Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Быдлошевский Л.З. o Dekada dekadencji. 10 lat „div…
  osoba prywatna o Kobieta jak modliszka – charak…
  W ostanią niedzielę… o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Znowóż KATASTROFA ko… o Wolne tematy (24 – …
  zagłoba sum o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  zprowincji o Zanim padną salwy
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Dang o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  miś puchatek o Zielone ludziki
  matirani o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Big pharma & WHO… Fukushima… Bilderberg & Unia Jewropejska…

Posted by Marucha w dniu 2011-05-25 (Środa)

Zaczniemy od szczepionek made in big pharma. Otrzymałem takiego oto maila:

„Drodzy Panstwo,

Wlasnie ukazala sie praca naukowa opublikowana  w „Academic Pediatrics”, ktora pokazuje tragiczny stan zdrowia amerykanskich dzieci. Juz ponad polowa z nich cierpi na jakas chroniczna chorobe.  Bez watpienia jest to skutek  masowych szczepien coraz wieksza liczba coraz bardziej toksycznych szczepionek. Wiadomo tez, ze dzisiejsze szczepionki z globalnych firm farmaceutycznych sa najczesciej produkowane w krajach takich jak Indie, czy Chiny, i ze sa coraz bardziej zanieczyszczone i toksyczne.  Oprocz chemicznych toksyn zawieraja takze ksenotropowe wirusy, ktore wywoluja choroby nowotworowe i rozne choroby degeneracyjne.  To tlumaczy dlaczego Swiatowa Organizacja Zdrowia (ktora wymusza  szczepienia) juz teraz przewiduje, ze dzisiejsze dzieci beda zyc 10-20 lat krocej, niz ich rodzice.  To jest   ”postep” medycyny XXI w.  Prawda jest taka, ze nie mozna dzis ufac zadnym szczepieniom.

http://www.ageofautism.com/2011/05/more-than-32-million-american-kids-chronically-sick-its-time-to-demand-answers.html#more

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1876285910002500

Pozdrawiam,

DM”

*                        *                         *

W uzupełnieniu powyższego maila mogę jedynie dodać, że na katastrofalny stan zdrowia, nie tylko amerykańskich dzieci, ale wszystkich mieszkańców rządzonego przez koczowników Zachodu wpływa też zabójcza, celowo szkodliwie opracowana tzw. piramida żywnościowa, propagowana przez depopulacyjny instrument w łapskach ideologów NWO – czyli przez WHO – światową organizację chorób i depopulacji. Pisałem już o tym w przeszłości.

http://wolnemedia.net/zdrowie/who-swiatowa-organizacja-chorob-i-depopulacji/

Na stan zdrowia dzieci katastrofalnie wpływają też słodycze i słodzone napoje (przede wszystkim coca-cola) czyli zwykłe trucizny, oraz brak ruchu spowodowany siedzeniem przy grach komputerowych. Raport o stanie zdrowia, zwłaszcza przewidywane skrócenie życia o 10-20 lat (banksterzy depopulatorzy mogą być z siebie dumni) napawa niepokojem. Ale i potwierdza to, o czym od dawna piszę.

Ciekawe, kogo będą zbrodniarze brali za dwadzieścia lat do wojska pod sztandarami Pentagonu i NATO, skoro już dzisiaj większość dzieci w Dużym Usraelu to kaleki.

Być może też zachowania wojskowych morderców w mundurach wytłumaczyć można postępującą degeneracją Amerykanów – nie tylko somatyczną…

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/05/07/koniecznie-obejrzyj-film-ktorego-armia-usa-nie-chce-zebys-obejrzal/

Fukushima 1

Tymczasem TEPCO przyznało się, o czym było zresztą od dawna wiadomo, a jedynie koczownicy ukrywali to przed opinią publiczną, a więc, że w Fukushimie 1 doszło do stopienia się prętów we wszystkich trzech czynnych w momencie ataku na Japonię reaktorach.

http://web.de/magazine/nachrichten/erdbeben/12876276-tepco-kernschmelze-in-zwei-weiteren-reaktoren.html

O tym, że katastrofa z 11/3 była atakiem na Japonię, a nie katastrofą naturalną, pisałem wielokrotnie. Trzęsienie ziemi wywołano HAARP-em. Trzęsienie spowodowało tsunami, które dokonało spustoszeń na wąskim pasie wybrzeża Japonii. Jednak katastrofę atomową w Fukushimie 1 wywołał stuxnet, a nie trzęsienie ziemi czy tsunami.

http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/07/przylacz-sie-oddolne-dochodzenie-katastrofy-nuklearnej-11-iii-%E2%80%93-stuxnet-w-fukuszima-daiiczi/

W internecie wypłynęło zdjęcie pokazujące zalaną elektrownię Fukushima 2.

http://lucaswhitefieldhixson.com/last-picture-fukushima-monitoring-cam-reactors-are-fire

A jednak w niej nie doszło do wybuchu budynków reaktorów ani do stopienia się rdzeni. Zapewne jedynie z tego powodu, że system chłodzenia w niej nie został zablokowany stuxnetem. Inaczej było w Fukushimie 1. Nie ma ani jednego zdjęcia, które pokazuje, do jakiego stopnia ta elektrownia zalana została przez tsunami. Ale przez analogię można założyć, że nie była to gorsza fala niż w Fukushimie 2. Dlaczego wobec tego zniszczona została jedynie Fukushima 1. Odpowiedź znajdziemy w dużej ilości radioaktynych prętów przechowywanych właśnie w Fukushimie 1. Przypomnę jeszcze w tym miejscu, że w „ratowaniu” bloku 4 (w czasie katastrofy nieczynnego) brali udział żołnierze Dużego Usraela, co zostało utajnione przed opinią publiczną.

http://www.radio-utopie.de/2011/03/15/ein-psychologischer-krieg-gegen-japan-und-die-welt/

Trzęsienie ziemi i tsunami wywołano celowo po to, aby na nie zwalić winę za atomową katastrofę, jaką zbrodniarze stuxnetem zgotowali Japonii.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rPcJsjpVYaUJ:krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/04/03/tsunami-czy-stuxnet%E2%80%A6epilog/+Tsunami+czy&cd=1&hl=de&ct=clnk&gl=de&source=www.google.de

Historia ta pokazuje, jak łatwo jest zniszczyć trzecią potęgę gospodarczą świata. Po katakliźmie katastrofalnie spadł japoński eksport, ale także i rynek wewnętrzny oraz gospodarczy rytm Japonii został na długo zaburzony i zdestabilizowany.

Kataklizm z 11/3 pokazał też, jak bezwzględnie postępują okupanci świata. Japonia była drugim po Chinach „kolekcjonerem” zarówno obligacji rzondu Dużego Usraela, jak i  zbieraczem bezwartościowej zielonej makulatury nazywanej dolarami. W ten sposób utrzymywała ona przy życiu bankruta umożliwiając jemu dalsze okupacje Afganistanu i Iraku. I tak się jej za gorliwą służbę i pomoc odwdzięczono – zalano ją falą tsunami i skażono radioaktywnymi wyziewami Fukushimy!

Japonia nie ma szans na stanięcie na nogi. Dług rzodu Japoni przekroczył 200 % PKB.

http://www.finanse.egospodarka.pl/48030,Zadluzenie-Japonii-rosnie,1,48,1.html

Eksport i produkcja po 11/3 dramatycznie spadła. Wydatki rządu wzrosły. Usuwanie skutków kataklizmów będzie kosztowało setki miliardów. Na dodatek trzeba utrzymywać bankruta TEPCO. No i czeka jeszcze Japonię budowa gigantycznego sarkofagu nad wszystkimi uszkodzonymi reaktorami. Co i tak nie rozwiąże problemu dalszego przenikania radioaktywnych skażeń do środowiska naturalnego wokół atomowych ruin Fukushimy 1.

Jedynym ratunkiem – trudną drogą pełną wyrzeczeń, byłoby wypędzenie z Japonii banksterów, okupantów z Dużego Usraela i rodzimej koczowniczej agentury. A następnie wystąpienie z Komisji Trójstronnej, ze wszystkich złodziejskich koczowniczych instytucji politycznych i finansowych i budowa od podstaw gospodarki na zdrowym fundamencie, wolnym od lichwy i koczowniczego kapitalizmu.

Czy Japonia wybierze drogę do wolności i suwerenności – pokaże nam czas. Choć na razie nic na taki zwrot nie wskazuje.

A teraz o Bilderbergu i Unii Jewropejskiej.

Strona „Alles Schall und Rauch” nawołuje do wzięcia udziału w planowanych protestach w związku ze zbliżającym się w Szwajcarii, w St. Moritz (8-12 czerwiec), dorocznym zlotem Grupy Bilderberga.

http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2011/05/die-grosse-anti-nwo-party-findet-bald.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg

Przy okazji blog ten przypomina ciekawe, a mało znane fakty.

Otóż na spotkaniu Grupy Bilderberga w 1955 postanowiono utworzenie Unii Jewropejskiej, oraz wprowadzienie w tym tworze (zrealizowane kilkadziesiąt lat później) wspólnej waluty.

http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/05/bildberg-beschloss-die-eu-und-den-euro.html

Ujawniane w internecie dokumenty, opisujące te fakty są natychmiast kasowane.

https://217.72.179.7/members/www.bilderberg.org/phpBB2/viewtopic.php?t=4355

Dokumenty te pochodzą z prywatnych zbiorów byłego szefa Labor Party Hugha Gaitskella, uczestnika spotkania w 1955 roku. W niewiadomych okolicznościach dostały się one w „niepowołane” ręce i zostały opublikowane w internecie.

Wszystkie „etapy konsolidacji” Unii Jewropejskiej – od Traktatów Rzymskich

http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktaty_rzymskie

poprzez EWG,

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Europejska

poprzez Schengen, Maasticht,

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen

http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_z_Maastricht

a kończąc na Traktacie Lizbońskim

http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_lizbo%C5%84ski

– wszystko to było wcześniej dyskutowane na Bilderbergu.

Ale nie tylko… Kryzys finansowy z 2008 roku dyskutowany był także u Bilderberga w 2006 roku w Kanadzie i w 2007 w Turcji.

Bilderberg kreuje też polityków. Zanim wylądowali w fotelach prezydenckich czy premierowskich, brali udział w zlotach Bilderberga m.in. Clinton, Obama, Blair czy Merkel.

Aby nie było wątpliwości co do euro…

Obecny „honorowy przewodniczący” Bilderberga, z pochodzenia Węgier (chyba raczej węgierski Żyd), Étienne Davignon

http://www.google.de/search?q=%C3%A9tienne+davignon&hl=de&prmd=ivnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=R5nbTafHE8jOswb-8sDMDg&sqi=2&ved=0CC4QsAQ&biw=1366&bih=601

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C3%89tienne_Davignon

chwalił się otwarcie, że pomysł na wprowadzenie „euro” był dyskutowany na początku lat 90 u Bilderberga (intergacja unijnych baraków była już wtedy tak daleko zaawansowana, że omawiano  konkretyzację planów z 1955 roku o wspólnej walucie).

http://euobserver.com/9/27778

Wszystko to jest dowodem tego, o czym piszę od dawna – a więc, że „politycy” zachodni to tylko marionetki i agenci koczowników, którzy na politycznych scenach odgrywają zaplanowaną za kulisami i rozpisaną na role inscenizację. No i przede wszystkim, że Unia Jewropejska jest bilderbergowskim tworem.

Jeszcze jedna ciekawa informacja wypłynęła z grupy Bilderberga. Wydaje się, że na samym szczycie piramidy władzy ścierają się tam nadal dwie koncepcje i dwie „drużyny”.

Jedna z nich wolałaby długi, trwający dziesięciolecia kryzys, stagnację, nędzę (w tym czasie mogliby wykupić za grosze na własność cały świat). Druga preferuje intensywny (innymi słowy – odpowiednio wielki), raczej krótki kryzys, który otworzyłby drogę do…nowego porządku świata.

Wydaje się, że aresztowany Strauss-Khan był związany z pierwszą drużyną. Jego aresztowanie wskazywałoby na to, że druga drużyna ma jednak większe wpływy.

Poliszynel

PS. Z jedną tylko tezą właściciela blogu „Alles Schall und Rauch” się nie zgadzam. Jego zdaniem grupa Bilderberga ma korzenie nazistowskie. W rzeczywistości ma ona korzenie żydowskie. Jej inicjator, założyciel i sekretarz (do 1960 roku) Józef Ratinger, nie był nazistą. Był natomiast polskim Żydem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

Wprawdzie koronowane, marionetkowe głowy przeróżnych europejskich królewskich dynastii od początku uczestniczą w spotkaniach grupy Bilderberga, ale są one jedynie ozdobą i służą nobilitacji tego koczowniczego towarzystwa. Głos decydujący w grupie Bilderberga posiadają wyłącznie przedstawiciele najbogatszych klanów banksterskich. A ci są bez wyjątku…koczownikami.

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/

Komentarzy 11 do “Big pharma & WHO… Fukushima… Bilderberg & Unia Jewropejska…”

 1. jantar said

  Dlaczego nikt na tej zacnej stronie nie dał informacji o ogólnopolskim proteście Solidarności ?
  Dlaczego nikt nie zachęcił do przyłączenia się do protestów ?
  Dlaczego ,kiedy jest czas na działanie ,dalej prowadzi się dysputy ?

 2. sono said

  BARDZO WAZNA ksiazka braci Paul and Phill Collins” i bardzo ciekawa audycja radiowa z dyskusji z nimi ponizej , w ktorej mowia nam pokrotce o wplywie ideologii/”religii” lucyferianizmu, ktorego slady, dzialania sa widoczne non-stop, na przestrzeni wiekow wokol nas.
  „Lucyferialism constitutes the NUCLEUS OF a ruling class religion” .
  Lucyferianism jest JADREM/podstawa „religii” klasy panujacej/rzadzacej.
  W tym lezy pies pogrzebany. Na przesztrzeni wiekow ,( wlasciwe od poczatkow ludzkosci) klasy rzadzace kierowaly sie przekonaniami ,ze czlowiek moze byc rowny Bogu, czlowiek dobrem najwyzszym, czlowiek to brzmi dumnie, „Czlowiek droga Kosciola” (sic). Apotheosis (apoteoza), czyli „ubostwienie/wyidealizowanie czlowieka” .
  Jezeli slyszymy tego typu hasla ,to powinny sie nam dzwonki w mozgownicy odezwac ding, ding.
  Pod nimi sie przemyca bardzo sprytnie, w bialych rekawiczkach sam mistrz Lucyfer, czyli ten co niby „niesie swiatlo. Niesie ( wedulg lucyferianow) on nam swiatlo. aby nam dac wiedze i madrosc, ktora ma sprawic, ze bedziemy rowni Bogu, ze obejrzymy go w twarza w twarz, a w ostatecznosci obalimy Boga. Lucyferianie obiecuja najwyzsze dobra czlowiekowi. Ale …..tylko tym wybranym, oswieconym, ILLUMINATI, tym co chca i posiedli „madrosc” zalecana przez ich guru czyli Lucka.
  Surrvival of the fittest. Stara zasada przyrody czyli Zwyciestwo najsilniejszych. Przypomina nam to zalozenia faszyzmu z rasa panow i podludzi. Komunizm ,z „czlowiekiem jako dobrem najwyzszym” ujawnil nam jak to dobro w praktyce wygladalo. Lucyferianizm byl ideologia majaca swych wielblicieli OD ZAWSZE ) zawsze, ale na przestrzeni ostatnich paru wiekow sie niesamowice zorganizowal, skonsolidowal, rozwinal . Glownymi, najbardziej wplywowymi propagatorami lucyferianizmu sa rozne grupu masonskie, Illuminati, rozokrzyzowcy, Skull and Bones, Bilderberg group, Trilateral Commission,Council of Foregin Relations, (Watykan??).
  Niestety obecnie sa to grupy decyzuje. Zarowno w sprawach spoleczno-politycznych jak i finansowych a takze i spiritualnych. Tragiczne skutki tej „filozofii lucyferianiszmu juz obserwujemy”.
  Przeniknal WSZYSTKie sfery naszego zycia. WSZYSTKIE, bez wyjatku!!!!!
  Utworzyl faszyzm, komunizm ( i jego zakamuflowana, bialo-rekawiczkowo wersje czyli the UE), rozpowszechnil darwinizm ze swa teoria ewolucjii, zalegalizowal aborcje, antykoncepcje, legalizuje eutanazje, (eugenika?), dominuje w main stream mass media, propaguje paranoiczny belkot New Agu, magie i okklutyzm ( harry-poterry, idiotyczne ,ale polykane nalogowo przez mlodziez ksiazki o wampirach typu „zmierzch „,itp) stoi za ekumenizmem, swieckim humanizmem, transhumanizmem,technokracja, wieloma technologiami,Big Pharma, ( lucyferianowm marzy sie niesmertelnosc, to tez jedno z zalozen owego bycia „rownym Bogu”), pop culture ( satanistyczne Lady Gaga, Rihanny i inne szmaty)itp itd.
  Jestemy mniej lub bardziej PRZESIAKNIECI Lucyferianistyczna „religia”, niezaleznie od tego czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie, niezaleznie od tego czy to akceptujemy czy nie.
  Problem lezy w tym ze wielu, wielu ludzia AKCEPTUEJe te „religie” ,do tego stopnia ze oczy innym wydrapia jezeli beda im prowabowac wskazac ze bladza. Zartuje????????????????
  Nie. Prosze pogadac, zwlaszcza z mlodymi ludzmi ,co sadza na temat Harrego Pottera, wampirow, , jogi, astrologii, wrozenia, lady gagi czy innych rockowych szmat, kosmicznej energii, matki ziemi i innych newagowskich belkotow?? Prosze zapytac przecietnego katolika co sadzi na temat ekukumenizmu, stwierdzenia JPII ze „CZLOWIEK jest droga Koscila”. Bedziecie zapewnie zdziwieni totalna ignorancja, glupota, naiwnoscia i prawdopodobnie nieswiadoma ale jednak akceptacja zalozen lucyferianzmu.
  Na tym zreszta Lucek i jego swiadomi nasladowcy z piekla rodem bazuja.
  Na naszej glupocie, bezradnosci, pasywnosci i ignorancji. Dzieki temu oni rosna w sile i zyje sie im dostatniej.
  Oni na tym kwitna.

 3. sono said

  tu ksiazka braci Philla and Paula Collinsow.
  „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship: An Examination of Epistemic Autocracy, From the 19th to the 21st Century”.
  http://www.amazon.com/Ascendancy-Scientific-Dictatorship-Examination-Epistemic/dp/1419639323
  ..
  „Product Description.
  Here is the story of how the criminal elite hijacked science and transformed it into a weapon against the masses. This examination includes: (1.) The occult Origins of Darwinism. (2.) Nominalism and radical empiricism as instruments of epistemological manipulation. (3.) Eugenics and population control. (4.) Scientistic cults and religious engineering. (5.) Echelon, PROMIS software, and other technologies of the Panopticon Singularity. (6.) Neoconservativism as a continuation of Technocracy and Jacobinism. (7.) Transhumanism, Singularitarianism, and other futurist variants of the elite’s occult religion. (8.) The unfolding endgame between scientific dictatorships”

 4. Marucha said

  Re 1:
  A przecież mozna było samej/samemu wpisać tekst w komentarzu, podać link itd.

 5. Skądinąd said

  Skadinąd na Poliszynela można liczyć.
  Widzę ,że przejściowe problemy z listonoszami, Bundespost ,a także Deutsche Telecom zostały rozwiązane.
  Co dzień dostawa świeżych bredni.
  Kluczbork (Kreuzburg) pozdrawia.

 6. sono said

  jedno z bardzo dobrych podumowan wyzej wspomianej ksiazki braci Collins.
  This book discloses exactly who these technological elite (technocrats) are; that they’ve been working behind the scenes for centuries, and public policy has indeed become its captive. Its aspiration has always been the implementation of a sociopolitical, technocratic utopian world order.

  The breadth and scope of Philip and Paul Collins’ massive study is nothing short of dazzling. „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is a meticulous examination of a shared ideological construct centuries in the making. This elite circle of technocrats hasn’t simply carried forth a unified grand master plan, however; the Collins brothers stress the fact that what we are dealing with is a „conspiracy of ideas,” whose adherents have developed into a powerful „epistemological cartel.”

  Reading „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is to embark on an intellectual journey of the highest order. The Collins brothers effortlessly discuss a wide range of philosophical concepts, all of which are integral to understanding the thinking and development of those behind the formation of a would-be technocracy. There simply isn’t any other book that is even in the same league. „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” penetrates the core concepts of Gnosticism, Rosicrucian mythos, Baconian utopianism, Freemasonry and the Royal Society of London; from Darwinism to scientism, population control, eugenics and Malthusian propaganda; Jung, Hegel, Wells and Huxley; Fabian socialism, world government, evolutionary pantheism, and the deification of man. The reader is privy to the fact that there is genuine continuity between Illuminism, Jacobinism, Socialism, and Marxism; that the dialectical manipulation of society is symptomatic of „the Hegelian nexus where Darwin, Marx, and Hitler intersect.” The Collins brothers are equally at ease with diverse concepts such as Bentham’s Panopticon, sociocracy, semiotic manipulation, „sci-fi predictive programming,” transhumanism and the techno-eugenic movement – and the implications thereof. Other books that have attempted only a fraction of what is discussed in this book seem haphazard in comparison.
  I highly doubt it is even possible to convey the scope of the book in a simple review: with the range of topics discussed, along with judicious quotations from a dizzying array of sources – the breadth of „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is simply mind-numbing. This book is the definitive statement identifying the significance behind the political concept of a New World Order. „Worth its weight in gold” really does apply in this case – and, of course, as is customary with such scholarly endeavors, the bibliography is worth the price alone. „

 7. Miroslaw Bernard said

  Niestety kolejny raz Pan poliszynel miesza fakty z fikcja ale to nie Pana wina. Internet jest zalewany roznego rodzaju dezinformacjami. Prawda jest ze Bildbergowie chca zawladnac swiatem ale juz masowe szczepienia mordujace dzieci to cos tu nie gra. Rozumiem ze jak do lekarza przychodzi koczownik to doktor go pyta i wyciaga inna szczepionke (nie zatruta)? HARP, trucie powietrza – rozumiem ze koczownicy dostaja jakies szczegolne maski a w restauracjach ktorych jadaja jedzenie dla nich jest specjalnie sprowadzane bo jak przyjdzie nie koczownik to dawaja mu zatrute, tak samo z samolotow rozsiewa sie trucizny ale koczownicy maja co aby sie chronic przed globalnym truciuem.

 8. Skądinąd said

  Radziłbym zmienić postawę Panie Mirosławie Bernardzie.
  Wszelkie podawane przez Poliszynela informacje powinny być przyjmowane w sposób całościowy i bezdyskusyjny.

 9. Krzysztof M said

  Ad. 1

  Dlaczego? Niech zgadnę… Czy nie dlatego, że Solidarność ma za zadanie kanalizować niezadowolenie mas pracowniczych? 🙂

 10. sono said

  Grecy juz sie tez burza. dzisiaj podobno juz 100,000 Grekow protestowalo na ulicach.

 11. poczytalny said

  Solidarnosc w Polsce ?
  Kogo, z kim ???
  Polskie spoleczenstwo niech sie wpierw nauczy wzajemnego szacunku do siebie.
  Potem niech sie przyjrzy w jakim srodowisku zyje a nawet z kim mieszka w rodzinach.
  Polskie spolczenstwo to dzisiaj MIEDZYNARODOWA MIESZANKA.

  Z kim wiec po wolnosc,rownosc i niezaleznosc ???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: