Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

22 rodzaje tajnej broni Żydów

Posted by Marucha w dniu 2011-05-23 (Poniedziałek)

The 22 secret weapons of the Jews
http://jewise.wordpress.com/the-22-secret-weapons-of-the-jews-2/
Hoff, tłumaczenie Ola Gordon

Kiedy powiesz, że istnieje żydowski spisek, wielu spojrzy na ciebie z uśmiechem i zapyta: Jak mogą to robić, skoro Żydów jest bardzo niewielu, a poza tym Żydzi są tacy sami, jak my!

Mam bardzo proste pytanie: Czy wiesz, że Żydzi mają 22 rodzaje tajnej broni?

Jest dwadzieścia milionów Żydów na całym świecie i 6 miliardów nie-Żydów; Żydzi to 0.33 proc ludności Ziemi, to znaczy jeden Żyd przypada na 300 nie-Żydów.

Jeśli zmniejszyć skalę całej sprawy do jednego Żyda na 300 nie-Żydów, pytanie brzmi: czy ten jeden Żyd może kontrolować 300 nie-Żydów, a jeśli tak, to jak to robi?

Ten artykuł ma wyjaśnić, jak jeden Żyd może kontrolować 300 nie-Żydów. Powodem tego jest, że Żydzi mają 22 rodzaje tajnej broni, o której żaden z 300 nie-Żydów nie ma pojęcia.

Część I – Głupota i ignorancja

Czy wiesz, jak wielu z 300 nie-Żydów przestało czytać ten artykuł po przeczytaniu słowa „Żydzi” w jego nagłówku? Moja ocena jest taka, że ​​co najmniej 50 procent z 300 nie-Żydów przestało go czytać po prostu po jego pierwszym zdaniu, po nagłówku.

Konsekwencją tego jest to, że co najmniej 50 procent z 300 nie-Żydów może w ogóle nie mieć pojęcia, jak działają 22 rodzaje tajnej żydowskiej broni. Dlaczego przestali czytać? Bo są głupi. Zatem jeśli masz JEDNEGO Żyda, który wie, czego chce i 22 rodzaje tajnych broni do swojej dyspozycji –  i co najmniej 150 głupich nie-Żydów na 300 –  jak myślisz, kto ma przewagę? Głupi nie-Żydzi?

– Ale nie jestem głupi, pomyślisz, bo dotarłeś tutaj i chcesz wiedzieć, jak działają 22 rodzaje tajnej żydowskiej broni. Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie jesteś głupi – ale jesteś ignorantem. To nie zbrodnia, to nic złego, że jesteś ignorantem: skąd możesz wiedzieć o czymś, czego nigdy ci nie powiedziano? Pragniesz dowiedzieć się o 22 rodzajach tajnej broni żydowskiej i zrozumieć, że może istnieć żydowski spisek, więc nie jesteś głupi.

Przepraszam, ale to nie wystarcza, a wiesz dlaczego? Bo jeśli jesteś ciemny czy głupi, dla Żyda jesteś głupi, tak czy owak.

Ten artykuł jest o faktach, więc spójrzmy na fakty. Pięćdziesiąt procent z 300 nie-Żydów to głupcy, a druga połowa to ignoranci. Powiedzmy, że przeczytasz ten artykuł do ostatniego słowa: czy wtedy będziesz w stanie wyjaśnić, jak i dlaczego działa żydowski spisek? Najprawdopodobniej nie. Powód tego jest bardzo prosty, aby móc wyjaśnić jak i dlaczego działa żydowski spisek, trzeba mieć głęboką, bardzo głęboką wiedzę na temat sposobu myślenia Żydów oraz jak korzystają z 22 rodzajów tajnej broni do podporządkowania sobie 300 nie-Żydów – głupich i nie głupich.

Załóżmy, że jesteś inteligentny,  powiedzmy nawet, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek chodził po ziemi i wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o Żydach i żydowskim spisku: jak możesz zmusić 150 głupich, by cię wysłuchali? Głupi zakończyli czytać ten artykuł po nagłówku.

Dobrze, zapomnijmy o 150 głupich, masz 150 ignorantów, których możesz obudzić, zajmijmy się ignorantami. Czy masz pojęcie, ile pytań ma ignorant? Niezliczenie dużo, wierz mi, bo rozmawiałem z wieloma ludźmi twarzą w twarz o Żydach i żydowskim spisku – nieświadomi mają pytania i mają prawo do uzyskania odpowiedzi.

A czy wiesz co musisz zrobić? Nigdy przenigdy nie może zabraknąć ci języka w gębie. Mnie go nie brakuje – dlatego, że poświęciłem wiele, wiele tysięcy godzin, by to wszystko pojąć. Ilu z tych 150 ignorantów ma na to czas? Załóżmy, że dokształcasz się sam, i masz już fakty, i nigdy nie czujesz się oniemiały, i masz na wszystko odpowiedzi. Wtedy masz 150 głupich i 149 ignorantów, a to jest tylko pierwszy z 22 rodzajów tajnej broni Żydów. Jak myślisz, kto ma przewagę? Głupi i ignoranci?

Część II – Dwulicowość

Każdy Żyd ma dwie twarze: może włączyć jedną twarz dla ciebie  i nawet nie zauważysz, że to zrobił. Jest to łatwe, bo kiedy jest ok by być Żydem, jest dumnym Żydem. Kiedy zaś dla Żyda nie jest dobrze być Żydem, to nie jest Żydem: teraz jest Amerykaninem (lub przedstawicielem innej narodowości), któremu „przytrafiło się” mieć dziedzictwo żydowskie, a cokolwiek zrobił Żyd, nie ma nic wspólnego z tym, że jest Żydem.

Wielu Żydów otrzymało nagrodę Nobla, więcej niż jakakolwiek inna grupa. Jeśli zapytasz Żyda dlaczego tak jest, Żyd powie Ci z wielką dumą, że dlatego, iż są Żydami. Wtedy Żyd jest dumnym Żydem. Lecz gdy Żyd zostanie złapany i udowodniono mu dokonanie przestępstwa, to wiesz co powie dumny Żyd? Powie, że to, iż jest Żydem nie ma nic wspólnego z tym, że jest przestępcą, tylko tak po prostu „przytrafiło mu się” żydowskie dziedzictwo.

Kiedy jest dobrze by być Żydem, Żyd jest dumnym Żydem, ale gdy nie jest dobrze być Żydem, niegdyś dumny Żyd, który chwalił się tym, że jest Żydem, teraz zaprzecza jakimkolwiek związkom żydowskim – a nawet jeśli udowodnisz, że jest Żydem, powie ci po prostu, że „przytrafiło mu się” żydowskie dziedzictwo. To zwykła dwulicowość.

Głupiec i ignorant faktycznie pomaga Żydom, bo nie rozumie, że Żyd ma dwa oblicza. Jeden przykład: w latach 1917 – 1990 Sowietami rządzili Żydzi. Żydzi próbowali przejąć Rosję w 1881 roku, a następnie ponownie w 1905 i w końcu przejęli ją w 1917 roku i zmienili jej nazwę na Sowiety. Sowietami rządzili Żydzi do 1990 roku. Jest łatwe do udowodnienia, sami Żydzi to mówią, że Żydzi byli władcami Sowietów oraz że Żydzi stali za zamachami w latach 1881, 1905 i 1917.

Łatwo jest udowodnić, że Żydzi popierali Sowiet i wszystkie masowe zbrodnie dokonane w imię komunizmu. Czy wiesz, co wszyscy Żydzi i wszyscy głupi i ignoranccy nie-Żydzi powiedzą, kiedy zrozumieją, że jest to fakt, którego nie można obalić? Powiedzą, że to nie miało nic wspólnego z Żydami, im tylko „przytrafiło się” żydowskie dziedzictwo.

Żydzi, którzy kierowali Sowietem, sami zidentyfikowali się jako Żydzi. Czy wiesz, w jaki sposób ci Żydzi zidentyfikowali się jako Żydzi? Wszyscy zmienili swoje nazwiska, aby ukryć to, że byli Żydami.

„The Encyclopedia Judaica na s. 793 ujawnia, że Międzynarodówka Komunistyczna faktycznie poleciła Żydom zmianę nazwisk, żeby „nie potwierdzać prawicowej propagandy, która przedstawiała komunizm jako obcy, żydowski spisek” [http://www.white-history.com/hwr61i.htm].

Mam kopie każdej strony Encyclopedia Judaica z 1971 roku, hasło „komunizm” i wszystkie jej fragmenty w linku są poprawne.

Gdyby ich żydowskość była bez znaczenia,  dlaczego pozmieniali swoje nazwiska? Będąc  Żydami i zmieniając nazwiska sami zidentyfikowali się jako Żydzi. To nie ja mówię, że są Żydami – to oni mówią, że są Żydami i w ten sposób wiesz, że Żyd jest Żydem, gdy identyfikuje się jako Żyd, oraz że Żydzi, którzy rządzili Sowietem, wszyscy zidentyfikowali się sami jako Żydzi.

Pierwszą ustawą uchwaloną w Sowiecie była kara śmierci za fałszywe oskarżenia przez „antysemitów”. Kto – oprócz Żydów – może wymyślić takie absurdalne prawo, które mówi, że każdy kto odpowie impertynencko Żydowi powinien być zgładzony?

Jeśli nadal nie rozumiesz, to jesteś albo głupi, albo ciemny, a dla Żyda nie ma znaczenia, czy jesteś ignorantem czy głupkiem, tylko dlatego, że nie rozumiesz, że Żyd ma dwie twarze. Większość ludzi nie może rozpoznać Żyda, nawet kiedy Żyd mówi im prosto w twarz, że jest Żydem, identyfikuje się jako Żyd, a ty nie rozumiesz, że Żyd mówi, że jest Żydem. Jak myślisz, kto ma przewagę? Głupi i ignorant?

Część III – Kto umie pisać, a kto tylko czytać?

Jeśli dasz milion dolarów jakimś ludziom i powiesz, że mogą zatrzymać pieniądze, jeśli odczytają ci tabliczkę nazwą ulicy, niektórzy  nie potrafią tego zrobić, gdyż nie umieją czytać. Ale z wyjątkiem tych nielicznych, każdy mężczyzna i kobieta w świecie zachodnim umie czytać. Jeśli masz jednego Żyda, który umie pisać i 300 nie-Żydów, umiejących tylko czytać, to jak myślisz, kto będzie miał największy wpływ na społeczeństwo: jeden Żyd, który umie pisać, czy 300 głupich i ignorantów nie-Żydów, umiejących tylko czytać?

Nie wszyscy potrafią pisać, ale większość potrafi napisać listę zakupów, czy nawet pisać pamiętnik, ale to nie jest pisanie, tylko bazgranie. Pisz, to co masz w głowie. Myślę tu o napisaniu na jakiś skomplikowany temat i wyjaśnieniu całej sprawy w 10 zdaniach, które zrozumie większość czytelników. Jeśli potrafisz to zrobić, umiesz pisać.

Ja potrafię pisać, potrafię wyjaśnić bardzo skomplikowane sprawy w 10 zdaniach, ale ile osób umie to robić? Głupi i ignoranccy nie-Żydzi? Szacuję, że tylko 1 na 10.000 nie-Żydów potrafi pisać. Głupi w najlepszym przypadku potrafi nabazgrać listę zakupów, ignoranci potrafią nagryzmolić pamiętnik, więc ilu pozostaje, by pisać o prawdziwych sprawach i powiedzieć ci o 22 rodzajach tajnej broni Żydów?

Potrafię pisać, a jedyne co masz zrobić, by to potwierdzić,  to przeczytać to, co napisałem do tej pory. Potrafię pisać, ale nie mogę nic opublikować w żadnej gazecie. Jedynym sposobem, byś mógł przeczytać mój artykuł, to albo kiedy wręczę ci go osobiście, albo kiedy znajdziesz go w Internecie. Szansa, bym spotkał cię osobiście jest bardzo mała, a że będę miał przy sobie kopię artykułu jeszcze mniejsza. Nigdy nie przeczytasz tego artykułu w żadnym znaczącym dzienniku.

Więc sam widzisz: czy jesteś głupcem, czy ignorantem, nie ma znaczenia. Kiedy umrzesz, Żyd nadal będzie miał 22 rodzaje tajnej broni i 99,99999999 procent wszystkich nie-Żydów nie będzie miało o niej pojęcia. Do tej pory ujawniłem trzy z nich, trzy rodzaje żydowskiej tajnej broni  i mówiąc uczciwie: kto będzie miał przewagę, głupi i ignoranccy nie-Żydzi, czy Żyd posiadający 22 rodzaje tajnej broni i który wie czego chce?

Potrafisz tylko czytać, a nawet jeśli umiesz pisać, nie możesz nic opublikować.

Część IV – Monopol i bojkot

Powód dlaczego nie opublikujesz jest taki, że wszystkie „media” w zachodnim świecie są własnością garstki Żydów. To nie jest tajemnicą, Żydzi chwalą się, że są właścicielami wszystkich „mediów” w świecie zachodnim. To, że garstka Żydów posiada wszystkie „media” nie jest tajemnicą.Tajemnicą jest to, że nawet jeśli udowodnisz na podstawie wyłącznie żydowskich źródeł, że taka jest prawda, głupi i ciemny nie-Żyd powie ci: jakie to ma znaczenie, że wszystkie „media” należą do Żydów?

Powodem, dlaczego to ma znaczenie jest fakt, że ​​bardzo niewielu Żydów posiadło MONOPOL, a kiedy masz monopol, możesz BOJKOTOWAĆ.

Spójrzmy na fakty uzyskane do tej pory: 50 procent wszystkich ludzi stanowią głupi, 50 procent ignoranci, i bardzo, bardzo niewielu umie pisać, a niewielu nie-Żydów umiejących pisać nie opublikują, gdyż garstka Żydów, do których należą „media” bojkotuje garstkę nie-Żydów umiejących pisać. Kto ma przewagę: głupi czy ignorant, czy nawet garstka nie-Żydów umiejąca pisać, czy Żyd?

Za http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 48 do “22 rodzaje tajnej broni Żydów”

 1. 166 bojkot TVN said

  Do kompletu należy znać związany wpis „Ważniejsze żydowskie afery w Polsce”:
  https://marucha.wordpress.com/2010/09/11/wazniejsze-zydowskie-afery-w-polsce/#comment-94124

  Jakoś tak jedno wynika bezpośrednio z drugiego, a raczej z talmudycznej filozofii przetrwania, filozofii takiej samej jaką mają darwinowskie pasożyty.

 2. 166 bojkot TVN said

  … i kursy, żydowskie kursy np „srania bez jedzenia”:

  Fragment konferencji prasowej Prezydenta miasta Stalowa Wola Andrzeja Szlęzaka poświęcony projektowi o zmianie ustawy „o wzmocnieniu udziału mieszkańców w samorządzie terytorialnym i współdziałaniu gmin, powiatów i województw”. W jej trakcie skrytykował działania ministra finansów Jacka Rostowskiego i obecnego rządu Donalda Tuska.
  (za http://www.dakowski.pl)

 3. KaRabin said

  Ha ha ha , dobre ;)”Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste” 🙂

 4. Baron Srul Radziwiłł said

  Cały ten wypowiedź jest nadzwyczaj antysemitniczy, że wyjawia nasze tajemnice które my musimy strzec przed niedobre ludzie.

 5. sono said

  niestety, goje sa ciemni i glupi.
  Dali sie latwo wmanewrowac i uwierzyc posborowym antypapiezom, ktorzy prowadza swe gierki nakierowane na utworzenie jednego, uniwersalnego, ekumenicznego ,swiatowego kosciola.
  Wiekszosc zaczadzonych, bezmyslnych, ignoranckich ,ktorym nie chce sie czytac ,a juz zwlaszcza myslec samodzielnie ,nie zauwaza tysiecy znakow, faktow, dowodow jasno ukazujacyh, ze tak sie dzieje.Goje zawsze wola zwalac wine na kazdego wokol. Sami nie potrafia przed soba sie przyzanc, ze dali sie zwiesc i ze czas zaczac myslec. Beda tylko szukac winnego wlasnej glupoty, lenistwa i bezmyslnosci. Skutki widac.

 6. Re: 2 dot. wypowiedzi prez. miasta Stalowa Wola…

  Ten facet pt: Andrzej Szlezak nie ma ZIELONEGO pojecia skad i na jakiej podstawie sa emitowane pieniadze i uparcie powtarza talmudyczna „doktryne” kredytow finansowych tworzacych dobra materialne w tym przypadku mostu za 100 milionow zlotych mowiac przy tym, ze „skads” miasto „wygeneruje” 60-70 milionow zlotych… (Skad konkretnie miasto „wygeneruje” srodki finansowe?? A tego nie ujawnil…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. efka said

  Mnie osobiście do furii doprowadza wydawanie pieniędzy z moich podatków na upowszechnianie i restaurowanie zabytków i historii tej mniejszości.
  Jeżeli to jest antysemityzm, to niech sobie będzie. Wisi mi to i powiewa.

 8. wet3 said

  @ 7
  Racja. Jak chca miec zabytki, niech sami je sobie restauruja. Oczywiscie oni zawsze chca wszystko ale, tylko i wylacznie, oplacane z cudzej kieszeni!

 9. 166 bojkot TVN said

  6/Jasiek z Toronto
  Ten facet, Andrzej Ślęzak, jest prezydentem miasta i musi działać w realiach jakie są. Sam nie wprowadzi kredytu społecznego, ale jeśli wygoogla swoje nazwisko i znajdzie Pański wpis, to być może kredyt społeczny będzie miał jeszcze jednego, mocnego zwolennika.
  Pretensje do niego to jak mieć pretensje do wójta w czasie wojny, że panuje hitlerowskie prawo.

 10. sono said

  Panie Marucha .Prosze zrobic wpis omawiajacy zalozenia ideologii lucyferianskiej.
  Wbrew pozorom rozni sie ona znacznie od ideologii satanistycznej ,chociaz ostateczny cel jest taki sam. Roznica pomiedzy nimi jest taka jaka pomiedzy komuna Zwiazku Radzieckiego ,a utajnionya i ladnie sprzedana komuna Unii Europejskiej. Lucyferianizm to taka forma satanizmu w bialych rekawiczkach. Ladnie podana i niezauwazalnie akceptowana przez wielu. Duzo ludzi nie ma zielonego pojecioa ze czasto nieswiadomie akceptujemy te zalozenia.
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-rockefeller-center/
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-st-john-the-divine-cathedral/

 11. sono said

  Tak w skrocie. Na szybko tlumaczone.
  –„Modern Luciferianism takes its roots from Gnostic teachings as well as ancient Egyptian and Babylonian paganism. God of the material world is seen as a stubborn and sadistic figure who seeks to keep mankind into perpetual darkness while Lucifer is the savior of humanity by giving it the gift of knowledge. If we reinterpret the Adam and Eve story through Luciferian glasses, the serpent is actually the “undercover savior” who defied God and gave humans the opportunity to become gods themselves. He is credited to have unleashed man’s awesome potential.”
  –Nowoczesny lucyferianizm wywodzi sie z nauk gnostykow, a takze ze starozytnego Egipsko-babilonskiego poganizmu. Bog, stworca swiata materialnego (widzialnego), jawi sie jako uparte i sadystyczne indywiduum, ktore dazy do tego, aby trzymac ludzkosc w nieustajacych ciemnosciach, podczas gdy Lucyfer jest owym „zbawca/wybawca” ludzkosci poprzez obdarowanie jej „prezentu” z wiedzy. Jezeli ponownie zinterpretujemy historie Adama I Ewy przez „szkla Lucyfera” ( czyli tak jakby z jego strony), to waz
  ( czyli Lucyfer) jawi sie jako „ukryty wybawca”, ktory sprzeciwil sie Bogu i obdarowal ludzi mozliwoscia stania sie rowny,mi Bogu ( czyli stania sie bogami).
  Daje sie jemu (Lucyferowi) kredyt za „uwolnienie” niesamowitego potencjalu ludzkich mozliwosci.”

  –“Luciferianism represents a radical revaluation of humanity’s ageless adversary: Satan. It is the ultimate inversion of good and evil. The formula for this inversion is reflected by the narrative paradigm of the Gnostic Hypostasis myth. As opposed to the original Biblical version, the Gnostic account represents a “revaluation of the Hebraic story of the first man’s temptation, the desire of mere men to ‘be as gods’ by partaking of the tree of the ‘knowledge of good and evil’”
  -Raschke 26
  –„Lucyferianim reprezentuje radykalne zrewaluowanie ( spojrzenie w innym swietle) odwiecznego wroga ludzkosci ,Szatana. To jest krancowe przestawienie ( odwrotnosc) zla i dobra. Formula( wzor) tej odwrotnosci (przestawienia) znajduje odbicie w opowiadaniu-paradygmie jakiegos Gnostyckiego mitu Hypostasis (??). Stojac w opozycji do oryginalnej biblijnej wersji, zalozenie Gnostykow reprezentuje ” rewaluacje hebrajskiej opowiesci o kuszeniu pierwszego czlowieka, o pragnieniu „zwyklych” ludzi aby byc „takimi jak bogowie ” poprzez uczestnictwo w drzewie poznania dobra i zla”

  –„_Luciferians seek during their lifetime to reach a higher level of being by obtaining illumination (often represented by a torch). An illuminated person or (illuminatus) has gained enough mystic knowledge and spiritual attainment to reach a god-like status. Ancient Mystery religion promise the

  “opportunity to erase the curse of mortality by direct encounter with the patron deity, or in many instances by actually undergoing an apotheosis, a transfiguration of human into divine“.
  -Raschke 26
  –Lucyferianie poszukuja w ciagu calego zycia mozliwosci osiagniecia „wyzszego stopnia jestestwa ” poprzez osiagniecie oswiecenia (illumination), czesto ukazywanej jak torch/pochodnie.”Oswiecona osoba” (illuminati) osiagnela wystarczajaca ilosc mistycznej wiedzy i duchowego „szczytu” aby dostapic statusu „bycia jak bog”.
  Starozytna tajemnicza religa obiecuje mozliwosc „wymazania” przeklenstwa bycia smiertelnym za pomoca bezposrednego kontaktu z „patronem/mecenasem bostwa” (czyli Lucyferem)lub w wielu sytuacjach poprzez swoista zamiane (przemiane) z czlowiecznenstwa w boskosc.”

  Luciferians do not necessarily worship “the Devil” as a metaphysical entity. Lucifer symbolizes the cognitive powers of man, its potential to reach godliness by its own means. Luciferians believe that those attributes will eventually dethrone God and bring humans to their rightful place, as deities. This doctrine is fully embodied by humanism and its technological counterpart transhumanism. Clothed in an acceptable phrasing inside a judeo-christian context (“humanist” sounds less threatening and evil than “luciferian”), these philosophies are now part of popular culture. Through technological advancements and scientific breakthrough, extremely wealthy figures like Ray Kurzweil are publicly seeking to reach technological immortality.
  Lucyferianie niekonieczne czcza Szatana jako metafizyczny byt. Lucyfer symbolizuje poznawcze mozliwosci czlowieka, jego mozliwosci zeby osiaganc status „bostwa” za pomoca wlasnych srodkow. Lucyferianie wierza ze te atrybuty z czasem doprowadza do detronizacji Boga i wzniosa ludzki do ich naleznego im miejsca, jako bostwa. Ta doktryna jest w pelni zaakceptowana przez humanizm i jego technologiczny odpowiednik transhumanizm. Ubrana w akceptowalna frazeologie w kontekscie judeo-chrystianizmu (humanizm brzmi znacznie mniej zlowieszczo i wrogo niz lucyferianizm)te filozofie sa teraz czescia tzw. pop kultury. Poprzez zaawansowane technologicznie i naukowo zdobycze ,bardzo bogate jednostki ( jak Ray Kurzweil)publiczne poszukuja osiganiecia niesmiertelnosci za pomoca tejze technologii.”

  To tak na szybko w skrocie. Jak widac jest to bardzo podstepna „filozofia” ,kotra obiecuja ludzkosci osiagniecie niejako stanu wyzszego oswiecenia, wyzwolenia za pomoca wiedzy ( tajemnej)i nowoczesnej technologii , ktory to stan ostatecznie ma doprowadzic ze bedzimy takimi jak Bog, czyli inaczej nie bedziemy Boga potrzebowac bo sami ( oswieceni ludzie) nimi beda. A Lucyfer w tej „filozofii” jest tym , ktory ma ludzkosc do tego „oswiecenia” doprowadzic. Bo on niby chce dobrze dla ludzkosci. Chce ludzkosc uwolic spod boskiej dyktatury.
  Coz za przewrotnosc.

  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-rockefeller-center/

 12. poczytalny said

  Najtajniejsza bronia Zydow jest ich spryt !
  I to od bardzo dawna ,bo liczy sobie tyle lat co ich kalendarz .
  Ktory to juz rok u Zydow,bo stracilem rachube ale podobno wiele powyzej 5 tysiecy lat ?

 13. sono said

  Zeby poznac zwyczaje lwa trzeba wejsc do jego jaskini.
  Warto sie zapoznac z ta pokretna, przewrotna, wbrew pozorom dominujaca w obecnym swiecie (humanizm) ideologia lucyferianow.
  Lucyferianie tak wlasciwie to niby „czcza mozliwosci czlowieka „stania sie takim jak Bog”. A Lucyfera traktuja jako tego ,co dal im przyklad ,jak sie sprzeciwic niby „okrutenmu” Bogu i jako tego ,co ma ich prowadzic na droge, „stania sie takimi jak Bog”.
  Za pomoca wiedzy tajemnej, przy spozytkowaniu osiagniec nauki i technologii czlowiek ,( znaczy sie ci oswieceni/illuminaci) maja sie niby uzaleznic od Boga, i stac sie niesmiertelni.
  Slonce, ktore czcza jest symbolem tego oswiecenia i Lucyfera jednoczesnie
  ( ich guru i przewodnika). Oko, kolejny symbol to symbol Bostwa ,ktore ma pelna kontrole nad reszta ludzkosci ( moze tez symbolizowac Lucyfera, lub tych najwyzej oswieconych illuminati stojacych na samym szczycie piramidy).
  Piramida symbolizuje stopnie oswiecenia. Od tych najnizszych dopiero wkraczajcych na samym dole do tych najwyzszych kilku -(nastu??) na samym wiercholku.
  Zapoznajac sie z grubsza z ideologia lucyferianizmu ,mozna zalapac o co chodzi w tej calej symbolice i gadaniu o humanizmie, moralnym relatywizmie, rownosci dobra i zla itp.
  Niesamowita przewrotnosc ,ktora wbrew pozorom ,nas otacza na kazdym kroku.
  Tylko poznjac kim jest naprawde wrog, gdzie lezy zrodlo jego sily, mozna zaczac z nim walczyc.

 14. sono said

  tu bardzo ciekawy program na ten temat.

 15. poczytalny said

  Sono/a jak czytam to masz rozna wiedze ,wiec napisz kogo bardziej trzeba sie bac – lucyferianow czy Zydow ???

 16. sono said

  idiotow

 17. poczytalny said

  Ahaaaa . Teraz to juz wszystko wiem skad sie wzielo powiedzenie,ze „tak przed jak i po szkodzie polak jest glupi .”
  O nich ci chodzilo „sonia” ?
  Mylisz sie !
  Polacy to nie idioci,to bardzo madry narod i zawsze daje sobie rade nawet z lucyferianskim belkotem !

 18. sono said

  a czy ja powiedzilam, ze Polacy to idioci?? mam na mysli specyficzne takich idiotow jak ty, ktorzy nawet nie potrafia z jednego, prostego zdania wyciagnac prawidlowego wniosku.

 19. Re: 9 Bojkot

  Juz lichwiarze nam „wygenerowali” (sprywatyzowali) 95 Polski i wyglada na to, ze prezydent miasta musi cos „wygenerowac”, by „zalatac” dziure (roznice) finansowa w finansowaniu potrzebnego mostu…
  Ponadto, prezydent miasta jest osoba publiczna i wynagrodzenie pobiera z budzetu, a wiec moj komentarz byl do osoby publicznej zajmujacej bardzo powazne stanowisko publiczne i oczekuje od osoby publicznej, by nie „wciskal talmudycznego kitu” z balcerowiczowskiej stajni…
  Piszesz o „realiach?” A jakiez to masz Bojkot na mysli? Glupi lud wszystko kupi? Czy glupi lud wszystko sprzeda?

  Badz tak uprzejmy i zacznij uzywac rozumu, a nie palcy stukajacych na klawiaturze…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. 166 bojkot TVN said

  19/
  Takie to realia drogi Jaśku, że każdy urzędnik MUSI działać zgodnie z obowiązującym „prawem” ani przecinka dalej, ani kropki wcześniej. Żeby to pojąć trzeba spróbować być polskim urzędnikiem, polecam, ciekawe doswiadczenie życiowe, dla odpornych psychicznie.

  Realia są takie, że może nie warto obrażać się na świat, zamykać w domu i czekać na śmierć, ani też uciekać do Kanady, Szwecji, czy z USA, i stamtąd pouczać o kredycie społecznym. Trzeba ten kredyt np. siłą tu wprowadzić – siłą tzn przez masowy udział w wyborach i przekazania władzy w Polsce ludziom, którzy to zrobią.

  Rada o używaniu rozumu jest ze wszech miar słuszna ….

 21. bezpartyjny said

  Nie wiem czy żydzi mają 22 rodzaje tajnej broni, czy mniej, czy dużo więcej. Artykuł nie jest nadzwyczajnie odkrywczy, wystarczy poczytać np. „Protokoły mędrców Syjonu”, talmud czy też klasyczną literaturę polską chociażby Lalkę Prusa (co mówi żyd dr Szuman na temat młodzieży żydowskiej i polskiej, co robi Szlagbaum), Ziemię Obiecaną Reymonta, Cywilizację żydowską Konecznego, czy Historię żydów P. Johnsona, czy „Międzynarodowego żyda” Forda a także np. ks.dr Stanisława Trzeciaka „Światowy program polityki żydowskiej” i książki H. Pająka, Dmowskiego i wiele innych. Mz dodatkowo żydzi charakteryzują się szczególnie poczuciem własnej wartości (naród wybrany) i traktowaniem innych jak bydła (goje), narodowym solidaryzmem, znajomością języków, mściwością, rozwalaniem innych (niż swoje) wspólnot czyli czynnikiem rewolucyjnym, bezczelnym kłamaniem,
  demoralizowaniem innych, szpiegostwem, brakiem wdzięczności, czczeniem złotego cielca nade wszystko.

 22. stl said

  Jak zwykle najważniejsze pominięto, a mianowicie, że:
  W kategoriach cudu należałoby rozpatrywać sytuację, w której żydom udałoby się przejąć niemal całkowitą kontrolę nad finansami, mediami, polityką i rozrywką bez wcześniejszego przejęcia kontroli nad religią”.
  Po prostu w/w dziedziny udało im się przejąć dzięki temu, że już od jakiegoś 1000 lat kontrolują religie chrześcijańskie (to co od wewnątrz zrobili w roku 1054 niezbicie tej kontroli dowodzi).
  Niestety spora część nawet tu obecnych nie potrafi skojarzyć prostych faktów (dlaczego takie wypływy osiągnęli tylko w krajach chrześcijańskich, a w niechrześcijańskich nie osiągnęli żadnych? Dlaczego kościół prowadził z nimi jedynie walkę pozorowaną? – niezbicie tego pozorowania walki dowodzi porównanie ilości ofiar konfliktów dajmy na to katolików z protestatnami z ich ilością w konfliktach katolików z żydami).

 23. Isreal said

  ad 12
  nie Poczytalny!
  nie nazywaj zwyrodnialstwa sprytem!
  )

 24. Krystyna said

  Tadeusz Chołda zabrany do szpitala psychiatrycznego wbrew własnej woli. 23 maja 2011r

 25. Wpisz do przegladarki, przeczytac moja propozycje:
  Co bylo na kartce Komorowskiego? | wwwybory

 26. Zbigniew Koziol said

  Jestem formalnie Kanadyjczykiem. Sledze na biezaco to, co dzieje sie w Kanadzie, chociaz zyje teraz w Rosji.

  Od wielu lat sledze internet. Nie jako rodzaj mojej specjalnosci po razwiedkie, a dlatego, ze mnie to ciekawi. Jestem zapisany na wiele list rozsylkowych. W jakiejs mierze popieralem wiele, takze tutaj. Acz z pewna doza nieufnosci.

  Propagowalem rowniez ten sajt:

  http://www.grassfier.net

  A tutaj taki tekst otrzymuje od nich. Cytyje:

  ===============================================================

  Grassfire Nation Update

  Zbigniew,

  President Obama removed all doubt where he stands on Israel
  following a State Department speech in which he called for
  Israel to retreat to its 1967 borders as the starting point
  for peace negotiations with Palestine.

  Such a reckless statement would leave Israel indefensible,
  and as presidential hopeful Mitt Romney says, „will
  undermine its ability to negotiate peace.”

  Zbigniew, Obama’s betrayal of Israel puts the tiny nation
  at an even more precarious position, and cannot be tolerated
  by the American people.

  That’s why Grassfire Nation has launched our „I Stand With
  Israel” petition — giving grassroots Americans a platform
  with which to demand the President reaffirm America’s clear
  and unquestioned support of Israel.

  + + Two ways to sign

  Zbigniew, if you are ready to say „I Stand With Israel”
  and want to sign the petition with ONE-CLICK, simply click
  this link and we will automatically count you as a signer
  (see complete petition language at the end of this message):

  http://www.grassfire.net/r.asp?U=42046&CID=159&RID=11828042

  For more information and to sign, go here:

  http://www.grassfire.net/r.asp?u=42050&RID=11828042

  + + 25,000 Petitions Needed for Immediate Delivery!

  Obama’s comments must be met with a swift grassroots response.
  Americans cannot allow this administration to ignore the
  fallout they have created and merely spin the betrayal away.

  As soon as 25,000 citizen petitions are gathered, Grassfire
  Nation will immediately move to deliver them to the White
  House, Secretary of State Hilary Clinton, Senate Majority
  Leader Harry Reid, and House Speaker John Boehner in a
  dramatic showing of American support for Israel.

  Zbigniew, Israel is a sovereign nation that has every right
  to protect its borders. It should not have to constantly
  surrender land for the promise of peace… that never comes.

  Thank you for turning to Grassfire Nation!

  Grassfire Nation

  + + + + +
  The „I Stand With Israel” Petition States:

  Whereas Israel has proven time and time again to be America’s
  most reliable and important ally in the Middle East, and
  Whereas Israel’s enemies have publicly stated their
  intention to destroy Israel, and Whereas Israel is a
  sovereign nation that has every right to defend its
  current borders, and Whereas Israel’s efforts to exchange
  „land for peace” have only been met with more attacks and
  opposition,

  Therefore, I am signing this Citizen Petition announcing
  that I Stand With Israel and I oppose efforts by President
  Obama and his administration to force Israel to retreat to
  indefensible borders or otherwise give up land for any
  reason. I also am calling on Congress to reaffirm America’s
  clear and unquestioned support of Israel.

  Zbigniew Koziol,

  SIGN WITH ONE-CLICK:

  http://www.grassfire.net/r.asp?xxx

  Go here for more information:

  http://www.grassfire.net/r.asp?u=zzz

  + + + + + + + + + + + + + + + + +
  (Note: Please do not „reply” directly to this e-mail message.
  This e-mail address is not designed to receive your personal
  messages. To contact Grassfire Nation with comments, questions
  or to change your status, see link at the end.)

  + + + + +
  Grassfire Nation, a division of Grassroots Action, Inc., is a
  million-strong network of grassroots conservatives that is
  dedicated to equipping you with the tools that give you a real
  impact on the key issues of our day.
  Copyright 2011 Grassroots Action, Inc.

  + + Comments? Questions?

  http://www.grassfire.net/r.asp?U=eeee

  + +

  Technical questions only: For technical questions regarding
  this email, go here: (Not for comments/feedback on this update)

  http://www.grassfire.net/r.asp?U=4ttt

  + + + + +

  Normalny szok! – admin

 27. Piotrx said

  Fenomen żydowski? – ze studiów nad etniczną aktywnością
  Kevin MacDonald

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_135.html

 28. Marucha said

  Re 22:
  Żydzi mają wpływy niemal w każdym kraju, także w muzułmańskich.

 29. wet3 said

  @ 22
  Nie jest tak jak piszesz. Rozlam w 1054 roku byl punktem kulminacyjnym glupiej pyskowki trwajacej od dluzszego czasu miedzy Konatantynopolem i Rzymem. Natomiast prawda jest (o czym nie wspominasz), ze zydzi bezposrednio, lub posrednio przyczynili sie do powstania prawie kazdej sekty, czy tez odszczepienstwa w Kosciele. Posluchal ich Luter, ale pozniej obrocil sie przeciw nim. Zydzi Kosciolem nie rzadzili do konca pontyfikatu Piusa XII. Przedostali sie do wewnatrz KK dopiero za pontyfikiatuu masona Jana XXIII.

 30. Marek S said

  Nieformalny rzeczywisty rzad w Polsce (2)

  Czesc pierwsza znajduje sie pod linkiem:
  https://marucha.wordpress.com/2011/05/21/tusk-cenzuruje-internet-w-zwiazku-z-haslem-%e2%80%9cdonald-matole-twoj-rzad-obala-kibole/#comment-93941

  Jak to zostalo wspomniane w artykule do ktorego podano link na wstepie, nieformalny rzad w Polsce opiera sie na dwoch kolumnach. Kolumnie MYSLI, i kolumnie DZIALANIA. Jest to calkowicie zydowska organizacja w sklad ktorej wchodza:

  1. Organizacje Pozarzadowe (Non Governmental Organizations – NGO)

  W Polsce istnieje wiele organizacji pozarzadowych, jak to widac na zalaczonym linku: http://www.ngo.pl/ Wiele z nich, jesli nie wiekszosc, jest organizacjami majacymi sluzyc zydom i wykonywac okreslone zadania, czy to dezinformacji, czy ksztaltowania swiatopogladu, czy wywolywnia protestow lub tworzenia grup nacisku, czy to tworzenia „opini” na ktorych opieraja sie media lub okreslone partie polityczne, itd. Jedne NGO sa bardziej wplywowe, inne mniej.

  Jedne zajmuja sie scisle sprawami politycznymi inne sprawami „gospodarczymi”, „ekonomicznymi”, „spolecznymi”. Jedne sa bardziej wplywowe, inne mniej. Czesto w tym gaszczu trudno sie polapac jednak mozna byc pewnym ze maja one swoja hierarchie i ich dzialania sa koordynowane z centralnego zrodla ktore jest zrodlem zydowskim i sluzacym ich sprawie. Na przyklad mozna byc pewnym ze wszystkie wymienione w nastepujacym linku Waszyngtonskie Organizacje sa kontrolowane przez zydow i pracuja dla zydow. http://www.polishwashington.com/ngos/index.htm

  2. Fundacje

  Czesto fundacje te maja w nazwie takie slowa jak „charytatywne”, „szerzenia demokracji” (czytaj: szerzenia wladzy zydowskiej), „humanitarne” (czytaj: poniewaz, wedlug Talmudu, tylko zydzi sa ludzmi wiec chodzi o humanitarianizm dla zydow), „socjalne”, „postepu” (czytaj: postepu zydowskiej dominacji swiata), „rozwoju” (czytaj: rozwoju zydowskiej kontroli nad gojami), „otwartosci” (czytaj: otwartosci na podboj przez zydow), itd. Ogolna zasada jest taka ze: gdy okreslenie zadan fundacji jest ogolne i nic nie mowi konkretnego, to znaczy ze chodzi o szerzenie wplywow zydowskich. Przykladem jest tu np: Fundacja Batorego.

  3. Media

  Tak zwana mainstreamowa prasa, radio, i telewizja sa calkowicie w rekach zydowskich, i to zarowno w Polsce jak i na swiecie. W Polsce szczegolnie prasa ogolnokrajowa jak i lokalna jest w rekach korporacji „zachodnioeuropejskich” czyli „niemieckich”, „norweskich” (Rzeczypospolita), „francuskich”, „angielskich”, czy jakie jeszcze ktos moze sobie wymyslic. Jednak sa to jedynie flagi ktore ubarwiaja rzeczywistych wlascicieli tych mediow, bowiem mainstreamowa prasa w tych krajach rowniez znajduje sie w rekach zydowskich. Tak wiec rzeczywistymi wlascicielami tej prasy sa zydzi a niby „walka” pomiedzy nimi jest tylko pozorowana, jest wiec zaslona dymna.

  Tak wiec jezeli ktos (jak np: Jerzy Robert Nowak – JRN) mowi ze (Der) Dziennik jest opozycyjny do Gazety Wyborczej, ze jest Niemiecki i reprezentuje interesy Niemieckie, to jest to swiadome wprowadzanie w blad sluchaczy. JRN, przy jego wiedzy, doskonale wie kto jest wlascicielem mediow w RFN i tlumaczenie sie tu niewiedza lub pomylka jest jedynie proba ratowania siebie przed demaskacja. Prawda jest ze (Der) Dziennik sluzy interesom Niemieckim jednak o tyle o ile to sluzy glebszym interesom zydowskim w podboju Polski i ujarzmianiu Polakow.

  Rowniez TV znajaduje sie w rekach zydowskich choc pokrytych flagami zachodu. TVN jest zarejestrowana w Luksemburgu, Polsat jest firma „holenderska” (wiekszosc udzialow Polaris Finance B.V. i Karswell Limited) i znajduja sie pod zarzadem lokalnych zydow udajacych Polakow. Podobnie jest z rozglosniami radiowymi jak i glownymi stronami internetowymi takimi jak ONET.pl, WP.pl, INTERIA.pl.

  Poza tym istnieje cala gama stron internetowych i blogow prowadzonych przez zydow ktorzy udaja „narodowcow Polskich”, „katolikow”, czy jeszcze cokolwiek ktos moze sobie wymyslic, tylko po to aby przemycac poglady i rozwiazania korzystne dla zydow a zgubne dla Polakow. Zydzi sa bardzo aktywny w tym dzialaniu, co wynika z faktu ze manipulacja ludzmi jest ich misja dziejowa, a co zawarte jest w Talmudzie i techniki manipulacji uczone od najmlodszych lat w szkolach zydowskich Jesiwa.

  4. Banki

  Praktycznie wszystkie banki w Polsce sa w rekach zydowskich choc pokrytych barwami narodowymi flag roznych krajow zachodnich. W istocie sa one wlasnoscia lub pod zarzadem tej samej rodziny (nie wiecej niz 10 osob) co tworzy monopol na pieniadz, kredyt czyli pozyczki. Dzieki temu ta mala grupa osob ma calkowita kontrole nad Polska ekonomia i moze tworzyc koniunktury lub kryzysy w zaleznosci od zapotrzebowania. Dzieki umiejetnej manipulacji zwiekszania podazy pieniadza a nastepnie ograniczania jego ilosci w obiegu moze wywolac kryzys w ktorym bankrutuja nawet najlepsze przedsiebiorstwa, i ktore sa nastepnie przejmowane za bezcen przez miedzynarodowe korporacje bedace pod kontrola zydow, lub calkowicie niszczone (np: stocznie) w zaleznosci od planow zydowskich wzgledem Polski.

  Nalezy tutaj zaznaczyc ze w tym samym czasie gdy banki zydowskie wywoluja kryzys w Polsce, i rosnie bezrobocie, wina za ten stan rzeczy, poprzez zydowskie media, obarcza sie rzad Polski i panstwo Polskie i wymusza rozwiazania ktore dalej pogarszaja stan rzeczy, pomimo tego ze ten rzad (nie)Polski zostal zainstalowany poprzez samych zydow i juz od poczatku prowadzil polityke i rozwiania dobre dla zydow a niszczace Polske i Polakow. W ten jednak sposob ukierunkowuje sie gniew Polakow przeciw swemu wlasnemu panstwu co ma skutkowac zniszczeniem Panstwa Polskiego rekami samych Polakow, a wiec intytucji ktora jest lub moze byc jedyna rzeczywista obrona Polskiego Narodu.

  5. Firmy miedzynarodowe

  Tak zwany firmy miedzynarodowe sa w rekach zydowskich lub pod ich kontrola choc, tak jak z bankami, wystepuja pod wieloma innymi barwami narodowymi. Ich celem jest wszelka moc wytworcza byla pod kontrola zydow i aby nie dopuscic do pojawienia sie firm niezaleznych od zydow jak rowniez wynalazkow ktore moglyby zagrozic dominacji zydowskiej w swiecie. Jest wiele wynalazkow ktore sa specjalnie tlumione bo to moglo by dac niezaleznosc (od zydow) ekonomiczna ludziom lub narodom. Dlatego tez firmy te jak rowniez Urzad Patentowy USA (PTO – Patent & Trade Organization) jest pod calkowita kontrola zydow, a system jest tak zorganizowany ze praktycznie niemozliwym jest aby osoba ktora cos wymyslila byla wlascicielem patentu lub mogla wprowadzic go w zycie gdyz po srodki na jego rozwoj musialaby sie zwrocic do firm (ktore sa pod kontrola zydow), lub bankow (ktore sa pod kontrola zydow), lub gieldy (ktora jest pod kontrola zydow).

  6. Ambasady i konsulaty

  Nalezalo by zwrocic szczegolna uwage Polakow na ambasady i konsulaty roznych panstw „zachodnich” i wszelkiego rodzaju inicjatywy wychodzace z tych zrodel. Nalezy sobie uzmyslowic ze Ambasada amerykanska i Konsulaty USA w Polsce sluza calkowicie sprawie zydowskiej i Izraela w zniewalaniu Polski i wszelkie pozycje decyzyjne w tych instytucjach sa opanowane przez zydow. Wiaze sie to z tym ze caly rzad USA jest praktycznie w zydowskich rekach i w takich wydzialach jak State Department USA odpowiedzialnym za obsadzanie konsulatow, pracuja wylacznie zydzi, czesto z podwojnym obywatelstwem USA i Izraela.

  O calkowitej kontroli Departamentu Stanu USA jasno mowila Kay Griggs w swoim szesciogodzinnym interview ktore kazdy Polak uczestniczacy w zyciu publicznym powinien wysluchac, jak tez kazda osoba chcaca zrozumiec kontrole zydow nad USA i swiatem. Informacje Kay Griggs rzucaja wiele swiatla na wiele innych dziedzin ktore sa niezrozumiale dla laika. Kay Griggs wyjasnia ze sa specjalne programy szkolenia i prania mozgow dla osob wybranych do czarnej roboty, ze sa specjalne komorki zamujace sie dokonywaniem morderstw i zabojstw osob niepokornych czesto obcych przywodcow, wyjasnia kto kontroluje i jak dziala biznes narkotykow i nielegalny handel bronia.

  Mowi o tym ze sa specjalne programy dla dowodcow sojuszniczy armi (czyli NATO) ktore maja za zadanie ich demoralizowac i w tym tez celu sa zapraszani do specjalnych osrodkow, zlokalizowanych glownie wokol Morza Srodziemnomorskiego np: na Capri. Ma to na celu zarowno oslabienie ich woli i wiezi ze swoim narodem/panstwem, jak tez wykreowanie „hakow” w przypadku nieposluszenstwa w przyszlosci. Mozna przypuszczac ze niektorych dowodcow z Wojska Polskiego jak tez polityki juz zapraszano do tych osrodkow na tzw: „przeszkolenia”.
  Nawiasem mowiac, podobno Donald Tusk byl swego czasu na rocznym „przeszkoleniu” w latach 1990-tych lub nawet 1980-tych, i finansowanym przez jakies fundacje. Jest bardzo mozliwe ze w tym czasie wyrobiono przerozne „haki” na niego dotyczace zycia moralnego w postaci np: wideo z podstawionymi prostytutkami.

  W Posce pozycja Abasadora USA w Warszawie jak i Konsula Generalnego w Krakowie sa obsadzone przez zydow.

  Ambasadorem USA w Polsce jest Lee Feinstein ktory wielokrotnie mial antypolskie wypowiedzi bedac jeszcze w USA. Polonia Amerykanska protestowala przeciw tej kandydaturze, ale jej protesty zdaly sie na nic. Polska jest zbyt wazna dla zydow aby mozna tam poslac niezydowska kandydature lub osoba myslaca samodzielnie.
  http://polish.poland.usembassy.gov/ambassador2.html
  Podobnie jest z Konsulatem Amerykanskiem w Krakowie. Konsulem Generalnym w Krakowie jest Allen Greenberg. http://krakow.usconsulate.gov/ambassador2.html

  Tak jak bylo wspomniane wczesniej, wszystkie pozycje decyzyjne w ambasadzie i konsulatach USA w Polsce sa opanowane przez zydow lub zydow udajacych inne narodowosci lub wyznania, lub usluznych i zaufanych szabasgojow. Choc oplacani sa przez podatnika amerykanskiego to, mozna miec pewnosc, pracuja na 100% dla interesu zydowskiego i Izraela.

  Wszelkie inicjatywy wychodzace z Ambasady USA lub Konsulatu USA w Krakowie maja w istocie sluzyc sprawom zydowskim. Swego czasu na stronie Ambasady USA w Warszawie i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie byla inicjatywa „wspomagania” restauracji zabytkow w miastach, miasteczkach i wsiach Polskich. Jest oczywistym, dla tych co wiedza kto kontroluje Departament Stanu USA a przez to konsulaty i ambasady USA, ze ta inicjatywa nie mogla miec nic wspolnego z rzeczywista restauracja tych zabytkow. Byla jedynie zaslona dymna do katalogowania nieruchomosci ktore zydzi planuja przejac w przyszlosci przy pomocy oszustw, spraw sadowych, i naciskow rzadow innych panstw.

  Tak wiec uczestniczenie w imprezach i inicjatywach ambasady USA jak i jego konsulatu w Krakowie, jest dzialaniem na szkode Polakow i Polski. Szczegolnie nie nalezy udzielanie jakichkolwiek informacji dotyczacych nieruchomosci.

  Ambasady i konsulaty USA nie sa zapewne wyjatkiem i mozna z duza pewnoscia zakladac ze Ambasady i Konsulaty innych panstw „zachodnich” i „wschodnich” sa opanowane przez zydow, gdyz ich panstwa (np: Wielka Brytania, RFN, Francja) sa pod kontrola zydow.

  7. Infiltracja

  Zydzi kontroluja rowniez nasze rodzime instytucje takie jak Sejm, Rzad, Sadownictwo, zawod prawnika i lekarza, partie polityczne, i niby Polskie firmy. Wiaze sie to z faktem ze osoby te, zyjace od pokolen na ziemiach Polskich, przybraly powierzchownie „plaszcz” Polskosci lecz jednak wewnatrz uwazaja sie za zydow i sluza sprawie zydowskiej i Izraela sabotazujac od wewnatrz narod Polski i Panstwo Polskie na wszelkich mozliwych plaszczyznach: politycznej, ekonomicznej, sadowniczej, a nawet religijnej gdzie wiekszosc biskupow „Polskich” jest pochodzenia zydowskiego wyznajacych zasady Talmudu i sluzacych sprawie zydowskiej i Izraela.

  Osoby te sa z pochodzenia Frankistami (najbardziej niebezpieczna odmiana zydow), lub zydami ktorym nadano tytul szlachectwa (a wiec Polskosci) w drugiej polowie XIX wieku (byl taki przemycony poglad umyslowy w kregach Polskich aby polonizowac zydow poprzez nadawanie im przywileju szlachectwa), lub ktorzy przyszli z bolszewikami (a wczesniej w 1941, uciekli z bolszewikami przed Niemcami) po II wojnie swiatowej i zmienili swoje nazwiska na Polskie lub ukradli papiery Polakom ktorzy w latach 1939-1940 zostali wywiezieni z terenow wschodnich Polski wglab ZSRR i/lub zamordowani.

  Ogolnie jest to znaczna liczba ludzi, i wedlug pewnych analiz (wedlug SB 2,7 – 4 mln) siegajaca kilka milionow.

  Nalezy zaznaczyc ze wszystkie miedzynarodowe i „krajowe” firmy jak tez banki i media moga byc wlasnoscia lub byc kierowane przez scisla mala grupe ludzi lub osobe, natomiast fundacje i Organizacje Pozarzadowe finansowane ze zrodel nalezacych do tej samej grupy osob. Ambasady i konsulaty rowniez moga byc obsadzane poprzez wplywy jakie te osoby posiadaja w sferach politycznych.

  Tak wiec moze, i nalezy zakladac, ze nie ma tzw: wolnego rynku lecz monopol ktory ten „wolny rynek” symuluje. Niemozliwym jest dotarcie do osob ktorzy sa wlascicielami tych firm, bankow, mediow gdyz take informacje nie sa publikowane i sa niedostepne. Autentyczni wlasciciele sa ukryci pod roznego rodzaju instytucjami jak: hedge funds, mutual funds, fundacje, organizacje spoleczne, itd., tak wiec niemozliwe jest stwierdzenie czy np: jeden bank wystepujacy pod flaga anglielska nie jest wlasnoscia tej samej osoby ktora jest wlascicielem innego banku wystepujacego pod np: flaga niemiecka. Podbnie jest z innymi firmami i korporacjami miedzynarodowymi. Aby stwierdzic czy nie wystepuje tu monopol nalezaloby wprowadzic prawo ktore nakazuje ujawnienie wlasciciela z imienia i nazwiska kazdej zagranicznej lub miedzynarodowej firmy dzialajacej na terenie Polski jak tez ich zwiazki (rodzinnego i towarzyskiego) z innymi glownymi udzialowcami tych firm.

  Fundacje i Organizacje Pozarzadowe maja za zadanie finansowac i rozwijac wszelkiego rodzaju ruchy spoleczne ktore niszcza kulture i spoleczenstwo od wewnatrz, zmieniaja zdroworozsadkowy swiatopoglad na ten korzystny dla zydow, i przez to stwarzaja podzialy i rozbijaja spojnosc tkanki spolecznej. Przykladem tutaj moga byc ruchy gejowskie i lezbijskie czy feministyczne ktore zostaly wykreowane przez zydow i sa przez zydow wspomagane finansowo i medialnie.
  http://www.henrymakow.com/
  http://www.savethemales.ca/001904.html
  http://www.henrymakow.com/why_are_feminists_surprised_da.html
  http://www.rense.com/general81/blue.htm

 31. K_piwowar said

  Panie Jasku z T. Pan pisze i pisze, ludziska to czytaja i czytaja, a potem i tak pisza swoje. Jak na ten przyklad o tym marnotrawstwie pieniedzy jakoby pochodzacych z podatkow.

  Wez Pan przestan, szkoda czasu i klawiatury. Ja juz przestalem dawno, dawno temu nazad, choc w nieco innej dziedzinie rozwazan nad zniewoleniem ludzkosci. Bede niezadlugo w Toronto, przywioze troche homebrew i chodzmy na ryby zamiast tracic wzrok przed monitorem. Pozdrawiam zza granicy.

 32. Re: 30 K_Piwowar

  Mysle, ze moje i innych pisanie nie idzie na marne…
  Prosze, oto jeden z dowodow na stronie:

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Na rybki zawsze chetnie wyplywam odpoczywajac od monitora i klawiatury…:)))

 33. poczytalny said

  „Sonia” idiota jest ten/ta,ktora mysli,ze jest „mondra” i potrafi powielac cudze opracowania,zas sam/sama nie umie odroznic Polakow od polakow.
  Jak juz musi cos od siebie napisac to zgodnie z instrukcja jaka mu/jej dali do reki podczas pracy w sieci net.
  Dziwie sie,ze jeszcze tu egzystujesz i zasmiecasz jeden z lepszych portali.
  Nie oczekuje odpowiedzi od dyzurnych poprawnsoci polityczno-spolecznej,mam z nimi do czynienia podczas dyskusji na wielu portalach (idiota w ich ustach to szablon).
  Nie mam nic przeciwko temu abys czuwal/la – to twoja praca i pieniadze.

  Jeszcze tylko o sprycie zydowskim dodam,ze Zydzi tego ucza sie tak w domu jak i w swoich wyizolowanych szkolach.
  Spryt nie jest wrodzony a wyuczony/wycwiczony, jak chocby gra w trzy karty .
  Sprytem tez bywa udawanie polaka,czesto „patriote”.
  Sprytni wpadaja i to czesto w niespodziewanym momencie,bywa,ze nieopatrznie sie odslaniaja jak wyzej wymieniona „sonia”.

 34. RZ said

  Pisanie o „prezydecie” obama to zenada. Trzeba bylo widziec jego kolejne ponizenia jak Netanyachu pouczal go publicznie po „oswiadczeniach” obamy o granicach z 67 r. i jak on jhe popiera.

 35. poczytalny said

  Odnosze wrazenie,ze Zydzi uwazaja,ze to oni zawsze maja racje.

  Dlaczego oni sa tak zapatrzeni w siebie i pelni pychy ???

  Dlaczego nie potrafia sie przyznac do swych bledow ?

  NARODZIE ZYDOWSKI ZAWROC ZE ZLYCH DROG,POJEDNAJ SIE Z INNYMI NARODAMI !
  TO DROGA DO POKOJU SWIATOWEGO.

 36. ziarnko prawdy said

  Koniec wolnosci w sieci?
  Na szczycie G-8 Sarkozy zaproponuje wspolny front na rzecz ucywilizowania Internetu.
  http://webhosting.pl/Koniec.wolnosci.w.Sieci.Na szczycie.G8.Sarkozy.zaproponuje.wspolny.front.na.rzecz.ucywilizowanego.Internetu

 37. ziarnko prawdy said

  http://webhosting.pl/Koniec.wolnosci.w.Sieci.Na.szczycie.G8.Sarkozy.zaproponuje.wspolny.front.na.rzecz.ucywilizowanego.Internetu
  @36

 38. stl said

  @28
  > Żydzi mają wpływy niemal w każdym kraju, także w muzułmańskich.
  Te wpływy są prawie żadne i zawsze były prawie żadne inaczej po II WŚ nie przepędzonoby ich z krajów muzułmańskich na 4 wiatry przy okazji robiąc konfiskaty.
  Jeśli ktoś twierdzi, że żydzi mają całkowitą kontrolę nad mediami, bankowością, polityką i rozrywką w krajach muzułmańskich to tylko się ośmiesza. Nie mają, bo żeby taką kontrolę zdobyć trzeba wcześniej zdobyć kontrolę na religią, a kontroli nad islamem zdobyć im się nie udało (zapewne dlatego, że islam nie ma żadnego „centrum”, w którym wystarczyłoby się zaistalować aby kontrolować całą religię).
  Co tu porównywać z krajami gdzie zdobyli całkowitą kontrolę nad mediami, bankowością, polityką i rozrywką (kraje protestanckie i katolickie), lub gdzie mieszkańców kraju zamienili w swoich niewolników a zasoby kraju w swoją prywatną własność tj. Rosji, w której same wydobywane miesięcznie surowce dawałyby co najmniej ~$4000 na statystyczną rodzinę, gdyby nie trafiały do ich kieszeni, a na czele państwa stoi Miedwiediew (każdy kto się tym interesuje wie, że to już 3 nazwisko tego człowieka, a jedną ze zmian nazwiska zrobił sobie równocześnie z ochrzeczeniem się).

  @29
  > Rozlam w 1054 roku byl punktem kulminacyjnym glupiej pyskowki trwajacej od dluzszego czasu miedzy Konatantynopolem i Rzymem
  jest „między Konatantynopolem i Rzymem”, powinno być „między żydami zainstalowanymi w Konstantynopolu a tymi zainstalowanymi w Rzymie”

  > Natomiast prawda jest (o czym nie wspominasz), ze zydzi bezposrednio, lub posrednio przyczynili sie do powstania prawie kazdej sekty, czy tez odszczepienstwa w Kosciele.
  O tym, że to co zrobili w 1054 w kolejnych wiekach powtórzyli parę razy pisałem w innych swoich postach

  > Posluchal ich Luter, ale pozniej obrocil sie przeciw nim.
  Pozorowane walki z żydami prowadziły wszystkie kontrolowane przez żydów kościoły (prawosławie, katolickie, protestanckie) – to była bowiem niezwykle skuteczna metoda aby utrzymać naiwniaków w wierze, że tej kontroli nie ma. Jednak proste porównanie np. ilości ofiar konfliktów luteran z żydami z ilością ofiar konfliktów luteran z katolikami niezbicie dowodzi, że walka z żydami była pozorowana.

 39. wet3 said

  @ Nonsensy poiszesz.

 40. Marucha said

  Re 35:
  Pański apel jest niewątpliwie skazany na powodzenie…

  Re 38:
  Zdziwił by się Pan, gdyby sprawdził, jakiej narodowości jest wielu szejków, książąt (czy jak ich tam zwał) w krajach arabskich, z kim się żenią, przyjaźnią itd.

 41. 166 bojkot TVN said

  Tajna-jawna ży.owska „broń” czyli środki agresji publicznej i moralnej:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kuba-wojewodzki-twarza-prezydencji-w-ue-polska-pre,1,4354612,wiadomosc.html
  Kuba Wojewódzki twarzą prezydencji w UE. „Polska prezydencja w psim gównie”

  Czyli Platforma Obywatelska ubabrana w psim gó.nie razem z Wojewódzkim i Materną …. Bo trzeba mieć nieźle na.rane we łbie, żeby tych kretynów zatrudnić za publiczne pieniądze. Niej ich sobie pan minister zatrudni za własne u cioci na imieninach. To są tacy „Polacy” jak Mao Tse Tung, Stalin i Hitler razem wzięci.

  Kolejna kompromitacja tej władzy, pralnia publicznych pieniędzy.

 42. 166 bojkot TVN said

  Tajna-jawna ży.owska „broń” czyli środki agresji publicznej i moralnej:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kuba-wojewodzki-twarza-prezydencji-w-ue-polska-pre,1,4354612,wiadomosc.html
  Kuba Wojewódzki twarzą prezydencji w UE. „Polska prezydencja w psim g.wnie”

  Czyli Platforma Obywatelska ubabrana w psim gó.nie razem z Wojewódzkim i Materną …. Bo trzeba mieć nieźle na.rane we łbie, żeby tych kretynów zatrudnić za publiczne pieniądze. Niej ich sobie pan minister zatrudni za własne u cioci na imieninach. To są tacy „Polacy” jak Mao Tse Tung, Stalin i Hitler razem wzięci.

  Kolejna kompromitacja tej władzy, pralnia publicznych pieniędzy.

 43. xviner said

  @35
  > Odnosze wrazenie,ze Zydzi uwazaja,ze to oni zawsze maja racje.
  > Dlaczego oni sa tak zapatrzeni w siebie i pelni pychy ???
  > Dlaczego nie potrafia sie przyznac do swych bledow ?

  A czy Europejczycy potrafią „przyznać się do błędu” polegającego a podbiciu Ameryki?
  To dlaczego Żydzi mieliby potrafić „przyznać się do błędu” polegającego na podbiciu Europy?
  W końcu czy Europejczycy zabili mniej Indian niż Żydzi zabili Europejczyków podczas swoich podbojów?

  Nie znającym historii przypominamy, iż wyprawa Kolumba była sponsorowana przez Żydów. Podbicie Ameryki Północnej było dokonane przez protestantów (zażydzony odłam chrześcijaństwa). Podbicia Ameryki Południowej w praktyce nie było, Indianie wciąż tam żyją. I to nie w rezerwatach. – admin

 44. stl said

  @40
  Oczywiście że pojedyncze przypadki są i w krajach muzułmańskich, w końcu nic dziwnego, że rozumują sobie, że „skoro coś niż nic”. Ale nie mają tam znaczącej kontroli nad mediami, bankowością, polityką i rozrywką, co dopiero mówić o kontroli całkowitej jak w krajach chrześcijańskich, albo sytuacji, że obywatele są ich niewolnikami jak w Rosji, gdzie każda rosyjska rodzina płaci im co miesiąc kilka tysięcy dolarów zostawiając sobie może tysiąc. Bo do takiej całkowitej kontroli i do takiego niewolnictwa nie da się doprowadzić bez wcześniejszego przejęcia kontroli nad religią,

 45. xviner said

  > Podbicia Ameryki Południowej w praktyce nie było, Indianie wciąż tam żyją. I to nie w rezerwatach. – admin
  Świetnie, podbicia Europy przez żydów też w takim razie „w praktyce nie było”: Europejczycy „wciąż tu żyją” „i to nie w rezerwatach”, czyli wśród tych błędów, do któregych żydzi mieliby się przyznać nie było podbicia Europy, tylko…

  > Nie znającym historii przypominamy, iż wyprawa Kolumba była sponsorowana przez Żydów.
  … np. pomoc w odkryciu Ameryki.

  Jak rozumiem w myśl tej samej ideologii Chińczycy powinni „przyznać się do błędu” polegającego na odkryciu.

  Na mój gust to co głosisz jest idealnym przykładem „talmudycznej idelogii”

  PS: Swoją drogą jakim cudem cała Ameryka Południowa i Środkowa mówi po Hiszpańsku i Portugalsku, skoro jak twierdzisz osadnictwa ludności z w/w krajów tam „w praktyce nie było”.

 46. xviner said

  > Podbicia Ameryki Południowej w praktyce nie było, Indianie wciąż tam żyją. I to nie w rezerwatach. – admin
  Świetnie, podbicia Europy przez żydów też w takim razie „w praktyce nie było”: Europejczycy „wciąż tu żyją” „i to nie w rezerwatach”, czyli wśród tych błędów, do któregych żydzi mieliby się przyznać nie było podbicia Europy, tylko…

  > Nie znającym historii przypominamy, iż wyprawa Kolumba była sponsorowana przez Żydów.
  … np. pomoc w odkryciu Ameryki.

  Jak rozumiem w myśl tej samej ideologii Chińczycy powinni „przyznać się do błędu” polegającego na odkryciu prochu.

  Na mój gust to co głosisz jest idealnym przykładem „talmudycznej idelogii”

  PS: Swoją drogą jakim cudem cała Ameryka Południowa i Środkowa mówi po Hiszpańsku i Portugalsku, skoro jak twierdzisz osadnictwa ludności z w/w krajów tam „w praktyce nie było”.

 47. Marucha said

  Re 45, 46:
  Niechętnie, bo brak mi czasu, ale krótko przypomnę oczywiste fakty:

  Ameryka Północna (podbój głównie przez protestantów): eksterminacja pierwotnych mieszkańców, płacenie po dolarze za skalp Indianina, odmawianie im posiadania ludzkiej duszy, zepchnięcie do rezerwatów.

  Ameryka Południowa (podbój przez katolików): likwidacja niezwykle krwiożerczych form rządów (coroczne ofiary w ludziach) za ewidentnym przyzwoleniem ludności miejscowej, poza tym cała ludność indiańska przeżyła. Misjonarze uważali miejscowych za istoty obdarzone duszą i za dzieci Boga, chrzcili ich, żenili się z nimi, uczyli ich mowy, stwarzali gramatyki i słowniki ich języków.
  Nigdzie nie napisałem, że osadnictwa białych na tym kontynencie nie było. Oczywiście, że było!

  To, że w tej chwili na tym kontynencie dominuje hiszpański i portugalski, to naturalna alternatywa dla setek, a może i tysięcy języków i dialektów indiańskich, z których żaden nie uzyskał roli dominującej – jak np. swahili w Afryce.
  Przypominam, że w Indiach wciąż angielski jest jedynym językiem, który umożliwia porozumiewanie się na całym obszarze kraju.

  Mówienie o „podboju Europy” przez Żydów to jakieś nieporozumienie. Nie ma mowy o żadnym „podboju”, lecz o infiltracji.

 48. xviner said

  > Ameryka Południowa (podbój przez katolików): likwidacja niezwykle krwiożerczych form rządów (coroczne ofiary w
  > ludziach) za ewidentnym przyzwoleniem ludności miejscowej
  Ofiary w ludziach składało kilkanaście kultur, w skali „setek, a może i tysięcy” które tam zamieszkiwały.

  Po dodaniu zastąpieniu paru słów w dalszej części dostaniemy…
  >, poza tym cała ludność indiańska/europejska przeżyła Misjonarze/Żydzi uważali miejscowych za istoty obdarzone
  > duszą i za dzieci Boga, (…) żenili się z nimi,
  > nie napisałem, że osadnictwa białych/żydów na kontynencie południowoamerykańskim/europejskim nie było.
  > Oczywiście, że było!

  > To, że w tej chwili na tym kontynencie dominuje hiszpański i portugalski,
  Żeby wiedzieć dlaczego dominuje wystarczy porównać ilość hiszpańskich i portugalskich osadników z ilością połodniowoamerykańskich Indian, którzy tam mieszkali i nie zginęli w trakcie kolonizacji. Opowieści, że kolonizacja Ameryki Południowej odbyła się zupełnie bezkrwawo i działali tam głównie misjonarze po konfrontacji ze źródłami (i liczbami) też upada.

  > Mówienie o „podboju Europy” przez Żydów to jakieś nieporozumienie. Nie ma mowy o żadnym „podboju”, lecz o
  > infiltracji
  OK – można i tego słowa użyć: zatem w Ameryce Południowej mieliśmy infiltrację kontynentu przez Europejczyków, a w Europie infiltrację kontynentu przez Żydów. Jedni i drudzy mają takie same podstawy do „zrozumienia swojego błędu” – no może z wyjątkiem tego, że na kontynencie południowoamerykańskim więcej „miejscowych” zabito i używano niewolników (których nie uważano za istoty obdarzone duszą i za dzieci Boga).

  Niestety, użyta „argumentacja” nie bardzo nadaje się do dalszej dyskusji, szczególnie iż jej autor wkłada w usta oponenta zdania, jakie nie zostały wypowiedziane – admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: