Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Małpa z brzytwą

Posted by Marucha w dniu 2011-05-14 (Sobota)

Kiedyś zapytano doświadczonego i mądrego człowieka: „Kiedy będzie lepiej?”. „Dobrze już było” – padła lapidarna i wiele mówiąca odpowiedź. Może trudno jest się z tym pogodzić, ale rzeczywiście nie trzeba niczego dodawać do tego realistycznego stwierdzenia określającego istotę sprawy. Bo jeżeli się zastanowimy nad tym, co nas wszystkich czeka, jeżeli zostaną zrealizowane pomysły eurokratów (teraz widać coraz bardziej, co to znaczy dać małpie brzytwę), to będzie tylko coraz gorzej. Co jest związane z tym, że będzie również coraz drożej.

Unia Europejska określiła już krzywizny banana, to, że marchewka jest owocem, narzuciła normy dotyczące odległości między szczeblami drabiny, minimalną grubość pokrywy śnieżnej, po której można jeździć na nartach. Czeka nas zapewne jeszcze wiele takich idiotyzmów, w tym znacznie gorsze, takie jak obowiązek parytetów w kopalniach i zatrudnianie do pracy pod ziemią minimum 50 proc. kobiet, przymusowa indoktrynacja homoseksualna w szkole oraz restrykcyjne prawo, by rodzice wychowywali swoje potomstwo bezpłciowo, a płeć dziecka była określana dopiero, gdy ono samo wybierze, kim chce być po ukończeniu 18. roku życia.

Bruksela dąży bezwzględnie, by od 2012 r. wszystkie samochody sprzedawane w Unii Europejskiej emitowały najwyżej 120 g CO2 na każdy przejechany kilometr. Przekroczenie limitu będzie kosztowało 35 euro za każdy gram od każdego pojazdu. W 2015 r. będzie to już 95 euro. Eksperci oceniają, że nowe przepisy dotyczące CO2 przyczynią się do znacznego zwiększenia cen samochodów, średnio nawet o 1000- -1500 euro (ok. 3900-5900 zł). Za dwa lata cena 1 m kw. mieszkania również znacznie wzrośnie, a to za sprawą przepisów nakazujących budowanie z energooszczędnych materiałów, które rzecz jasna są znacznie droższe. Jest to konsekwencja dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/31/UE z 19 maja 2010 roku w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, która weszła w życie 7 sierpnia 2010 roku.

Na jej podstawie od 2013 r. będą obowiązywały nowe świadectwa charakterystyki energetycznej. Będą obligatoryjnie zawierały wytyczne określające optymalizację charakterystyki energetycznej danego obiektu, a także scenariusz niezbędnych działań, by wypełnić te zalecenia. Co więcej, powstanie ogólnoeuropejski mechanizm kontroli tych certyfikatów. Za dwa lata inwestor – przed rozpoczęciem budowy – będzie musiał obowiązkowo przedstawić dokumentację podjętych działań mających na celu zasilanie budynku w odnawialne źródła energii wraz z ekonomiczną, środowiskową i techniczną analizą wdrożenia takich rozwiązań. Te same wymogi będą stosowane w przypadku remontu i modernizacji już istniejących budynków. Natomiast od 2020 roku nowo powstające obiekty będą musiały charakteryzować się blisko zerowym zużyciem energii, co w praktyce oznacza, że będą musiały być budowane z kilkakrotnie droższych materiałów. W zgodnej opinii ekspertów wdrożenie unijnej dyrektywy wraz z koniecznością wykorzystania źródeł odnawialnych energii (wiatru, promieniowania słonecznego, z biomasy, wysypisk śmieci, oczyszczalni ścieków itp.) spowoduje drastyczny wzrost nakładów na wybudowanie 1 m2 mieszkania.

Gospodarka europejska pogrążona jest w stagnacji, zapaść demograficzna oraz nadmierny fiskalizm i biurokracja wykluczają szansę wejścia na ścieżkę wzrostu i powodują marginalizację Europy na globalnej arenie.

Paradoksem jest, że dzisiejsza Unia Europejska, choć odwołuje się do haseł gospodarki rynkowej, jest rynkiem totalnie regulowanym, zcentralizowanym i odgórnie planowanym. Zupełnie przypomina dawną Radę Wzajemnej Pomocy Gospodarczej, do której przymusowo należały kraje komunistyczne. Wewnątrz UE obowiązuje ponad 100 tys. różnego rodzaju przepisów, uregulowań, norm i standardów. Komisja Europejska odgórnie narzuca krajom członkowskim obowiązujące rozwiązania w obszarze społeczno-gospodarczym. Blisko 80 proc. prawa gospodarczego obowiązującego w Unii Europejskiej to prawo wspólnotowe. Odbywa się to pod hasłami „lepszego jutra”, praw człowieka, ochrony środowiska, bezpieczeństwa etc., etc., ale tworzy się rzeczywistość, w której nie da się żyć.

Jan Maria Jackowski

http://www.naszdziennik.pl/

Komentarzy 13 do “Małpa z brzytwą”

 1. Z monitorapolskiego said

  Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek
  14 Maj 2011

  W kolejnej publikacji Benjamin Fulford, były dziennikarz Forbesa na swoim płatnym blogu, ostrzega, że sytuacja w tzw. strefie sejsmicznej Nowego Madrytu (New Madrid fault line) jest częścią kampanii skierowanej przeciwko Amerykanom.
  „Największe od 500 lat” deszcze spowodowane były użyciem broni HAARP, kolejnym etapem będzie trzęsienie ziemi, które z kolei spowoduje „zagrożenie nuklearne” ze strony 15 elektrowni, które są w tym regionie. Fulford powołuje się na źródła agencji wywiadowczych MI6, CIA, FSB i Japońskiej Policji Bezpieczeństwa.
  Powstała sytuacja będzie pretekstem do wysiedleń ludności i umieszczenia ich w obozach FEMA. Najlepszym sposobem by tego uniknąć jest aresztowanie kabały w Waszyngtonie oraz ujawnienie tych planów.

  Ci sami ludzie wywołali trzęsienie ziemi, tsunami i atak nuklearny na Japonię. Według Fulforda użyto atomowej bomby walizkowej, która została przetransportowana drogą morską na wyspę w odległym archipelagu Okinawa. Zgodnie z tym co przekazała osoba biorąca udział w tej operacji, bomba została następnie przewieziona łodzią do Kyushu. W dalszej kolejności przetransportowano ją samochodem do posiadłości w Hinode należącej do byłego premiera Japonii Yasuhiro Nakasone. Stamtąd wzięto ją do kwatery głównej stowarzyszenia północno-koreańskiego Chosen Soren, skąd wreszcie przewieziono ją na statek wiertniczy Chikyumaru. Umieszczono ją na głębokości 10 kilometrów niedaleko wybrzeża Japonii. Tam eksplodowała, a „wypadek nuklearny” w elektrowni Fukushima był sprowokowany aby ukryć promieniowanie spowodowane przez bombę.

  Ślady prowadzą do mafii George’a Busha seniora oraz do senatora Jay Rockefellera. Jeśli Amerykanie chcą uniknąć tragedii, powinni według Fulforda aresztować tych ludzi wraz z ich pomocnikami.

  Fulford zmienił w znacznym stopniu stanowisko wobec rzekomych satanistów w Kościele Katolickim. Nowym zwierzchnikiem Jezuitów jest o. Adolfo Nicolas, który wykładał na Uniwersytecie Sophia w Tokio podczas gdy Fulford tam studiował. Już wtedy miał reputację miłego człowieka i dobrego Chrześcijanina. Z dobrych źródeł wiadomo, że zarówno Adolfo Nicolas, który jest chory, jak i były zwierzchnik Jezuitów Peter Hans Kolvenbach, są bardzo światłymi ludźmi, a ten ostatni jest m.in. mocno zaniepokojony faktem, że przemysł farmaceutyczny wprowadza toksyczne szczepionki i rozpowszechnia wszelkie choroby i trucizny.
  Z tych samych źródeł wiadomo, że Peter Hans Kolvenbach nigdy nie przyznawał się do tego, że jest „głównym satanistą”, a jedynie że pytał retorycznie „czy obawiasz się Szatana”. Zaszło więc nieporozumienie, na skutek przekłamań w relacji osób, które rozmawiały z Peterem Hansem Kolvenbachem. Osoby te znają go od dziesiątków lat, więc dość dziwne są te sprzeczne informacje.

  Jasne jest natomiast, że wśród elit zachodnich jest poważne zamieszanie i bałagan – wszędzie widać objawy napięcia, a wojna finansowa na wysokich szczeblach jest wszędzie widoczna.

  Przykładem jest rzekome zamordowanie Bin Ladena i groźba „odwetu” ze strony Al CIA-dy (tak Fulford nazywa Al Kaidę). Cała ta operacja została poprzedzona kampanią dezinformacji na wikileaks o planowanym terroryzmie nuklearnym Al CIA-dy. Innymi słowy, stary porządek nie dba już o zachowanie pozorów i to czy ich kłamstwa zostaną ujawnione – posuwa się do otwartego szantażu nuklearnego .

  Fulford odniósł się również do planowanego ataku na Watykan. Grupa, która planowała użyć atomowej bomby walizkowej 11 maja zrezygnowała z tych planów i „nie będzie żadnego ataku na Watykan 11 maja” (artykuł pochodzi z 10 maja).

  Z kolei jeszcze inna grupa o nazwie Ciemne Braterstwo (Dark Brotherhood) grozi zniszczeniem nuklearnym świata, jeśli nowy system finansowy nie zostanie ogłoszony do 1 czerwca. Tak więc nad naszymi głowami wisi wielkie zagrożenie III wojną światową i nuklearnym holocaustem.

  W ostatniej części artykułu Fulford rozpisuje się na temat walki pomiędzy zwolennikami dotychczasowego systemu drukowania pieniędzy, a nowym systemie, w którym waluta ma mieć pokrycie w majątku. Ci pierwsi, poprzez pewne manipulacje zyskali jeszcze na czasie, ale nie potrwa to długo. Dziennikarz wspomina jeszcze o niedawnym ataku na bazę danych Sony, twierdzi że są to ci sami ludzie, którzy zaatakowali internet w Egipcie. „Anonimowymi” autorami ataku byli prawdopodobnie banksterzy, a celem była czysta grabież.

  Na koniec Fulford wspomina o ataku na firmę Toyota, która wiele lat temu otrzymała duże sumy od Rezerwy Federalnej i ich ludzi w Japonii w celu budowy infrastruktury. Część tych pieniędzy została przeznaczona na założenie banków. Teraz FED chce te pieniądze odzyskać, a Toyota mówi nie. Stąd też atak na firmę.

  Fulford dodaje, że wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
  Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie.
  Ma się rozpocząć długo przewidywany „złoty wiek”.

  na podstawie: http://2012indyinfo.wordpress.com/2011/05/10/ben-fulford-may-10-2011%E2%80%A6new-madrid-fault-line-attack-underway-15-nuclear-reactors-targeted/

 2. Ptasznik z Trotylu said

  Szanowni Państwo, pora sobie zdać sprawę z tego że rozpoczyna się epoka „postdemokratyczna” czyli rządy autorytarne których finałem będzie totalitaryzm wąskiej oligarchii korporacji. Przecież wszyscy wiemy że tzw. „Parlament Europejski” nie ma żadnej mocy sprawczej ani nawet prawa do kontrolowania niewybieralnej i nie odpowiadającej przed nikim Komisji Europejskiej. Na razie władza ta serwuje nam śmiesznostki typu „krzywizna euroogórka” – to dla tresury motłochu bo stopniowo będą wprowadzane coraz bardziej totalitarne prawa , z finałem w postaci likwidacji pieniądza gotówkowego – czyli totalną niewolą wszystkich. Co ma gotówka do wolności ? – zapyta matoł . Otóż to ma że „bez znaku Bestii na czole lub na ręce nikt nie będzie mogł niczego kupic ani niczego sprzedać”, jak mówi Apokalipsa Świętego Jana.
  Rząd Szwecji już w 2015. roku zamierza całkowicie zlikwidować obrót gotówkowy.
  To są fakty. Masońscy naziści rządzący Unią Europejską już się nie kryją ze swoimi zamiarami. Przecież nawet swój superkomputer umieszczony w centrali brukselskiej nazwali prześmiewczo „Bestią”.
  To właśnie „Bestia” będzie rejestrować wszystkie transakcje i śledzić nowoczesnych niewolników.
  Czy jesteśmy gotowi przeciwstawić się temu wszelkimi środkami?

 3. sono said

  bardzo dobry artykul
  http://www.pointsoftruth.com/beastarises.html

 4. sono said

  Tutaj cala seria filmikow o tlumaczeniu Apokalipsy . Rewelacyjne. Super. Niestety, zyjemy w czasach ostatecznych.

 5. sono said

  Unia Europejsa jest owa Bestia z Apokalipsy. Jedna z 4 bestii widzianych przez proroka Daniela w ST, ktora byla ( imperium rzymskie) i jest ( Unia Europejska funkcjonujaca jak obecne Imperium narzucajace swym podwladnym panstwom swoje prawa, walute itp), Bestia ta dziala w porozumienieu z Watykanem ( jedna z glow bestii) ktory poczynajac od osoby Jana XXIII zaprzedal swoja dusze mocom ciemnosci. Wyjasnia to takie zaangazownie i pochwalanie przez kolejnych papiezy organizacji typu ONZ, UE ( JPII zachwalac i zachecal Polske do przylaczeni sie do bestii). Bestia jednak zniszczy Watykan ( Wielki Babylon)jak to jest przepowiedziane w Apokalipsie.
  Bestia ( czyli UE) ma przed parlamente Europejskim w Briukselii rzezbe Kobiety na Byku. Kobieta ta to bogini Europa , byk to Zeus ( w egipskim bog RA-lucyfer). Byk/ Zeus porywa Europe na Krete aby ja zgwalcic. Unia Europejska porywa Europe-kontynent aby dokonac gwaltu na niej. Coz bardzo wymowna jest ta rzezba , podobnie jak sam budynek Parlamentu zbudowany na podobienstwo Wiezy Babel ( symbol nieposluszenstwa Bogu). Lucyferianie ( bestia) bardzo lubia swe symbole i tak jak pies obsikuje swoje terytorium, tak i oni „obsikuja” swymi symbolami swoje terytoria.

 6. sono said

 7. tralala said

  ad 1
  Moze dalabym temu wiare, gdyby nie ostatni akapit.

 8. Shakespear said

  Przekroczenie limitu będzie kosztowało 35 euro za każdy gram od każdego pojazdu.

  Ale sobie zarobia !!!!

 9. sono said

  BARDZO WAZNE VIDEO od goscia ktory sledzi sytuacje w NEw madrid od paru miesiecy. Bardzo konkretny, inteligenty facet. Mowi on, ze website ktora info o „dzialanich” HARPOU zostala wylaczona ok 12 w nocy 5/14/2011. Uwaza ,ze wedlug niego oznacza to ze trzesienie ziemi bedzie w przeciagu 24-26 godzin.

  Podaje to jako ciekawostke. Nie chce slyszec potem glupich tekstow „ooo znowu podaja date i sie nie sprawdzila”
  To sa spekulacje. W tym przypadku, nie z kart illuminati ,ale na podstawie „dziwnego” dzialania, ktore niektorzy zauwazaja.
  Ja tez mysle ze do tego trzesienie dojdzie wkrotce. Jak pisalam ,to nie jest juz sprawa czy? ale Kiedy?
  Mysle, ze powinien byc to sygnal do przebudzenia w Europie ( chyba ze zaatakuje Europe w tym samym czasie), bo w Ameryce bedzie jeden wielki burdel, nie do opanowania.

 10. sono said

  super artykul o zamiarach i intencjach JPII

  http://www.ultramontes.pl/vaillancourt_b16_w_ameryce.htm

 11. TZJ said

  Poza tematem ale donieść trzeba. W tej chwili na tvp2 trwa
  Świat bez tajemnic – Eugenika – w imię postępu wprost uwierzyć nie mogę że takie coś w publicznej leci 😉

 12. ziarnko prawdy said

  @11
  Obecnie rezyser filmu Grzegorz Braun,na zywo w telewizji Trwam.

 13. dumnyPolak said

  Regulacje dotyczące krzywizny euroogurka i eurobanana miały na celu ochronę rolnego rynku wewnętrznego- walczono z tanimi ogórkami z,chyba, Chin oraz z tanim bananem afrykańskim i amerykańskim(USA) monopolistą- firmą Chiquita. Zakaz wwożenia do Uni tych co nie spełniały norm, ale w samej Unii nikt nikogo za złe rozmiary ogórka nie ścigał.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: