Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowska ABC planuje pokazać „dobre chrześcijańskie suki”

Posted by Marucha w dniu 2011-05-13 (Piątek)

Jewish ABC Plans Show Good Christian B*itches.
http://www.truthtellers.org/alerts/abcshowgoodchristianb.html
Ted Pike – 10.05.2011, przekład Ola Gordon

[Uwaga admina: pani Ola kulturalnie przełożyła słowo „bitch” jako „suka”, równie dobrze można by jednak przełożyć je jako „dziwka” lub „k**wa”. ]

ABC należąca do Żyda Roberta Igera, ogłosiła emisję na jesieni nowego serialu TV zatytułowanego ‘Dobre chrześcijańskie suki’, jaki pokaże dziewczyny z południowych stanów USA, które „uczy się kochać Jezusa, ale to, że jesteśmy chrześcijankami, nie oznacza, że jesteśmy idealne”.

Tak mówi autorka książki o tym samym tytule, Kim Gatlin. Na okładce z litery „h” w wyrazie „bitches” zwisa rozdwojony ogon szatana, kontrastujący z aureolą wokół litery „d” w „good”. Przekaz nie może być bardziej wyraźny: chrześcijanie to hipokryci; chrześcijańskie dziewczyny są bardzo prawdopodobnie sukami.

Książka Gatlin, o złośliwym południowym chrześcijańskim plotkarstwie i hipokryzji, zawiera mnóstwo obelg wobec chrześcijaństwa. Zostawmy wpływowemu żydowskiemu magnatowi medialnemu Igerowi i żydowskiemu homoseksualiście/producentowi Darrenowi Star, wykorzystanie tej  historii i danie świadectwa odwagi w stosunku do chrześcijan w najpopularniejszej TV. Manifestujący się ostatni pro-homoseksualizm Disneya, nawet w jego parkach rozrywki, jest legendarny.

Star jest weteranem niszczenia chrześcijańskiej moralności seksualnej, po stworzeniu „Melrose Place” i „Seks w wielkim mieście”.

Oczywiście w Kanadzie, kierującej się żydowskim prawem nienawiści ADL, gdyby chrześcijanin wypowiedział zdanie „dobre żydowskie suki” w miejscu publicznym, mógłby dostać minimalną karę $5.000 i ponad $150.000 kosztów sądowych. W Ameryce mógłby łatwo zostać ukarany grzywną i, być może, skazany na więzienie przez lokalne organy ulegające wpływom ADL.

Ale kiedy super-potężni Żydzi tworzą serial TV, który kopie chrześcijaństwo i chrześcijanki w najczulszy punkt moralny, nie podnosi się żaden alarm ze strony amerykańskiej społeczności żydowskiej, zwłaszcza ADL. ADL wydaje się wygodnie zajmować w tym momencie, głoszeniem „tolerancji”, „poszanowania różnorodności” i „uprzejmości” gdzie indziej.

Żydowskie media: nikczemna historia ataków na chrześcijaństwo

W 1988 roku, Żydzi z MCA w Hollywood wykonali maksimum, by niszczyć wizerunek Jezusa filmem „Ostatnie kuszenie Chrystusa”. Chrześcijanie słabo zaprotestowali nieskutecznymi petycjami do MCA i bojkotem.

Tylko National Prayer Network [NPN], poprzez stanowczy list przesłany do 192.000 pastorów w Ameryce, jasno zidentyfikował MCA jako żydowski, o talmudycznych uprzedzeniach anty-chrześcijańskich. W wyniku tego, kilka lat później, narodowy organ żydowski z żalem przyznał, że „Ostatnie kuszenie” było „największą katastrofą w relacjach żydowsko-chrześcijańskich w XX wieku”. Od tego czasu Hollywood nie nakręcił tak podłego filmu.

Ale około 2006 roku, żydowskie media spróbowały ponownie, z rozmachem promując „The Da Vinci Code”, „The Gnostic Gospel” [Gnostycka Ewangelia], „The Book of Daniel” [Księga Daniela] i inne oszczerstwa wobec założyciela chrześcijaństwa. NPN bardzo silnie wskazał na żydowskie pochodzenie tego świętokradztwa. I znowu żydowskie media w dużej mierze się wycofały.

A teraz, widząc, jak łatwo można zastraszać takich „chrześcijan”, jak Glenna Becka i innych nowych prawicowych przywódców – tak, że nikt nie ośmieli się wypowiedzieć zabronionego słowa na „Ż”, wtajemniczeni z Hollywood ponownie śmiało uruchamiają to, w czym żydowscy apostaci specjalizują się od wieków: poniewieranie Chrystusa i Jego wyznawców. Wiedzą, że nie muszą obawiać się ewangelików, z wyjątkiem petycji i bojkotów.

W ramach organizowanej akcji Telewizyjna Rada Rodziców [PTC] pisze: „ABC nawet nie próbowała zasłaniać swej wrogości wobec kobiet i chrześcijan. Fanatyzm jest widoczny w tytule programu i wzmacnia go każda reklama, każdy billboard przez nich wykupiony na promocję tego serialu”.

Jaka jest reakcja społeczności chrześcijańskiej na ten najnowszy atak? Czy posunie się tak daleko w ataku, jak to zrobił ortodoksyjny rabin Daniel Lapin stwierdzając, że liberalny judaizm świecki „bezlitośnie atakuje chrześcijaństwo ewangelickie”?

WorldNetDaily pisze: „Zarówno PTC, jak i AFA [Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzin] rozpoczęły zbieranie podpisów pod petycją do ABC żeby zrezygnował z kręcenia ‘Dobrych chrześcijańskich suk’, oraz zachęcają do bojkotu emitowanych przez ABC reklam”.

Lecz ta przewidywalna, żałosna i nieskuteczna reakcja ewangelicznego przywództwa, nie musi być wzorem dla ciebie i dla mnie! Wykorzystajmy każdą okazję, zwłaszcza w Internecie, w rozmowach radiowych, itp., aby przypomnieć Amerykanom, że wielkie media są żydowskie i ich celem jest zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej po to, by przyspieszyć wprowadzenie własnego, judaistycznego nowego porządku świata.

Oto kilka praktycznych rad w walce z Igerem i ABC: klikajcie w mój artykuł „Jews Confirm Big Media is Jewish” [Żydzi potwierdzają duże media należą do nich] i rozpowszechniajcie go jak najszerzej. Kupujcie moją książkę „Izrael: Our Duty, Our Dilemma” [Izrael: nasz obowiązek, nasz dylemat] i wideo „The Other Izrael” [Inny Izrael] i „Zionism and Christianity: Unholy Alliance” [Syjonizm i chrześcijaństwo: bezbożny sojusz]. Te dobrze udokumentowane prace ujawniają żydowską kontrolę nad mediami. Dzielcie się nimi i pokazujcie (dostępne na stronie internetowej http://www.truthtellers.org w cenie $24,90 z opłatą pocztową; lub NPN, PO Box 828, Clackamas, OR 97015, lub dzwoniąc pod 503-631-3808).

Jest oczywiste, że jeśli obronę kraju, naszych rodzin, a teraz naszych młodych chrześcijanek pozostawimy chrześcijańskim/konserwatywnym przywódcom, klęska Ameryki wobec żydowskiej supremacji będzie rzeczą pewną.

Ale NPN wykazało wielokrotnie, że jeśli ludzie dostaną całą prawdę i wypowiedzą się, odsłaniając żydowskie korzenie supremacji w bluźnierstwach medialnych, potentaci mediów, jak szczury na wysypisku śmieci nagle oświetlone reflektorem, będą nurkować, by się ukryć.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarze 4 do “Żydowska ABC planuje pokazać „dobre chrześcijańskie suki””

 1. sitrak said

  Powiadaja,ze jak suka nie da to pies nie wezmie .
  Inna sprawa z ludzmi ,takze z chrzescijanami ,bywaja gwalty i molestowanie ,a nawet biskup pedofil sie ujawnil.
  Samo zycie !

 2. sono said

  No coz ,jak chrzescijanie dali sie zapedzic w kozi rog i dac kopac po tylkach od lat wielu to anty- chrzescijanie sa coraz smielsi. Jak nasi papieze uwazaja ekumenizm za najwazniejsza misje KK, przepraszaja Zydow za wszystko 100 tysiecy razy, to nic dziwnego, ze ci sie panosza jak pnaowie ziemie i wlasciciele niewolnikow ( spojrzecie na problem sex -slavery w Izraelu).
  „Swiety” gniew chrzescijanski zostalu udupiony i przedstawiany jako wielkie NO-NO, a pokorne bicie czolem przed Zlem zostalo ustanowione jako wzor chrzescijanskiej postawy.
  Efekty widac.

 3. sitrak said

  Jo to bym tak wszystkiego na tych Zydow nie zwolol.
  Znom Zydow ,bo zem u nie jednego pracowol w Ameryce.
  Zyd to taki czlowiek (niekoniecznie prawdziwy),ze jak dorwie innego czlowieka i go rozpozna to go doi ile sie do.

  I tak to wicie jest w calym swiecie z tymi „zydami”.
  Co ty myslisz,ze taki kontrktor Polok w Ameryce nie potrafi doic i to swoigo ?
  Malo tego potrafi mu nawet nie zaplacic jak wi ,ze ten nie wie gdzie sie udac po sprawiedliwosc ,tym bardzi jak jest w Ameryce jako turysta i przyjechol dorobic .
  Oj panie, nie jeden Polok sie przekonol co drugi Polok potrafi jak jest mu lepi.
  „Zydow” sie narobilo w kazdym srodowisku i przesciguja sie jak by tu drugiego wykorzystac.
  Popytoj emigrantow jak wroca do kraju jak to sie im z innymi Polakami pracowalo u Polkow,malo tygo jak sie z nimi zamieszkiwalo.
  Prawdziwy Zyd jaki jest to jest ale ci zaplaci jak zes z nim uzgodnij i on wi,zes turysta ,nie pojdzie na ciebie na „emigrejszen” i nie doniesienie ,a ile bylo,ze Polak Polaka zadenuncjowal ?
  Trza mnowic i pisac po sprawiedliwosci ,wtedy dopiro bedzie na swiecie dobrze,a nie tak jak te wszystkie dziennikarze dzisiaj klamia ,nawet taki Michalkiewicz,co to wie za ile i co pisac.

  Dzisiaj wiecej klamcow i oszustow niz sprawiedliwych wsrod narodow swiata .

 4. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka sie zgadzac z pan Sitrak.

  Zydzi to narud wyprany i tszeba go kochac.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: