Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Organ

Posted by Marucha w dniu 2011-05-25 (Środa)

ABW ujęła się za Organem. Organ, jak wiadomo, ma to do siebie, że do czegoś służy. Organ, o którym zrobiło się głośno, jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej. Organ ten stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium. Organ ten został wybrany przez Naród w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i w głosowaniu tajnym. Organ ten jest najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Organ ten zarządza powszechną lub częściową mobilizację i użycie Sił Zbrojnych do obrony Rzeczypospolitej Polskiej. Organ ten nadaje ordery i odznaczenia. Jest to zatem Organ, który nie w kij dmucha.

Organu, który nie w kij dmucha, lekceważyć nie wypada. Nazywanie go gburem, cieniasem, bambaryłą, ględułą, ortografem, wąsiarzem, kataryniarzem, gajowym, hrabiem, bigosowym, śrutowym czy Czereśniakiem jest bezczelnym chamstwem, godzącym w powagę i majestat Rzeczypospolitej. Na to pozwalać nie można. W lot pojęła to ABW, która o 6 rano dokonała przeglądu mieszkania dowcipnego młodzieńca, w którym wyczarował on stronę internetową służącą do krytyki Organu, polegającej na wytykaniu licznych gaf i potknięć, z których Organ słynie. ABW, jak to ABW, przetrzepała mieszkanie i młodzieńca, a następnie skonfiskowała laptop, w którym najprawdopodobniej zalęgły się treści godzące w Organ.

-

Organ chroniony jest mocą art. 135 k.k., który przewiduje za publiczne lżenie Organu karę do trzech lat więzienia. Jako, że rzecz dotyczy Polski i jej prawodawstwa, przepis ten jest tak nieostry i abstrakcyjny, że w zasadzie trudno go skutecznie wyegzekwować. Zdaniem niektórych ekspertów „literalne brzmienie przepisu art.135 § 2 k.k. nie wskazuje precyzyjnie jakie zachowania w odniesieniu do Prezydenta RP podlegają ochronie prawno-karnej. Trudno bowiem ustalić granicę, które wypowiedzi kierowane będą wobec samego urzędu Prezydenta RP, a które adresowane będą ad personam do osoby pełniącej tę funkcję”. I tu jest pogrzebany. Na szczęście.

W tym kontekście, przynajmniej dla mnie, rozstrzygający jest artykuł 54 Konstytucji RP, gdzie jak byk stoi: „Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji”. Koniec kropka. Artykuł ten przynależy do rozdziału traktującego o wolnościach, prawach i obowiązkach obywatelskich, a więc rzeczach fundamentalnych dla jakości życia społecznego.

Dzięki ABW dowiedzieliśmy, że wolność wolnością, ale Ordnung muß sein. Wolność nie może godzić w Organ. Organ, w imię wolności, należy chwalić i polerować. Żeby Organ czuł się dobrze. Broń Boże nie należy pstrzyć na Organ. No chyba, że ktoś lubi pobudkę o szóstej rano.

Maciej Eckardt

http://sol.myslpolska.pl

Komentarzy 6 do “Organ”

 1. poczytalny said

  Organ to rowniez instrument na ktorym sie gra !
  Ostatnio „zakupiony” organ nie gra juz solo ale z doborowa orkiestra „strategiczna”.
  Ta gra to nie symfonia a melodia smierci ,w ktorej smierc puka do twych drzwi !
  Pojdziesz otowrzyc jej swe wrota ?
  Za kogo chcesz umierac Polko/Polaku ???

 2. Shakespear said

  To przypomina sprawe dopalaczy. Wielkie Nic a miedzy czasie rabuja dom.

 3. mgrabas said

  wstyd dla Polaków taki prezydent… z resztą nie pierwszy taki

 4. 166 bojkot TVN said

  Organ-Tusk, razem z resztą organów urządzają nam nowy obóz koncentracyjny: tym razem w wolnej niby Polsce na trasie przejazdu prezydenta obcego państwa, Baraka Obamy polskim obywatelom grozi śmierć z luf amerykańskich snajperów
  http://lubczasopismo.salon24.pl/polskausa/post/309921,obama-przyjezdza-kulka-w-leb-za-stanie-w-oknie

  Jeśli te organy chcą spotkać się w bezpiecznym miejscu z prezydentem USA, to niech się z nim umówią na Kremlu, albo w jakimś bunkrze przeciw atomowym, w jakiejś innej Budzie Ruskiej, albo sopockim molo. Tam ich nikt nie będzie podsłuchiwał, ani nie odstrzeli.
  O organach Tuska: http://niezalezna.pl/10999-donald-organie-twoj-nierzad-wkrotce-ustanie

 5. Boomcha said

  (2:26) „Donald organie, twój nierząd wkrótce ustanie”

 6. 166 bojkot TVN said

  Oto jak sprytne organy planowo rozwalają Polskę: http://czarnalimuzyna.nowyekran.pl/post/15488,komu-i-dlaczego-zalezy-na-zniszczeniu-grom-u

  CzarnaLimuzyna – Warszawiak
  Komu i dlaczego zależy na zniszczeniu GROM u ?
  „Sytuacja w GROM, nigdy nie była jeszcze tak tragiczna. – To idzie w tym kierunku, aby GROM zlikwidować – uważa gen. Sławomir Petelicki w dzienniku „Polska The Times”.

  Analiza sekwencji kilkuletnich działań wymierzonych w polską Armię oraz w jedną z najlepszych jednostek specjalnych tego typu na świecie – GROM nie tylko niepokoi, lecz utwierdza w przekonaniu, iż są to działania godzące bezpośrednio w Państwo, w jeden z jego podstawowych filarów, jakim jest BEZPIECZEŃSTWO oraz zdolność do ochrony jego zasobów ludzkich i materialnych.

  Rok 2001.

  Za pomocą sfingowanej afery i fałszywych oskarżeń zostaje zdymisjonowany Romuald Szeremietiew ówczesny Wiceminister Obrony; całkowicie oczyszczony z zarzutów dopiero w 2010 roku. (!)

  „Sprawę” monitorował ówczesny Minister Obrony Narodowej w rządzie Jerzego Buzka – Bronisław Komorowski korzystający z „pomocy” WSI.

  „Uruchomiłem, więc WSI, żeby zastawić pułapkę – mówi Komorowski”

  Rok 2003.

  „Wskutek nieprzemyślanej decyzji poprzedniego ministra obrony Bronisława Komorowskiego, ze służby w GROM-ie odchodzi ponad 40 żołnierzy. Najlepiej wyszkolona i wyposażona polska jednostka straciła połowę składu tworzącego grupy bojowe.”

  „Koszt wyszkolenia jednego służącego w GROM-ie komandosa to około 2 mln zł. Na emeryturę odeszli żołnierze w wieku 34-38 lat. Osiągnięcie przez następców poziomu wyszkolenia odchodzących komandosów może potrwać 5-6 lat.”

  Rok 2010

  „Polska Armia coraz słabsza żołnierze masowo odchodzą.”

  „Aż 5, 5 tys. żołnierzy odeszło w 2010 r. do cywila. To najwięcej od lat 90. ubiegłego wieku – informuje „Rzeczpospolita”.”

  Rok 2010

  „ Generał Petelicki nie jest Żołnierzem” Bronisław Komorowski

  Poniżej Bronisław Komorowski wita się z pozostającym w stanie oskarżenia sądowego komunistycznym generałem Jaruzelskim, który w odróżnieniu od gen. Petelickiego posiada statusy: 1)żołnierza prawdziwego , 2)agenta „Wolskiego” współpracującego od 1946 roku z powiązaną ścisle z NKWD Informacją Wojskową – oraz dzielnego 3)ministra Obrony Narodowej ,którego podwładni strzelali z karabinów maszynowych do ludzi idących do pracy podczas masakry grudniowej 1970 roku.
  Kolejna Dymisja Dowódcy GROM

  „Gen. Petelicki w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził, że dymisja dowódcy jednostki oraz szefów wszystkich oddziałów bojowych to wynik próby podporządkowania GROM-u Dowództwu Wojsk Specjalnych
  – Wcale się temu nie dziwię. Obecne dowództwo GROM-u, które wywodzi się z żołnierzy tworzących od początku tę jednostkę, wyszkolonych jeszcze przez specjalistów z USA i Wielkiej Brytanii, jest najlepszym dowództwem od 20 lat – stwierdził gen. Petelicki. – Tych ludzi mających doświadczenie kilkuset udanych operacji na całym świecie”

  Styczeń 2011

  „13 żołnierzy odchodzi z elitarnej jednostki GROM. Większość z nich piastowała stanowiska kierownicze, a w jednostce byli od momentu jej powstania – informuje tygodnik „Polityka” na swoich stronach internetowych. – To nie jest naturalna rotacja – mówi jeden z odchodzących.

  Żołnierze są w wyraźnym konflikcie z MON i jego szefem Bogdanem Klichem. Odchodzący krytykują ministra za doprowadzenie jednostki do stanu zapaści – donosi „Polityka”.

  Sytuacja w GROM, nigdy nie była jeszcze tak tragiczna. – To idzie w tym kierunku, aby GROM zlikwidować – uważa gen. Sławomir Petelicki w dzienniku „Polska The Times”.

  24 maj 2011.

  Twórca GROMu Generał Sławomir Petelicki o kibicach i ostatnich skandalach związanych z decyzjami „absolwentów moskiewskich” rządzących aktualnie w MONie. http://www.radiownet.pl/#/publikacje/poranek-24-maja-wtorek [część VII i VIII)

  Mamy małe podsumowanie z którego wynika, że rządzące organy wykonują jakąś fugę dokładnie rozpisaną w czasie i przestrzeni. Jest to zapis zaplanowanej zdrady, a wątpliwości jakie by się po tym stwierdzeniu pojawiły, natychmiast znikają jak się pomyśli o całym ciągu katastrof i dziwnych śmierci/zbrodni, które dziwnym trafem dzieją się w czasie rządów Tuska bul-bula-Komorowskiego, ze Schetyną, Arabskim, Grasiem, Kidawą-Błońską, Bartoszewskim i Piterą, i całego redyku dyżurnych „ałtorytetów”, które popędzane przez owczarki niemieckie, robią co im każe jakiś rabin, albo loża rabinów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: