Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Szef IMF zlapany na „Miodowy lep”

Posted by Marucha w dniu 2011-05-19 (Czwartek)

Gajowy dziękuje dyskutantowi „MR” za nadesłanie tłumaczenia b. ciekawego artykułu. Nie ma on własnego zdania na temat dobrych zamiarów p. Strauss-Kahna odnośnie planowanej transformacji IMF.

Nie wiem, czy 32 letnia sprzątaczka hotelowa, która twierdzi, że została zaatakowana i zmuszona do seksu z Strauss-Kahnem, mówi prawdę czy nie. Zostawię to krzykaczom w mediach, którzy przyjęli role sędziego, jury i kata.

Powiem tylko, że cała ta sprawa śmierdzi tak, jak sprawa Elliota Spitzera, który, jak pamiętacie, był najgroźniejszym przeciwnikiem Wall Street i najbardziej prawdopodobnym kandydatem na szefa SEC (komisja nadzorujaca operacje giełdowe) i w której to roli spisał by się doskonale. Bez wątpienia uważam, że gdyby był na tę pozycję mianowany, większość szefów banków inwestycyjnych zatrudniona była by w więzieniu.

Dlatego było wiele powodów, by go śledzić i szukać haków. Jak się okazało, Spitzer ułatwił robotę swoim wrogom, podrywając wysokiej klasy prostytutkę Ashly Dupre w hotelu Mayflower. Gdy ta sensacja się rozniosła, media dopadły go jak szarańcza, wyciągając wszystkie możliwe detale. W międzyczasie złodzieje z Wall St. mogli odetchnąć z ulgą i powrócić do czynności w których celują: okradania inwestorów i rabowania ludzkich oszczędności.

Strauss-Kahan mial także wrogów na wysokich stołkach i dlatego cała ta sprawa tak śmierdzi. Na początek – był prawdopodobnym kandydatem Francuskiej Partii Socjalistycznej, który mógł zagrozić  Sarkozemu w nadchodzących wyborach i miał przewage wobec osobistych skandali i spadających wskaźników popularności obecnego prezydenta.

Lecz jeśli Strauss-Kahan został „ustawiony” do odstrzału, to najprawdopodobniej przez koalicje zachodnich banków, tajną grupę świń wzajemnej adoracji i usług, które jpolityka spowodowała, że większość ludzi żyje w nędzy i rozpaczy od co najmniej ostatnich 200 lat.

Strauss-Kahan wychylił się ostatnio poza „linie partyjną” i zaczął zmieniać politykę IMF. Jego przemianę w „drodze do Damaszku” poprzedził artykuł postępowego ekonomisty Josepha Stiglitza p.t. „Zmiana IMF w czasie”. Oto jego urywek:

„Podczas wiosennego posiedzenia IMF można było zauważyć wysiłki odejścia od tradycyjnej polityki kontroli kapitału i elastycznego podejścia do rynku pracy. Wygląda na to, że nowy IMF pomału i ostrożnie przechodzi transformację pod kierownictwem Strauss-Kahna.” (Więcej szczegółów w oryginale)

Znaczy to, że Strauss-Kahn próbował pchnąć bank w kierunku bardziej pozytywnym, nie wymagającym, by kraje zmuszone były otwierać swe ekonomie na żer obcego kapitału, powodującego raptowny wzrost cen i tworzących banki inwestycyjne, by nastepnie równie szybko zniknąć, pozostawiając bezrobocie, spadek popytu i recesje.

Strauss-Kahan próbował przestawić bank na łagodniejszą ścieżkę, nie zmuszającą do prywatyzacji państwowych przedsiębiorstw i eliminacji związków zawodowych. Jego poczynania nie spotkały sie z aprobatą banków i korporacji oczekujących od IMF usankcjonowania kontynuacji obecnych grabieży prowadzonych na światowa skalę. Ludzie ci uważają, iż obecna polityka IMF jest dobra i daje oczekiwane przez nich wyniki, czyli coraz większe zyski dla nich i coraz większą nędzę dla reszty.

Zacytujmy Stiglitz’a ponownie, z „ pocałunkiem śmierci” dla swego kolegi Strauss-Kahna:

„Strauss-Kahan sprawdza się jako przebiegły przywódca IMF… Podsumował przed ostanim spotkaniem: „Ostatecznie, zatrudnienie i wartość posiadania są częścią ekonomicznej stabilizacji i dobrobytu, jak i politycznej stabilizacji i pokoju. To musi być sednem polityki.

Racja. Czyli IMF stanie sie agentem redystrybucji bogactwa (dla) „wzmocnienia pozycji przetargowej, zmian hipotecznych, zmian podatków i polityki inwestycyjnej celem ożywienia gospodarek przez długoterminowe pożyczki i wprowadzenie polityki socjalnej dla stworzenia możliwości dla wszystkich?”

Szerokiej drogi życzę.

Czy możecie sobie wyobrazić, jak taka gadka rozwściecza banksterów? Ile potrzeba im czasu, by dojść do wniosku, że Strauss-Kahn musi udać się na permanentne wakacje?

Spójrzcie na to i oceńcie, czy Strauss-Kahan nie stał się ciężarem do wyeliminowania, aby proceder okradania najuboższych mógł byc kontynuowany:

„Od lat IMF byl kojarzony wśród aktywistów walki z biedą i głodem jako sprawca wszystkich nieszczęść wśród najbiedniejszych krajów. Szczególnie z jego jednotorową polityką zaciskania pasa jako warunku pożyczek i filozofii ekonomicznych gwarantujących pomoc dla bogatych i pozostawiających biedotę bezsilną. Wobec rosnących tendencji rewolucyjnych na całym świecie i wobec sytuacji i globalnego kryzysu ekonomicznego na świecie, wraz z odejściem od wszelkich decyzji ekonomicznych, które sprawdziły sie po okresie Wielkiej Depresji, dyrektor IMF Strauss-Kahn poczynił zaskakującą uwagę o potrzebie zmiany polityki (Dodatkowe cytaty z Washington Post w oryginale).

Powtórzmy: „fundamentalne przemyślenie teorii ekonomicznych”… (większa) „ dystrybucja zysku”, …(ściślejsza) ” kontrola firm finansowych”, „centralne banki musza zapobiegać zbyt szybkiemu wzrostowi pożyczek i waluacji”.

Przeczytajcie raz jeszcze i powiedzcie, czy nie wydał na siebie wyroku?

Nie będzie żadnej rewolucji w IMF. To bzdury.

Nie będzie też żadnej zmiany polityki. Dlaczego miałaby być? Czy w banksterach i korporacyjnych szczurach nagle obudziło się sumienie i nagle zdecydowali się podać pomocną dłoń od dawna cierpiącej ludzkości? Bądźmy realni!

Strauss-Kahan wylamal sie z szeregu lecz do nikad. Dlatego zostal namierzony i zgnieciony jak pluskwa.

(Notka: Strauss-Kahn został zastąpiony przez numer 2 w IMF, Johna Lipsky’ego, byłego wiceprezesa Banku Inwestycyjnego JP Morgan. I co sądzicie o takiej zamianie?)

Za: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=24784

Komentarze 24 do “Szef IMF zlapany na „Miodowy lep””

 1. Dupek Słuszny said

  Artykuł jest rzeczywiście „bardzo ciekawy”. Robienie z Żyda, wyjątkowo bezczelnego, wsławionego serią przekrętasów i skandali jeszcze przed objęciem posady w MFW,jednego z filarów NWO, a więc robienie z niego ofiary „spisku”, a z niego samego niedoszłego szlachetnego przywódcy sprzeciwu przeciw żarłocznym bankierom to nawet jak na Mosad trochę za dużo.

  Marucha…LITOŚCI !!!

 2. Michigan said

  Polacy w Polsce być może sobie jeszcze nie zdaja sprawy z tego,że byłego USA juz tylko pozostał ZAFAŁSZOWANY MIT AMERYKI, gdyż się to zrobił GWAŁTOWNIE kraj UBUSTWA i zwykłej BIEDY, gdzie GŁDUJE 30% dzieci i 10% społeczenstwa to zwykłe ŻEBRAKI i BEZDOMNI grzebacze w śmietanikach za jakimiś NIE-dojatkami czy obierkami aby coś wygrzebać do zjezdenia, aby nie zdechnąć z głodu !

  Ten kiedyś niby ‚zamożny USA’ to juz tylko ZWYKŁY MIT, gdyz to USA tak zostało wpuszczone do KLOAKI oraz ZABAKRUTOWANE przez mafie żydo-masońską, zwykłych złodzejo-bandytów, wiec ten kraj to juz tylko BANKRUT finansowy opanowany przez egoistyczna MAFIĘ ZŁODZEJI żydo-masońskich, która OCZERNIŁA Polaków na zamówienie żyd-stalinowskich bolszewików z Warszawy, którzy okradaja Polaków w Polsce nazwyjacą siebie „polskim rządem” jak kaszubski śmierzdacy knut ‚tusek’ … itp. knuty …

  W BANKRUCIE finansowym USA jest ponad 30% BEZROBOCIE, a ponad 75% obywateli amerykańskich NIE posiada jakich-kolwiek ubezpieczeń zdrowotnych i przy pierwszej drobniejszej chorobie ci „amarykanie” ZDYCHAJĄ jak MUCHY nie majacpieniedzy na jakiekolwiek leczenie w okrutnym kraju gdzie człowek okradniety przez złodzejska mafie rządzaca czy zubożały jest traktowany jako zwykły ŚMIEĆ !

  USA to ZDEMORALIZOWANA już NIE atrakcyjna kraina do której się tylko pchają ANALFABECI z Afryki czy jakaś ciemna chołota z grajdołów śmierdzącej prowincjonalnej Azji z miejsc gdzie głodne psy szczekają dupami …

  Jak się wejdzie do jakiegokolwiek śmierdzacego urzedu emigracyjnego IRS w USA to tam tylko stoją w kolejkach praktycznie TYLKO czarni intersanci z Afryki, a białego człowieka tam już nie spotkasz, który by się starał o zamieszkanie w tej GÓWNANEJ ameryce rzadzonej przez bezczelne złodzejskie żydostwo, które sfabrykowało tylko dla swojej nacji SPECJALNE PRZWYLIEJE pod każdym wzgledem, na których HARUJE jak GŁUPKI reszta wykołowanego wykożystywanego ociemniałego społeczeństwa amerykańskiego.

  USA to juz tylko SMRÓD , BRUD i totalne UBUSTWO, gdzie już NIE MA średniej klasy społecznej pod wzgledem zamożnośći, tylko SUPER ZŁODZEJE BOGACZE, których wspiera totalitarna złodzejska władza żydo-masońska bandytów krwopijców z Waszynktonu i New Yorku, a reszta społeczeństwa to zwykły BIEDNY zdychajacy schorowany PLEBS !!!

  Ponadto, społczenstwo USA jest jeszcze bardziej SKONFLIKTOWANE wewnętrznie wskótek wielu super-NIE sprawiedliwości tzw. zafałszowanej „demokracji amerykańskiej” oraz zwykłego czarnego narastającego RASIZMU, którego jeszcze nie ma Polsce czy na Ukrainie i wszystko wskazuje, że w tym MICIE tzn. GÓWNIANEJ ameryce już nie długo się wszystko ZAGOTUJE jak w jakimś PIEKLE oraz dojdzie do WOJNY DOMOWEJ oraz to zafałszowane masońskie GÓWNO o nazwie USA rozpadnie się na części z jeszcze większym trzaskiem niż byłe żydo-bolszewickie ZSRR i bedzie taka czerwona krwawa „jatka” w tym ZGNITYM politycznie ZAKŁAMANYM złodzejskim USA, że krew ludzka bedzie płynąć ulicami jaka rzeki wskutek krwawych walk wewnetrznych miedzy kolorowymi, murzynami i białymi oraz miedzy BOGACZAMI i biedakami.

 3. Z sieci said

  Nie jest wykluczone, ze starego zboczenca i lajdusa Strauss-Kahana, rozpasanego bezkarnie przez cale lata – tym razem rzeczywiscie wpuszczopno w maliny. Trudno zgadnac z jakiego konkretnie powodu, bo jest ich rzeczywiscie conajmniej kilka.
  Natomiast mozna z cala pewnoscia powiedziec, ze byl on ostatnia osoba, ktorej zalezaloby w jakis sposob na tym by prowadzic IFM na uczciwszych niz dotad zasadach.
  Badzmy doprawdy rozsadni i smiejmy sie z wypuszczanych balonyow dezinformacyjnych wybielajacych te stare zdegenerowane wygi polityczne dbajace tylko o interesy Israela.

 4. Marucha said

  Re 1:
  Nie ma i nie będzie litości. Artykuł jest b. ciekawy, choć dla różnych osób z różnych powodów.

 5. poczytalny said

  Trudno w to uwierzyc aby stary zgwalcil mloda ,jak i w to,ze mlody ogier poleci na stara klacz.

 6. dumnyPolak said

  Swoją drogą w artykule występują wybitne postaci: Spitzer, Strauss-Khan, Stiglitz i Lipsky- sami nasi drodzy starsi bracia w wierze.

 7. Marucha said

  Re 5:
  Zdziwił by się Pan…

 8. revers said

  ad 5, bo viagry nie ma, i tabletek gwaltu

 9. tralala said

  powtarzam za Z Sieci
  „Natomiast mozna z cala pewnoscia powiedziec, ze byl on ostatnia osoba, ktorej zalezaloby w jakis sposob na tym by prowadzic IFM na uczciwszych niz dotad zasadach.
  Badzmy doprawdy rozsadni i smiejmy sie z wypuszczanych balonow dezinformacyjnych wybielajacych te stare zdegenerowane wygi polityczne dbajace tylko o interesy Israela.”

  TYLKO, o czym sam pisal.

 10. Ptasznik z Trotylu said

  Obstawiam że następny cios zaliczy GOLDMAN & SACHS i MORGAN STANLEY.
  Chiny zażądały wpływu na wybór nowego szefa IMF. Mówi wam to coś?
  Chińczycy buzują wściekłością za przekręt z „wolframowym złotem”, które sprzedał im „Herrenvolk”.
  To się nie zakończy byle czym.

 11. sono said

  Boze jedyny. Lucyferianie robia jakies male przetasowania wsrod swoich ,a szaraczki strasnie sie zastanawiaja co i dlaczego. Nie skrzywdza go, a jezeli nawet, to jednej szuji mniej.

 12. navajo88 said

  Witam panie Marucha ,mam taką uwagę po jaką cholerę zajmujemy się świecznikami i tymi wypalonymi świecami ????? (to taka przenośnia) nawet gdy beńdziemy pisali o ty oceany słów to i tak nic nie zmieni USA nadal pompuje kasę i drukuje kasę ktura jest warta tylko kupę śmieci ,a ten cały świat powoli ale nie ubłaganie zaczyna się walić jak stary zmurszały zamek czarnoksiężnika z krainy OZZ .Panie Marucha ja na przykład mam renty niecałe 800 zł ! ale żyję sobie spokojnie ,owszem jest ciężko zle ja mogę się obyć bez drogich fajek ,bez wielkich zakópów i tym podobnych extrawagancji żyję sobie spokojnie i wiem jedno panie Marucha że jak mi przyjdzie zamknąć moje kaprawe oczka to je zamknę i koniec ,,,ale ten co ma miliony czy milijardy !!!!!!! o to tutaj mamy DRAMAT !!!!!!!! hahahahahahaha, ale co tam świat się kręcia nadal pozdrawiam J.M.H

 13. navajo88 said

  do Ptasznika z Tyrolu tutaj masz całkowitą rację !!!!!CHINY !!!!!,a walka zapowiada się że ho ho ho !!!! , a najśmieszniejsze jest to że jak chinole się wkurzą to kto wie może cisną te całe obligacje w dupu i koniec a wtedy jak mawiam hulaj dusza piekla niet !!!! Naprawdę żyjemy w arcy ciekawych czasach hahahahahaha J.M.H

 14. Sprawiedliwosc said

  Najwyższy Sąd Izraela odroczył wykonanie kary byłemu prezydentowi Mosze Kacawowi. Według doniesień stacji radiowej Kol Israel, pozostanie on na wolności do wydania decyzji po apelacji. Adwokaci Kacawy wnieśli apelację do sądu, który uznał go winnym dwóch gwałtów, molestowania seksualnego, nieprzyzwoitych czynów oraz prób przeszkadzania śledztwu oraz skazał go na 7 lat pozbawienia wolności. 65-letni Kacaw odrzuca wszystkie zarzuty.

 15. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka myslec sze pan Strauss-Kahan jest bardzo uczciwy tak jak kaszdy pan z naszej rasy i chcial bardzo dobsze tylko mu wrogie elementy goi nie pozwolily aby usunac kryzys swiatowy.

  My jestesmy pszepelnieni miloscia do caly swiat i bardzo chcemy aby wszyscy sie kochali.

  Ci panowie na tym forum ktuszy mysla sze sa dobszy i zli zydzi to sa bardzo glupie bo zlych zydow nie ma tylko sa dobszy.

 16. wet3 said

  Jesli Spitzer byl rzeczywiscie ciety na bankstersow to na prawde stalo sie zle. Jednak, jako gubernator stanu New York, powinien dobrze wiedziec, ze zadawanie sie z dziwkami, nawet najwyzszej kategorii, grozi w razie wpadki politycznym samobojstwem. Nie od parady jest tu amerykanskie porzekadlo: stiff prick has no conscience!

 17. Ptasznik z Trotylu said

  To jest koniec światowego systemu monetarnego – takiego jakim go znamy. Najprawdopodobniej już we wrześniu lub w listopadzie urwie się rozgrzana do czerwoności korbka od drukarki, na której Ben Shalom Bernanke drukuje śmieciowe zielone papierki FEDu.
  Pytanie nie brzmi: czy? tylko : za trzy miesiące czy za pół roku ? Drugie pytanie brzmi, czy odbędzie się to w sposób pokojowy, z wieloletnią światową stagnacją gospodarczą, czy tez beneficjenci obecnego systemu („właściciele Świata”) doprowadzą do wojny i zagłady Ludzkości.
  Kraje spoza świata Pax Americana mają już dosyć.
  I w Libii też nie chodziło o żadnych „cywili” a też i o ropę tylko pośrednio. Chodziło o to że Muammar Kaddafi zaproponował kilka miesięcy temu państwom należącym do Organizacji Jedności Afrykańskiej utworzenie wspólnej afrykańskiej waluty : złotego dinara i zaoferował libijskie rezerwy złota na ten cel.
  Złoto Kaddafiego nie zawiera „rdzenia” wolframowego tak jak „złoto” z Fort Knox sprzedane Chińczykom przez „Herrenvolk”.
  Sami Państwo rozumiecie że „musieli” go zaatakować i że próbują go zabić chociaż jeszcze tak niedawno przyjmowali go z wielką pompą i w Rzymie i w Paryżu.
  I tu jest ten „sęk w ta deska , co to sze szczyna, sze rznie” i ten „pies pogrzebany”.

 18. Dlaczego Michnik nie grzmi? said

  Dlaczego Michnik nie grzmi?

  Nowojorska policja aresztowała Francuza pochodzenia żydowskiego, szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego, najpoważniejszego kandydata lewicy frankofońskiej do Pałacu Elizejskiego w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. W ekskluzywnym manhattańskim hotelu wziął on i rzucił się na pokojówkę – podług jej relacji, która przyszła pozamiatać pokoje, i wziął ją i zgwałcił, rzucając na podłogę, oralnie. Po czym się ubrał i kazał zawieź na lotnisko amerykańskie i wsiadł do samolotu, bo umówiony był z inną kobietą, kanclerz Merkel w Berlinie, ale amerykańskie stróże prawa go pojmały i wsadziły do paki. I siedzi, czekając na wymiar, a adwokat jego zaprzecza, że klient jego miałby użyć prącia swego w stosunku do obsługi hotelowej, gdyż w inkryminowanym czasie i miejscu jadł obiad z córą swoją i nie w głowie mu było napastowanie, molestowanie, zadawanie gwałtu i inne czyny lubieżne.

  Wyobrażacie sobie podobną sytuację w Polsce? Dajmy na to, załóżmy, całkowicie hipotetycznie, że do porównywalnej sytuacji dochodzi w naszym kraju. Przypuśćmy, że jeden z członków rządu polskiego – powiedzmy wicepremier, dopuszcza się podobnego czynu. Już widzę nagłówki w Gazecie Wyborczej i czerwone paski w serwisach informacyjnych niezależnych stacji telewizyjnych „ Andrzej L. wicepremier i minister rolnictwa w rządzie Jarosława K. w brutalny sposób zgwałcił dzisiaj Anetę K. – pokojówkę hotelową. Uciekł z miejsca zbrodni pociągiem jadącym w kierunku przeciwnym do miejsca zamieszkania zbrodniarza, ale nie zmylił tropu grupy pościgowej, aresztowano go w Koluszkach i osadzono w najlepiej strzeżonej celi aresztu śledczego w Warszawie. Ofiara zbrodni przebywa w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, gdzie założono jej 78 szwów poniżej pasa…”

  Gazeta Wyborcza znana jest z tego, że broni godności kobiet. Kobiet poniżanych, molestowanych, gwałconych, narażonych na opresyjne działania ze strony szowinistycznego, mizoginistycznego, zacofanego, katolickiego świata mężczyzn. Gazeta Wyborcza w chwilach, kiedy kobiety są poniżane przybiera marsowe oblicze i grzmi, staje w obronie, napiętnuje, pomstuje i płacze z ofiarami. Jej dziennikarze śledczy prędko docierają do ofiar gwałtów. Stawiają pod pręgierz opinii publicznej zwyrodnialców. Ofiary gwałtów otaczane są tkliwą opieką, Gazeta Wyborcza zapewnia im poradę prawną, kontakt z psychologiem, pomoc finansową. Bandzior gwałciciel ma przejebane. Gazeta Wyborcza zdaje się sugerować wtedy czytelnikowi „Wszyscy jesteśmy Anetami K.!”.

  Tak byłoby, gdyby doszło do podobnej sytuacji w Polsce, bo GW w takich razach jest pryncypialna, stoi na straży moralności, kieując się etyką piętnuje polskich polityków za rozpasanie seksualne. Gazeta Wyborcza jest przyzwoitką polskiej sceny politycznej. Jej sumieniem. Natomiast już na arenie międzynarodowej stosuje nieco inne standardy. Tutaj wzywa do rozwagi, pisze o tym, aby pamiętać o „domniemanej niewinności” podejrzanego, nie lituje się nad losem pokrzywdzonej, ba!, węszy spisek uknuty przez wrogów szefa MFW, można zaryzykować stwierdzenie, że „jest ze słabszym” w tych trudnych dla niego chwilach. Jego wcześniejsze ekscesy z kobietami w tle, bagatelizuje, trywializuje, usprawiedliwia. Dlaczego tak się dzieje, zapyta dociekliwy czytelnik. Czyżby w takich sprawach decydującą rolę nie odgrywał podobny charakter przestępstwa, ale inne czynniki, motywy, okoliczności? A może chodzi o poglądy polityczne oskarżonych, albo – co nie daj Bóg, o ich pochodzenie etniczne…

  http://katonisliwka.wordpress.com/

 19. Dlaczego Michnik nie grzmi? said

  Dlaczego Michnik nie grzmi?

  http://katonisliwka.wordpress.com/

 20. Re: 15 Mordka…

  Och, panie „rozentWalz”, ja „muszem panu pszyznac, ze wsistkie zydy sa dobre w swoich zawodach, ktore moszna wyrazic w fermie kieszonkowej, lichwiarskiej, zlodziejskiej, szpekulacyjnej, prowokacyjnej i karabinierskiej…, ach, panie rozentWalz, o nowej „religii” holokaustycznej nie bede nawet nadmienial…, bo to majstersztick”…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. revers said

  kroi sie globkowa waluta, ale to moze wyjsc nie predzej jak w 2015 roku, a ile szwindli bedzie mozna zrobic przy tej cudotworczej przemianie tego zaden Lucyfer, ani Bog nie policzy, to sa juz wielkoci kosmiczne.

 22. Brat Dioskur said

  Wlasnie doniesiono ,ze „Pstrus” wyszedl za kaucja 1 mln. dolarow!No wiec niech mi ktos teraz wytlumaczy dlaczego nie posolil on tej pokojowce ,dajmy na to -50 tys. dolcow?… mialby swiety spokoj.

 23. Marucha said

  Re 22:
  Owa dama ujęła się honorem i powiedziała że pieniądze to nie wszystko, bo najważniejsza jest sprawiedliwość.

 24. opo said

  do 13 navajo88:

  nie żartuj… Chiny Cie uratuja, odmienią los deptanych i okradanych ludzi. Przecierz Chiny to twor „zydowski”, w latach 60/70/80 zdecydowano o skoku Chin i tyle. Wszystko mozna sobie sprawdzić. Obok indie, z obecnością anglików od kilkuset lat, język, zasoby ludzkie podobne i co załadowano OGROMNĄ kasę w Chiny… Poza tym globalizacja, nie bez powodu ją wymyslono i wdrożono… Chiny nie zjedzą tego szajsu który produkują, jest ich za mało i są za biedni…. dam prościutki przykład: po co Chińczykowi który zarabia niewiele: 3 skutery, 2 iphony, 5 laptopów i 10 netbooków oraz tona zatrutego żarcia… co on z tym zrobi, SPRZEDA… ale komu…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: