Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – prawda o IZRAELSKIM „LOBBY”. Film Zniesławienie (Defamation).

Posted by Marucha w dniu 2011-05-19 (Czwartek)

Film do ściągnięcia z http://www.megaupload.com/?d=6NSI5PEN . Poniżej email, który otrzymałem od Gallussa z prośbą o jego rozpowszechnianie oraz film pt. Zniesławienie. Admin [StopSyjonizmowi]

[Uwaga: film został już usunięty z Megaupload, ale damy sobie z tym radę. – gajowy]

Witam serdecznie,

Został przetłumaczony film DEFAMATION – czyli inaczej Izraelskie „zniesławienie” , który jest blokowany przez międzynarodowa masonerię w każdym kraju, ten film w ogóle nie jest znany Europie, niestety… angielskia wersja filmu została zablokowana na każdym portalu Internetowym, ponieważ dla syjonizmu słowo „holokaust” i „antysemityzm” to tematy tabu… nawet Internauci nie mają prawa o tym dyskutować…

„Zniesławienie” – zostało zrobione przez Izraelskiego Żyda Yoava Shamira, który wywodzi się z SYJONISTYCZNEJ RODZINY… tak więc ten film NIE JEST ANTYSEMICKI – raczej wyjaśnia, że pojęcie „antysemityzmu” jest narcystycznie wykorzystywane do wpajania poczucia wyższości rasowej i zniewalania narodów świata za pośrednictwem lichwy i gangów banksterskich

KAŻDY MYŚLĄCY CZŁOWIEK, który chce to  sprawdzić to odkryje, że do ILLUMINATÓW, masonerii, skull & bones itd. należy w 90% syjonistyczna żydowska mafia.

Film demaskuje ADL – Ligę Przeciw Zniesławieniu – czyli Orwellowskie Ministerstwo Miłości – jest to organizacja, która w jawny sposób wprowadza reżim i cenzurę w każdym kraju, ostatnio ocenzurowali nam Google.

Przykład:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/18/google-usuwa-filmy-ze-swojej-strony-video-google-com/

Film jest odpowiedzią  wobec międzynarodowej syjonistycznej mafii, która chce nas ograbić z naszego dobytku, i wyłudzić kolejne pieniądze – bo uważają, że to my biedni Polacy mordowaliśmy Żydów podczas II wojny…

„Zniesławienie” – w pigułce wyjaśnia w jaki sposób w państwie Izrael przez kilkadziesiąt lat utworzył się reżim podobny do reżimu Hitlerowskiego, „ofiara upodobniła się do swojego oprawcy” – który wpaja  młodym ludziom, że goje to psy i są po to, aby dla nas pracować.

Po kilkunastu latach indoktrynacji rasistowskiej każdy młody Żyd ma do tego stopnia wyprany mózg, że wie, że musi żerować na gojach, aby utworzyć globalny rząd – New World Order.

Jeśli jesteście prawdziwymi Słowianami, ludźmi, którzy chcą uświadamiać ludzi to udostępnijcie TEN FILM NA WASZYCH:
– stronach internetowych
– kontach na youtube, dailymotion, video itd.
– waszych blogach internetowych

Macie obowiązek moralny do spełnienia, musimy się zjednoczyć, ponieważ New World Order – czyli faszystowski rząd się zbliża wielkimi krokami.

Cytuję profesora Finkelsteina, który wystąpił również we filmie – autora  książki „Przedsiębiorstwo Holokaust” – Żyda, który stracił pracę na UNIWERSYTECIE DePaul w Chicago za mówienie prawdy, i który ma zakaz wjazdu do Izraela.

„… to rodzaj patologicznego narcyzmu, kontemplacji „pępka świata”, kiedy jesteś najbogatszą, najsilniejszą, odnoszącą największe sukcesy mniejszością narodową świata, masz świat na tacy, a rozglądasz się wokoło i mówisz o antysemityzmie, to jest wg. mnie powód do wstydu”

Pamiętajcie w Polsce ma powstać 2 państwo Izrael, po tym jak arabowie ich wyrzucą z ich zakątka świata – czyli dojdzie do Trzeciej Wojny zapowiadanej…

I dlatego wszyscy młodzi ludzie są dosłownie wyrzucani za granice, a KIBICÓW – drugą armię polską – się knebluje.

Mamy ŻYDOWSKI RZĄD, i sytuacja jest podobna do sytuacji w latach 30, XX wieku, może nawet 1935 rok, kiedy to Nazizm stale wzrastał na sile aż w końcu uderzył, TERAZ powstanie Jeden Globalny Rząd Nazistowski a każde państwo zostanie zdegradowane do poziomu życia 3- świata.

Tłumaczenie dzięki współpracy z:
– http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ (Ola Gordon)
– http://radtrap.wordpress.com/ Radtrap
– Mark Nieliwodzki
– i pseudonim „Maghrebianka” http://www.youtube.com/user/maghrebiankaa

Zmontował: galluss http://www.youtube.com/user/ArCzi2828

ŚCIĄGAJCIE FILM NA WASZE KOMPUTERY, PONIEWAŻ TEN FILM  ZOSTANIE PRZEZ POLSKĄ CENZURĘ I BRAK WOLNOŚCI SŁOWA ZABLOKOWANY, został zablokowany w każdym kraju, były jedynie napisy portugalskie….

NIESTETY, ALE BĘDZIEMY GO WSTAWIAĆ CODZIENNIE DO BÓLU, już mi się wyświetliła informacja o prawach autorskich – YOUTUBE ma taki program do rozpoznawania dzwięku i głosów poszczególnych ludzi – rozpoznali głos autora FILMU „Yoava Samira” i również jest napisane, że film jest zablokowany permanentnie w:

– Guernsey, Ireland, Isle of Man, Jersey, United Kingdom

Macie 2 wersje – w częściach na portale takie jak youtube, dailymotion i cały film DO OBEJRZENIA U SIEBIE na komputerze i POKAZANIE GO SWOJEJ RODZINIE!!!!

Film do wrzucenia na youtube został podzielony na 8 części, podam wam linki do ściągnięcia, musicie „Defamation” rozreklamować w Internecie polskim,  możecie również film ściągnąć BEZPOŚREDNIO Z YOUTUBE, czy dailymotion, dzięki wtyczce do przeglądarki Mozilla Firefox  o nazwie „download helper”, po prostu instalujecie wtyczkę, i w górnym lewym rogu przeglądarki po włączeniu filmu pojawi się kolorowa ikonka i wtedy klikajcie na ściągnij wersję „medium” – czyli HD.

!!!Mówimy NIE mordowaniu PALESTYŃCZYKÓW !!!

Proszę wysłać tego e-maila dalej, wszystkim waszym znajomym…

Linki do filmu na Youtube znaleźć można w oryginalnym artykule na stronie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com, z której to wkleiliśmy powyższą informację. Postaramy się ściągnąć cały film i umieścić go tak, aby był łatwo dostępny dla naszych gości. -admin

Komentarze 153 do “OGÓLNOPOLSKA AKCJA – prawda o IZRAELSKIM „LOBBY”. Film Zniesławienie (Defamation).”

 1. poczytalny said

  Ta sklejanka fimowa z krotkich odcinkow i z roznych okresow ich krecenia trwa roniez z moimi wpisami na portalu :
  http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com
  Tutaj pragne dodac ,ze jest to jedna z form widzenia Zydow przez Zydow,ktora chce sie narzucic niezydom w pewnych celach aby…. i aby zostalo wzbudzone milosierdzie wsrod ogladaajcych te odcinki,byc moze,ze i sklonnosci do …. .
  Polecam wszystkie odcinki ogladnac i wyciagnac wlasne wnioski (nie kazdy Polak jest glupi i nie kazda propagande kupi !).

  Polacy i bez tych filmow od dawna sa bogobojni i milosierni.
  Zydzi w Poslce zawsze u nas Poalkow znajdowali milosierdzie mimo okazywanego ANTYPOLONIZMU,choc wsrod mieszancow roznie to bywalo.

  Zyd to nie Polak ,a Polak to nie Zyd.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Bardzo dobra uwaga. Informacje Żydów na temat innych Żydów trzeba zawsze traktować z dużą dozą sceptycyzmu, ale film warto obejrzeć. I, jak Pan pisze, wyciągnąć własne wnioski.

 3. Admin said

  Poczytalny, moim zdaniem autor filmu świetnie się bawił ukazując żydowską psychozę „antysemityzmu”. Polecam również wcześniejszy dokument Y.Shamira pt: „Punkt kontrolny”:

 4. Gestapo..
  Przepraszam was…

  MYslem ,ze wy b yliscie bydlakami n-tego stopnia:)
  Mylilem sie.
  Wasi uczniowie przescignelui mistrza.
  Jerzy Ulicki-Rek

 5. KaRabin said

  Jerzy ,zajmij się chłopie łapaniem kangurów bo tropienie spisków marnie Ci idzie;)Czepiacie się Żydów o wszystko ale sami dla siebie jesteście paskudni. Nienawidzicie się wzajemnie i zazdrościcie wszystkiego .Zacznijcie się szanować to ani masoni ,Żydzi, Rosjanie i wszyscy inni nie będą was „dymać”.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Największym paskudztwem Polaków było narażanie własnego życia podczas pomagania Żydom podczas okupacji, za które nam pięknie dziękują.
  Trzeba było tego nie robić.

 7. aga said

  ka rabinie
  pgromy zdarzają się na przestrzeni 5 tys. lat waszej paskudnej historii spisków przeciwko ludzkości mniej więcej co 100 lat; i teraz tez się zdarzy ale w Polsce juz wam nikt nikczemnicy nie pomoże.Nawet bogobojni starsi chłopi żalują ,ze wam pomagali,moralni nędznicy..

 8. aga said

  Toruń schodzi na….żydy
  http://fakty.interia.pl/the-new-york-times/news/torun-siega-do-zydowskiej-przeszlosci,1635300,6806

 9. Shakespear said

  Babcia w tym filmie mi sie podoba. Wali z mostu jak widzi swiat swoich ludzi. Kto by znal swoich ludzi lepjej jak nie ten ktory z nimi zyje ?

  Nie znam zydow ale film pokazuje ze tak jak wszystkie spoleczenstwa oni maja swoja gorna, srednia i dolna warstwe. Gorna wykorzystuje dol, srednia probuje przezyc, a dolna modli sie ze jutro zobaczy. Sa dobrze wyksztalceni/sprytni i dlatego mala silna bogata warstwa ich spoleczenstwa ma wielkie wplywy na swiecie.

 10. sono said

  Tu Anna Baltzer mowi ciekawe rzeczy

 11. sono said

  Tu ciag dalszy o zyciu jaki Israel zgotowal Palestycznykom

 12. sono said

 13. sono said

 14. KaRabin said

  Drogi Gajowy.
  Bohaterscy i honorowi Polacy to dziś „białe kruki” nie rozumiem z reszta do czego nawiązałeś swoją ripostę.W każdym narodzie są „tyfusy” ważne w jakiej skali. Tobie i Twoim kolegom sie wydaje ,że każdy Żyd jest milionerem i tylko robi w chu..a Gojów? Czym się różni według Ciebie przeciętny zjadacz kartofli od przeciętnego zjadacza macy? Tak samo jest zmanipulowany z tym że Żydów nie ogłupia się aby się wzajemnie nienawidzili ,Polacy niestety dali się zrobić w balona. Powiedz głośno ,że jesteś zwolennikiem PiS albo słuchaczem Radia Maryja zobaczysz jak potraktują Cię rodacy(lub zwolennikiem PO).Człowieku ludzi dzieli się na dobrych i złych, niestety ci drudzy zaliczają się do większości.

 15. ad 5
  Jak wypadl ten kolejny test:na any-zydowskosc”?
  Sprawdzacie czy mozna przejsc do nastepnego etapu?
  Nie mozecie:)
  Wasze chamstwo i arogancja pomimo tego ,ze aplikowana Polakom poprzez media dla proletow nie byly w stanie abic naturlanych odruchow.
  Taki numer..
  ….
  „Jerzy ,zajmij się chłopie łapaniem kangurów bo tropienie spisków marnie Ci idzie
  [Sprobuje zlapac kangura to wtedy zobaczysz co jest latwiejsze..]

  ;)Czepiacie się Żydów o wszystko ale sami dla siebie jesteście paskudni. Nienawidzicie się wzajemnie i zazdrościcie wszystkiego

  Nie prawda.Wsrod tysiecy Polakow jakich znalem nie spotkalem ,zadnego ,ktory by zazdroscil innym.
  PODKRESLAM:POLAKA
  Tym ,ktorzy mi teraz wyjada z argumentem:”A paradoksalna walka o miedze to nie zawisc?” odpowiadam:
  NIE.Z WASZEGO PUNKTU WIDZENIA SWIATA TO ZAWISC I ZAZDROSC.
  BO TYLKO WASZYM PULAPIE UCZUCIOWYM OBRONA KAZDEGO SKRAWKA WLASNEJ ZIEMII MOZE BYC PRZEDSTAWIONA JAKO”ZAWISC”.

  .Zacznijcie się szanować to ani masoni ,Żydzi, Rosjanie i wszyscy inni nie będą was „dymać”.

  [Otworz oczy i popatrz dokola.Czasy sie zmienily..
  Dzisiaj my,POLACY,szanujemy sie nawzajem,pomimo tego ,ze czasami sie nie lubimy w przyplywie (calkiem ludzkich) emocji.
  I to jest jeden z dowodow na to,ze -bez wzgledu na wasze plany i marzenia-nie damy sie wydymac:)

  Nie wiem dokladnie jak wyrazic taki..eksperyment ,gdzie roslina badana zostaje poddawana najgorszym warunkom,gdzie „naukowcy” robia pomiedzy soba zaklady:”Kiedy padnie..” i nagle-wbrew wszelkiej logice i objawieniom naukowym ten organizm pokraczny zapisany w katalogu pod :”POLSKA” -jeszcze nie zdechl.
  Wrew przeciwnie!!!
  Im wiecej trucizny pompowanej w tenze organizm tym wieksza jego odpornosc na trucizne…
  PALMA!!!
  Tak nie moze byc!!
  Bo przeciez to dowod ,ze trucizna zamienila sie w jakims momencie w odzywke!!!!
  Rozumniecie ,faryzeusze?
  To taka moralna fotosynteza:im wiecej gnoju wylewacie na nasz narod i jego historie tym wiecej narodowych ,patriotycznych odruchow prowokujecie swoim zachowaniem.
  Wasze przeklenstwo polega na tym ,ze zdajecie sobie sprawe ze zgubnych -dla was=skutkow wlasnego dzialania,ale nie ma takiej sily,ktora zmusila by was abyscie zareagowali inaczej.
  Zginiecie zadajac sobie pytanie:”Dlaczego MUSIALEM TAK SIE ZACHOWAC?”
  „MUSIALEM” bo wtedy wlasnie zrozumiecie ,ze nie mieliscie zadnych szans na normalne zycie wsrod normalnych ludzi…]
  Ale to nie nasza,ludzka, wina.

  Jerzy Ulicki-Rek

 16. KaRabin said

  Miła Ago
  Polacy też mieli swoje pogromy ,trzy rozbiory ,niezliczone wojny mam mniemać że za karę bo Polacy sa zli? Wiesz ilu biednych Żydów było przed wojną? Co miał bidy szewc do wielkiej polityki? Bogaty zawsze sobie da radę i tu narodowość nie ma znaczenia .Za grzechy bogatych płaci biedny tak było jest i będzie chyba ,ze ludzie pójdą po rozum do głowy

 17. PO-sluchaj,Zydzie.
  Przed nastepnymi wyborami bede uwaznie obserwoal wasze akcje i bede glosowal na tego,na ktorego najbardziej pluliscie w czasie”tyranii wyborczej”.
  Powinniscie sie cieszyc albowiem postapie zgodnie z wasza odwieczna zasada:”A co mi szkodzi sprobowac…”

  I tak padniecie od wlasnej broni:)

  Jerzy ulicki-Rek

 18. sono said

  AD 15 Pan chyba raczy zartowac, ze pan nie spotkal Polaka co przejawia zadrosc i zawisc ,bo ja uwazam, ze to nasza narodowa cecha. Polakow zaznaczam . I wiem co mowie.Pan chyba zyje w jakims urojonym swiecie jezeli pan tak twierdzi.Polacy czesto by jeden drugiego w lyzce wody utopil za to, ze ten czy tamtem ma niby troche lepiej.

 19. Marucha said

  Re 16:
  I nie piszemy tu o przysłowiowych „biednych szewcach” sprzed wojny, lecz o żydowskich banksterach, którzy w swojej władzy skupiają jakieś 80-90% światowej gospodarki.

  Bogatego goja to ja widywałem na obrazkach. Bogaty goj to może podłogi zmywać Rotschildom czy Rockefellerom.

 20. KaRabin said

  Jerzy zobacz jak Cię potraktował Michalkiewicz ,więc nie pisz dyrdymałów o szacunku Polak dla Polaka.Twoje wnioski odnośnie spisków skupiają się tylko wokół Żydów a ja Ci mówię, ze tam wielu cwaniaków różnej narodowości jest umoczonych .Pozwolę sobie jeszcze skomentować Twoje argumenty podważające zbrodnie Niemców. Często cytujesz oszołoma Bombę i jemu podobnych kretynów .To wstyd ,że podpierasz się zeznaniami ludzi na poziomie Kononowicza;)

 21. KaRabin said

  Panie Gajowy odnoszę wrażenie ,że mija się Pan z prawdą gdyż wszystkich Żydów wrzucacie do jednego worka(patrz Jerzy 😉 ).Co do banksterów to Panu się wydaje ,że banki to tylko Gojów „czyszczą” .Pan myśli ,że Żyd rodzi się z woreczkiem diamentów przywiązanym do nogi ;)?Żydzi też biorą kredyty ,bankrutują i klną na banki. A to ,że pan nie bogatych ludzi nie będących Żydami to nie moja wina ,na pewno nie jest to argument w dyskusji

 22. Marucha said

  Re 21:
  Panie KaRabin, a ja odnoszę wrażenie, że to właśnie propagowanie filmu „Zniesławienie”, ukazującego Żydów w nieco innym świetle niż robi to „międzynarodowa” prasa, sprowokowało Pana do licznych komentarzy na tym forum.
  Szkoda Pańskiego czasu.

 23. Boomcha said

  Dałem link do gajówki na blogu i to tu się pokazuje? Do skasowania, razem z tym komentarzem.

 24. Shakespear said

  No ten problem nie znajdzie koncowego rozwiazania. Jest zbyt zlorzony i zalerzny od swiadomosci danej osoby.

  Czytajac troche na forach o Polsce w Drugiej Wojnie Swiatowej widze niekiedy takie sfomulowanie

  „A te Polskie chlopaki byli swietni i my Brytyjczycy ich bardzo lubilismy.” Swietnie, ale Brytyjski Establishment mial ich w nosie i sprzedal ich w worku Sowietom, a na dobre kazal zaplacic za jedzenie i amunicje. A wiec nie moge powiedziec ze nienawidze Anglikow, bo wiem ze sredni Anglik nic nie ma do powiedzenia jaka polityke jego kraj prowadzi. Tego teraz dowiedzieli sie Amerykanie.

  Tak ze JA jestem pewny jednego, gorne warstwy jakiej kolwiek znanej wspolnoty na swiecie maja wszystkich w nosie po za „swoimi” i sa gotowe rozlac krew swoich jezeli jest w tym zysk dla nich.

  W Polsce nie tylko Zydzi wykorzystuja „patriotycznych” Polakow by robic geszeft, ale Niemcy (RWE, Cementownia Warta S.A…..), Amerykanie (Chevron ..), Portugalia (Biedronka), ….

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Inwestycje_zagraniczne_w_Polsce

 25. Kapsel said

  Re8

  nazwisko rektora jest bardzo odpowiednie do uczelni:

  dr Maksymin Tandek OFM…rektor Wyższa Szkoła Filologii Hebrajskiej w Toruniu

  http://wsfh.edu.pl/index.php?photogallery/preview/id/7/

  a tutaj inna inwestycja z „tej branży”:
  http://www.panoramio.com/photo/49801027

 26. galluss said

  http://chomikuj.pl/kizi2828

  wrzuciłęm na chomika film panie Marucha w razie co, tam jego nie zablokują, jeśli masz problem ze ściągnięciem to ściągaj z chomika, a potem powielcie plik na różnych serwerowniach

 27. sono said

  To co Zydzi w Izraelu wyprawiaj wobec Palestycznykow to rasizm i faszyzm w najczystszej postaci.
  To ,ze tyle lat uchodzi, im to na sucho jest kolejnym dowodem ze jestesmy rzadzeni przez ludzi wyzutych calkowicie z sumienia i przywoitosci. Politycy wszystkich czolowych krajow ,lacznie z Judaszowskim Watykanem ,sciskaja rece i wymieniaja usmiechy z bandytami z Israela.
  zylki wniosek jest taki, bandyckie, lucyferianskie gangi niby demokratycznie wybrane ,rzadza nami od lat, za naszym przywoleniem i dzieki naszej glupocie i obojetnosci.
  Te badyckie gangi biora sie juz za nasze tylki i wkrotce bedzeimy tak traktowani jak Palestynczycy i Murzyni w Afryce. Jak gowno skazane na wymarcie, bo dla nich, niczym wiecej nie jestesmy.

 28. SARA said

  KaRabin żydzie nie odzywaj się bo głupi jesteś nadzwyczajnie, zresztą badania przed 1938 rokiem dzieci polskich i z chazarskiego plemienia udowodniły, że jesteście intelektualnie mośki niedorobieni, a to co osiągacie to tylko dlatego, że jesteście złodziejami, oszustami, mordercami jakich ten świat jeszcze nie widział. Wiem, że Bóg wkrótce się z wami rozprawi – posyłając was do waszego ojca- szatańskie plemię.

 29. KaRabin said

  Szanowny Panie Gajowy odwiedzam Pańską stronę systematycznie bo i ciekawe artykuły tu można znaleźć. Filmu o którym Pan pisze jeszcze nie oglądałem, jak obejrzę to wyrażę swoją opinię. Wszystko co psuje stosunki między ludzkie trzeba piętnować bez wyjątku .Mam nadzieję ,że ludzi myślących podobnie jak ja jest więcej .Pan niestety jest przewrażliwiony ;)Mam nadzieję ,że zmieni Pan zdanie .Kłaniam:)
  Ps:
  Poziom usera Sara jest poniżej krytyki i obojętnie jest to czy kretynem słowianiskim czy kretyńskim prowokatorem semickim

 30. ex said

  no nie , popłakałem się ze wzruszenia.
  Już nigdy nie będę mówić źle o Panu Adolfie Hitlerze.
  Drogi mi będzie Bronek i setki innych, nawet ten co namówił Ukraińców by zamordowali mojego wujka na Wołyniu.

 31. NC said

  Admin napisał:
  Film do ściągnięcia z http://www.megaupload.com/?d=6NSI5PEN . Poniżej email, który otrzymałem od Gallussa z prośbą o jego rozpowszechnianie oraz film pt. Zniesławienie. Admin [StopSyjonizmowi]
  [Uwaga: film został już usunięty z Megaupload, ale damy sobie z tym radę. – gajowy]
  Film jest tam z powrotem, ale przyprawiony wirusami typu Trojan.Gen.2, które na szczęście mój autoprotect zablokował i usunął.

 32. OB said

  Panie KaRabin

  Z tym co pan pisze zgodzi sie kazdy normalny czlowiek, az do momentu – wlasnie – do momentu gdy popatrzy wokol i poczyta historie. Zydzi sa teroryzowani od wiekow przez przywodcow i otaczajace ich zydowskie srodowisko zmuszajace kazdego do bezwzglednego posluszenstwa i stadnego dzialania pod dyktando. Zydokomuna PRL-u miala powiedzenie „albo jestes z nami, albo przeciw nam” co pokazuje ta mentalnosc. Innej alternatywy nie ma.
  W skali globalnej sa jednostki, ktore mozna wyliczyc na palcach jednej reki, tych co sie wylamuja i chwala im za to. Czy robia to ze szlachetnych pobudek czy maja inne motywy nie wiem. Np: prof. Finkelstein zapytany wprost czy jest syjonista mowil dlugo by nic nie powiedziec.
  Czy przecietny biedny Zyd nie zna historii i nieskonczonej ilosci przykladow gdzie Zydow poswiecono i skazano na zaglade dla zysku tych najbogatszych zwykle obarczajac innych za te zbrodnie?
  Czy to nie swiadczy o ich glupocie i glebi strachu?
  Dlatego prosze kitu tu nie wtykac lecz zamieszczac takie wpisy na zydowskich stronach, choc to starata czasu bo ich pan nie zmieni. Na zmiane charakteru i postepowania mieli milenia.
  To ze Madoff okradl inwestorow wsrod ktorych byli nieliczni Zydzi szkody dla nich nie bedzie. Kahal im straty wrowna. Gojom nie.

 33. sono said

  a tu bardzo ciekwy filmik o tym co sie dzieje w USA. Niekotre sekty juz rozdaja ulotki o Dniu Sadu jaki ma nastapic 05/21. Prawdopodobnie bedzie, ale ten dzien sadu bedzie przygotowany przez lucyferinaow za pomoca Haarpu, tsunami i trzesien ziemi.

 34. KaRabin said

  Do OB

  „Czy przecietny biedny Polak nie zna historii i nieskonczonej ilosci przykladow gdzie Polaków poswiecono i skazano na zaglade dla zysku tych najbogatszych zwykle obarczajac innych za te zbrodnie?
  Czy to nie swiadczy o ich glupocie i glebi strachu?
  Dlatego prosze kitu tu nie wtykac lecz zamieszczac takie wpisy na polskich stronach, choc to starata czasu bo ich pan nie zmieni. Na zmiane charakteru i postepowania mieli milenia.

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;)

 35. tralala said

  Panie KaRabin,
  – pierwszymi ludzmi, ktorzy mnie (i moja rodzine) oszukali na obcej ziemi, byli zydzi,
  – niecheci do tej nacji nauczyla mnie najpierw amerykansko zydowska literatura opluwajaca Polske i Polakow, potem francuscy zydzi oblegajacy media, kulture plujacy na Polske i rozsiewajacy o niej klamstwa w stylu „to taki potworny kraj, w ktorym nawet dzisiaj ani jeden zyd nie moze przezyc”.
  – polscy studenci, ktorymi zwyklam sie opiekowac zrozumieli juz, ze nie wolno pracowac dla zydow (pizzerie itd.)jezeli chce sie dostac swoja pensje.
  A za wymordowanie zydowskiej biedoty (przede wszystkim) podczas wojny tez winni sa zydzi, ktorzy te wojny i caly komunizm finansowali.

  Na koncu jedno pytanie: jakim prawem przybieracie sobie polskie nazwiska?

 36. Marucha said

  Re 29:
  Owszem, stosunki międzyludzkie trzeba naprawiać…
  Z tym, że największą przeszkodą w stosunkach polsko-żydowskich jest samo istnienie narodu polskiego. I żadne przyjazne gesty z naszej strony ani żadne ustępstwa nic tu nigdy nie zmieniły i nie zmienią. Wystarczy powiedzieć, że praktycznie WSZYSTKIE kłamstwa na tematy Polski i Polaków, jakie są rozsiewane w mediach, są autorstwa żydowskiego.

 37. Piotrx said

  Re 16: „Polacy też mieli swoje pogromy ,trzy rozbiory ,niezliczone wojny mam mniemać że za karę bo Polacy sa zli? Wiesz ilu biednych Żydów było przed wojną? Co miał bidy szewc do wielkiej polityki? Bogaty zawsze sobie da radę i tu narodowość nie ma znaczenia .Za grzechy bogatych płaci biedny tak było jest i będzie chyba ,ze ludzie pójdą po rozum do głowy”

  A np. po rewolucji bolszewickiej tacy „szewcy” stawali się komisarzami i wprowadzali czerwony terror. A u nas potomkowie tych „szewców” niszczą i opluwają Polskę.
  Tu nie chodzi tylko o bogactwo ale ale o etykę i postępowanie żydów. Jest ono oparte na pełnym nienawiści do gojów judaizmie rabinicznym. I to nas i inne narody odróżnia od żydów. Owszem są i u żydów wyjątki a w innych narodach też i dranie ale nikt inny w sposób programowy i konsekwentny nie wtłacza od wieków do głów swoich ziomków /od ich dzieciństwa/ nienawiści do innych narodów. Jesli ktoś urodzony i wychowany jako żyd chce być porządny w naszym rozumieniu to powinien się cywilizacyjnie „odżydzić” czyli porzucić i szczerze wyrzec się błędnych nauk Talmudu i zmienić diametralnie swoje postępowanie. Po pierwsze nie szkodzić gojom… . Są takie przykłady ale bardzo nieliczne.

 38. Marucha said

  Re 37:
  Nie ma na świecie innej księgi, która by stanowiła fundament religii i moralności, a zarazem z tak bydlęcą pogardą, rasizmem i nienawiścią odnosiła się do innych narodów, jak Talmud.
  Wpływ Talmudu na mentalność Żydów, nawet niereligijnych, jest oczywisty: prawda jest dla nich niczym, liczy się tylko to, co im służy, a goje są bydłem roboczym.

 39. Realista said

  Dobry filmik

 40. Wosiu said

  Przeszedłem drogę od młodego, naiwnego filosemity w latach 80-tych, do zdecydowanego antysemity (a raczej antychazara, bo jacy tam z nich semici), od młodego człowieka któremu masoneria w latach 80-tych kojarzyła się z czymś egzotycznym do znawcy satanistycznych głębi illuminactwa i masonerii. I mogę z cała pewnością powiedzieć: nie ma prawie żadnych mitycznych: „zwykłych, porządnych żydów”. Owszem, znam takiego jednego, ale to człowiek, który dopiero po 50-tce dowiedział się, ze jest żydem, nie nasiąknął tym ich smrodkiem. Zwykli żydzi bardzo szybko, intuicyjnie wręcz rozpoznają swoich i wspierają się w karierze w polskich urzędach, instytucjach i firmach prywatnych, kosztem Polaków. Podam taki przykład z małego oddziału pewnego znanego banku, w mojej dzielnicy. Najpierw była tam jedna kasjerka żydówka, całkiem miła, gdzieś później zniknęła, może awansowała i przeszła do innego oddziału. Reszta to 2 chłopaków i dziewczyna Polacy i kierownictwo na zapleczu o którym trudno coś powiedzieć, bo ich nie widać. Polska kasjerka była bardzo sprawna, miła, szczerze uśmiechnięta i ładna. Potem gdzieś zniknęła. Chłopaki też. Potem następowała częsta rotacja, nowe osoby miały coraz mniej słowiański wygląd, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Pojawiła się jeszcze na krótko pracownica o typowo słowiańskim wyglądzie. Po paru miesiącach zniknęła. Teraz, od paru miesięcy, jest tam wyrazista żydówka, mniej wyrazista żydówka i jakieś żydki. Kadra chyba „optymalna” i już się nie zmienia. Długo trwało zanim się dobrali ale już jest OK. Obsługa jest dużo gorsza, uprzejmość wymuszona, widzę tam pewną pogardę wobec i skłonność do wrabiania klienta, jak nieraz czekam w kolejce. Nieraz obserwuję chichy-śmichy i znaczące spojrzenia między żydkami jak jakiś nieporadny goj odszedł od stanowiska obsługi… A to jest mały, lokalny oddział banku. Słyszę wiele, mam różne źródła, i mogę powiedzieć, że to jest norma. Do większości dużych banków, w tym też zwłaszcza do banku centralnego czyli NBP, przyjmuje się na stałe teraz tylko żydów i żydówki… Nie dotyczy to tylko banków, ale też dużych firm we wszystkich gałęziach przemysłu. Nawet nie mówię o administracji państwowej, zwłaszcza centralnej, ministerstwach, urzędach centralnych, całym sądownictwie, prokuraturze czy telewizji publicznej, o czym z grubsza wiadomo od dawna. Co nie każdy wie, taka sytuacja jest też bardzo drastyczna w Urzędach Skarbowych i administracji samorządowej co większych miast…

  Co do utyskiwań różnych tutejszych i działających na innych portalach krypto-żydów i gojów-pożytecznych-idiotów na temat biednych, polskich przedwojennych żydów z polskich miast i miasteczek, podam dwa przykłady z pamięci:

  1. Przykład pierwszy, wspomnienie córki przedwojennego oficera albo urzędnika, o ile dobrze pamiętam, tekst gdzieś opublikowany:

  – narratorka była wtedy małą dziewczynką, relacjonuje jak jechała z tatą samochodem, musieli się zatrzymać w jakimś miasteczku 100% żydowskim na wschodzie Polski, ojciec wyszedł coś załatwić, do samochodu podchodzi tłum młodych i dorosłych żydów w tradycyjnych długich chałatach, zaczynają pluć na samochód, kopać, uderzać i pokazywać małej, polskiej dziewczynce gest podrzynania gardła…

  2. Przykład drugi, z telewizji publicznej z lat 90-tych, „demokratyczna cenzura” wtedy jeszcze przepuszczała takie rodzynki, wypowiada się tam na jakiś temat bardzo starszawa Polka, jak na swój wiek jeszcze bardzo urodziwa, gustownie ubrana, trzymająca się prosto i mówiąca piękną polszczyzną, po prostu dama… Mówi, ze będąc młodą dziewczyną, została w jakieś sprawie wysłana przez rodzinę aby wczesnym ranem odwiedzić w jakichś rodzinnych interesach znacznego, żydowskiego właściciela dużej żydowskiej piekarni produkującej pieczywo głównie dla Polaków. Idąc przez hale piekiarni do biura właściciela, odnotowała takie zdarzenie: mały Icek, syn właściciela piekarni, wychodzący gdzieś z zaplecza mieszkalnego, w koszuli nocnej, bardzo zaspany, kieruje się jakby jakąś codzienną rutyną nad główny zbiornik przerabianego ciasta, wyjmuje siusiaka i oddaje do niego poranny mocz, potem jak aut5omat odwraca się i dalej zaspany wraca do mieszkania. Widza to wszystko różni żydowscy pracownicy piekarni i traktują jako jakąś normę, nie oglądają się nawet za nim…

  No i o to chodzi.

  Nie ma niewinnych, zwykłych, prostych żydów.

  PS. Wszystkim polskim smakoszom pieczywa z żydowskich piekarnii, życzę smacznego!

 41. Shakespear said

  Ad. 38
  „Nie ma na świecie innej księgi, która by stanowiła fundament religii i moralności, a zarazem z tak bydlęcą pogardą, rasizmem i nienawiścią odnosiła się do innych narodów, jak Talmud.”

  Rekomenduje ,

  Click to access Feliks%20Koneczny%20Cywilizacja%20zydowska.pdf

 42. sono said

  @ Woasiu
  Nie lubie uogolniania i klamstw. To co pan tworzy to niestety czysty antysemityzm.
  Wsrod kazdego narodu sa ludzie uczciwi, przywoici i porzadni i sa tez i kanalie, klamcy, szuje i mordercy. Takie streotypy dobrego Polka i zlego Zyda niczemu nie sprzyjaja a juz na pewno nie szerzeniu prawdy.
  Ja osoboscie poznalam wielu uczciwych ,przywoitych Zydow ,jak i poznalam i slyszlam o niegodziwosciach jakich Polak Polakowi uczynil. Nie bede podawac przykladow, bo to nie ma sensu. Ale wiem co mowie.
  Myli pan dzialania syjonistow, ktorzy trzymaja rzady w Israelu i USA ,z ogromna rzesza Zydow, ktorzy nic wspolnego nie maja z tym i nie chca miec.
  I oni tez maja odwage sie temu ostro, publicznie sprzeciwic narazajac sie na utrate pracy, ostracyzm spoleczny, grozby, a nawet utrate zycia.
  Tworzenie idiotycznych stereotypow i uogolnien swiadczy niestety, o ignorancji i zacietrzewieniu.

 43. zofia said

  re:37
  Nawet bp. ktory wyznaje wiare w Jezusa Chrystusa nie potrafi „zabic w sobie talmudczyka”. Pycha przynaleznosci do „wybranstwa” zawsze da o sobie znac.
  Jak slysze te klamstwa, ze „PAN JEZUS BYL ZYDEM” a „BOGARODZICA – MLODA ZYDOWKA” to ogarnia mnie taka zlosc, ze natychmiast sie modle aby nie grzeszyc.
  Ewangelisci nigdzie tak nie napisali, Pan Jezus potwierdzil tylko przed Pilatem, ze jest „KROLEM ZYDOWSKIM”. Podkreslal wiele razy, ze jest „JEDYNYM SYNEM BOGA OJCA”, „UMILOWANYM i UWIELBIONYM przez OJCA”, „JEDYNYM ODPUSZCZAJACYM GRZECHY” i „JEDYNYM ZBAWICIELEM WIERZACYCH w NIEGO”.
  Oznacza to, ze Bog Ojciec nie jest „zydowski” a apostolowie, ktorzy nam ta Sw. Wiare przekazali wyznajac Jezusa Chrystusa najpierw „zabili w sobie zdowskie wybranstwo”. To wlasnie Oni i Ci, ktorych nawrocili sa „naszymi starszymi bracmi w wierze”.
  Nasi starsi bracia w wierze UZNALI NOWE I WIECZNE PRZYMIERZE z BOGIEM w JEZUSIE CHRYSTUSIE, ktorego jak mowi Sw. Piotr „wyscie bracia rekami bezboznych ukrzyzowali”.
  Blogoslawiony czas kiedy az do zeslania Ducha Swietego nie musimy sluchac czytan ze „Starego Prawa”co NIECH PRZED NOWYM TESTAMENTEM, starych praw ustapi czas,
  a wiec Wielebni Biskupi: Co dla zmyslow niepojete, Niech dopelni wiara w was

 44. Wosiu said

  AD42. Sono

  Po pierwsze proponuję zacząć od prawidłowego cytowania dyskutantów. Nie Woasiu tylko Wosiu…

  Niech Pan sam najpierw nie uogólnia i nie kłamie. Oraz nie zarzuca płytko komuś antysemityzmu, bo taka jest akurat moda i ma się poparcie…

  Cytat z Pana:

  „z ogromna rzesza Zydow, ktorzy nic wspolnego nie maja z tym i nie chca miec.
  I oni tez maja odwage sie temu ostro, publicznie sprzeciwic narazajac sie na utrate pracy, ostracyzm spoleczny, grozby, a nawet utrate zycia.”

  Proszę podać te przykłady utraty pracy, ostracyzmu społecznego, gróźb a nawet utraty życia przez żydów którzy się czemuś sprzeciwiali? Ok?

 45. galluss said

  cytuję użytkownika „NC”

  Admin napisał:
  Film do ściągnięcia z http://www.megaupload.com/?d=6NSI5PEN . Poniżej email, który otrzymałem od Gallussa z prośbą o jego rozpowszechnianie oraz film pt. Zniesławienie. Admin [StopSyjonizmowi]
  [Uwaga: film został już usunięty z Megaupload, ale damy sobie z tym radę. – gajowy]
  Film jest tam z powrotem, ale przyprawiony wirusami typu Trojan.Gen.2, które na szczęście mój autoprotect zablokował i usunął.

  ==================
  dostałem wiadomość od radtrapa, że ktoś tutaj u maruchy sie skarżył na trojany? to musze powiedzieć tej osobie, że to niemożliwe… film ściągnęło 1200 osób i tylko tutaj na bloga u maruchy ktoś napisał o trojanie? film jest posklejany w camtasia studio i zaraz po tym go dodałem na megaupload, nic tam nie jest „extra” dodane

  nikt ztych 1200 osób sie nie skarżył na trojany, zresztą, można poczytać komentarze na blogach, nikt nic na ten temat nie pisze… no chyba, że żydowszczyzna podmieniła mój link z filmem i dała swój z trojanem

 46. Kronikarz said

  40/ Wosiu

  Do pewnego stopnia mi pomogles. Moze to tez opisze kiedys. Opisze tylko konkrety. Tylko konkrety z pierwszej reki. Tylko z mojego punktu widzenia. Konkretne sytuacje, zachowania, gesty, slowa, aluzje, przemilczenia. Coraz wiecej wylania sie tego z pamieci po latach bermanowskiego cenzurowania pamieci. Niczym jakies obropiale zadziry. Duzo jest do opisania drobnych czy nieliczacych sie wrecz szczegolow. Tak ze nie wiem, od czego zaczac. I jak to ujac. A do tego jest pare bardzo bolesnych zajsc. Opisac wiaryodnie. Ale nie wiem jeszcze jak, zeby to bylo wiarygodne. Bo tu potrzeba bedzie z imienia i nazwiska. Klopotliwe to. A tak, bo wiadomo, ze to pociaga za soba ryzyko sciagniecia msciwosci Zydow. Za znacznie mniejsze „przwinienia” drogo ludzie placa i sam zaplacilem, a coz dopiero kawa na lawe… Gdyby tak wszyscy ludzie dobrej woli to zrobili, to moze by cos wyszlo skutecznego. Diabelski mlyn. Mysle sobie tak o Jezusie. I co. Wiadomo co. Mysle tez o rozpaczliwym zachowaniu samego Normana Finkelsteina w „Zniesławienie – part 8/8 – czyli prawda o Antysemityzmie” http://www.youtube.com/watch?v=Sz71BkmDTIU&feature=related
  Koniecznie, kazdy Polak powinien obejrzec ostatni chociaz odnicnek, „part 8/8”, by uswiadomic sobie horror tego zydowskiego systemu. Bo niby film ten pokazuje wiekie i kruche scheisse ale jest ono jednak twarde jak beton – glowa w mur wiec:
  http://www.niniwa2.cba.pl/lobby_proizraelskie.htm
  http://polacy.eu.org/1080/a-kto-polak-na-stadiony/
  ITD ITD ITD
  Przerazajace, bo :
  – nic nie mowic, to nas OSZUKAJA ZAGLODZA ZNISZCZA !
  – protestowac natomiast, to nas WYLAPIA UDRECZA WYELIMINUJA !
  – wszystko to w imie IDEALOW SPRAWIEDLIWOSCI PRAWA !
  Klasyczny to dylemat więźnia przeciez, ale co zrobic, jesli Polacy nie chca sie tym zajmowac, nawet w elitarnej Gajowce – tak jak chocby tutejszy sztandarowy JO traktujacy ten problem z pogarda – DYLEMAT WIEZNIA – gdzie klucze do bramy sa w garsci Zydow stosujacych ten dylemat w znecaniu sie nad Polakami. Zeby tylko…

  !!!!!!!! ale nas wrobili uzywajac oficjalnie terminu Solidarnosc ale to okrutna kabala !!!!!!!!

  hahahahahahahahahahahahahahahah SOLIDARNOSC hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

  A PRZECIEZ, jesli mowimy, ze ZYD ZAWSZE POPRZE ZYDA, to jest to PRAKTYCZE STOSOWANIE dylematu wieznia.

  No i zauwazcie, ze tak naprawde skutecznie Zydow krytykuja sami Zydzi = ZNIESLAWIENIE = przyklad.

 47. sono said

  @ Woasiu
  Chciazby cytowany w artyklu pane Norman Finkelstein, jedna z najbardziej odwazych i prawych osob jakie znam. Ta sliczna i odwazna dziewczyna, Anna Baltzer z filmikow podanych u gory. Gilad Atzmon, Jack Bernstein (zamordowany przez Mossad).Ortodsoksyjni Zydzi ( np. David Weiss )z Neturei Karta to tylko pare przykladow pierwszych z brzegu.
  http://www.nkusa.org/
  http://www.gilad.co.uk/writings/the-israeli-experience-worlds-biggest-militaristic-projects.html
  http://jewsvszionists.wordpress.com/a-tribute-to-jack-berstein-the-life-of-an-american-jew-in-racist-marxist-israel/
  Widze, ze niewiele sie orientuje pan w temacie, co nie przeszkadza panu wyrazac swych blednych opinni z ogromna doza pewnosci siebie.

 48. Kronikarz said

  42 & 44

  Sono & Wosiu

  Dziekuje, Wosiu !

  Nareszcie rozumiem, dlaczego pisanie tego Sono uwazalem ciagle jako zamglone wiec malo czytelne.

  A wiec ten Sono tu kluczy, rozumiem.

  Ej tam, Sono, przeciez mozna byc Polakiem Rzymsko-Katolickim i miec spojrzenie na swiat zgodne z najnowszymi osiagnieciami nauk przyrodniczych i spolecznyc, byc Polakiem i bronic Ojczyzny nawet za cene oskarzen z jednej strony o „antsemityzm”, o „teorie spiskowe” a z drugiej o „modernizm”, o „ateizm”.

  Jak Sono nie rozumie – cf. 42 – pojec, to prosze sobie zadac trudu troche :

 49. Kronikarz said

  desperado…

  INNE wersje :

  http://www.youtube.com/results?search_query=Herbert+michnik+&aq=f

 50. sono said

  @Kronikarz Pan chyba nie wie co to znaczy byc katolikiem czy w ogole chrzescijanienem.
  Tworzenie steroetypow i sianie nienawisci rasowej nie jest czym co popieram i popierac bede.
  Po prostu brzydze sie tym i takimi ludzmi.
  Obojetnie czy ukrywaja sie pod Gwiazda Davida, krzyzem Chrystusa czy polksiezycem.
  Podzegiwanie do nienawisci rasowej czy religinej jest jedna z najwiekszych obrzydlowisci i na to nie ma wylumaczenia. Glupota to za malo.
  Tyle w temacie.

 51. Zbigniew Koziol said

  Nie przyczytalem wszystkiego, jak na razie. „Znieslawienie” pokazuje sie jako lacznik po obejrzeniu filmu, ktory w punkcie 3. Mocne i chyba bardzo prawdziwe.

  A wogole, to jest na youtube. Czesc pierwsza tutaj:

 52. Zbigniew Koziol said

  Lepiej podawac link URL, mym zdaniem, niz zamieszczac wideo. Ale zeby podac URL a nie zamiescil sie tutaj film, specjalnie znieksztalcam URL w sposob latwy do odtworzenia:

  h ttp://www.youtube.com/watch?v=0Z4bs-cR2z8&feature=related

 53. Marucha said

  Re 47, 50:
  No to z Sono wychodzi obrońca teorii, że Żydzi są tacy sami, jak cała reszta świata, są wśród nich ludzie dobrzy i ludzie źli, nic nie można uogólniać, tworzyć stereotypów, siać „nienawiści rasowej” itd.
  Zapewne z tego powodu, że są „tacy sami”, zawładnęli 90% mediów na świecie, terroryzują nas religią Holocaustu i kradną nasze pieniądze.

  Jeśli już Pani zwalcza takie przesądy, to proponuję zacząć uświadamianie od Żydów, narodu jak żaden inny rasistowskiego i pełnego pogardy dla nie-Żydów.

 54. Marek S said

  Klasyczne zydowskie rozmydlanie sprawy

  „@Kronikarz Pan chyba nie wie co to znaczy byc katolikiem czy w ogole chrzescijanienem.
  Tworzenie steroetypow i sianie nienawisci rasowej nie jest czym co popieram i popierac bede.
  Po prostu brzydze sie tym i takimi ludzmi.
  Obojetnie czy ukrywaja sie pod Gwiazda Davida, krzyzem Chrystusa czy polksiezycem.
  Podzegiwanie do nienawisci rasowej czy religinej jest jedna z najwiekszych obrzydlowisci i na to nie ma wylumaczenia. Glupota to za malo.”

  Zrobmy tak. Niech wszyscy zydzi, razem z Sono, wyniosa sie z Polski i tam prowadza swoje dyskusje o walce z nienawiscia. Niech oni nie walcza z nienawiscia wsrod krzyza, bo z tym to my sobie sami damy rade.

  8 wiekow doswiadczen Polakow z zydami chyba wystraczy. Frankisci zniszczyli I Rzeczypospolita od wewnatrz, a Pruscy zydzi rozgrywali I Rzeczypospolita od zewnatrz juz od 1650-tych lat poprzez manipulacje na dworze carskim, Pruskim, i Austriackim.

  Potem wywolali powstania: Kosciuszkowskie, Listopadowe, Styczniowe, 1905 w ktorych zginela elita Polska. Czy ktorys zyd mowi o tym? Nie, oni zaprzeczaja jak „Ka.. cos tam”. Czy jest choc jeden zyd ktory schowal Polaka przed NKWD w 1939-1940? Nie slyszalem. Wiec jak mozna mowic ze tylko bogaci zydzi sa zli a biedota nie?

  NKWD-zistami zostali biedni zydzi i ci dopiero pokazali co potrafia gdy maja okazje. Solzenicyn opisuje ze w piwnicach ich „rzezni” w Charkowie krew gojow byla po kostki.

  Niech lepiej juz oni wszyscy jada do Izraela i zostawia nas w spokoju. Przez 800 lat nie udalo sie z zydow zrobic ludzi to juz sienie uda. Polska i Polacy zaplacili zbyt drogo za swoja naiwnosc, milosc, pomoc, wiare w naprawe tej nacji.

  Utrata panstwa, calkowita eliminacja prawdziwej elity Polskiej, smierc dziesiatek milionow Polakow. Wystarczy.

  Jest tylko jeden sposob i cel na swoje ocalenie. Pozbyc sie ich z Polski.

 55. Baron Srul Radziwiłł said

  Ujjj, Szanowny Panie Marek, a dlaczego my mamy wyjeżdżać z naszej ziemi, co ją nam Jahwe naobiecywał? A jak Polacy sobie dadzą radę bez nasze banki, nasze gazety i nasze rozrywki?

 56. Zbigniew Koziol said

  Pana Marka S. wypowiedzi traktuje powaznie. U mnie tez sa mysli te same, jakie u Marka S. Tylko nie jestem przekonany do nich, na razie (mam akurat na wzgledzie cos dawniej napisanego przez Marka S., nie w tym watku).

  Sono? Nie.. Nie traktowalem Sono powaznie. Ale.. w istocie Sono tez ma jakas niewielka racje, panie Marucha. Jednak takich sono lepiej pozbywac sie od razu.

  Mam pewne problemy w pracy. Wszystkiego wyjasnic tutaj i nie moge, i nie chce. Znam konkretne osoby ktore spowodowaly mi problemy. Nie Rosjanie robia mi problemy, jesli chcecie wiedziec. Duze w istocie. Ale niczego nie zmoge zrobic. Tak to dziala!

 57. eminem said

  Narod zydowski niedlugo swoja zaplate odbierze z rak muzulmanow… Mozni tego swiata rozkrecili rewolucje po to aby radykalni muzulmanie sie zjednoczyli… Jak myslicie dlaczego tak sie spiesza z ponownym osiedlaniem na ziemiach Polskich? …. Wkrotce bedzie powtorka z Historii z ta roznica ze zginie duzo wiecej ludzi niz podczas II wojny swiatowej… Ci ktorzy doprowadzili do wybuchu II wojny swiatowej sponsorowali obydwie strony konfliktu, nie szczedzac wlasnych braci wychowanych w mojzeszu. Obecnie przygotowania do III wojny dobiegaja konca potrzebny jest tylko „wyzwalacz” a reszta potoczy sie szybko…

 58. OB said

  Panie KaRabin

  Pana odpowiedz # 34 to najlepszy przyklad zydowskiej mentalnosci i przewrotnosci.

  Biedni Polacy nie udawali kogos innego, nie osiedlali sie w obcych krajach by wspolnie z zydowska miedzynarodowa lichwa je okradac co zydostwo robilo zawsze. Wystarczy jako przyklad ludobojstwo na Palestynczykach trwajace od prawie 40 lat i niekonczace sie zlodziejskie afery finansowe, handel ludzkimi narzadami, prostytucja……… czesto organizowana przez Rabinow.
  Dla zydow kazde swinstwo czy zbrodnia uchodzi jesli mozna na tym zarobic.
  Biedni Polacy jesli walczyli to o wlasny kraj i niepodleglosc ktora tracili wielokrotnie do czego przysluzyla sie zydowska V kolumna i ich miedzynarodowa mafia.
  Tych co tak promuja „porzadnych zydow” zapraszam do podawania konkretnych przykladow, a nie ogolnikach ze jakoby tacy sa.

  I to nie jest uwarunkowane ani punktem siedzenia, ani lezenia tylko wychowaniem na Talmudzie i plemiennym charakterem. Niech pan nie wstawia nastepnego kitu o naprawianiu stosunkow miedzyludzkich ktore zawsze celowo psulo i psuje zydostwo.

  Na koniec przystaw pan sobie ten „karabin” do kiepele i pociagnij za spust.

 59. Marucha said

  Re 56:
  Sono ma niewielką rację. Używa tej małej racji, aby nam wcisnąć duży kit.

 60. Krzysztof said

  Ściągnąłem film na kompa, ale Winamp media file nie otwiera się. Jestem kiepskim info, więc szukam tutaj dorady.

 61. revers said

  ad 55

  sa jeszcze lokalne banki spodzielcze, rzemieslnicze, obywatelskie, bibula i wici zastepia kazda gadzinowke, a rozrywkwe mamy wlasna chocby przy szopenie i mazurkach.

 62. Boomcha said

  @ Krzysztof (60)

  http://www.dobreprogramy.pl/Media-Player-Classic,Program,Windows,12273.html

 63. aga said

  ad.54
  Panie Marku S tylko jak to zrobić?
  a poza tym niech Pan zwróci uwagę,że jak juz bysmy się ich pozbyli jak n.p.Hiszpanie w XV wieku to ich zemsta będzie nieukniona.
  Zydów należy odżydzać jak pisal prof. Feliks Koneczny;tam gdzie kwitnie cywilzacja lacińska naturalnie obumiera cywlizacja inna.
  Swietne zaslugi mial na polu odzydzania KK,dlatego wzięli i go zażydzili od wewnątrz.I dzis wlaściwie kosciół gada talmudem.

 64. Zbigniew Koziol said

  Ok, panie Marucha.

  Sam film wart jest obejrzenia. Tylko ze to tez nie film dla kazdego, roznie mozna interpretowac. Prawie jak rekwiem Mozarta, gdzie ponoc siedem warstw. W tym filmie tylko, maksimum, ze trzy 🙂

  Mysle sobie, ze jestesmy juz przegrani. Ale walczyc trzeba do konca. Tylko nie umiemy. W zasadzie jest ze mna zona, Rosjanka z krwi i kosci. Chociaz, tak naprawde, sama nie wie z jakiej krwi. Wcale mozliwe, ze i z polskiej. Moze z bialoruskiej. raczej szlachta dawna.

  Mozliwe, ze czekaja mnie teraz ciezkie czasy, moze nawet i bez internetu z domu. Ale nie od jutra, za tydzien lub dwa.

 65. aga said

  ad. 16
  tak ten bidny szewc i ta cala komunizująca biedota to było po mwojnie UB.Czy brat Michnika nie był szewcem z trzema klasami szkoły podstawowej a w randze sędziego – siepacza Polakow?
  Gdyby hitler tej biedoty troche nie wybił to nie tylko wierchuszka ale i doły UB byłyby w 100% z tej skomunizowanej biedoty zydowskiej a nie tylko ruskiej,ukraińskiej i polskiej

 66. Kapsel said

  Re 18
  …..zadrosc i zawisc ,bo ja uwazam, ze to nasza narodowa cecha. Polakow zaznaczam . I wiem co mowie….by jeden drugiego w lyzce wody utopil

  Raczej…. co nakazali mówić…..

 67. Krzysztof said

  @62 Boomcha
  W porządku. Dziękuję.

 68. Kuku na muniu said

  Ad. 40
  Z wielkim smutkiem i wstydem przyznaje, ze przeszedlem taka sama droge jak Wosiu i na koncu tez stalem sie zapieklym antychazarem. Takze doswiadczenia z Zydami mam podobne a nawet jeszcze duzo gorsze. Niestety.

 69. Marucha said

  Re 60:

  Na przykład trzy playery, które można umieścić nawet na pendrive USB, albo w dowolnym katalogu na dysku:

  1. Media Player Classic: http://v3v.org/pub/mplayerc.exe (jeden jedyny plik, bez instalowania!)

  2. KMPlayer: http://v3v.org/pub/KMPlayer.zip (bez instalowania, wystarczy rozpakować do jakiegoś katalogu)

  3. VideoLan/VLC: http://v3v.org/pub/VLC.zip (bez instalowania, wystarczy rozpakować do jakiegoś katalogu, będzie gotowy za godzinkę)

 70. Do przemyślenia said

  Pan KaRabin sobie to przeczyta i wyciągnie wnioski

  ******

  Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

  Lista strat po masowych wizytach izraelskiej młodzieży w Polsce jest długa i kosztowna. Rozpoczynają ją wypalone dywany w polskich hotelach, kończy trauma żydowskich nastolatków. I coraz częściej trauma tubylców.
  Toskańczyk Roberto Lucchesini, od kilku lat mieszkaniec Krakowa, ostatnio prawie nie śpi. Zanim zacznie normalnie poruszać rękami, będzie musiał przejść długą rehabilitację. A wszystko po tym, jak w biały dzień na oczach przechodniów i kilkudziesięciu nastolatków zamkniętych szczelnie w autobusach zaopatrzeni w ostrą broń izraelscy ochroniarze skrępowali mu z tyłu ręce nad głową i skuli go kajdankami. Na środku krakowskiej ulicy. Chwilę przedtem Włoch na różne sposoby próbował zmusić kierowców autobusów, by wyłączyli silniki.
  – Izraelczycy założyli mi kajdanki, rzucili twarzą w psie gówna i kopali – żali się Lucchesini. Następnie oprawcy po prostu odjechali. Włocha rozkuła dopiero policja.
  Na krakowski Kazimierz, dawne żydowskie miasteczko, po którym zostały jedynie synagogi i ludzkie, często bardzo bolesne wspomnienia, Lucchesini przeniósł się z miłości do polskiej kobiety i polskiego miasta. Zamieszkał w kamienicy z widokiem na bożnicę.
  – Wydawało mi się wtedy, że to najpiękniejsze miejsce na świecie – mówi. – Po pewnym czasie zrozumiałem, że miejsce, owszem, jest piękne, ale nie dla jego dzisiejszych mieszkańców.

  Kopniaki zamiast odpowiedzi

  Podobnego zdania jest również inna mieszkanka Kazimierza, urzędniczka Beata W., której izraelscy ochroniarze przetrzepali niedawno na jednej z ulic torebkę, zupełnie nie wyjaśniając przyczyn.
  – Kiedy spytałam, o co właściwie chodzi, kazali mi się zamknąć. Posłuchałam, przestałam się odzywać, bałam się, że za chwilę każą mi się rozebrać do naga – irytuje się urzędniczka.
  Odpowiedzi na pytanie nie otrzymał również młody polski Żyd, który jak zwykle w szabat kilka miesięcy temu chciał pomodlić się w swojej synagodze. Zapytał jedynie, dlaczego nie może wejść do świątyni. Zamiast odpowiedzi otrzymał kilka kopniaków.
  – Widziałem to na własne oczy – mówi Mike Urbaniak, redaktor Forum Żydów Polskich i korespondent „European Jewish Press” w Polsce. – Widziałem, jak właściwie bez jakichkolwiek powodów mój kolega został brutalnie zaatakowany przez agentów ochrony z Izraela.
  A wszystko to podobno w imię bezpieczeństwa izraelskich dzieci.

  – Polakom trudno to może zrozumieć, ale ochrona towarzyszy młodym Izraelczykom na każdym kroku, i to zarówno w kraju, jak i za granicą – wyjaśnia Michał Sobelman, rzecznik prasowy ambasady Izraela w Polsce. – Taki wymóg stawiają rodzice dzieci, w przeciwnym razie nie zgodziliby się na jakikolwiek wyjazd. Ochroniarze pojawiają się zatem wszędzie tam, gdzie młodzież. Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem.
  Ale to w Polsce, jak wynika z relacji Mike’a Urbaniaka, Żydzi z Izraela skopali przed polską synagogą polskiego Żyda, po czym zaczęli mu jeszcze grozić więzieniem. I znów działo się to na oczach młodych ludzi z Izraela.
  – Jest nam bardzo przykro, gdy słyszymy o takich incydentach – przyznaje Sobelman. – Każda z tych spraw jest szczegółowo wyjaśniana. Zrobimy wszystko, by do takich sytuacji więcej nie dochodziło. Być może trzeba będzie zmienić metody szkolenia naszych ochroniarzy, po to by zrozumieli, że Polska to nie Izrael, że skala zagrożeń w Polsce jest znikoma?
  Profesor Moshe Zimmermann, szef Instytutu Historii Niemiec na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, uważa jednak, że problem nie dotyczy wyłącznie zachowania ochroniarzy. Jego zdaniem Izraelczycy zasadniczo uważają, że Polacy nie są dla nich równymi partnerami. I nie chodzi o to, że nie potrafią ich dzieciom zapewnić bezpieczeństwa.
  – Nie są równymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji. Dotyczy to także wspólnej i dzisiejszej historii oraz polityki. Efekt jest taki, że młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów – wyjaśnia bez ogródek.
  O tym, że profesor ma sporo racji, świadczyć może instrukcja postępowania z tubylcami rozdawana jeszcze kilka lat temu młodym Izraelczykom udającym się do Polski. Znalazł się w niej zapis: „Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”.
  – Programy przyjazdów naszych nastolatków są ustalane odgórnie przez izraelski rząd i są bardzo sztywne – wyjaśnia Ilona Dworak-Cousin, przewodnicząca Towarzystwa Przyjaźni Izrael–Polska w Izraelu. – Sprowadzają się właściwie do odwiedzania kolejnych miejsc zagłady Żydów. Z takiej perspektywy Polska to wyłącznie wielki żydowski cmentarz. I nic więcej. Spotkania z żywymi ludźmi dla tych, którzy przywożą młodych Izraelczyków do kraju naszych przodków, są bez znaczenia.
  Mieszkaniec krakowskiego Kazimierza, pochodzenia żydowskiego, uważa, że nie ma w tym nic złego: – Izraelczycy nie przyjeżdżają do Polski na wakacje. Ich zadaniem jest poznać miejsca Zagłady i posłuchać o straszliwej historii swoich rodzin, historii, która często nie jest im opowiadana przez dziadków ze względu na zbyt duży ładunek emocji. Często się zdarza, że wyjeżdżający stąd młodzi ludzie płaczą, dzwonią do rodziców i mówią: czemu mi nie powiedzieliście, że to było aż tak straszne? Szczerze mówiąc, nie dziwię się, że nie mają ochoty na rozmowy o Lajkoniku.
  Jednak według Ilony Dworak-Cousin brak kontaktu z Polakami sprawia, że izraelska młodzież coraz częściej zaczyna mylić ofiary z oprawcami. – Zaczynają myśleć, że to Polacy stworzyli obozy koncentracyjne dla Żydów, że to Polacy byli i wciąż są największymi antysemitami na świecie – dodaje Żydówka.
  Wspomniany mieszkaniec Kazimierza jest zupełnie innego zdania. – Nie wierzę, by ktoś im mówił, że to Polacy zrobili. Dlatego nie muszą prowadzić jakichkolwiek dyskusji z młodymi Polakami.

  Nastoletni skandaliści

  Jednak zdaniem sporej części Izraelczyków instrukcję dla młodzieży ostatecznie wprawdzie zmieniono, ale podejścia do Polaków nie.
  – Ktoś kiedyś w Izraelu zdecydował, że nasze dzieci, jadąc do Polski, muszą być szczelnie otoczone ochroną – mówi Lili Haber, przewodnicząca Związku Krakowian w Izraelu. – Ktoś zdecydował, że młodzi Izraelczycy nie mogą spotykać się z polskimi rówieśnikami, spacerować po ulicach. W rzeczywistości te wizyty nie są niczym więcej niż kilkunastodniowym, dobrowolnym pobytem młodzieży w więzieniu.
  Dobrowolnym, ale też niezwykle kosztownym – 1400 dolarów od osoby. Na przyjazdy do Polski nie stać wszystkich rodziców młodych Izraelczyków.
  – W dodatku, jak się okazuje, zbyt młodych na to, by oglądać miejsca kaźni – dodaje doktor Ilona Dworak-Cousin. – Traumatyczne przeżycia, jakie towarzyszą wizytom w kolejnych obozach śmierci, mają swoje konsekwencje. Dzieciaki stają się agresywne. I zamiast poznawać kraj przodków, kraj, w którym Żydzi w symbiozie z Polakami żyli prawie tysiąc lat, nastolatki z Izraela wywołują w nim kolejne skandale.
  Zdarza się, że gdzieś między wizytą w Treblince a Majdankiem młodzi Izraelczycy spędzają czas na zamówionym przez hotelowy telefon striptizie. Zdarza się, że obsługa hotelowa musi zbierać ludzkie odchody z łóżek i umywalek. Zdarza się, że musi oddawać pieniądze za nocleg innym turystom, którzy nie mogą spać, bo Izraelczycy postanowili zagrać w hotelowym holu w piłkę nożną. O drugiej w nocy.
  Sześcioletni Krzyś z Kazimierza też grał w piłkę. 15 kwietnia, w niedzielny wieczór, po tym jak strzelił dwa gole, chciał normalnie wrócić do domu. Domu położonego blisko synagogi, przed którą zgromadziły się na uroczystościach poprzedzających Marsz Żywych setki młodych Izraelczyków. Tuż przed ulicą Szeroką Krzysia zatrzymało kilku zdecydowanie niemiłych panów. – Dziś jest to teren półprywatny. Przejścia nie ma – usłyszał. Nie pomogły prośby chłopca, że jak nie wróci na czas do domu, jego mama będzie się denerwować.
  „Bramkarze”, co ciekawe, tym razem polscy, i co jeszcze ciekawsze, w towarzystwie krakowskich policjantów, okazali się również głusi na prośby wycieczki Holendrów, którzy pół roku wcześniej zarezerwowali sobie kolację w restauracji przy ulicy Szerokiej. – To wolny kraj? – próbował upewnić się jeden z turystów.
  W zwykły dzień na Szeroką można się dostać z kilku stron. W ten wieczór – z żadnej. Sama bezskutecznie próbowałam przedrzeć się przez bramki. Pomogli mi dopiero policjanci.
  – Tu nie ma żadnych zakazów – przekonywali mnie chwilę później, choć stan faktyczny wskazywał na coś zupełnie innego.
  – Wprowadziliśmy jedynie pewne ograniczenia w ruchu – wyjaśnia mi kilka dni później Sylwia Bober-Jasnoch z biura prasowego małopolskiej policji.
  Policjanci nie mogą mówić inaczej. Oficjalnie polskie prawo nie daje możliwości odcięcia obywateli od ulic, przy których mieszkają. Nawet podczas imprez masowych, a uroczystości na Szerokiej taką nie były, mieszkańcy mają prawo wrócić do swoich domów, a turyści mają prawo zjeść obiad w restauracji. Także oficjalnie ochroniarze izraelscy nie mogą zatrzymywać i rewidować przechodniów.
  Próbowałam się dowiedzieć więcej na temat praw agentów ochrony izraelskiej w Polsce. Najpierw w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych, skąd odesłano moje pytania do… Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wysłałam też pytania do ministra spraw wewnętrznych. Mimo wcześniejszych obietnic nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chętny do rozmowy okazał się jedynie Maciej Kozłowski, były ambasador w Izraelu, obecnie pełnomocnik ministra spraw zagranicznych do spraw stosunków polsko-izraelskich
  – Przepisy są nieprecyzyjne – przyznaje Kozłowski. – W zasadzie ochroniarze z obcego kraju nie powinni poruszać się po Polsce uzbrojeni, ale dla władz Izraela kwestie bezpieczeństwa są priorytetem. Próby przekonania izraelskiego rządu, że ich obywatele powinni korzystać z polskiej ochrony, na razie zakończyły się fiaskiem.

  Samolot jak pole bitwy

  Dla Roberta Lucchesiniego, jak też jego żony Anny i dwuletniej córeczki, postawa polskiego rządu, który w przeciwieństwie do Izraela swoim obywatelom nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa, jest zupełnie niezrozumiała. Do priorytetów małżeństwa z Kazimierza oprócz poczucia bezpieczeństwa należą także spokój i cisza. Tymczasem włosko-polską rodzinę dzień w dzień budzi co rano głośny charkot silników polskich autobusów z grupami młodzieży z Izraela. Ich polscy kierowcy permanentnie łamią przepisy. Przy skwerku obok synagogi – naprzeciwko domu Roberta – mogą zgodnie z przepisami stać najwyżej trzy autokary, najwyżej 10 minut. Stoi znacznie więcej, godzinami. W dodatku z włączonymi silnikami. Powód? Bezpieczeństwo młodzieży – szybciej odjadą z miejsca zagrożenia, gdy silniki są uruchomione.
  Poza tym młodym Izraelczykom trzeba serwować kawę. Bo chociaż Kazimierz to dziś dziesiątki kawiarni, nastolatki z Izraela do nich nie zaglądają. Mają to jasno powiedziane: zero kontaktów z otoczeniem, zero rozmów z przechodniami, zero uśmiechów i gestów.
  Tak jest już od kilkunastu lat – z Polakami grupy izraelskie kontaktują się wyłącznie tam, gdzie muszą. Najpierw w samolotach.
  – Samolot po wylądowaniu w Polsce młodzieży izraelskiej wygląda jak pole bitwy – przyznaje pracownik LOT proszący o anonimowość. – Najgorszy jest jednak stosunek tych dzieciaków do polskiej obsługi. Niedawno jedna ze stewardes dostała od młodego Izraelczyka w twarz. Tylko dlatego, że zbyt długo czekał na coca-colę.
  Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy LOT, przyznaje, że młodzież izraelska to trudny klient. – Wymaga nie tylko więcej uwagi niż inni pasażerowie, ale też zdecydowanie większych środków ostrożności – dodaje. Ta ostrożność to przedłużające się kontrole latających maszyn i lotnisk przeprowadzane przez służby izraelskie. To także bardzo wysokie wymagania ochroniarzy młodych Izraelczyków.
  Na własnej skórze przekonała się o tym Katarzyna Łazuga, studentka z Poznania. Na jednym z polskich lotnisk uczestniczyła w zajęciach kursu pilotażu turystycznego. – Do pomieszczenia, w którym przebywaliśmy, weszli młodzi ludzie z Izraela – wspomina. – W chwilę później nasza grupa w pośpiechu musiała przerwać zajęcia i opuścić salę. Izraelscy ochroniarze kazali nam się wynieść, natychmiast i bez gadania. Bo… za bardzo gapiliśmy się na ich podopiecznych. Owszem, patrzyliśmy się na nich. Zwracali na siebie uwagę, byli wyjątkowo ładni.
  Polaków młodzi Izraelczycy widują jeszcze tam, gdzie nocują – w polskich hotelach. O ile polskie hotele chcą ich jeszcze przyjmować. Spora część krakowskich zdecydowanie już nie chce.
  – Raz na zawsze zrezygnowaliśmy z przyjmowania młodzieży izraelskiej – przyznaje Agnieszka Tomczyk, asystentka szefa sieci hoteli System w Krakowie. – Nie stać nas już było na wyrównywanie strat po jej wizytach.
  Te straty to zdemolowane pokoje, połamane krzesła i stoły, ludzkie odchody w umywalkach lub koszach na śmieci albo jak w Astorii, innym krakowskim hotelu, wypalony dywan. Astoria także wycofuje się z grup izraelskich. Między innymi dlatego, że ochroniarze żydowskiej młodzieży wypraszali z hotelu gości, którzy po prostu im się nie podobali.
  – Ja rozumiem, że izraelscy ochroniarze są wyczuleni na wszelkie niepokojące sygnały. Przyjechali z kraju, gdzie nieustająco wybuchają bomby, a młodzi ludzie giną w zamachach terrorystycznych – zapewnia Mike Urbaniak. – Tyle tylko, że Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie. Tu, poza nielicznymi przypadkami, nie atakuje się Żydów, a żydowskie instytucje, co jest ewenementem na światową skalę, nie potrzebują żadnej ochrony.

  Wielki biznes

  Ochrony nie potrzebują także, o dziwo, chasydzi przybywający licznie do Polski z Izraela. W tym na przykład kilkudziesięciu ortodoksyjnych Żydów, którzy niedawno odwiedzili nasz kraj, bo chcieli pomodlić się przy grobie cadyka z Lelowa. Zjawili się też na krakowskim Kazimierzu bez asysty i bez cienia strachu.
  – Bez żadnych oporów rozmawiali z zaciekawionymi ich wyglądem turystami, dla których pejsaci Żydzi są wciąż niecodziennym zjawiskiem – dodaje Urbaniak.
  Na Kazimierzu chasydzi są zjawiskiem codziennym. Tak jak wycieczki młodzieży z Izraela. W tym roku ma przyjechać do Polski aż 30 tysięcy nastolatków. A z nimi 800 ochroniarzy.
  Roberto Lucchesini zgłosił pobicie przez izraelską ochronę na polską policję. Sprawą zajęła się już krakowska prokuratura. W Izraelu także toczy się w tej sprawie śledztwo.
  – Jego wyniki mają średnie znaczenie – uważa Ilona Dworak-Cousin. – Znaczenie ma jedynie to, czy młodzież, która odwiedza Polskę, nadal będzie ją traktować jak wrogi i zupełnie obcy kraj.
  Zarówno Stowarzyszenie Przyjaźni Izrael–Polska, jak i Związek Krakowian w Izraelu próbują dziś przekonać władze swojego kraju, by nie wysyłały więcej nastolatków do obozów zagłady w Polsce. Szanse na to są niewielkie.
  – Te wycieczki to przede wszystkim wielki biznes dla ich organizatorów – przyznaje Lili Haber. – W tym również dla izraelskich ochroniarzy.

  Anna Szulc

  Przekrój nr 19/2007

 71. Marucha said

  Re 68:
  Wielu z nas przeszło podobną drogę: od traktowania Żydów normalnie, a nawet z sympatią – do przejrzenia na oczy.

 72. Do przemyślenia said

  Zniesławienie – izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski cz. 1

 73. Marek S said

  Ad. 63

  Pani Ago, Hiszpanie popelnili blad ze pozwolili im zostac jesli tamci przyjma chrzescijanstwo. No i przyjeli, pozornie. Kolumba to finansowali zydzi, a 5 z nich poplynelo do Ameryki. Znamienne jest to ze wyprawa Kolumba wyplynela w ten sam dzien gdy Krolowa Hiszpanii nakazala im sie wyniesc z Hiszpanii. Pozniej, ci Marrano, zalatwili Kolumba, postawili przed sadem i wsadzili do wiezienia. Taka to ich wdziecznosc. Hiszpania zostala zniszczona poprzez krecia robote od wewnatrz tak jak I Rzeczypospolita. Z wrogiem zewnetrznym to jakos mozna sobie poradzic. Ten wewnatrz jest 100 razy gorszy.

  Morderstwa na ksiezach katolickich w czasach republiki w latach 1930-tych byly zemsta Marrana wlasnie za rok 1492. Prawda. Zydzi maja dluga pamiec. Morderswa na Rosjanach i Ukraincach w czasach bolszewizmu byly zemsta za lata 985 i 1648. W obu przypadkach jednak zydzi doszli do wladzy poprzez infiltracje od wewnatrz.

  Tak nawiasem mowiac to Franko tez byl Marrano. Franko tez mordowal ksiezy. Poza tym nikt go nie ubil choc podobna byl faszysta. Sprawa niemozliwa gdyby od poczatku nie byl swoim. Tak na dobra sprawe to tam byla walka pomiedzy zydami sponsorowanymi przez Stalinowcow (bolszewikow) lacznie z Trockistami a banksterami, czyli wierchuszka, ktora miala inne plany (nadchodzaca II wojna swiatowa) i dlatego postanowili zasponsorowac Franko gdy juz Republikanie zrobili co oczekiwano. Franko w czasie II ws zachowal sie dokladnie tak jak to bylo w planie.

  Nie zgadzam sie z tym ze majac wilki miedzy owcami zrobi sie z wilkow owce. To nie tak. Mozna wilki oswajac ale trzymajac w oddzielnej zagrodzie.

  W przypadku zydow najlepiej by bylo aby zydzi sami skosztowali owocow swojej nauki. Jesli beda zyli oddzielnie i na swoj wlasny koszt to „zyd bedzie zydem dla zyda” a to wystarczy aby co niektorzy sie opamietali.

  Prosze zauwazyc ze tacy zydzi jak: Jack Bernstein, Gilad Altzman, Makow, a nawet Finkelstain zaczeli byc bardziej ludzzcy gdy doswiadczyli nauki Talmudu na swojej wlasnej skurze w Izraelu. O ile szybciej to cywilizowanie ich na lacinnikow by przebiegalo gdyby im odciac doplyw pomocy z zewnatrz i sami musieli by zarabiac na swoje utrzymanie.

  Sami odgradzaja sie od swiata murem, niech sie wiec calkowicie odgrodza. Wsadzic ich tam razem, nie pozwalac nigdzie wyjezdrzac na stale, i niech sie zra.

  Przypuszczam ze kilka lat by wystarczyla a wiekszosc z serca objela by cywilizacje lacinska i nauki KK jako prawde objawiona.

  Czy moze Pani zmienic zachowanie dziecka nagradzajac je zawsze czyms gdy zrobi zle? Tak i tu, jak mozna ich zmienic gdy nagradza sie ich zerowaniem na ludnosci tubylczej? A Talmud to wlasnie nauka zerowania na innych.

 74. sono said

  No coz widze ze tu lincz zbiorwy kwintnie i pogarda dla czlowieka. bardzo po cnrzescijansku. Nie dziwie sie ,ze Bog sie wypina na takich chrzescijan z Koziej Wolki. Bardzo dobrze robi.

 75. Marek S said

  Ad. 70

  Tak Panie Gajowy. Duzo by o osobistych doswiadczeniach pisac. W niektorych zobaczylem i zrozumialem co znaczy prawdziwa nienawisc na sama wiadomosc ze jest sie Polakiem.

 76. Marek S said

  Od poczatku pisania Sono czulem swedzenie pod skora. Tam ciagle byla ta falszywa nuta. No i wyszlo szydlo z worka.

 77. sono said

  Jak cie swedzi to sie podrap lub w koncu umyj.
  Coz innego moge ci doradzic.

 78. Marek S said

  Ad. 76 Sono

  Szkoda ze nie jest to takie proste. Niestety, sposob na to jest zawarty w ostatnim zdaniu wypowiedzi ad. 54.

 79. sono said

  Nie jestem Zydowka ,jezeli o to ci chodzi.
  Rzucasz klamstwa i oszczerstwa i ty za to bedziesz przed Bogiem odpowiadal.
  Wzniecaniem nienawisci tez sobie na niebo pewnie nie zasluzysz, ale to juz nie moj problem ,gdzie trafisz. Twoj wybor, twoje dzialanie, twoje beda konskewencje.
  Ja sie na dam wplatac w spirale nienawisci.

 80. Marek S said

  Ad. 78

  To tym gorzej

  Znaczy ze jeszcze pani Sono nie przejrzala na oczy.

  Prosze podac przyklad klamstwa lub oszczerstwa ktore rzucilem.

  Prosze nie stawiac sie w pozycji Boga i przemawiac z tej wysokosci bo to traci megalomania jesli nie gorzej.

  Pani sie myli. Ze mnie przemawia poczucie MILOSCI i odpowiedzialnosci. Ja bardzo miluje narod Polski i Polske i dlatego tez to uczucie jak i poczucie odpowiedzialnosci nakazuje mi ratowac ten narod poprzez ostrzeganie przed zagrozeniem. To wlasnie ten strach przed obliczem Boga nakazuje mi mowic na biale biale, a na czarne czarne.

  Czyz kryminalistow i mordercow nie nalezy eliminowac ze spoleczenstwa?

  Jesli tego sie nie uczyni i przeszkadza, tak jak pani, to na rekach rowniez pani jest i bedzie ta krew niewinnych.

  Co pani powie Bogu gdy spyta pania o wspoludzial w tej zbrodni?

 81. sono said

  Panie Boze bron mnie od takich ludzi co tak pojmuja milosc jak niejaki Marek S.
  ….
  Jeszcze udajesz glupa, ze nie widzisz swoich oszczerstw i klamstw?

 82. Marek S said

  Ad. 80

  Nie, nie udaje glupa. I nie widze zadnych oszczerstw ani klamstw. A o tym ze widze dobrze i ze nie udaje glupa, swiadczy to ze rowniez pani nie widzi zadnych oszczerstw ani klamstw z mojej strony. W przeciwnym przypadku pani by je wyartykulowala. A tu nic.

  No, a jak mam pojmowac milosc? Tak jak pani? Czyli kochac zbrodniarzy i pozwalac im mordowac NIEWINNE ofiary?

  Pani naprawde ma juz przekrecone w glowie. Ile czasu zabralo aby ludziom tak przestawic mozg?

  Wiec zapytam sie, ilu zbrodniarzy i przestepcow przyjela pani do swojego domu? Jesli nikogo, to dlaczego chce pani ich wpychac do cudzego domu?

  Moze chce pani tutaj zrobic ankieta na ten temat jak nalezy tu pojmowac milosc?

  1. Tak jak ja
  2. Tak jak pani

 83. poczytalny said

  Moze warto zakonczyc temat takim oto podsumowaniem :

  Jest pewnikiem,ze Zydow goje juz maja dosc ,moze wiec jednak niech Zydzi gdzies tam w Afryce lub na innym kontynencie niz Europa zbuduja prawdziwe swoje panstwo zydowskie.

  Mozna im nawet pomoc w przeprowadzce traktujac ich jak ludzi a nie jak Hitler i jego swita.
  Nie glodzic i nie zabijac,nie dreczyc,nie meczyc,dac im na droge to co do zycia potrzebne jezeli nie maja ,a tam gdzie zaczna budowac swoja panstwowosc niech nikt z niezydow im nie sluzy i nie przeszkadza .

  Niech wzsycy Zydzi stana sie wreszcie samowystarczalni,przeciez na to ich stac ,a jak nie to niech najbogatsi Zydzi podziela sie nagromadzonym ogromnym swym majatkiem,dobrami i finansami,zlotem i srebrem z najbiedniejszymi Zydami i niech razem buduja swoja szczesliwosc ziemska/raj za murami lub bez murow, jak sobie tego zycza na wzor obecnych budowanych osiedli ,czyniac do tej pory nie godnie na nie swoim terenie,zagrabionym na rozne sposoby niezydom .

  Zydzi zegnajcie !

  Nie bedziemy was dalej „krzywdzic”,nie bedziemy przeciwko wam,nie bedziemy was nawet blogoslawic znakiem krzyza ,ktory przeciez was razi i wam przeszkadza .

  Biskupi zydowscy idzcie razem ze swymi bracmi i siostrami wszedzie tam gdzie bedziecie tylko sami wsrod swoich wspolzyli na okreslony sobie sposob,z Bogiem lub bez wg swojej religii i wierzen,bedziemy dla was na pozegnanie naprawde milosierni i uczynni,skonczy sie antysemityzmu,nie bedzie juz zadnego holokaustu i obozow koncentracyjnych !!!

  Niezydzi zdajcie sie na siebie i zacznijcie sami po swojemu gospodarzyc i zyc wg wspolnych ustalonych zasad we wlasnym ustroju, z wlasnym rzadem i zgodnie z wasza wola.
  Stworzmy wlasny lad i porzadek ustrojowy i wlasna polityke,wlasna gospodarke i wszystko co do niej potrzebne ,miejmy swoje panstwa wolne i suwerenne ,nie wdajac sie we wzajemne wojny,zyjac bratnie z osciennymi panstwami,ZYJMY W POKOJU !
  Nie korzystajmy z niczego co zydowskie,nie chodzmy do Zydow po nic.
  Nastanie wtedy naprawde autentyczny pokoj na ziemi,dobro,milosc,prawda i sprawiedliwosc.
  Bedziemy wtedy wszyscy zyc dlugo i szczesliwie z Blogoslawienstwem Bozym,MY BRACIA i SIOSTRY z rodow nie zydowskich.

  BADZMY WSZYSCY LUDZMI !

  W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego .
  Wysluchaj nas chrzescijan niezydow BOZE WSZECHMOGACY !
  Prosimy Cie Panie !!!

 84. Marek S said

  Ad. 82

  Nie sadze abysmy w ten sposob pozbyli sie 100% naszych problemow. Ale napewno przynajmniej 99%.

 85. „Sono powiedział/a

  2011-05-19 (czwartek) @ 12:36:47
  AD 15 Pan chyba raczy zartowac, ze pan nie spotkal Polaka co przejawia zadrosc i zawisc ,bo ja uwazam, ze to nasza narodowa cecha. Polakow zaznaczam . I wiem co mowie.Pan chyba zyje w jakims urojonym swiecie jezeli pan tak twierdzi.Polacy czesto by jeden drugiego w lyzce wody utopil za to, ze ten czy tamtem ma niby troche lepiej.”

  Sono.
  jesli bede ci powatrzal codzinnie ,ze jestes nic nie wartym lajdakiem to jaki bedzie tego efekt?:)
  Ale jesli bede ci codziennie powtarzal ,ze jest fajnym,wartosciowym facetem to predzej czy pozniej takim bedziesz .
  Proste jak guma.
  Jak mozna czegos takiego nie rozumiec?

  Jerzy Ulicki-Rek

 86. wi42 said

  O Zydach, najwiecej mozna dowiedziec sie od samych Zydow – Chomsky, Shamir dla przykladu.
  Nawet na tym forum Re 10,11… –
  To tez trzeba widziec….

  Ale tez z kolei jak prawdziwe sa slowa piosenki Charchikowa „oni do pory daze w ruskich chodili…”
  parafrazujac „zanim przyszedl ich czas podawali sie za Polakow….”

  ……………

 87. Oj, widze ze Gajowke oblazly „pluskwy”…z „koszernych gadzinowek”…

  Moge zrozumiec, ze jeden narod moze sie mylic, ale nie dziesiec w tym samym czasie…okreslajac dokladnie ten sam powod..
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 88. GW said

  ad 40

  Niemal jednakowoz sie znajduje.
  Pan Marucha wyrazil byl TO tak doslownie i dokladnie piszac o talmudzie i (jakzez sie klaniam – ‚kapelusz’).

  Nic dodac, ujac, podzielic, (niedajbog pomnozyc – zlo tam wsaczone).

 89. niereligijna said

  zydzi wcale sobie nie pomagaja, to mit i gowno prawda, znam zydow i to bardzo dobrze…
  z perspektywy muszli klozetowej.
  Oni sa nauczeni postepowac wedlug szablonu, opracowanej strategii, a nie zadnej wzajemnej do siebie milosci. Sa nauczeni od kolyski, ze sa lepsi od reszty swiata i ze nie maja sie z bydlem mieszac. Odnosza sukcesy tylko dlatego ze stworzyli taki system nagradzania samych przez siebie samych, awansuja tez swoich i promuja. Ale tak naprawde to iluzja, oni nic nie potrafia sami zrobic.
  Kilka tygodni temu u jednego zyda ktory jest menagerem servisu w stacji napraw, byla u niego impreza …13 urodziny corki, sprzatalam kilka godzin przed i pytam jego zony czy beda mieli gosci w domu na kolacji?…ona mowi ze tak, wiec jej sie pytam teraz konkretnie…czy goscie beda chodzic do lazienki tej niedaleko kuchni….ona na to ze napewno tak, to ja jej mowie…wyslij meza po deske do muszli klozetowej bo ta co jest teraz wyglada obrzydliwie i nie da sie nic juz z nia zrobic! Posluchala mnie, jej maz z grymasem spojrzal na mnie i pojechal do sklepu, ja w tym czasie odkrecilam ta stara ruine i wywalilam do smieci. Gdy wrocil, zona do niego mowi….ona zostawila cie bez wyjscia, bo stara deske juz wywalila. Gdy ja rozpakowal wola mnie i prosi zebym mu wytlumaczyla w ktora strone ida sruby!!!??? to nie zart! za kilka minut przechodzilam kolo salonu, a on dumny do mnie mowi….zobacz zarowki w zyrandolu zmieniam sam!!!
  Oni umia tylko komplikowac innym zycie, krasc, oszukiwac, ale tak naprawde to nic praktycznego by przezyc nie potrafia, sa naiwni i bezradni gdy zostaja sami bez opieki goyow.
  Zdewastowali prawo, medycyne,edukacje i teraz sami wpadaja we wlasne sidla.
  Ten kto ma nad nimi kontrole i uzywa ich jako narzedzia do dewastacji swiata, moze sam siebie nazywa bogiem, wiec prawdopodobnie stad narodzila sie ta bajka , ze zydzi to „narod” wybrany….tylko do czego? i przez kogo??? to juz nikt o tym nie mowi.
  Uwazam ze te wszystkie „pogromy zydow” to strategiczne podejscie tego kto tym i nimi manipuluje, oni maja caly czas wmawiane ze ich wszyscy nienawidza, by nie mieli zaufania i mieli zapal byc przeciwko.
  Oni nie sa madrzy, oni sa wytresowani i posluszni. Niesamowicie posluszni!
  Nauczono ich zarozumialstwa, nieufnosci, kretactwa, ale nikt nie nauczyl ich jak przezyc gdy „swiatlo wysiadzie”, albo gdy w sklepach beda pustki.
  Patrze na nich z bardzo bliska i mysle, ze oni sa narzedziem w tej wojnie z ludzmi,a nie inicjatorem. Wiecie dlaczego jest kara wiezienia ze negowanie holokaustu??? wlasnie dlatego, ze oni sami go wymyslili i jest bardzo latwo ta historie pod wzg technicznym obalic, wiec zakazano wszelkich badan i dociekan prawdy.
  Nie staje w ich obronie, ani mi ich nie jest szkoda…chce Wan tylko powiedziec ze nie sa wcale madrzy i tak naprawde wszystko co robia przeciwko nam obraca sie tez przeciwko nim.
  Oni sa zaprogramowani na samounicestwienie, przez wlasna glupote.

 90. Shakespear said

  Ad. 88

  Uwazam ze te wszystkie „pogromy zydow” to strategiczne podejscie tego kto tym i nimi manipuluje, oni maja caly czas wmawiane ze ich wszyscy nienawidza, by nie mieli zaufania i mieli zapal byc przeciwko.

  Zgadzam sie z tymi obserwacjami. Film „Defamation” to swietnie pokazuje, tak ze naprawde mysle ze warto go zobaczyc zu duza doza spokoju i analizowac co widzimy.

  Ludzie w nim sie otwierali bo mieli do czynienia z zydem, tak ze (mnie sie wydaje) mamy okazje widzie jak to wszystko widza Zydzi. Ciekawe 🙂

 91. Kapsel said

  Zapraszam do zapoznania się z Objawieniem Matki Bożej w Rzymie z roku 1842.Dlaczego Matka Boża Objawiła się człowiekowi który nienawidził Wiary ?. Bardzo pouczające jest zachowanie najbliższej rodziny wizjonera …
  20 stycznia 1842 r. bogaty bankier Alfons Ratisbonne, Żyd, który z pogardą odnosił się do wiary katolickiej, nawrócił się w rzymskim kościele św. Andrzeja, gdzie ukazała mu się Matka Boża. Papież Grzegorz XIV ogłosił, że nawrócenie Ratisbonne’a było prawdziwym cudem. …..

  http://www.marypages.com/ratisbonnePolish.htm

  http://www.traditia.fora.pl/swieta-maryjne,40/cudowny-medalik-i-nawrocenie-alfonsa-ratisbonne,5283.html

 92. Marucha said

  No cóż, z Pani Sono wyszła na wierzch prawdziwa, chrześcijańska miłość. Miłość do Żydów i potępienie tych, którzy postrzegają Żydów takimi, jakimi są. Nic nowego.

  Re 89:
  Z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że Żydzi są o wiele bardziej skłonni do pomagania sobie, niż Polacy. Nie widziałem np. za granicą bezrobotnych Żydów (a mam niejakie doświadczenia). Polacy natomiast, nawet jeśli wiedzą, gdzie znaleźć pracę, dla zasady nie powiedzą o tym rodakowi. A chętnie oszukają albo podstawią nogę.

 93. Re: 92 Marucha

  Panie Gajowy, prosze laskawie zwrocic baczniejsza uwage na rodzaj pomocy naszych koscielnych hierarchow dla swoich wiernych i porownac pomoc rabinow z synagog dla ich wiernych i bedzie mial Pan caly obraz wynikajacych roznic.
  Ponadto, „ryba zawsze psuje sie od lba…” i dopoki leb bedzie znignily, to i reszta zgnije…
  A wiec coz mozna oczekiwac od wolu??? Jak tylko kawal miesa…
  Kto mial tym „wolom” dawac przyklad moralnosci i etyki skoro zamordowano nam praktycznie cala polska elite (mozg narodu) i wstawiono talmudyczna „moralnosc” w wersji „cywilizacji zydowskiej???
  Niechze bedzie Pan sprawiedliwy. Czy przypadkiem tutaj m.in., na tym Forum nie probujemy odbudowac polskiej racji stanu? Polskiej mysli? Polskiego samostanowienia? Czy do konca swiata bedziemy skazani na inwalidztwo intelektualne?

  Sam Pan widzi Panie Gajowy jakie sku….syny dzierza wladze w tzw., RP i jak szybko wyprzedaja na „lewo i prawo” caly nasz wypracowany przez naszych ojcow majatek narodowy…

  Jesli mi Pan wskaze choc jednego „oficjalnego polityka” w RP, ktory dba o polski interes narodowy, to ja Panu wskaze 10 politykow zydowskich, ktorzy az nazbyt dobrze dbaja o interes zydowski (interes i-sra-ela)…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. W 1996 roku mialem propozycje, aby w kosciele zalozyc kase parafialna dla celow prywatnych, lecz nie bylo to mozliwe ze wzgledu na tzw., „przepisy”… Czyli na „tace” i won…

 94. poczytalny said

  Dwa narody Zydzi i Polacy – ilez oni maja cech podobnych ale wiecej roznic.

  Dobrze wiec bedzie dla obu tych narodow, gdy nastapi „rozwod polsko-zydowski”,po co to trwajace osiem wiekow „malzenstwo” ma nadal istniec i wzajemnie sie klocic ,chyba juz prawie o wszystko.

  Dlatego jeszcze raz podkreslam:

  Idzcie sobie Zydzi gdzie chcecie a Polakow i Polske zostawcie w spokoju.

  Bez Zyda czy Zydowki da sie zyc i to calkiem dobrze.

  Przekonali sie o tym tak Zydzi jak i Polacy.

  Nawet co raz mniej Polek i Polakow ubiega sie o wize turystyczna do USA,dlatego przebakuje sie o zniesieniu wiz dla Polakow,bo Polki jak ta wyzej co wymienila Zydowi deske klozetowa jest w cenie do roznej „roboty”.

  Ostatnio lepiej w „symbiozie” zyje sie Amerykanom zydowskiego pochodzenia z AfroAmerykanami niz z Polakami,bez ktorych napewno ci wymienieni zarosna brudem (Murzynka to nie Polka,ktora dba o czystosc),zreszta zasluguja na wspolzycie ze soba i swietnie sie uzupelniaja .
  Jedni maja glowe do interesow a drudzy sa dla nich osilkami,ochraniarzami ,jak i stanowia „mieso wojenne” w szerzeniu „demo-kracji”.

  Powodzenia Zydzi i Afrykanczycy los przed wami !

  My Polacy, choc na poczatek przycisnie nas „bida” napewno juz nie pojdziemy po nic do Zyda.
  Zreszta po co ?
  Aby nas znowu wyru…l bez mydla ?

  Zobaczymy,doswiadczymy,kto zaplacze po „rozwodzie” .

  DOSC,STOP,KROPKA !

 95. Krzysztof said

  Obejrzałem w całości(film ten chodził na youtube we fragmentach, które juz wcześniej oglądałem. Temat tego filmu był na gajówce wielokrotnie przerabiany oczywiście przy niezawodnym akompaniamencie SONO-watych interlokutorów.
  gdyby ten film dotarł pod każda strzechę w Polsce, bylibyśmy dzisiaj gdzie indziej, a tak to dalej są tajemnicze zabójstwa(dr. Ratajczak)oraz kpina z prawa (G. Wysok), a gówno wybuchowe znalazło już akcję „kiboli” przy dworcu autobusowym(sic!). Myślę, że w ten sposób dojdzie do podobnych „akcji ” w synagogach, a byłoby to już najwyższe Ajwaj.

 96. Krzysztof said

  Obejrzałem w całości(film ten chodził na youtube we fragmentach, które już wcześniej oglądałem. Temat tego filmu był na gajówce wielokrotnie przerabiany oczywiście przy niezawodnym akompaniamencie SONO-watych interlokutorów.
  gdyby ten film dotarł pod każda strzechę w Polsce, bylibyśmy dzisiaj gdzie indziej, a tak to dalej są tajemnicze zabójstwa(dr. Ratajczak)oraz kpina z prawa (G. Wysok), a g***o wybuchowe znalazło już akcję „kiboli” przy dworcu autobusowym(sic!). Myślę, że w ten sposób dojdzie do podobnych „akcji ” w synagogach, a byłoby to już najwyższe Ajwaj.

 97. Re: 94 Poczytalny…

  Szanowny Panie, niech Pan nie „pali tego swinstwa”…
  Pan liczy na to, ze zydzi ot tak wyprowadza sie z Polski? Panie, obudz sie Pan!!
  A kto bedzie ich utrzymywal? Opieral? Dogladal? Finansowal? Sprzatal i utrzymywal?
  Pan pewnie mysli, ze zydzi sa zdolni upiec chleb? Zbudowac dom? Zaorac pole? Nie, nie, nic z tych rzeczy. „Oni” bez nas zgina, ale my bez „nich”, to tak jak pozbyc sie pluskiew z chalupy…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 98. KaRabin said

  Do Wszystkich 😉
  Wasz gniew i nienawiść do Żydów mnie bawi ,dlaczego?
  Twierdzicie ,że każdy Żyd to” menda ,kanalia i szuja” Zapewniam ,że wielu z was przyjaźni się z Żydami ,pije wódkę ,pali jonty ,baaaaa! mało tego śpi w jednym łóżku ,kocha a nawet wychowuje. Co zrobicie jeśli okaże się ,że wasz najlepszy przyjaciel ,żona lub mąż to Żyd? Wielu Żydów nawet nie wie jakie ma pochodzenie wielu innych trzyma to w tajemnicy bo jak tu powiedzieć mężowi, przyjacielowi który niewiadomo czemu dostał obłędu na punkcie semitów ,że jest ŻYDEM ? 😉

  Co zrobimy? A no powiesimy się niezwłocznie!
  A tak na serio… Panie KaRabin, szkoda Pańskiego cennego czasu, który może Pan z dużą dla siebie korzyścią wykorzystać na forum np. G*** Wyborczej. Nie jest Pan pierwszym hasbarowcem (płatnym, czy darmowym), jaki tu się pojawia. To co Pan nam tu głosi, znamy na pamięć. – admin

 99. Re: 97 KaRabin…

  Dla mnie kazdy Polak moze byc zydem, ale pod warunkiem ze przestrzega 10 Bozych Przykazan…moronie..
  Tutaj nie o zydowskosc sie rozchodzi, ale o elementarna etyke i sprawiedliwosc!!!
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 100. Marucha said

  Re 98:
  Dokładnie tak, panie Jaśku.
  Przed każdym Żydem, który przeszedł na stronę cywilizacji łacińskiej, przestrzega X Przykazań i stał się dobrym Polakiem – uchylę kapelusza.

 101. KaRabin said

  :):)@Admin
  To mogę tu pisać czy też nie pasuję do Pańskiej ideologii i swoją osobą psuję obraz przeciętnego zjadacza macy opisywany na forum ?

 102. Marucha said

  Re 101:
  Może Pan pisać 🙂
  Ale szkoda Pańskiego czasu na zawracanie kijem rzeki. Zbyt dużo wiemy na pewne tematy i zbyt dużo czasu poświęciliśmy na ich zgłębianie.

 103. poczytalny said

  Choc dalem juz kropke ale „ps.” nie.

  Wiec wpierw do Pana Jaska (obojetnie gdzie zyje i skad pisze);
  Nie badz Pan zlosliwy ,bo na swiecie co raz mniej ludzi puszcza dymy i przestaje palic .
  Po drugie ja na nic i na nikogo juz dzisiaj nie licze,bo licze cale zycie na siebie (jako dziecko liczylem na rodzicow i bylem im wdzieczny) i dobrze mi z tym – ci co liczyli juz dawno sie przeliczyli jak i Ty liczac tam na jakiegos ksiedza w Kanadzie.
  Dlatego wlasnie POLACY MUSZA LICZYC NA SIEBIE a nie na kreche u czy lichwe u Zyda,ktorej jestes przeciez znawca i na Ulickiego portalu piszesz.
  Pytasz kto bedie Zydow utrzymywal wiec prosto ci odpowiem :
  Napewno juz nie Polak (ten madry ,bo glupi kazde gowno kupi !).
  Zydzi zaczna utrzymywac sie sami i tego tez napewno sie naucza,nie rob z Zydow takich niedorajdow,bos chyba jak tak twierdzisz Zydow w robocie nie widzial,napewno maja lepsze tempo pracy niz nie jeden Polak .
  Twierdzenie,ze Zydzi bez Polakow zgina jest tez na wyrost i oderwane od faktow,bowiem Zydzi zawsze znajdywali i nadal znajduja naiwnych,w dodatku silnych i glupich !
  Wiec co teraz Szanowny Jasku mnie i innym Polakom odpowiesz ?
  Czyzby Ci Zydow brakowalo w Kanadzie a moze…… ? Tu nie dokoncze,bo przez internet nie da sie sprawdzic obrzezania chyba ,ze przy zamontowaniu i podlaczeniu kamery (nowe laptopy to maja) ale ponografia tu nie przejdzie.

  Teraz do „KaRabin-a” :
  To co odkrywasz,ze zarowno Zydzi jak i Polacy wzajemnie sie „wzenili” to nie nowosc,jak i to,ze spotyka sie kochankow,kochanki oraz wszelka „branze lozkowa” wulgarnie tego nie nazywajac .
  Ale zobacz ,to wcale nie jest tajemnica ,wystarczy popatrzec na naszych polskich politykow az po najwyzsze piedestaly i mialo to pewne cele.
  Zydzi zrobia wszystko dla interesu,nawet obniza ci cene aby potem miec podwojny z ciebie zysk !
  Jedno do czego jestem przekonany to to,ze co raz wiecej rozwodow w rodzinach mieszanych ,zreszta nie tylko polsko-zydowskich i uwazam to za dobry „ped” ,bo tak jak juz wyzej napisalem rozowody te sa konieczne ,no bo ktoz wytrzyma w ziemskim piekle (po smierci musi) ?
  Ja tez nie wytrzymalem i sie rozwiodlem i ….. dosiegla mnie ekskomunika.
  Ale wiesz powiem ci strzeze: Nie zaluje,teraz zyje mi sie lepiej i spokojniej, a nawet dostatniej,sypiam tez dobrze.

  Pozdrawiam „karabinierow”,Jaska z Toronto tez,no i oczywiscie goscinnego gospodarza !

  HELLO POLKI i POLACY !!!

 104. ziarnko prawdy said

  Zydzi wsciekli na Obame.Bo poparl Palestyne.
  http://sfora.pl/Zydzi-wsciekli-na-Obame-Bo-poparl-Palestyne-a32319
  Na marginesie-Obrazliwa wypowiedz afroamerykanskiego profesora Cornela Westa pod adresem Obamy,zarzucajac mu,ze jego polityka kompromisow wobec bialego establishmentu oznacza zdrade swojej rasy.Dalej West twierdzi,ze Obama to”czarna maskotka oligarchow z Wall Street i czarna marionetka korporacyjnych plutokratow”

 105. Re: 103 Poczytalny…

  No dobrze, juz wiem wszystko, tylko w dalszym ciagu pozostaje pytanie (skoro zydzi tak mozolnie pracuja), to czy mozesze mi wskazac choc jedna budowle na swiecie, ktora zostala wykonana (zbudowana) zydowskimi rekami?
  Albo moze inne pytanie: „Czy mozesz mi wskazac jakis swiatowy skandal finansowy czy polityczny za ktorym nie stali (nie byli wykonawcami) zydzi????

  Ach, ja nie jestem „karabinierem”, jestem Polakiem i prawdziwym wojownikiem…:))))
  ===========================
  jasiek z toronto

  P.S. Walcze o nasze polskie „skory”…., by nigdy nie byly juz garbowane…

 106. sono said

  gadanie, ze wszyscy Polacy sa swietni i cacy, a wszyscy Zydzi sa okropni i be, swiadczy tylko o totalnej glupocie tych ,co tak twierdza. Dla mnie sa to twiedzenia polactfa, a nie Polakow.
  Bo polactfo intelektem nie grzeszy.

 107. KaRabin said

  Halo Toronto.
  Wieża Eiffla a teraz udowodnij że nie;)Każdy się opier..la w pracy jak jest tylko możliwość i nie rób z siebie pracusia bo stawiam 100 kanadyjskich $ ,że przy pierwszej okazji zamiast roboty wybrałbyś basen ,drinki i miłe towarzystwo ,no i powiedz ,że nie!? W każdym światowym skandalu finansowym oprócz ulubionej Twojej nacji biorą udział różnej maści cwaniaki a my wiemy tyle ile nam powiedzą. Zakładam ze nie dysponujesz miliardami dol i nie masz info z pierwej ręki zatem wszystkie swoje rewelacje czerpiesz z mediów a to oznacza że nie wiesz nic.

 108. Marucha said

  Re 107:
  Nie jest mi znany ŻADEN wielki kryzys finansowy, ani ŻADNA wielka przewałka (nie mówimy o takich za 5000 dolarów), za którą nie stoją Żydzi.

 109. wet3 said

  @ Sono (79)
  Podobno istnieje takie powiedzonko: jesli jeden powie ci, ze jestes pijany, to mu nie wierz. Jesli powie ci to dwoch lub wiecej, to nie kloc sie, a tylko zwiewaj do domu!
  Pani woli sie klocic …

 110. Obom said

  Ad: 104

  Dajesz sie wziasc na plewy. Obomba rzuca przedwyborcze frazesy. Notowania chwilowo mu podskoczyly jak oglosil kolejna smierc Osamy, a teraz probuje zrobic wrazenie ze moze sie niezgodzic z zadaniami Netanyahu.

 111. Figur said

  Karabin sprawdz czy Eiffla jest ze zlota.
  Jesli nie to masz dowod ze zydy jej nie zbudowaly. Chyba wiesz dlaczego.

 112. Syriusz said

  Moja rodzine zydzi bardzo skrzywdzili w 1959 roku w Polsce,
  natomiast tu w Au zydzi odebrali moje zdrowie. O tych w Polsce dowiedzialem sie, ze sa z tej diabelskiej nacji dopiero w 1985 roku natomiast tutejszych rozszyfrowalem w 10 lat po szkodzie.
  Teraz wiem jak te kanalie rozpoznawac wsrod tutejszych Polakow.
  Moje zdanie o tej nacji jest takie samo jak wiekszosc tutejszych gosci.
  A propo ich talentow fakt autentyczny:
  Bodajze w roku 1984 lub nieco wczesniej pewien dwudziestokilkuletni zyd z wyksztalceniem podstawowym zostal przyjety do pracy, do pewnej fabryki na stanowisko przynies, zanies, pozamiataj. Jedna z jego prac bylo oprawienie szczotki na kij. Prace wykonal perfekt przy pomocy wiertarki i sruby „14”. Osmieszyl sie tym i dlugo nie poporacowal. Od pewnego czasu jest wlascicielem tejze fabryki, kupionej przez jego przyjaciela, ktory w chwile pozniej zwial do Izraela bo grozilo mu wiezienie za oszustwa finansowe.

 113. Gerwazy Gagucki said

  WALCZĄCY KORNEL MORAWIECKI

  Największa niemiecka zbrodnia II wojny światowej nazywała się „Endlösung der Judenfrage”. I tak ją trzeba nazywać. Żydzi – to nasi starsi bracia w nieszczęściu.

  Endlösung der Judenfrage – taką nazwą określili Autorzy główną zakładkę portalu ,,Życie za Życie” utworzonego przez Instytut Pamięci Narodowej. We wstępie do tego działu czytamy: „Endlösung der Judenfrage – termin niemiecki oznaczający ,, ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej” – czyli wymordowanie przez III Rzeszę większości europejskich Żydów w okresie ii wojny światowej (1939-1945). Znany na ogół w polszczyźnie za pośrednictwem języka angielskiego jako ,,holocaust” lub ,,shoah”.Holocaust (wymawiane – holokaust), pochodzi od greckiego słowa ,,całopalenie”. Shoah (wymawiane – szoa), wywodzi się z hebrajskiego słowa ,,kataklizm”…”.

  31 marca br. byłem na promocji Portalu w siedzibie IPN w Warszawie. Poraziła mnie trafność tej dobrze przecież znanej frazy na określenie tamtej strasznej rzeczywistości. Nasz wielki poeta C.K.Norwid pisał: „Ponad wszystkie wasze uroki ty poezjo i ty wymowo, jeden zawsze będzie wysoki – odpowiednie dać rzeczy słowo”. Tak właśnie, fachowo i beznamiętnie, nazywał się ten najpotworniejszy w nowożytnej historii plan zrealizowany z iście niemiecką dokładnością.

  Używanie powszechnie stosowanych terminów: holocaust, shoah, zagłada – nie oddaje istoty rzeczy. Pośrednio rozmywa odpowiedzialność faktycznych sprawców tego ludobójstwa. My, Polacy, którzy jako naród jesteśmy ostatnio niewinnie współoskarżani powinniśmy pisząc i mówiąc o tej tragedii używać tego właśnie słowa „Endlösung”. Ponad połowę z prawie 6 mln zamordowanych Żydów stanowili Żydzi Polscy. Byli oni obywatelami polskiego państwa. Tu się rodzili, uczyli, pracowali. Tu chowali swych przodków. Stanowili odrębną mniejszość etniczną – z własnym językiem jidysz, z oryginalną wielowiekową kulturą – zniszczoną bezpowrotnie

  Według zamiarów niemieckich po Żydach i Cyganach miało, po zwycięskiej wojnie , nastąpić „ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”. Żydzi, a specjalnie Polscy Żydzi, którzy wspólnie z nami zamieszkiwali ten obszar Europy, to nasi starsi bracia w nieszczęściu Tak strasznym, że ich ostatecznie zniszczyło. Nas, z Bożą i obcą pomocą, zniszczyć, unicestwić nie zdążyło. To nieszczęście miało swe niemieckie imię: „Endlösung”. I tak je winniśmy nazywać.Bo ten termin tłumaczy i wyjaśnia więcej od często subiektywnych i stronniczych świadectw przekazywanych na ten temat.

  Kornel Morawiecki (Ekran)

 114. Lato said

  Twierdzenie ze zydo-chazaria nic nie potrafi jest durnota. Nie wyklucza to tez faktu ze jest wsrod nich masa debili.
  Polactfo chcialoby sie nauczyc tak organizowac i krasc jak oni, ale nie potrafia.
  Zydo-chazaria wysluguje sie innymi bo latwo takich znalezc, drogo nie kosztuja i placi sie im ich wlasnymi pieniedzmi z ktorych sa stale okradani.

 115. wet3 said

  @ Niereligijna (89)
  Pitolicie Hipolicie …
  Wlasnie, ze pomagaja sobie niesamowicie. Jako przyklad wystarczy podac forse jaka corocznie dostaja z USA. Jest tego chyba rocznie dobrze ponad 11 miliardow dolarow.
  Ta suma jest wypadkowa „pozyczek” rzadu USA oraz skladkami organizacji zydowskich na pomoc dla Izraela.
  Poza tym, poza malymi wyjatkami zydzi milcza zawziecie gdy „w robocie” jest jakis zyd, ktory obrobil gojow. Pyskuja tylko wtedy gdy dochodzi do wewnatrzzydowskiej dintojry – jak to teraz ma miejsce z DS-K.

 116. wet3 said

  @ Lato (114)
  Polactfo nie jest glupie. Problem polega na tym, ze nasza religia zabrania nam tego, co zgodnie z Talmudem, zydzi moga swobodnie robic. Dlatego wlasnie nasza sytuacja (w odroznieniu do np. wyznawcow islamu) jest o wiele trudniejsza.

 117. sono said

  tta, bo polactfo strasnie sie przejmuje tym co religia im zabrania a co nie.
  Pomyslalby kto. Co jeden to bardziej swiety.

 118. „Wlasnie, ze pomagaja sobie niesamowicie. Jako przyklad wystarczy podac forse jaka corocznie dostaja z USA. Jest tego chyba rocznie dobrze ponad 11 miliardow dolarow.”
  Nie wiem czy mozna to nazwac „pomoca” biorac pod uwage ,ze te pieniadze sa po prostu kradzione amrykanskim wyrobnikom przez zydowskich politykow i ich wspolnikow w USraelu i czesc z nich trafia do Izraela.

  Jerzy Ulicki-Rek

 119. ad 113
  „Ponad połowę z prawie 6 mln zamordowanych Żydów stanowili Żydzi Polscy. Byli oni obywatelami polskiego państwa. Tu się rodzili, uczyli, pracowali. Tu chowali swych przodków. Stanowili odrębną mniejszość etniczną – z własnym językiem jidysz, z oryginalną wielowiekową kulturą – zniszczoną bezpowrotnie”

  GOWNO PRAWDA.
  A szkoda bo gdyby rzeczywiscie szlag Zydow trafil to Polska nie bylaby dzisiaj pod zydowska okupacja.
  Taka jest moja opinia i wcale sie jej nie wstydze.

  Jerzy Ulicki-Rek

 120. poczytalny said

  Jasko z Toronto moge ci wskazac nie tylko budowle ale panstwo i narod ( w tym plodzenie tam dzieci z czystej i mieszanej krwi,a to powazna budowa).

  Wystarczy ,ze za przyklad podam powstanie panstwa Izrael,tam czystej krwi Polacy nie robili na budowach i nadal nie robia.

  Ty tez tam (Chyba) nie pracowales na budowie ani tez nie sprzedawales ksiazek elktronicznie (oczywiscie,ze bezinteresownie),co czyniles swego czasu podobno z Kanady,pytam – czy tak ?
  Kto pyta nie bladzi.
  Wazne ,ze sie od dosc dawna znamy ( oczywiscie w cyberprzestrzeni,znaczy sie z wielu portali).
  Doceniam twoja prace i wysilki, dosc dawno przestalem z toba dyskutowac ( co nie znaczy ,ze nie bede),bo ty przeciez zawsze musisz miec racje a ja Polak ustepliwy,ostatnio grzeczny i ugodowy – kolejne pytanie do ciebie – czy tak ?
  Teraz tez przyznaje ci …. – co racja to racja i racja byc musi ale nie wszystko co piszesz o Zydach jest prawda,a prawda rzecz swieta i ludziom zyjacym w prawdzie racje przyznac trzeba.
  Tam wyzej ktos zarzucil ci brak racji – pamietaj,ze to nie ja.

  Przepraszam,ze zmuszono mnie do „pyskowki” ,cale szczescie zwiazanej z tematem i chyba moderator to przepusci,niech swiat czyta jak to jest miedzy Zydami a Polakami,obojetnie gdzie przyszlo im zyc i mieszkac.
  Wszystkiego dobrego !

 121. Marucha said

  Re 120:
  1. Kiedy to p. Jasiek z Toronto „sprzedawał” książki elektroniczne? Za mojej pamięci po prostu je wysyłał emailem każdemu chętnemu.
  2. Gówniane państwo Izrael o własnych siłach nie przetrwało by prawdopodobnie jednego roku, gdyby nie pieniądze pompowane weń przez USA i gdyby nie ogromne dostawy najnowocześniejszej broni i technologii.

 122. wet3 said

  @ 118
  Chyba ujalem slowo „pomoc” w cudzyslowie.
  Prawda, ze wieksza czesc tych pieniedzy jest bezprawnie wycisnieta z amerykanskich podatnikow. Prawda jest tez, ze amerykanskie organizacje loza miliardy na Izrael. Nie jestem pewien czy to jest (jak kiedys bylo) 11 miliardow. Z pewnoscia jest tego teraz wiecej. Oficjalnie rzad USA przyznawal sie do 5 miliardow (choc napewno bylo tego wiecej) bezzwrotnych „pozyczek” (jesli pamietam dobrze, tp, co czytalem w American Free Press, ktora abonuje), a cala suma byla ponoc 11 miliardow.

 123. Ragnar said

  ADL musi mieć powód by istnieć więc Foxman przewidział jak to będzie z tym filmem. Całe zamieszanie wokoło filmu jest zamierzone z góry. Pozdrawiam

 124. Shakespear said

  Hahahah

  Wystarczy ,ze za przyklad podam powstanie panstwa Izrael,tam czystej krwi Polacy nie robili na budowach i nadal nie robia.

  Tania sila nie daleko, Araby !!!

  Click to access il1806a.pdf

 125. Shakespear said

  Ohh, dla rownowagi

  http://www.nytimes.com/2010/07/05/world/middleeast/05workers.html

 126. Piotrx said

  Dla zainteresiwanych polecam bardzo ciekawe studium
  „Fenomen żydowski? – ze studiów nad etniczną aktywnością”
  Kevin MacDonald

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_135.html

  ************************
  (…)
  Cztery podstawowe cechy:
  etnocentryzm,
  inteligencja
  siła psychiczna
  agresywność
  powodują, że Żydzi potrafią tworzyć potężne i skuteczne grupy – które są w stanie wywierać potężny, modelujący wpływ na ludzi, pośród których żyją. We współczesnym świecie cechy te oddziałują na środowisko akademickie oraz świat mediów zarówno masowych, jak i elitarnych, potęgując w ten sposób żydowską skuteczność – większą w porównaniu do tradycyjnych społeczeństw. Żydzi z reguły stają się elitą i wpływową grupą, jednak tylko w tych społeczeństwach, gdzie jest ich wystarczająco wielu. Rzeczą niezwykłą jest, że Żydzi – zwykle jako nieznaczna mniejszość – odegrali kluczową rolę na długiej liście historycznych wydarzeń. Żydzi w dużej mierze zaprzątali uwagę Ojców Kościoła w IV w., w czasach kształtowania się dominacji chrześcijaństwa na Zachodzie. Wysunąłem nawet tezę, że zdecydowane antyżydowskie nastawienie i regulacje prawne Kościoła w IV w. muszą być rozumiane jako reakcja obronna przeciwko żydowskiej potędze ekonomicznej i zniewalaniu nie-Zydów. Żydzi, którzy teoretycznie przeszli na chrześcijaństwo, ale podtrzymywali więzi etniczne poprzez małżeństwo i kontakty handlowe, byli głównym przedmiotem zainteresowania 250-letniej aktywności Inkwizycji w Hiszpanii, Portugalii i hiszpańskich koloniach w Nowym Świecie. Zasadniczo Inkwizycja powinna być postrzegana jako reakcja obronna na ekonomiczną i polityczna dominację owych „nowych chrześcijan”. Żydzi odegrali kluczową rolę we wszystkich ważnych wydarzeniach XX w. Stanowili nieodzowny składnik bolszewickiej rewolucji, która stworzyła Związek Radziecki, i pozostali w nim elitarną grupą, co najmniej do okresu po zakończeniu drugiej wojny światowej. Byli ważnym ośrodkiem narodowego socjalizmu w Niemczech, byli także przywódcami kulturowej i etnicznej rewolucji po roku 1965 w Stanach Zjednoczonych i popierali masową emigrację ludności kolorowej do krajów o europejskich korzeniach. We współczesnym świecie zorganizowane grupy lobbystyczne amerykańskich Żydów i głęboko oddani swej sprawie Żydzi w administracji Busha oraz w mediach optują za proizraelską polityką zagraniczną USA, która prowadzi do wojny z całym praktycznie światem arabskim. W jaki sposób tak nieliczna mniejszość może wywierać aż tak ogromny wpływ na historię Zachodu?
  (…)
  Żydzi są hiperetnocentryczni
  innym miejscu uzasadniałem, ze hiperetnocentryzm żydowski da się wywieść z ich bliskowschodnich korzeni, Tradycyjna kultura żydowska ma pewne cechy identyfikujące ją z rodowymi kulturami tego obszaru. Najważniejszą okolicznością jest tutaj fakt, że Żydzi i inne kultury Środkowego Wschodu rozwijały się w warunkach, które sprzyjały dużym, zdominowanym przez mężczyzn grupom. Podstawą ich były wielopokoleniowe rodziny o wysokim poziomie endogamii (np. małżeństwo w grupie złączonej więzami krwi) oraz małżeństwa zawierane między krewnymi (np, związek bliskich krewnych), w tym także pomiędzy wujem i siostrzenicą, co usankcjonowane jest w Starym Testamencie. Cechy te są absolutnym przeciwieństwem zwyczajów obowiązujących w Europie Zachodniej.Podczas gdy społeczeństwa zachodnie skłaniały się ku indywidualizmowi, podstawową postacią kultury żydowskiej jest kolektywność, której towarzyszy silne poczucie tożsamości i odrębności grupowej
  (…)
  Idei tej dali początek ponad wiek temu żydowscy intelektualiści, szczególnie Horace Kallen, a działo się to w czasach, kiedy istniała silnie ugruntowana koncepcja, że Stany Zjednoczone przynależą do cywilizacji europejskiej, której cechy mają podstawy rasowo-etniczne. Jak wszyscy wiemy, tamten świat zniknął wraz ze swym intelektualnym zapleczem, a ja usiłuję wykazać, że główną siłą przeciwstawiającą się koncepcji o europejskich rasowych i etnicznych korzeniach USA był konglomerat żydowskich ruchów umysłowych i politycznych, które działając wspólnie, uczyniły poczucie europejskiej tożsamości etnicznej i europejskich interesów etnicznych czymś nagannym i chorobliwym. Biorąc pod uwagę, że skrajny etnocentryzm przenika nadal wszystkie cząstki zorganizowanej żydowskiej społeczności, w popieraniu deetnicyzacji Europejczyków (jest to powszechny sentyment w ruchach, jakie omawiam w Culture of Critique) widzieć należy strategiczne posunięcie, wymierzone przeciwko ludziom uważanym za historycznych wrogów. W rozdziale ósmym zwracam uwagę na długą listę podobnych, podwójnych standardów, szczególnie w odniesieniu do polityki prowadzonej przez Izrael w zestawieniu z polityką organizacji żydowskich, jaką prowadzą one w USA. Faworyzując dominującą grupę etniczną, obejmuje ona oddzielenie Kościoła od państwa, wielokulturowość społeczeństwa i politykę imigracyjną. Stosowanie takiej podwójnej normy jest dosyć powszechne. W Culture of Critique zwracam uwagę na fakt, że orędownicy sprawy żydowskiej, zwracając się do zachodnich odbiorców, forsują taką politykę, która odpowiada żydowskim (partykularnym) interesom, i posługują się przy tym językiem pojęć uniwersalizmu moralnego i intelektualnego dyskursu; klasycznym tego przykładem jest racjonalizacja, jakiej dokonał David Horowitz w odniesieniu do swego zaangażowania na rzecz Izraela. Głównym tematem Culture of Critique jest decydująca rola żydowskich organizacji w zwalczaniu idei, że Stany Zjednoczone powinny być krajem europejskim.
  (…)
  Żydowski etnocentryzm ma mocne podstawy także w świetle dociekań naukowych, które potwierdzają, że społeczności żydowskie nadal są spójne genetycznie. Najbardziej godne uwagi są niedawne badania, przeprowadzone przez Michaela Hammera i jego współpracowników. Opierając się na danych uzyskanych z analizy chromosomu Y, Hammer i jego koledzy ustalili, że we wspólnotach żydowskich w ciągu ponad dwóch tysiącleci, tylko jedno zajście w ciążę na 200 odbywało się z udziałem nie-Żyda. Z powodu swojego głębokiego etnocentryzmu Żydzi zwykle utrzymują pomiędzy sobą doskonałe stosunki – jest to istotny czynnik w tworzeniu efektywnej grupy. Jedną z dróg wiodących ku zrozumieniu tego potężnego pociągu do członków tej samej grupy etnicznej jest Teoria Genetycznego Podobieństwa (TGP) J. Philippe’a Rushtona. Wedle niej, przyciągamy do siebie tych, którzy genetycznie są do nas podobni. Jedna z podstawowych idei biologii ewolucyjnej głosi, że od ludzi oczekuje się, iż pomogą swoim krewnym, ponieważ dzielą z nimi podobne geny. Kiedy ojciec pomaga dziecku lub wuj bratankowi, w istocie pomaga także sobie, a to z racji bliskiego genetycznego pokrewieństwa (Rodzice przekazują połowę swoich genów dzieciom, wujowie jedną czwartą genów mają wspólną z bratankami, bratanicami, siostrzeńcami i siostrzenicami). TGP rozciąga ten pogląd również na osoby nie będące krewnymi, argumentując, że ludzie korzystają na faworyzowaniu tych, którzy są do nich genetycznie podobni, nawet jeżeli nie są z nimi spokrewnieni. TGP zawiera istotne implikacje dla zrozumienia współpracy i spoistości w obrębie żydowskiej społeczności. Zakłada ona, że ludzie będą przyjaźniej się odnosili do tych, którzy są do nich podobniejsi genetycznie. W przypadku Żydów i nie-Żydów przewiduje, że Żydzi będą bardziej skłonni do współpracy i szukania sobie przyjaciół pośród siebie, a relacje te osiągną wysoki poziom doskonałych stosunków międzyludzkich i zapewnią głęboką satysfakcję psychiczną. TGP tłumaczy nadzwyczaj dobre wewnętrzne relacje i solidarność Żydów. Ponieważ ogromna ich większość jest blisko związana genetycznie, TGP przewiduje, że będą się sobie wydawać bardzo atrakcyjni, a mogą nawet być w stanie rozpoznać się nawzajem, mimo braku charakterystycznego ubioru czy uczesania
  (…)
  niniejszej książce prezentujemy tezę, że neokonserwatyzm rzeczywiście jest ruchem żydowskim. Rozdział ten stanowi ostatni człon trzyczęściowego cyklu na temat działalności społeczno-politycznej Żydów i podejmuje wiele wątków poprzednich dwóch artykułów. Pierwszy z nich koncentrował się na opisie cech etnocentryzmu, inteligencji, siły psychicznej i agresywności. Będziemy się nimi zajmowali także i tutaj. Etnocentryzm neokonserwatystów umożliwił im stworzenie wysoce zorganizowanej, spójnej oraz skutecznej sieci powiązań etnicznych. Neokonserwatyści przejawiają wysoką inteligencję, konieczną dla uzyskania znaczącej pozycji w świecie nauki, elitarnych mediów, środowisku ekspertów i na najwyższych rządowych szczeblach. Energicznie dążą do realizacji swych celów, odsuwając starych konserwatystów od stanowisk, władzy i wpływów, a ponadto reorganizują politykę zagraniczną USA tak, aby nabrała cech hegemonistycznych i imperialnych. Neokonserwatyzm jest także odzwierciedleniem głównego wątku drugiego artykułu poniższego cyklu: wspólnie z praktycznie całą zorganizowaną społecznością amerykańskich Żydów tworzy czołowy żydowski ruch, który ma bliskie powiązania z najbardziej nacjonalistycznymi, agresywnymi, rasistowskimi i fanatycznie religijnymi elementami w Izraelu. Neokonserwatyzm ma także wiele cech żydowskich ruchów umysłowych, które omówiłem w książce The Culture of Critique(patrz tabela nr l)

  Tabela nr l – Cechy żydowskich ruchów umysłowych
  – Głęboka troska o zabezpieczenie konkretnych żydowskich interesów, takich jak pomoc Izraelowi albo sprzyjanie imigracji.
  – Podnoszone kwestie artykułowane są przede wszystkim językiem uniwersalizmu, rzadziej żydowskiego partykularyzmu.
  – Formułuje się je w kategoriach moralnych, ruch przeniknięty jest poczuciem moralnej wyższości.
  – Organizuje się wokół charyzmatycznych przywódców (Boas, Trocki, Freud).
  – Spójny, wzajemnie umacniający się trzon ruchu tworzą Żydzi.

  – Nie-Zydzi pojawiają się w pierwszoplanowych rolach, często jako rzecznicy ruchu.
  – Wewnątrz ruchu podsyca się atmosferę wyraźnego podziału na „my” i „oni” – osoby, które się z tym nie zgadzają są przedstawiane jako uosobienie zła i usuwane z grona członków ruchu.
  – Ruch jest irracjonalny, a to w takim sensie, że jego podstawową troską jest wykorzystanie wszystkich zasobów intelektualnych dla wsparcia konkretnej sprawy politycznej.
  – Ma powiązania z najbardziej prestiżowymi instytucjami akademickimi w danym społeczeństwie.
  – Ma dostęp do prestiżowych i największych mediów, po części dlatego, że Żydzi mają w nich wpływy.
  – Aktywne zaangażowanie się szerszej społeczności żydowskiej daje zaplecze ruchowi.
  (…)

 127. Krzysztof said

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20110131&Category=KRAJSWIAT&ArtNo=838826731&Ref=V1&MaxW=580&border=0&title=1
  Bez komentarza.

 128. Gerwazy Gagucki said

  Re.113

  Chciałbym tylko podkreślić, bo może nie wszyscy to zauważyli, że wklejony tekst jest autorstwa Kornela Morawieckiego (Solidarność Walcząca). Jest to, wedle mnie, drobny asumpt do rozważań w różnych kontekstach, dlatego trudno się zdecydować do jakiego tematu coś takiego dokleić. I z tego powodu powstrzymałem się też od komentarza.

 129. Zbigniew Koziol said

  @128 (Pan Gerwazy)

  Pan Krzysztof pozostawił „bez komentarza” @127.

  Zauważyłem, panie Gerwazy, ten „drobny asumpt do rozważań w różnych kontekstach”. Owe konteksty też plączą mi się po głowie w kontekscie, od jakiegoś czasu. Za przyczyną internetu.
  Czy to nie wtedy miał nastąpić koniec świata, gdy zostaniemy oplątani siecią? Niektórzy mówią, że to już jutro (we Wladywostoku już jutro).

 130. Marucha said

  Re 129:
  Spokojnie.
  Jeśli by – wbrew oczekiwaniom – nastąpił jednak jutro koniec świata, wasz gajowy niezawodnie was o tym powiadomi i jeszcze doda komentarz od siebie.

 131. Zbigniew Koziol said

  @130

  Informacje tego rodzaju jak od Gerwazego są cenne. Zresztą, wszystko, no.. duża część, co tu, to taki jakby wynik przeniesienia rozmyślań (ah, nie zawsze rozmyślań, czasem paplania) duszy szerzej, do wielu ludzi, z prywatności nawet skrywanej, do publiki. To ma sens. Bardzo duży sens. Nawet i paplanie ma do pewnego stopnia sens. My sami siebie nie rozumiemy i nie rozumiemy ludzi wokół nas, ani życia. Ja nie rozumiem. Niemal niczego oprócz fizyki. Na pewno nie ludzi i nie życia w tym świecie ciekawym a trudnym.

  Raduje mnie, gdy pojawiają się nowi. Ostatni z takich bardziej widocznych i wartych uwagi, to własnie pan Gerwazy i pan Dworecki. Rozmawianie z niektórymi ludzmi jest natchnieniem i jakby sił i rozumienia życia dodaje. Dworecki jest psychiatrą, więc potrafi. Ale Gerwazy – zaledwie jakiś literat-artysta 😉

 132. Veritas. said

  Ad.106,117.Pani Sono proszę posprzątać mieszkanie, wyprowadzić psa na spacer i nie pisać bredni.Pani myli „polactfo” z pasożydostwem. „Polactfo” wymyślił szabas goi lub judajczyk ziemkiewicz, a to ANTYPOLONIZM!

 133. Marek S said

  Ad. 92

  Panie Gajowy,

  Jest tak jak Pan pisze, ale tez jest odwrotna strona medalu. Ja pomoglem innym Polakom znalezc prace. Dalem moje osobiste kontakty do amerykanow. Ale wie Pan co, ile tam bylo narzekania do mnie. Ze go zle potraktowano na interview, tak jak ja bym byl odpowiedzialny za jego interview. Ile pozniej narzekania ze praca mu nie odpowiada, chociaz ja zaakceptowal. Pozniej, ze niby mogl gdzie indziej isc, ale nie poszedl tylko wzial ta prace. Narzekanie, ze amerykanie robia swoje kliki, itd. To wszystko do mnie, tak jak ja mialbym mu zapewnic to wszystko jak wszechmogacy jakis.

  Jednego w tym wszystkim zabraklo. Slowa, dziekuje. Tak naprawde to nawet nie zadzwonil do mnie aby mi powiedziec ze dostal z tych kontaktow prace. Po swoim interview powiedzial mi ze nie bedzie tam pracowal. Dopiero 1 rok po fakcie dowiedzialem sie z innych zrodel ze dostal prace z mojego poreczenia. I wtedy wlasnie zaczal narzekac.

  W innym przypadku mialem Polaka w pracy z ktorym chcialem zyc na stopie, jesli nie wzajemnego wsparcia to neutralnosci. Ale on, jak tylko nadarzyla sie okazja to nagadal cos do ludzi z mojej grupy. Tak bylo z dwoma Polakami.

  Problem jest zlozony, bo ja naprzyklad nie oczekuje ze beda wdzieczni za pomoc, ale chociaz niech nie szkodza.

 134. Marucha said

  Re 133:
  Cóż mogę dodać, skoro zgadza się to również z obserwacjami moimi, moich bliskich i znajomych…

 135. Polski Pracus said

  To jako dodatek do historyjki #133 – tak typowej dla polactfa.
  On liczyl ze pan Marek bedzie za niego pracowal i przynosil mu taka pensje jaka sobie wymarzy. A obsmarowal by go i narzekal i tak.

  Nieudacznicy i impotenci przestancie stekac na zydow – zrobcie cos madrego, produktywnego! Stac was na cokolwiek? Watpie.

  Czemu sluzy wypisywanie urojen ze polactfo nie moze nasladowac zydow bo im religia nie pozwala (n.p. czy nie chlaja, nie kradna jak i gdzie sie da), albo ze zydzi niczego nie potrafia (mimo ze kontroluja wiekszosc rzadow, merdiow i biznesow) i na deser mamy rady poboznego Gajowego uczyc sie od zydow?
  Przestancie sie kompromitowac. Lepiej nie pisac nic niz takie dyrdymaly.

  No to wodzu, prowadź do czynów, my za Tobą. – admin

 136. Marek S said

  Ad. 120 Poczytalny

  „Jasko z Toronto moge ci wskazac nie tylko budowle ale panstwo i narod ”

  Jest taki film BBC na internecie i chyba byl tu w gajowce, gdzie zyd w Izraelu wyznaje ze wszystkie nowe osiedla na ziemiach okupowanych jak i w Izraelu (no moze z wyjatkami) byly zbudowane rekami glownie Palestynczykow ale i imigrantow zarobkowych.

 137. Marek S said

  Ad. 126


  etnocentryzm,
  inteligencja
  siła psychiczna
  agresywność

  Z ta inteligencja to cos nie jest tak. Testy wykazuja ze zydzi sa mniej inteligentni od Polakow.

  http://en.wikipedia.org/wiki/National_IQ#National_IQ_and_QHC_values

  Sadze ze nie jest to inteligencja lecz wiedza. Wiedza Talmudu i przekazywana w rodzinach w manipulowaniu ludzmi. To nie to samo co inteligencja.

  Gdy sie odnosi sukcesy i jest sie silnym to ma sie sile psychiczna. Gdy wie sie ze ma sie plecy ktore nie pozwola skrzywdzic, to daje to olbrzymia sile przebicia.

  Etnocentryzm i agresywnosc sa cechami charakterystycznymi piratow, mafii, organizacji przestepczych. Jest to naturalne bo z tego przeciez zyja.

 138. Krzysztof said

  @Panie Zbyszku, napisałem to w kontekscie przedstawionego filmu, gdzie ssyjonista Abraham Foxman spotyka się w braterskim uścisku z dostojnikiem koscioła posoborowego w Polsce. Jest to aż nadto wymowna sytuacja, zwłaszcza w świetle wypowiedzi tego drugiego we wcześniejszym wpisie tutejszej witryny:

  https://marucha.wordpress.com/2009/03/06/stanislaw-anty-antysemita-dziwisz-kardynal/

 139. Marek S said

  Ad. 113

  Cos o Morawieckim i Solidarnosci Walczacej.

  SOLIDARNOŚĆ WALCZACA” NIE POPIERAŁA CELÓW LUDZI PRACY

  http://skonka-leszek.blog.onet.pl/2,ID319470923,index.html

  „Nie byłoby w tym spotkaniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien fragment przemówienia przywódczy SW. dra Kornela Morawieckiego. Wyraził sie on jednoznacznie, że celem protestów SW. była walka z komunizmem, a nie realizacja jakiś postulatów ludzi pracy. Strajki, protesty, ludzie pracy byli wykorzystani instrumentalnie. Solidarność Walcząca chciała uwolnić Polskę i świat od komunizmu, a nie walczyć o realizowanie postulatów socjalnych robotników.”

  Jesli to prawda, to to potwierdzaloby moje podejrzenia i wypowiedzi odnosnie roli jaka SW miala odegrac w obalaniu komunizmu i przejeciu wladzy przez miedzynarodowke. Jesli bowiem zadaniem SW bylo walczyc z komunizmem, ktory w czasach Gierka, mial odcienie Polskosci, to znaczy ze SW bylo agentura zydowska.

  Kiedys byla na tej stronie galeria ludzi z Wroclawia. Mozna bylo sobie popatrzec na twarzyczki. Ale… obecnie jest w „przebudowie.” Oczywiscie nalezy zakladac ze byla tam mieszanka z Polakami jako kwiatkiem do stroju.

  http://www.sw.org.pl/index1.html

  Dzialalnosc SW w latach 1982-1990 byla bardzo na reke zydowskiemu odlamowi w PZPR gdyz SW miala hasla radykalne i ze: „Trzeba przyjąć, że przemoc ustępuje tylko wobec przemocy i zapowiedzieć wyraźnie, że ruch się nie cofnie przed użyciem siły”8″ co mozna wyczytac na „Zalozeniach programowych SW”, Rozdial 3.

  Tak wiec SW miala, lub nieswiadomie odgrywala, role nacisku na Polska frakcje w PZPR i sluzbach w celu zaakceptowania przekazania wladzy w rece zydowskie ktora zapewniala im bezpieczenstwa jak rowniez dobrobyt po prywatyzacji.

  W ten sposob wyeliminowano Polskie skrzydlo z wladzy nadrzednej, i o to rozgrywala sie cala sprawa z wywolaniem strajkow w 1980 roku, jak i negocjacji w latach 1981-1989, w aktywnym wspoludziale osrodkow zewnetrznych a wiec CIA, MI6, i dyplomacji tych krajow.

  Z strony SW dowiadujemy sie ze:
  „Solidarność Walcząca stanęła w sporze między Bujakiem a Kuroniem raczej za tym ostatnim”

  A wiec sprawa rozgrywala sie w scisle zydowskim gronie, i SW z ta strona byla zwiazana. Przynajmniej jej kierownictwo.

  Na Wikipedii mozemy wyczytac ze:
  „Od momentu powstania w swoim programie głosiła upadek komunizmu, niepodległość Polski i innych narodów zniewolonych przez komunizm, niepodległość republik sowieckich, zjednoczenie Niemiec przy zachowaniu narzuconych jałtańskim porządkiem granic powojennych.”

  Mozna powiedziec ze byl to program szalencow ktorzy najwyrazniej chcieli spowodowac powstanie w ktorym polalo by sie moze krwi Polskiej. Takie cele byly bowiem celami prowokacyjnymi ktorym moglo chodzic tylko o „rewolucje” a co nie bylo Polskim interesem narodowym. Nie moglo sie ono udac bo ludnosc po prostu nie miala broni, tak wiec nawolywanie do takich dzialan bylo czystym szalenstwem.

  Takie hasla byly w interesie miedzynarodowki. Powstaje pytanie: czyja byla inspiracja do rzucania takich hasel? Czy pochodzila z wewnatrz organizacji czy z zewnatrz? I od kogo?

  Wszystko w tych haslach jest na opak. W interesie Polski i Polakow bylo bowiem aby uzyskac swobode gospodarcza i wprowadzic wewnetrzny wolny rynek gdzie ludzie mogli by zakladac swoje wlasne firmy i prowadzic dzialalnosc gospodarcza. Niechby bylo to i pod szyldem komunizmu ktory i tak by spadl po jakims czasie ze zbutwialosci. Utwierdzac wartosci narodowe w Polsce. Uczyc historii zwlaszcza powojennej tak aby ludzie byli swiadomi o co tam chodzilo i o co sie gra nadal toczy.

  Po co SW chciala aby Polacy sie bili za niepodleglosc Sowieckich Republik? Juz dosc Polacy sie bili za innych. Poza tym to brzmi jako czysta prowokacja po to aby sprowokowac Ruskich do wkroczenia.

  W interesie Polski bylo nie doprowadzic do zjednoczenia Niemiec i nalegac na to aby byly dwa panstwa Niemieckie. Tak wiec postulat ten byl jawnie antypolski. Zgodny natomiast byl z dalekowzrocznym planem zydowskim odnosnie budowania „Zjednoczonej” Europy pod przywodztwem niemieckim.

  Dziwne jest to ze po latach czci sie szalencow, glupcow, lub uzytecznych idiotow zainspirowanych przez „zachodnie” srodowiska antypolskie.

 140. Marek S said

  Solidarnosc Walczaca jako zydowska agentura

  https://marucha.wordpress.com/2011/03/31/zwyciestwo-zdrowego-rozsadku-w-strasburgu/#comment-85577

  To wydaje sie potwierdzac nawet z ich obecnej dzialalnosci. Pod Ambasada Rosyjska zebraly sie same zydowskie organizacje udajace Prawice Polska. Gazeta Polska, Solidarnosc Walczaca, niezalezna.pl.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/demonstracja-pod-ambasada-rosji-putin-morderca-tus,1,4237281,wiadomosc.html

  Kornela Morawieckiego wyciagnieto ze skladu zuzytych mariontek jakies 3 lata temu. Odkurzono, i subtelnie promuje sie go w alternatywnych, niby opozycyjnych srodowiskach i mediach.

  Dlaczego promuje sie SW i Kornela Morawieckiego ?

  Organizacje SW i Morawieckiego na nowo sie promuje poniewaz dotychczas SW nie zostala zindentyfikowana jako agentura zydowska ktora w latach 1980-tych miala za zadanie tworzyc nacisk na partyjnych funcjonariuszy jak i sluzby (w ktorych byli rowniez Polacy) aby zmusic ich do sprzedazy Polski przy okraglym stole w rece zydowskie. Cena jaka zaproponowano sluzbom i wyzszym funcjonariuszom partyjnym byly stanowiska, kariera, i olbrzymie lapowki w czasie prywatyzacji.

  Poniewaz SW i KM nie zostali dotychczas zidentyfikowani jako agentura, postanowiono uzyc ich jeszcze raz do nastepnej rewolucji ktora zydzi planuja zaserwowac Polakom.

  Nawiasem mowiac, nalezy stwierdzic ze zydzi dobrali sobie totalnych idiotow do SW (pomimo ze wyksztalconych i nawet z doktoratami) ktorzy dotychczas nie rozgryzli o co chodzilo szefostwu SW i ze byli i dalej sa uzytecznymi idiotami, co mozna zauwazyc z tego z nawet dzis obnosza sie ze swoja przynaleznoscia do SW.

 141. Krzysztof said

  @132
  Myślę, że SW można porównać do KPN, gdzie groźny mars na gębie Roberta Bermana uwiarygodniał go w oczach ogłupianych Polaków. Im głębiej kopać w życiorysach wierchuszki „solidarnościowej”, rym więcej robactwa, które wypełzło z ziemi niczym grzyby po deszczu.

 142. Bob said

  „Żydzi wściekli na Obamę. Bo poparł Palestynę
  Za karę prezydent nie dostanie milionów dolarów?

  Prezydent Obama może utracić poparcie swoich żydowskich zwolenników. A w ostatnich wyborach zagłosowało na niego 78 proc. amerykańskich Żydów – donosi foxnews.com.

  Zdenerwowanie Żydów z USA i Izraela wywołało oficjalne poparcie przez Baracka Obamę sprawy palestyńskiej. Prezydent USA zaapelował o utworzenie państwa palestyńskiego w granicach z 1967 roku, czyli sprzed wojny sześciodniowej. Żydzi uważają, że nie jest to możliwe.

  Izrael ma teraz 45 mil szerokości. W granicach z 1967 roku będzie miał tylko 8 mil – powiedział foxnews.com Dore Gold, były izraelski ambasador w USA.

  Premier Izraela zwrócił się do Obamy o wycofanie propalestyńskiego apelu. Zdaniem Beniamina Netanjahu, bezpieczeństwo jego kraju wymaga stałej obecności izraelskich wojsk na linii rzeki Jordan.

  Obama może stracić nie tylko głosy. Proizraelskie organizacje przekazały w 2008 roku jego komitetowi wyborczemu aż 1,16 mld dolarów – przypomina foxnews.com.

  Stanowisko prezydenta USA w sprawie granic Palestyna poparł Trójkąt Weimarski – w tym również Polska.

  Popieramy odważny komunikat prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy dotyczący potrzeby pilnych działań na rzecz rozwiązania konfliktu bliskowschodniego – powiedział szef polskiego MSZ Radosław Sikorski.

  To pierwsze po 1989 roku tak wyraźne opowiedzenie się Polski po stronie Palestyńczyków”

  http://www.sfora.pl/Zydzi-wsciekli-na-Obame-Bo-poparl-Palestyne-a32319

 143. Marek S said

  Ad. 142

  Nie wierze w to. To jest jakas gra. Obongo ani Radek, maz pani Applebum, nie zrobil by tego bez zgody sil wyzszych.

 144. Bambo said

  Ad 142 Powielasz szum z merdiow. Z wlasnej inicjatywy Mambo moze puscic baka, o ile dostanie pozwolenie od prowadzacego.

 145. Gerwazy Gagucki said

  Re.139,140

  Pan Marek S. wyręczył mnie w komentowaniu, za co niech mu będą dzięki!
  W tej sytuacji ja powtórzę tylko mój krótki anons, co niewątpliwie tematu nie wyczerpuje.

  ANTYSEMITYZM ŻAB

  Grzegorz Braun informuje, że nie udało się Schetyny wprowadzić do „Solidarności Walczącej”, ale nie informuje, kogo udało się tam wprowadzić. W tym kontekście, ponieważ red. Wildstein siedział w pierwszym rzędzie podczas spotkania z reżyserem „Eugeniki”, chciałbym tylko niezdarnie wspomnieć pewien epizod z mego internetowego pisarzowania.

  Otóż na forum „Solidarności Walczącej” zagościłem równe 24 godziny. Po upływie tego czasu podeszło do mnie dwóch funkcyjnych i zażądało dowodu osobistego. Następnie ci dwaj panowie zgodnie pokazali mi drzwi.
  A wszystko to dlatego, że w moim pierwszym tekście ośmieliłem się stanąć w obronie uciskanych przez Wildsteina żab. Przy okazji wyraziłem też swoją niewiarę w cuda, które pozwalają bezkarnie i za darmo w wolnych mediach nadwiślańskich publikować płody swego umysłu. (A mam tu pewne doświadczenia.) Tego było już za wiele i zostałem natychmiast oskarżony o antysemityzm. Szybko więc z możliwości opuszczenia tego gremium przez drzwi skorzystałem.

  Tedy jest w tej opowieści może jakaś wskazówka, kogo udało się wprowadzić?…

 146. Nie_Daleko said

  Ad. 142
  „„Żydzi wściekli na Obamę. Bo poparł Palestynę Za karę prezydent nie dostanie milionów dolarów?”
  Głupota i nic w tym. To jest tak sobie manewr by lepiej wyglądając w oczach liberałów i Arabów. Ale na pewno to nie jest poważne. Jeżeli na serio to wybory może sobie zapomnieć.

 147. Gerwazy Gagucki said

  ICENY DO IZRAEL!

  W marcu roku 2010,jak doniosły chyba wszystkie agencje informacyjne na świecie – w dniu poprzedzającym uroczystości rocznicowe – na terenie dawnego obozu w Płaszowie dokonano bluźnierczego sprofanowania pomnika upamiętniającego tamte tragiczne wydarzenia.
  Otóż w takiej suchej notatce jest miejsce na kilka szczegółów. Aby je opisać, trzeba sięgnąć do oryginałów, co poniżej się stanie. Co ciekawe, do dzisiaj są cytowane tylko trzy hasła. Szczególnie tytułowe hasło gdzieś się zapodziało…

  JUDE RAUS FROM POLAND
  JUDDE RAUS
  ICENY DO IZRAEL
  PEJSIARZE
  JEBAĆ ŻYDÓW

  Już pobieżna ekspertyza mentalna i grafologiczna pozwala wykluć się przypuszczeniu, że wysłanników Belzebuba było przynajmniej dwóch. Analiza językowa dostarcza więcej informacji.
  A to:

  JUDE RAUS FROM POLAND
  Napis ten skierowany jest wyraźnie do tzw. opinii publicznej w „rozwiniętych krajach demokratycznych”. Przekaz jasny i prosty, bo niewymagający tłumaczenia. Ciekawe jest tu połączenie dwóch języków. Wszakże czas nagli. Dziennikarze czekają na materiał.

  JUDDE RAUS
  Oryginał brzmiał JUDEN RAUS. Wpisanie dodatkowej litery D nie jest dla mnie jasne. Ten błąd w słowie JUDE może ma za zadanie symbolizować językową anemię Polaków. Możliwe jednak, że jeden z zamieszkujących polskie ziemie pisarzy niezbyt dokładnie zapamiętał konspekt scenariusza.

  HITLER GOOD
  Jak w haśle pierwszym.

  ICENY DO IZRAEL
  No, tutaj to już duża wpadka! To mógł tylko napisać ktoś, komu mowa polska jest najzupełniej obca. Biedaczek źle zapamiętał hasło: ICKI DO IZRAELA.

  PEJSIARZE
  JEBAĆ ŻYDÓW
  Te napisy tchną czystą knajacką polszczyzną, a więc mniemam, że ten literat osłuchany jest z nią na co dzień. Do jakiej narodowości on się skrycie przyznaje – to temat na osobną dysertację.

  Tak więc ta nieudolna prowokacja jest zapewne tylko „ćwiczeniem w terenie” dla organizowanego w Polsce wycia „prześladowanych” Żydów.

  Stacja Płaszów!
  Wysiadać!

 148. Nie_Daleko said

  Ad. 147
  Wygląda na to ze kiepska ekipa jest wysyłana na te misje i kiepsko przygotowana. A ja tu sobie myślę ze ONI tak dobrze się znają na czarnym-PR.

 149. SARA said

  Nie dyskutować z żydami na forum, bo tym chazarskim pomiotom chodzi o to by rozmydlać wszystko, a przy okazji wyłapać tych najbardziej patriotycznych i zaangażowanych w odzyskanie niepodległości przez Polskę i wyjście z żydounii.
  KaRabin nawet gdybyś zeżarł swoje pejsy to nie przekonasz Polaków, że ty dobry żyd jesteś, albo,że istnieją porządni żydzi- jesteście rakiem tej planety, którą Bóg stworzył.

 150. Veritas. said

  Ad.149 Brawo Pani Sara. Nie ma nic gorszego na tym padole od pasożydów, koczującego żmijowego plemienia!

 151. Kronikarz said

  SONO – a co to jest, ta Sono – rozumiem, ze glupia babina, no niech sie za Zydow modli.

  NIEUK ta SONO, niech sie wiec modli a stuli gebe, bo fimu Znieslawienie nawet nie obejrzala.

  KRETYNKA SONO, bo Znieslawienie obejrzala a dalej glupoty tu wygaduje, wiec niech sie modli.

  HASBARA jest SONO pewnie a pewniniej tez SONO to ZYDOWA, bo bezczelnie uparta w argumentacji prozydowkiej.

  SONO uprawia tu talmudyczna PROWOKACJE : wykopac taka zaraze z gajowki, bo szkoda czasu.

 152. olo7070 said

  Macie tutaj pełną wersję „Zniesławienie / Defamation”: http://www.chomikuj.pl/olo7070
  Formaty RMVB-314mb i AVI-570mb – bardzo dobre kopie.

 153. olo7070 said

  i hasło to: 7070

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: