za lsd czy za nowym nowotworem bo że platforma tonie każdy widzi.
  ad.12
  Panie Ptasznik ja z chęcią nauczę się czegoś nowego.

 24. Krzysztof said

  A tutaj może nie w temacie, ale zauważyłem kilka wpisów dotyczących problematyki polskiego kościoła więc pozwolicie Państwo, że podzielę się z Wami jeszcze ciepłymi spostrzeżeniami.
  W dniu dzisiejszym po Mszy Św. w czasie zakupów w przykościelnym pomieszczeniu prowadzonym przez siostrę zauważyłem na stoliku następującą książkę:

  Na moją uwagę, że okładka książki jest ilustrowana żydowską menorą siostra wpierw odpowiedziała, że jest to świecznik, a następnie po moim natrętnym przypomnieniu, że jest to żydowska symbolika stwierdziła, że przecież biblia opiera się na Starym Testamencie. Nie chciałem dalej ciągnąc dyskusji z siostrą widząc kompletny brak jej wiedzy w tym zakresie. Piszę to po wczorajszym wysłuchaniu kazania ks. Natanka o symbolach masońskich, którego link zamieścił tutaj pio9a.
  Jest to dla mnie kolejny namacalny dowód na to, w jakim kierunku zmierzamy jako ludzie wierzący. To jest również kolejny dowód na czas Apokalipsy.

 25. desperado said

  „Donek matole,Twój Rząd obalą kibole”to cytat z jednego z transparentów niesionych przez kibiców Legii.Serdecznie życzę,aby to hasło jak najszybciej się spełniło,kibice motorem postępu w świadomości politycznej Narodu.Niech „elyty”wezmą przykład z kibiców,aby wreszcie odsunąć od rządzenia to co nieudolne i szkodliwe.

 26. revers said

  re 23, tu nie chodzi tez o kibicow, ale i o nie mala kase, wystarczy wspomniec ze transfery znanych pikarzy dochodza do sumy 4 mld. , do tego zaklady sportowe, bez kibicow bylo by to wszystko martwe, bez tla.

 27. Kuku na muniu said

  Ad.1
  Z ust mi pan to wyjal 🙂
  Pozdrawiam

 28. Halina said

  RE: Marucha (18,19)

  Czy Wyście wszyscy – powariowali???

  Chcecie kościoła bez Pisma świętego???

  I to nazywacie „TRADYCJA”???

  To ja idę do Islamu, bo z takimi jak tutaj
  – z wariatami – nie ma przyszłości.
  Wy się musicie –
  -albo leczyć psychiatrycznie
  -albo egzorcyzmować.

  Pani coraz bardziej bredzi i zatraca umiejętność czytania ze zrozumieniem.
  Nikt nie powiedział, że Kościół ma się obywać bez Pisma Świętego. Wyssała to sobie Pani z palca.
  Natomiast powiedziano, że Kościół to Ewangelia + Tradycja.
  Pani odrzuca Tradycję.
  Niech Pani sama się idzie leczyć albo egzorcyzmować.
  Admin

 29. Halina said

  RE: Marucha (18,19,28)
  Dla mnie jedynym autorytetem jest Pan Bóg i Jego Słowo zawarte w całym Piśmie świętym (które Wy lekce sobie ważycie).

  A z tego nie muszę się ani leczyć, ani egzorcyzmować.
  To Wam jest potrzebne głębokie opamiętanie.

  W Islamie nawet dzieci wiedzą o Bogu więcej, niż wy razem wzięci [Tradycja(Wy nie umiecie nawet DZIĘKUJĘ powiedzieć!!!), moderniści i Chazar-Watykan razem wzięci].

  My już Pani dziękujemy, pani Halino. Tu nie jest właściwe miejsce dla osób nie rozumiejących, co się do nich mówi, ani żaden ośrodek terapeutyczny. – admin

 30. Kapsel said

  re 28
  To ja idę do Islamu, bo z takimi jak tutaj

  ….już dawno to zauważyliśmy….

 31. Boomcha said

  @ Halina (15)

  Jeszcze jakaś choćby poszlaka dla takiej tezy by się przydała. Tak dl aintelektualnej uczciwości.

 32. Bloew said

  Pięknie to oglądać, jestem poruszony, te incjatywy napełniają mnie optymizmem. Treści które zaczeli kibicie poruszać na czele z rodzinką pana Szechtera świadczą o zadawalającym stanie świadomości wśród kibiców, a napewno ludzi którzy to orgaznizowali. To może przynieść zmiany na szerszą skale społeczną i utrudnić okupantowi sprawowanie władzy, tylko to przebudzenie społeczne może skończyć się dojściem do władzy pisowców, czy Jarosław Kaczyński po stracie brata i braku jakiejkolwiek pomocy w wyjaśnieniu tego zdarzenia od syjonistów amerykańskich, pełni cały czas role jej agentury w naszym kraju ?? Czy nie czuje się zdradzony przez swoich mocodawców ??

 33. Halina said

  RE: @ Boomcha (31)
  Oto kilka przykładów:

  „Podobnie jak przemilczane Osoby Boskie – ten toruński perfidny zwodziciel przemilcza istnienie Polaków w Polsce”.

  1.Rydzyk zniszczył LPR niesłusznymi atakami na R.Giertycha – wówczas jeszcze pro-Polsko działającego w LPR.
  Nikt z dawnego LPR-u nie był w audycjach RM.
  Rydzyk, jako żyd – wtedy i zawsze -złem za dobro odpłacał.

  „Kobylański powiedział parę słów podczas jakiegoś krótkiego wywiadu – a żyd Rydzyk – tłumaczył się potem za Kobylańskiego, że inaczej tamte słowa oszukanego Polaka i patrioty trzeba rozumieć.”

  2.Kto ma cierpliwość do toruńskich oszołomów – może jeszcze od czasu do czasu usłyszeć komunikat Rydzyka wyjaśniający, że kiey Pan Kobylański mówił, że Polską powinni rządzić Polacy – to (jak twierdzi Rydzyk) – to oznaczało, że rządzący powinni więcej uwagi zwracać na realizację polskich interesów w polityce UE, w polskiej gospodarce itd. Rydzyk zamotał, że nie jest ważne pochodzenie żydowskie, byle za bardzo Polski nie niszczyć.

  „Żydowska paranoja – toruńczycy zwodzą Polonię, żeby pieniądze od Rodaków przypadkiem nie wpadły w polskie ręce!!!”

  3.Corocznie urządzają w Toruniu zjazd Polonii zagranicznej. Łotry toruńskie zapraszają na te zloty spośród miejscowych – wyłącznie swoich zaufanych – tam Polacy to tylko ci zagraniczni; po toruńskiej, miejscowej stronie, jakby pogrzebać w pełnych metrykach urodzenia i chrztu – same żydowskie przechrzty. To nawet po wyglądzie i po ich „metrykach na twarzy” – widać.
  USOPAŁ mają rydzole opanowany w 100%.Pomaga im SOiRP (z Klimkiem w roli Polaka). Razem wiedzą, jak w wykorzystać pieniądze od pana Kobylańskiego.

  To już wystarczy, bo niedobrze mi się robi od rozpamiętywania wszystkich łajdactw, jakich dopuścili się Redemptoryści wobec Polaków.

 34. Dupek Słuszny said

  Boże jakie to szczęście, że funkcyjne panie Halinki nic nie mają do gadania.

  [czy oni tam nie mają kogoś lepszego do posłania na odcinek tylko takie idiotki ?]

 35. Marucha said

  Re 33:
  Po takich wpisach, jak p. Haliny, zaczynam ponownie nabierać sympatii do mediów toruńskich, którą dość dawno utraciłem.

 36. Pani Halino
  Dla Pani nazwać kogoś Żydem to jak splunąć.
  1.Żeby Rydzyka nazywać Żydem to trzeba mieć dowody

  2.Pani zarzuty:
  „Radio Maryja jest całkowicie żydowską instytucją i począwszy od toruńskiej wierchuszki – całkowicie i w 100% służy sprawie żydowskiej.
  Odkąd RM powstało (prawie 20 lat temu!!!)- na ziemiach polskich – nastąpił całkowity zanik poczucia narodowego Polaków a żydzi rozkradli polski majątek narodowy – już prawie w 100%. To radio ogłupia parę milionów kobiet starszych wiekiem. Modernistyczni, skrycie żydowscy redemptoryści zwodzą te biedne kobiety modlitwami do Maryi, którą traktują jak jakieś bóstwo. ”
  To są jakieś kompletne bzdury.
  Niech Pani napisze jedno zdanie a zgodne z Prawdą i poparte dowodami.
  A nie plecie Pani jak pijana albo naćpana.

  http://obroncakrzyza.wordpress.com/

 37. Jednocześnie wszyscy faktyczni Żydzi zarzucają Rydzykowi i RM antysemityzm.
  Pani Halino, napisać można każdą bzdurę.
  Jedno jest pewne, pisać Pani potrafi ale to potrafi każdy uczeń w podstawówce.
  Ponadto z Pani wypowiedzi wynika, że połowa Polaków to Żydzi, bo prawie każdy jest Żydem.
  Może ja też jestem Żydówką bo popieram Ojca Rydzyka i RM?

  http://obroncakrzyza.wordpress.com/

 38. Boomcha said

  @ Halina(33)

  1. LPR się samo zniszczyło i stawiam tezę, że Giertych jest w stanie i Mossad rozwalić.
  2. Co do wypowiedzi Kobylańskiego, poproszę o cytaty z wiarygodnego źródła. Dwa – o. Rydzyk – w moim odczuci – łagodził tą wypowiedź (jeśli o tej samej myślimy), żeby się do RM nie czepiali. Pani wg mnie ma tezę i z braku argumentów je wymyśla.

  Ja nie widzę niczego złego w tym co robi RM, które jest po prostu takie jacy jesteśmy my, Polacy-katolicy. Poza tym RM jest niezależnym źródłem informacji i „platformą” komunikacji o zasięgu ogólnoświatowym.

  3. To niech Pani wrzuci te metryki, skoro ma Pani dostęp.

  Ogólnie: zero argumentów, choćby poszlak. Dużo inwektyw i zero wiarygodności. Wg mnie sieje Pani (może nawet w ramach obowiązków służbowych)zwątpienie, podważa zaufanie itd. dezintegruje Pani środowisko wg schematu omówionego poniżej (cz.I):

  A tu „przechrzty”:

 39. feliks said

  @36,37 Może Pani ciekawość zaspokoji p.J.Kaczyński , który swojego czasu nazwał o.Rydzyka ruskim agentem(np.Lewy Czerwcowy).Niech Pani nie popiera RM bo ich wybory polityczne są tragiczne dla Polski – Wałęsa, Krzaklewski AWS , PiS, z LPR się pomylili ale szybko „naprawili” błąd.

 40. @39 Feliks
  Był okres w RM, że było tam trochę za dużo rusofilstwa. Ale i w Rosji rządził porządny człowiek i nie groźny dla Polski czyli Jelcyn.
  Boomcha w 38 dobrze powiedział „jest po prostu takie jacy jesteśmy my, Polacy-katolicy”
  Bo ja właśnie głosowałam na Wałęsę, on miał dobry program siekierki, Kaczory go popierały, ale Wałęsa zdradził nas.
  Krzaklewski z AWS: w tamtym momencie był najlepszy, środowisko tworzące później PiS było rozbite, dopiero potem wyszło, że w tym AWS połowa to zdrajcy, którzy zasilili Partię Oszustów i złodziei.
  PiS był i jest aktualnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o głosowanie na partie.
  Na LPR głosowałam, cieszyłam się z koalicji LPR z PiS. Niestety, LPR przyjął taktykę obrony degeneratów z Samoobrony, obawiając się, że skończy tak jak oni. Po tym co Giertych teraz wyczynia, można powiedzieć, że jest zdrajcą, a na pewno zdradził mnie jako wyborcę bo na LPR wielokrotnie głosowałam. Teraz Giertych wysługuje się za pieniądze zdrajcom Polski, niech ginie na wieki, tej łąjzy nie chcę widzieć nigdy na oczy.

  http://obroncakrzyza.wordpress.com/

 41. usama-ibn-laden said

  ad 40
  „Ale i w Rosji rządził porządny człowiek i nie groźny dla Polski czyli Jelcyn.”

  tiaa, bo wsio przejmowali Żydzi za bezcen ?

  „Krzaklewski z AWS: w tamtym momencie był najlepszy, ”
  ajwajes był najlepszy ? przecież od razu było widac ile tam szumowin… tylko kilku może było porządnych

  „środowisko tworzące później PiS było rozbite, dopiero ”
  i bardzo dobrze, bo to super-szumowiny

  „potem wyszło, że w tym AWS połowa to zdrajcy, którzy zasilili Partię Oszustów i złodziei.”
  m.in. Krzaklewski BTW, a druga połowa to obecny żydoPiS, w tym takie persony jak Zdradek Applebaum, tow. Karski czy Marcinkiewicz

  „PiS był i jest aktualnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o głosowanie na partie.”
  a po co głosować na żydoPiS, przecież sami oddali władzę kolesiom z POlszewii…

  „cieszyłam się z koalicji LPR z PiS.”
  wprost przeciwnie, LPR NIGDY nie powinien wchodzić w koalicje z komuchami z żydoPiSu, marzącymi zresztą o żydoPOPiSie…

  ” Niestety, LPR przyjął taktykę obrony degeneratów z Samoobrony,”
  degeneraci to tylko w żydoPiSie, vide alkoholik tow. Karski, różne komunistyczne ścierwa w rodzaju Kryże, Jasiński, banda Żydów i kanalii, nie zapominajmu o wsparciu dla koalicjanta z PO a la Mężydło, Marcinkiewicz, Zdradek Applebaum

 42. Marucha said

  Re 40, 41:
  Chciałem odpowiedzieć „Obrońcy Krzyża” (jakiego krzyża?), ale zrobił to już za mnie „Usama”.
  Rozśmieszyła mnie naiwna reklama PiS.

 43. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/1556/wojna-0
  (…)Powiedzcie mi, drodzy czytelnicy cóż zdrożnego jest w stwierdzeniu, prawdziwym skądinąd, iż autostrad praktycznie NIE MA, dworce są PRZYPUDROWANE, lotniska PROWINCJONALNE, stadiony BUBLOWATE, a rząd – zadowolony? Nic, nieprawdaż? Ale za głoszenie takich haseł można dostać nawet zakaz stadionowy, a już na pewno grzywnę. Uprzykrzanie życia poprzez zakaz prezentowania opraw, wyłapywanie za najmniejsze bzdury i zwyczajne gnębienie jednak nie wystarczyło i Donek poszedł o krok dalej. Ostatnie zamknięte stadiony Lecha i Legii okazały się być jedynie przedsmakiem tego co dzieje się dalej. W dniu dzisiejszym podjęto bowiem decyzję skandaliczną, niedemokratyczną, niezrozumiałą i zwyczajnie haniebną. Zakazano udziału zorganizowanych grup gości we wszystkich meczach piłkarskich, od Ekstraklasy po C-klasę. Zakazano oglądania meczów nie tylko chuliganom, ale wszystkim kibicom. Jeśli Dondzio chce pojechać ze swoją ukochaną Lechią na mecz, będzie musiał się wkręcać do sektorów gospodarzy. Janusze, Andrzeje, Pikniki, Ultrasi – nikt nie przejdzie. No passaran moi drodzy, dzielny rząd uznał, że 12 kibiców Arki, którzy ostatnio przyjechali na mecz z Polonią w Warszawie będzie musiało zostać w Gdyni, bo… No właśnie. Bo organizator nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa dwóm grupom kibiców? To dlaczego w tej rundzie w meczach ligowych nie było ani jednej burdy?! Rząd, i trzeba sobie to od razu powiedzieć, rząd Tuska, rząd PO strzela sobie w stopy, nam zaś prosto w twarze.(…)

  Re: Wojna!
  Lara, 12 maj, 2011 – 19:27
  Kiedy POmocne media ganiają się z kibicami, nikogo nie interesują prowadzone właśnie negocjacje rządu w sprawie kupna LOT-u przez Air China. Dziennikarze nie są zainteresowani tematem, a na cholerę…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: