Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy Michnik ma za co przepraszać?

Posted by Marucha w dniu 2011-05-18 (Środa)

Na jednym ze stadionów kibice wywiesili ogromny, ustylizowany na stronę tytułową Gazety Wyborczej transparent z napisem: „Szechter, przeproś za ojca i brata”. Nad napisem umieszczono zdjęcie samego Adama Michnika w okularach i z papierosem.

Gdyby wywiesili hasła wymierzone w Jarosława Kaczyńskiego, to pewnie i pan premier Donald Tusk i cała redakcja z Czerskiej omal nie posikaliby się z zachwytu, jakich to uświadomionych politycznie mamy kibiców i takie tam różne w ich stylu. Ale napis dotyczył samego Adama Michnika, który z jakiegoś powodu nosi nazwisko matki, a nie ojca (trudno powiedzieć dlaczego wstydzi się ojca, nazwisko Szechter mu się nie podobało, ale to jego problem, więc nie drążmy tematu), to sprawa stał się tak poważna, że premier Tusk, wykorzystując nie pierwszą i pewnie nie ostatnią burdę, która akurat wydarzyła się na stadionie w Bydgoszczy po meczu organizowanym przez PZPN, wprowadził stan wojenny, na razie na stadionach, ale wszystko jeszcze przed nim.

Kowal zawinił a Cygana powiesili, można powiedzieć, bo zamiast wyłapać tych, co popełnili przestępstwa i wykroczenia i ich ukarać, to zamykane są stadiony, nawet te, które jeszcze niedawno uchodziły za bezpieczne i najbezpieczniejsze. Policja co prawda nikogo podczas burd nie złapała, ale zapewnia, że potrafi zidentyfikować bandytów nawet jeśli byli w kominiarkach. Coś mi się wydaje, że dzięki tej metodzie zostaną ukarani wszyscy ci, którzy wywiesili transparent dotyczący Michnika, choć to było na zupełnie innym meczu. Prezes Widzewa Łódź w telewizorze powiedział, że uzasadnieniem dla zamknięcia stadionu Widzewa były wulgaryzmy i trafnie zauważył, że i w Sejmie i w szkołach pojawiają się wulgaryzmy, ale nikt ani Sejmu, ani szkół nie zamyka. Ten prezes to taki lotny albo nie jest, albo tylko takiego udaje, co w tej biednej Polsce jest bezpieczniejsze, bo przecież nikt w Sejmie i nikt w szkołach nie domaga się przeprosin od Michnika za ojca i brata.

W ten sposób doszliśmy do pytania czy Adam Michnik powinien i czy ma za co przeprosić. Ja tam nie uważam, że odpowiadam za czyny mojego ojca i brata, co robią, robią na „swoje konto”. I też nie wymagam, aby np. król Zygmunt August odpowiadał za decyzje swojego ojca Zygmunta Starego, albo Jan Kazimierz za decyzje swojego brata Władysława IV. Odpowiedź twierdząca na postawione pytanie jest możliwa wówczas, gdybyśmy wykazali, że Michnik uznaje odpowiedzialność ludzi za decyzje ich ojców i braci. Wówczas napis wykonany przez kibiców miałby sens, bo odwoływałby się do moralności, poglądów, zasad, jak zwał tak zwał syna Ozjasza Szechtera i przyrodniego brata Stefana Michnika.

Przy odpowiedzi na pytanie czy Adam Michnik uznaje odpowiedzialność ludzi za decyzje ojców i braci, trzeba by ostrożnym, bo już Andrzej Zybertowicz coś nie tak napisał, nie zastosował cytatu, a tylko zreferował wywody Michnika czy coś podobnego i sąd radośnie, w podskokach, tak pewny trafności wyroku jakby dostał rozkaz od zwierzchności, profesora skazał. Trzeba być ostrożnym, powtórzę, bo ja pensji profesorskiej nie mam. Nie chce mi się szukać cytatów z Michnika, bo mi się najzwyczajniej nie chce. Argument „za” będzie więc mało efektowny, ale za to bezpieczny dla autora. Są tacy, którzy z racji wykonywanego zawodu zaglądają do Wyborczej, śledzą dokonania środowiska dla którego Michnik jest guru, autorytetem, czy nawet pierwszym sekretarzem.

Posłużę się więc cytatem z tekstu Rafała Ziemkiewicza, który tak pisał o salonie, którego przecież czołową osobistością jest Michnik „Kiedy tymczasem urządza się z Grossem na czele orwellowskie seanse nienawiści do Polaków, wedle ideologicznego założenia, że udział przed laty jakichś polskich kolaborantów (załóżmy nawet, że faktyczny) w mordzie na Żydach to nasza, polska wina, wina wszystkich Polaków, za którą wszyscy musimy się z rozliczyć jako naród i jako państwo, bić za nią w piersi i pokornie płacić każdy haracz, jakiego zażądają amerykańskie organizacje żydowskie… To co? To nie jest oczywisty rasizm, okazuje się. To jest »szlachetne« rozliczanie się z haniebnym narodowym dziedzictwem, nie własnym, oczywiście, tylko tych starszych, gorzej wykształconych i z mniejszych ośrodków”. Kto ma rozum, niechaj myśli.

A teraz należy odpowiedzieć na pytanie czy ma za co. Do tego celu posłużą fragmenty biogramów z Wikipedii obu wspomnianych delikwentów. Ozjasz Szechter „w dwudziestoleciu międzywojennym aktywnie działał w ruchu komunistycznym. We Lwowie był członkiem młodzieżowej bojówki komunistycznej. Później jednym z funkcyjnych działaczy nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy”. I dalej: „Według publikacji IPN brał udział w operacji szpiegowskiej NKWD przeciw Polsce pod kryptonimem Koń Trojański (w Obszarze C – Zachodnim). Miał być za to aresztowany i skazany w tzw. procesie łuckim w 1934. Adam Michnik twierdzi, że nie jest to prawda i domagał się od IPN sprostowania informacji o działalności szpiegowskiej ojca, a wobec odmowy skierował sprawę do sądu. W rzeczywistości bowiem został skazany nie za szpiegostwo, a za »próbę zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i zastąpienia go ustrojem komunistycznym oraz oderwania od państwa polskiego południowo-wschodnich województw«”.

Stefan Michnik „w kwietniu 1952 został porucznikiem i zaczął przewodniczyć składom sędziowskim sądzącym schwytanych członków żołnierzy podziemia niepodległościowego i członków dawnej partyzantki antyhitlerowskiej”. Autor jego biogramu wymienił część procesów, w których uczestniczył Michnik: „Oskarżany o zbrodnie stalinowskie – był sędzią między innymi w procesach: majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany, skład sędziowski podjął wspólną decyzje o niedopuszczeniu obrońcy do procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny), pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci), por. Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji uczestniczył, majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci), pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany), majora Zenona Tarasiewicza, pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany), podpułkownika Aleksandra Kowalskiego, majora Karola Sęka, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowych Sił Zbrojnych (wyrok śmierci, stracony w 1952). Był również sędzią w tzw. »sprawach odpryskowych« od procesu generałów (sprawy Tatara).”

Zamiast zakończenia przysłowie: prawda w oczy kole.

http://iskry.pl/

Komentarzy 21 do “Czy Michnik ma za co przepraszać?”

 1. Kuku na muniu said

  Jedynie „kibole” mieli odwage otwarcie powiedziec „Szechter przepros za ojca i brata!”
  Wykstalcone mlode lemingi z wielkich miast podkulily ogony pod siebie i trzesa kuprami ze strachu.

  Polskojezyczna wladza boi sie „kiboli” a nie sr..cych ze strachu w portki mlodych wyksztalconych lemingow z wielkich miast.

  Pikieta i zatrzymanie kibiców Jagiellonii

 2. Z monitorapolskiego said

  Do kibiców: DLACZEGO NIE ZAŁOŻYCIE PARTII KIBICÓW? PRZECIEŻ BYŚCIE ICH WSZYSTKICH PRZYKRYLI BERETAMI!!!! NIE WIDZICIE, ŻE ONI MAJĄ JUŻ SRACZKĘ NA TĘ MYŚL?!!!

 3. poczytalny said

  Podyskutujmy szczerze o tym jakim czlowiekiem jest ten ktory nazywa sie Adam Michnik osoba publiczna, bez siegania do win jego rodziny .

  Czy to jest czlowiek honoru i sprawiedliwosci,prawdy i uczciwosci ?

  Jak ten czlowiek doszedl do wszystkiego ,ze znany jest i tak autentycznie znienawidzili go Polacy , a swoi mu klaszcza i dlaczego ???

  Przeciez to nazwisko i tego czlowieka nie widzimy tylko od ostatnich lat ale on przewija sie przed naszymi oczami od bardzo dawna we wszystkich informatoarch,mediach ,kiedy to wyrosly nam juz nastepne pokolenia tak Polakow jak i Michnikowi podobnych .

  Co o tym czlowieku wiedza mlodzi Polacy,co mowia starzy i ci we wieku Michnika ?

  Potem przejdzmy w dyskusji do tego jak Michnik stal sie znany w Polsce ,komu to zawdziecza,kto kierowal i jak jego losem,tym bardziej,ze Michnik to pelna para rewolucjonista, tak lub inaczej oceniany,doceniany,nagradzany i tolerowany.

  Poznajmy blizej tego czlowieka i przekonajmy sie kim i czym faktycznie jest,bowiem mlodzi Polacy bardzo malo o nim wiedza.
  To wlasnie mlodzi Polacy najczesciej korzystaja z komputera i zawartych w nim wiadomosci.

  Znacie MLODZI Polacy Adama Michnika ?
  Transparenty na stadionie to za malo a raczej tylko prowokacja,ktora wam ktos podpowiedzial lub zlecil w pewnych celach.

  Zreszta piszcie i o tych podobnych Michnikowi ,przekazujcie sobie wzajemnie informacje przez internet.

  Niech cala Polska dowie sie wszystko o tych co rzadza Polska.

  Ja uwazam,ze Adam Michnik w odpowiedni sposob „rzadzi” Polska i to na ogromna skale ,skale propagandowa.
  Trzeba sie temu rzadzeniu dokladniej przyjrzec i ocenic.
  A Potem „rewolucjoniscie polskiemu” narod podziekuje jezeli…..
  i on nie umrze ze strachu.

  „Sad ostateteczny sie zbliza”, do soboty 21 maja 2011 r. blisko jak podaja media oraz inne informatory swiat sie ma skonczyc.

  Pytanie tylko: DLA KOGO ?

 4. Kronikarz said

  3/ Pocztalny

  Ostro zapowiadasz POINFORMOWANIE mlodych o Schechterze a konczysz na NICZYM, hmm, szkoda !

 5. dumnyPolak said

  Skoro w związku z „Jedwabnym” GóWniana stosuje zasadę „krew ich na was i na dzieci wasze” to czemu nie vice versa?

 6. dumnyPolak said

  Skoro w związku z Jedwabnym Wybiórcza stosuje zasadę „ich krew na was i na dzieci wasze”, a Stolzman przeprosił w imieniu Polaków, to czemu nie vice versa?

 7. http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=11181&p=27859&hilit=Adam+Michnik#p27859

  Jerzy

 8. Kapsel said

  To jest prawda że rodziny się nie wybiera….ale się „wypiera”…jeśli jest się porządnym człowiekiem i widzi się że rodzina zeszła na psy.Takim przykładem jest wydziedziczenie w testamencie lub unieważnienie,cofnięcie darowizny przez sąd w przypadku gdy obdarowany zachował się rażąco niewdzięcznie wobec darczyńcy.Nie znam wielu wypowiedzi „bohatera” artykułu na temat swojej rodziny…ale pamiętam jedno zdanie z jakiegoś wywiadu gdy zapytany o brata odpowiedział…Stefan trochę pobłądził w młodych latach…Komentarz zbyteczny.

 9. ziarnko prawdy said

  Krytykujesz rzad?Spodziewaj sie mandatu.
  W internecie wlasnie robi kariere skan mandatu,ktory ktos otrzymal w Bialymstoku.
  Zapewne za stwierdzenie,Tusk matole twoj rzad obala kibole!
  http://wszolek.salon24.pl/

 10. ex said

  skwituję to króciutkim zdaniem:

  Bronek im w donka…

 11. AB said

  Zydokomuna z jej teoria odpowiedzialnosci zbiorowej zostawila pietno na pokolenia.
  Szechter nie moze przepraszac ani za ojca ani brata. Winien odpowiadac za szkody jakich sam dokonal i siedziec w mamrze.

 12. nina said

  Zniszczenia Polski dokonano na polecenie mocodawców Sa-chendrynu (Tajny Rząd Żydowski w Brukseli). I Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Obecna elita polityczna to drugie pokolenie dzieci stalinow-skich morderców , takich jak W. Cimoszewicz i Borowski. Ich rodowód wywodzi się z KPP, PPR, PZPR, UW, SLD. Do Polski tłumnie przybywają wycieczki młodzieży z Izraela z obstawą Uzbrojonych ochroniarzy z MOSADU. Pokazują im Warszawę i inne miasta polskie tłumacząc, że to wszystko co widzą na-leżało kiedyś do ich przodków, że właściwie jest ich i powinni przygotować się do zamieszkania tutaj i wejścia w posiadanie tego co im Polacy bezprawnie wydarli. Każdego dnia w Polsce osiedla się na stałe, otrzymując pracę i pieniądze kilkaset rodzin żydowskich, co jest utrzymywane w największej tajemnicy przed Polakami. Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów ustroju bolszewickiego, a teraz kształcą swoje dzieci w najlepszych prywatnych szkołach i uniwersytetach zagranicznych. Przykładem tego mogą być:, Suchocka (JAJKE SILBERSTEIN) K. Skubiszewski (SZYMON SCHIMEL). Dał temu wyraz Adam Michnik (AARON SZECHTER-ojciec agent NKWD i morderca Polaków, brat jego był prokuratorem, który skazał setki polskich patriotów na karę śmierci) w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce. Mówił o wyśmienitej sytuacji Żydów w Polsce. Na pytanie czy nie ma obaw an-tyżydowskiego zrywu narodu polskiego, odpowiedział, że działalność Żydów w Polsce ma tak doskonałe zabezpieczenie, że Żydzi mogą robić w Polsce wszystko, gdyż Polacy stanowią kupę bezmyślnych baranów. W Polsce działa 2 tys. agentów Mosadu zakonspirowanych prawie we wszystkich organizacjach życia gospodarczo-politycznego. Bezczelna wypowiedź A. Michnika ma swoje podłoże w wyniku przekazania władzy w Polsce przez Żydokomunę Żydom z Solidarności. Okrągły stół był wyreżyserowaną mistyfikacją dla umęczonego narodu polskiego oczekującego naiwnie na zmiany ustrojowe. Polacy powinni wiedzieć o tym, że 100% gazet czasopism i periodyków jest w rękach Żydów z Gazetą Wyborczą na czele.
  Odpowiedz
  2010-10-27 16:07

 13. wet3 said

  W zaistnialej sytuacji moralnym obowiazkiem Adama Szechtera jest potepienie dzialalnosci jego brata Stefana. Oczywiscie Adam Szechter nie ponosi odpowiedzialnjosci za czyny brata. Ponosi jednak calkowita odpowiedzialnosc za brak potepienia zbrodniczej dzialalnosci jego brata!

 14. poczytalny said

  Szechtery/Szechterzy przemina ale Polacy nie przemina.
  Ci co teraz osiedlaja sie w Polsce i nie sa Polakami,tak jak przyjechali tak tez i wyjada ,pod warunkiem ,ze Polacy beda nadal Polakami i gospodarzami we wlasnym domu .

 15. ziarnko prawdy said

  A kto Polak na stadiony.
  Jest nadzieja dla Polski w mlodziezy.
  http://polacy.eu.org/1080/a-kto-polak-na-stadiony/

 16. Marucha said

  Oczywiście dzieci nie odpowiadają za czyny rodziców ani rodzeństwa.
  Tym niemniej, jeśli sami kontynuują ich linię postępowania i podzielają ich poglądy – dają jasno do zrozumienia, że tyleż samo są warci.

 17. Kronikarz said

  15/ Ziarnko Prawdy – Bardzo dziejuje za ten link.

  Hej kto Polak na stadiony !

  Serce sie raduje – Brawo !

  Cytuje ten tekst przez szacunek i ku pokrzepieniu serc.

  ***

  Zenon Jaszczuk

  Chyba szambo już się przepełniło i rozlało na całą Polskę. Młodzież Polska mówi nie, temu smrodowi. Tuskmatołki z michnikoidami w walce z prawdą stosują metody ubeckie, enkawudowskie, essesmańskie. Musimy tych bandytów powstrzymać.

  Nie wiem czy państwo śledzicie, co się dzieje na stadionach. Może ja jestem ciemny, może za bardzo chcę. Widzę jednak promyk nadzieii dla Polski, dla Polaków. Dzieki Bogu mamy jeszcze wspaniałą młodzież Polską która nie pozwoli zniszczyć, zlikwidować naszej Ojczyzny przybłędom światowym. Oby tylko nie dali się zwieść jakimś agentom typu KOR i podobnych „doradców”. Jesteście młodzi, silni, wykształceni, piękni. Jeśli wy nie pogonicie tych światowych pachołków to czeka nas zagłada. Zagłada którą prowadzą od II wś i wcześniej. Dobrze wybraliście stadiony, to piękna robota. Oni już się cieszyli, że zlikwidowali wszystkie zakłady pracy. Już się cieszyli, że zlikwidowali Polską „klasę robotniczą”. Już się cieszyli, że ludzie nie mają gdzie strajkować. Już radość, że opanowali wszystkich i wszystko. Resztę sie wygoni za granicę i tam przerobi sie młodych ludzi na parobków.

  Cieszę się jak dziecko, że się pomylili. Cieszę się, że młodzież znalazła miejsce do manifestacji na stadionach. Jesteście wspaniali, tak trzymajcie. Moje serce się raduje. Musicie tylko uważać na prowokatorów wyszkolonych przez tych bandytów przez dziesiatki lat. Jak już pisałem, ich mordercy nigdy nie byli skazani, bo oni wiedzą, że jeszcze będą potrzebni. Dlatego mordowali i mordują jako nie znani sprawcy. Sami widzicie, że w sądach mordercy Polaków są zawsze nie winni.

  Musicie sobie zdawac sprawę , że to juz trzecie pokolenie morderców przywiezionych na czołgach sovieckich. Musicie wiedzieć, że nawet świat tzw cywilizowany popiera, planuje, wspomaga tych morderców. Są różne pseudosądy międzynarodowe i ani jeden nie rozliczył zbrodniarzy komunistycznych. Z tego wynika, że nadzór nad wymiarami sprawiedliwości jest w ich rękach, w rękach międzynarodowych zbrodniarzy w białych kołnierzykach. Człowiek uczciwy jest traktowany jak zbrodniarz, a zbrodniarz jest człowiekiem honoru.

  Ci zbrodniarze nigdzie nie odeszli, oni są i „rządzą” Polską i nie tylko. Ja, moje pokolenie zostało wpuszczone w maliny przez międzynarodówke światową wschodu, zachodu i środka. Ja dzisiaj wiem, że obalając komunę, niczego nie obaliliśmy. Ten scenariusz był napisany dawno przed powstaniem Solidarności przez wrogów Polski i Polaków.

  Oni znaja Polaków, wiedzieli, że to duży kraj, mądrych ludzi dążących zawsze do prawdy, do uczciwości, do dobrobytu dla wszystkich. Wiedzieli, że Polacy wykonają ten ich perfidny plan. Plan pozornego obalenia komuny. Solidarnośc Polski była ogromna, wielka, prawdziwa. Jednak trwała tylko do stanu wojennego. Agentura przestraszyła się Narodu Polskiego , bo Naród walczył o prawdę, o prawdziwą, wolną Polskę. A to było wbrew ich planom, dlatego wprowadzili stan wojenny. Patriotów Polskich wymordowali, setki tysięcy wygonili za granicę z biletem w jedną stronę. Pozostała agentura i zrobiła tak jak zaplanowali planiści światowi.

  Pamietajcie, że oni nie są prawnymi właścicielami majątku Narodowego, przemysłu Polaków. Oni to wszystko rozkradli. Naród Polski musi to odzyskać jeśli chce istnieć. I moja nadzieja jest w was młodych. Niech Wam Bóg sprzyja. Pozdrawiam Was wszystkich.

  Z inspiracji wielu filmów które pokazują wasze hasła, wasz ruch

  A oto jeden z nich – http://urbas.nowyekran.pl/post/14546,wiatr-historii, a oto następny – http://jwp-ne.nowyekran.pl/post/14676,tusk-dogs-pikieta-i-zatrzymanie-kibicow-jagiellonii.

  Znalazłem jeszcze – https://marucha.wordpress.com/2011/05/16/rzeczpospolita-stadiony-zamkniete-za-obraze-rzadu-dostalismy-takie-polecenie/, oraz na Stop Syjonizmowi.

  Polska walcząca – http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=11474

  Z innymi się zapoznajcie panstwo sami. O policji nic nie pisałem, bo nie znalazłem słów przyzwoitych, aby to opisać. Sam sie ocenzurowałem, co za cholerne czasy. Pozdrawiam wszystkich państwa.

  ***

  Cf. Komentarze : http://polacy.eu.org/1080/a-kto-polak-na-stadiony/ Wyborne !

 18. ziarnko prawdy said

  Warto zapoznac sie z wpisem mlodego czlowieka!
  http://zpierwszejpilki.com.pl/blogiifelietony/kuba-olkiewicz/blamaz/375/

 19. Ragnar said

  Jak to możliwe że Michnik jeszcze marnuje tlen?

 20. Bloew said

  Co wy za bzdury wypisujecie, Szchter przeprosiny i skrucha ?? Nie widzicie o co się toczy gra ?? Zeby się tylko motłoch nie dowiedział, że jest oszukiwany przez komunistycznych bandytów w następnym pokoleniu. Opracy nadal są oprawcami tylko metody są subtelniejsze, nie fizyczna eksterminacja gra główną role tylko urabianie człowieka na wzór europejskiego robota. Tylko zomo wraca na ulice bo prawdę mówią kibice !!

 21. desperado said

  Poszukajcie w necie co mówił o Michniku jeden z największych poetów tego stulecia,Zbigniew Herbert.
  Przytaczam w skrócie jeden z akapitów Herberta.
  …”Michnik to łajdak…”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: