Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Armageddon ma imię kobiety

Posted by Marucha w dniu 2011-05-10 (Wtorek)

[Uwaga: informacja ta pochodzi z jak najbardziej koszernego źródła. Pytanie: czy zawiera jakąś część prawdy, czy też jest kolejnym kitem w oko, mającym na celu zamącić i zdezinformować. Gajowy skłania się ku tej drugiej ewentualności. – admin.]

Broń, którą nazwano imieniem kobiety, może zgotować światu prawdziwe piekło w kilka chwil. Czy to jest przyczyną 60 największych kataklizmów ostatnich lat? Na świecie pojawiło się wiele podejrzanych urządzeń owianych mgłą tajemnicy. Ale mgła zaczyna powoli opadać.

Plotki o istnieniu pocisków powodujących ruchy skorupy ziemskiej hulają od dobrych 30 lat, ale teraz się tylko nasiliły po horrendalnych kataklizmach, jakie nawiedziły najpierw Haiti, a ostatnio Japonię. Za sprawców sięgania do piekielnego arsenału uważa się głównie Stany Zjednoczone i Rosję. Być może dlatego, że mają nad innymi państwami konkretną przewagę w dziedzinie zbrojeń. Zresztą obydwa mocarstwa same podsunęły temat do żywych spekulacji, pogłosek i teorii spiskowych.

Najpierw Stany Zjednoczone… Te w latach 80. zeszłego stulecia postawiły kilkadziesiąt masztów (miało być więcej, ale projekt zmodyfikowano), wysokich na 100 m, zdolnych wytwarzać pod powierzchnią fale o niesłychanie niskiej częstotliwości. Przedsięwzięcie znane było jako GWEN i niektórzy myśleli, że chodzi o żeńskie imię ulubionej kobiety wynalazcy. Tymczasem rozwiązanie zagadki było o wiele bardziej prozaiczne: Ground Wave Emergency Network (w skrócie GWEN), to amerykański autonomiczny system łączności mający usprawniać komunikację na szczeblu sił zbrojnych w sytuacjach związanych z konfliktem jądrowym. Działa tak, że jego mechanizmy pojmie tylko zawodowy fizyk. Ale z grubsza rzecz w tym, że gdyby normalna łączność padła, to wtedy w wojennych okolicznościach cały ratunek w tym wyrafinowanym systemie. Teoretycznie ma on umożliwiać prezydentowi USA wydawanie rozkazów, kluczowych decyzji z dziedziny „być albo nie być”. Na przykład takich, czy poderwać w powietrze nafaszerowane ładunkami atomowymi bombowce, które zadadzą druzgocące ciosy agresywnemu przeciwnikowi.

Koncepcja GWEN narodziła się na początku rządów Ronalda Reagana, który stawiał czoła ówczesnemu głównemu wrogowi Ameryki – Związkowi Radzieckiemu. Pomysł wdrażano już u kresu i po zakończeniu kadencji tego stanowczego gospodarza Białego Domu, zwanego również szeryfem. I od zarania za sprawą owych rodem z gwiezdnych wojen konstrukcji lęgły się rozmaite domysły i hipotezy, jakby zaczerpnięte ze stronic dzieł Stanisława Lema czy Raya Bradbury’ego. Ni mniej ni więcej bajano, że instalacje służą władzom do kontrolowania ludzkich umysłów i myśli. Toteż przy tak skrajnej interpretacji bladły argumenty oponentów systemu sugerujących, że kojarzone z nuklearną konfrontacją maszty mogą być przez Rosjan traktowane jako dodatkowe cele do zniszczenia w razie ewentualnego starcia jądrowego. W świetle rozbuchanych ocen najmniej strachu budziły w USA teorie, że GWEN jest w stanie generować drgania skorupy ziemskiej. Ale krążyły i krążą wyrządzając wiele szkód w kontekście demonizowania „perfidnych” intencji Pentagonu.

W połowie lat 90. oliwy do ognia dolały jednak anteny i nadajniki radiowe, których dziesiątki usiały krajobraz Alaski. Ta pajęcza sieć supernowoczesnych urządzeń, jak tłumaczono, wesprzeć ma „zrozumienie, symulowanie i panowanie nad procesami zachodzącymi w jonosferze, które mogą rzutować na funkcjonowanie układów komunikacji i nadzoru elektronicznego” oraz … badania zorzy polarnej. Inicjatywa przeszła do historii jako HAARP, od inicjałów nazwy High Frequency Active Auroral Research Program. Zwolennicy teorii spiskowej są zdania, że w ostatniej dekadzie z powodu uruchamiania tych obiektów nie raz dochodziło do makabrycznych klęsk żywiołowych, niszczycielskich wstrząsów w Turcji, Iranie, w Chinach (Syczuan) czy na Haiti.

Autor: Henryk Suchar
http://wiadomosci.onet.pl/

Komentarzy 12 do “Armageddon ma imię kobiety”

 1. ziarnko prawdy said

  Upiorna Plaszczka wystartowala 3 maja br. w swoj dziewiczy lot.Chodzi o najnowszy dron zbudowany przez Boeinga.
  http://nowaatlantyda.com/2011/05/04/terminator-7-upiorna-plaszczka/

 2. pio9a said

 3. yattasan said

  Artykuł tak samo suchy jak jego autor

 4. Ola said

  Poznaj prawde o HAARP http://www.dutchsinse.com/blog i sledz gdzie pracuja HAARP w danych dniach http://www.youtube.com/user/dutchsinse
  http://www.weathermodification.com

 5. odczyty said

  Panie Gajowy
  To nie żadna fantazja to rzeczywistość, nazywa się geoinżynieria i Raport Wojskowy USA od 1996 roku istniej.
  Raport stwierdza,że do 2025 USA będzie kontrolował „pogodę”.
  Debata w Parlamencie Brytyjskim mówi wprost o np. trzęsieniu ziemi i tsunami 2010r wypowiedź dr Lee. . parlament.uk
  NO CÓŻ MUSIMY SIĘ POGODZIĆ ZE SPADKIEM EDUKACJI I POZOSTAWANIEM W OGONIE.
  Cały czas powtarzam, a jak to się stało, że taki Gierek, bez matury dostał te 10 miliardów pożyczki??? na piękne oczy???
  Pierwsza reforma w 1974 to zlikwidowanie historii, fizyki itd w szkołach zawodowych – 80% społeczeństwa., potem kolejni np.Gertych likwidacja matematyki -matury, Osinobusy itd.
  Nie należy także zapominać o likwidacji pojęcia narodowość w 1972 roku z dowodów osobistych.
  dr Jerzy Jaśkowski
  http://www.frech org.pl

 6. Darek said

  „Odbębnianie” podziemnych złóż ciekłych zasobów mineralnych. Sztuczna deformacja podziemnych złóż? Dlaczego nie?

 7. POLAK said

  Prosze nie zapominac,ze z Polakow chce sie zrobic amerykanskich debili.
  Prosze przesledzic amerykanskie „osiagnicia” szkol podstawowych (publicznych) i srednich – poziom myslenia dzieci zastrasza.
  Polskie dziecko emigrantow/rezydentow USA,ktore w szkole podstawowej w Polsce ciagnelo na najnizszych stopniach po przeniesieniu do Ameryki w ktotkim czasie osiaga najwyzsze stopnie nauczania – to mowi samo za siebie .
  Dzieci amerykanskie (czytaj gojow) nie moga byc tak „madre” jak dzieci zydowskie,ktore maja wlasne szkoly i o innych programach nauczania wlacznie ze szkolami srednimi o odpowiednich kierunkach.
  Podobnie jest na studiach ,gdzie nastepuje odpowiednia selekcja i zaszeregowanie studenta na danych kierunkach.
  Zastanowcie sie wszyscy kto,gdzie i jak edukuje nasze dzieci.
  Polska obecnie bierze wszystkie szkolne wzorce amerykanskie (SPRAWDZONE WIELORASOWO),poniewaz poligon amerykanski zostal juz wykorzystany i osiagnal cele.
  Zydzi w Ameryce zostana tylko najbogatsi ,biedniejsi i „na dorobku” (czytaj zlodziejskiej edukacji) znajda sie miedzy innymi w Polsce gdzie zyja „krowy do dojenia”.
  Zydzi potrafia „wszystko” (oprocz prac na roli),goj przy zyciu i „laskach” zostanie tylko ten/ta „przydatny narodowi wybranemu” (posluszny i debilowaty,robol od rana do nocy).
  I to wlasnie bedzie ten zaplanowany „nowy porzadek swiata” dumnie zwany NWO.
  Do tego trzeba jeszcze dopracowac jedna religie swiatowa ale i tu wylaniaja sie problemy z sanktuariami i swietymi,dlatego „wyburzyc” trzeba Watykan,bo nijak nie idzie go przestroic (tam tez mysla rabinackie glowy i cieple sa posadki).

  Czy NWO sie swiat podda – trudne pytanie i rozna moze byc odpowiedz ?
  Watpliwe i duzo krwi zostanie przelane przed kolejnym holokaustem przy zastosowaniu wspolczesnej techniki zniewalania ludzi na rozne sposoby ,w tym obecnie przez pogode i kataklizmy,dojda do tego jeszcze „ogromne cuda” i wciskanie ciemnoty gojonarodom.
  Prosze pamietac,ze kazdy wariat jest nieprzewidywalny w swych zachowaniach tym bardziej gdy chce rzadzic calym swiatem,oraz o tym ,ze wsrod naukowcow mamy tez wariatow i psycholi.
  Dzisiaj strasza trzesieniem ziemi w Rzymie ,jutro gdzies indziej , a pojutrze wariat nacisnie przycisk zgodnie we wbita mu w leb pzrepowiednia !

 8. skopiowane said

  Polscy Naukowcy o Systemie HAARP – Broni XXI Wieku 1/4

 9. skopiowane said

  Dziury w Niebie – HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli 1/5

 10. skopiowane said

  Teorie Spiskowe część 1 – HAARP (Napisy PL) 1/4

 11. skopiowane said

  No, coz przykladowo prawdziwa wiedza o 9/11 przebijala sie do wyksztalciuchow prawie 9 lat 🙂
  Ile to bylo krzyku, niedowierzania i pukania sie w czolko 🙂
  A dzis co?

  Tutaj dosc klarowny kawalek po angielsku

  http://viewzone2.com/haarp00x.html

  Jednoczesnie konstatuje, ze niewiedza jest rzeczywiscie przyjemniejsza od wiedzy. Mamy wybor. Ja wole wiedziec 🙂

 12. antynwopw said

  Zmiany w atmosferze zapowiadają trzęsienie ziemi

  24-05-2011 15:20

  Ostatnie badania NASA dają nadzieję, że w przyszłości uda się przewidywać trzęsienia Ziemi. Już w ubiegłym roku satelita DEMETER zanotował znaczący wzrost sygnałów radiowych o niskiej częstotliwości, który miał miejsce przed trzęsieniem ziemi na Haiti.

  Teraz Dimitar Ouzounov z NASA Goddard Space Flight Centre i jego koledzy zaprezentowali wstępne wyniki z obserwacji Japonii sprzed ostatniego trzęsienia. Obrazy satelitarne pokazują olbrzymi wzrost liczby elektronów w jonosferze nad epicentrum. Szczyt wzrostu miał miejsce na trzy dni przed trzęsieniem. Jednocześnie zauważono wzrost emisji w podczerwieni, którego szczyt przypadł na kilka godzin przed wstrząsem. To pokazuje, że przed trzęsieniem, nad epicentrum wzrosła temperatura atmosfery.

  Obserwacje te wydają się potwierdzać teorię o powiązaniu litosfery, atmosfery i jonosfery, która mówi, że na kilka dni przed trzęsieniem z litosfery uwalniają się olbrzymie ilości radonu. Ten radioaktywny gaz jonizuje powietrze, co z kolei prowadzi do dużej kondensacji wody, której molekuły są przyciągane przez jony. W procesie tym uwalniane jest ciepło, co można zauważyć w podczerwieni.

  Autor: Mariusz Błoński

  Źródło: Technology Review
  za: http://kopalniawiedzy.pl/trzesienie-ziemi-atmosfera-litosfera-jonosfera-radon-emisja-NASA-13123.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: