Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Miliarderzy za eugeniką

Posted by Marucha w dniu 2011-05-13 (Piątek)

Billionaires for Eugenics
http://theintelhub.com/2011/05/08/billionaires-for-eugenics/
Servando Gonzalez – 8.05.2011, przekład Ola Gordon

W dniu 5 maja 2009 roku, w manhattańskiej rezydencji Sir Paula Nurse’a, szefa Rockefeller University, odbyło się tajne spotkanie najbardziej notorycznych członków ‘klubu miliarderów’, a wśród nich byli: David Rockefeller, Bill Gates, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros, Eli Broad, Peter G. Peterson, Patty Stonesifer, John Morgridge i Michael Bloomberg.

Spotkanie to w niesamowity sposób przypominało inne, które miało miejsce 20 stycznia 1942 roku w Wansee, na przedmieściu Berlina. Na konferencji w Wansee, grupa wysoko postawionych funkcjonariuszy nazistowskich, pod przywództwem SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha, beznamiętnie omawiała bardziej efektywne metody przeprowadzenia „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”.

Choć jego głównym celem była eliminacja europejskich Żydów, to prześladowane i mordowane były również inne grupy, zwłaszcza Słowianie, Romowie, oraz psychicznie i / lub fizycznie upośledzeni Niemcy. Całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych szacuje się na 12 – 26 mln.

Zgodnie z oczekiwaniami, amerykańskie media głównego nurtu zadbały o to, by nie poinformować Amerykanów o spotkaniu miliarderów na Manhattanie, ale pewne jego szczegóły w końcu są już znane.

Cytując anonimowego uczestnika spotkania, główny dziennik brytyjski poinformował, że „pojawił się konsensus, że będą wspierać strategię, według której wzrost liczby ludności będzie traktowany jako potencjalnie katastrofalne zagrożenie ekologiczne, społeczne i przemysłowe.”

Według innych źródeł, miliarderzy biorący udział w tajnym spotkaniu zebrali się z inicjatywy Billa Gates’a. Nadającym wiarygodności temu jest fakt, że Gates wymienił podobne pomysły na wcześniejszej konferencji w dniu 18 lutego 2010 r. w Long Beach w Kalifornii.

„Oficjalne prognozy mówią, że populacja świata osiągnie szczyt 9,3 mld [wzrost z 6,6 mld dzisiaj], ale przy pomocy inicjatyw charytatywnych, takich jak lepsza opieka nad zdrowiem reprodukcyjnym, myślimy, że możemy ograniczyć to do 8,3 mld”, powiedział Gates. W tłumaczeniu na prosty język angielski, oznacza to, że Gates planuje uczestniczyć w wymordowaniu ponad miliarda ludzi.

Również obecny na spotkaniu na Manhattanie był car medialny Ted Turner, twórca CNN, który stwierdził w wywiadzie w 1996 roku dla magazynu Audubon, że 95% redukcja populacji świata do 225-300 mln będzie „idealna”. W wywiadzie z 2008 roku na Uniwersytecie Temple w Filadelfii, Turner doprecyzował tę liczbę do 2 miliardów – redukcja o ponad 70% liczby dzisiejszych mieszkańców.

Rodzina Rockefellerów jest znana z hojności w tworzeniu non-profit, „filantropijnych” fundacji dotyczących wszystkich spraw, których celem jest kontrola populacji. Właściwie to one odegrały kluczową rolę w tworzeniu ruchu eugeniki w USA, który później wyeksportowano do Niemiec, gdzie naziści zapewnili jej najwyższy rozwój.

Od początku lat 1920, Fundacja Rockefellera rozpoczęła finansowanie badań eugenicznych w Niemczech, prowadzonych przez Kaiser-Wilhelm Instytut w Berlinie i Monachium. Od lat 1950, John D. Rockefeller III, wykorzystał swoje pieniądze na stworzenie neo-maltuzjańskiego programu redukcji populacji, za pośrednictwem swojej prywatnej Rady ds. Populacji w Nowym Jorku.

To nie jest przypadek, że wszyscy miliarderzy, którzy wzięli udział w manhattańskim spotkaniu, są zdecydowanymi zwolennikami utworzenia NWO. Wyobrażają sobie, że NWO będzie światowym, komuno-faszystowskim reżimem totalitarnym, który zostanie ustanowiony po wymordowaniu 70% obecnej światowej populacji i zmniejszeniu liczby ocalałych do poziomu konsumpcji sprzed rewolucji przemysłowej.

Będzie to techno-faszystowskie średniowieczne społeczeństwo bez klasy średniej, składające się tylko z brudnych i biednych poddanych, przypisanych do obumarłych miast, oraz władców-miliarderów, mieszkających w warownych zamkach, cieszących się pięknem wyludnionej Gai.

Niektórzy naiwni postrzegają to jako kolejną bezpodstawną teorię spiskową. Ich myślenie opiera się na przekonaniu, że oni nie chcą nas zabijać, skoro potrzebują nas jako konsumentów do dalszego gromadzenia swoich fortun. Musimy jednak pamiętać, że gdy rozeszła się wiadomość, że naziści mordowali Żydów, niektórzy – w tym wielu Żydów –  nie wierzyli w to.

Myśleli, że Niemcy będą potrzebowali Żydów do wykorzystania w niewolniczej pracy w wojennych fabrykach. Niestety, ci, którzy tak myśleli, znaleźli się w obozach zagłady. Próba doszukiwania się logiki w umysłach masowych morderców jest niebezpiecznym objawem frustracji.

Na początku tego roku, eko-dziennikarz Mother Nature Network, Bryan Nelson, napisał raport zatytułowany „Was Genghis Khan History’s Greenest Conqueror?” [Czy Dżengis Chan był najbardziej zielonym zdobywcą w historii?]. Swierdził on, że inwazje Dżyngis Chana w XIII i XIV wieku były tak radykalne, że „mogły być pierwszym w dziejach przypadkiem pojedynczej kultury powodującej zmianę klimatu [przez człowieka].” Według Nelsona, Dżengis Chan przyczynił się do ochłodzenia środowiska przez „skutecznie wypłukanie[?] z atmosfery około 700 mln ton dwutlenku węgla.”

Oczywiście, jeśli Nelson przeżyje planowane masowe rzezi, z radością napisze artykuł, w którym stwierdzi, że eugeniczni miliarderzy uzyskali należne im miejsce w historii jako najbardziej zieloni masowi zbrodniarze w dziejach ludzkości. I nie zdziwię się, jeśli ktoś zasugeruje wyrzeźbienie ich uśmiechniętych twarzy w Mount Rushmore dla uhonorowania ich sukcesu w uratowaniu Gai przed nami, bezużytecznymi zjadaczami.

Gdyby jakaś grupa ludzi potajemnie spotkała się, by zaplanować zabójstwo jednej osoby, byłby to spisek w celu popełnienia morderstwa, przestępstwo karane przez amerykańskie prawo. Ale choć manhattańskie spotkanie w końcu przeciekło do prasy, żaden z potencjalnych masowych morderców nie został oskarżony. Oczywiście, ci miliarderzy uważają, że są ponad prawem, ponieważ są ponad prawem.

Uzasadnieniem dla tych potencjalnych masowych morderców chcących zabić ponad miliard z nas jest to, że zasoby ziemi są ograniczone, a my zbyt wiele zużywamy i zanieczyszczamy. Ale pobieżna analiza tego problemu wykazuje, że każdy z miliarderów, który uczestniczył w tym tajnym spotkaniu, zużywa i zanieczyszcza więcej w ciągu jednego dnia, niż ludzie niektórych małych krajów trzeciego świata w ciągu roku. Dlatego mógłbym się spodziewać, że gdyby naprawdę chcieli rozwiązać problem, aby ocalić naszą planetę, to mieliby plany popełnienia samobójstwa po wymordowaniu całych swoich rodzin.

Istotnie, tylko z punktu widzenia efektywności, takie rozwiązanie może być o wiele bardziej praktyczne. Ale nie. Miliarderzy-mega-zanieczyszczacze chcą tego dokonać ostro, zabijając ciebie, mnie i kilka miliardów innych. Myślę, że teraz Hitler, Stalin, Mao i Pol Pot przewracają się w grobach, wiedząc, że ci miliarderzy usilnie próbują bić rekordy jako najwięksi masowi zbrodniarze w nowożytnej historii.

Komentarzy 15 do “Miliarderzy za eugeniką”

 1. sono said

  miliarderzy miliarderami, ale to video udowadnia, ze jestesmy robieni w bambuko przez nasz „kochany” Watykan. Tu bardzo ciekawe, rewelacyjne wideo o sobowotrze ( impostor) siostry Lucji i klamtwach Watykanu w sprawie siostry Lucji. Wyglada na to, ze to prawda i szatan na dobre sie rozgoscil w Watykanie.
  POLECAM obejrzenie. teego filmu. Widac tam jak dloni, ze ten sobowtor siosty Lucji NIE jest prawdziwa sisotra Lucia ,ktora „zniknela” pod koniec lat 50-tych.
  Dlaczego Watykan dopuszcza sie takich straszliwych klamstw??? Komu zaprzedal swoja dusze??
  http://www.youtube.com/user/mhfm1?v=ENWYRPkA7Ao&feature=pyv&ad=6895626872&kw=fatima

 2. 166 bojkot TVN said

  166 być może przychyli się do ustaleń eugenicznych amerykańsko-żydowskich miliarderów, pod jednym wszakże warunkiem: WSZYSTKIE PROPONOWANE TECHNIKI, KONCEPCJE I METODY AUTORZY MUSZĄ WYPRÓBOWAĆ NA SOBIE I SWOJEJ RODZINIE W OKRESIE 3 POKOLEŃ, CZYLI PRZEZ OK 60 LAT. JEŚLI W TYM CZASIE ICH ROZRODCZOŚĆ SPADNIE DO ZERA, MOŻNA BĘDZIE MÓWIĆ O SKUTECZNOŚCI METOD

  Po upływie tego czasu można będzie wyciągnąć naukowe wnioski i wdrożyć najbardziej skuteczne metody do stosowania lub zaniechać pomysłów.

  Mam nadzieję, że miliarderzy chętnie ograniczą swoją populację, bo dzięki temu będą jeszcze bogatsi, jako że fortuna nie będzie się dzielić na liczne potomstwo.
  Hey You! Rockeffelers! Zaczynajcie od dziś!
  Start to go! David Rockefeller, Bill Gates, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros, Eli Broad, Peter G. Peterson, Patty Stonesifer, John Morgridge i Michael Bloomberg, you and yours families

 3. sitrak said

  Miliarderom wszystko wolno !
  Watykan tez nie biedny,kiedys Papiezy w lektyce noszono ,to nie ma sie co dziwic .
  Te miliardery to one sie od dawna spotykaja i cos tam uradzaja ale nie trzeba sie ich bac ,przeciez one nigdy naprzeciwko nas do walki nie stana ,bardziej sie boja od nas ,a jeszcze bardziej o te miliardy.
  Spijcie spokojnie ,sami nas nie rusza ,chyba,ze sobie sami do oczu skoczymy a podpuszczac miliarderzy potrafia aby ruch byl w interesie !

 4. Zbyszko said

  ad 3/ Sitrak, oni mają od tego np warszawską Straż Miejską

 5. sitrak said

  Zeby tylko straz ,lone dzisiaj wszystko w Polsce maja i bardzo dobrze sie czuja,a jak sie bawia w tych swoich kabaretach i z Polokow sie nasmiwaja,to se poogldoj nawet w internecie .

  Rozem sie wybrol ze swoja na taki kabaret na zywo i mojo tak sie smiola ,ze az cuchlo w powietrzu.
  Jo do ni cozes sie tak rozweselila,ze nic tyko uhaha i uhaha, w dodatku nic nierozumiejac z czego sie lone z tymi ludzmi na sali smieja – mowie, to nie widzis ze z nos ?
  A lona tak nieco spowazniala i godo:
  Jak sie wszysckie smieja to trza i samemu sie smiac, a jak klasca to tyz.
  Tu zem nie wytrzymol i ryknal na caly glos az sie ludziska zacely ogladac :
  NOM POLOKOM NIE DO SMICHU !
  A w domu zem ji dopiro „wyjasnij” na czym ten polski smich polygo i kto sie smieje.
  Ale za to w nocy to przez tydzien som zem musiol spac.
  Tak to juz jest z tymi polskimi babami,takie mundre.
  Nic tylko sie uchlac z ty polski glupoty.

 6. sono said

  ogladam to video i mi wlosy z lekka staja na glowie, ale coz, fakty sa faktami (oraz efekty, czyny)i to one ,a nie puste slowa sa odzwierciedleniem Prawdy, a prawda jest taka ze watykan to nie siedlisko papiestwa ale masonerii. Ona tam rzadzi na calego od konca lat 50. Katolicy, na calym swiecie, sa otumanianiani, oklamwywani przez ich liderow. Wladza niestey ostatecznie zawsze prowadzi do korupccji i sprzeniewierzenia sie.
  jeszce raz POLECAM obejrzenie tego niesamowitego filmu.
  Moze niektore oczy sie otworza.
  http://www.youtube.com/user/mhfm1?v=ENWYRPkA7Ao&feature=pyv&ad=6895626872&kw=fatima

 7. NC said

  „…wśród nich byli: David Rockefeller, Bill Gates, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros, Eli Broad, Peter G. Peterson, Patty Stonesifer, John Morgridge i Michael Bloomberg.”

  Ted Turner – 5 dzieci
  David Rockefeller – 6 dzieci
  Warren Buffet – 3 dzieci
  itd.

 8. Baron Srul Radziwiłł said

  Zawsze kiedy z moja Ruchla siadamy za stół, żeby spożywać nasze ulubione koszerne ostrygi i kawior przy szampańskie wino, niezmiernie litujemy się na te szerokie masy biedoty, co nigdy nawet nie spróbuje takie specjały.
  I dlatego trzeba znacząco ograniczyć liczebność tej biedoty, żeby dla wszystkich starczyło i ostrygi, i kawior, i szampan, i żeby ja z moja Ruchla mieli czyste sumienie podczas kolacja.

 9. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka bardzo sie zgadzac z pan Baron.

  Pszy okazji usznowania od mnie pan Mordka i od mojej Salcie dla pan Baron i jego szanownej malszonki Ruchla.

 10. K.Piwowar said

  Szanowni starozakonni, starsi bracia moi rodzeni, a jakze.

  Chcialem wam przypomniec, ze ostrygi nie sa pokarmem koszernym, albowiem sa to malze i nie maja lusek. Co do kawioru, nie wiem, ale moge sprawdzic, ale byc moze tak, bo jesli kurze jajko jest koszerne to i rybie chyba tez. Natomiast szampan tylko wtedy jest koszerny, gdy sporzadzany rekami zydowskimi. Ale jesli to oryginal, produktem zydowskim nie jest i zarowo pan baron jak i jego szanowna Ruchla (tak sie zreszta nazywal moj buksiak produkcji wschodnioniemieckiej), zrobiliscie duzy grzech.

  I to ja, glupi akum musze was o tym pouczac.

  Skoro taka u was znajomosc i poszanowanie Prawa, to wasz koniec niedaleko. Znow bedziecie musieli zmieniac nazwiska i afiliacje…

 11. plk said

  IDEOLOGIE UTOPIJNE

 12. Baron Srul Radziwiłł said

  Odnosiwszy się do numero 10, to mam powinność napisać, że Najuszanowaniejszy Pan Piwowar teoretycznie ma rację, ale co praktyki to już nie zabardzo.
  Otóż nasi najpobożniejsi rabini potrafią nie tylko ostrygi, ale nawet i mięso wieprza uczynić bardzo koszernym. To samo tyczy się szampan, kawior a nawet motocykl.
  Pański znakomity zegarek naręczny napewno nazywał się „Ruhla”, co przynajmniej nazewniczo i ortograficznościowo odróżnia go od mojej czcigodnej połowicy Ruchli.
  Kłaniam się najuprzejmiej.

 13. ziarnko prawdy said

  Juz dzisiaj TVP wyemituje premierowy film Grzegorza Brauna pt:”Eugenika -w imie postepu”
  Poczatek emisji TVP2 godz.16:45

 14. 166 bojkot TVN said

  Grzegorz Braun o filmie i układzie wrocławskim: http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2011/05/2011.05.14.rn18.mp3

  W filmie pierwszy raz w polskiej tv pojawia się stwierdzenie, że Rockefeller płacił za badania prowadzone w Auschwitz przez dra Mengele.
  Czyli powiedzmy sobie wprost:
  żydowska finansjera finansowała, czyli zleciła badania na ludziach jak na zwierzętach, po to, żeby opracować metody zlikwidowania ludzi niepełnoprawnych, i hodowli ludzi z rasy wybranej. To musi przyswoić każdy człowiek, który do tej pory jeszcze nie wie kto to jest Szechter i dlaczego musi przepraszać za ojca i brata

 15. 166 bojkot TVN said

  Znalezione na stronie http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/plan-globalnej-ekterminacji-ujawniony/
  Makabryczne pomysły udzielania uprawnień do porodu („za kasę Misiu, za kasę”, zapewne). Nawet nie chce mi się szukać narodowości pomysłodawców, bo któż inny wymyśliłby taką mega-zbrodnię.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: