Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2011-05-24 (Wtorek)

Poniższy tekst składa się z dwu komentarzy p. Marka S., które ukazały się w gajówce. Niestety nie miałem siły na wstawienie polskich ogonków. – admin

Część I

Rzeczywista wladza w Polsce opiera sie na dwoch filarach. Mozna to porownac do dwoch kolum w swiatyni Salomona i ktore sa czescia Kabaly jak tez sa stalym elementem symboliki w swiatyniach masonskich tuz za tronem przewodniczacego. Czesto tez sa prezentowane w zakamuflowanej formie w roznych rodzaju grach czy kartach.

Dwuwladza w Polsce jest powiazana z centralna wladza miedzynarodowa i stamtad otrzymuje glowne i ogolne wytyczne i dyrektywy co do zmian i kierunkow jakie nalezy zaprowadzic w Polsce. Wladza ta, zarowno w Polsce jak i na swiecie, jest scisle wladza zydowska i kierowana jest przez zufanych i wtajemniczonych ludzi w swiat Kabaly ktorzy dosc regularnie uczestnicza w praktykach okulistycznych.

Najlepsza reprezentacja wladzy w Polsce i na swiecie jest symbolizm Headquarters of the Supreme Council of Scottish Rites of Freemasonry w Waszyngtonie (Centrum Naczelnego Zwiazku Masonerii Rytu Szkockiego). Mozna zauwazyc ze przed budynkiem sa umieszczone dwa sfinksy. Co jednak one oznaczaja i jaki jest ich symbolizm?

http://home.hiwaay.net/~jalison/srt.html

Mozna zauwazyc ze jeden sfinks ma oczy szeroko otwarte a drugi calkowicie zamkniete. Zarowno w jednym jak i w drugim wystepuje wystepuje waz, ktory jest albo okrecony wokol szyi albo na glowie tuzo obok ucha. Te dwa sfinksy reprezentuja naturalna wladze lub wladze zgodna z prawami naturalnymi a przez to odporna na zamieszania i rewolucje. Sfinks z zamknietymi oczami reprezentuje myslenie, analize, szukanie rozwiazan. Sfinks z szeroko otwartymi oczami reprezentuje obserwacje i dzialanie. Natomiast waz reprezentuje wladze duchowa ktora kieruje dwuwladza.

Mozna zauwazyc, ze rzeczywiscie, gdy czlowiek calkowiecie pochloniety jest dzialaniem i nie ma czasu na analize to latwo jest mu popelnic blad. Wiele widzi i doswiadcza lecz nie ma czasu na powiazanie tego w logiczna calosc co powoduje ze w swoim dzialaniu jest slepy. Taka wladza jest latwo manipulowac i/lub zniszczyc. Potrzebna jest zaplecze ktore analizuje rzeczywiste wypadku i znajduje ogolny schemat ktory laczy wypadki w logiczna calosc. Majac to mozna przewidziec wypadki i znalezc rozwiazania dobre dla tego kogo ta dwuwladza reprezentuje.

Tak wiec w Polsce jest ukryta osoba lub centrum ktore ma za zadanie tylko analizowac sytuacje i podsuwac rozwiazania wladzy aktywnej reprezentujacej „dzialanie”. Bardziej jestem sklonny przypuszczac ze jest to jednak jedna osoba, ktora reprezentuje „mysl” i ktora jest prawdopodobnie kabalista, i nigdy nie uczestniczyla w zyciu publicznym ani medialnym. To od niej wychodza glowne wytyczne do centrum ktore dzieli je na drobniejsze dyrektywy i kieruje do roznych agend reprezentujacych „dzialanie”. est to wiec skoordynowane dzialanie ze swoim centrum choc z zewnatrz wydajace sie pochodzic z roznych i niezaleznych stron.

W Polsce jest ogromna ilosc Organizacji Pozarzadowych majacych ladne programy i deklaracje, a co jest tylko przykrywka do rzeczywistych celow dla ktorych te organizacje istnieja. Ponadto jest cala gama firm miedzynarodowych, oficjalnie dzialajacych masonerii, i firm medialnych z nazwy tylko Polskich. Jest cala gama bankow miedzynarodowych dzialajacych pod wieloma narodowymi barwami lecz w istocie nalezacych do jednej rodziny (w sensie doslownym, i nie wiecej niz 10 osob) powiazanej wieziami krwi ktora dziala jak monolit a nie tzw: wolny rynek.

Ponad to istnieja partie polityczne ktore pozornie ze soba walcza lecz w istocie zostaly wykreowane przez to samo centrum. Zachodzi tam nawet rzeczywista walka lecz pomiedzy osobami o wplywy w partii i na scenie politycznej, a nie pomiedzy celami do ktorych te partie zostaly wykreowane. Mozna zauwazyc ze w wielu kluczowych sprawach, jak prywatyzacja, system monetarny i kontrola nad pieniadzem, przynaleznosc do struktur miedzynarodowch i polityka miedzynarodowa, edukacja, swiatopoglad panuje tam zadziwiajaca jednorodna zgodnosc.

Media sluza wsparciu okreslonych partii politycznych i osob zycia publicznego jak i niszczenia innych. Sluza do promowania jednych poprzez pochlebstwa i innych jako opozycyjnych do pierwszych poprzez umiejetna i ciagla „krytyke” ktora ich jednak nigdy nie „zabija”, i ktora to jednak „krytyka” nigdy nie gasnie. Gdyby rzeczywiscie chciano zniszczyc PiS to czy nie najprosciej bylo by, po prostu, przestac o nich mowic i zapraszac do studia? Zamilczano by ich na smierc, lecz tego sie nie robi bo ich miejsce zostalo by zajete przez inna sile ktora mogla by byc niezalezna od „centrum”. Taka sile polityczna „centrum” napewno wykreuje ktora zastapi badz to PiS, badz PO, lecz dalej bedzie to twor zalezny od „centrum” i kontynuujacy jego dzielo.

Oprocz glownych mediow, istnieja media alternatywne zwane opozycyjnymi, udajacymi opozycje do … innych mediow lub takiej czy innej partii rzadzacej. Niektore media alternatywne nawet udaja opozycje do „centrum” wlasciwej rzeczywistej wladzy lecz promuja rozwiazania ktore sa w interesie „centrum” i zgodnie z jego wola. Mozna zauwazyc ze takie media, partie, i osoby jak: Gazeta Polska, Nowy Ekran, UPR, Solidarnosc Walczaca, Korwin-Mikke, Sakiewicz, Ziemkiewicz, Macierewicz, Kornel Morawiecki i wielu innych pomniejszych i powiekszych agentow i uzytecznych idiotow ma sluzyc wykreowaniu nastepnej generacji partii i przywodcow zydowskich nad Polska.

Stara kadra „Solidarnosciowcow” odchodzi chocby ze wzgledu na wiek i nalezy wypromowac nowa. „Centrum” nad tym mysli i pracuje. Podmiana bedzie miala ewolucyjny lub rewolucyjny charakter. Wszystko bedzie zalezec od reakcji spolecznej i obydwa warianty sa z pewnoscia opracowane. Jesli damy sie wmanipulowac w alternatywy ktore oni nam proponuja, to z pewnoscia przegramy. Musimy opracowac swoje wlasne alternatywy w ktore oni i ich „centrum” musza wpasc. Jest to walka intelektualna NASZEJ „mysli” i „dzialania” przeciw ICH „mysli” i „dzialaniu” polegajaca na przewidywaniu ich celow i dzialan na wiele krokow na przod i znajdowania sposobow neutraliazcji lub kierowania ich dzialan przeciw nim samym.

Zydzi uwazaja ze to co Polacy widza w zyciu politycznym, a wiec partie polityczne, przywodcow partyjnych a nawet niektore media, za „Ekran”. Dlatego tez zalozyli nowe alternatywne media zwana „Nowy Ekran” ktory ma im posluzyc do wypromowania Nowego Ekranu Politycznego w Polsce i sluzyc jako glowne centrum mediow alternatywnych.

Mozna bylo zauwazyc ze nastepowala promocja tego medium internetowego w innych pomniejszych alternatywnych forach internetowych ktore zydzi kontroluja. Zaproszono do „Nowego Ekranu” osoby ktore maja popularne blogi a ktore reprezentuja bledne ideologie, maja falszywych i szkodliwych przeszlych przywodcow jako wzor do nasladowania (np: Pilsudski), reprezentuja myslenie nieszkodliwe (dla ich sprawy) lub bledne, lub reprezentuja poglady, programy, metody dzialania nieskuteczne, marzycielskie.

Ci blogowicze, ktorzy przeniesli swoje blogi na Nowy Ekran, przyniesli ze soba swoich czytelnikow, ktorzy teraz beda dyskretnie i subtelnie urabiani w pogladach, celach, i metodach dzialania pozadanych dla zydow a szkodliwych dla Polakow. Sam fakt ze w Nowym Ekranie uczestnicza osoby powszechnie znane i szanowane, uwiarygadnia to forum i jest olbrzymim sukcesem inicjatorow tego forum. Niestety, te osoby powszechnie uwazane za prawicowcow, nie rozumieja ze dla inicjatorow Nowego Ekranu nie istotne jest co one pisza. Sam fakt uczestniczenia w tej nowej zydowskiej hucbie przewaza ewantualne szkody ktore moga wyrzadzic swoim pisaniem. Sa wiec uzytecznymi idiotami.

Część II

Jak to zostalo wspomniane w artykule do ktorego podano link na wstepie, nieformalny rzad w Polsce opiera sie na dwoch kolumnach. Kolumnie MYSLI, i kolumnie DZIALANIA. Jest to calkowicie zydowska organizacja w sklad ktorej wchodza:

1. Organizacje Pozarzadowe (Non Governmental Organizations – NGO)

W Polsce istnieje wiele organizacji pozarzadowych, jak to widac na zalaczonym linku:http://www.ngo.pl/ Wiele z nich, jesli nie wiekszosc, jest organizacjami majacymi sluzyc zydom i wykonywac okreslone zadania, czy to dezinformacji, czy ksztaltowania swiatopogladu, czy wywolywnia protestow lub tworzenia grup nacisku, czy to tworzenia „opini” na ktorych opieraja sie media lub okreslone partie polityczne, itd. Jedne NGO sa bardziej wplywowe, inne mniej.

Jedne zajmuja sie scisle sprawami politycznymi inne sprawami „gospodarczymi”, „ekonomicznymi”, „spolecznymi”. Jedne sa bardziej wplywowe, inne mniej. Czesto w tym gaszczu trudno sie polapac jednak mozna byc pewnym ze maja one swoja hierarchie i ich dzialania sa koordynowane z centralnego zrodla ktore jest zrodlem zydowskim i sluzacym ich sprawie. Na przyklad mozna byc pewnym ze wszystkie wymienione w nastepujacym linku Waszyngtonskie Organizacje sa kontrolowane przez zydow i pracuja dla zydow. http://www.polishwashington.com/ngos/index.htm

2. Fundacje

Czesto fundacje te maja w nazwie takie slowa jak „charytatywne”, „szerzenia demokracji” (czytaj: szerzenia wladzy zydowskiej), „humanitarne” (czytaj: poniewaz, wedlug Talmudu, tylko zydzi sa ludzmi wiec chodzi o humanitarianizm dla zydow), „socjalne”, „postepu” (czytaj: postepu zydowskiej dominacji swiata), „rozwoju” (czytaj: rozwoju zydowskiej kontroli nad gojami), „otwartosci” (czytaj: otwartosci na podboj przez zydow), itd. Ogolna zasada jest taka ze: gdy okreslenie zadan fundacji jest ogolne i nic nie mowi konkretnego, to znaczy ze chodzi o szerzenie wplywow zydowskich. Przykladem jest tu np: Fundacja Batorego.

3. Media

Tak zwana mainstreamowa prasa, radio, i telewizja sa calkowicie w rekach zydowskich, i to zarowno w Polsce jak i na swiecie. W Polsce szczegolnie prasa ogolnokrajowa jak i lokalna jest w rekach korporacji „zachodnioeuropejskich” czyli „niemieckich”, „norweskich” (Rzeczypospolita), „francuskich”, „angielskich”, czy jakie jeszcze ktos moze sobie wymyslic. Jednak sa to jedynie flagi ktore ubarwiaja rzeczywistych wlascicieli tych mediow, bowiem mainstreamowa prasa w tych krajach rowniez znajduje sie w rekach zydowskich. Tak wiec rzeczywistymi wlascicielami tej prasy sa zydzi a niby „walka” pomiedzy nimi jest tylko pozorowana, jest wiec zaslona dymna.

Tak wiec jezeli ktos (jak np: Jerzy Robert Nowak – JRN) mowi ze (Der) Dziennik jest opozycyjny do Gazety Wyborczej, ze jest Niemiecki i reprezentuje interesy Niemieckie, to jest to swiadome wprowadzanie w blad sluchaczy. JRN, przy jego wiedzy, doskonale wie kto jest wlascicielem mediow w RFN i tlumaczenie sie tu niewiedza lub pomylka jest jedynie proba ratowania siebie przed demaskacja. Prawda jest ze (Der) Dziennik sluzy interesom Niemieckim jednak o tyle o ile to sluzy glebszym interesom zydowskim w podboju Polski i ujarzmianiu Polakow.

Rowniez TV znajaduje sie w rekach zydowskich choc pokrytych flagami zachodu. TVN jest zarejestrowana w Luksemburgu, Polsat jest firma „holenderska” (wiekszosc udzialow Polaris Finance B.V. i Karswell Limited) i znajduja sie pod zarzadem lokalnych zydow udajacych Polakow. Podobnie jest z rozglosniami radiowymi jak i glownymi stronami internetowymi takimi jak ONET.pl, WP.pl, INTERIA.pl.

Poza tym istnieje cala gama stron internetowych i blogow prowadzonych przez zydow ktorzy udaja „narodowcow Polskich”, „katolikow”, czy jeszcze cokolwiek ktos moze sobie wymyslic, tylko po to aby przemycac poglady i rozwiazania korzystne dla zydow a zgubne dla Polakow. Zydzi sa bardzo aktywny w tym dzialaniu, co wynika z faktu ze manipulacja ludzmi jest ich misja dziejowa, a co zawarte jest w Talmudzie i techniki manipulacji uczone od najmlodszych lat w szkolach zydowskich Jesiwa.

4. Banki

Praktycznie wszystkie banki w Polsce sa w rekach zydowskich choc pokrytych barwami narodowymi flag roznych krajow zachodnich. W istocie sa one wlasnoscia lub pod zarzadem tej samej rodziny (nie wiecej niz 10 osob) co tworzy monopol na pieniadz, kredyt czyli pozyczki. Dzieki temu ta mala grupa osob ma calkowita kontrole nad Polska ekonomia i moze tworzyc koniunktury lub kryzysy w zaleznosci od zapotrzebowania. Dzieki umiejetnej manipulacji zwiekszania podazy pieniadza a nastepnie ograniczania jego ilosci w obiegu moze wywolac kryzys w ktorym bankrutuja nawet najlepsze przedsiebiorstwa, i ktore sa nastepnie przejmowane za bezcen przez miedzynarodowe korporacje bedace pod kontrola zydow, lub calkowicie niszczone (np: stocznie) w zaleznosci od planow zydowskich wzgledem Polski.

Nalezy tutaj zaznaczyc ze w tym samym czasie gdy banki zydowskie wywoluja kryzys w Polsce, i rosnie bezrobocie, wina za ten stan rzeczy, poprzez zydowskie media, obarcza sie rzad Polski i panstwo Polskie i wymusza rozwiazania ktore dalej pogarszaja stan rzeczy, pomimo tego ze ten rzad (nie)Polski zostal zainstalowany poprzez samych zydow i juz od poczatku prowadzil polityke i rozwiania dobre dla zydow a niszczace Polske i Polakow. W ten jednak sposob ukierunkowuje sie gniew Polakow przeciw swemu wlasnemu panstwu co ma skutkowac zniszczeniem Panstwa Polskiego rekami samych Polakow, a wiec intytucji ktora jest lub moze byc jedyna rzeczywista obrona Polskiego Narodu.

5. Firmy miedzynarodowe

Tak zwany firmy miedzynarodowe sa w rekach zydowskich lub pod ich kontrola choc, tak jak z bankami, wystepuja pod wieloma innymi barwami narodowymi. Ich celem jest wszelka moc wytworcza byla pod kontrola zydow i aby nie dopuscic do pojawienia sie firm niezaleznych od zydow jak rowniez wynalazkow ktore moglyby zagrozic dominacji zydowskiej w swiecie. Jest wiele wynalazkow ktore sa specjalnie tlumione bo to moglo by dac niezaleznosc (od zydow) ekonomiczna ludziom lub narodom. Dlatego tez firmy te jak rowniez Urzad Patentowy USA (PTO – Patent & Trade Organization) jest pod calkowita kontrola zydow, a system jest tak zorganizowany ze praktycznie niemozliwym jest aby osoba ktora cos wymyslila byla wlascicielem patentu lub mogla wprowadzic go w zycie gdyz po srodki na jego rozwoj musialaby sie zwrocic do firm (ktore sa pod kontrola zydow), lub bankow (ktore sa pod kontrola zydow), lub gieldy (ktora jest pod kontrola zydow).

6. Ambasady i konsulaty

Nalezalo by zwrocic szczegolna uwage Polakow na ambasady i konsulaty roznych panstw „zachodnich” i wszelkiego rodzaju inicjatywy wychodzace z tych zrodel. Nalezy sobie uzmyslowic ze Ambasada amerykanska i Konsulaty USA w Polsce sluza calkowicie sprawie zydowskiej i Izraela w zniewalaniu Polski i wszelkie pozycje decyzyjne w tych instytucjach sa opanowane przez zydow. Wiaze sie to z tym ze caly rzad USA jest praktycznie w zydowskich rekach i w takich wydzialach jak State Department USA odpowiedzialnym za obsadzanie konsulatow, pracuja wylacznie zydzi, czesto z podwojnym obywatelstwem USA i Izraela.

O calkowitej kontroli Departamentu Stanu USA jasno mowila Kay Griggs w swoim szesciogodzinnym interview ktore kazdy Polak uczestniczacy w zyciu publicznym powinien wysluchac, jak tez kazda osoba chcaca zrozumiec kontrole zydow nad USA i swiatem. Informacje Kay Griggs rzucaja wiele swiatla na wiele innych dziedzin ktore sa niezrozumiale dla laika. Kay Griggs wyjasnia ze sa specjalne programy szkolenia i prania mozgow dla osob wybranych do czarnej roboty, ze sa specjalne komorki zamujace sie dokonywaniem morderstw i zabojstw osob niepokornych czesto obcych przywodcow, wyjasnia kto kontroluje i jak dziala biznes narkotykow i nielegalny handel bronia.

Mowi o tym ze sa specjalne programy dla dowodcow sojuszniczy armi (czyli NATO) ktore maja za zadanie ich demoralizowac i w tym tez celu sa zapraszani do specjalnych osrodkow, zlokalizowanych glownie wokol Morza Srodziemnomorskiego np: na Capri. Ma to na celu zarowno oslabienie ich woli i wiezi ze swoim narodem/panstwem, jak tez wykreowanie „hakow” w przypadku nieposluszenstwa w przyszlosci. Mozna przypuszczac ze niektorych dowodcow z Wojska Polskiego jak tez polityki juz zapraszano do tych osrodkow na tzw: „przeszkolenia”.

Nawiasem mowiac, podobno Donald Tusk byl swego czasu na rocznym „przeszkoleniu” w latach 1990-tych lub nawet 1980-tych, i finansowanym przez jakies fundacje. Jest bardzo mozliwe ze w tym czasie wyrobiono przerozne „haki” na niego dotyczace zycia moralnego w postaci np: wideo z podstawionymi prostytutkami.

W Posce pozycja Abasadora USA w Warszawie jak i Konsula Generalnego w Krakowie sa obsadzone przez zydow.

Ambasadorem USA w Polsce jest Lee Feinstein ktory wielokrotnie mial antypolskie wypowiedzi bedac jeszcze w USA. Polonia Amerykanska protestowala przeciw tej kandydaturze, ale jej protesty zdaly sie na nic. Polska jest zbyt wazna dla zydow aby mozna tam poslac niezydowska kandydature lub osoba myslaca samodzielnie.

http://polish.poland.usembassy.gov/ambassador2.html

Podobnie jest z Konsulatem Amerykanskiem w Krakowie. Konsulem Generalnym w Krakowie jest Allen Greenberg.

http://krakow.usconsulate.gov/ambassador2.html

Tak jak bylo wspomniane wczesniej, wszystkie pozycje decyzyjne w ambasadzie i konsulatach USA w Polsce sa opanowane przez zydow lub zydow udajacych inne narodowosci lub wyznania, lub usluznych i zaufanych szabasgojow. Choc oplacani sa przez podatnika amerykanskiego to, mozna miec pewnosc, pracuja na 100% dla interesu zydowskiego i Izraela.

Wszelkie inicjatywy wychodzace z Ambasady USA lub Konsulatu USA w Krakowie maja w istocie sluzyc sprawom zydowskim. Swego czasu na stronie Ambasady USA w Warszawie i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie byla inicjatywa „wspomagania” restauracji zabytkow w miastach, miasteczkach i wsiach Polskich. Jest oczywistym, dla tych co wiedza kto kontroluje Departament Stanu USA a przez to konsulaty i ambasady USA, ze ta inicjatywa nie mogla miec nic wspolnego z rzeczywista restauracja tych zabytkow. Byla jedynie zaslona dymna do katalogowania nieruchomosci ktore zydzi planuja przejac w przyszlosci przy pomocy oszustw, spraw sadowych, i naciskow rzadow innych panstw.

Tak wiec uczestniczenie w imprezach i inicjatywach ambasady USA jak i jego konsulatu w Krakowie, jest dzialaniem na szkode Polakow i Polski. Szczegolnie nie nalezy udzielanie jakichkolwiek informacji dotyczacych nieruchomosci.

Ambasady i konsulaty USA nie sa zapewne wyjatkiem i mozna z duza pewnoscia zakladac ze Ambasady i Konsulaty innych panstw „zachodnich” i „wschodnich” sa opanowane przez zydow, gdyz ich panstwa (np: Wielka Brytania, RFN, Francja) sa pod kontrola zydow.

7. Infiltracja

Zydzi kontroluja rowniez nasze rodzime instytucje takie jak Sejm, Rzad, Sadownictwo, zawod prawnika i lekarza, partie polityczne, i niby Polskie firmy. Wiaze sie to z faktem ze osoby te, zyjace od pokolen na ziemiach Polskich, przybraly powierzchownie „plaszcz” Polskosci lecz jednak wewnatrz uwazaja sie za zydow i sluza sprawie zydowskiej i Izraela sabotazujac od wewnatrz narod Polski i Panstwo Polskie na wszelkich mozliwych plaszczyznach: politycznej, ekonomicznej, sadowniczej, a nawet religijnej gdzie wiekszosc biskupow „Polskich” jest pochodzenia zydowskiego wyznajacych zasady Talmudu i sluzacych sprawie zydowskiej i Izraela.

Osoby te sa z pochodzenia Frankistami (najbardziej niebezpieczna odmiana zydow), lub zydami ktorym nadano tytul szlachectwa (a wiec Polskosci) w drugiej polowie XIX wieku (byl taki przemycony poglad umyslowy w kregach Polskich aby polonizowac zydow poprzez nadawanie im przywileju szlachectwa), lub ktorzy przyszli z bolszewikami (a wczesniej w 1941, uciekli z bolszewikami przed Niemcami) po II wojnie swiatowej i zmienili swoje nazwiska na Polskie lub ukradli papiery Polakom ktorzy w latach 1939-1940 zostali wywiezieni z terenow wschodnich Polski wglab ZSRR i/lub zamordowani.

Ogolnie jest to znaczna liczba ludzi, i wedlug pewnych analiz (wedlug SB 2,7 – 4 mln) siegajaca kilka milionow.

Nalezy zaznaczyc ze wszystkie miedzynarodowe i „krajowe” firmy jak tez banki i media moga byc wlasnoscia lub byc kierowane przez scisla mala grupe ludzi lub osobe, natomiast fundacje i Organizacje Pozarzadowe finansowane ze zrodel nalezacych do tej samej grupy osob. Ambasady i konsulaty rowniez moga byc obsadzane poprzez wplywy jakie te osoby posiadaja w sferach politycznych.

Tak wiec moze, i nalezy zakladac, ze nie ma tzw: wolnego rynku lecz monopol ktory ten „wolny rynek” symuluje. Niemozliwym jest dotarcie do osob ktorzy sa wlascicielami tych firm, bankow, mediow gdyz take informacje nie sa publikowane i sa niedostepne. Autentyczni wlasciciele sa ukryci pod roznego rodzaju instytucjami jak: hedge funds, mutual funds, fundacje, organizacje spoleczne, itd., tak wiec niemozliwe jest stwierdzenie czy np: jeden bank wystepujacy pod flaga anglielska nie jest wlasnoscia tej samej osoby ktora jest wlascicielem innego banku wystepujacego pod np: flaga niemiecka. Podbnie jest z innymi firmami i korporacjami miedzynarodowymi. Aby stwierdzic czy nie wystepuje tu monopol nalezaloby wprowadzic prawo ktore nakazuje ujawnienie wlasciciela z imienia i nazwiska kazdej zagranicznej lub miedzynarodowej firmy dzialajacej na terenie Polski jak tez ich zwiazki (rodzinnego i towarzyskiego) z innymi glownymi udzialowcami tych firm.

Fundacje i Organizacje Pozarzadowe maja za zadanie finansowac i rozwijac wszelkiego rodzaju ruchy spoleczne ktore niszcza kulture i spoleczenstwo od wewnatrz, zmieniaja zdroworozsadkowy swiatopoglad na ten korzystny dla zydow, i przez to stwarzaja podzialy i rozbijaja spojnosc tkanki spolecznej. Przykladem tutaj moga byc ruchy gejowskie i lezbijskie czy feministyczne ktore zostaly wykreowane przez zydow i sa przez zydow wspomagane finansowo i medialnie.

http://www.henrymakow.com/
http://www.savethemales.ca/001904.html
http://www.henrymakow.com/why_are_feminists_surprised_da.html
http://www.rense.com/general81/blue.htm

Marek S.

Komentarze 62 do “Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce”

 1. Veritas. said

  Dziękuję Panu gajowemu za bardzo Ciekawy artykuł Pana Marka S. Pozdrawiam.

 2. poczytalny said

  Wladza w Polsce to nie jest polska wladza !
  Rzadza SLUGUSY !

  Do polskich wladz trzeba natychmiast WYBRAC POLAKOW !!!
  Tych jednak (prawdziwych) co raz mniej.

  Zapytasz tu :
  a gdzie sa,powyjezdzali ,poumierali ?

  Po czesci tak ,a ci co zostali to juz manekiny,wszedzie sa gdzie ich postawia obojetnie w jakim przebraniu i na jakim oknie wystawowym .
  Smutne ale prawdziwe.

 3. tralala said

  Tak, ciekawy artykul. Najlepsza obrona jest atak, ale jak zaatakowac te bande?

 4. revers said

 5. Zbyszko said

  Należy ten artykuł rozpowszechnić jak najszerzej. rozesłać do kogo się tylko da.

 6. sono said

  Jka w Polsce sami zydzi niby rzadza to moze w Polsce juz nie ma Polakow??

 7. wi42 said

  @6
  „Zyd” to pojecie, nie tylko narodowosc. Jest to zydowski sposob myslenia = Bog Mamon + myslenie spoleczne i obyczajowe.
  Nie musza Zydami z urodzenia, chociaz Ci maja wieksze predyspozycje.

 8. sono said

  @7
  To czyzby Zydzi stali sie bogami, ze maja taka wladze i mozliwosci , ze niby i swoj sposob myslenia sa w stanie narzucic biednym, ignornackim gojom?????
  Problem w tym, ze goje przestaly myslec, rzucily sie w wir konsumeryzmu i materializmu, porzucily swego prawdziwego Boga ,( nawet z tego nie zdajaca soobie sprawy),przyjely rozne belkoty new -agowskie ,
  ( lucyferianskie), typu czlowiek to brzmi dumnie, daly sie omamic lucyferianskiemu ekumenizmowi, daly sobie odbrac Msze Tradycyjna, a w zamian celebruja podrobe Mszy Sw, daly sie wciaganc w czytanie roznych harrowpoterrow, zmierzchow, i innych wampiryczno-okultystyczno-satanskich badziewi, sluchaja opetenje Lady gaga, dody, Righanny czy innych szmat, ogldaja filmuy naldowane agesja i poronografia, grajy podobnej jakosc gry, sluchaja i ogldaja szmatlawe programy jakimi ich raczy telewizja i radio. I nazywaja to kultura. Nie pomysla ze mozan wywalic telewizor, nie wysylac dzieciakow na koncerty mlodych satanistek, nie kupowac dzieciakom ksiazek promujacych zwyrodnienia duchowe. Nie. Najlepiej siedziec i narzekac i samemu pasywnie brac udzial w tej zgnizliznie jaka nas otacza i jaka mniej lub bardziej promujemy,

 9. sono said

  Tu jest bardzo ciekawy program o ideologi lucyfeianzimu ,kotra wbrew pozorom przeniknela swiat na kazdym kroku, przeniknela religie, wiele programow politycznych, ideologii, nauke, kulture,przeniknela kazdy aspeckt naszego zycia i my swiadomie lub nieswiadomie uczestniczymy w akceptowaniu, a czesto i promowaniu tej ideologii. Rewelacyjne podejscie do tematu w tym programie braci Collins. Wydali oni tez ksaizke na ten temat, kotra powinna byc wydana w Polsce. Uderza w sedno problemu.

 10. tralala said

  Kto moze sluchac po francusku: masoni, manipulacje, droga do wladzy, rezultaty a historia Francji
  http://www.dailymotion.com/video/xiogmq_1-6-p-p-d-assac-contre-le-systeme-maconnique_news

 11. Gerwazy Gagucki said

  ZAGUBIONA EWANGELIA

  Psychoza jednak wiele ma imion. Ostatecznie diabeł z haczykowatym nosem od wieków w ludowej tradycji usprawiedliwia tego ludu własną umysłową gnuśność, niedołęstwo i zaniechanie. Wykreowanie więc ciemiężcy jakże jest łatwiejsze niźli przyznanie się, że w chwili jego aktywności byliśmy zaprani, albo sarmacki duch szczał po biesiadzie do kominka.

  Spierać się – znaczy przede wszystkim nie ulegać pomieszaniu pojęć i prawidłowo odczytywać znaki sąsiedzkie – bo to najbliższa nam tradycja – owe ognie na wzgórzach i słowiańskie zaklęcia. Znaczy też – umieć rozdzielić uprawianie polityki od pisania. Bo jakże można ją uprawiać nie mając narzędzi. Bo – jako żywo – to bardzo niebezpieczne zajęcie!

  Może więc jest i tak, że rozum nie jest w stanie niczego wyprodukować poza własnym zniewoleniemm?
  Był taki poeta (chociaż nie mogę uwierzyć że był, a nie jest), który powiadał, jak ważna jest kwestia smaku. Ten aforyzm nie jest wszakże dobrym wstępem do słowiańskiej Czerwonej Książeczki, czyli zbioru Prawd Łatwych Do Uwierzenia. Rzeczywistość i Nierzeczywistość wydają mi się daleko bardziej skomplikowane. Alfabet nie składa się z trzech literek.

 12. ziarnko prawdy said

  Artykul jest super.
  Natomiast zobaczcie jak potocza sie losy Polski,gdy wkrotce zostanie bankrutem,na przykladzie
  Grecji.Urzednicy UE beda decydowac co sprywatyzowac,sprzedac i za ile.
  http://sfora.pl/Ten-kraj-rozprzedadza-urzednicy-UE-Kara-za-dlugi-a32451

 13. poczytalny said

  Nie wszystkiemu winien jest czlowiek.
  Winien jest ZLY DUCH,ktory zamiast Boga zamieszkal w jego sercu.

  Wyzwol sie czlowiecze z pod wplywow zlego ducha a dokonasz dziela Bozego na kazda skale !

 14. Brat Dioskur said

  Wladza w Polsce wyglada zapewne podobnie jak w innych prowincjach Eurokolchozu.Wezmy za przyklad Niderlandy.Ostatnio odbyla sie tam burzliwa debata n.t. dalszego rzucania pieniedzy podatnika w bloto czyli wspomaganie Grecji.Rzad jest tam mniejszosciowy i utrzymuje sie tylko dzieki lasce PVV Wildersa,polityka ,ktory pierwszy wyciagnal z gardla ministra spr. wewn. kwote jak rocznie Holendrzy loza na imigracje.Przyznal sie on do €7mld,wiec naprawde jest …10.Ale wracajmy do debaty. Wilders pod zadnym warynkiem nie chcial sie zgodzic na dalsze zastrzyki kapitalu dla Grecji i wtedy spocony i przestraszony premier ,prawie ze glosem Kassandry ostrzegl go ,ze igra z ogniem…Nietrudno sie domyslic ,co jest tym ogniem ,przeciez Wilders moze gdzies poleciec i…dalszy ciag znamy.

 15. ziarnko prawdy said

  Zyjemy na skraju nedzy.
  http://wykop.pl/artykul/749397/zyjemy-na-skraju-nedzy/
  Miliony Polakow zyja na krawedzi!
  http://cia.media.pl/miliony_polakow_zyja_na_krawedzi
  Dni gniewu spolecznego 27-28 maja 2011r.
  http://cia.media.pl/dni_gniewu_spolecznego

 16. Narodowa konstytucja Polski said

  KONSTYTUCJA POLSKI.

  Słowo wstępne;
  Projekt podstawowy jest pod adresem; http://www.przeklej.pl/plik/konstytucja-polski-docx-0029krch5aom2j6

  W związku z PLANOWANYM przejściem na POZIOM Organizacyjny dla Nowej Polski – bez powiatów i 49 + 1 województw prezentuję te zmiany konstytucyjne dla innego niż obecny Podziału Administracyjnego.

  NAJWYŻSZE PRAWO – KONSTYTUCJA POLSKI.

  WSTĘP

  MY NARÓD POLSKI
  Wierni przodkom Słowiańskiego Narodu Polskiego,
  którzy oddali życie za jego wolność
  w obronie ziem polskich,
  tradycji narodowych i niezbywalnych praw,
  W IMIĘ BOGA WSZECHMOGĄCEGO i Jego PRAW NATURY
  ustanawiamy niniejszym
  dla WSZYSTKICH Polaków
  oraz wszystkich mieszkańców Polski
  podstawowe prawa i obowiązki
  względem ich Ojczyzny i Narodu.

  Rozdział I

  NARÓD POLSKI

  Art 1.Naród Polski jest wspólnotą, urzeczywistniającą zasady sprawiedliwości społecznej, opartej na PRAWIE NATURALNYM uznawanym jako Prawo Boże w zgodzie i sprawiedliwości przyjaznej ludziom, bez lichwy i podatków.

  Art. 2. Przynależność do Narodu Polskiego uzyskuje się przez:
  a. urodzenie z rodziców należących do narodowości polskiej,
  b. nadanie przynależności do Narodu Polskiego przez właściwą władzę.

  Art. 3. Władza zwierzchnia Narodu Polskiego należy do Narodu Polskiego – żadnego innego.

  Art. 4. Naród Polski sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  Art. 5.Naród Polski nie może przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu jakichkolwiek kompetencji organów władzy państwowej.

  Art. 6. Fundamentalne umowy międzynarodowe, muszą być zatwierdzane w ogólnonarodowym referendum i nie mogą być sprzeczne z szeroko pojętym interesem Narodu Polskiego.

  Art. 7. Osobom należącym do Narodu Polskiego nie wolno:
  a. przyjmować tytułów, ani orderów cudzoziemskich bez zezwolenia,
  b. służyć w obcych siłach zbrojnych,
  c. być najemnym żołnierzem gdziekolwiek.

  Art. 8. Osoby należące do Narodu Polskiego nie mogą być sądzone przez obce sądy.

  Art. 9. Wszystkie majątki Polaków, pozostawione gdziekolwiek, przysługują ich spadkobiercom a w przypadku ich braku, Skarbowi Państwa – Polski.

  Art. 10. Każda krzywda czy szkoda wyrządzona gdziekolwiek Polakowi, musi być dokładnie opisana i ścigana przez Sądownictwo Polski, bez przedawnienia.

  Art. 11. Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

  Art. 12. Wyłącznie osobom należącym do Narodu Polskiego mogą być powierzone ważne stanowiska, a w szczególności:
  A. sędziów,
  b. adwokatów,
  c. nauczycieli,
  d. lekarzy,
  e. dziennikarzy,
  f. policjantów,
  g. dowódców.

  Art. 13. Przepisy Konstytucji Polski stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

  Art. 14.Naród Polski przestrzega prawa międzynarodowego o ile nie jest ono sprzeczne z prawem zapisanym w dekalogu.

  Art. 15. Ustrój Polski opiera się na podziale władzy:
  a. ustawodawczej,
  b. wykonawczej,
  c. sądowniczej,
  d. finansowej.

  Art. 16. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Polski z Radą Ministrów, władzę sądowniczą sądy i trybunały, a władzę finansową sprawuje Narodowa Komisja Finansowa.

  Art. 17. Naród Polski zapewnia wolność słowa, prasy i innych środków przekazu, o ile bezpośrednio nie godzą w interesy Narodu Polskiego, poprzez szkalowanie osób, zwłaszcza sprawujących władzę.

  Art. 18. Ustrój terytorialny Polski – zapewnia decentralizację władzy publicznej.

  Art. 19. Zasadniczy podział terytorialny państwa uwzględniający więzi społeczne, gospodarcze lub kulturowe i zapewniający jednostkom terytorialnym zdolność wykonywania zadań publicznych określają ustawy.

  Art. 20. Ogół mieszkańców jednostek zasadniczego podziału terytorialnego stanowi z mocy prawa wspólnota samorządowa.

  Art. 21. Samorząd terytorialny uczestniczy w sprawowaniu władzy publicznej, którą sprawuje we własnym imieniu i na własny rachunek, ponosząc prywatną, osobistą odpowiedzialność za jej skutki.

  Art. 22. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczpospolitej Narodu Polskiego.

  Art. 23. Polska – specjalną opieką otacza weteranów walk o niepodległość, zwłaszcza inwalidów wojennych.

  Art. 24. Gospodarka rynkowa w Polsce, oparta jest na wolności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, wynikającej ze słów „jeden drugiego brzemiona noście”.

  Art. 25. Władza finansowa zapewnia każdemu, od urodzenia aż po grób, co miesięczną wypłatę dywidendy narodowej, wynikającej z prowadzonego przez nią Narodowego Rachunku Finansowego.

  Art. 26. Polska chroni własność i prawo dziedziczenia.

  Art. 27. Ograniczenie wolności działalności gospodarczej jest dopuszczalne tylko na drodze ustawy i tylko ze względu na ważny interes publiczny.

  Art. 28. Podstawą ustroju rolnego państwa jest gospodarstwo rodzinne.

  Art. 29. Praca znajduje się pod ochroną Narodu Polskiego. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy.

  Art. 30. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii ale ich działalność rozumiana jest jako symbioza interesów wspólnoty ludzi o różnych poglądach, opartych o współdziałanie dla dobra człowieka, rozumianego jako dobro wspólne, a ich działalność nie może być sprzeczna z Najwyższym Prawem zawartym w tej Konstytucji Polski. Przedstawiciele kościołów mogą na zasadach ogólnych, zagwarantowanych każdemu, być wybierani do władz w Polsce.

  Art. 31. Siły Zbrojne Polski służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic.

  Art. 32. Siły Zbrojne zachowują neutralność w sprawach politycznych oraz podlegają cywilnej kontroli.

  Art. 33. W Polsce językiem urzędowym jest język polski. Przepis ten nie narusza praw mniejszości narodowych wynikających z ratyfikowanych umów międzynarodowych.

  Art. 34. Wszystkie osoby są równe wobec prawa. Mniejszości narodowe, językowe i wyznaniowe, nie mogą być uprzywilejowane w stosunku do Narodu polskiego – Gospodarza Państwa – Polski. Status prawny i społeczny mniejszości narodowych w Polsce jest oparty o zasadę wzajemności.

  Art. 35. Godłem Państwa – Polski jest piastowski wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu.

  Art. 36. Barwami Polski są kolory biały i czerwony.

  Art. 37. Hymnem Polski jest Mazurek Dąbrowskiego.

  Art. 38. Godło,barwy i hymn Polski podlegają ochronie prawnej. Szczegóły dotyczące godła, barw i hymnu określa ustawa.

  Art. 39. Stolicą Polski jest miasto Warszawa.

  Art. 40. Wszystkie środki przekazu na obszarze Polski znajdują się w wyłącznym posiadaniu Narodu Polskiego. Wyjątki od tej zasady określa ustawa, pod warunkiem, że dany środek przekazu nie godzi w dobre imię osób i władz Polski.

  Art. 41. Ziemia, jako najistotniejszy czynnik bytu i Rozwoju Polski, należy do mieszkańców Polski i nie może być przedmiotem nieograniczonego obrotu.

  Art. 42. W Polsce zabrania się uprawiania wszelkiego rodzaju żebractwa.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:57, 02 Maj 2011, w całości zmieniany 13 razy

 17. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział II

  POWSZECHNE PRAWA I OBOWIĄZKI

  Art. 43. Podstawowym obowiązkiem osoby należącej do Narodu Polskiego jest wierność dla tego Narodu i jego Państwa.

  Art. 44. Mieszkańcy Polski mają obowiązek:
  a. pełnienia stałej służby wojskowej,
  b. poważania i przestrzegania obowiązującego prawa,
  c. poważania prawowitej władzy i ułatwienia spełnienia jesj zadań,
  d. Poważania i przestrzegania rozporządzeń władz ogólnopaństwowych i samorządowych,
  e. ponosić wszelkie ciężary i świadczenia ustanowione na podstawie ustaw,
  f. sumiennego pełnienia obowiązków do jakich zostaną powołani,
  g. wychowywania swoich dzieci na prawych ludzi,
  h. zapewnienia swoim dzieciom co najmniej zawodowego wykształcenia,
  i. utrzymywania i opieki względem dzieci do lat 16, a w przypadku kalectwa stale,
  j. utrzymywania i opieki względem rodziców w przypadku gdy nie posiadają wystarczających środków do życia.

  Art. 45. Każdy mieszkaniec Polski ma wolność:
  a. wyrażania myśli i przekonań, jeśli nie narusza przez to przepisów prawa,
  b. wnoszenia pojedynczo lub zbiorowo petycji do wszelkich władz,
  c. zgromadzania się oraz zawiązywania stowarzyszeń i związków,
  d. obrania sobie miejsca zamieszkania i pobytu,
  e. przesiedlania się oraz wychodźstwa,
  f. wyboru zajęcia zarobkowego,
  g. przenoszenia własności.

  Art. 46. Mieszkańcom Polski zapewnia się:
  a. ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, wolności i mienia,
  b. równość wobec prawa,
  c. prawo bezpłatnego kształcenia się od poziomu podstawowego do wyższego,
  d. bezpłatną opiekę lekarską,
  e. comiesięczne dodawanie pieniądza na konta obywateli dla każdego mieszkańca Państwa Polskiego od urodzenia aż do śmierci, jako realizacja zasad Wspólnoty Finansowej,
  f. powszechne ubezpieczenie społeczne, płacone z Narodowego Rachunku Finansowego,
  g. opiekę w przypadku bezdomności czy upośledzenia,
  h. ochronę rodziny.

  Art. 47. Ograniczenia wolności osobistej, zwłaszcza rewizja osobista i aresztowanie, dopuszczalne są tylko w przypadkach i w sposób przewidziany prawem.

  Art. 48. Nie można kogokolwiek pozbawić sądu, któremu z mocy prawa podlega.

  Art. 49. Ściganie przestępstw i wymierzanie kary jest dopuszczalne tylko na podstawie ustaw.

  Art. 50. Cudzoziemcy korzystają na zasadach wzajemności z wszelkich należnych im praw i obowiązków.

  Art. 51. Praca zarobkowa dzieci poniżej 16 lat, praca nocna kobiet i młodocianych do lat 18 jest zakazana.

  Art. 52. Zabrania się tworzenia i działania partii politycznych rozbijających Naród i Państwo Polskie.

  Art. 53. Przynależność do jakiegokolwiek wyznania nie może być używana w sposób przeciwny ustawom. Nie można uchylać się od spełniania obowiązków z powodów wyznaniowych.

  Art. 54. Czasowe zawieszenie praw osobowych, może nastąpić dla całego obszaru Polski lub jego części, w których okaże się konieczne ze względów bezpieczeństwa.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 18. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział III

  PRAWA WYBORCZE W POLSCE

  Art. 55. Władze sprawowane są jedynie przez Polaków, a wybierane w wyborach powszechnych, jawnych, bezpośrednich i równych.

  Art. 56. Nie mogą korzystać z czynnego i biernego prawa wyborczego, osoby skazane za przestępstwa określone w Ordynacji Wyborczej.

  Art. 57. Prawo wybierania (czynne prawo wyborcze) do władz ogólnopaństwowych i samorządowych mają Polacy, którzy:
  a. ukończyli 20 lat w dniu wyborów,
  b. nie działali kiedykolwiek na szkodę Polski,
  c. korzystają z pełni praw,
  d. zamieszkują w danym okręgu wyborczym.

  Art. 58. Wybieranymi (bierne prawo wyborcze) do władz ogólnopaństwowych i samorządowych mogą być Polacy, którzy:
  a. ukończyli 30 lat w dniu wyborów,
  b. mają odpowiednie przygotowanie do wypełnienia czekających ich zadań,
  c. nie działali kiedykolwiek na szkodę Polski,
  d. korzystają z pełni praw,
  e. uzyskają odpowiednią rekomendację,
  f. zamieszkują w danym okręgu wyborczym.

  Art. 59. Osoby wybrane do władz przedstawicielskich, ogólnopaństwowych lub samorządowych, otrzymują zwolnienie z dotychczasowej pracy na czas trwania służby przedstawicielskiej a ich wynagrodzenie ustalają odrębne przepisy.

  Art. 60. Po objęciu stanowiska przedstawicielskiego z wyborów do władz ogólnopaństwowych oraz samorządowych, nie można podejmować jakiejkolwiek innej pracy.

  Art. 61. Przeprowadzaniem wyborów zajmują się Rady wyborcze powołane w Okręgach wyborczych ustalonych według przepisów Ordynacji Wyborczej.

  Art. 62. Osoba wybrana do jakichkolwiek władz przedstawicielskich, podlega:
  a. odwołaniu w przypadkach określonych przez Ordynację Wyborczą,
  b. odpowiedzialności cywilnej i karnej w przypadku popełnienia przestępstwa. Osoby podejrzane o popełnienie przestępstwa, które zdaniem prokuratury są podejrzane nie mogą zasłaniać się immunitetem.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 19. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział IV

  SEJM – WŁADZA USTAWODAWCZA POLSKI

  Art. 63. Sejm Polski składa się z Posłów wybranych:
  a. na lat pięć (licząc o dnia otwarcia obrad sejmowych),
  b. w jedno lub wielomandatowych okręgach wyborczych,
  c. co najmniej 50 procentową większością głosów,
  d. przy udziale co najmniej 50 procent wyborców,
  e. w wypadku braku 50 procentowej większości, osoby, które odmówiły udziału w głosowaniu, poniosą konsekwencje w postaci potrąceń na Dywidendzie Społecznej – Narodowej.

  Art. 64. Sejm sprawdza i zatwierdza ważność wyborów co do których zgłoszono sprzeciw, a rozstrzyga Trybunał Najwyższy.

  Art. 65. Posłowie składają mieszkaćom Polski przysięgę na ręce Marszałka Sejmu o następującej treści:

  „Przysięgam i ślubuję uroczyście mieszkańcom Polski, że jako Poseł na sejm Polski będę pracował wyłącznie dla jego dobra jako nierozerwalnej całości.

  Przysięgam i ślubuję uroczyście przestrzegać i bronić praw Narodu Polskiego. Sumiennie wykonywać wszelkie obowiązki służące zachowaniu wolności i niepodległości oraz powszechnego dobrobytu i rozwoju.

  Przysięgam i ślubuję wszelkie zło i niebezpieczeństwo od Polski czujnie odwracać, godności imienia tegoż narodu i Państwa strzec niezachwianie, sprawiedliwość za pierwszą mieć cnotę, obowiązkom urzędu i służby poświęcać się niepodzielnie.”

  Art. 66. Poseł nie może na swoje, ani na obce imię i nazwisko:
  a. kupować lub uzyskiwać dzierżaw dóbr pozostających w zarządzie Rządu,
  b. przyjmować robót zlecanych przez Rząd i zleceń Rządu na dostawy,
  c. otrzymywać od Rządu innych korzyści osobistych,
  d. otrzymywać od Rządu jakichkolwiek odznaczeń, z wyjątkiem wojskowych.

  Art.67. Sejm Polski musi być:
  a. zwołany na pierwsze po wyborach obrady w dwadzieścia dni po dniu zakończenia wyborów,
  b. zwołany corocznie najpóźniej w październiku na obrady zwyczajne aby w szczególności uchwalić ustawę o:
  – potrzebach społecznych,
  – stanie liczebnym Sił Zbrojnych,
  – poborze do służby wojskowej.

  Art. 68. Odroczenie obrad Sejmu wymaga jego zgody, jeśli ma być powtórzone w ciągu tego samego okresu obrad zwyczajnych lub jeżeli przerwa ma trwać dłużej niż trzydzieści dni.

  Art. 69. Sejm może rozwiązać się mocą własnej uchwały, powziętej większością dwóch-trzecich głosów, przy obecności najmniej połowy ustawowej liczby posłów na Sejm.

  Art. 70. Ponowne wybory do Sejmu odbywają się w ciągu dziewięćdziesięciu dni od dnia rozwiązania Sejmu.

  Art. 71. Sejm uchwala ustawy w zakresie wszelkich praw i sposobu ich wykonania.

  Art. 72. Sejm podejmuje uchwały zwykłą większością głosów, przy obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów, jeżeli przepisy nie stanowią inaczej.

  Art. 73. Jakakolwiek ustawa uchwalona przez Sejm nie może stać w sprzeczności z niniejszym Najwyższym Prawem ani naruszać jego postanowień.

  Art. 74. Ustawa uchwalona przez Sejm uzyskuje moc obowiązującą w czasie przez nią określonym.

  Art. 75. Sejm zwołany w październiku na obrady zwyczajne, nie może być zamknięty przed uchwaleniem ustawy o potrzebach społecznych, koniecznych do prawidłowego rozwoju i życia. Ustawa sejmowa ustala corocznie potrzeby społeczne na rok następny i z wieloletnim wyprzedzeniem na lata następne.

  Art. 76. Sejm zatwierdza zamknięcie rozliczeń ogólnopaństwowych corocznie przez Rząd na podstawie sprawozdania finansowego, przedstawianego przez Narodową Komisję Finansową.

  Art. 77. Zabrania się zaciągania jakichkolwiek pożyczek finansowych we wszelkich obcych bankach.

  Art. 78. Jedynym emitentem całego kredytu i całej waluty dla potrzeb Gospodarki Polski jest Narodowe Biuro Finansowe.

  Art. 79. Sejm wybiera ze swego grona Marszałka Sejmu, zastępców Marszałka, Sekretarzy Sejmu oraz Komisje Sejmowe.

  Art. 80. Marszałek Sejmu zwołuje, otwiera, odracza i zamyka obrady Sejmu.

  Art. 81. Marszałek Sejmu może zwołać Sejm w każdym czasie na obrady nadzwyczajne, na żądanie jednej-czwartej Posłów, a powinien uczynić to w ciągu dwóch tygodni od dnia złożenia żądania w Urzędzie Marszałka Sejmu. Inne przypadki zwoływania Sejmu na obrady nadzwyczajne, określają przepisy.

  Art. 82. Marszałek Sejmu mianuje urzędników sejmowych i jest odpowiedzialny za ich działania przed Sejmem.

  Art. 83. Obowiązki Marszałka Sejmu i Zastępców Marszałka trwają po rozwiązaniu Sejmu aż do otwarcia obrad nowo wybranego Sejmu.

  Art. 84. Sposób i porządek obrad Sejmu, rodzaj i ilość Komisji Sejmowych, liczbę zastępców Marszałka Sejmu i Sekretarzy Sejmu oraz prawa i obowiązki Marszałka Sejmu, określają odrębne przepisy sejmowe.

  Art. 85. Obrady Sejmu są jawne, ale na wniosek Rządu lub trzydziestu Posłów, Sejm może uchwalić tajność obrad. Nie można kogokolwiek pociągać do odpowiedzialności za zgodne z prawdą sprawozdanie z jawnych obrad Sejmu lub Komisji Sejmowych.

  Art. 86. Posłowie mają prawo zwracać się z zapytaniami do rządu, bądź do poszczególnych Ministrów Rządu, w sposób określony odrębnymi przepisami a Ministrowie mają obowiązek udzielenia ustnej lub pisemnej odpowiedzi, w okresie czasu nie dłuższym niż czternaście dni, albo w oświadczeniu usprawiedliwić brak rzeczowej odpowiedzi.

  Art. 87. Na żądanie Posłów zwracających się z zapytaniami, odpowiedź musi być zgłoszona Sejmowi, który może odpowiedź Rządu uczynić przedmiotem obrad sejmowych i uchwały.

  Art. 88. Sejmowi przysługuje prawo występowania z wnioskami ustaw. Wnioski ustaw pociągające za sobą wydatki ze Skarbu Państwa Narodu Polskiego, muszą podawać sposób ich uzyskania oraz użycia.

  Rozdział V

  SENAT – WŁADZA KONTROLUJĄCA SEJM

  Art. 89. Nie można być równocześnie Posłem i Senatorem.

  Art. 90. Do Senatorów stosuje się odpowiednio przepisy art. 63 – 88.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 20. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział VI

  PREZYDENT – WŁADZA WYKONAWCZA PAŃSTWA – POLSKI

  Art. 91. Prezydenta Polski wybierają połączone izby Sejmu i Senatu na lat pięć, zwykłą większością głosów, zwołane przez Marszałka Sejmu co najmniej sześćdziesiąt dni przed upływem urzędowania Prezydenta sprawującego władzę.

  Art. 92. Przed objęciem urzędu, Prezydent składa w Sejmie przysięgę mieszkańcom Polski o następującej treści:

  „Przysięgam i ślubuję uroczyście mieszkańcom Polski, że jako Ich Prezydent, będę pracował wyłącznie dla dobra Polski, jako nierozerwalnej całości.

  Przysięgam i ślubuję uroczyście przestrzegać i bronić praw mieszkańców Polski. Sumiennie wykonywać wszelkie obowiązki służące zachowaniu wolności i niepodległości oraz powszechnego dobrobytu i rozwoju.

  Przysięgam i ślubuję wszelkie zło i niebezpieczeństwo od Polski czujnie odwracać, godności imienia tegoż Narodu i Państwa strzec niezachwianie, sprawiedliwość za pierwszą mieć cnotę, obowiązkom urzędu i służby poświęcać się niepodzielnie.”

  Art. 93. Prezydent nie może piastować jakiegokolwiek innego urzędu, ani wchodzić w skład Sejmu.

  Art. 94. Prezydent sprawuje władzę wykonawczą poprzez Prezesa Rady Ministrów, odpowiedzialnych przed Sejmem Ministrów i podlegających im urzędników.

  Art. 95. Prezydent powołuje i odwołuje Prezesa Rady Ministrów.

  Art. 96. Obsadę osobową Urzędu Prezydenta współ-zatwierdza Prezes Rady Ministrów i jest odpowiedzialny przed Sejmem za działania tych osób.

  Art. 97. Prezydent powołuje i odwołuje Ministrów na wniosek Prezesa Rady Ministrów.

  Art. 98. Prezydent obsadza urzędy, także wojskowe, wymienione w ustawach, na wniosek Rady Ministrów.

  Art. 99. Ministrowie tworzą Radę Ministrów pod przewodnictwem Prezesa Rady Ministrów. Rada Ministrów ponosi zbiorową odpowiedzialność za ogólny kierunek działalności Rządu oraz za akty rządowe Prezydenta.

  Art. 100. Ministrowie, każdy w swoim zakresie, ponoszą odpowiedzialność za działalność podległych im ministerstw, akty rządowe Prezydenta oraz działanie podległych im organów. Nie mogą piastować jakiegokolwiek innego urzędu.

  Art. 101. Do odpowiedzialności pociąga Ministrów Sejm, zwykłą większością głosów przy obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Rozpoznanie spraw i wydanie wyroku należy do Najwyższego Trybunału Narodu Polskiego.

  Art. 102. Ministrowie i delegowani przez nich urzędnicy mają prawo brać udział w obradach sejmowych i przemawiać poza kolejnością, a w głosowaniach mogą brać udział wyłącznie jeżeli są posłami.

  Art. 103. W przypadku opróżnienia urzędu Prezydenta, Marszałek Sejmu obejmuje w zastępstwie sprawowanie tego urzędu. Sejm zbiera się niezwłocznie na mocy prawa na wezwanie Marszałka Sejmu i pod jego przewodnictwem, aby dokonać wyboru Prezydenta.

  Art. 104. Jeżeli Prezydent nie sprawuje swego urzędu przez kolejne cztery tygodnie, wtedy Marszałek Sejmu niezwłocznie zwoła Sejm, który postanowi czy urząd Prezydenta należy uznać za opróżniony.

  Art. 105. Uchwała uznająca urząd Prezydenta za opróżniony, zapada większością trzech-piątych głosów przy obecności przynajmniej połowy ustawowej liczby posłów.

  Art. 106. Prezydent może rozwiązać Sejm za zgodą trzech-piątych ustawowej liczby Posłów.

  Art. 107. Prezydentowi przysługuje prawo występowania z wnioskami ustaw. Wnioski ustaw pociągające za sobą wydatki ze Skarbu Państwa Narodu Polskiego, muszą podawać sposób ich uzyskania oraz użycia.

  Art. 108. Prezydent podpisuje ustawy wraz z odpowiednimi ministrami i zarządza ogłoszenie ich w Dzienniku Ustaw Polski.

  Art. 109. Prezydent ma prawo, w czasie gdy Sejm jest rozwiązany, aż do chwili zebrania się nowego Sejmu, wydawać w przypadku nagłej konieczności rozporządzenia z mocą ustawy, z zastrzeżeniem że:
  a. nie zmieniają niniejszego Najwyższego Prawa,
  b. nie zmieniają Ordynacji Wyborczej,
  c. powołują się na niniejsze Najwyższe Prawo,
  d. są wydane na wniosek Rady Ministrów,
  e. są podpisane przez Prezydenta, Prezesa Rady Ministrów oraz wszystkich Ministrów tworzących Rząd,
  f. są ogłoszone w Dzienniku Ustaw Polski.

  Art. 110. Rozporządzenia te tracą moc obowiązującą jeżeli:
  a. nie zostaną przedłożone Sejmowi do zatwierdzenia w ciągu czternastu dni po rozpoczęciu najbliższych obrad Sejmu,
  b. nie zostaną zatwierdzone przez Sejm.

  Art. 111. Dla wykonania ustaw, Prezydent ma prawo wydawać rozporządzenia wykonawcze, zarządzenia, rozkazy, nakazy i zakazy (z powołaniem się na upoważnienia ustawowe), a stosowanie ich zapewnić nawet użyciem przymusu. Podobne prawo mają w odpowiednim zakresie Ministrowie Rządu i podlegające im władze. Środki przymusu przysługujące władzom dla przeprowadzenia powierzonych im zadań określają osobne ustawy.

  Art. 112. Każde rozporządzenie wykonawcze, zarządzenie, rozkaz, nakaz lub zakaz wydany przez Prezydenta, wymaga dla uzyskania mocy obowiązującej podpisu Prezesa Rady Ministrów oraz właściwego Ministra.

  Art. 113. Urzędnicy Państwa Polskiego podlegają odpowiednim Ministrom Rządu, którzy są odpowiedzialni przed Sejmem za ich działania.

  Art. 114. Prezydent jest podczas pokoju najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Polski, ale nie może sprawować Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych podczas wojny.

  Art. 115. W wypadku wojny, Prezydent na wniosek Rady Ministrów mianuje Naczelnego Wodza. Osobę przedstawia Minister Spraw Wojskowych.

  Art. 116. Prezydent uosabia Naród Polski w stosunkach zewnętrznych, przyjmuje przedstawicieli państw obcych i wysyła przedstawicieli Polski do państw obcych.

  Art. 117. Prezydent zawiera umowy z innymi państwami i przedkłada je Sejmowi do wiadomości i zatwierdzenia.

  Art. 118. Prezydent może wypowiedzieć wojnę lub zawrzeć pokój tylko za uprzednią zgodą Sejmu.

  Art. 119. Za dopuszczenie się zdrady Narodu Polskiego, pogwałcenie niniejszego Najwyższego Prawa lub za przestępstwa karne, Prezydent musi być pociągnięty do odpowiedzialności przez Najwyższy Trybunał Polski.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 21. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział VII

  SAMORZĄD PAŃSTWA – POLSKI

  Art. 120. Państwo Polskie dzieli się na następujące jednostki samorządowe:
  a. województwa,
  b. gminy (dzielnice miast na prawach gminy, miasta-gminy, wsie lub ich grupy, czyli gminy wraz z osadami należącymi do gminy).

  Art. 121. Jednostki samorządowe mogą łączyć się w związki dla przeprowadzenia zadań wchodzących w zakres samorządu a przekraczających możliwości poszczególnych jednostek samorządowych. Związki takie mogą uzyskać osobowość prawną ale wyłącznie na podstawie osobnej ustawy.

  Art. 122. Prawo stanowienia w sprawach należących do zakresu działania samorządu, przysługuje obieralnym radom samorządowym.

  Art. 123. Do zakresu działania samorządów należy całokształt spraw społeczno-gospodarczych danej jednostki samorządowej:
  a. rolnictwo,
  b. przemysł,
  c. handel,
  d. zaopatrzenie w wodę,
  e. dopilnowanie wypłaty dodatku pieniężnego na konto, każdemu mieszkańcowi jednostki samorządowej,
  f. ochrona środowiska,
  g. gospodarka zasobami środowiskowymi,
  h. szkolnictwo,
  i. służba zdrowiu,
  j. opieka społeczna,
  k. obrona terytorialna,
  l. sport i turystyka.

  Art. 124. Wszelkie dobra znajdujące się na obszarze jednostek samorządowych są pod zarządem władz samorządowych, oprócz własności pokoleniowej oraz uczciwie nabytego mienia.

  Art. 125. Osobna ustawa powoła samorząd gospodarczy dla poszczególnych dziedzin życia gospodarczego, zjednoczony z Naczelną Izbą Gospodarczą Polski:
  a. Izby Rolnicze,
  b. Izby Obrotu Surowcami, Wyrobami i Usługami,
  c. Izby Przemysłowe,
  d. Izby Rzemieślnicze,
  e. Izby Pracodawców,
  f. Izby Pracy Najemnej,
  g. Izby dla innych gałęzi gospodarki.

  Art. 126. Źródła dochodu jednostek samorządowych określi ustawa o władzy finansowej.

  Art. 127. Mieszkańcy Polski sprawują nadzór nad działalnością samorządów poprzez samorządy wyższego stopnia, władze ogólnopaństwowe i wymiar sprawiedliwości oraz władzę finansową (Narodowa Komisja Finansowa).
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:36, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 3 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Wto 15:57, 22 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział VIII Odpowiedz z cytatem
  Rozdział VIII

  GOSPODARKA POLSKI

  Art. 128. Działalność gospodarcza i jej wyniki są podporządkowane potrzebom mieszkańców Polski. Gospodarka Polski stwarza możliwości do rzeczywistego udziału w obowiązkach i prawach ustanowionych niniejszym Najwyższym Prawem oraz zeń wynikających. Zadania działalności gospodarczej są następujące:
  a. zapewnienie niezależności gospodarczej rodzinom i poszczególnym osobom przez:
  – posiadanie mieszkania,
  – dostatek dobrego pożywienia,
  – dostatek właściwego ubrania,
  – dobrą opiekę lekarską,
  – dobre wykształcenie,
  b. zapobieganie powstawaniu zjawiska biedy,
  c. zabezpieczenie szeroko pojętych potrzeb ludzkich.

  Art. 129. Zabrania się prowadzenia działalności polegającej na:
  a. wszelkiego rodzaju nierządzie,
  b. obrocie narkotykami oraz innymi tego typu środkami,
  c. upowszechnieniu alkoholu oraz innych środków odurzających.

  Art. 130. Obowiązkiem producentów:
  a. tytoniu i wyrobów tytoniowych,
  b. alkoholu i wyrobów alkoholowych,
  c. innych surowców i wyrobów wywołujących chorobowe uzależnienie
  jest:
  a. zapobieganie mogącym wyniknąć z tego chorobom społecznym,
  b. leczenie osób, które uległy takim chorobom,
  c. łożenie na opiekę nad nimi oraz ich potrzeby życiowe.

  Art. 131. Zakazuje się stosowania ogłoszeń handlowych, których treść:
  a. jest podstępna,
  b. upowszechnia złe obyczaje,
  c. wprowadza w błąd,
  d. jest w języku obcym.

  Art. 132. Wszelkie surowce, wyroby i usługi, sprowadzane do Polski, podlegają wszechstronnej kontroli przed wpuszczeniem na jej obszar i muszą posiadać opisy wytwórcy, surowców i właściwości wyrobu w języku polskim.

  Art. 133. Minister Gospodarki wraz z Naczelną Izbą Gospodarczą opracowują programy gospodarcze dla Polski.

  Art. 134. Działalność ubezpieczeniowa, zwłaszcza Narodowego Biura Finansowego jest działalnością służebną w stosunku do całokształtu stosunków społeczno-gospodarczych i nie może być nastawiona na osiąganie zysku. Rachunek Finansowy pomiędzy produkcją a konsumpcją, zawsze, w każdym czasie musi wychodzić na zero. Jest to podstawowa ZASADA sprawiedliwości. Narodowy Rachunek Finansowy jest gwarantem szeroko pojętej sprawiedliwości, czyli EKONOMII bez lichwy i podatków, czyli podporządkowany zasadom wynikającym z ogólnie pojętej Wspólnoty Finansowej.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:41, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 2 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Wto 16:16, 22 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział IX Odpowiedz z cytatem
  Rozdział IX

  SZKOLNICTWO POLSKI

  Art. 135. Pobieranie nauki w Polsce jest bezpłatne, od szkół podstawowych począwszy a na najwyższych skończywszy.

  Art. 136. Wyłącznie Polacy-Słowianie mają prawo:
  a. nauczać,
  b. zakładać szkoły i zakłady wychowawcze,
  c. kierować szkołami i zakładami wychowawczymi, jeżeli mają odpowiednie przygotowanie i spełniają wymagania właściwego stosunku do Narodu i Państwa Polskiego.

  Art. 137. Do lat 18, w zakresie szkoły podstawowej i zawodowej, pobieranie nauki jest obowiązkowe.

  Art. 138. Obowiązkowymi przedmiotami nauczania w całym szkolnictwie, od szkół podstawowych począwszy a na najwyższych skończywszy, są:
  a. słowiański język polski,
  b. umiejętność posługiwania się liczbami,
  c. dzieje Narodu i Państwa Polskiego,
  d. dorobek twórczy tego Narodu,
  e. wychowanie sportowe.

  Art. 139. Badania naukowe i ogłaszanie ich wyników są w Państwie Polskim dozwolone, jeżeli nie naruszają przepisów prawa.

  Art. 140. Wszystkie szkoły i zakłady wychowawcze, tak społeczne jak i prywatne, podlegają nadzorowi władz ogólnopaństwowych i samorządowych.

  Art. 141. Uczniom bardzo zdolnym a niezamożnym, Polska zapewni utrzymanie się w szkołach wyższych.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:44, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 2 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Wto 16:27, 22 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział X Odpowiedz z cytatem
  Rozdział X

  WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI – POLSKI

  Art. 142. Wymiar Sprawiedliwości Polski strzeże praw mieszkańców Polski przez:
  a. uczciwe i zgodne z prawem i prawdą rozwiązywanie sporów,
  b. doskonalenie i upowszechnianie sprawiedliwości i wolności,
  c. nadzorowanie toku wprowadzania w życie ustaw,
  d. tępienie przestępstw,
  e. podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu przestępstw.

  Art. 143. Sądy wymierzają sprawiedliwość w imieniu Polski. Powołuje się następujące Trybunały:
  a. Trybunał Najwyższy,
  b. Trybunał Wojewódzki,
  c. Trybunał Grodzki (regionalny).

  Art. 144. Trybunały Grodzkie i Wojewódzkie podlegają Trybunałowi Najwyższemu.

  Art. 145. Wyrok może być prawomocnie wydany tylko przez uczciwy i sprawiedliwy sąd.

  Art. 146. Zakazuje się zadawania cierpień aby uzyskać zeznania. Zeznania uzyskane poprzez zadawanie cierpienia są nieważne a takie postępowanie jest przestępstwem i podlega karze.

  Art. 147. Sędziów mianuje Prezydent. Urząd sędziowski może objąć tylko osoba odpowiadająca warunkom przez prawo wymaganym. Sędziowie są w sprawowaniu urzędu sędziowskiego niezawiśli i podlegają tylko ustawom.

  Art. 148. Orzeczenia sądowe nie mogą być zmieniane ani przez władze ustawodawczą, ani przez władzę wykonawczą.

  Art. 149. Sędzia może być złożony z urzędu, zawieszony w urzędowaniu, przeniesiony na inne miejsce urzędowania lub w stan spoczynku wbrew swojej woli jedynie mocą orzeczenia sądowego i tylko w przypadkach przewidzianych ustawą.

  Art. 150. Rozprawy przed sądem orzekającym, zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych, są jawne, jeżeli ustawy nie przewidują w tym względzie wyjątku.

  Art. 151. W sprawach cywilno-prawnych rozstrzygają Sądy Powszechne:
  a. wojewódzkie,
  b. Grodzkie (regionalne).

  Art. 152. Trybunały Grodzkie (regionalne) Polski orzekają w składzie pięciu osób: Trzech zawodowych sędziów i dwóch członków. Ustalają sprawcę szkody i jej wysokość oraz zobowiązują sprawcę wyrokiem do naprawienia szkody w zamian za karę pozbawienia wolności. w przypadku konieczności pozbawienia wolności, przekazują sprawę Trybunałom Wojewódzkim.

  Art. 153. Trybunały Wojewódzkie Polski w składzie pięciu sędziów zawodowych, orzekają odnośnie odwołań od wyroków Trybunałów Grodzkich (regionalnych) na karę pozbawienia wolności – w przypadkach odmowy wyrównania wyrządzonej szkody lub nie wykonania zobowiązania do naprawy szkody. Trybunały Wojewódzkie orzekają we wszystkich sprawach.

  Art. 154. Trybunał Najwyższy Polski w składzie siedmiu sędziów zawodowych, rozpatruje i orzeka odnośnie odwołań od wyroków Trybunałów Wojewódzkich, oraz w sprawach najwyższej wagi dla mieszkańców Polski, zagrożonych najwyższymi karami, z karą śmierci włącznie, a ponadto:
  a. udziela wykładni odnośnie stosowania obowiązującego prawa,
  b. nadzoruje wszystkie władze ogólnopaństwowe i samorządowe,
  c. rekomenduje osoby ubiegające się o stanowiska we władzach ogólnopaństwowych i samorządowych,
  d. sprawdza czy własność osób tworzących obieralne władze ogólnopaństwowe, ich żon i dzieci, nie została nabyta bezprawnie – tak przed objęciem stanowiska jak i po ich złożeniu.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:50, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 4 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Wto 17:30, 22 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział XI Odpowiedz z cytatem
  Rozdział XI

  WŁADZA FINANSOWA – POLSKI

  Art. 155. Najwyższą władzę finansową w Polsce jest niezależna, apolityczna, Narodowa Komisja Finansowa, działająca w sferze finansów, podobnie jak wymiar sprawiedliwości w sferze prawa.

  Art. 156. Członków Narodowej Komisji Finansowej mianuje Prezydent, na wniosek Senatu, którzy rekrutują się spośród ekspertów od systemu zwanego Wspólnotą Finansową. Narodowa Komisja Finansowa składa się z dwunastu członków.

  Art. 157. Prezesa Narodowej Komisji Finansowej wybierają jej członkowie, spośród siebie na pierwszym jej posiedzeniu po mianowaniu.

  Art. 158. Kadencja Narodowej Komisji Finansowej trwa sześć lat, przy czym jedną trzecią jej składu, wymienia się co dwa lata dla zachowania ciągłości jej pracy (przepisy przejściowe w zakresie kadencji członków mówią, że po mianowaniu pierwszego składu Narodowej Komisji Finansowej, po pierwszych dwóch latach działania, tracą członkostwo czterej członkowie najstarsi wiekiem. Po następnych dwóch latach tracą członkostwo dalsi najstarsi wiekiem czterej członkowie. Oczywistym jest, że Prezydent, co dwa lata dokonuje uzupełnienia składu całej Narodowej Komisji Finansowej).

  Art. 159. Organem kontrolnym, Narodowej Komisji Finansowej jest a-polityczna, stosowna pod względem kwalifikacji, odpowiednia Komisja Sejmowa, która jest w stałej z nią łączności.

  Art. 160. Narodowa Komisja Finansowa jest organem zarządzającym Narodowym Biurem Finansowym jako organem wykonawczym sprawującym nadzór nad wszelkimi ruchami pieniądza.

  Art. 161. Podstawowym zadaniem Narodowej Komisji Finansowej jest dokonanie narodowej inwentaryzacji, naszej narodowej, rzeczywistej zdolności produkcyjnej dóbr.

  Art. 162. Na podstawie tej zdolności do produkcji bogactwa, Narodowa Komisja Finansowa założy w Ministerstwie Skarbu Państwa, Narodowy Rachunek Finansowy, który dostarcza praktycznych środków pieniężnych, przy pomocy których, Rząd monetyzuje REALNE BOGACTWO NARODOWE, to znaczy, wyraża jego wartość w pieniądzach.

  Art. 163. Narodowe Biuro Finansowe kontroluje ruch społecznych pieniędzy i pożyczek, zgodnie z faktami, krajowej produkcji i konsumpcji, na poziomie krajowym, zgodnie z narodową księgowością.

  Art. 164. Szczeblem wykonawczym Narodowego Biura Finansowego są jego Gminne oddziały, podporządkowane Centrali NBF.

  Art. 165. Gminne Oddziały Narodowego Biura Finansowego są jedynym organem rejestrującym wszystkie fakty produkcji i konsumpcji podmiotów działających na terenie gminy. Sposób tej rejestracji ustala ustawa.

  Art. 166. Narodowy Bank Polski jest organem podległym Narodowej Komisji Finansowej i jest wyłącznie magazynem pieniędzy i depozytariuszem pożyczek udzielanych przez Narodowe Biuro Finansowe.

  Art. 167. Właścicielem pieniądza jest Naród Polski. Narodowa Komisja Finansowa jest w imieniu tego Narodu, wyłącznym emitentem pieniądza, całej waluty i pożyczek potrzebnych w całej gospodarce narodowej.

  Art. 168. Zakazuje się stosowania lichwy (odsetek od udzielanych pożyczek) w obrotach pieniądzem w całej gospodarce narodowej oraz uprawiania wszelkiego rodzaju gier hazardowych, których celem jest oszustwo finansowe.

  Art. 169. Centralnym bankiem Państwa jest Narodowy Bank Polski. Organizację i zasady działania Narodowego Banku Polskiego oraz szczegółowe zasady powoływania i odwoływania jego organów określa ustawa.

  Art. 170. Wszelkie opłaty w środowisku bankowym określa ustawa.

  Art. 171. Dopuszcza się działanie obcych banków na terenie Państwa Polskiego pod warunkiem, że banki te nie mogą obracać naszą Narodową walutą. Kursy walut, wobec Naszej Narodowej waluty określa Narodowa Komisja Finansowa.

  Art. 172. Zakazuje się działalności Giełdy Papierów Wartościowych.

  Art. 173. Akcje, wyemitowane pod wartość realnego bogactwa narodowego są własnością dotychczasowych ich posiadaczy, a ich rzeczywista wartość musi się odnosić do realnej wartości tego bogactwa.

  Art.174. Spółki Akcyjne, mogą być kontynuowane pod warunkiem, że prawowitymi właścicielami akcji są pracownicy danego przedsiębiorstwa.

  Art. 175. Obrót akcjami, może się odbywać wyłącznie w obrębie spółki akcyjnej.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:53, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 4 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Śro 12:33, 23 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział XII Odpowiedz z cytatem
  Rozdział XII

  SIŁY ZBROJNE PAŃSTWA – POLSKI

  Art. 176. Ustalanie stanu liczebnego Sił Zbrojnych oraz zezwalanie na coroczny pobór do służby wojskowej może nastąpić jedynie drogą ustawy sejmowej.

  Art. 177. Siły Zbrojne Polski są zobowiązane bronić ustroju, niepodległości i jedności (jednolitości) Narodu i Państwa Polskiego.

  Art. 178. Wszyscy mieszkańcy Polski w wieku od 20 do 55 lat, pełnią stałą służbę wojskową, według następujących przedziałów wiekowych:
  a. 20 – 30 lat, czynna służba wojskowa,
  b. 31 – 45 lat, Czynna rezerwa wojskowa,
  c. 46 – 55 lat, pospolite ruszenie.

  Art. 179. Powołuje się Samoobronę terytorialną we wszystkich jednostkach administracyjnych Polski, dla:
  a. obrony,
  b. strzeżenia prawa i porządku.

  Art. 180. Naczelnym Dowódcą Sił Zbrojnych podczas wojny jest Szef Sztabu Głównego.

  Art. 181. Naczelny Wódz odpowiada przed Sejmem za dowodzenie Siłami Zbrojnymi podczas wojny, oraz za wszelkie sprawy kierownictwa wojskowego.

  Art. 182. Wprowadza się powszechne prawo do posiadania broni.

  Art. 183. Dla zapewnienia ustroju, niepodległości i jedności Narodu i Państwa Polskiego, powołuje się Najwyższą Radę Bezpieczeństwa Polski, która pod kierownictwem Prezydenta zajmuje się następującymi obowiązkami:
  a. określaniem polityki obronnej i stanu bezpieczeństwa,
  b. dostosowaniem całokształtu życia narodowego do założeń obronnych,
  c. wykorzystaniem zasobów ludzkich i rzeczowych dla obronności.

  Art. 184. Członkami Najwyższej Rady Bezpieczeństwa są:
  a. Prezydent,
  b. Marszałek Sejmu,
  c. Prezes Rady Ministrów,
  d. Przewodniczący Trybunału Najwyższego,
  e. Prezes Narodowej Komisji Finansowej,
  f. Szef Sztabu Głównego Sił Zbrojnych,
  g. Minister Spraw Wojskowych,
  h. Minister Spraw Zagranicznych,
  i. Minister Spraw Wewnętrznych,
  j. trzy osoby wyznaczone przez Prezydenta.

  Art. 185. Siłami Zbrojnymi administruje Minister Spraw Wojskowych.

  Art. 186. Siły Zbrojne Polski mogą być użyte wyłącznie na żądanie uprawnionej władzy ogólnopaństwowej, przy ścisłym zachowaniu postanowień ustawowych, do:
  a. zapobiegania rozruchom i uśmierzania rozruchów,
  b. przymusowego wykonania przepisów prawa i prawomocnych zarządzeń.

  Art. 187. Ustanawia się zawodowy Korpus Ochrony Pogranicza, który we współpracy ze Sztabem Głównym i Informacją Wojskową ustali sposoby ochrony i obrony granic Polski, który:
  a. sprawuje nadzór nad przepływem osób, wyrobów, usług i środków przewozowych,
  b. zbrojnie ochrania i broni granice państwowe.

  Art. 188. Postanowienia dotyczące obowiązków i praw osobowych, stosują się także do osób służących w Siłach Zbrojnych. Wyjątki od tej zasady określają osobne ustawy dotyczące Sił Zbrojnych.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 13:57, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 2 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Śro 13:06, 23 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział XIII iXIV Odpowiedz z cytatem
  Rozdział XIII

  ZMIANA KONSTYTUCJI

  Art. 189. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Polski.

  Art. 190. Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm i następnie, w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat.

  Art. 191. Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

  Art. 192. Po zakończeniu postępowania określonego w Art. 191 Marszałek Sejmu przedstawia Prezydentowi Polski uchwaloną ustawę do podpisu. Prezydent Polski podpisuje ustawę w ciągu 21 dni od dnia przedstawienia i zarządza jej ogłoszenie w Dzienniku Ustaw Polski.

  Art. 193. Po ogłoszeniu przez Prezydenta w Dzienniku Ustaw Polski ustawy Konstytucyjnej w nie przekraczalnym terminie trzech miesięcy mieszkańcy Polski zatwierdzają uchwaloną Konstytucję w ogólnonarodowym Referendum co najmniej pięćdziesięcioprocentową obecnością (frekwencją).

  Art. 194. Pełną obowiązującą moc prawną Konstytucja osiąga po stwierdzeniu przez Komisję Referendalną, prawomocności wyników Referendum.

  Rozdział XIV

  PRZEPISY PRZEJŚCIOWE I KOŃCOWE

  Art. 195. W okresie 2 lat od dnia wejścia w życie Konstytucji, Rada Ministrów przedstawi Sejmowi projekty ustaw niezbędnych do stosowania tej Konstytucji.

  Art. 196. Konstytucja Polski wchodzi w życie z dniem ogłoszenia prawomocności wyników Referendum.

  Art. 197. Traci moc ustawa konstytucyjna z dnia 6 kwietnia 1997 roku.

  ===================================================================================

  PS: Uprasza się do wnoszenia poprawek do niniejszej Konstytucji Polski, pod warunkiem, że poprawki te będą:
  a. zgodne z Prawem Naturalnym, które mówi, że „krew musi odżywiać każdą komórkę organizmu” co jest warunkiem zdrowia tegoż organizmu (Dywidenda Społeczna dla wszystkich mieszkańców Polski).
  b. będą podnosiły ogólną dobroć tego Najwyższego Prawa.

  Poprawki należy umieszczać w komentarzach (odpowiedz).
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 14:03, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 6 razy
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Autor Wiadomość
  husarz33
  Administrator

  Kto mieszka za sciana
  Dołączył: 03 Lis 2010
  Posty: 59
  Przeczytał: 9 tematów

  Pomógł: 1 raz
  Ostrzeżeń: 0/5

  PostWysłany: Pon 15:47, 07 Mar 2011 Temat postu: Nowe Państwo – Polska – projekt. Odpowiedz z cytatem
  NOWE PAŃSTWO – POLSKA

  Powyżej zamieściłem Konstytucję Polski jako projekt dla Nowego Państwa – POLSKI. Uzasadniając powyższe, należy stwierdzić, że konstytucja z kwietnia 97 jest prawem, które w swym fundamencie ma wpisane OSZUSTWO i prawo o nią stanowione jest KARYKATURĄ SPRAWIEDLIWOŚCI. Dalsze dywagacje na ten temat są bezcelowe, bo znamiona tego prawnego szwindla opisałem szeroko na tym FORUM.

  Dziś pozmieniałem treść mego projektu Konstytucji Polski, w której wyeliminowałem z użycia słowo Rzeczpospolita. Uzasadniając ten krok odwołam się do treści tej knotstytucji z kwietnia 97 jak i do konstytucji 3-cio majowej i międzywojennej z 35 roku. Odkryłem, że te trzy knoty legislacyjne zostały spreparowane z masońskim sprytem, w którym za pewnik uznaje się trójpodział władzy. Wiadomo, że istnieje władza finansowa, które te trzy monteskiuszowskie władze spycha do narożnika po boksersku i nadaje ton wszelkim ruchom pieniądza na świecie ignorując jakiekolwiek władze państwowe.

  Można powiedzieć, że dotychczasowe konstytucje świata są spaprane działaniem braci fartuszkowych, czyli masonerii z powodu ukrywania się władzy finansowej pod różnymi postaciami, a która dyktuje narodom świata „ład”, który z całą premedytacją można określić jako MISTERIUM NIEPRAWOŚCI.

  Dlatego Nowe Państwo – Polska jeśli chce być Państwem SPRAWIEDLIWOŚCI musi zerwać ciągłość z tzw. Rzeczpospolitymi, które są temu misterium nieprawości podporządkowane!

  Zatem do NOWEGO PORZĄDKU PRAWNEGO w Nowym Państwie – POLSCE, oprócz Konstytucji Polski, planujemy dołączyć nową flagę, która została przekazana nam przez Św. Faustynę Kowalską oraz Nowy tekst Hymnu POLSKI i nowy wizerunek orła.

  W nowym FOLDERZE na portalu przeklej.pl; http://www.przeklej.pl/folder/nowe-panstwo-polskie-32495667 zamieściłem nową flagę; http://www.przeklej.pl/plik/flaga-z-milosiernym-sercem-jezusa-pdf-00282a44maom2j6 oraz nowy tekst hymnu; http://www.przeklej.pl/plik/hej-polacy-nowy-hymn-polski-doc-00282a4c8aom2j6
  Wizerunek ORŁA dla NOWEGO PAŃSTWA – POLSKI jest na; http://www.przeklej.pl/plik/nowe-panstwo-polskie-jpg-00286768oaom2j6

  Znam źródło pochodzenia Orła i nowego tekstu hymnu. Prezentuję je bez zgody ich autorów na własną odpowiedzialność. Mam nadzieję, że te pozycje zostaną zaakceptowane przez NOWY POLSKI tym razem PARLAMENT po wyborach. Wtedy autorzy hymnu i GODŁA będą usatysfakcjonowani.

  Te nowe elementy Nowego Państwa – Polski w przyszłości, traktuję je jako projekty i proszę Naród Polski w swej masie (najlepiej w wyborach), by się wypowiedział merytorycznie o naszych projektach.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  Post został pochwalony 0 razy

  Ostatnio zmieniony przez husarz33 dnia Pon 14:09, 18 Kwi 2011, w całości zmieniany 3 razy

 22. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział VII

  SAMORZĄD PAŃSTWA – POLSKI

  Art. 120. Państwo Polskie dzieli się na następujące jednostki samorządowe:
  a. województwa,
  b. gminy (dzielnice miast na prawach gminy, miasta-gminy, wsie lub ich grupy, czyli gminy wraz z osadami należącymi do gminy).

  Art. 121. Jednostki samorządowe mogą łączyć się w związki dla przeprowadzenia zadań wchodzących w zakres samorządu a przekraczających możliwości poszczególnych jednostek samorządowych. Związki takie mogą uzyskać osobowość prawną ale wyłącznie na podstawie osobnej ustawy.

  Art. 122. Prawo stanowienia w sprawach należących do zakresu działania samorządu, przysługuje obieralnym radom samorządowym.

  Art. 123. Do zakresu działania samorządów należy całokształt spraw społeczno-gospodarczych danej jednostki samorządowej:
  a. rolnictwo,
  b. przemysł,
  c. handel,
  d. zaopatrzenie w wodę,
  e. dopilnowanie wypłaty dodatku pieniężnego na konto, każdemu mieszkańcowi jednostki samorządowej,
  f. ochrona środowiska,
  g. gospodarka zasobami środowiskowymi,
  h. szkolnictwo,
  i. służba zdrowiu,
  j. opieka społeczna,
  k. obrona terytorialna,
  l. sport i turystyka.

  Art. 124. Wszelkie dobra znajdujące się na obszarze jednostek samorządowych są pod zarządem władz samorządowych, oprócz własności pokoleniowej oraz uczciwie nabytego mienia.

  Art. 125. Osobna ustawa powoła samorząd gospodarczy dla poszczególnych dziedzin życia gospodarczego, zjednoczony z Naczelną Izbą Gospodarczą Polski:
  a. Izby Rolnicze,
  b. Izby Obrotu Surowcami, Wyrobami i Usługami,
  c. Izby Przemysłowe,
  d. Izby Rzemieślnicze,
  e. Izby Pracodawców,
  f. Izby Pracy Najemnej,
  g. Izby dla innych gałęzi gospodarki.

  Ar

  GOSPODARKA POLSKI

  Art. 128. Działalność gospodarcza i jej wyniki są podporządkowane potrzebom mieszkańców Polski. Gospodarka Polski stwarza możliwości do rzeczywistego udziału w obowiązkach i prawach ustanowionych niniejszym Najwyższym Prawem oraz zeń wynikających. Zadania działalności gospodarczej są następujące:
  a. zapewnienie niezależności gospodarczej rodzinom i poszczególnym osobom przez:
  – posiadanie mieszkania,
  – dostatek dobrego pożywienia,
  – dostatek właściwego ubrania,
  – dobrą opiekę lekarską,
  – dobre wykształcenie,
  b. zapobieganie powstawaniu zjawiska biedy,
  c. zabezpieczenie szeroko pojętych potrzeb ludzkich.

  Art. 129. Zabrania się prowadzenia działalności polegającej na:
  a. wszelkiego rodzaju nierządzie,
  b. obrocie narkotykami oraz innymi tego typu środkami,
  c. upowszechnieniu alkoholu oraz innych środków odurzających.

  Art. 130. Obowiązkiem producentów:
  a. tytoniu i wyrobów tytoniowych,
  b. alkoholu i wyrobów alkoholowych,
  c. innych surowców i wyrobów wywołujących chorobowe uzależnienie
  jest:
  a. zapobieganie mogącym wyniknąć z tego chorobom społecznym,
  b. leczenie osób, które uległy takim chorobom,
  c. łożenie na opiekę nad nimi oraz ich potrzeby życiowe.

  Art. 131. Zakazuje się stosowania ogłoszeń handlowych, których treść:
  a. jest podstępna,
  b. upowszechnia złe obyczaje,
  c. wprowadza w błąd,
  d. jest w języku obcym.

  Art. 132. Wszelkie surowce, wyroby i usługi, sprowadzane do Polski, podlegają wszechstronnej kontroli przed wpuszczeniem na jej obszar i muszą posiadać opisy wytwórcy, surowców i właściwości wyrobu w języku polskim.

  Art. 133. Minister Gospodarki wraz z Naczelną Izbą Gospodarczą opracowują programy gospodarcze dla Polski.

  Art. 134. Działalność ubezpieczeniowa, zwłaszcza Narodowego Biura Finansowego jest działalnością służebną w stosunku do całokształtu stosunków społeczno-gospodarczych i nie może być nastawiona na osRozdział IX

  SZKOLNICTWO POLSKI

  Art. 135. Pobieranie nauki w Polsce jest bezpłatne, od szkół podstawowych począwszy a na najwyższych skończywszy.

  Art. 136. Wyłącznie Polacy-Słowianie mają prawo:
  a. nauczać,
  b. zakładać szkoły i zakłady wychowawcze,
  c. kierować szkołami i zakładami wychowawczymi, jeżeli mają odpowiednie przygotowanie i spełniają wymagania właściwego stosunku do Narodu i Państwa Polskiego.

  Art. 137. Do lat 18, w zakresie szkoły podstawowej i zawodowej, pobieranie nauki jest obowiązkowe.

  Art. 138. Obowiązkowymi przedmiotami nauczania w całym szkolnictwie, od szkół podstawowych począwszy a na najwyższych skończywszy, są:
  a. słowiański język polski,
  b. umiejętność posługiwania się liczbami,
  c. dzieje Narodu i Państwa Polskiego,
  d. dorobek twórczy tego Narodu,
  e. wychowanie sportowe.

  Art. 139. Badania naukowe i ogłaszanie ich wyników są w Państwie Polskim dozwolone, jeżeli nie naruszają przepisów prawa.

  Art. 140. Wszystkie szkoły i zakłady wychowawcze, tak społeczne jak i prywatne, podlegają nadzorowi władz ogólnopaństwowych i samorządowych.

  Art. 141. Uczniom bardzo zdolnym a niezamożnym, Polska zapewni utrzymanie się w szkołach wyższych.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatk

  PostWysłany: Wto 16:27, 22 Lut 2011 Temat postu: Konstytucja Polski – Rozdział X Odpowiedz z cytatem
  Rozdział X

  WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI – POLSKI

  Art. 142. Wymiar Sprawiedliwości Polski strzeże praw mieszkańców Polski przez:
  a. uczciwe i zgodne z prawem i prawdą rozwiązywanie sporów,
  b. doskonalenie i upowszechnianie sprawiedliwości i wolności,
  c. nadzorowanie toku wprowadzania w życie ustaw,
  d. tępienie przestępstw,
  e. podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu przestępstw.

  Art. 143. Sądy wymierzają sprawiedliwość w imieniu Polski. Powołuje się następujące Trybunały:
  a. Trybunał Najwyższy,
  b. Trybunał Wojewódzki,
  c. Trybunał Grodzki (regionalny).

  Art. 144. Trybunały Grodzkie i Wojewódzkie podlegają Trybunałowi Najwyższemu.

  Art. 145. Wyrok może być prawomocnie wydany tylko przez uczciwy i sprawiedliwy sąd.

  Art. 146. Zakazuje się zadawania cierpień aby uzyskać zeznania. Zeznania uzyskane poprzez zadawanie cierpienia są nieważne a takie postępowanie jest przestępstwem i podlega karze.

  Art. 147. Sędziów mianuje Prezydent. Urząd sędziowski może objąć tylko osoba odpowiadająca warunkom przez prawo wymaganym. Sędziowie są w sprawowaniu urzędu sędziowskiego niezawiśli i podlegają tylko ustawom.

  Art. 148. Orzeczenia sądowe nie mogą być zmieniane ani przez władze ustawodawczą, ani przez władzę wykonawczą.

  Art. 149. Sędzia może być złożony z urzędu, zawieszony w urzędowaniu, przeniesiony na inne miejsce urzędowania lub w stan spoczynku wbrew swojej woli jedynie mocą orzeczenia sądowego i tylko w przypadkach przewidzianych ustawą.

  Art. 150. Rozprawy przed sądem orzekającym, zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych, są jawne, jeżeli ustawy nie przewidują w tym względzie wyjątku.

  Art. 151. W sprawach cywilno-prawnych rozstrzygają Sądy Powszechne:
  a. wojewódzkie,
  b. Grodzkie (regionalne).

  Art. 152. Trybunały Grodzkie (regionalne) Polski orzekają w składzie pięciu osób: Trzech zawodowych sędziów i dwóch członków. Ustalają sprawcę szkody i jej wysokość oraz zobowiązują sprawcę wyrokiem do naprawienia szkody w zamian za karę pozbawienia wolności. w przypadku konieczności pozbawienia wolności, przekazują sprawę Trybunałom Wojewódzkim.

  Art. 153. Trybunały Wojewódzkie Polski w składzie pięciu sędziów zawodowych, orzekają odnośnie odwołań od wyroków Trybunałów Grodzkich (regionalnych) na karę pozbawienia wolności – w przypadkach odmowy wyrównania wyrządzonej szkody lub nie wykonania zobowiązania do naprawy szkody. Trybunały Wojewódzkie orzekają we wszystkich sprawach.

  Art. 154. Trybunał Najwyższy Polski w składzie siedmiu sędziów zawodowych, rozpatruje i orzeka odnośnie odwołań od wyroków Trybunałów Wojewódzkich, oraz w sprawach najwyższej wagi dla mieszkańców Polski, zagrożonych najwyższymi karami, z karą śmierci włącznie, a ponadto:
  a. udziela wykładni odnośnie stosowania obowiązującego prawa,
  b. nadzoruje wszystkie władze ogólnopaństwowe i samorządowe,
  c. rekomenduje osoby ubiegające się o stanowiska we władzach ogólnopaństwowych i samorządowych,
  d. sprawdza czy własność osób tworzących obieralne władze ogólnopaństwowe, ich żon i dzieci, nie została nabyta bezprawnie – tak przed objęciem stanowiska jak i po ich złożeniu.ów.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839
  iąganie zysku. Rachunek Finansowy pomiędzy produkcją a konsumpcją, zawsze, w każdym czasie musi wychodzić na zero. Jest to podstawowa ZASADA sprawiedliwości. Narodowy Rachunek Finansowy jest gwarantem szeroko pojętej sprawiedliwości, czyli EKONOMII bez lichwy i podatków, czyli podporządkowany zasadom wynikającym z ogólnie pojętej Wspólnoty Finansowej.t. 126. Źródła dochodu jednostek samorządowych określi ustawa o władzy finansowej.

  Art. 127. Mieszkańcy Polski sprawują nadzór nad działalnością samorządów poprzez samorządy wyższego stopnia, władze ogólnopaństwowe i wymiar sprawiedliwości oraz władzę finansową (Narodowa Komisja Finansowa).

 23. Brat Dioskur said

  A teraz cos o panstwie wyznaniowym ,zmorze przez lata przesladujacej redakcje WybGazu.Wyobrazmy sobie ,ze w Polsce zawiazuje sie katolicka partia ,ktora w swoim statucie zabrania kobietom kandydowania do najwyzszych wladz partii.Moga one byc czlonkami ,ale wara od rzadzenia.Ilosci jadu wylanego przez merdia glownego nurtu byly by nie wyobrazalne,jezeli nie zakonczylo by sie to wszystko nawet niezaleznym sadem!Tymczasem partia taka spokojnie egzystuje sobie nie w Iranie czy Katarze tylko w …Holandii! Nazywa sie ona SGP i jest partia protestancka.Niezwykle bojowe holenderskie feministki ,ktore plywajaca klinika aborcyjna zawitaly nawet do Polski jakos siedza cicho.Malo tego,partia ta stala sie jezyczkiem u wagi na politycznej arenie Kraju Tulipanow,bo aktualnej koalicji w wyborach do ichniego Senatu braklo jednego glosu ,ktory wlasnie ma SGP.Rzadzacy liberalowie ,chcac przepychac swoje ustawy musza „nolens volens” tolerowac dyktat tej niezwykle konserwatywnej w pogladach partii. Nici wiec z „handlowych niedziel” o ktore tak glosno od lat nawoluje holenderska udecja i socjalisci.Ale to nie wszystko.Ukoronowaniem wspolnej ,bo liberalno-udecko-socjalistycznego bloku ,akcji miala byc ustawa znoszaca penalizacje za tzw. obrazanie religii.Wtedy juz mozna by sobie do woli pohulac po katolicyzmie,bo przeciez tylko o to w tej ustawie chodzi ,ale SGP rzeklo „niente” i lucyferianie musza sobie odlozyc fete na przyszlosc.Dziwne,ale w Holandii nie ma gazety podobnej profilowi „naszej” GW ,ktora stawiala by wszystkich niepoprawnych na bacznosc a przeciez jest to kraj – natchnienie swiatowego w tym polskiego lewactwa!Kisiel by powiedzial :dom wariatow !

 24. Narodowa konstytucja Polski said

  Rozdział XI

  WŁADZA FINANSOWA – POLSKI

  Art. 155. Najwyższą władzę finansową w Polsce jest niezależna, apolityczna, Narodowa Komisja Finansowa, działająca w sferze finansów, podobnie jak wymiar sprawiedliwości w sferze prawa.

  Art. 156. Członków Narodowej Komisji Finansowej mianuje Prezydent, na wniosek Senatu, którzy rekrutują się spośród ekspertów od systemu zwanego Wspólnotą Finansową. Narodowa Komisja Finansowa składa się z dwunastu członków.

  Art. 157. Prezesa Narodowej Komisji Finansowej wybierają jej członkowie, spośród siebie na pierwszym jej posiedzeniu po mianowaniu.

  Art. 158. Kadencja Narodowej Komisji Finansowej trwa sześć lat, przy czym jedną trzecią jej składu, wymienia się co dwa lata dla zachowania ciągłości jej pracy (przepisy przejściowe w zakresie kadencji członków mówią, że po mianowaniu pierwszego składu Narodowej Komisji Finansowej, po pierwszych dwóch latach działania, tracą członkostwo czterej członkowie najstarsi wiekiem. Po następnych dwóch latach tracą członkostwo dalsi najstarsi wiekiem czterej członkowie. Oczywistym jest, że Prezydent, co dwa lata dokonuje uzupełnienia składu całej Narodowej Komisji Finansowej).

  Art. 159. Organem kontrolnym, Narodowej Komisji Finansowej jest a-polityczna, stosowna pod względem kwalifikacji, odpowiednia Komisja Sejmowa, która jest w stałej z nią łączności.

  Art. 160. Narodowa Komisja Finansowa jest organem zarządzającym Narodowym Biurem Finansowym jako organem wykonawczym sprawującym nadzór nad wszelkimi ruchami pieniądza.

  Art. 161. Podstawowym zadaniem Narodowej Komisji Finansowej jest dokonanie narodowej inwentaryzacji, naszej narodowej, rzeczywistej zdolności produkcyjnej dóbr.

  Art. 162. Na podstawie tej zdolności do produkcji bogactwa, Narodowa Komisja Finansowa założy w Ministerstwie Skarbu Państwa, Narodowy Rachunek Finansowy, który dostarcza praktycznych środków pieniężnych, przy pomocy których, Rząd monetyzuje REALNE BOGACTWO NARODOWE, to znaczy, wyraża jego wartość w pieniądzach.

  Art. 163. Narodowe Biuro Finansowe kontroluje ruch społecznych pieniędzy i pożyczek, zgodnie z faktami, krajowej produkcji i konsumpcji, na poziomie krajowym, zgodnie z narodową księgowością.

  Art. 164. Szczeblem wykonawczym Narodowego Biura Finansowego są jego Gminne oddziały, podporządkowane Centrali NBF.

  Art. 165. Gminne Oddziały Narodowego Biura Finansowego są jedynym organem rejestrującym wszystkie fakty produkcji i konsumpcji podmiotów działających na terenie gminy. Sposób tej rejestracji ustala ustawa.

  Art. 166. Narodowy Bank Polski jest organem podległym Narodowej Komisji Finansowej i jest wyłącznie magazynem pieniędzy i depozytariuszem pożyczek udzielanych przez Narodowe Biuro Finansowe.

  Art. 167. Właścicielem pieniądza jest Naród Polski. Narodowa Komisja Finansowa jest w imieniu tego Narodu, wyłącznym emitentem pieniądza, całej waluty i pożyczek potrzebnych w całej gospodarce narodowej.

  Art. 168. Zakazuje się stosowania lichwy (odsetek od udzielanych pożyczek) w obrotach pieniądzem w całej gospodarce narodowej oraz uprawiania wszelkiego rodzaju gier hazardowych, których celem jest oszustwo finansowe.

  Art. 169. Centralnym bankiem Państwa jest Narodowy Bank Polski. Organizację i zasady działania Narodowego Banku Polskiego oraz szczegółowe zasady powoływania i odwoływania jego organów określa ustawa.

  Art. 170. Wszelkie opłaty w środowisku bankowym określa ustawa.

  Art. 171. Dopuszcza się działanie obcych banków na terenie Państwa Polskiego pod warunkiem, że banki te nie mogą obracać naszą Narodową walutą. Kursy walut, wobec Naszej Narodowej waluty określa Narodowa Komisja Finansowa.

  Art. 172. Zakazuje się działalności Giełdy Papierów Wartościowych.

  Art. 173. Akcje, wyemitowane pod wartość realnego bogactwa narodowego są własnością dotychczasowych ich posiadaczy, a ich rzeczywista wartość musi się odnosić do realnej wartości tego bogactwa.

  ArRozdział XII

  SIŁY ZBROJNE PAŃSTWA – POLSKI

  Art. 176. Ustalanie stanu liczebnego Sił Zbrojnych oraz zezwalanie na coroczny pobór do służby wojskowej może nastąpić jedynie drogą ustawy sejmowej.

  Art. 177. Siły Zbrojne Polski są zobowiązane bronić ustroju, niepodległości i jedności (jednolitości) Narodu i Państwa Polskiego.

  Art. 178. Wszyscy mieszkańcy Polski w wieku od 20 do 55 lat, pełnią stałą służbę wojskową, według następujących przedziałów wiekowych:
  a. 20 – 30 lat, czynna służba wojskowa,
  b. 31 – 45 lat, Czynna rezerwa wojskowa,
  c. 46 – 55 lat, pospolite ruszenie.

  Art. 179. Powołuje się Samoobronę terytorialną we wszystkich jednostkach administracyjnych Polski, dla:
  a. obrony,
  b. strzeżenia prawa i porządku.

  Art. 180. Naczelnym Dowódcą Sił Zbrojnych podczas wojny jest Szef Sztabu Głównego.

  Art. 181. Naczelny Wódz odpowiada przed Sejmem za dowodzenie Siłami Zbrojnymi podczas wojny, oraz za wszelkie sprawy kierownictwa wojskowego.

  Art. 182. Wprowadza się powszechne prawo do posiadania broni.

  Art. 183. Dla zapewnienia ustroju, niepodległości i jedności Narodu i Państwa Polskiego, powołuje się Najwyższą Radę Bezpieczeństwa Polski, która pod kierownictwem Prezydenta zajmuje się następującymi obowiązkami:
  a. określaniem polityki obronnej i stanu bezpieczeństwa,
  b. dostosowaniem całokształtu życia narodowego do założeń obronnych,
  c. wykorzystaniem zasobów ludzkich i rzeczowych dla obronności.

  Art. 184. Członkami Najwyższej Rady Bezpieczeństwa są:
  a. Prezydent,
  b. Marszałek Sejmu,
  c. Prezes Rady Ministrów,
  d. Przewodniczący Trybunału Najwyższego,
  e. Prezes Narodowej Komisji Finansowej,
  f. Szef Sztabu Głównego Sił Zbrojnych,
  g. Minister Spraw Wojskowych,
  h. Minister Spraw Zagranicznych,
  i. Minister Spraw Wewnętrznych,
  j. trzy osoby wyznaczone przez Prezydenta.

  Art. 185. Siłami Zbrojnymi administruje Minister Spraw Wojskowych.

  Art. 186. Siły Zbrojne Polski mogą być użyte wyłącznie na żądanie uprawnionej władzy ogólnopaństwowej, przy ścisłym zachowaniu postanowień ustawowych, do:
  a. zapobiegania rozruchom i uśmierzania rozruchów,
  b. przymusowego wykonania przepisów prawa i prawomocnych zarządzeń.

  Art. 187. Ustanawia się zawodowy Korpus Ochrony Pogranicza, który we współpracy ze Sztabem GłRozdział XIII

  ZMIANA KONSTYTUCJI

  Art. 189. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Polski.

  Art. 190. Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm i następnie, w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat.

  Art. 191. Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

  Art. 192. Po zakończeniu postępowania określonego w Art. 191 Marszałek Sejmu przedstawia Prezydentowi Polski uchwaloną ustawę do podpisu. Prezydent Polski podpisuje ustawę w ciągu 21 dni od dnia przedstawienia i zarządza jej ogłoszenie w Dzienniku Ustaw Polski.

  Art. 193. Po ogłoszeniu przez Prezydenta w Dzienniku Ustaw Polski ustawy Konstytucyjnej w nie przekraczalnym terminie trzech miesięcy mieszkańcy Polski zatwierdzają uchwaloną Konstytucję w ogólnonarodowym Referendum co najmniej pięćdziesięcioprocentową obecnością (frekwencją).

  Art. 194. Pełną obowiązującą moc prawną Konstytucja osiąga po stwierdzeniu przez Komisję Referendalną, prawomocności wyników Referendum.

  Rozdział XIV

  PRZEPISY PRZEJŚCIOWE I KOŃCOWE

  Art. 195. W okresie 2 lat od dnia wejścia w życie Konstytucji, Rada Ministrów przedstawi Sejmowi projekty ustaw niezbędnych do stosowania tej Konstytucji.

  Art. 196. Konstytucja Polski wchodzi w życie z dniem ogłoszenia prawomocności wyników Referendum.

  Art. 197. Traci moc ustawa konstytucyjna z dnia 6 kwietnia 1997 roku.

  ===================================================================================

  PS: Uprasza się do wnoszenia poprawek do niniejszej Konstytucji Polski, pod warunkiem, że poprawki te będą:
  a. zgodne z Prawem Naturalnym, które mówi, że „krew musi odżywiać każdą komórkę organizmu” co jest warunkiem zdrowia tegoż organizmu (Dywidenda Społeczna dla wszystkich mieszkańców Polski).
  b. będą podnosiły ogólną dobroć tego Najwyższego Prawa.

  Poprawki należy umieszczać w komentarzach (odpowiedz).ównym i Informacją Wojskową ustali sposoby ochrony i obrony granic Polski, który:
  a. sprawuje nadzór nad przepływem osób, wyrobów, usług i środków przewozowych,
  b. zbrojnie ochrania i broni granice państwowe.

  Art. 188. Postanowienia dotyczące obowiązków i praw osobowych, stosują się także do osób służących w Siłach Zbrojnych. Wyjątki od tej zasady określają osobne ustawy dotyczące Sił Zbrojnych.t.174. Spółki Akcyjne, mogą być kontynuowane pod warunkiem, że prawowitymi właścicielami akcji są pracownicy danego przedsiębiorstwa.

  Art. 175. Obrót akcjami, może się odbywać wyłącznie w obrębie spółki akcyjnej.

 25. Husarz33 said

  NOWE PAŃSTWO – POLSKA

  Powyżej zamieściłem Konstytucję Polski jako projekt dla Nowego Państwa – POLSKI. Uzasadniając powyższe, należy stwierdzić, że konstytucja z kwietnia 97 jest prawem, które w swym fundamencie ma wpisane OSZUSTWO i prawo o nią stanowione jest KARYKATURĄ SPRAWIEDLIWOŚCI. Dalsze dywagacje na ten temat są bezcelowe, bo znamiona tego prawnego szwindla opisałem szeroko na tym FORUM.

  Dziś pozmieniałem treść mego projektu Konstytucji Polski, w której wyeliminowałem z użycia słowo Rzeczpospolita. Uzasadniając ten krok odwołam się do treści tej knotstytucji z kwietnia 97 jak i do konstytucji 3-cio majowej i międzywojennej z 35 roku. Odkryłem, że te trzy knoty legislacyjne zostały spreparowane z masońskim sprytem, w którym za pewnik uznaje się trójpodział władzy. Wiadomo, że istnieje władza finansowa, które te trzy monteskiuszowskie władze spycha do narożnika po boksersku i nadaje ton wszelkim ruchom pieniądza na świecie ignorując jakiekolwiek władze państwowe.

  Można powiedzieć, że dotychczasowe konstytucje świata są spaprane działaniem braci fartuszkowych, czyli masonerii z powodu ukrywania się władzy finansowej pod różnymi postaciami, a która dyktuje narodom świata „ład”, który z całą premedytacją można określić jako MISTERIUM NIEPRAWOŚCI.

  Dlatego Nowe Państwo – Polska jeśli chce być Państwem SPRAWIEDLIWOŚCI musi zerwać ciągłość z tzw. Rzeczpospolitymi, które są temu misterium nieprawości podporządkowane!

  Zatem do NOWEGO PORZĄDKU PRAWNEGO w Nowym Państwie – POLSCE, oprócz Konstytucji Polski, planujemy dołączyć nową flagę, która została przekazana nam przez Św. Faustynę Kowalską oraz Nowy tekst Hymnu POLSKI i nowy wizerunek orła.

  W nowym FOLDERZE na portalu przeklej.pl; http://www.przeklej.pl/folder/nowe-panstwo-polskie-32495667 zamieściłem nową flagę; http://www.przeklej.pl/plik/flaga-z-milosiernym-sercem-jezusa-pdf-00282a44maom2j6 oraz nowy tekst hymnu; http://www.przeklej.pl/plik/hej-polacy-nowy-hymn-polski-doc-00282a4c8aom2j6
  Wizerunek ORŁA dla NOWEGO PAŃSTWA – POLSKI jest na; http://www.przeklej.pl/plik/nowe-panstwo-polskie-jpg-00286768oaom2j6

  Znam źródło pochodzenia Orła i nowego tekstu hymnu. Prezentuję je bez zgody ich autorów na własną odpowiedzialność. Mam nadzieję, że te pozycje zostaną zaakceptowane przez NOWY POLSKI tym razem PARLAMENT po wyborach. Wtedy autorzy hymnu i GODŁA będą usatysfakcjonowani.

  Te nowe elementy Nowego Państwa – Polski w przyszłości, traktuję je jako projekty i proszę Naród Polski w swej masie (najlepiej w wyborach), by się wypowiedział merytorycznie o naszych projektach.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 26. Husarz33 said

  Z uwagi na to, że Konstytucja z 6 kwietnia 1997 roku jest Najwyższym Aktem Prawnym okupanta, zachodzi konieczność jej wymiany na KONSTYTUCJĘ POLSKI. Projekt nowej jest opracowany przez i pod EGIDĄ Małego Pospolitego Ruszenia PO TO, by mieszkańcy POLSKI mogli odzyskać SUWERENNOŚĆ, zwłaszcza finansową, której to suwerenności POZBAWIA ICH knot legislacyjny zwany Konstytucją z kwietnia 97.

  Argumentami za zmianą konstytucji, są jej zapisy. Sprzeczność z Art. 1, który brzmi: „Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.” wielu innych Art. zwłaszcza Art. 84 (nakaz podatkowy) i Art. 227 (oddanie największego DOBRA Narodu Polskiego w obce ręce) sprawia, że całość tego najwyższego Aktu Prawnego ŁAMIE najważniejsze Prawo Człowieka, czyli PRAWO DO ŻYCIA. Nad pozostałymi sprzecznościami nie warto deliberować, bo te wyżej wyszczególnione wystarczą, by udowodnić, że CAŁA Konstytucja z 6 kwietnia 1997 roku nadaje się na śmietnik historii.

  Wobec powyższego w OPARCIU o Konstytucję kwietniową (97) i na podstawie Art.: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 12, 14, 32, 43, 49, 50, 54, 58, 82, 83, 100 p1, oraz 125 – OGŁASZAM z dniem dzisiejszym 16 maja 2011 rozpoczęcie zbierania podpisów na KARCIE REFERENDALNEJ – z INICJATYWY oddolnego Ruchu Społecznego, pod tymczasową nazwą „MAŁE POSPOLITE RUSZENIE” (MPR).

  Treść KONSTYTUCJI POLSKI jest dostępna pod linkiem; http://www.przeklej.pl/plik/konstytucja-polski-docx-0029krch5aom2j6

  Karty REFERENDALNE do zbierania podpisów, równoznacznych z podjęciem DECYZJI przez WYBORCÓW, są do pobrania pod linkiem; http://www.przeklej.pl/plik/referendum-konstytucyjne-mpr-doc-002a2ubf4aom2j6

  Wypełnione i podpisane przez wyborcę – KARTY REFERENDALNE – zbierający te podpisy, są zobowiązani dostarczyć je pod wskazany na KARCIE R. adres. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych KARTY te zostaną zabezpieczone przed ingerencją okupacyjnych władz i dostarczone do PARLAMENTU w stosownym czasie, by NOWO-WYBRANY PARLAMENT, w którym zasiądą Reprezentanci Narodu Polskiego w wyniku wygranych (większościowo) jesiennych wyborów, by tym razem POLACY zmienili obecną konstytucję na KONSTYTUCJĘ POLSKI w sprawie której zostało ogłoszone niniejsze REFERENDUM KONSTYTUCYJNE.

  W wypadku niepowodzenia AKCJI WYBORCZEJ – listy REFERENDALNE zostaną zniszczone, by okupanci ich nie mogli wykorzystać do egzekwowania konsekwencji wobec OFIAR lichwiarsko-podatkowych ZBRODNIARZY PRZECIWKO LUDZKOŚCI. Ma się rozumieć, że wszelkie dane wyborców, zebrane na KARCIE REFERENDALNEJ podlegają Prawnej Ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępnione żadnym okupacyjnym władzom, tylko prawowitym, wybranym w jesiennych wyborach Reprezentantom Narodu Polskiego i żadnego innego.

  Ktoś może nam zarzucić, że taka forma REFERENDUM, jaka jest wyżej przedstawiona nie ma umocowania konstytucyjnego i jest sprzeczna z tym knotem legislacyjnym. Jest to prawda, ale za to jest ZGODNA z Prawem Naturalnym i zapisami w tym knocie, które mówią: „Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli” oraz że „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.”

  Wobec powyższego zdanie NARODU w NAJŻYWOTNIEJSZEJ dla Narodu Polskiego SPRAWIE, czyli monopolu nad pieniądzem oraz Finansowej SUWERENNOŚCI należy do NARODU a nie do okupanta, który zmanipulował knota legislacyjnego i podstępnie go zainstalował.
  W taki sam sposób, w jaki okupant pozbawił NARÓD POLSKI suwerenności, NARÓD POLSKI (mieszkańcy Polski) mogą tą SUWERENNOŚĆ odzyskać, jeśli wykażą się odpowiedzialnością za LOS Swej Ojczyzny – POLSKI?

  Osoby, które w imieniu Małego Pospolitego Ruszenia będą zbierały podpisy, powinne mieć z sobą wraz z listami REFERNDALNYMI projekt KONSTYTUCJI POLSKI, by NIKT nam nie zarzucił, że REFERENDUM odbywa się w ciemno. Każdy może posłużyć się internetem i poczytać projekt KONSTYTUCJI POLSKI – by być dobrze poinformowany w SPRAWIE i by swą decyzję REFERENDALNĄ podjął samodzielnie i odpowiedzialnie za swój i OJCZYZNY LOS. Wszelkie brakujące informacje będą i są prezentowane na FORUM http://www.husarz33.fora.pl gdzie udziela się odpowiedzi na wszelkie pytania. Trzeba je tylko ZADAĆ.!

  W celu zebrania opinii WYBORCÓW o CELOWOŚCI zainstalowania nowej – KONSTYTUCJI POLSKI – zamieszczamy Ankietę.

  Jeśli w REFERENDUM K. weźmie udział ponad 15 milionów wyborców, to NOWY parlament, w którym mam nadzieję zasiądą w większości Reprezentanci Narodu Polskiego, a NIE „znachorzy”, TO TEN NOWY PARLAMENT uzyska prawomocną zgodę NARODU – mieszkańców POLSKI – do natychmiastowego i prawomocnego ZAINSTALOWANIA tej a nie innej KONSTYTUCJI POLSKI w spawie której toczy się REFERENDUM. Oczywiście KONSTYTUCJI POLSKI bez jakichkolwiek poprawek, które mogą ją tylko ZEPSUĆ. Takie stawianie sprawy i w dokładnie TEN SPOSÓB jest zgodne z NATURALNYM PRAWEM Narodów do samostanowienia o sobie.

  Referendalna Decyzja na TAK jest głosem na DOBRO – ogólnie pojęte – zgodne z prawami natury, czyli ŻYCIEM.

  Decyzja na NIE jest głosem przeciwko życiu i poparciem lichwiarsko-podatkowego ZŁA, którego źródłem jest obecna „konstytucja”.

  BRAK DECYZJI – MILCZENIE we własnej i mieszkańców POLSKI sprawie jest także albo jeszcze w gorszym wydaniu – optowaniem przeciwko życiu na ziemi.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

 27. Oświadczenie Europejskiej Federacji Kibiców ws działań polskiego rządu.
  http://www.wielkapolonia.pl/biuletyn-stowarzyszenia/6-hot-news/780-Oswiadczenie-Europejskiej-Federacji-Kibicow-ws-dzialan-polskiego-rzadu

 28. Ptasznik z Trotylu said

  Szanowni Państwo,
  To obserwujemy obecnie na świecie to ostateczna rozgrywka zdychającego NWO/Iluminatów/Masonów/Syjonistów/Satanistów , czy jak tam jeszcze ich zwać. Złodziejski system monetarny FED-u. wywołujący wojny, obalający rządy pruje się jak stare gacie. Ostatni skok na kasę narodów („bailout” Paulsona 800 mld $ i kolejne, „bailout” Unii Europejskiej 700 mld euro) spowodowały wzrost świadomości ludzi że ktoś ich robi w bambuko. Sataniści „przeszarżowali”: na jaw wyszedł szwindel z rzekomą bronią masowego rażenia w Iraku, lada chwila padnie mit ataku AlKaidy na WTC, lada chwila padnie mit „wszechpotężnych terrorystów” który dotąd pozwalał brać za mordę narody.
  Symptomatyczny jest brak zaangażowania armii USA w Libii. Sataniści wysyłają tam teraz tylko bandziorów z „Blackwater” i innych najemników kontraktowych.
  Wielogodzinny wywiad dr Steve Pieczenika, amerykańskiego agenta nr1, z-cy sekretarzy stanu za czterech prezydentur, w którym „sypie on po nazwisku” osoby z establishmentu odpowiedzialne za zorganizowanie 9/11 (rzecz dotychczas niesłychana), świadczy o jednym: US Army wypowiedziała posłuszeństwo Satanistom.
  S. Pieczenik wypowiedział się w imieniu kół wojskowych bo generałom nie wolno tego robić.
  Bardzo znamienne było jedno zdanie z jego wywiadu: „Niech nikt nie łudzi się że amerykańscy żołnierze skierują broń przeciw amerykańskim obywatelom. Ostrzegam was”.
  Satanistom i Kabalistom pozostają do dyspozycji tzw. „służby” ale w jakimkolwiek kraju świata „służby” w porównaniu do Armii są jak pierd w huraganie.

 29. Romir said

  Podziękowania dla Pana Maruchy za umieszczenie tekstu Marka S.
  Gdyby się dało przetłumaczyć wypowiedź w artykule na j.polski. Nie wszyscy znają j. angielski w stopniu dostatecznym.
  Wypowiedzi Pana Marka S. są bardzo cenne i nie zawsze można je znaleźć w komentarzach, ponieważ gajówka przyspieszyła od pewnego czasu i sporo materiału jest do „przerobienia”. Nie każdy jest na biężąco.

 30. Marian said

  Węgrzy odkupują akcje rodzimego koncernu paliwowego od Rosjan
  (a my chcemy sprzedać Lotos, KGHM… co jeszcze zostało?)

  http://gielda.onet.pl/wegry-kupuja-pakiet-2122-akcji-mol-od-surgutnefteg,18726,4354431,1,news-detal

 31. Marian said

  Re 10
  Madame Tralala, merci beaucoup, bardzo interesujący wykład Philippe Ploncard d’Assac’a, jedna z myśli wykładu: W czasie Rewolucji francuskiej Jakobini stwierdzili, że cały (ciemny) lud Francji był przeciw nim. dalej pan Philippe Ploncard d’Assac mówi: „Gdy rządzący nie mają poparcia ludu, aby go rozbić, teroryzują go” (wprowadzono terror) – oni (Jakobini) nazwali to demokracją. Czy Francuzi wiedzą, że ich wspaniała demokracja ma piękny rodowód? Tylko Vandea nie świętowała okrągłej 200 rocznicy rewolucji (w 1989 roku). Widzę, że Francja się budzi.

 32. Zbigniew Koziol said

  Tez dziekuje za zwrocenie uwagi na teksty p. Marka S., ktorych nie zauwazylem, bo przeciez nie sposob wszystkiego czytac wokol.

  Pan Marek S. pisuje niezrownanie. Co nie znaczy, ze zaraz zaczne wierzyc we wszystko, co napisze. Ale to chyba raczej plus dla pana M.S. jak i dla mnie? 😉

  Tak wokol TNT (@24). Smiano sie tutaj z Obajmy. Ze to niby blef, zmyla przedwyborcza. Nie sadze. Na tym poziomie nie zartuje sie. TNT chyba wlasciwie ocenil sytuacje, trend. Oczywiscie z pod kontroli nie wyjdziemy. Ale cos tu moze sie zmienic. Tak mnie kolata sie w glowie. Dlaczego? Oczywiscie, ze klasa polityczna jest durna. Ale czytuja coraz wiecej internet. Rozumieja lepiej nastroje.

 33. KT said

  Licze na wiecej takich publikacji jak powyzsza. Podziekowania autorowi i gospodarzowi.

 34. Krzysztof M said

  „Dobry zwyczaj – nie pożyczaj”.

 35. erilo said

  a propos Konstytucji:
  NAJWYŻSZE PRAWO PAŃSTWA POLSKIEGO[fragment]:
  Art. 1. Suwerenem jest Naród Polski związany granicami obecnego terytorium Polski oraz zasadami tysiącletnimi słowiańszczyzny. Są to prawda, prawo naturalne, gdzie istnieje kanon równoważności każdego członka wspólnoty Narodu Polskiego i dbanie o jego rozwój oraz świętość życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci.
  Art. 2. Podstawowym członem struktury społecznej jest rodzina naturalna, której zalążkiem jest mężczyzna i kobieta a najmniejszą komórką socjalną gromada, czyli wspólnota lokalna nieprzekraczająca 500 osób. Gromada działa samodzielnie i samopomocowo, współpracuje z administracją państwową dla dobra Państwa i Narodu.
  Art. 3. Naród rządzi Państwem i realizuje politykę zagraniczną przez swoich przedstawicieli zgodnie z niniejszym Prawem Najwyższym i aktami pochodnymi ukształtowanymi i uchwalonymi przez Sejm dla dobra całego Narodu.
  Art. 4. Zasada pomocowości wzajemnej obliguje wszystkie struktury oficjalne i nieoficjalne do współpracy dla dobra wspólnego. Ma to odzwierciedlenie w sposobie doboru kadr, gdzie czynnik społeczny wspomaga pracę sądów i administracji także przy wyrokach i decyzjach.
  Art. 5. Władzę ustawodawczą tworzy Sejm składający się z 450 posłów wybieranych w wyborach tajnych i powszechnych w okręgach jednomandatowych, władzę wykonawczą Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i kolegia. Czynnikiem kontrolno-odwoławczym najwyższym zapewniający kontrolę wspólnotową jest Rada Mędrców, Sędzimir.
  Art. 6. Każdy obywatel ma prawo do działalności politycznej, związkowej, wspólnotowej i swobodnego wyrażania swoich poglądów w organizacjach nieuderzających w podstawy Państwa i podstawowe dobra Narodu, jak też do wystąpień indywidualnych do władz wszelkich szczebli.
  Art. 7. Karalne jest działanie, tworzenie i propagowanie struktur pochwalających przemoc, homoseksualizm, kazirodztwo, kulty zła i satanizm, demoralizację najmłodszych, oraz naruszanie powszechnego prawa własności i zasadę solidaryzmu społecznego.
  Art. 8. Powszechne prawo własności to uznanie każdej własności godnie nabytej lub wytworzonej; prywatnej, państwowej, spółdzielczej i wspólnotowej jako równoważny składnik bogactwa narodowego.
  Art. 9. Solidaryzm społeczny to uznanie ważności każdego obywatela i zabezpieczenia jego interesów przez władze i ich system kontroli, sprawiedliwy system podatków, prawy system jurysdykcyjny, kształcenia, służby zdrowotnej, i ochrony najsłabszych; każdy obywatel wnosi maksimum swoich możliwości dla dobra wspólnego i jest ono umiejętnie redystrybuowane w celu pomnażania dobra wspólnego.
  Art. 10. Polityka państwa nakierowana jest na pełne zatrudnienie i ubezpieczenie społeczno-rentowe każdego obywatela. Część działalności wychowawczo-opiekuńczej i opieki nad niepełnosprawnymi mogą wspomagać wolontariaty, organizowane przez gromady czyny społeczne, i inne tp. formy aktywizacji społeczno-zawodowej.
  Art. 11. Wolność, zdrowie i życie człowieka podlega ochronie prawnej. Uchylenie tych praw tylko w warunkach szczególnych, np. wojna. Ograniczanie wolności lub jej pozbawienie tylko po prawomocnym wyroku sądowym za przestępstwa szczególnie szkodliwe z punktu interesu społecznego; zagrożenie życia lub zdrowia innych.
  Art. 12. Zabroniona jest dyskryminacja ze względu na pochodzenie, płeć, majątek, miejsce w strukturze społecznej, czy poglądy polityczne poza sprzecznymi z celami podstawowymi ustawy, czyli szkodliwymi dla Narodu i Państwa Polskiego. Nieważne są umowy międzynarodowe, zawierane przez władze tajnie bądź jawnie, ograniczające prawa Narodu podane wyżej.
  Art. 13. Praca jest obowiązkiem i główną podstawą rozwoju, bogactwa i potęgi Narodu i Państwa Polskiego, dlatego pozostaje pod szczególną ochroną władz.
  Art. 14. Władze Narodu Polskiego strzegą dziedzictwa narodowego, w tym badań i publikacji prawdy historycznej, niepodległości i godnego życia Narodu, w istniejących granicach, wspomagają Polonię.
  Art. 15. Na straży bezpieczeństwa we- i zewnętrznego Państwa i Narodu stoi armia, służby bezpieczeństwa i policja a także formacje samorządowe oparte na samokształceniu wspieranym z samorządów.
  Art. 16. Obieg pieniądza realizuje Narodowy Bank Polski i jest gwarantem operacji finansowych bankowych wszystkich szczebli z założeniem wykazywania szkodliwego lichwiarstwa i spekulacji giełdowych.
  NBP Kontroluje kredytowanie i pożyczki, także w kasach zapomogowo-pożyczkowych.
  Art. 17. Majątek z przestępstw korupcyjnych, kryminalnych, kradzieży, i lichwy oraz działań na szkodę Państwa i Narodu podlegają konfiskacie.
  Art. 18. Zabrania się tworzenia i działania partii politycznych rozbijających Naród Polski i Państwo Polskie.
  Art. 19. Religia jest osobistą sprawą obywatela. Przynależność do jakiegokolwiek wyznania nie może być używana przeciwko podstawowym interesom Państwa i Narodu.
  Art. 20. Wybory: co dwa lata każda gromada wybiera 3-ch kandydatów do kolegium społecznego. Co 4 lata aktualnie wybrani kandydaci z 200 gromad w głosowaniach układają listę kandydatów na mandat sejmowy. Na liście wyborczej mandatowej do Sejmu ujmowane są kandydatury, które uzyskały 10 głosów lub więcej w wyborach kandydackich. Posłowie na Sejm zwalniają miejsce dla kandydata do kolegium społecznego, który jest dolosowywany w konkretnej gromadzie.
  Kadencja sejmu trwa 4 lata.
  Po wyborach kandydaci niewybrani i pozostali przedstawiciele gromad tworzą rezerwę kadrową trybunałów i kolegiów.
  Dobór kolegiów orzekających w czynnik wspólnotowy następuje drogą losowania, według kolejności wykorzystania. Stąd tworzy się rezerwa kadrowa administracji państwowej.
  Sędzimir orzeka w sprawach ważności Konstytucyjnej Ustaw, wprowadzenia stanów nadzwyczajnych na terenie całego kraju, odwołaniach werdyktów najważniejszych: zbrodnie, afery, zdrady ojczyzny, w składzie 18-osobowym: 6 sędziów zawodowych, 6 posłów, 6 przedstawicieli wspólnot[losowo].
  Przedstawiciel wspólnotowy w trybunale, sądzie lub kolegium składa przysięgę typową dla obowiązku i musi się wykazać walorami wystarczającymi do obiektywnego opiniowania zagadnień.
  Art. 21. Posiedzenia robocze trybunałów i sądów mogą odbywać się zdalnie przy zabezpieczeniu procedury poufności.
  Art. 22. Polski obywatel nie może być sądzony przez obce sądy i żaden wyrok polskiego wymiaru sprawiedliwości nie może być zmieniany przez sądy i instytucje obce.
  Art. 23. Edukacja jest obowiązkowa do poziomu wykształcenia średniego. Każdy absolwent szkoły średniej powinien wykazać się biegłą znajomością łatwego języka międzynarodowego i obsługi komputera. Nieobligatoryjne jest uzyskanie prawa jazdy. Szkoły po zakończeniu nauki oprócz świadectwa wystawiają ankietę preferencyjną absolwenta.
  Państwo rozpowszechnia maksymalnie wspomagający bezpłatny system zdalny nauki wszystkich szczebli oparty na byłych nauczycielach i wykładowcach szkół wszystkich szczebli oraz kółka pozalekcyjne.
  Art. 24. Nauka w szkołach powszechnych jest bezpłatna od szkoły podstawowej do ukończenia studiów wyższych. Uczniowie biedni szkół podstawowych dostają podręczniki i pomoce naukowe bezpłatnie. Na wyższych poziomach wspieranie nauczania przez system stypendiów.
  Art. 25. Państwo wspiera system samokształceniowy poprzez sieć bibliotek multimedialnych oraz dostępność do materiałów w zapisie cyfrowym każdego zainteresowanego przy ograniczeniach tylko ze względu na bezpieczeństwo państwa. Każdy ma prawo, także w sposób amatorski prowadzić badania naukowe pod zwykłymi rygorami dostępności.
  Art. 26. Służba zdrowia państwowa jest bezpłatna.
  Art. 27. Armia dzieli się na jednostki zawodowe, tzw. gwardia narodowa, jednostki mieszane: częściowo z poboru oraz jednostki paramilitarne samokształceniowe w obrębie samorządowym.
  Art. 28. Zdrowotność i siłę Narodu Państwo rozwija także przez system klubów sportowych i rekreacyjnych, turnieje dla całych rodzin, itp.
  Art. 29. Sądy orzekają w składach 3-osobowych: sędzia, przedstawiciel administracji, przedstawiciel wspólnoty podsądnego.
  Art. 30. Środki masowej informacji: telewizja, radio i prasa nie mogą prowadzić propagandy faszystowskiej, propagujących narkotyki i demoralizację, osłabiającej siłę Państwa i podawać kłamstwa historyczne.
  Art. 31. W przypadku znajdowania się pod okupacją, czy obcym zniewoleniem Naród ma prawo siłowo przejąć władzę i zaprowadzić porządek prawny likwidując podległość…
  inne rzeczy w moich książkach. niedługo tez ukaże się o nowej Sławii, pisana razem z kolegą.

 36. poczytalny said

  Co wyscie z ta konstytucja wyszli gdy nie macie jeszcze wladzy ?
  Malo tego, nie macie nawet pomyslu jak obalic wroga i przejac rzady .
  Najpierw sie zjednoczcie,dzialajcie a nie po nocach pisac wymarzone konstytucje.
  Co sie z Polakami dzieje ?
  Jedni marwti a drudzy nawiedzeni,rozmodleni i na dodatek cierpietnicy.

  Ludzie ,zejdzcie na ziemie i zacznijcie czynic ja sobie poddana !

 37. erilo said

  @ Poczytalny ty na pewno jesteś?
  przecież zawołanie: czyńcie sobie ziemię poddaną to żydowskie, i drugie, że inne narody mają im służyć bo oni wybrańcy.
  jest to opozycja do Boga, który jest i Stworzycielem i energią całego wszechświata w co wierzyli Słowianie a co kryptojudaizm im zabrał, oferując plemiennego jehowę.
  przyrodę i innych trzeba szanować bo w każdym jest część boskiej energii.
  w ich mitach Jakub to zlekceważył i próbował zamordować Boga i dlatego nazwali się ludem Izraela, czyli w Walczący z Bogiem, czyli są wyznawcami Szatana.
  zresztą ich nazwa Habirim, Hebrajczycy, znaczy zbójcy.
  masz kłopoty z aksjologią, zajrzyj tutaj:http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm
  poza tym skoro artykuł stwierdza, że jesteśmy pod władzą okupacyjną żydowską to złe jest pokazywać, że ktoś projekty Konstytucji już przygotowuje?
  to niepotrzebne? zaczynamy od kijów bejzbolowych i na belweder?
  zmień se nicka najpierw

 38. Syriusz said

  Podpisuje sie pod ta konstytucja za wyjatkiem: Sedziowie orzekajacy powinni byc doswiadczonymi osobami i osiagac to stanowisko po przekroczeniu wieku 50-ciu lat. Jesli wladze w Polsce odzyskaja Polacy wtedy wroce do kraju z emigracji. W przeciwnym wypadku moje zycie jest bezpieczniejsze tam gdzie obecnie zamieszkuje.

 39. Marek S said

  Panie Gajowy,

  No zaskoczyl mnie Pan. Zabralo mi chyba 5 sekund aby zorientowac sie co sie stalo. Patrze na tytul i brzmi jakos podobnie jak ten ktory umiescilem do jednego z moich komentarzy. Mysle, o co tu chodzi? Czy ktos napisal taki artykul czy co? Dalej czytam, no… i wreszcie dotarlo.

  Wielkie Dzieki

 40. Marek S said

  Ad.
  1. Veritas, 3. Tralala, 5. Zbyszko, 12, Ziarnko Prawdy, 29. Romir

  Dziekuje

 41. Marek S said

  Panie Zbigniewie,

  Dziekuje za pozytywna ocene. Ja nie oczekuje aby mi wierzono. Wole nawet, tak jak Pan wspomnial, aby nie wierzono ale pod warunkiem ze sami czytelnicy sprawdza te informacje.

  Gdy samemu dochodzi sie prawdy to jest wiele zalet takiego rozwiazania.

  Po pierwsze, odkrywa sie cale mnostwo innych nieznanych faktow i informacji.

  Po drugie, czlowiek kluczy w gaszczu dezinformacji i uczy sie odrozniania ziarna od plew. Tu jednak potrzeba duuuuuzo wyczucia i miec to cos w srodku co zadzwoni gdy dotrze sie do „zlota”. Pan, przypuszczam, potrafi szukac w gaszczu. Wiekszosc, niestety, nie, i przy pierwszym lepszym falszywym znaku skreca na zla sciezke.

  Po trzecie, gdy wreszcie czlowiek odkryje prawda sam, to zna tez cala droge ktora go do tej prawdy doprowadzila, tak wiec drobne modyfikacje wroga juz go latwo nie zmyla bo zna schemat.

  No i po czwarte, gdy sam wlozy ogromny wysilek w dojsciu do wnioskow, to tez i ceni informacje ktora sie mu przekazuje, bo wie ile wysilku to kosztuje. Co przychodzi latwo, tego sie nie ceni.

 42. Marucha said

  Re 39:
  To ja Panu dziękuję za doskonały tekst.

  PS.
  Gdyby tak jeszcze mógł Pan używać polskie ogonki… to kwestia kilku(nastu) minut, aby je uaktywnić.

 43. Marek S said

  Ad. 42

  Mialem swego czasu jakis program, ktory skads kiedys sciagnalem, i ktory po wybraniu jezyka polskiego automatycznie poprawial ortografie i wstawial ogonki. Wystarczylo tylko naciskac na „accept”.

  Ale tamten komuter zlapal wirusa, i kupilem nowy. Nie pamietam skad sciagnalem tamten program. Moze dam do naprawy stary komputer to zobacze jak sie nazywa i go ponownie sciagne.

  Przyzwyczailem sie do pisania na angielskiej klawiaturze. Nawet, kiedys sciagnalem program ktory pozwalal na pisanie z ogonkami ale trzeba bylo przyciskac dwa guziki za kazdym razem gdy pojawil sie ogonek. Wolno to szlo, i poszlo w odstawke a pozniej w zapomnienie.

  Moze sa jakies latwiejsze sposoby? Jakas rekomendowana strona z tymi rzeczami? Tak zebym sobie poczytal bez przegryzania w gaszczu stron o roznej jakosci.

 44. Rysio said

  Art. 182. Wprowadza się powszechne prawo do posiadania broni.

  🙂 To by było piekne!

  Poniżej Rand Paul (syn Rona Paula) zamieszał w Senacie USA…

  Rand Paul on Extension of the Patriot Act: 05/23/11

 45. Romir said

  Ad: 42
  Po co Panu ogonki? Ceńmy wysilek jaki autor w to wklada. Dla mnie wazne sa informacje.
  Jesli ktos nie rozumie tekstu bez ogonkow lub nie chce mu sie czytac to znaczy ze dla niego to niezbyt wazne.
  Przynajmniej tak to widze.

 46. wi42 said

  @Sono

  „Problem w tym, ze goje przestaly myslec, rzucily sie w wir konsumeryzmu i materializmu, porzucily swego prawdziwego Boga …”

  Ano wlasnie, niby takie proste i co dalej…

 47. Marucha said

  Re 43:
  Naprawdę nie potrzeba polskiej klawiatury, aby pisać po polsku – i nie potrzeba też naciskać po kilka klawiszy na raz. Sam mam amerykańską klawiaturę i Windowsy w języku angielskim.

  Słowo kluczowe to tzw. „klawiatura programisty” (Polish programmer’s keyboard). Naciskamy prawy Alt + jedną z liter a c e l n o s x z i wychodzą nam pięknie polskie litery.
  Opis tego, co trzeba zrobić wygląda na bardziej zawiły, niż to jest w rzeczywistości. Wystarczy zajrzeć do „helpu” w Windowsach i poszukać hasła bodajże „keyboard” albo „national keyboard”.

  Oczywiście treść jest ważniejsza, niż brak polskich liter, ale żadna poważna witryna nie publikuje od dawna tekstów bez polskich liter.

 48. tralala said

  A propos polskich znakow:
  Mnie nie sa potrzebe, czytam bez nich od lat i przyzwyczailam sie, ale czasem, niestety trzeba napisac normalnie wiec najlatwiej to:

  – w ‚Panelu Sterowania’ (control panel, panneau de configuration)
  otworzyc ‚Zegar,Jezyk i Region’ i tam dorzucic jezyk polski.

  Pojawia sie wtedy znaczek jezyka u dolu ekranu po prawej (u mnie FR),
  klikajac na nia mamy wybor (ja polski, francuski), wystarczy kliknac na wybrany jezyk.
  Jak juz mamy ten Pl wybrany to teraz polskie znaki zrobia sie z:

  s -> klawisz Alt Gr + s = ś itd
  s -> klawisz zielkich liter + AltGr + s = Ś

  Dla Francuzow z klawiatura AZERTY (a oni maja tylko taka) sprawa jest troche trudniejsza niz dla Anglikow, bo

  A zamienia sie na Q
  W na Z
  przecinek na M
  a M na przecinek, plus kilka innych zmian, ktore trzeba sobie dopracowac sprawdzajac kazdy klawisz.

  Wniosek: jest to dosyc „upierdliwe”, nie wymagajmy wiec od nich (i ode mnie przy okazji) takiej meczarni, bo strzela klawiatura i nie napisza nam NIC.

  Word 2003 ma specjalna wkladke literowa do kilku jezykow (np. hiszpanski) i mozna sobie ja latwo zainstalowac, wtedy wystarczy tylko myszka najechac na literke i ja kliknac, to jest b. latwe, ale trzeba wzystko pisac w Wordzie i potem kopiowac. Word 2010 nie ma (ja nie znalazlam) takiej wkladki.

 49. Zbigniew Koziol said

  Nawet na Linuxie nie mam w zasadzie problemów. Tylko odwykłem. Albo inaczej: nie przywykłem. Gdy wyjeżdzałem z Polski, na komputerach nie było jeszcze polskiego języka. I tak top ostałem sie bez umiejętności płynnego posługiwania się polska klawiaturą. Co niniejszym nadrabiam, powoli.

  Niektórzy wokół mogą pamiętać: miałem jedne z najpierwszych, jeśli nie pierwsze, stron w internecie na temat posługiwania się polskimi znakami. Tak, to jest ważne. Ale już mi samemu sił nie starcza. Już nie bardzo. Też odwykłem. Polskie znaki diakrytyczne nie są krytyczne. Sens można zrozumieć z kontekstu. Bardzo nieczęste są sytuacje, gdy pojawia się wielointerpretacja znaczenia.

  Od strony programisty – rzeczy są to bardzo nietrywialne. Aż włosy stają na głowie. Dosłownie. Ale od strony użytkownika komputera – teraz to żaden problem, by posługiwać się polskimi znakami 🙂 No, prawie…

  Z moimi Rosjanami z pracy pisuję zwykle używając łacińskich liter. Rozumieją mnie. Bywa, czasem, że też podobnie odpisują.

 50. Marucha said

  Od kiedy pojawiła się powszechnie dostępna możliwość używania polskich liter, robię to systematycznie.

  Nie ma mowy o żadnych „męczarniach”, zwłaszcza dla osób używających klawiatury QWERTY (amerykańska, angielska itd), wszystko jest dziecinnie proste.
  A posiadaczom dziwnych klawiatur typu QWERTZ albo AZERTY polecam po prostu przyklejenie przezroczystą taśmą małej etykietki na paru klawiszach. I po kłopocie.

  Męczarnia to jest, ale DLA MNIE, gdy wprowadzam polskie litery do długiego tekstu napisanego polskawą ortografią.

  Ja też świetnie czytam i piszę bez używania polskich „ogonków”, ale w roku 2011 po prostu nie wypada umieszczać takich tekstów na szanujących się witrynach. Rzadko robię wyjątki dla naprawdę wartościowych tekstów.

  Pan Marek S. niechaj tego nie odbiera jako krytykę, lecz jako cichą prośbę o ułatwienie życia adminowi.

 51. Marucha said

  Re 49:
  Ja też piszę w tej chwili pod Linuxem (Xandros) i nie ma problemów:
  ĄĆĘŁŃÓŚŹŻ
  ąćęłńóśźż

 52. Zbigniew Koziol said

  @51

  Przychodzi razu jednego prorektor do naszego pokoju. Takie tam.. żeby pognać do roboty. Mały uniwersytet, prowincja, więc wierchuszka nie wie, czym ma się zajmować, i uważa siebie autentycznie za bardziej ważnych (mi nawiasem dali dobrego kopa, ale w pracy na razie jeszcze zostanę, co najmniej miesiące). Mówi tak: czy wy wiecie, ile nas kosztuje oprogramowanie przeciwwirusowe?

  No, ja sobie świetnie zdaję sprawę z tego, ile uniwersytet płaci co roku Kasperskiemu.

  Mówię: Linux.

  W odpowiedzi wielkie oczy.

 53. Marek S said

  Ad. 47, 50

  Panie Gajowy,

  Nie, nie, jak nie odbieram tego jako krytyke. Ja doceniem to, jezeli ktos chce doradzic i podzielic sie ze mna czyms czego mi brakuje (wiedzy, umiejetnosci) lub gdy cos zle robie, i w swojej wypowiedzi takie ma intencje. Tak wiec krytyka w takim znaczeniu jest mile widziana.

  Roznica w krytyce konstruktywnej i budujacej (ktora doceniam i lubie) a upierdliwej, jest w intencjach ktore dosc latwo mozna odgadnac z kontekstu.

  Tak wiec, dziekuje Panu za te slowa. Rzeczywiscie nie zwracalem na to uwagi. Poszukam dzis w internecie programow na Polska klawiature i sciagne sobie. Moze rzeczywiscie nie jest to takie trudne i jest to kwestia przyzwyczajenia. Pocwicze i zobacze jak to bedzie szlo.

  Z drugiej strony gdybym wiedzial ze bedzie to opublikowanie to jakos bym te ogonki wstawil i zredagowal to lepiej. Ale ja rozumiem tzw: caloksztalt, i ze nie wszystko da sie dopasowac idealnie.

 54. Marek S said

  Ad. 48 Tralala

  Dziekuje za wskazowki

 55. Marucha said

  Panie Marku, najprawdopodobniej nie musi Pan szukać żadnych specjalnych programów. Polskie znaki oraz polska klawiatura „programisty” (świetnie działająca ze standardową klawiaturą amerykańską lub angielską) są już wbudowane i w Windowsy i w Linux.

 56. Marek S said

  Panie Gajowy, ja sobie przypomnialem ze to wlasnie ten program (Polish programmers keyboard) zainstalowalem kiedys na swoim starym koputerze z klawiatura QWERTY. Wlasnie szukam strony internetowej z ktorej moglbym to sciagnac ponownie, i ktora dosc jasno to by opisywala. Pamietam ze na tej stronie z ktorej to sciagnalem kiedys, bylo zaledwie kilka prostych krokow.

 57. Marucha said

  Re 56:

  Może pomogą Panu linki:
  http://www.polishnewsseattle.org/info/PolskieLitery.htm
  http://www.polishforums.com/general-language-17/instruction-install-polish-diacritic-letters-computer-12185/
  http://grzegorj.w.interia.pl/keyboard/indexgb.html

  Może przydać się też „wirtualna” polska klawiatura:
  http://www.branah.com/polishprogrammers

 58. Marucha said

  Jest jeszcze b. dobry (płatny) program WizKey, ale chyba działa dobrze tylko na QWERTY:
  http://antibody-software.com/web/software/software/wizkey-makes-it-easy-to-type-accented-and-other-special-unicode-characters/

 59. 166 bojkot TVN said

  http://biznes.interia.pl/gieldy/news/rosjanie-przejma-polskiego-giganta,1645294

  TNK-BP, trzeci pod względem wielkości koncern paliwowy w Rosji, złożył wstępną ofertę na zakup akcji polskiej Grupy Lotos, którą rząd Polski chce sprywatyzować – poinformował w piątek dziennik „Kommiersant”.
  Rosyjska gazeta powołała się na „źródło znające przebieg przetargu”. Według tego źródła, TNK-BP jest jedynym koncernem z Rosji, który wyraził zainteresowanie kupnem większościowego pakietu akcji Grupy Lotos.

  Wcześniej informowano, że złożenie wstępnych ofert rozważają też Rosnieft i Gazprom Nieft. Oba koncerny potwierdziły w czwartek „Kommiersantowi”, że nie przystąpiły do przetargu.

  Dziennik zaznaczył, że TNK-BP nie komentuje całej tej sytuacji. Zdaniem „Kommiersanta”, Rada Dyrektorów (Rada Nadzorcza) rosyjsko-brytyjskiego koncernu nie zajmowała się jeszcze jego udziałem w polskim projekcie.

  30 października 2010 roku polski resort skarbu zaprosił inwestorów do negocjacji w sprawie kupna akcji Grupy Lotos, stanowiących 53,2 proc. kapitału zakładowego. Zaproszenie skierował głównie do tych podmiotów, które prowadzą działalność w sektorze górnictwa ropy naftowej. Sprzedaż akcji gdańskiego koncernu musi zatwierdzić rząd. Lista potencjalnych inwestorów zainteresowanych kupnem ma być znana na przełomie 2011 i 2012 roku. 29 kwietnia minął termin składnia wstępnych ofert. Ministerstwo Skarbu nie ujawnia, ile ofert wpłynęło, ani kto je przesłał.

  Grupa Lotos jest drugim po PKN Orlen producentem paliw w Polsce. W marcu firma zakończyła realizację programu inwestycyjnego 10+, dzięki któremu potencjał przerobu ropy w rafinerii wzrósł o 75 proc. Rozbudowa gdańskiej rafinerii kosztowała 1,43 mld euro. W 2010 roku grupa uzyskała 30-proc. udział w krajowym rynku paliw.

  W skład Grupy Lotos, oprócz spółki matki w Gdańsku, wchodzą też spółki: Lotos Czechowice, Lotos Jasło, Lotos Petrobaltic (prowadzi wydobycie ropy naftowej i gazu na Morzu Bałtyckim), a także kilkanaście spółek-córek. Zatrudnienie w grupie kapitałowej na koniec 2010 roku wyniosło 5010 osób.(….)

 60. Marek S said

  Panie Gajowy,

  Dziękuję za dobre wskazówki odnośnie instalacji Polskiej Klawiatury z ad.47. Od razu widać że ma Pan umysł śćisły bo instrukcje są naprawdę dobrze napisane.

  Zainstalowałem to. Rzeczywiśćie nie było to trudne. Potrzebuję jednak trochę czasu aby sie przyzwyczaić, nie tyle w stukaniu, co na przestawieniu w głowie. Muszę bardzo uważac bo zlały mi się w mysleniu normalne litery z tymi z ogonkami. Na razie wolno to idzie i chyba nie zawsze będę to używał do pisania krótkich wypowiedzi. Dłuższe postaram sie pisać z ogonkami. Przypuszczam że z czasem to się wyszlifuje.

  Załaczam poniżej tytułowy tekst, poprawiony o ogonki i z poprawioną ortografią (do mojego poziomu) i stylistyką. Poprawa jego zabrała mi więcej czasu niż napisanie orginału. Ale, pod koniec, to zaczeło już lepiej iść.

  Ten tekst jest uzupełniony o kilka dodatkowych paragrafów dla lepszego wyjaśnienia istoty tego co jest omawiane. Nic nie zostało wycięte z tekstu wcześniejszego, lecz trochę dodane.

  Jeśli ktoś chciałby skopiować ten tekst, to nie ma problemu. Niech tylko poda link do tej strony internetowej i autora.

  Jeśli Pan chce umieścić jakiś inny mój tekst, to niech mi tylko Pan powie który, a ja poprawię ogonki, ortografię, i zredaguję do poziomu publicystyki (moich możliwości).

  Kończę bo mi się mózg przegrzewa od uważania na ogonki.

 61. Marek S said

  Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce

  Cześć I. Istota włady i jej podział

  Rzeczywista władza w Polsce opiera sie na dwóch filarach. Można ją porównac do dwóch kolumn w świątyni Salomona, które również są częścią Kabały jak też są stałym elementem symboliki w świątyniach masońskich, tuż za tronem przewodniczącego. Często też są prezentowane w zakamuflowanej formie w różnego rodzaju grach czy kartach.

  Dwuwładza w Polsce jest powiązana z centralną władzą miedzynarodową i stamtąd otrzymuje glówne i ogólne wytyczne i dyrektywy co do zmian i kierunków jakie nalezy zaprowadzić w Polsce. Władza ta, zarówno w Polsce jak i na świecie, jest ściśle władzą żydowską i kierowana jest przez zufanych i wtajemniczonych ludzi w świat Kabały, którzy dość regularnie uczestniczą w praktykach okulistycznych.

  Najlepszą reprezentacją władzy w Polsce i na świecie jest symbolizm Headquarters of the Supreme Council of Scottish Rites of Freemasonry w Waszyngtonie (Centrum Naczelnego Związku Masonerii Rytu Szkockiego). Można zauważyć że przed budynkiem są umieszczone dwa sfinksy. Co jednak one oznaczają i jaki jest ich symbolizm?

  http://home.hiwaay.net/~jalison/srt.html

  Można zauważyć że jeden sfinks ma oczy szeroko otwarte a drugi całkowicie zamknięte. Zarówno w jednym jak i w drugim występuje waż, który jest okręcony albo wokól szyi albo na glowie tuż obok ucha. Te dwa sfinksy reprezentują naturalną wladzę lub wladzę zgodną z prawami naturalnymi, a przez to odporną na zamieszania i rewolucje. Sfinks z zamkniętymi oczami reprezentuje MYŚLENIE, analizę, szukanie rozwiązań. Sfinks z szeroko otwartymi oczami reprezentuje DZIAŁANIE i obserwacje. Natomiast waż reprezentuje władzę duchową która kieruje dwuwładzą.

  Można zauważyć, że rzeczywiście, gdy człowiek całkowicie pochłonięty jest działaniem i nie ma czasu na analizę, to łatwo jest mu popełnić błąd. Wiele widzi i doświadcza lecz nie ma czasu (lub wiedzy i/lub zdolności) na powiązanie tego w logiczną calość, co powoduje że w swoim działaniu jest ślepy. Taką władzą łatwo jest manipulować i/lub zniszczyć. Potrzebne jest zaplecze które analizuje rzeczywiste wypadki i znajduje ogólny schemat który łaczy wypadki w logiczną calość. Mając to, można przewidzieć wypadki i znaleźć rozwiązania dobre dla tego kogo ta dwuwładza reprezentuje.

  Tak więc w Polsce jest ukryta osoba lub “centrum”, reprezentujące MYŚL, które ma za zadanie tylko analizować sytuację i podsuwać rozwiązania władzy aktywnej reprezentującej „działanie”. Bardziej jestem skłonny przypuszczać że jest to jednak jedna osoba, która reprezentuje „myśl”, jest prawdopodobnie kabalistą, i nigdy nie uczestniczyła w życiu publicznym ani medialnym. To od niej wychodzą glówne wytyczne do centrum które dzieli je na drobniejsze dyrektywy i kieruje do różnych agend reprezentujących „działanie”. Jest to więc skoordynowane działanie ze swoim centrum choć z zewnątrz wydające sie pochodzić z różnych i niezależnych stron.

  W Polsce jest ogromna ilość Organizacji Pozarządowych mających ładne programy i deklaracje, a co jest tylko przykrywką do rzeczywistych celów dla których te organizacje istnieją. Ponadto jest cała gama firm międzynarodowych, oficjalnie i nieoficjalnie działajacych masonerii, i firm medialnych, z nazwy tylko Polskich. Jest cała gama miedzynarodowych banków działajacych pod wieloma narodowymi barwami lecz w istocie należacych do jednej rodziny (w sensie dosłownym, i nie wiecej niż 10 osob) powiązanej więziami krwi i która działa jak monolit a nie tzw: wolny rynek.

  Ponadto istnieją partie polityczne które pozornie ze sobą walczą a które w istocie zostały wykreowane przez to samo centrum. Zachodzi tam nawet rzeczywista walka, lecz ta walka jest pomiedzy osobami o wpływy w partii i na scenie politycznej, a nie pomiedzy celami do których te partie zostaly wykreowane. Można zauważyć że w wielu kluczowych sprawach, jak prywatyzacja, system monetarny i kontrola nad pieniądzem, przynależność do struktur międzynarodowch i polityka międzynarodowa, równość w dostępie do Polskiego rynku Polaków i obcych, opodatkowanie Polskich vs. zagranicznych firm, edukacja i światopogląd, panuje tam zadziwiająca jednorodna zgodność.

  Media sluża wsparciu określonych partii politycznych i osób życia publicznego jak i niszczenia innych. Służą do promowania jednych poprzez pochlebstwa, i innych jako opozycyjnych do pierwszych poprzez umiejętną i ciągłą „krytykę”, która to “krytyka” ich jednak nigdy nie „zabija”, i która to jednak „krytyka” nigdy nie gaśnie. W ten bowiem sposób promuje się obydwie siły, bo mówiąc o nich ciągle w wyreżyserowanym kontekście “akcja – reakcja“, wyrabia sie w świadomości społeczeństwa przeświadczenie jakoby te siły reprezentowały przeciwstawne rozwiązania, choć w rzeczywistości reprezentują dokładnie te same rozwiązania i wartości.

  Gdyby rzeczywiście chciano zniszczyć PiS to czy nie najprościej było by, po prostu, przestać o nich mówić i zapraszać do studia? Zamilczano by ich na smierć. Tego sie jednak nie robi bo “centrum” wie że ich miejsce zostało by zajęte przez inną siłę która mogła by być niezależna od „centrum”. “Centrum” potrzebuje bowiem czas i środki aby taką siłe wypromować, i choć nastąpi to w określonym czasie, to przygotowania do takiej podmiany są aktywnie prowadzone na wiele lat naprzód, a plany układane jeszcze wcześniej. Taką siłe polityczną „centrum” napewno wykreuje i które zastąpi bądż to PiS, badż PO, bądź obie i wiecej partii, lecz dalej będzie to twór zależny od „centrum” i kontynuujący jego dzieło.

  Oprócz głównych mediów, istnieją media alternatywne zwane opozycyjnymi, udającymi opozycję do … innych mediów, lub takiej czy innej partii rządzącej. Niektóre media alternatywne udają nawet opozycję do „centrum”, czyli właściwej rzeczywistej władzy, lecz promują rozwiązania które są w interesie „centrum” i zgodne z jego wolą. Można zauważyć że takie media, partie, i osoby jak: Gazeta Polska, Nowy Ekran, UPR, Solidarność Walcząca, Korwin-Mikke, Sakiewicz, Ziemkiewicz, Macierewicz, Kornel Morawiecki i wielu innych pomniejszych i powiększych agentów i użytecznych idiotów ma służyc wykreowaniu nastepnej generacji partii i przywódców żydowskich nad Polska.

  Stara kadra „Solidarnościowców” odchodzi choćby ze wzgledu na wiek, nalezy więc wypromować nową. „Centrum” nad tym myśli i pracuje. Podmiana będzie miała ewolucyjny lub rewolucyjny charakter. Wszystko będzie zależeć od reakcji społecznej i obydwa warianty są z pewnością opracowane. Jeśli damy sie wmanipulować w alternatywy które oni nam proponują, to z pewnością przegramy. Musimy opracować swoje własne alternatywy w które oni i ich „centrum” musza wpaść. Jest to walka intelektualna NASZEJ „myśli” i „działania” przeciw ICH „myśli” i „działaniu” polegająca na przewidywaniu ich celów i działan na wiele kroków na przód i znajdowaniu sposobów neutralizacji lub kierowaniu ich działań przeciw nim samym.

  W ruchu Polskim-Narodowym dominuje przekonanie, promowane przez pseudo-przywódców, o tym że wszyscy Polacy, lub przynajmniej większość, muszą zrozumieć i nauczyć sie dogłebnie o prowadzonej grze politycznej. Jest to błąd, gdyż tylko znikoma część ludzi jest w stanie pojąc detale gry ze względu na brak czasu i/lub zdolności. Wystarczy że ludzie rozumieją ogólne schematy, kto swój a kto obcy, i umieją to rozróżniać, aby pociągnać naród we właściwym kierunku. Jednak to własnie tego sie spłeczeństwu nie przekazuje, co świadczy o wyjątkowej miernocie (lub braku odwagi) przywódców tego ruchu, którzy nie rozumieją: kto jest wrogiem, jakie ma metody działania, jakie rozwiązania sa dobre dla Polski i jak je osiągnąć. Wolą oskarżać społeczeństwo o istniejący stan rzeczy, nie rozumiejąc ze oskarżają samych siebie bo to oni przecież są za ten stan rzeczy odpowiedzialni.

  Żydzi uważaja że to co Polacy widzą w życiu politycznym, a więc partie polityczne, przywódców partyjnych a nawet niektóre media, za „Ekran”. Dlatego też założyli nowe alternatywne media zwane „Nowy Ekran” który ma im posłużyc do wypromowania “Nowego Ekranu Politycznego” w Polsce i służyć jako główne centrum mediów alternatywnych.

  Można było zauważyć że nastepowała promocja tego medium internetowego w innych pomniejszych alternatywnych forach internetowych które żydzi kontrolują. Zaproszono do „Nowego Ekranu” osoby które mają popularne błogi internetowe a które reprezentują błedne ideologie, chołubią fałszywych i szkodliwych przeszłych przywódców jako wzór do naśladowania (np: Piłsudski), reprezentują myslenie nieszkodliwe (dla ich sprawy) lub błedne, lub reprezentują poglądy, programy, metody działania nieskuteczne, marzycielskie.

  Ci blogowicze, którzy przenieśli swoje błogi na Nowy Ekran, przynieśli ze sobą swoich czytelników, którzy teraz bedą dyskretnie i subtelnie urabiani w poglądach, celach, i metodach działania pożądanych dla żydow a szkodliwych dla Polakow. Ten proces urabiania poglądów, celów, i metod działania będzie dokonywany poprzez, być może małą, lecz dobrze zorganizowaną grupę występującą pod wieloma postaciami: czytelników, innych blogierów, komentatorów, administratorów, autorytetów portalu lub ogólnych, itd., i w ten sposób symulujących wielość i niezależność zgodnych opinii, i przez to nadających kierunek myśli i działania, przynajmniej ogromnej większości czytelników i blogowiczów tego forum. W ten też sposób wykreują nastepną generację polityków i autorytetów którzy zajmą miejsca schodzącej i zużytej generacji.

  Tak więc, podobnie jak w czasach Solidarności, nowa generacja elity politycznej będzie wypromowana na grzbietach naiwnych i niczego nie podejrzewających wykształciuchów którym wmówiono że są mądrzy. Oczywiście zawsze bedą jednostki krnąbrne lub intuicyjnie przeczuwające że coś jest nie tak. Takie osoby łatwo jest zniszczyć poprzez wyśmianie i obelgi. Przeciw nim, bowiem, bardzo łatwo jest skierować naiwny motłoch wykształciuchów których zawsze jest więcej.

  Sam fakt że w Nowym Ekranie uczestniczą osoby powszechnie znane i szanowane, uwiarygadnia to forum i jest olbrzymim sukcesem inicjatorów tego forum. Niestety, te osoby powszechnie uważane za prawicowców, nie rozumieja że dla inicjatorów Nowego Ekranu nie jest istotne co one piszą. Sam fakt uczestniczenia w tej nowej żydowskiej chucbie przeważa ewantualne szkody które mogą wyrządzić swoim pisaniem. Sa więc użytecznymi idiotami.

  Część II. Części wchodzące w skład kolumny reprezentującej DZIAŁANIE

  Jak to zostalo wspomniane w częśći pierwszej, nieformalny rząd w Polsce opiera sie na dwóch kolumnach. Kolumnie MYŚLI, i kolumnie DZIAŁANIA. Jest to całkowicie żydowska organizacja w skład której wchodzą:

  1. Organizacje Pozarządowe (Non Governmental Organizations – NGO)

  W Polsce istnieje wiele organizacji pozarządowych, jak to widać na załączonym linku: http://www.ngo.pl/ Wiele z nich, jeśli nie wiekszość, jest organizacjami mającymi służyć żydom i wykonywać określone zadania, czy to dezinformacji, czy kształtowania światopoglądu, czy wywoływnia porządanych protestów lub tworzenia grup nacisku, czy to tworzenia „opinii” na których opierają sie media lub określone partie polityczne, itd. Jedne NGO są bardziej wpływowe, inne mniej.

  Jedne zajmują sie ściśle sprawami politycznymi inne sprawami „gospodarczymi”, „ekonomicznymi”, „społecznymi”, “środowiska naturalnego“, itd. Często w tym gąszczu trudno się połapać jednak można być pewnym że mają one swoją hierarchię i ich działania są koordynowane z centralnego źrodła które jest źrodłem żydowskim i służacym ich sprawie. Na przykład, można być pewnym że wszystkie wymienione w nastepującym linku Waszyngtońskie Organizacje są kontrolowane przez żydów i pracują dla żydów. http://www.polishwashington.com/ngos/index.htm

  2. Fundacje

  Często fundacje te maja w nazwie takie słowa jak „charytatywne”, „szerzenia demokracji” (czytaj: szerzenia władzy żydowskiej), „humanitarne” (czytaj: ponieważ, według Talmudu, tylko żydzi są ludźmi więc chodzi o humanitarianizm dla żydow), „socjalne” (czytaj: rozkładania społeczeństwa od wewnątrz), „postępu” (czytaj: postępu żydowskiej dominacji świata), „rozwoju” (czytaj: rozwoju żydowskiej kontroli nad gojami), „otwartości” (czytaj: otwartości na podbój przez żydów), itd. Ogólna zasada jest taka że: gdy określenie zadań fundacji jest ogólne i nic nie mówi konkretnego, to znaczy że chodzi o szerzenie wpływów żydowskich. Przykładem jest tu np: Fundacja Batorego.

  3. Media

  Tak zwana mainstreamowa prasa, radio, i telewizja są całkowicie w rękach żydowskich, i to zarówno w Polsce jak i na świecie. W Polsce szczególnie prasa ogólnokrajowa jak i lokalna jest w rękach korporacji „zachodnioeuropejskich” czyli „niemieckich”, „norweskich” (Rzeczypospolita), „francuskich”, „angielskich”, czy jakie jeszcze ktoś może sobie wymyślić. Jednak są to jedynie flagi które ubarwiają rzeczywistych właścicieli tych mediów, bowiem mainstreamowa prasa w tych krajach również znajduje sie w rękach żydowskich. Tak więc rzeczywistymi właścicielami tej prasy są żydzi, a niby „walka” pomiędzy nimi jest tylko pozorowana. Jest więc zasłoną dymną.

  Tak więc jeżeli ktoś (jak np: Jerzy Robert Nowak – JRN) mówi że (Der) Dziennik jest opozycyjny do Gazety Wyborczej, że jest Niemiecki i reprezentuje interesy Niemieckie, to jest to świadome wprowadzanie w błąd sluchaczy. JRN, przy jego wiedzy, doskonale wie kto jest wlaścicielem mediów w RFN i tłumaczenie się tu niewiedzą lub pomyłką jest jedynie próbą ratowania siebie przed demaskacją. Prawdą jest że (Der) Dziennik służy interesom Niemieckim, jednak o tyle o ile to służy nadrzędnym interesom żydowskim w podboju Polski i ujarzmianiu Polaków.

  Również TV znajduje sie w rękach żydowskich choć pokrytych flagami zachodu. TVN jest zarejestrowana w Luksemburgu, Polsat jest firmą „holenderską” (wiekszość udziałów Polaris Finance B.V. i Karswell Limited) i znajdują sie pod zarządem lokalnych żydow udających Polaków. Podobnie jest z rozgłośniami radiowymi jak i głównymi stronami internetowymi takimi jak ONET.pl, WP.pl, INTERIA.pl.

  Poza tym istnieje cała gama stron internetowych i blogów prowadzonych przez żydow którzy udają „narodowców Polskich”, „katolików”, czy jeszcze cokolwiek ktoś może sobie wymyślić, tylko po to aby przemycać poglądy i rozwiązania korzystne dla żydow a zgubne dla Polakow. Żydzi są bardzo aktywni w tym dzialaniu, co wynika z faktu że manipulacja ludźmi jest ich misją dziejową, a co zawarte jest w Talmudzie, i techniki manipulacji uczone od najmłodszych lat w szkołach żydowskich Jeśiwa.

  4. Banki

  Praktycznie wszystkie banki w Polsce są w rękach żydowskich choć pokrytych barwami narodowymi flag różnych krajów zachodnich. W istocie są one własnością lub pod zarządem tej samej rodziny (nie więcej niż 10 osób) co tworzy monopol na pieniądz, kredyt czyli pożyczki. Dzięki temu ta mała grupa osób ma całkowitą kontrolę nad Polską ekonomią i może tworzyć koniunktury lub kryzysy w zależności od zapotrzebowania. Dzięki umiejętnej manipulacji zwiększania podaży pieniądza a następnie ograniczania jego ilości w obiegu może wywołac kryzys w którym bankrutują nawet najlepsze przedsiębiorstwa, i które są następnie przejmowane za bezcen przez międzynarodowe korporacje będące pod kontrolą żydow, lub całkowicie niszczone (np: stocznie) w zależności od planów żydowskich względem Polski. Ten mechanizm tworzenia kryzysów i przejmowania za bezcen majątków, jest bardzo dobrze opisany w: [“The Great Red Dragon or London Money Power”, L. B. Woolfolk, 1890.]

  Należy tutaj zaznaczyć że w tym samym czasie gdy banki żydowskie wywołują kryzys w Polsce, i rośnie bezrobocie, winą za ten stan rzeczy, poprzez żydowskie media, obarcza się rząd Polski i państwo Polskie i wymusza rozwiązania które dalej pogarszają stan rzeczy, pomimo tego, że ten rząd (nie)Polski został zainstalowany poprzez samych żydów i już od początku prowadził politykę i rozwiąnia dobre dla żydów a niszczące Polske i Polaków. W ten jednak sposób ukierunkowuje sie gniew Polaków przeciw swemu własnemu państwu co ma skutkować zniszczeniem Państwa Polskiego rękami samych Polaków, a więc intytucji która jest lub może być jedyną rzeczywistą obroną Polskiego Narodu.

  5. Firmy międzynarodowe

  Tak zwane firmy międzynarodowe są w rękach żydowskich lub pod ich kontrolą choć, tak jak z bankami, występują pod wieloma innymi barwami narodowymi. Ich celem jest by wszelka moc wytwórcza była pod kontrolą żydów i aby nie dopuścic do pojawienia się firm niezależnych od żydow jak rownież wynalazków które mogłyby zagrozić dominacji żydowskiej w świecie. Jest wiele wynalazków które są specjalnie tłumione bo to mogło by dać niezależność (od żydow) ekonomiczną ludziom lub narodom. Dlatego też firmy te, jak również Urząd Patentowy USA (PTO – Patent & Trade Organization) są pod całkowitą kontrolą żydów, a system jest tak zorganizowany że praktycznie niemożliwym jest aby osoba która coś wymyśliła była wlaścicielem patentu lub mogła wprowadzić go w życie, samej czerpiąc z tego zysk, gdyż po środki na jego rozwój musiałaby sie zwrócić do firm (które są pod kontrola żydow), lub banków (które są pod kontrola żydow), lub giełdy (która jest pod kontrolą żydow).

  System jest tak ustawiony, że te instytucje przejmują większość udzialów w firmie która została zasłożona na bazie takiego wynalazku i przez to kontrolę nad firmą, lub gdy wynalazek został wymyślony przez osobę zatrudnioną, wówczas firma jest właścicielem wynalazku, bez względu na to czy wynalazek jest lub nie jest w profilu produkcyjnym firmy, i/lub został wymyślony w czasie własnym, w miejscu poza pracą np: własnym domu, i przy pomocy swoich prywatnych środków.

  6. Ambasady i konsulaty

  Należalo by zwrócic szczególna uwagę Polaków na ambasady i konsulaty różnych państw „zachodnich” i wszelkiego rodzaju inicjatywy wychodzące z tych źródeł. Należy sobie uzmysłowić że Ambasada amerykańska i Konsulaty USA w Polsce służa całkowicie sprawie żydowskiej i Izraela w zniewalaniu Polski i wszelkie pozycje decyzyjne w tych instytucjach są opanowane przez żydów. Wiąże sie to z faktem że caly rzad USA jest praktycznie w żydowskich rękach i w takich wydziałach jak State Department USA odpowiedzialnym za obsadzanie konsulatów, pracują wyłacznie żydzi, często z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela.

  O całkowitej kontroli Departamentu Stanu USA przez żydów jasno mówiła Kay Griggs w swoim sześciogodzinnym wywiadzie przed kamerą, które każdy Polak uczestniczący w życiu publicznym powinien wysłuchac, jak też każda osoba chcąca zrozumieć kontrole żydów nad USA i światem. Informacje Kay Griggs rzucają wiele światła na wiele innych dziedzin które są niezrozumiałe dla laika. Kay Griggs wyjaśnia że są specjalne programy szkolenia i prania mózgow dla osób wybranych do “czarnej roboty“, że są specjalne komórki zamujące się dokonywaniem morderstw i zabójstw osób niepokornych często obcych przywódców, wyjaśnia kto kontroluje i jak działa biznes narkotykowy i nielegalny handel bronią.

  Mówi o tym że są specjalne programy dla dowódców sojuszniczych armi (czyli NATO) które mają za zadanie ich demoralizować i w tym też celu są zapraszani do specjalnych ośrodków, zlokalizowanych głównie wokół Morza Sródziemnomorskiego np: na Capri gdzie uczestniczą w różnego rodzaju imprezach gejowskich i/lub z prostytutkami. Ma to na celu zarówno osłabienie ich woli i więzi ze swoim narodem/państwem, jak też wykreowanie „haków” w przypadku nieposłuszeństwa w przyszlośći. Można przypuszczac że niektórych dowódców z Wojska Polskiego jak też polityki już zapraszano do tych osrodków na tzw: „przeszkolenia”.
  Nawiasem mówiąc, podobno Donald Tusk był swego czasu na rocznym „przeszkoleniu” w latach 1990-tych lub nawet 1980-tych, i finansowanym przez jakieś fundacje. Jest bardzo możliwe że w tym czasie wyrobiono przeróżne „haki” na niego dotyczące życia moralnego w postaci np: wideo z podstawionymi prostytutkami.

  W Polsce pozycje Ambasadora USA w Warszawie jak i Konsula Generalnego w Krakowie są obsadzone przez żydow. Ambasadorem USA w Polsce jest Lee Feinstein który wielokrotnie miał antypolskie wypowiedzi będąc jeszcze w USA. Polonia Amerykańska protestowała przeciw tej kandydaturze, ale jej protesty zdały sie na nic. Polska jest zbyt ważna dla żydow aby można tam posłać nieżydowską kandydaturę lub osobę myślącą samodzielnie.
  http://polish.poland.usembassy.gov/ambassador2.html
  Podobnie jest z Konsulatem Amerykańskiem w Krakowie. Konsulem Generalnym w Krakowie jest Allen Greenberg. http://krakow.usconsulate.gov/ambassador2.html

  Tak jak było wspomniane wcześniej, wszystkie pozycje decyzyjne w ambasadzie i konsulatach USA w Polsce są opanowane przez żydów lub żydów udających inne narodowości lub wyznania, lub usłużnych i zaufanych szabasgojów. Choć opłacani są przez podatnika amerykańskiego to, można miec pewność, pracują na 100% dla interesu żydowskiego i Izraela.

  Wszelkie inicjatywy wychodzące z Ambasady USA lub Konsulatu USA w Krakowie mają w istocie służyć sprawom żydowskim. Swego czasu na stronie Ambasady USA w Warszawie i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie była inicjatywa „wspomagania” restauracji zabytków w miastach, miasteczkach i wsiach Polskich. Jest oczywistym, dla tych co wiedzą kto kontroluje Departament Stanu USA a przez to konsulaty i ambasady USA, że ta inicjatywa nie mogła mieć nic wspólnego z rzeczywistą restauracją tych zabytków. Była jedynie zasłoną dymną do katalogowania nieruchomości które żydzi planują przejąć w przyszłości przy pomocy oszustw, spraw sądowych, i nacisków rządów innych państw.

  Tak więc uczestniczenie w imprezach i inicjatywach ambasady USA jak i jego konsulatu w Krakowie, jest działaniem na szkodę Polaków i Polski. Szczególnie nie należy udzielać jakichkolwiek informacji dotyczących nieruchomości.

  Ambasady i konsulaty USA nie są zapewne wyjątkiem i można z dużą pewnością zakładać że Ambasady i Konsulaty innych państw „zachodnich” i „wschodnich” są opanowane przez żydow, gdyż ich państwa (np: Wielka Brytania, RFN, Francja) są pod kontrolą żydowską.

  7. Infiltracja

  Żydzi kontrolują również nasze rodzime instytucje takie jak Sejm, Rząd, Sądownictwo, zawody prawnika i lekarza, partie polityczne, i niby Polskie firmy. Wiąże sie to z faktem że osoby te, żyjące od pokoleń na ziemiach Polskich, przybrały powierzchownie „plaszcz” Polskości lecz jednak wewnątrz uważaja sie za żydów i służą sprawie żydowskiej i Izraela sabotażując od wewnątrz naród Polski i Państwo Polskie na wszelkich możliwych płaszczyznach: politycznej, ekonomicznej, sądowniczej, a nawet religijnej gdzie większość biskupów „Polskich” jest pochodzenia żydowskiego wyznających zasady Talmudu i służących sprawie żydowskiej i Izraela. http://www.gloria.tv/?media=138231

  Osoby te są z pochodzenia Frankistami (najbardziej niebezpieczna odmiana żydów), lub żydami którym nadano tytuł szlachectwa (a więc Polskości) w drugiej połowie XIX wieku (był taki przemycony pogląd umysłowy w kręgach Polskich aby polonizować żydów poprzez nadawanie im przywileju szlachectwa), lub którzy przyszli z bolszewikami (a wcześniej w 1941 uciekli z bolszewikami przed Niemcami) po II wojnie światowej i zmienili swoje nazwiska na Polskie lub ukradli papiery Polakom którzy w latach 1939-1940 zostali wywiezieni z terenów wschodnich Polski wgląb ZSRR i/lub zamordowani.

  Ogólnie jest to znaczna liczba ludzi, i wedlug pewnych analiz (wedlug SB 2,7 – 4 mln) sięgająca kilku milionów.

  Należy zaznaczyc że wszystkie międzynarodowe i „krajowe” firmy jak też banki i media mogą być własnością lub być kierowane przez ścisle małą grupę ludzi lub osobę, natomiast Fundacje i Organizacje Pozarządowe finansowane że źródeł należących do tej samej grupy osób. Ambasady i konsulaty również mogą byc obsadzane poprzez wpływy jakie te osoby posiadają w sferach politycznych.

  Tak więc może, i należy zakładać, że nie ma tzw: wolnego rynku lecz monopol który ten „wolny rynek” symuluje. Niemożliwym jest dotarcie do osób którzy są wlaścicielami tych firm, banków, mediów gdyż take informacje nie są publikowane i są niedostepne. Autentyczni wlaściciele są ukryci pod różnego rodzaju instytucjami jak: hedge funds, mutual funds, fundacje, organizacje spoleczne, banki, itd., lub figurantami (np: JP Morgan), tak więc niemożliwe jest stwierdzenie czy np: jeden bank występujący pod flagą angielską nie jest wlasnością tej samej osoby która jest wlaścicielem innego banku występującego pod np: flagą niemiecką. Podobnie jest z innymi firmami i korporacjami międzynarodowymi. Aby stwierdzić czy nie występuje tu monopol. należałoby wprowadzić prawo które nakazuje ujawnienie właściciela z imienia i nazwiska każdej zagranicznej lub miedzynarodowej firmy działającej na terenie Polski, jak też ich związki (rodzinne i towarzyskie) z innymi głównymi udziałowcami tych firm.

  Fundacje i Organizacje Pozarządowe mają za zadanie finansować i rozwijać wszelkiego rodzaju ruchy społeczne które niszczą kulturę i społeczeństwo od wewnątrz, zmieniaja zdroworozsądkowy światopogląd na ten korzystny dla żydów, i przez to stwarzaja podziały w społeczeństwie i rozbijają spójność tkanki społecznej. Przykładem tutaj mogą być ruchy gejowskie i lezbijskie czy feministyczne które zostały wykreowane przez żydów i są przez żydów wspomagane finansowo i medialnie.
  http://www.henrymakow.com/
  http://www.savethemales.ca/001904.html
  http://www.henrymakow.com/why_are_feminists_surprised_da.html
  http://www.rense.com/general81/blue.htm

  W następującym linku jest ukazane że przywódcami ruchów gejowskich i lezbijskich byli praktycznie wyłacznie żydzi.
  http://iamthewitness.com/doc/Zionists.spreading.sin.and.sickness.through.America.like.a.wildfire.htm

 62. Tym ,ktorzy nie znaja p.Kaziemierza Styrny piszacego tutaj jako:Husarz i Narodowa Konstytucja Polski polecam wizyte tutaj:
  „Re: Ciekawe w jakim celu.
  by Jerzy Ulicki-Rek » 08 Jul 2011 01:23 am

  Panie Styrna
  Zaczynam watpic w dwie rzeczy: panska poczytalnosc lub panskie dobre intencje ,w ktore do tej pory nie watpilem.
  Pisze to bez zlosliwosci i bez ironii.

  Albo jest pan wariatem-mitomanem ,ktory przy kawie z p.Karolewskim rozdaje posady ministrow w niewidzialnym rzadzie albo jest pan celowym rozbijaczem ,ktorego zadaniem jest osmieszenie ruchu narodowego .

  Przeciez po przeczytaniu tych bredni kazda organizacja naiwna na tyle aby pana zaakceptowac bedzie momentalnie skompromitowana:)

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  ………..

  Re: Ciekawe w jakim celu.
  by Jerzy Ulicki-Rek » 09 Jul 2011 09:20 am

  „A czy wiesz, że dnia 26 lutego 11 w Poznaniu na zebraniu PONiP zostało wybranych dwóch zastępców Witolda Karolewskiego?
  Jeśli sądzisz, że nam obu zależy na stołkach tak jak tobie, to się mylisz.”

  Czyli tak jak myslalem:p.Karolewski -prezydent ,p.Styrna i Napoleon ,dwoch wiceprezydentow.Podobno Jezus Chrystus chcial sie zalapac na Ministra Skarbu ale faszysta pielegniarz odrzucil jego propozycje.

  „Ci znani mi ludzie siedzą cichaczem we wrogim nam obozie i pilnują, by tym, co tą iskrę mają zainicjować włos z głowy nie spadł. bo tak jak jest dzisiaj w POLSCE – dalej być nie może!!!”

  „Ci znani mi ludzie siedzą cichaczem we wrogim nam obozie „…Chyba w taborach…
  Ja to widze tak:p.Styrna ma siatke konspiracyjna na najwyzszych szczeblach ,ktora to konspiracja ma za zadanie aby wlos z glowy nie spadl przyszlych wojownikom…
  A nie lepiej gdyby cala ta konspracja i potencjalni wojownicy zrobili wspolna,jawna akcje?
  Przeciez beda ich miliony.Wygrana z biegu,kto im podskoczy.Bez wojny,bez ofiar,bez zniszczen:)

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj
  …………

  Wiecej tutaj:

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=6&t=5883

  Im wiecej wiemy ym trudniej nami manipulowac.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: